Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 27, 2024, 19:09:13


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Astronauta Apollo 14 - Edgar Mitchell: "Na Ziemi byli Obcy"  (Przeczytany 9730 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« : Wrzesień 16, 2008, 22:08:43 »

Cytuj
W udzielony niedawno wywiadzie dr Edgar Mitchell – astronauta Apollo 14 i człowiek, który pobił rekord w spacerze po Srebrnym Globie mówi o realności zjawiska UFO i 60 latach ukrywania prawdy o kontaktach ludzi z cywilizacjami pozaziemskimi. Znany z wcześniejszych wypowiedzi dotyczących UFO Mitchell twierdzi, iż dowiedział się wielu spraw, mając dostęp do niejawnych informacji i kręgów osób je skrywających.

Dr Edgar Mitchell po raz kolejny stwierdził, że istoty pozaziemskie rzeczywiście odwiedzają Ziemię.

To kolejne oświadczenie tego astronauty, który niejednokrotnie zabierał głos w sprawach zjawiska UFO i tajnych technologii, choć otwarcie nie przyznał, że był świadkiem bliskiego spotkania z nimi.

W czasie wywiadu w jednej z rozgłośni radiowych, do którego doszło niedawno, Mitchell stwierdził, iż kontakt z obcymi miał miejsce już przed 60 laty. Zdanie to padło z ust szóstego człowieka, który postawił stopę na Księżycu.

Ten astronauta Apollo 14 dodał, iż w czasie swej kariery w NASA dowiedział się o wielu wizytach UFO na naszej planecie, jednak żadna z nich nie została ujawniona.

77-letni Mitchell zaznaczył w wywiadzie, iż źródła w agencji kosmicznej, z którymi miał kontakt opisały istoty jako „małych ludzi, którzy wyglądają dla nas dziwnie”. Dodał, że rzekomi kosmici przypominają ich typowy wizerunek, z dużymi głowami i oczyma.

Co ciekawe, stwierdził on, że nasza technologia nie jest porównywalna do ich technologii, oni zaś sami „byli nastawieni wrogo”.

Dr Mitchell wraz z dowódcą Apollo 14, Alanem Shepardem ustanowił rekord najdłuższego przebywania na Księżycu, który wynosił 9 godzin i 17 minut.

- Byłem na tyle uprzywilejowany, aby wiedzieć o fakcie, iż jesteśmy odwiedzani przez gości, zaś zjawisko UFO jest prawdziwe. Było jednak dobrze maskowane przez rządy od ostatnich 60 lat, choć powoli informacje o nim przeciekają.

Powiedział również znaną wszystkim prawdę, iż część UFO pochodzi z Ziemi, inne zaś nie.

- Byłem członkiem kręgów wojskowych i wywiadowczych, które zdają sobie sprawę z tego, że poza tym, co stało się publicznie dostępne, istnieje druga prawda – tak, zostaliśmy „odwiedzeni”.

Mitchell, który uzyskał doktorat z aeronautyki i astronautyki twierdzi ponadto, że wydarzenia w Roswell rozegrały się naprawdę.

- To wszystko zaczyna się powoli otwierać – powiedział prowadzącemu rozmowę Nickowi Margerrisonowi. Myślę, że kierujemy się w stronę ostatecznego ujawnienia tych informacji, w czym pomagają nam pewne poważne informacje.

Komentarze Mitchella co ciekawe wzbudziły szybko zainteresowanie NASA. W oświadczeniu rzecznik agencji powiedział:

- NASA nie zajmuje się UFO. Nie jest też związana z jakimkolwiek spiskiem odnoszącym się do istot pozaziemskich na tej czy innej planecie. Dr Mitchell to wielki Amerykanin, jednak nie zgadzamy się z nim w tej sprawie.


Mitchell zajmuje się również innymi zjawiskami paranormalnymi i mistyką. O istnieniu życia we wszechświecie a także odwiedzinach inteligentnych istot na Ziemi mówił od dawna, choć sam nigdy nie twierdził, że spotkał się z czymś niezwykłym w kosmosie. Wywiad w radiu Kerrang! jest z pewnością niezwykle ciekawy, choć o podobnych rzeczach Mitchell mówił już przed 10 laty. Wydaje się zatem, iż to historia nieco odgrzewana, choć rozpowszechniły ją liczne media.


Wszyscy zapewne zastanawiają się, co też popycha wiele z osób do wysuwania podobnych twierdzeń i na ile są one wiarygodne. Odpowiedź na to pytanie jest niezwykle trudna, jednak Mitchellowi nie trudno odmówić śmiałości a nawet odwagi, choć sprawa udowodnienia jego słów to już zupełnie inna historia…

//Źródło oryginalne: Daily Mail
//Źródło polskie: Serwis NPN
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2008, 07:40:24 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Mora
Gość
« Odpowiedz #1 : Wrzesień 17, 2008, 18:31:16 »

Cytuj
oni zaś sami „byli nastawieni wrogo”.

Manipulacja! wrogo? gdyby byli nastawieni wrogo to byśmy już 60 lat temu mieli tu dzień nie podległości.
Po za tym jaką mamy pewność że wylądowali na księżycu skoro na filmie flaga amerykańska powiewa co jest niemożliwe?

A przed chwilą to znalazłem normalnie się uśmiałem haha... oni ciągle coś gubią hahaha...
NASA zgubiła dowód lądowania na Księżycu      
Źródło: onet.pl   
14.08.2006
NASA zgubiła oryginalną taśmę z nagraniem pierwszego kroku człowieka na Księżycu. Jej pracownicy obawiają się, że teraz znowu odżyją spiskowe teorie, według których historyczny krok Neila Armstronga był jedynie hollywoodzką mistyfikacją.

W grudniu 1969 roku tan krok oglądało przed telewizorami 600 milionów ludzi. Jednak, jak twierdzi NASA, oryginalny film z tego wydarzenia zapodział się gdzieś w archiwach. Przy okazji wyszło na jaw, że być może najważniejsza kaseta w historii człowieka była beztrosko trzymana wśród setek innych, o nieporównanie mniejszej wartości.

NASA nie traci nadziei i planuje przekopać gigantyczne archiwum z ostatnich 35 lat, licząc, że natknie się na film. Jednak, jak przyznaje jej pracownik, 35 lat to bardzo dużo.
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Wrzesień 17, 2008, 18:54:35 »

Co??!! Nieeeeeeeee!!
Nie mogli zgubić!
!!!!

To celowe działanie. Kurcze, a w tym tygodniu na podstawie tego nagrania miałem dać dowody na to, że nie było wtedy rzeczywistego lądowania na księżycu. Mocne dowody. Gdzieś w necie są i tak kopie tego chyba - znajdę.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2008, 18:54:51 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Enigma
Gość
« Odpowiedz #3 : Wrzesień 17, 2008, 18:56:45 »

Pewnie zgubili ten filmi gdzie flaga powiewa, but odcisniety jest pod lądownikiem, a w tle zamiast gwiazd widac błyszczacy reflektor.
Wobec takich spostrzezeń, nie pozostało im nic jak oryginał 'zgubić'
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Wrzesień 17, 2008, 18:59:32 »

Pewnie zgubili ten filmi gdzie flaga powiewa, but odcisniety jest pod lądownikiem, a w tle zamiast gwiazd widac błyszczacy reflektor.
Wobec takich spostrzezeń, nie pozostało im nic jak oryginał 'zgubić'

dokładnie.
widzę, że jesteś wtajemniczona o co chodzi.
tego lądowania na księżycu wtedy nie było - wszystko nagrane w studiu filmowym.
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Enigma
Gość
« Odpowiedz #5 : Wrzesień 17, 2008, 20:13:30 »

To jedna z teori spiskowych, do których nieśmiało sie przychylam. Decudującym faktem jest dla mnie dzisiejszy brak lotów i lądowań na ksieżycu. Gdyby 30(?) lat temu tam wylądowali, dzisiaj istniałaby przynajmniej stacja badawcza, nawet nie dla kosmonautów, lecz dla robotów czujników, kamer. Przy obecnym wyscigu po surowce (co sie działo niedawno pod pokrywą antarktydy) powinni kopać i ryć na Ksiezycu w poszukiwaniu pierwiastków, które na ziemi wystepują śladowo.
Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Wrzesień 17, 2008, 20:23:41 »

Pewnie się zdziwicie,ale ja ogladałam to lądowanie w telewizji.Program pierwszy telewizji pubicznej(innej wtedy nie było) transmitował to w nocy.Pamiętam że czekałam z rodzicami do późna.Wtedy było to ogromne przeżycie.Nawet nie przypuszczałam że wiele lat po tym już w to nie będę wierzyć !!!
Dziwne czyż nie? Mrugnięcie
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Wrzesień 17, 2008, 20:26:09 »

To jedna z teori spiskowych, do których nieśmiało sie przychylam. Decudującym faktem jest dla mnie dzisiejszy brak lotów i lądowań na ksieżycu. Gdyby 30(?) lat temu tam wylądowali, dzisiaj istniałaby przynajmniej stacja badawcza, nawet nie dla kosmonautów, lecz dla robotów czujników, kamer. Przy obecnym wyscigu po surowce (co sie działo niedawno pod pokrywą antarktydy) powinni kopać i ryć na Ksiezycu w poszukiwaniu pierwiastków, które na ziemi wystepują śladowo.

Dokładnie tak !!!  Powiedzieli że się nie opłaca !! ha ha ha Chichot a teraz chcą latać po pierwiastki na Marsa Chichot
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Wrzesień 17, 2008, 20:40:27 »

jak dla mnie powiewająca flaga wszystko wyjaśnia - nikt na początku na to nie zwracał uwagi, wszyscy byli podnieceni, że wreszcie jesteśmy na księżycu

...powiewająca flaga dobrze się prezentuje, tylko że...
NA KSIĘŻYCU JEST PRÓŻNIA - NIE MA POWIETRZA Duży uśmiech
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Lyffas
Gość
« Odpowiedz #9 : Wrzesień 18, 2008, 13:38:11 »

a propos  http://www.disclose.tv/viewvideo/7349/The_Pyramid_on_the_Moon/-filmik który na prawdę wyjaśnia wiele i pozwala
skleić wszystkie teorie dotyczące lądowania na księżycu Uśmiech
Zapisane
lazyJones
Gość
« Odpowiedz #10 : Październik 21, 2010, 13:16:33 »

1. powiewajaca flaga nie jest dowodem mistyfikacji - powiewa bo zostala wprawiona w ruch podczas wbijania a ze wzgl na proznie powiewa dluzej - nie ma powietrza, ktore by zaabsorbowalo energie i wytlumilo powiewanie,

2. indyjski satelita widzial wbita flage usa na ksiezycu,

3. gdyby ladowanie bylo sciema to zsrr pierwszy by to zauwazyl i naglosnil.
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Październik 21, 2010, 13:47:24 »

Chińczycy ostatecznie zweryfikują czy jest ta flaga, czy nie?,-

"Po sukcesie w wysyłaniu ludzi (tajkonautów - jak nazywają swoich kosmicznych podróżników Chińczycy) na orbitę w 2003 roku, przystąpiono do naukowej eksploracji kosmosu, a dokładniej Księżyca. Pierwszą chińską próbą badania naszego satelity była wystrzelona w 2007 roku bezzałogowa sonda Chang'e 1 (nazwana imieniem chińskiej bogini Księżyca). W najbliższym czasie wokół Księżyca krążyć będzie jej udoskonalona następczyni, Chang'e 2, która właśnie weszła na wokółksiężycową orbitę. Chang'e 2 została wystrzelona 1 października z kosmodromu Xi-cha-ng przy pomocy trójstopniowej rakiety Długi Marsz 3C.

Plan misji to orbitowanie początkowo na wysokości 100 kilometrów i późniejsze zejście na wysokość 15 kilometrów, oraz wykonanie pomiarów i badań naukowych. Sonda będzie prowadzić przygotowania dla przyszłego lądowania na Księżycu - bowiem następna misja, Chang'e 3 będzie obejmować również bezzałogowe lądowanie na powierzchni w 2013 roku. Dalsze plany obejmują przywiezienie próbek księżycowego gruntu w 2017 roku oraz misję załogową w roku 2020."
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.189 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

stadniniakonna sanguisregum x22-team kuro-shiro-academy rezerwat-mustangow