Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 26, 2024, 20:29:20


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: TEMAT 2012 - 11WRZESIEŃ PYTANIE NA ŚNIADANIE  (Przeczytany 6344 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
strefa-niewyjasnionych
Gość
« : Wrzesień 10, 2009, 20:20:50 »

Witam serdecznie,

Jutro - Piątek 11 Wrzesień  TVP2: Pytanie na Śniadanie. godz. koło 10
 - Omówimy temat roku 2012
 - Zaprosimy na Sympozjum : Koniec naszej cywilizacji czy wielka transformacja ? " www.czasnowejery.pl
 - POKAZ HIPNOZY NA ŻYWO

Oglądajcie !
Zapisane
arlson
Gość
« Odpowiedz #1 : Wrzesień 11, 2009, 20:48:20 »

Oglądał ktoś z was ten program? To tylko te dwie częsci http://www.tvp.pl/styl-zycia/magazyny-sniadaniowe/pytanie-na-sniadanie/wideo/hipnoza http://www.tvp.pl/styl-zycia/magazyny-sniadaniowe/pytanie-na-sniadanie/wideo/lek-przed-przyszloscia ? Jeśli tak, to jak zawsze dużo szumu o nic. Podobno miało być przenoszenie tego faceta do 2013, a jakoś tego nie widzę.  Coś
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #2 : Wrzesień 11, 2009, 22:45:09 »

Tak. Widziałem.

Jakby osunęli/omsknęli się po temacie.

Uśmiałem się, kiedy kucharz wyciągał ciasto z piekarnika,
a był juz tak ciężki klimat, ze musili zrobić przerywnik. Kucharz jednak zachowywał zimną krew.  Uśmiech 2
i hipnoza estradowa w tle Mrugnięcie))) Ja miałem ubaw z tej składanki.
.. ten z tą katalepsją Mrugnięcie))) tam wpleciony w temat Mrugnięcie)))) artysta sceniczny..
(ale rzetelnie zaznaczał że to inna działka hipnozy)

Dosyć sensowna wypowiedz Bernatowicza, neutralna Mizery, potem jakiś psycholog, który odjechał nieco tematycznie.

Ale po reakcjach w studiu (wewnętrzne spięcie) i zagęszczenie klimatu po wstepnych informacjach,
hmmm.. Uświadamiam sobie, że ludzie kompletnie nie są przygotowani.

Generalnie miałem Dobre wrażenie z tego programu.
Pokazano istnienie tematu dbając o to by nie nastąpiła jakaś zbytnia traumatyzacja widza.

Cytuj
Podobno miało być przenoszenie tego faceta do 2013, a jakoś tego nie widzę.
A tę sesję z wglądu w 2012 rok przerwano. Nie było.
Medium coś się poczynało rozwijać z wizjami powodzi, ale miałem wrażenie ze jest zdekoncentrowane
i odtwarza jedynie pamięciowy zapis z faktycznej sesj zrobionej uprzednio poza kamerą.
Dobrze że to ucięli w tym momencie.

Wg mnie w ramach formuły pytanie na śniadanie to program wypadł pozytywnie.

Kto miał usłyszeć, to usłyszał.
A kto miał nie usłyszeć - nie popadnie w histerię.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 12, 2009, 11:41:05 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
strefa-niewyjasnionych
Gość
« Odpowiedz #3 : Wrzesień 11, 2009, 23:20:56 »

Witam serdecznie,
Tak miało być jasnowidzenie w hipnozie na rok 2013... Natomiast TVP2 zamiast (tak jak się wcześniej umawialiśmy) dać nam 15min na Hipnozę, dała nam 3min... Niestety nie byliśmy wstanie tego pokazać w tak krótkim czasie.
Zdążyliśmy zadać jedno pytanie, co stanie się w roku 2012...

 Andrzej Kaczorowski - "Jesteś moim medium, i teraz wprowadzę Ciebie do 12 roku, będziesz opisywał to co widzisz.
Patrz teraz... 2012 rok. Wiosna.... lato... jesień... teraz widzisz ziemię, chcę abyś odbierał teraz informację z poza ziemi. jesteś moim medium... 12 rok... "

Marek Anioł - " Teraz wodę widzę... woda. Tam gdzie Ameryka Południowa. Zalewa...



JASNOWIDZENIE W HIPNOZIE NA ROK 2013 - ODBĘDZIE SIĘ 11 PAŹDZIERNIKA NA SYMPOZJUM : ,,2012:KONIEC NASZEJ CYWILIZACJI CZY WIELKA TRANSFORMACJA ?"
WIĘCEJ INFORMACJI O SYMPOZJUM NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ : WWW.CZASNOWEJERY.PL

Na Sympozjum - pokaz Hipnozy z hipnoterapeutą dr.Andrzejem Kaczorowskim będzie trwał aż 1h 20min, tak więc na pewno zdołamy państwu wszystko pokazać.
 
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 11, 2009, 23:29:21 wysłane przez strefa-niewyjasnionych » Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #4 : Wrzesień 12, 2009, 07:25:39 »

a mi się wydaje że równie ciężka atmosfera była w studio kiedy były w nim fanatyczne fanki (ale to zabrzmiało) Dody ;P

po prostu w niektórych sytuacjach lepiej ulec ciężkiej atmosferze niż powiedzieć coś co się myśli albo wybuchnąć śmiechem ;P

ja bym chciał żeby program o 2012 pojawił się w 2013 roku - wtedy panowałaby ogólna wesołość Uśmiech
Zapisane
Hutier
Gość
« Odpowiedz #5 : Wrzesień 12, 2009, 11:28:12 »

Nie wiem jak u was,ale u mnie ten film po paru minutach się kończy.
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #6 : Wrzesień 12, 2009, 11:41:48 »

u mnie leci przez wieczność (ale nie mam pewności że my o tym samym filmie)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 12, 2009, 11:42:20 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #7 : Wrzesień 12, 2009, 11:55:22 »

u mnie leci przez wieczność (ale nie mam pewności że my o tym samym filmie)

A mi wydaje się, że każdy film leci przez wieczność, tylko kod dostępu oraz widz się zmienia …  Duży uśmiech
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

forumwatachyzielonegoamuletu radarodzicowsp289 pegasus faon pack-of-black-and-white