Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 26, 2024, 23:08:22


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 [3] 4 5 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Moje tworzenie  (Przeczytany 51992 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Lucyna D.
Gość
« Odpowiedz #50 : Styczeń 28, 2009, 20:31:18 »

Jaką kredą? Chciałaś powiedzieć - kredkami?
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #51 : Styczeń 28, 2009, 21:38:13 »

Rafaelo, nr. 20 i 26 są moje. Mrugnięcie
Zapisane
Bober
Gość
« Odpowiedz #52 : Styczeń 28, 2009, 22:26:13 »

ja bym raczej obstawiała na suche pastele:) są dobre do takiego rodzaju rysunku jaki praktykuje Nasza Rafaela -są jeszcze mokre pastele ale one nie dają się rozmazywać palcem tak jak suche  Mrugnięcie
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #53 : Styczeń 28, 2009, 23:03:15 »

Witaj Boberku, napisz mi co masz na mysli suche pastele, co to jest?
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #54 : Styczeń 28, 2009, 23:07:50 »

Dokladnie ja uzywam Faber -Castell : Softpastellkreiden, jest do tego tez utrwalacz, ale robi czesto brzydkie plamy.Dlatego najlepszy jest lakier do wlosow.
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #55 : Styczeń 28, 2009, 23:16:24 »

Rafaelo dzisiaj wybieram nr;27,28,29 te są chyba najnowsze Coś piekne 29 kojarzy mi się z okiem Boga
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Lucyna D.
Gość
« Odpowiedz #56 : Styczeń 29, 2009, 00:33:36 »

Tak, Pastellkreiden to kredki pastelowe, mogą być suche, czyli pot. suche pastele. Świetnie Ci to wychodzi! I co potem robisz z tymi wszystkimi obrazami?
Zapisane
zuza
Gość
« Odpowiedz #57 : Styczeń 29, 2009, 08:50:29 »

 a dziś wybrałam sobie 04; kojarzy mi się ze skrzydłami anioła Uśmiech
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #58 : Styczeń 29, 2009, 16:30:49 »

Witaj Zuzanno, masz racje, to sa skrzydla mojego aniola, chcialam na poczatku zobaczyc mojego aniola, ale jakos nie pokazywal mi sie. Postanowilam go narysowac, rozmawialam do niego, dalej nic z tego nie bylo. Budzil mnie do pracy, ze tylko mozna sobie pomarzyc, pomagal mi w ciagu dnia, niekiedy zdarzaly sie sytuacje, ze tylko jego reka byla w tym co sie dzialo, i ja o tym wiedzialam. Pewnego razu, w lutym wracalam do domu i czytalam ksiazke w esbanie, byla to ksiazka tez o aniolach. Wysiadlam w mojej miejscowosci i szlam powoli do domu bardzo smutna, rozmyslajac, dlaczego inni widza aniolow, a ja nie, przeciesz tak bardzo je kocham i ufam im. W pewnym momencie przylecial do mnie (w lutym ) piekny bordowy motyl, ale tak piekny, obfrunal mnie i znikl. To bylo niesamowite wrazenie. Najpierw pomyslalam przeciez jest tak zimno, bylam sama na drodze, to nie jest czas na motyle. Dopiero przyszlo mi na mysl, ze to pewnie byl moj aniol. Bylam dziwnie szczesliwa.

Witaj Chanwll-gratuluje wyboru, mi sie tez bardzo podobaja, pozdrawiam cie serdecznie pa,pa.

Witaj Lucynko:jest to kreda sucha, najlepszej jakosci, pyl z niej jest bardzo drobniutki i moge palcami ukladac to co w mojej duszy sie znajduje. Nigdy nie wiem jaki to bedzie obraz. Jak widzisz mam tych obrazow juz 29, i mam je wszystkie w domu. Czesc jest zawieszona w moim pokoju, reszta
jest bardzo dobrze poukladane i zabezpieczone przed zepsuciem. Co jakis czas zmieniam te obrazy i wieszam inne. Moja siostra odwiedzila mnie w maju zeszlego roku, powiedziala mi ze te obrazy tak do mnie pasuja, ze ona sobie nie wyobraza pokoju bez tych obrazow. Moj nauczyciel, powiedzial mi ze te obrazy moga bardzo pozytywnie wprost uzdrawiajaco wplywac na ludzi ktorzy ogladaja. Tak wiec zapraszam do kozystania.

W miesieczniku nr.2 NIEZNANY SWIAT- str. 40 - jest artykol o wlasnie takich obrazach   "NA POGRANICZU SZTUKI i TERAPII " zachecam do przeczytania
Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #59 : Styczeń 29, 2009, 16:45:54 »

Moj ulubony to ten z nad morza Śródziemngo z Tunezji:)))))



Nie wiem czy dorze mi się wydaje ale te 3 ostatnie tworą serię i są inne od poprzednich takie moje wrażenie Uśmiech


Pozdrawiam Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2009, 16:48:14 wysłane przez wiki » Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #60 : Luty 14, 2009, 19:02:36 »

Być może ta rycinka oddaje sposób w jaki odbywa się yakie tworzenie, o jakim mowa w temacie:

[załącznik starszy niż 60 dni - usunięty przez administratora]
Zapisane
Petras
Gość
« Odpowiedz #61 : Luty 19, 2009, 16:39:42 »

Bardzo  ładne, piękne i ciepłe jest Twoje tworzenie Rafaela
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #62 : Luty 20, 2009, 19:34:57 »

Serdecznie dziekuje, ciesze sie jak inni tez znajduja cos dla siebie. Pozdrawiam pa,pa.
Zapisane
Tajpan
Gość
« Odpowiedz #63 : Luty 22, 2009, 01:44:35 »

To co czuje gdy oglądam te obrazy jest niesamowite, są one dla mnie jak emocje, nie wiem czy jak miłość czy radość czy nadzieja. Naj zabawniejsze jest to że czuje jak by mój umysł chciał je zrozumieć ale nie morze tego dokonać, a serce je rozumie, serce wie co one znaczą, ciężko mi to opisać, obrazy są po prostu nie samowite.
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #64 : Marzec 02, 2009, 18:30:49 »

http://fun.mivzakon.co.il/flash/video/2344/2344.html


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #65 : Marzec 02, 2009, 21:18:50 »

Ekstra. Zdolny słonik.
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #66 : Marzec 03, 2009, 19:23:27 »

Czy jest to mozliwe , aby slon mogl malowac. Znajomy powiedzial mi ze to jest symulowane, tryki.Co myslicie o tym.
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #67 : Marzec 03, 2009, 21:37:33 »

Też tak myślałem, ale w dalszej części filmu jest pokazana trąba wraz z pyskiem. I cały czas kreśli, jednak chyba nauczyli go czegoś. Uśmiech
Zapisane
Michał
Gość
« Odpowiedz #68 : Marzec 03, 2009, 21:47:35 »

Przypominam, że to nie jest temat o słoniu artyście  Zły każdą kolejną wiadomość dotyczącą tegoż sympatycznego zwierzaka usunę...
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #69 : Listopad 25, 2009, 14:02:24 »

Jest jesień, a za oknem szaroburo ; Smutny
Chciałbym przypomnieć wam, że kolory istnieją, że można się w nich zanurzyć, tak jak to robi Rafaella Uśmiech
Poznałem kiedyś Adriannę Mościchowską, uroczą, utalentowaną malarkę Vedic Art na zajęciach malarskich przy muzyce gongów. Było fajnie, mój "obraz" też wyszedł Duży uśmiech
Mam nadzieję, że Rafaella nie obrazi się jak przedstawię w tym temacie kogoś innego;

http://www.koloryduszy.pl/index.php?option=com_phocagallery&view=category&id=7&Itemid=23



Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #70 : Listopad 25, 2009, 20:50:20 »

Witaj Thotal.

Wlasnie ogladalam obrazy i zapoznalam sie z autorka tych obrazow. Bardzo ciekawa strona.
Oczywiscie w zadnym wypadku sie nie gniewam a prosze o jeszcze. Sprawiles mi wielka radosc .
Na stronie" Moje tworzenie" moze kazdy wstawic swoje prace, nie tylko ja. Ja nawet juz kilkakrotnie wspominalam na forum, aby ludzie tez wstawiali swoje prace.

Polecam z calego serca obejzec nowa kolekcje obrazow . Rafaela


Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #71 : Listopad 25, 2009, 23:06:53 »

Rafaello,
a ja proszę o nową kolekcję Twojego wykonania Uśmiech


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #72 : Listopad 26, 2009, 10:51:18 »

Mam pare sztuk, ale jakos  nie doszlam do tego aby je wstawic. Obecnie  robie przesliczne choinki z szyszek, ale tylko dla rodziny. Ja zawsze cos tworze, mam mase pomyslow, daje mi to duze zadowolenie.
Postaram sie wstawic nowe obrazy i moje choinki. Pozdrawiam serdecznie Rafaela.
Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #73 : Listopad 26, 2009, 15:47:52 »

Mandalujecie sie ? Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 26, 2009, 15:48:10 wysłane przez komandos040 » Zapisane
dczion
Gość
« Odpowiedz #74 : Grudzień 01, 2009, 15:42:06 »

Witaj Rafaelo naprawde bardzo piekna tworczosc , naladowalas te wszystkie obrazy ogromna iloscia pozytywnej energi , mnie wybral obraz nr. 26 i kto wie w jakim celu.

Serdecznie pozdrawiam
dczion

P.S. Wlasnie wrocilem z Tailandji , kupilem tam od plazowego handlarza o imieniu Bun wind instrument , wieczorami spacerowalem po miescie i gralem ile sil w plucach , najbardziej cieszyla mnie reakcja mieszkancow co dodawalo mi wiecej sil do dmuchania w instrument ktorego nie znam nawet nazwy , ale nie to bylo najistotniejsze , a brzmialo to mniej wiecej tak
http://dczion.wrzuta.pl/audio/3bZycUMDuAq/dczion

Jak sie uda to wrzuce cos jak gram na flecie orientalnym ale dzisiaj niebardzo mi to wychodzi , jakos na zawolanie nie potrafie .
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.043 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

equestrian-world forumwatachyzielonegoamuletu radarodzicowsp289 faon hejtforum