Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 28, 2024, 20:27:30


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Troglodyci, relikty i bioroboty - Myth Busters  (Przeczytany 10772 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Linda
Gość
« Odpowiedz #25 : Wrzesień 13, 2009, 16:55:36 »

 Uśmiech
Cytat: koliberek33
...A Ty preparując w taki sposób cytaty dokonujesz manipulacji. Zatem Tobie proponuję Lindo najpierw sprawdzić dobrze, co kto pisze, żeby mieć pewność, że nie manipulujesz cudzymi słowami i żebyś wiedziała, że nie ma w tym zawiści, itp..~. bądź chęci zranienia kogoś. Na szczęścia koliberek nie czuje się zraniony,

Mylisz sie ...to nie o manipulacje tu chodzi.....o nie.. Uśmiech
 Smutny
Czy na twoje pytania nie było juz tu forum setki razy odpowiedzi.? Była o tym mowa na forum setki razy, na rózne sposoby...
Te informacje ,które się tu na forum pojawiają, powinny pozwolic Ci na wytłumaczenie swoich doswiadczen, zgodnie ze swoim  punktem widzenia ,poniewaz uwazam ,ze wtedy to bedzie Twoja i tylko Twoja prawda.
Tłumaczyc sobie mozesz jak chcesz..z naukowego punktu widzenia i z duchowego.Sama niedawno wrzuciłam film na "Zyj Świadomie'
gdzie bardzo fajnie jest przedstawiona paca naszego mózgu.To tylko mała cząstka materialów ,które się tu pojawiły.
Czytałam równiez ,ze miliony informacji ,które docieraja do nas są na poziomie podświadomym magazynowane przez całe życie
Czasem wiec może zdarzyc sie ,ze podświadomośc uwolni je w okreslonych okolicznosciach.
Z duchowego punktu widzenia to dopiero są mozliwosci......
Wszystko wszak jest wibracją ,energią,przenika sie wzajemnie. Myśl to energia,ma możliwosć tworzenia.
Potężna świadomość zewnętrzna,ogarniająca wszystko,ścisle współpracuje z naszą wewnetrzną świadomoscia.Tego sie tutaj dowiedziałam.. tak to zrozumiałam.Jest jeszcze przeciez fizyka kwantowa,fraktalnosc zycia,teoria strun,odkrycia Dana Wintera
dotyczace DNA.
Zobacz ile masz mozliwosci by zrozumiec swoje doswiadczenia.To tylko chciałam Ci powiedzieć ,ze tylko Ty mozesz zbudowac swoja prawdę...a twoich doswiadczeń nikt Ci nie wytłumaczy....a nawet gdyby dał Ci odpowiedzi ,to w nie uwierzysz...?
Dlatego pisząc cos staram się częsciej uzywac słow "według mnie" ,"myślę ,ze","ja uwazam"
Ta ogromna ilość informacji ,które do nas docieraja  i są przez nas obiektywnie oceniane powoduje ,ze nasz światopogląd stale ulega przemianom...Budujemy swoja prawde zgdna z naszym punktem widzenia.
A przeżycia o których piszesz w dzisiejszym świecie juz dawno przestały być sensacja...dla mnie stały sie rzeczą normalna...
Im częściej się pojawiaja tym mniej dziwią.Człowiek moze duzo duzo więcej...Nie wszystko wiemy przeciez...a madre posty naszych kolegów na forum czesto burzą naszą prawdę i zmuszaja do dalszych poszukiwan ,i do budowania prawdy na nowo.
Zawsze na szczęscie jest to prawda pełniejsza i nadal tylko nasza Chichot Chichot Chichot

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2009, 17:02:48 wysłane przez Dariusz » Zapisane
Strony: 1 [2] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.061 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

devilssoldiers amigos telenovelasmundo mexicas film