Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 25, 2024, 01:59:59


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 [3] 4 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Antykoncepcja  (Przeczytany 47644 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
wiki
Gość
« Odpowiedz #50 : Wrzesień 30, 2009, 19:32:15 »

Niestety znów muszę Cię zmartwić, ale doskonale wiem jak działa spirala i tabletka po( tej nie stosowałam , żeby nie było znów niedomówień), często ale nie zawsze dochodzi już do zapłodnienia i wtedy stosuję się również tabletkę, przy stosowaniu spirali też często dochodzi do zapłodnienia, jeżeli pominęłam pierwszą fazę jaką jest zagęszczenie śluzu nie znaczy, że o tym nie wiem, szkoda  nie znasz drugiej fazy działanie spirali właśnie nie pozwalającej zagnieździć się jajeczku, na ulotce tego kochana nie przeczytasz, ale jeżeli masz dobrego lekarza porozmawiaj o tym z nim. ( sama stosowałam spirale 2 razy i wiem co piszę, poniewaz wszystko po kolei wyjaśniła mi moja doktor)

Ocenę mnie i moich znajomych pozostawię bez komentarza, widać znasz nas lepiej niż my siebie Mrugnięcie



Pozdrawiam Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2009, 19:32:28 wysłane przez wiki » Zapisane
janneth


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #51 : Wrzesień 30, 2009, 19:36:36 »

Niestety znów muszę Cię zmartwić

Laleczko, zdaje się że to ja Cię dzisiaj już dwukrotnie poprawiałam i skoro trzeba robię to po raz ostatni:

"Antykoncepcja czy środek wczesnoporonny?

Chociaż niektórzy uważają spiralę za środek wczesnoporonny, nie ma to żadnego potwierdzenia w badaniach medycznych. Spirala nie zwiększa wydalania zapłodnionych komórek. Tak samo kobiecie, która nie stosuje żadnych metod antykoncepcyjnych, jak i tej, która używa spirali, może zdarzyć się zapłodnienie, a następnie wydalenie zapłodnionej komórki i nie udowodniono, że u kobiet, które mają założone wkładki, zdarza się to częściej.

Nie można mówić o wczesnoporonnym działaniu spirali tym bardziej, iż z medycznego punktu widzenia ciąża zaczyna się od zagnieżdżenia, które rozpoczyna się kilka dni po zapłodnieniu, do którego spirala nie dopuszcza."

Ocena Twojej koleżanki nie jest z palca wyssana. Raz że nie chciałabym mieć koleżanki, która opowiada o tym jak to dobrze się czułam po dokonaniu aborcji. Dwa, że faktem jest że jeżeli ma ona taką wiedzę, jak Ty, to aborcja była rzeczywiście dla niej pikusiem. Jak łyknięcie tabletki antykoncepcyjnej. Wcale nie zrobiła nic gorszego niż miliony dziewczyn.
Szkoda, że niedoinformowanie i niewiedza przyczyniają się do śmierci niewinnych istot.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
kamil771
Gość
« Odpowiedz #52 : Wrzesień 30, 2009, 19:38:30 »

Zauważcie,że w dzisiejszych czasach seks jest bardzo prymitywny i w zasadzie nikogo już w cywilizowanym świecie nie fascynuje.
Ludzie mają wiele możliwości spędzania wolnego czasu,zwłaszcza w miastach,obecnie świat oferuje nam mnóstwo rozrywki i nie ma czasu na nudę,a jeśli chodzi o coraz to więcej pojawiających się informacji o nastoletnich matkach to można to zjawisko określić jednym słowem-Patologia.
Nie wiem czy to się aż tak bardzo nasiliło,po prostu wcześniej nie było internetu,tylu programów  w TV  i nie było o tym problemie tak głośno jak w ostatnim czasie.
Zapisane
Symeon
Gość
« Odpowiedz #53 : Wrzesień 30, 2009, 19:44:33 »

Zauważcie,że w dzisiejszych czasach seks jest bardzo prymitywny i w zasadzie nikogo już w cywilizowanym świecie nie fascynuje.

 Szok

Myślę, że większość ludzi z tego forum jednak fascynuje, w tym mnie.

Ludzie mają wiele możliwości spędzania wolnego czasu,zwłaszcza w miastach,obecnie świat oferuje nam mnóstwo rozrywki i nie ma czasu na nudę (...)

Seksu nie uprawia się tylko po to by jakoś tam spędzić wolny czas Uśmiech

Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #54 : Wrzesień 30, 2009, 19:47:17 »

Cytuj
Laleczko, zdaje się że to ja Cię dzisiaj już dwukrotnie poprawiałam i skoro trzeba robię to po raz ostatni:

laleczko  Z politowaniem Z politowaniem

Cytuj
"Antykoncepcja czy środek wczesnoporonny?
wczesnoporonny czy aborcja co to za różnica?

Cytuj
Chociaż niektórzy uważają spiralę za środek wczesnoporonny, nie ma to żadnego potwierdzenia w badaniach medycznych. Spirala nie zwiększa wydalania zapłodnionych komórek. Tak samo kobiecie, która nie stosuje żadnych metod antykoncepcyjnych, jak i tej, która używa spirali, może zdarzyć się zapłodnienie, a następnie wydalenie zapłodnionej komórki i nie udowodniono, że u kobiet, które mają założone wkładki, zdarza się to częściej.

to się nazywa uśpienie sumienia wg mnie , no chyba, że nie mam prawa głosu Coś

Cytuj
Ocena Twojej koleżanki nie jest z palca wyssana.

a skąd jest wyssana? bo, że wyssana nie ulega wątpliwości Duży uśmiech

Cytuj
Raz że nie chciałabym mieć koleżanki, która opowiada o tym jak to dobrze się czułam po dokonaniu aborcji. Dwa, że faktem jest że jeżeli ma ona taką wiedzę, jak Ty, to aborcja była rzeczywiście dla niej pikusiem. Jak łyknięcie tabletki antykoncepcyjnej.


Ty niechciałabyś, ale czy na świecie jesteś t tylko tolerancyjna Janneth? Mrugnięcie

Faktem nie może być, że jej wiedza jest równa z moją wiedzą, bo ona to nie ja, więc chyba troszkę zagalopowałaś się.
Psikusem widze to dla Ciebie lanie pomyj na czyjąś głowę jest niestety, dla niej to nie był psikus, co nie znaczy, że po latach nie miała prawa założyć szczęśliwej rodziny.
Dlaczego Nie ? nie rozumiem?

Pozdrawiam Uśmiech
 edit

 nie opowiadała, że czuła się wspaniale, ja tez tego nie napisałam, ciężko się czuć wspaniale po czymś takim, ale to rozumnie tylko kobieta.
Napisałam natomiast , że czuje się teraz wspaniale i że nigdy nie dała po sobie poznać  bólu ( nie znaczy że go nie czuła), napisałam i pisać będę dalej, że takich osób nie mam prawa potępiać i nie mam prawa kopać leżącego, ale wielu lubi to robić niestety.


« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2009, 19:56:40 wysłane przez wiki » Zapisane
janneth


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #55 : Wrzesień 30, 2009, 19:58:11 »

Wiki, powiedz mi - po jaką cholerę opowiadasz o przypadku swojej koleżanki na forum publicznym, skoro nie chcesz by było to komentowane tudzież oceniane? Gdy ja nie życzę sobie komentowania mnie bądź moich znajomych, to o nich nie plotkuję.
Proste to chyba, nie? Trzeba wiedzieć, kiedy trzymać język za zębami, a jak się nie trzyma to przynajmniej trzeba nauczyć radzić sobie z konsekwencjami jego rozrzutności.

Nie zgrywaj teraz ofiary, na którą wylewane są pomyje, bo sama się o to prosiłaś. Nie moja wina przecież...
Z resztą nie od dzisiaj jesteś na forum i wiesz, że ten temat oblegany jest zarówno przez zwolenników jak i przeciwników. Wiedziałaś, że mogą chcieć skomentować/skrytykować decyzję koleżanki, jeśli ją ujawnisz.
Najlepiej się celowo podłożyć, a potem z siebie ofiarę zrobić.

BTW, myślę, że te kilka ostatnich postów (od pigułek po spiralę) powinno się przenieść do tematu Rafaeli o antykoncepcji.
Tutaj zrobiły zbędny offtop.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
wiki
Gość
« Odpowiedz #56 : Wrzesień 30, 2009, 20:08:46 »

Ja tylko napisałam, że znam 2 osoby mające do czynienia z aborcją, resztę doczytaj w moich poprzednich postach. Znaczyłam również na tym przykładzie, że takich osób nie powinno się oceniać ani krytykować, poniewaz moim zdaniem nie powinno się ingerować w ich wybór.
Nie plotkuję o tym  tylko podaję przykłady.

Podając te przykłady nie przyszło mi nawet do głowy, że ludzie mogą takie niedorzeczne rzeczy wysysać z palcy i pisać to za pewnik. ( siwienie się czuła przerywając ciąże, aborcja była dla niej psikusem) przyznaję że to dla mnie szok, że nie znając osoby tylko pobieżne info na temat wpływu aborcji zdarzenia na jej życie, tak się ocenia.

Nie przypuszczałam, że zdeklarowana dama kopie leżących. ( mam na mysi oczywiście nie siebie, bo znów się zagalopujesz, tylko kobiety, które przerwały ciąże)

Nie napisłam o mnie i nie boje się twojego jadu, szkoda, tylko że nie rozumiesz dalej o czym piszę...... cały czs uważam, że nie powinno się krytykować osób, które aborcją i tak juz sobie wyrządziły krzywdę, a jeżeli udało im się z tego otrząsną to cieszyć się z nimi, że one się cieszą.


Pozdrawiam Uśmiech


« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2009, 20:11:20 wysłane przez wiki » Zapisane
janneth


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #57 : Wrzesień 30, 2009, 20:22:42 »

Nie przypuszczałam, że zdeklarowana dama kopie leżących. ( mam na mysi oczywiście nie siebie, bo znów się zagalopujesz, tylko kobiety, które przerwały ciąże)

Zdeklarowana dama traktuje z szacunkiem własne ciało i własny organizm.
Nie niszczy życia, które w niej powstaje, świadomie dokonała wyboru mężczyzny z jakim uprawia miłość a nie seks.

Masz rację Wiki - nie kopie się leżącego. Jednak czy ja to robię? Czy Twoja koleżanka wie, że opisałaś jej przypadek na tym forum, czy może jest tutaj aktywna? Czy czyta moje słowa? A jeżeli czyta... Skoro pogodziła się z tym (podniosła się), to czy można mówić, że jest tym "leżącym".

PS. Darek dziękuję za przeniesienie i przepraszam za off'a Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2009, 20:26:02 wysłane przez janneth » Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #58 : Wrzesień 30, 2009, 21:04:35 »

Jakoś tak się dziwnie składa, że jedno jest zbrodnią, zabójstwem a wylewanie jadu i pomyj w postaci niewybrednej, nierzadko personalnej oceny, wykracza poza te ramy. O obłudo, niczym niepokalana!  I Ty Wiki, nic na to, póki co, nie możesz. Warto, by pomówić o antykoncepcji i w tej dziedzinie, nim rozpocznie się temat o aborcji, oraz o koncepcji antykoncepcji. Uśmiech 2

Tyle dygresji, odnośnie wszechpanującej agresji.

 Z politowaniem
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2009, 21:05:19 wysłane przez koliberek33 » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #59 : Wrzesień 30, 2009, 21:22:31 »

I Ty Wiki, nic na to, póki co, nie możesz.

Ależ może Wiki jak najbardziej. Po prostu może unikać lejących pomyje,
wówczas smród pomyj zostanie przy lejącym …  Duży uśmiech
Zapisane
Linda
Gość
« Odpowiedz #60 : Wrzesień 30, 2009, 21:56:52 »

 Uśmiech
Cytat: Ptak
wówczas smród pomyj zostanie przy lejącym … 

  Uśmiech
Cytat: Koliber
wylewanie jadu i pomyj
Uśmiech

 Uśmiech Jakie pozytywne wibracje Panie produkujecie...
 
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2009, 22:10:27 wysłane przez Linda » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #61 : Wrzesień 30, 2009, 22:02:44 »

Czym innym jest Droga Lindo produkcja „pozytywnych” wibracji, a czym innym wskazanie na ten fakt.
Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #62 : Wrzesień 30, 2009, 22:14:29 »

A czym innym jeszcze, powielanie i pochwalanie tej bezkarnej procedury. Ptaku Panie, to za małe nożyczki, by Ci piórka mogły przystrzyc Chichot Chichot Chichot

i jeśli już, to dla Linducha

tylko koliberek33!
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2009, 22:29:07 wysłane przez koliberek33 » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #63 : Wrzesień 30, 2009, 23:44:09 »

Tylko znowu nie płaczcie jak wylecą Wasze off-owe posty.
Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #64 : Październik 01, 2009, 00:48:38 »

Po niektórych powyższych, iście zdumiewających i wielce do tematu wnoszących "treściach", jak nic, będę musiał przewartościować zupełnie swoje stanowisko w kwestii antykoncepcji. Otóż, parę plemników mniej = paru wichrzycieli i ujadaczy, oraz hipokrytów mniej na tym bożym świecie. Duży uśmiech

« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2009, 01:06:41 wysłane przez koliberek33 » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #65 : Październik 01, 2009, 00:57:33 »

Masz sobie na myśli? Sama zaczęłaś offa - tyle w kwestii hipokryzji.
Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #66 : Październik 01, 2009, 01:06:54 »

Słuchaj, "laleczko"! Zły
a ona mądra jakaś taka
popatrzyła, pomyśłała
i durnoty nie słucha

wyskrobać precz złe kazała
i śmieje się teraz od ucha do ucha. Zły

nie dla niej "mendalne" rozgrywki
i słowa paskudne jak fetor
i "subtelność" tej klasy co ursus czy zetor

słuchaj dzieweczko, lecz ona śmieje się
bo, lepsze w sobie nosi "dziecko" Chichot
i na zimne woli dmuchać Duży uśmiech

Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #67 : Październik 01, 2009, 06:49:09 »

Koliberku Uśmiech  sama już nie wiem jak pisać, aby Janneth nie atakowała   Uśmiech) ale masz rację najlepiej unikać szukających ciągłych zaczepek Mrugnięcie))


w temacie antykoncepcji, jeszcze napiszę, że nie zawsze są to bezpieczne rzeczy nawet w tych czasach. Spotykam się często, że pigułki np. często gęsto są przepisywane na chybił trafił, "jak się źle będziesz czuła to zmienimy".......muszę tu napisać , żeby nie było, że znów nie wiem o czym piszę, każda znajoma( oczywiście ta z którą na ten temat rozmawiałam) czy z rodziny siostra cioteczna i ciotka nigdy u ginekologa nie miała zaproponowanych badań hormonalnych przed przepisaniem pigułek.....zaznaczam, każda ma innego doktorka Uśmiech


Pozdrawiam Uśmiech
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #68 : Październik 01, 2009, 09:51:37 »

Kochane dziewczyny, temat o tabletkach  antykoncepcyjnych jest dalej tematem w TV. Wczoraj ogladalam taki program, jeszcze raz omawiano ten przypadek /smierci mlodej dziewczyny / i pokazano 19-stoletnia dziewczyne , ktory dostala urazu muzgu, stosujac tabletki Jasmine.
 Lekarz ostrzegal, powiedzial ze ciagle sie zdazaja problemy z przyjmowaniem tabletek antkoncepcyjnych.
Czesto powoduja tromboze w nogach i lungeembolie. Ostrzegal, ze jesli pacjentka zauwazy jakiekolwiek zmiany nieprawidlowe, powinna natychmiast zglosic sie do lekarza. Zapewniat ze medykamenty sa ciagle badane i ulepszane, jednak
zdazaja sie przypadki, ktore moga sie zakonczyc tragicznie. Jesli kobieta zauwazy obrzek nog, musi natychmiast zglosic sie do lekaza aby wykluczyc tromboze. W innych przypadkach tez nie nalezy odwlekac wizyty tylko natychmiast zglosic sie do lekaza, obojetnie w jakiej porze dnia.

Dziewczyny , co sie tu dzieje. Aborcja pomieszana z antykoncepcja i w dodatku urywacie sobie glowy. Wszystkie jedziemy na tym samym wozku.
Ja uwazam ze aborcja jest osobista sprawa danej osoby jak i antykonceocja. Sa to dwa tematy ktore ja osobiscie owazam za bardzo osobiste. Nikt nie ma prawa sie mieszac w cudze zycie i decyzje.
Jestesmy wszystkie kobietami, nie kolezankami bo urodzilysmy sie w roznych czasach i moze byc ze ktoras z was powie ze
twoja kolezanka to nie jestem, tak wiec jest dobrze. Jednak tarmoszenie sie w tych dwoch tematach nie jest na miejscu.
Kazdy chce od serca wyrazic swoje mysli i to powinno wystarczyc. Jezeli nie przerywalyscie ciazy, to po co ta dyskusja,
tylko osoba dotknieta tym tematem moze naprawde sie wypowiedziec. Decyzja o aborcji napewno nie jest decyzja bezmyslna, a co taka osoba mysli, to nalezy to zostawic jej osobiscie. Jesli czujecie sie kobietami w pelnym tego slowa
znaczeniu, to dajcie spokoj tej dyskusji i nie obrazajcie sie nawzajem.
Uwazam za bardzo pozytywne to ze jestescie przeciw aborcji, tak wiec szanujcie sie na wzajem. Serdecznie pozdrawiam
wasza Rafaela
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2009, 14:56:13 wysłane przez Rafaela » Zapisane
zodiakus71
Gość
« Odpowiedz #69 : Październik 01, 2009, 10:36:37 »

Rafaelo mieszanie antykoncepcji z aborcją w przypadku pigułek może częściowo wynikać z prezentacji pigułek w kościołach jako środki wczesnoporonne , sam pamiętam takie podejście na naukach przedmałżeńskich (kościelnych) i przesiąkanie tej opinii do społeczeństwa resztę robi lenistwo i wygodnictwo tych którzy nie sprawdzą wiarygodności tej teorii .

Co do antykoncepcji to ciekawi mnie czy któraś z pań miała styczność lub sama stosowała tzw "Cykl Jonasa" czyli metodę faz księżycowych w planowaniu płci lub jako naturalna metoda antykoncepcyjna . dr Jonas był czeskim ginekologiem który zajmował się z ciekawości astrologią i z prowadzonych przez niego badań wynikały ciekawe rzeczy . Czy ktoś może się wypowiedzieć w tej kwestii ?
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2009, 10:37:09 wysłane przez zodiakus71 » Zapisane
janneth


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #70 : Październik 01, 2009, 12:56:56 »

Wow... Chichot Gdybym wiedziała, że tu zlot czarownic będzie późną nocą, to bym wpadła. Następnym razem mnie zaproście.
Kaliber44 - poezją tego bym nie nazwała, powiedz - czy to jakieś hokus-pokusowe zaklęcie w tych linijkach zawarłaś czy może to jedynie tekst następnej piosenki hip-hopowej? Chichot

Arteq - ja sobie zdawałam sprawę, że zaraz wszystkie się tu na miotłach zlecą.
Na szczęście zanim weszłam do tematu przeczytałam PW od kogoś, bym nie dała się tu sprowokować. Dzięki Mrugnięcie
Linda - to nie pozytywne wibracje, tylko straszliwe zaklęcia Uśmiech

Przydało by się tu posprzątać, bo to nie temat pt. "XYZ czarnej magii" tylko "Antykoncepcja".
A jak się którejś jeszcze coś nie podoba, to następnym razem pisać w "Masz coś do mnie" zamiast bałagan robić, gdzie się tylko da. Na trzy strony tematu jest jedna strona Waszych twórczych zaklęć.

W sprawie antykoncepcji przypomniała mi się jedna wizyta u strasznie sympatycznego ginekologa starszej daty.
Opowiadał mi, jak to teraz wszystkie młode dziewczyny przychodzą do niego i bez badań proszą o wypisanie recepty na tabletki. Same się o siebie nie troszczą, jak pyta czy nie chcą najpierw zostać zbadane, mówią, że to już nie pierwszy raz będą łykać te same pigułki, po jakie przyszły. Lekarz był sfrustrowany, bo jednego dnia pod rząd trafiły mu się dwie takie same. Po tych dwóch do gabinetu weszła trzecia i mówi to samo.
Trzeciej już nie wypisał recepty. Siedziała więc bardzo zdziwiona i zapytała czemu, a on na to:
"Najlepsza metoda antykoncepcji, jaką stosowały za moich czasów kobiety to zostawić ukochanego zaraz po stosunku i pobiec do łazienki. Wejść pod prysznic, odkręcić wodę i nią pod ciśnieniem wlewać sobie do pochwy, żeby plemniki na zewnątrz wyleciały. Do tego zabiegu najlepiej jest najpierw skakać na prawe, a później na lewej nodze. Czynność powinna trwać nie mniej niż 10 minut."
Dziewczyna podobno oniemiała, wstała i bez pożegnania wyszła. On wstał zaraz za nią i wyszedł na korytarz, żeby zobaczyć czy czekają jeszcze jakieś pacjentki w kolejce. A tam na korytarzu siedziały te dwie poprzednie z receptami w ręku, do nich doszła ta pechowa bez recepty i nieświadoma, że lekarz za nią stoi opowiedziała o tym prysznicu Chichot
Jej koleżanki wraz z lekarzem zaczęły się śmiać i tyle Chichot

Niestety, ale takich sytuacji zdarza się mnóstwo. Kobiety same już przestały dbać o swoje zdrowie, o swój organizm. Jedna drugiej powie, że ma takie a nie inne tabletki i że są dla niej rewelacyjne, a tamta druga po nie zaraz pobiegnie. Nie idzie do lekarza, by najpierw się zbadać, przeprowadzić wywiad, opowiedzieć o swoim zdrowiu itp. Idzie do niego jak do apteki z chęcią dostania tego, po co przyszła. W nosie ma badania, skoro koleżance nie zaszkodziło to i jej nie powinno.
A antykoncepcja to leki jak każde inne. Nieprawidłowo dobrane mogą spowodować komplikacje.

Zodiakus, szczerze mówiąc obił mi się o uszy tzw. Cykl Jonasa, ale nigdy nie interesowałam się tym głębiej ani go nie stosowałam. Tutaj znalazłam jego opis: http://astroportal.pl/index.php?page=95
 
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
janneth


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #71 : Październik 01, 2009, 13:24:08 »

Zwróciłam Ci już uwagę o off, czyż nie? Raportowałam Twojego posta powyżej, reszty nie (niech inni też się pośmieją).
Przenieś się ze swoimi zaczepkami w moją stronę do wątku offtopowego bądź do "Masz coś do mnie". Tam Twoje wypowiedzi będą mogły siedzieć i cieszyć oczy userów. Tutaj najprawdopodobniej zostaną usunięte.

PS. Chciałam raportować tą wypowiedź, ale dostałam info, że nie można swojej bo to nie ma sensu Chichot Głupiutka Chichot
Jak wyżej umieszczony post zostanie usunięty, to i ja ten usunę Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2009, 13:25:07 wysłane przez janneth » Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Dry007
Gość
« Odpowiedz #72 : Październik 01, 2009, 13:46:16 »

Nie wiem czy Panie pozwolą, że tak powiem o antykoncepcji męskiej Mrugnięcie Jak już wspomniała janneth o pewnych staromodnych metodach, męska antykoncepcja tak powinna też wyglądać jak:
- szklanka wódki i garść piasku,
- tak długa gra wstępna, że się potem nie chce,
- szklanka wody zamiast.
 
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #73 : Październik 01, 2009, 14:29:37 »

Janneth, nie wiedzialam ze my , kobiety na tym forum jestesmy czarownicami. Ty tez jestes kobieta, tylko my czarownice nie mamy szans do ciebie, bo obojetnie ktora co napisze, to jestes natychmiast i robisz czarodziejska atmosfere, ze zadna z nas nie ma szans do ciebie. To prawda ze poruszamy sie na miotlach, ale jestesmy dobrymi  i madrymi czarownicami.
To nie jest tak Janneth, ze kobiety nie dbaja o swoje zdrowie, na rynku jest tak duzo roznych srodkow antykoncepcyjnych i zapewniaja duzy konfort, ze normalnie trudno kobiecie sie zdecydowac co moze byc najlepsze. Powinno sie wiedziec, ze kazdy medykament w pewnym momencie dla danej  osoby moze nie pasowac i dlatego nie nalezy 100% wierzyc ze jest w pozadku. Medykamenty nie sa produkowane dla jednostki, tylko dla ogolu i nalezy zawsze miec na uwadze, ze skutek moze byc nie taki jak sie oczekuje.

Dlatego jeszcze raz wspominam ze nalezy obserwowac siebie, jesli jest jakas  sytuacja nie normalna, to nalezy pojsc do lekarza, i wyjasnic sprawe dla wlasnego dobra.
           Nie rozumiem Janneth dlaczego ciagle odstajesz od naszej czarownicowej grupy, wyraznie nie masz ochoty nalezec
do nas, jednak skarzysz sie ze nie nalezysz.

                              Wysłany przez: zodiakus71
Umieść cytat
Rafaelo mieszanie antykoncepcji z aborcją w przypadku pigułek może częściowo wynikać z prezentacji pigułek w kościołach jako środki wczesnoporonne , sam pamiętam takie podejście na naukach przedmałżeńskich (kościelnych) i przesiąkanie tej opinii do społeczeństwa resztę robi lenistwo i wygodnictwo tych którzy nie sprawdzą wiarygodności tej teorii .

Co do antykoncepcji to ciekawi mnie czy któraś z pań miała styczność lub sama stosowała tzw "Cykl Jonasa" czyli metodę faz księżycowych w planowaniu płci lub jako naturalna metoda antykoncepcyjna . dr Jonas był czeskim ginekologiem który zajmował się z ciekawości astrologią i z prowadzonych przez niego badań wynikały ciekawe rzeczy . Czy ktoś może się wypowiedzieć w tej kwestii ?
Wysłane: Październik 01, 2009, 10:51:37
Uwazam ze dobrze by bylo zainteresowac sie wlasnie ta metoda:http://www.astrolog.info.pl/jonas.html

Zapisane
janneth


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #74 : Październik 01, 2009, 14:39:25 »

Rafaelo, nie mówiłam o Tobie, tylko o Ptaku i Koliberku. Nie napisałaś do mnie niczego obraźliwego, nie użyłaś też sformułowań typu pomyje, smród itd. Tak nie zachowują się damy, lecz zazdrosne wiedźmy.
Nie skarżę się, że nie należę do grupy tych kobiet, dobrze mi z własną indywidualnością. Zwracam jedynie uwagę na fakt, że żadna z tych kobiet nie potrafi rzeczowo odeprzeć ataku ani znieść krytyki. Jeśli jednej się zwróci na coś uwagę, od razu wszystkie zaczynają szczebiotać. Naprawdę myślisz, że chciałabym być do nich podobna?
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Strony: 1 2 [3] 4 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.119 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

quieronovelas bizancjum catziee apelkaoubkonrad692 gangsa