Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 28, 2024, 23:01:01


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] 3 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wynaturzenia ...  (Przeczytany 34635 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #25 : Październik 10, 2009, 12:57:43 »

no właśnie nie rozumiem zupełnie, dlaczego Leszek tu wplątał w temat
żele dowcipne ..i nie tylko...
w dodatku nazywając to "kapitalistyczną pointą".

« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2009, 12:58:07 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #26 : Październik 10, 2009, 12:58:48 »

Ja też nie rozumiem, może na rozluźnienie. Mnie się przydało, bo ten temat jest na serio obrzydliwy.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #27 : Październik 10, 2009, 13:05:21 »

Ale który?
..ten z topika i owszem.

Ale w między czasie wynurzył się i inny< dygresywno-etymo-logiczny
może nie tyle obrzydliwy - co wstrzasający, żeby nie powiedzieć porażający.
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2009, 13:06:35 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #28 : Październik 10, 2009, 13:09:16 »

Racja... Tu jest już kilka wątków: nekrofilia, kanibalizm, młodociani rodzice. Ten ostatni jest jeszcze do przeżycia, ale temat i tak nazywa się wynaturzenia i na mnie najgorsze wrażenie robi ta nekrofilia. Nie ma co mu żałować kapitalistycznej puenty, w tym temacie powinno się raz na jakiś czas wrzucić coś sielankowego i przyjemnego. Tak dla kontrastu chociażby.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
zodiakus71
Gość
« Odpowiedz #29 : Październik 10, 2009, 14:48:38 »

u mnie podobnie obrzydliwą reakcję wywołuje sodomia czy też koprofilia dla mnie nierozłączna w przypadku męskich kontaktów homoseksualnych a trochę więcej o wynaturzeniach można poczytać tu http://xuzon.republika.pl/
Zapisane
Leszek
Gość
« Odpowiedz #30 : Październik 10, 2009, 16:05:23 »

A żyjącym ten żel się przyda, dodam tylko że wyszedł nowy jeszcze fajniejszy - Durex Play O! Chichot
http://www.durex.pl/rekwizyty_zel_intymny_Durex_play_O.html   O!
No, ale ten jest dla kobiet...
"Przyjemny dreszczyk, uczucie chłodu i rozgrzania" to facet w chłodni juz ma Mrugnięcie
Nie faktycznie niesmaczny temat....
A ja mam dzisiaj głupawkę...

Pomyślałem, że ta nekrofilia byłaby fajnym pretekstem do reklamy...
kapitalizm wszystko komercjalizuje. Śmierć już skomercjalizował. Po prostu pokazałem absurd urynkowienia bez granic

a komercjalizacja śmierci? Np. seks i trumny...


http://www.papilot.pl/article/2391/Polnagie-kobiety-reklamuja-trumny.html
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2009, 16:09:38 wysłane przez Leszek » Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #31 : Październik 10, 2009, 16:10:49 »

Chichot

Takie dyskusje pozostawmy na prywatne rozmowy Mrugnięcie
A głupawki nikt Ci nie zabrania, każdemu się przytrafia.
Nie Tobie jednemu dzisiaj bije, ja na przykład zauważyłam, że mamy nowy atak ptasiej grypy. Jakiś nowy szczep, niszczy połączenia neuronowe w mózgu - nie ma na to lekarstwa, zakażonych trzeba odstrzelić Chichot

EDIT: Ta laseczka jest żywa czy ją tylko tak ułożyli Coś
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2009, 16:12:56 wysłane przez janneth » Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
zigrin
Gość
« Odpowiedz #32 : Październik 12, 2009, 16:43:42 »

Cytuj
Nie Tobie jednemu dzisiaj bije, ja na przykład zauważyłam, że mamy nowy atak ptasiej grypy. Jakiś nowy szczep, niszczy połączenia neuronowe w mózgu - nie ma na to lekarstwa, zakażonych trzeba odstrzelić

Nie żebym coś tak brutalnie sugerował, ale jeśli już chodzi o odstrzelenie, to znacznie lepiej na zdrowiu byśmy zyskali po „odstrzeleniu” (się) strzelających nieprawdziwymi strachami odnośnie naszego zagrożenia, oraz niezdrowo bawiących się w laboratoriach nie swoimi ptaszkami…  Duży uśmiech

Dawniej wykorzystywano ptaki do przekazywania różnych (dobrych i złych) wiadomości na poczcie. Teraz w modzie są te wyłącznie złe…

Pozdrawiam latających…
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #33 : Październik 12, 2009, 18:46:15 »

Ja też tak brutalnie nic nie sugerowałam. Leszek wie, o co mi chodziło i było to napisane w formie ironii.
A odnośnie nieuzasadnionego straszenia ludzi zagrożeniami ze strony ptaków, świń i innych milusińskich zwierzątek, to w zupełności się z Tobą Zigrin zgadzam. Tylko, że to nie temat o tym.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
zigrin
Gość
« Odpowiedz #34 : Październik 12, 2009, 19:18:17 »

Wiem Janneth, że rozmawiamy tu o wynaturzeniach. Skoro jednak pojawiają się zbłąkane „nadnaturalne strzały”, to chyba warto dla nich znaleźć jakiś bardziej naturalny cel… ?  Mrugnięcie
Moim zdaniem, taki jest m.in. cel tego tematu…
Zapisane
Leszek
Gość
« Odpowiedz #35 : Październik 13, 2009, 16:36:41 »

Dopiero co napisałem o kalendarzach, a tu proszę właśnie opisali polską wersję kalendarza...

Śmierć jeszcze nigdy nie była taka sexy - zdjęcia
Seksowne modelki przy trumnach – na taki pomysł kontrowersyjnego kalendarza wpadła jedna z polskich firm produkująca trumny. Bartłomiej Lindner z działu sprzedaży i marketingu mówi w rozmowie z Wirtualną Polską, że w ten sposób chcieli m.in. pokazać coś innego, czego w Polsce jeszcze nie było.


Lindner zaprzecza, żeby był zgrzyt między piękną kobietą, a tym, że kładzie się ona na trumnie. Dla niego trumna jest takim samym produktem jak, na przykład, mebel. - Dlaczego więc skoro producenci mebli reklamują swoje produkty za pomocą pięknych kobiet, nie możne robić tego producent trumien? – pyta w rozmowie z Wirtualną Polską. P


- Erotyka, seksualność i śmierć to motywy, które, również w połączeniu, występują w kulturze od zawsze. Od zawsze budzą ciekawość, niepokój, kontrowersje. Są więc na pewno dobrym sposobem na przyciągnięcie uwagi. Ale na kształtowanie odpowiedniego wizerunku już niekoniecznie. W reklamie wykorzystują je najczęściej firmy wyznające zasadę, że nie ważne jak o nas mówią, ważne, żeby w ogóle mówili – komentuje sprawę Sławomir Wojtkowski, specjalista ds. reklamy i dyrektor Warszawskiej Szkoły Reklamy.



http://wiadomosci.wp.pl/gid,11588884,title,Modelki-i-trumny,galeria.html
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2009, 15:31:08 wysłane przez Leszek » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #36 : Październik 13, 2009, 17:49:57 »

Ciekawe czy to zamierzony efekt czy nie , ale zwróćcie uwagę na chmurę na tym ostatnim zdjęciu z napisem "2010'.
Całkiem sexy trupia czaszka z oczodołami i całą resztą 'ciała'  skrada się zwabiona w stronę dziurki ... w ziemi  Mrugnięcie
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #37 : Październik 13, 2009, 18:01:24 »

Ja tam widzę co prawda jakąś twarz, ale to raczej orangutana przypomina albo jakąś inną małpę (blisko osadzone oczy + wysunięta szczęka dolna). Reszty ciała nie widzę już kompletnie.
A odnośnie samego pomysłu - świetny Uśmiech
Pierwsze zdjęcie wygląda, jakby panna młoda szybko chciała męża pochować. A drugie to klasa Chichot
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2009, 18:02:23 wysłane przez janneth » Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
east
Gość
« Odpowiedz #38 : Październik 13, 2009, 20:56:24 »

A tak w ogóle to nie jest reklama trumien , tylko pięknych kobiet. W końcu 'ze śmiercią jej do twarzy'  Mrugnięcie
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #39 : Październik 13, 2009, 21:22:21 »

http://www.zpdlindner.pl/pl/calendar2010.php

Uśmiech

Potrzebujesz wrażeń?
Zamów nasz nowy kalendarz 2010!
12 pięknych trumien, kapitalne zdjęcia 12 fantastycznych dziewczyn w polskiej scenerii! Musisz go mieć!

Koszt kalendarza to tylko 40zł (+ koszt przesyłki).

ChichotChichot

Ktoś zainteresowany?
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
zigrin
Gość
« Odpowiedz #40 : Październik 14, 2009, 15:27:26 »

Odpowiednia reklama działa cuda… - widać to, także po rosnącej ilości reklamujących…  Duży uśmiech

Pozdrawiam potrzebujących pozdrowienia - czyli żywych…  Uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #41 : Luty 16, 2010, 12:26:06 »

Kanibale są wśród nas
Wtorek, 16 lutego

Niegdyś ludy prymitywne spożywały w celach rytualnych ciała wrogów. W obecnych czasach kanibalizm to przede wszystkim zakazana przyjemność, przedmiot kulinarnej i seksualnej rozkoszy zbrodniarzy-dewiantów.


Zabijanie innych ludzi po to, by zjeść ich ciała, to wciąż tabu.../rys. Włodzimierz Bludnik /Śledztwo

Kanibalizm jest jednym z ostatnich tabu współczesnego świata. Osobnicy jedzący mięso innych istot ludzkich przerażają i wzbudzają obrzydzenie. Są to zwykle seryjni mordercy, jak Rosjanin Andriej Czikatało, jeden z najniebezpieczniejszych zabójców świata (miał na koncie ponad pięćdziesiąt ofiar), czy Ed Gein, amerykański zwyrodnialec, który gustował w przeprowadzanych na własną rękę ekshumacjach.
...

http://facet.interia.pl/sledztwo/poczet-zbrodniarzy/news/kanibale-sa-wsrod-nas,1439316,6646
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Betti
Gość
« Odpowiedz #42 : Maj 07, 2010, 23:00:40 »

Mord dwojga albinosów; odcięto im kończyny

Grupa napastników w Burundi zabiła dwójkę albinosów: 5-letniego chłopca i jego matkę, odcięła im kończyny, niektórzy bowiem wierzą, że części ciała albinosów przynoszą pomyślność - poinformowali w piątek obrońcy praw człowieka.
To najnowsze przykłady utrzymującej się przemocy wobec albinosów w Afryce. Według Międzynarodowej Federacji Stowarzyszeń Czerwonego Krzyża od roku 2007, gdy nasiliły się ataki na nich, co najmniej 10000 albinosów zmieniło miejsce pobytu lub się ukryło.

Od tamtego czasu w Tanzanii zabito 57, a w Burundi - 14 osób dotkniętych bielactwem - powiedziała Vicky Ntetema z grupy obrońców praw człowieka Under The Same Sun (pod tym samym słońcem).

Do zabójstw albinosów dochodzi dlatego, że istnieje przesąd, iż części ciała takich ludzi mają siłę magiczną i mogą zapewnić powodzenie. Wierzenia te umacniają szamani.

10 napastników uzbrojonych w strzelby i granaty zabiło 5-letniego chłopca i jego matkę w poniedziałek w miejscowości oddalonej o 200 km na wschód od stolicy Burundi - Bużumbury. Obojgu poobcinano kończyny, kobiecie - piersi, a chłopcu wyłupiono także oczy. Zabito też ojca kobiety, który próbował bronić córki i wnuka. Nie był albinosem.

Organizacja Czerwonego Krzyża informowała w ubiegłorocznym raporcie, że istnieje rynek części ciała albinosów, głównie w Tanzanii, na którym, jak pisze agencja Associated Press, cały zestaw części ciała (kończyny, uszy, genitalia, nos, język) jest sprzedawany za 75000 dolarów.

Aktywistka praw człowieka Ntetema mówi, że "ludzie bardziej wierzą w szamanów niż Boga, bo Boga nie widzą". Uważa, że wiele czasu zabierze zmiana ich zapatrywań, ale jeśli się zacznie pracę z młodymi, to są szanse".
http://wiadomosci.onet.pl/2166802,12,mord_dwojga_albinosow_odcieto_im_konczyny,item.html
Zapisane
Tronk
Gość
« Odpowiedz #43 : Maj 08, 2010, 01:11:31 »

Dobrze sie czujecie?CośCośCośCoś?
I pytam sie (cytując PSY II)
 Po co taki człowiek ma żyć
----wyrwałem chwasta!
Wszystkie zboczenia wynaturzenia ludzkiej psychiki leczy sie jednym lekarstwem

bardzo powolną śmiercią!
Może inni się czegoś nauczą a taki typek przynajmniej wtym marnym wcieleniu nikomu więcej nie wyżdzi krzywdy.

Z upragnieniem czekam na rok 2012  i prosze ojca żeby oczyścił ten raj który stworzył na tej planecie z istot nie zasługujących na życie w nim.

I w przeciwieństwie do wielu jeżeli przyjdzie mi zginąć to bardzo bym pragnął odejść honorowo bo sama śmierć jest dla mnie wyzwoleniem z tego piekła.

P.S. :Do zobaczenia 22 12 2012 mysle że powinno być już po wszystkim   sesesese
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #44 : Lipiec 26, 2010, 21:25:57 »

Sztuka ci to, czy może dewiacja?

Nietypowy artysta - wypieka ludzkie części ciała
CNN, Pog/25.07.2010 18:26


Artystyczne wypieki, fot. Whitespace Gallery

Kittiwat Unarrom studiował sztukę, malarstwo i rzeźbę, ale jako artysta zyskał sławę dopiero gdy wrócił do rodzinnych tradycji, a mianowicie... piekarstwa - czytamy w serwisie CNN. 32-letni Tajlandczyk wypieka chleb w kształcie "krwawych" części ludzkiego ciała. Robi to, aby sportretować swoje przekonania religijne.

...

http://wiadomosci.onet.pl/2202065,441,nietypowy_artysta_wypieka_ludzkie_czesci_ciala,item.html
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
east
Gość
« Odpowiedz #45 : Lipiec 27, 2010, 12:35:49 »

Okrutne , głupie wierzenia i wynaturzeni ludzie. Jak wiele jeszcze musi się zmienić ,aby CZŁOWIEK zabrzmiało dumnie.
A tymczasem żyją tu zwierzęta w ludzkiej skórze, potwory raczej.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #46 : Lipiec 27, 2010, 12:53:58 »

A gdzie przebiega granica? Lody/czekolada w kształcie prącia w zwodzie, ewentualnie kobiecych piersi powoduje rozbawienie i nikt się jakoś zbyt mocno nie oburza? Które to w takim razie cześci ciała sa na indeksie "zakazanych" ewentulanie które z materiałów?
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #47 : Lipiec 27, 2010, 16:58:09 »

Cytuj
Lody/czekolada w kształcie prącia w zwodzie, ewentualnie kobiecych piersi powoduje rozbawienie i nikt się jakoś zbyt mocno nie oburza?

Ej no sorry Arteq, ale dzieciaki już mają dostęp do takich stron internetowych, że te fantazyjne lody budzą w nich jedynie rozbawienie.
Sam stawiasz granice. Sobie. Innym nie dasz rady postawić ... granic Mrugnięcie
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #48 : Lipiec 27, 2010, 21:00:37 »

A gdzie przebiega granica? Lody/czekolada w kształcie prącia w zwodzie, ewentualnie kobiecych piersi powoduje rozbawienie i nikt się jakoś zbyt mocno nie oburza? Które to w takim razie cześci ciała sa na indeksie "zakazanych" ewentulanie które z materiałów?

Na czyim indeksie, należałoby dopisać >arteq'u<? Mrugnięcie
Posługując się kryteriami kościoła, te wszystkie 'rekwizyty" są be.
Myślę, że czas już zacząć odróżniać zwyrodnienia od naturalnych instynktów. Fakt, że te instynkty tak piętnuje doktryna kościelna nie stanowi o ich "nieczystości". Chwała "najwyższemu", ze społeczeństwo zaczyna budzić się z kościelnego amoku i powoli zwraca się w stronę swej natury. Oczywiście, należy wziąć pod uwagę tak destrukcyjny czynnik jakim okazało się "chrześcijańskie" potępienie seksualizmu i skutki z tego obecnie wynikające, czyli dewiacje seksualne, itp. itd., jednak nijak się to ma do krzewienia rozczłonkowanego ciała ludzkiego jako sztuki.
Pierwsze to powrót do "bogini matki - może być pisane również z wielkiej litery Mrugnięcie), drugie to ... nie mnie to osądzać. Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
arteq
Gość
« Odpowiedz #49 : Lipiec 27, 2010, 21:09:09 »

Pytałem Easta bo coś pisał o zwierzętach w ludzkiej skórze i potworach - chciałem aby doprecyzował kogo miał na myśli w odniesieniu do artykułu...

Darek, w kwestii natury to mogę przytoczyć Ci szereg dowodów, że to co czasami nazywamy "zgodnego z naturą" - także w świetle instynktów wcale już takie zgodne z nią nie jest. Często właśnie jest tak, że ludzie swoje żądze tłumaczą naturą...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 27, 2010, 21:11:40 wysłane przez arteq » Zapisane
Strony: 1 [2] 3 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 4.151 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

telenovelasmundo kalinowatyper amigos mexicas pifpaf