Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 25, 2024, 12:07:42


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: Pręgierz -> komentarze i pytania  (Przeczytany 1251 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
janneth


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« : Wrzesień 15, 2009, 20:26:53 »

Ptaku, dziękuję za życzenia, ale do prima aprillis jeszcze kupa czasu Chichot
Przeprosiłam, bo zrobiłam tu bajzel jak Ty w reinkarnacji. Ja umiem uznać swoją winę i w dodatku umiem za nią przeprosić. Dla Ciebie to faktycznie obce uczucie, współczuję ludziom, którzy muszą z Tobą przebywać na co dzień w życiu prawdziwym. Mnie spotkało takie szczęście, że takie ewenementy jak Ty nie krzątają mi się pod nogami w realu, jak chcę trochę dziwaczności posłuchać to wpadam na forum i od razu buzia mi się uśmiecha i humor poprawia.
I dlatego właśnie to miejsce szanuję tak jak i tych, którzy tu porządku pilnują.
Jak na mnie kiedyś spadnie miecz (jak to poetycko ujęłaś), to uwierz mi - nie będę płakać i lamentować, że mnie niesprawiedliwie potraktowano. Ku Twojemu rozczarowaniu znowu przeproszę i będę sobie przepraszała ile będę chciała i potrzebowała, bo nie jest to dla mnie obce słowo. To, że potrafię się przyznać do własnych błędów i wyrazić za nie ubolewanie świadczy o moim dobrym wychowaniu, a od "przepraszam" naprawdę korona mi z głowy nie spadnie.
Nie będę Cię pouczać, ni nakłaniać do przeprosin, bo szczere mimo moich chęci i tak by nie były.
Z resztą jak mniemam jesteś już dorosłą babeczką i zamiast być nauczana, sama powinnaś przykładem świecić.
O jedno tylko proszę - jeśli już Tobie przez gardło to słowo nie przechodzi, nie zakazuj jego używania innym, którzy w ten sposób chcą komuś szacunek pokazać bądź winę swą uzmysłowić.

A życie - fakt - mam jedno. Jeśli Tobie dali więcej, znaczy że więcej czasu potrzebujesz na zrobienie tego, co ja dokonam podczas tego jednego.

Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.104 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

klubbeardedcollie watahanowiu funnybunny everyone smallskill