Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 28, 2024, 16:19:56


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 [4] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nauka Kabały PL  (Przeczytany 43102 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
astro
Gość
« Odpowiedz #75 : Styczeń 21, 2009, 19:27:46 »

To nie kolesie z Alfa Draconis, tylko elita Atlantydów, i sama się do tej neutralnej energetycznie przestrzeni wystrzeliła.

Mówimy tu chyba o dwóch różnych rzeczach i to przesuniętych czasowo.
Kolesie z konstelacji A.Draconis to cywilizacja (projektanci), którzy pierwotnie dokonali ingerencji na naszym DNA i rozpoczął się pewien proces, który trwa do dziś.
Podejrzewam, że Atlantyda zaistniała już po tym fakcie.

Zapisane
Lucyna D.
Gość
« Odpowiedz #76 : Styczeń 21, 2009, 19:41:40 »

Jeżeli nawet, to Atlantydzi wywodziliby się z A. Draconis. Och, ile ja tych nazw już czytałam w odniesieniu to tych, którzy manipulowali w naszych genach!
Zapisane
acentaur

Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #77 : Styczeń 21, 2009, 22:19:57 »

Witaj Kaplanie,
nie uzurpuje sobie zadnej wylacznosci na prawidlowe interpretacje kabbaly. Po prostu pewne rzeczy
tak wiem jak pisze. Musisz wiedziec, ze nawet u znawcow istnieje szereg rozbieznosci. Dlatego
proponuje ostroznosc, moze wszyscy na tym skorzystaja . Tak wiec nie moge zmienic tego co napisalem. moze "moja" kabbala jest nieco inna od Twojej.  Uśmiech
Dodam, ze hebr. ahawa ma tez wartosc 13 i oznacza - milosc a to jest to samo co jednia.
pozdrawiam
Zapisane
astro
Gość
« Odpowiedz #78 : Styczeń 21, 2009, 22:22:35 »

Jeżeli nawet, to Atlantydzi wywodziliby się z A. Draconis. Och, ile ja tych nazw już czytałam w odniesieniu to tych, którzy manipulowali w naszych genach!

Koniec koncem wychodzi na to, że nie ważne, kto, nie ważne skąd i nawet nie ważne już co zrobili, lecz ważne co My Z TYM  ZROBIMY.

Ale oprócz tego wszystkiego ważne jest, aby nie zapominać gdzie jesteśmy, czyli tu i teraz i zderzamy się na co dzień z systemem, którego sobie wysmarzyliśmy.A ten system jest tak piękny i mądry jak i totalnie głupi.
Więc Ci wlepią 2000 zł mandatu, bo spóźniłeś się z opłatą skarbową, lub pan policjant wlepi Ci 200zł mandatu, bo przekroczyłeś o 7km prędkość wmawiając Ci na dodatek, że jesteś niebezpiecznym użytkownikiem drogi.
Tylko, że ani jedną, ani drugą otumanioną instytucję, nie interesuje, czy masz co jeść, ilesz masz dzieci, ile płacisz z tego co zarobisz na chemię o nazwie (leki)  jak również nie intersuje ich to, komu służą, bo im się wydaje, że tak ma być i koniec, kropka.
Więc David Icke - naprzód, bo najpierw trzeba zrobić porządek z tym sianem, a między czasie nie zapominać i wykorzystać w pełni  inne potężne możliwości, które są w naszym zasięgu.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2009, 22:36:11 wysłane przez astro » Zapisane
Lucyna D.
Gość
« Odpowiedz #79 : Styczeń 21, 2009, 22:33:49 »

A jak u o Icke'u mowa, to jedno mnie zastanawia... On nie od wczoraj mówi o tym, jak ten świat funkcjonuje, kto rządzi, ujawnia, kto "reptilian" etc. Czemu ci z tego szczytu piramidy władzy jeszcze się na niego nie zamachnęli. Od prawie 20 lat pozwalają mu o tym wszystkim opowiadać publicznie?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2009, 23:43:44 wysłane przez Lucyna D. » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #80 : Styczeń 21, 2009, 22:37:30 »

Proste - jeżeli mówi prawdę, to "zdjęcie" go przysporzy więcej kłopotów niż "pożytku". Optymalnym jest zrobić z niego niegroźnego wariata.
Zapisane
astro
Gość
« Odpowiedz #81 : Styczeń 21, 2009, 22:48:20 »

A jak u o Icke'm mowa, to jedno mnie zastanawia... On nie od wczoraj mówi o tym, jak ten świat funkcjonuje, kto rządzi, ujawnia, kto "reptilian" etc. Czemu ci z tego szczytu piramidy władzy jeszcze się na niego nie zamachnęli. Od prawie 20 lat pozwalają mu o tym wszystkim opowiadać publicznie?

Też tak myślałem, ale nie do końca tak jest.Pewne sprawy, że tak powiem muszą też dojrzeć, a inne w sposób naturalny ,,umrzeć,,.
To tak jak z byłym komunistycznym systemem władzy, o którym wiadomo było na jakich glinianych nogach stał, jednak wymagało to jakby pewnego czasu, aby runął.
David Icke, tak naprawdę w Polsce zaistniał dopiero jakieś 5-6 mcy temu.
Wcześniejsze informacje, które się pojawiały budziły raczej opór i upór
i budzą one dalej w umysłach ludzi będących w centrum swoich problemów.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2009, 22:52:53 wysłane przez astro » Zapisane
Lucyna D.
Gość
« Odpowiedz #82 : Styczeń 21, 2009, 23:51:46 »

No dobrze, ale nie chodzi mi o Polskę, on jest bardziej znany w krajach anglosaskich, wydał ze 20 książek, zwiedził 40 krajów. Zwykli ludzie mogli go nie rozumieć (choć to się ostatnio powoli zmienia), ale ci z tych wszystkich tajnych stowarzyszeń przecież wiedzą, o co chodzi, rozumieją go, i doprawdy dziwię się, że mu nie przeszkadzają. Patrzcie, w Rosji wystarczy, że dziennikarz jest trochę niewygodny i już jest zamach na niego.
Może ci u szczytu tej piramidy wiedzą, że czas jest bliski i może po prostu sami by odczuli jakąś ulgę, gdyby to całe zło tego świata runęło? Hmm, nie wiem...
A może... on jest jednym z nich?
A może jest kimś w rodzaju brytyjskiego Wałęsy?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2009, 11:08:53 wysłane przez Lucyna D. » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #83 : Styczeń 22, 2009, 00:41:41 »

A może wśród prawd, przemyca „prawdy” o strategicznym znaczeniu?  Duży uśmiech

Zapisane
astro
Gość
« Odpowiedz #84 : Styczeń 22, 2009, 23:07:52 »

No dobrze, ale nie chodzi mi o Polskę, on jest bardziej znany w krajach anglosaskich, wydał ze 20 książek, zwiedził 40 krajów. Zwykli ludzie mogli go nie rozumieć (choć to się ostatnio powoli zmienia), ale ci z tych wszystkich tajnych stowarzyszeń przecież wiedzą, o co chodzi, rozumieją go, i doprawdy dziwię się, że mu nie przeszkadzają. Patrzcie, w Rosji wystarczy, że dziennikarz jest trochę niewygodny i już jest zamach na niego.
Może ci u szczytu tej piramidy wiedzą, że czas jest bliski i może po prostu sami by odczuli jakąś ulgę, gdyby to całe zło tego świata runęło? Hmm, nie wiem...
A może... on jest jednym z nich?
A może jest kimś w rodzaju brytyjskiego Wałęsy?

Myślę, że nie łatwo dać  jednoznaczną odpowiedź.
David Icke  nie działa sam, tylko stoi zanim miliony ludzi.

Wiadomo, że chodzi tu generalnie o zmianę świadomości tych, którzy wciąż wierzą, że wielka polityka, gospodarka, edukacja uratuje ten świat, a taka postawa to nic innego tylko oddawanie swojego losu w czyjeś ręce.

 Obojętność na losy świata, obojętność na masową degradację ,,Matki Ziemii,, zatrucie środowiska, wyniszczanie flory i fauny, budowanie coraz to bardziej wyspecjalizowanych rodzajów broni do zabijania, to dotyczy szczególnie niskowibrujących  form bytu, które egzystują  tu na tej planecie.

Drunvalo Melchizedek (którego osobiście bardzo cenię) wyraził takie słowa:
istoty, które nie szanują daru życia jak i te, które obojętnie przechodzą obok niego, to te same istoty. Ich wspólna cechą jest brak poczucia swojej wartości i takim samym systemem wartości funkcjonują na zewnątrz.

Nie chodzi tu oto, aby tych, którzy w taki sposób istnieją w jakikolwiek sposób krzywdzić, lecz zaprosić ich do przebudzenia, do zrozumienia tego wszystkiego co wokół się dzieje i tego co one tworzą.
Lecz, aby komukolwiek pomóc to ,,zaproszenie,, ,,ktoś,, wpierw musi przyjąć.
 


« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2009, 23:12:36 wysłane przez astro » Zapisane
Lucyna D.
Gość
« Odpowiedz #85 : Styczeń 23, 2009, 00:53:33 »

Astro, ja wiem, o co chodzi Icke'mu, nie wiem tylko, jak to się dzieje, że - będąc teoretycznie niewygodnym dla wielu stowarzyszeń trzymających władzę nad światem - od 20 lat mówi swoje i chyba nie mieszka w domu z wynajętymi ochroniarzami?  Coś

Może Energia Miłości go chroni?
Zapisane
astro
Gość
« Odpowiedz #86 : Styczeń 23, 2009, 01:17:10 »

Astro, ja wiem, o co chodzi Icke'mu, nie wiem tylko, jak to się dzieje, że - będąc teoretycznie niewygodnym dla wielu stowarzyszeń trzymających władzę nad światem - od 20 lat mówi swoje i chyba nie mieszka w domu z wynajętymi ochroniarzami?  Coś

Może Energia Miłości go chroni?
Powiem Ci szczerze, że też nie raz się też nad tym zastanawiałem, ale być może niebawem się o tym dowiemy.
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #87 : Lipiec 27, 2011, 10:51:37 »

Cytuj
Powiem Ci szczerze, że też nie raz się też nad tym zastanawiałem, ale być może niebawem się o tym dowiemy.

tez myśle ze niebawem.
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.071 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

zabojcy kalinowatyper devilssoldiers pifpaf telenovelasmundo