Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 29, 2024, 08:38:22


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Magazyn Ekspresu Reporterów - sekta En-ki  (Przeczytany 170330 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
arteq
Gość
« Odpowiedz #125 : Wrzesień 23, 2009, 09:28:20 »

Każdy może prosić o datki na cel jaki mu sie podoba. Chodzi jednak o sposób pozyskiwania środków - namawiania do blokad kont współmałzonków czy wręcz rozwodów - i to przez "pałającego miłościa" byta z któregos tam nieba? No weź, nie rozwalaj mnie doszczętnie. Tuatj widzimy nagraną relację z takiego zachowania Łobos, Ty natomiast żadasz aby nie brać tego pod uwagę, poniewż jak Ty proponowałeś... Siła argumentów/dowodów jest znacząco różna. Pytasz gdzie chciwość - więc odsyłam do reportażu i wypowiedzianych słów Łobos - wpłacajcie, ratujcie się, jak rodzina się nie zgadza to blokada konta lub rozwód - to jaet udowodniona chciwość. W imię pozyskania srodków z cynicznym usmiechem na twarzy namawia się/rozwala ludziom zycie.

Kobieta z pewnoścą nie może byc obiektywna, bo dotknęła ja straszna tragedia. Jest to jednak tragiczny przykład jak może skończyć się bezkrytyczne podejscie do "rewelacji" różnej maści mediów i wizjonerów - w tym pch.

No właśnie co kryje się pod kosciółkiem na Śleży? Co konkretnie ODKRYTO, nie to o czym mówiono, że zapewne zostanie odkryte lecz co autentycznie odkryto.
Zapisane
Sobek
Gość
« Odpowiedz #126 : Wrzesień 23, 2009, 09:32:26 »

Skoro Ty zauważyłeś to zauważa zapewne i inni - dla mnie też to była czytelna informacja: "wpłaćcie na DŚ" - Łobos nie wyciągała bezpośrednio ręki.
Pozniej sie dziwisz, ze złośliwości lecą z mojej strony. Zauwazylem, ze informacja wcale nie byla taka czytelna, jak byc powinna!!! A co do Łobos, to przeciez wg reportarzu zbierała na własne cele - przeciez to.. taka czytelna informacja była... nie wyłapałeś jej...Coś


Co do wykopalisk - zdecydowanie wolałbym aby brali w tym udział fachowcy i to oni nadzorowali prace - ich zakres, czas i długość.
A ja się nie zgodzę, bo gdyby ci fachowcy mieliby nadzorować to wszystko, to pewnie by tak bylo juz wczesniej. Jednak karma inaczej zadecydowała.
Oczywiscie trzeba zaznaczyć, że same wykopaliska nie mają miejsca bez (jak to nazwałeś) fachowców, ponieważ z ramienia UW występują profesorowie, których kompetencje nigdy Ci się nie uda podważyć!


Złosliwość nie jest potrzebna - nie przyłozyłem do tego nawet palca. Tak jak wspominałem owoce wychodzą na światło dzienne, także oblicze które starano się przykryc róznymi maskami. Prawda wyjdzie na jaw to kwestia czasu.
Twój kolejny post na tym forum coraz bardziej "ocieka" negatywnymi wibracjami. Przykro mi to stwierdzić, ale masz wielką radochę, gdy podstawisz komuś nogę, a potem powiesz: "HA! Przewrócił się!!! A mówiłem, że nie umie chodzić??!!"


Thotal, dlaczego siedzę w tym? Na początku z ciekawości i chęci weryfikacji, potem dla pewnej równowagi i przedstawienia drugiej strony medalu, a raczej prawdziwego oblicza - czyli tego które pojawia się za zamkniętymi drzwiami gabinetu.
A czy Ty chociaż raz byłeś w gabinecie, do którego się tak ochoczo odnosisz...Coś


Aktualnie - aby chronić "świeżaczków" przed naiwnością. Ponadto aby zweryfikować pewne wiadomości, pseudo-wiadomości, przemyślenia i spostrzeżenia.
Proponowałbym Ci zająć sie swoją własną osobą, abyś kształcił się i doświadczał w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Ja przez moment na początku też znalazłem w sesjach wiele odpowiedzi na trapiące mnie pytania, ale najważniejsze że sam bez Twojej pomocy "przejrzałem na oczy".

Twoje słowa "chronić świeżakow" przywołuja mi na mysl tylko jedno stwierdzenie: "samozwańczy, subiektywny, ślepy przewodnik"...


Edit:

Każdy może prosić o datki na cel jaki mu sie podoba. Chodzi jednak o sposób pozyskiwania środków - namawiania do blokad kont współmałzonków czy wręcz rozwodów - i to przez "pałającego miłościa" byta z któregos tam nieba?
Tu się zgodzę, cel szlachetny - forma przedstawiona w reportarzu juz nie..


Kobieta z pewnoścą nie może byc obiektywna, bo dotknęła ja straszna tragedia. Jest to jednak tragiczny przykład jak może skończyć się bezkrytyczne podejscie do "rewelacji" różnej maści mediów i wizjonerów - w tym pch.
Chcialbym wszystkim zwrócić uwagę ne pewien aspekt. Jest to pierwszy tego typu przypadek przy "wdowim groszu", jednak trzeba zauwarzyć jedną rzecz:

automaty do gier i kasyna. Tam przypadek opisany przez tą kobiete, jest na porządku dziennym. Ludzie wciągnięci w hazard wysprzedają  swoje auta, domy, majątki, często kosztem swojej rodziny... Tyko szkoda, ze nie można o tym pooglądać w Ekspresie reporterów...



No właśnie co kryje się pod kosciółkiem na Śleży? Co konkretnie ODKRYTO, nie to o czym mówiono, że zapewne zostanie odkryte lecz co autentycznie odkryto.
Musisz się ze mną zgodzić, że dzieki badaniom w kościele na Ślęży obalono pewną tezę. Teza ta głosiła, że pod kościołem znajduje się LITA SKAŁA i że prowadzenie w tamtym miejscu jakichkolwiek badać nie ma sensu. Czyż nie zgodzisz się ze mną?? Chyba że nie słyszałeś wcześniej o tych rewelacjach..
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 23, 2009, 11:19:24 wysłane przez Sobek » Zapisane
karipaw
Gość
« Odpowiedz #127 : Wrzesień 23, 2009, 11:25:39 »

WITAM WSZYSTKICH PO RAZ PIERWSZY:)

Jestem obserwatorem PCh, ani zwolennikiem, ani też przeciwnikiem tego przedsięwzięcia.
Interesują mnie z racji moich duchowych (głównie sny nafaszerowane mistyką towarzyszące mi od młodych lat) przeżyć wszelkie przejawy odmienności i oryginalności odnoszące się do potencjalnych teorii wszechżycia człowieka.

Osoby, które zarzucają PCh interesowność finansową, niechaj uświadomią sobie ile złota i innych kruszców ludzie przez wieki przeznaczali dla świątyń religijnych oraz ile mamony wpompowali w egzystencję kapłanów. Bardzo często działo się to kosztem swoich najbliższych lub innych ubogich ludzi. Jeśli interesowność ta bałaby argumentem za nazywaniem zgromadzeń wiary sektami wówczas słowo SEKTA odnosiłoby się do wszystkich religii świata (może z wyjątkiem buddyzmu).

Fanatyzm jest bardzo bliski sprawom ducha i wiary. Jest wynikiem problemów emocjonalnych ludzi a nie przyczyną działań tego czy owego. Każda religia ma swoich radykalnych wyznawców, gdzie np. w islamie fanatyzm religijny jest skutkiem wychowania a jego brak może być tożsamy z odrzuceniem przez społeczeństwo. Dlatego też wybrane w reportażu przypadki fanatyzmu są realną konsekwencją działalności PCh i mnie przynajmniej nie dziwią (tak jak to, że niektóre starsze panie połowę emerytury wydają na KK).

Ot tak, taka mała prywata...

Pozdrawiam forumowiczów:)

"Ciekawość jest pierwszym krokiem do piekła, piekło jest obszarem najwyższej ciekawości"
Zapisane
Aza
Gość
« Odpowiedz #128 : Wrzesień 23, 2009, 12:10:38 »

Wszystko jedno, co by nie mówić, bardzo się rozczarowałam samym reportażem!   Z politowaniem Chyba TVN robił kiedyś program z Lucyną, mogli by pociągnąć ten wątek ...
Zapisane
t0m3k12
Gość
« Odpowiedz #129 : Wrzesień 23, 2009, 13:00:10 »

Macie i ruchajta sie

http://www.tvp.pl/publicystyka/magazyny-reporterskie/magazyn-ekspresu-reporterow/wideo/reportaz-2012

=================================================

A co do Pana Kota, to mam podejrzenia, że jest wiernym wspólnikiem pch, który za wszelką cene broni wszytkiego i wszystkich w pch.
PCH, a konkretniej Lucyna posuneła się za daleko proponując rozwód, przelewanie poteznych pieniedzy, a najlepiej 25 000$ za jakieś spawane gractwo, które ma na celu chronić czy też zwracać na siebie uwage kim się jest noszać takie coś. Proponuje sprzedawanie gwoździ oplątanymi w sznurki do powieszenia na szyje, bo taniej wyjdzie robić takie coś na opych. Może taki gwozdz bedzie mial większą wartość, gdzy przyjdą takie czasy, gdy nie bedzie czym złączyć deske do deski, a kamień do wbicia zawsze się znajdzie.

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 23, 2009, 13:38:14 wysłane przez t0m3k12 » Zapisane
BRAIN
Gość
« Odpowiedz #130 : Wrzesień 23, 2009, 13:49:59 »

t0m3k12 dzięki za linka przed chwilą zobaczyłem i powiem szczerze że nawet trochę się zdziwiłem. Myślałem że Pani Lucynka jest skromniejsza i wyłudza mniejsze kwoty ale widać ostatnio ich przypiliło i teraz koszą z ludzi kasę ostro.

Jedno wiem na pewno. Nie żal mi tych którzy stracili swoją kasę wpłacając na tą śmieszną fundację. Taka kara za ich głupotę.
Mam nadzieję że po tym reportażu Urząd Skarbowy lub inna instytucja mająca odpowiednie uprawnienia prześwietli konta fundacji i sprawdzi na co kasa fundacji jest rzeczywiście wydawana. Bynajmniej nie dlatego żeby oddać tym co bezmyślnie wpłacali. Mam nadzieję że po likwidacji tej sekty pieniądze zostaną przekazane na jakich szczytny cel.
Zapisane
t0m3k12
Gość
« Odpowiedz #131 : Wrzesień 23, 2009, 14:02:13 »

t0m3k12 dzięki za linka przed chwilą zobaczyłem i powiem szczerze że nawet trochę się zdziwiłem. Myślałem że Pani Lucynka jest skromniejsza i wyłudza mniejsze kwoty ale widać ostatnio ich przypiliło i teraz koszą z ludzi kasę ostro.

Nie ma za co Mrugnięcie
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #132 : Wrzesień 23, 2009, 14:21:22 »

Każda SEKTA lubi naiwnych, zastanawiam się jednak nad sposobem selekcjonowania przez media i nadawania większych wartości sektom niewiele znaczącym, a pomija te SUPER WAŻNE Zły

Czy zdajecie sobie sprawę ile rozwodów spowodował ojciec dyrektor?
Ile dóbr materialnych (na które pracowało wiele pokoleń)zostało pochłoniętych przez dominującą religię?

Moim zdaniem, to Lucynka popełniła błędy polityczne... Powinna sprzedawać wino z wizerunkiem księdza Jankowskiego (z Wałęsą) w klapie, albo "piramidki" promujące jakąś kampanię wyborczą Duży uśmiech


Widzę "upadające religie", kłamstwa i manipulacje będą OBNAŻANE... Duży uśmiech



Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #133 : Wrzesień 23, 2009, 19:52:05 »

Ostatnio nie nadążam za wszystki, ale jak zauważyłem, dość często powtarza się, moim skromnym zdanie wyświechtany już zarzut nakłaniania do pieniędzy. Jak nie dasz to ... .
pewnie że mozna i tak to przedstawiać, zwłaszcza po odpowiednim zmątowaniu materiału, ja jednak mam zupełnie inne dane i to z pierwszej ręki.
Oto fragment mojej sesji z En-Ki'm:

Cytat: sesja prywatna Darka
DARIUSZ:
W jaki sposób mogę pomóc poza tym żeby głosić, bo bo finansowo nie stać mnie na to aby jakoś tam udzielać się, wiecznie wiatr mi w oczy wieje, ale co poza tym mówieniem mógłbym czynić?

EN-KI:
To jeszcze mało?

DARIUSZ:
Myślę, że można więcej, tylko co, bo nie widzę ... ?

EN-KI:
Ja widzę. W mówieniu siła. Dariusz, jeśli się ma dar przekonywania, to można za sobą pociągnąć tłumy. Taka jest prawda. Pociągnąć można tych, którzy pieniadze mają, to wiadomo. Czy misja ratowania Ziemi to nie tylko mówienie, ale trzeba fizycznie, tak, dosłownie fizycznie wykopać tego budowniczego, który dalej czeka. Czeka na to ujrzenie Słońca i włożenie go do pustego sarkofagu.To jest ten sygnał, który będzie dany do otwarcia wszystkich zabezpieczeń na całej Ziemi. Więc mów Dariusz, mów a wiatr nie będzie ci dmuchał w oczy ale w plecy. Słucham.
...

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=2396.75

Szkoda prądu na roztrząsanie tego.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 23, 2009, 20:22:20 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #134 : Wrzesień 23, 2009, 20:01:02 »

Masz rację Darku Chichot zwłaszcza że te 25.000 $ potrzebne jest na wznowienie wykopalisk w listopadzie.Słyszałam to w audycji p.Barbary Choroszy. Słowa Lucyny mogły być wyjęte z kontekstu ,to wszystko wyglada na montaż jak ktos tu trafnie zauważył.Takie jest moje zdanie.
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Barbarax
Gość
« Odpowiedz #135 : Wrzesień 23, 2009, 20:06:10 »

A moje zdanie jest takie, że zostali dokładnie poinformowani jak sprawę należy przedstawić.

Tok rozumowania identyczny. Mrugnięcie
Zapisane
t0m3k12
Gość
« Odpowiedz #136 : Wrzesień 23, 2009, 20:15:18 »

A moje zdanie jest takie, że zostali dokładnie poinformowani jak sprawę należy przedstawić.

Tok rozumowania identyczny. Mrugnięcie

Przecież to oczywiste. Ekspres reporterów ma głównie nieść pomoc poszkodowanym i faktycznie niesie pomoc psychiczną. Gdyby nie ta rodzina tego Marcina przedstawionego, to nie było by tego programu o 2012. Rodzina ta teraz wie, że dziennikarze starali się zrobic wszystko co w swojej mocy, więc już są zaspokojeni, bo sądzą, że zrobili to czego chcieli, jakby juz wołali o pomste do nieba i ją dostali. Teraz pozostaje tylko czekać na oficjalną reakcje ze strony PCH, bądź w ogóle takiej reakcji nie będzie, bo nikt nigdzie o tym nie wspomni. Czas zrobi swoje czy ktoś tego chce, czy nie. Dobra filiżanka kawy i można pomyślec co tu wymyśleć.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 23, 2009, 20:15:54 wysłane przez t0m3k12 » Zapisane
Barbarax
Gość
« Odpowiedz #137 : Wrzesień 23, 2009, 20:23:44 »

No to może należy naprawdę zająć się ta rodziną i tym co w niej faktycznie piszczy, bo to co przedstawiali można wyczytać w internecie.

Poza tym mimika charakterystyczna Mrugnięcie, no i teksty iście aktorskie. Mrugnięcie Chichot Duży uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #138 : Wrzesień 23, 2009, 20:41:07 »

Poza tym mimika charakterystyczna Mrugnięcie, no i teksty iście aktorskie. Mrugnięcie Chichot Duży uśmiech
Masz na myśli Łobos z reportażu?
Zapisane
t0m3k12
Gość
« Odpowiedz #139 : Wrzesień 23, 2009, 20:49:19 »

Poza tym mimika charakterystyczna Mrugnięcie, no i teksty iście aktorskie. Mrugnięcie Chichot Duży uśmiech
Masz na myśli Łobos z reportażu?

Heheh dobre Mrugnięcie Najbardziej utkwiła mi w pamięci mina Łobosowej w przybliżeniu jej twarzy, taka Zawstydzony jakby złośliwa, jakby chciała odrazu słowami zabić tych dziennikarzy jak się przedstawili.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 23, 2009, 20:50:29 wysłane przez t0m3k12 » Zapisane
Barbarax
Gość
« Odpowiedz #140 : Wrzesień 23, 2009, 20:54:58 »

Atreq, zanim coś napiszesz, to najpierw przeczytaj co chcesz komentować, bo gruszki to nie.......pietruszki. Język
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #141 : Wrzesień 23, 2009, 20:57:14 »

Przeczytałem i zastanowiłem się - opis pasuje właśnie do Łucynki.
Zapisane
t0m3k12
Gość
« Odpowiedz #142 : Wrzesień 23, 2009, 21:01:52 »

Dla Ciebie Barbaro
A dla Ciebie arteq

I żeby nie było świętujmy dziś, póki żyjemy, bo nie wiadomo, kiedy przyjdzie czas umierać.
Zapisane
Barbarax
Gość
« Odpowiedz #143 : Wrzesień 23, 2009, 21:09:08 »

TOm3k12, dziekuję bardzo za kwiecisty uśmiech.

Artqu, Tobie pasuje, a innym nie.
Zapisane
Linda
Gość
« Odpowiedz #144 : Wrzesień 23, 2009, 21:33:15 »

 Uśmiech Uśmiech Uśmiech
Cytuj
W jaki sposób mogę pomóc poza tym żeby głosić, bo bo finansowo nie stać mnie na to aby jakoś tam udzielać się, wiecznie wiatr mi w oczy wieje, ale co poza tym mówieniem mógłbym czynić?

Odpowiedz Lucyny...
Cytuj
Taka jest prawda. Pociągnąć można tych, którzy pieniadze mają, to wiadomo.

Mówi Ci to coś?...Sam nie masz ..to pociagnij tych ,którzy maja...

I znów cytuję słowa Osho.."Moje nauczanie jest proste:Żadnego credo,zadnej religii.Ufaj tylko temu czego jesteś w stanie sam doświadczyć,we wszystko inne wątp. Uśmiech Uśmiech

Pamietacie jak pisałam ,ze byłam na sesji z Łucyną ? Nie napisałam wszystkiego...Szkoda było mi zwolenników..tak bardzo wierzyli.
Niestety bardzo mało wiedziałam o PCH wiec siłą rzeczy pytałam o sprawy prywatne....Wyszłąm lekka jak nigdy...Swoją prawdę
miałam .,NIe jest mi potrzebny program telewizyjny,zadne reportaże.Nic juz mnie nie jest w stanie przekonać ,ze pani Lucyna mówi prawdę.Po powrocie weszłąm na foum ,by sprawdzic jak bardzo ludzie daja sie oszuiwac......Po ostatnim reportażu widac ,ze ..bardzo.Nie sprawdziło sie nic ...o czym mówiła pani Lucyna,niczego nie zgadła...w niczym nie pomogła przemawiajac jako EN-KI.Najgorsze było jednak to ..,że kłamała ,ze jest w kontakcie z En ki.Wim to na pewno ,ponieważ w pewnej chwili zaczęła
mówić jako kobieta ..a nie jako Samuel.Kiedy odkryła swoją pomyłke ...wpadła w ogromne zmieszanie...i przez pare minut trudno było jej dzyskac pewnosc siebie i spokój.Ja bym niczego nie zauwazyła..ale ona myslała,ze jest inaczej ..i zaczęła sie tłumaczyc...
była bardzo zmieszana..a ja w tym momencie odzyskałam spokój...i reszta wizyty to były kolejne przykłady utwierdzania sie w pewnosci,ze to spotkanie nie było z En ki, ale tylko z Lucyna Łobos.Tego dnia na pewno nie była w kontakcie z żadnym bytem...
Moze bywała..ale tego dnia nie...po co wiec kłamała...?Myślałam ,ze przyjdzie czas ,ze ludzie sie obudzą ..,ze w koncu zaczna myslec...Po ostatnim reportażu nie mam juz nadzieji ,ze to sie stanie...dlatego uwazam,ze o tym napisac muszę..

Zapisane
Barbarax
Gość
« Odpowiedz #145 : Wrzesień 23, 2009, 21:51:13 »

Lindo, a jak to się stało, że pobiegłaś na sesję prywatną do p. Lucyny, a nie np. do jakiejś wróżki, skoro chodziło Ci o sprawy prywatne?
Skąd o niej usłyszałaś? Skoro poszłaś, to zapewne ktoś zaufany Ci ją polecił.
Dlaczego tak oszczędzasz zwolenników? Czy jesteś aż taka dobrotliwa?
Czy uważasz, że Twoje dzisiejsze zwierzenia są w stanie zmienić wizerunek p. Lucyny?
A gdyby nie było tego programu, to wyjawioną dzisiaj wiedzę dalej trzymałabyś dla siebie?
A może pamiętasz co mówił o sesji prywatnej niejaki Grzegorzati?
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #146 : Wrzesień 23, 2009, 22:00:10 »

Dobrze ze napisalas Lindo, bo dzieje sie tak bardzo czesto iz ludzie majacy kiedys kontakt z jakoms Energia , po stracie go udaja iz jest on nadal.
Ba, zwyczajnie nie potrafia wyjsc z dawnej roli , ktora w jakis sposob im nadawala wyjatkowosci.
Czy tak jest z P. Lucyna? Nie wiem, ale wiem ze Enki mial odejsc z Ziemi jakis czas temu, jako opiekun.
Tak wiec napisz prosze kiedy byla Twoja sesja, jestem ciekawa czy potwierdza sie z moja wiedza.
Wiem , ze nie chcial odejsc i przedluzal wszelkimi mozliwymi sposobami swoj pobyt. Ale wiem tez iz eksmisja z 21 czerwca definitywnie , bez odwolania stala sie prawem.
Mial jeszcze 3 miesiace na "pozbieranie" sie i to juz koniec jego zurydykcji na Ziemi.
Od 22 wrzenia straznikiem Ziemi jest ktos inny , straznikiem , bo tak nazywa sie ta "funkcja" naprawde.

Jednak bytnosc Enki na ziemi jeszcze nie dobiegla konca, musi dokonczyc swoje ludzkie sprawy, wywiazac sie ze wszystkich obowiazkow jako Czlowiek.

Prawdziwy Enki inkarnowal w naszych czasach ( pisalam juz o tym), musial i chcial, by nie byc uwiezionym w zamykajacym sie III wymiarze.  Nie wiem czy kiedykolwiek komukolwiek powiedzial o tym, ale jest to fakt , ktory kiedys ujrzy swiatlo dzienne.
Chociaz caly czas jednak myslal iz uda mu sie zrealizowac swoj plan zatrzymania ludzkosci w swiadomosci zbiorowej bez wolnej woli w sytemie hierahicznym wladca niewolnik, nie wyszlo.
Czas mija bezpowrotnie, nie mozna go cofnac, tak  wiec ten dany mu na realizacje Jego zamyslu dawno minol. Niestety On nie potrafi przyznac sie do swojej kleski, nie potrafi uznac pomylki, nie potrafi zrezygnowac z wladzy....
A musi , musi by mogl ISTNIEC wiecznie, bo istotnie jest "Synem" Stworcy, piekna Energia , ktora z racji swojej osobowosci  , oraz potecjalu energetycznego  jest zupelnie inna niz Jezus.
Inaczej , przez inne zdarzenia usilujaca zyc.
Rozwoj caloksztaltu stworzenia Boskiego wymaga rowniez transformacji Samuela oraz wszystkich Energii o podobnej osobowosci jak On ( inaczej Jego rodu), wiem ze bedzie to dla niego bardzo trudne doswiadczenie, ale wiem ze mu sie uda. Co nie zmienia faktu , a moze jeszcze bardziej wymaga , Jego odejscia z Ziemi. Jest  to niezbedne by mogl wrocic, ale juz inny.
Czego zycze mu z calego serca.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 23, 2009, 22:18:19 wysłane przez Kiara » Zapisane
Linda
Gość
« Odpowiedz #147 : Wrzesień 23, 2009, 22:05:51 »

 Uśmiech
Cytuj
Dlaczego tak oszczędzasz zwolenników? Czy jesteś aż taka dobrotliwa?
Czy uważasz, że Twoje dzisiejsze zwierzenia są w stanie zmienić wizerunek p. Lucyny?
 :)A gdyby nie było tego programu, to wyjawioną dzisiaj wiedzę dalej trzymałabyś dla siebie

Nie wiem dlaczego mnie atakujesz?  Myślisz ,ze tym sposobem zmienisz prawde?.Tak .... gdybym nie było tego programu ..nie wiedziałabym ,ze to aż tak niebezpieczne..Wiesz..mówiło sie cały czas o wdowim groszu..a połowa domu za 200 tys to chyba róznica..Do wczoraj myslałam,ze to niewielkie datki...np..za masaż...i nawet kiedys tej działalnosci broniłam..
Nie czuje satysfakcji ,zadnej..ale mam taka zasade..jestem wolna.i bez wzgledu na to czy kogos lubię czy nie piszę prawdę..dlatego nie interesuje mnie co kto pisał czy mówł...zawsze sprawdzam..doswiadczajac...przynajmniej tak sie staram...
Nie wystarczy ,ze ktos raz mnie poklepie po plecach i juz nie zareaguje na zdanie z którym sie nie  zgadzam...Nie jestem w zadnym z obozów jakie tu sie potworzyły....chociaz bardzo lubię Kota...wiem ,ze robie mu przykrosc...ale wolnosc dla mnie jest najwazniejsza..NIe bede jak niektórzy  udawać że nie zauwazam niewygodnych postów...  Mrugnięcie Mrugnięcie
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #148 : Wrzesień 23, 2009, 22:13:35 »

Czy uważasz, że Twoje dzisiejsze zwierzenia są w stanie zmienić wizerunek p. Lucyny?
Niezbyt trafne okreslenie. Jeżeli już to nie zmienić lecz ukazać jej prawdziwy wizerunek.
Zapisane
Barbarax
Gość
« Odpowiedz #149 : Wrzesień 23, 2009, 22:30:00 »

Artqu, a więc za co na Konferencji w Egipcie Twoim zdaniem wyróżniona została p.Lucyna?
Czyżby za to, co jej zarzucasz?
A więc w Egipcie też jest "sekta"?
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.073 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

naszemaluchy radiomms brygadaszarika the-world-is-magic schoolmonster