Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 01, 2024, 21:35:21


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: POLITYKA  (Przeczytany 94971 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #50 : Sierpień 05, 2011, 21:14:38 »

    Andrzej Lepper nie zyje.

"Powieszenie samobójcze" - taką przyczynę śmierci Leppera wpisał lekarz
IVONA Webreader. Wciśnij Enter by rozpocząć odtwarzanie

wp.pl | dodane 45 minut temu

    "Nie jestem pewny, czy to było samobójstwo"
    "Andrzeja Leppera po prostu zaszczuto"
    Sandra Lewandowska dla WP: jestem w szoku
    "Już niedługo niewielu będzie pamiętać o Samoobronie"
    Tajemnicza kaseta ze Smoleńska - co ukrywają Rosjanie?

Lekarz jako przyczynę śmierci Andrzeja Leppera wpisał "powieszenie samobójcze" - poinformował Marcin Szyndler z Komendy Stołecznej Policji. Jak mówił "zgon nastąpił dzisiaj", ale dokładna godzina nie została ustalona.

Andrzej Lepper nie żyje

Zdjęcia: Taki był szef Samoobrony
Czytaj również: Sandra Lewandowska dla WP: jestem w szoku
Czytaj również: "Kiedy go poznałem, sprawiał wiele kłopotów"

Jak dodał Szynder, policję poinformował członek rodziny; odmówił jednak podania szerszych informacji.

Ciało Andrzeja Leppera znaleziono w pomieszczeniach prywatnych biura Samoobrony w Warszawie.

Jak dodał Szyndler, lekarz, który przyjechał do siedziby Samoobrony, nie stwierdził dokładnej godziny zgonu. - Będzie to przedmiotem wyjaśniania - powiedział.

Według niego, na miejscu zdarzenia jeszcze wiele godzin potrwają policyjne czynności, m.in. oględziny pomieszczeń biurowych.


http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Powieszenie-samobojcze---taka-przyczyne-smierci-Leppera-wpisal-lekarz,wid,13665091,wiadomosc.html


Mieliśmy z Andrzejem Lepperem wspólne plany, nic nie wskazywało na to, że stanie się coś złego - powiedział Wirtualnej Polsce Janusz Maksymiuk. Najbliższy współpracownik lidera Samoobrony zapewnia też, że Andrzej Lepper był ostatnio w bardzo dobrej kondycji psychicznej.


- Nie jestem pewny, czy to było samobójstwo. - mówi Janusz Maksymiuk. - W czwartek rozmawiałem z Andrzejem

Lepperem, umówiliśmy się na spotkanie następnego dnia... Upewniał się jeszcze, czy na pewno będę, ja potwierdziłem, że przyjadę o 11.00. On jeszcze nalegał, żeby koniecznie go odwiedzić. Rozmawialiśmy w czwartek o 19.00, nic nie wskazywało na to, że stanie się coś złego. Pan przewodniczący przyjechał do Warszawy po tym, jak zakończył spotkania z ludźmi w terenie.- opowiada Janusz Maksymiuk.

Były wiceprzewodniczący Samoobrony tak opisuje dzień, w którym dowiedział się o śmierci Andrzeja Leppera. - W piątek przyszedłem do jego biura o 9.30, ale tam poinformowano mnie, że pan przewodniczący spotkał się z kolegami i później już go tam nie widziano. O 10.00 w biurze pojawiła się dziennikarka, która była umówiona na wywiad. Ja zadzwoniłem do niego, jednak nie było odpowiedzi. Dzwoniłem też do pokoju, w którym mieszkał (pokój znajdował się na terenie biura), tam również nikt nie odebrał. Doszedłem do wniosku, że pewnie Andrzej Lepper wyszedł na chwilę z kimś, albo nawet zamknął się w swoim pokoju i nie chce, żeby mu przeszkadzano. Mieliśmy nawet taką niepisaną umowę, że jeśli jest w pokoju, ale nie odbiera telefonów, to mu się nie przeszkadza. On czasami w tym pokoju dwa dni mieszkał, ćwiczył sobie, coś poczytał. Po południu się dowiedziałem się o jego śmierci.

Jak przyznaje najbliższy współpracownik Andrzeja Leppera - Dopiero po przyjeździe policji uświadomiłem sobie, że pan przewodniczący naprawdę nie żyje. Według Janusza Maksymiuka, lider Samoobrony był w dobrej kondycji psychicznej. - Na pewno nie był załamany, niektórzy jego znajomi wypowiadali się w mediach, że Andrzej Lepper był "inny". Oczywiście, był inny, to nie był taki Andrzej Lepper jak chociażby rok temu. Uważał, że w obecnej sytuacji ma czas, że nie musi się spieszyć. Kiedyś szybko mówił, szybko działał, ostatnio zwykł mawiać - "ja mam czas, niech inni się martwią".

Janusz Maksymiuk wspomina, że razem z byłym wicemarszałkiem przygotowywali się do startu w kampanii wyborczej. - Mieliśmy z Andrzejem Lepperem wspólne plany, mieliśmy podjąć decyzję, czy do kampanii idziemy sami, czy w koalicji z Polską Partią Pracy...Zapamiętam go jako człowieka, który miał był uczciwy, miał charyzmę i został skrzywdzony przez ludzi. - deklaruje były poseł.

Według lekarzy przyczyną śmierci Andrzeja Leppera było "powieszenie samobójcze".

Anna Korzec, Wirtualna Polska
« Ostatnia zmiana: Sierpień 05, 2011, 21:26:09 wysłane przez Rafaela » Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #51 : Sierpień 06, 2011, 13:39:15 »

Około miesiąca temu rozmawiałem z Andrzejem Lepperem i nie wierzę, że to był akt samobójczy, że ktoś mu w tym nie dopomógł...


Piesni wielkopostne - Kaya i Janusz prusinowski
http://www.youtube.com/watch?v=hdYXIMbY2zo&feature=player_embedded#at=10
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #52 : Sierpień 07, 2011, 10:58:33 »

Kolejna śmierć polskiego polityka.Co się dzieje ?

Kolejny mord polityczny?


Łódź już przeżyliśmy…sprawę rozmiękczono , zamachowiec podobno nawet chciał zabić Tuska, ale przez przypadek czatował na Jarosława Kaczyńskiego…. i przez przypadek zabił członków Prawa i Sprawiedliwości.

Kto zabił Andrzeja Lepera? Czy ma to związek z GMO oraz planami Monsanto?

Czy Jego smierć jest potrzebna w rozgrywkach poliycznych tych wyborów?

http://www.sekretyameryki.com/?p=6566
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #53 : Sierpień 07, 2011, 11:17:30 »

Andrzej Lepper nie żyje - Klewki, Smoleńsk?
By Brus_Zły_Lis
Created 05.08.2011 - 22:09

katastrofa w Smoleńsku klewki Kraj lepper Samoobrona Talibowie WSI


Teorie Spiskowe - 2 możliwości

Jeśli już z pewną uporczywością zaczniemy snuć spiskowe teorie, możemy jedynie odnieść się w minionym dziesięcioleciu do dwóch haseł związanych z Andrzejem Lepperem - KLEWKI oraz SMOLEŃSK.

Zacznijmy od tego drugiego. Jeśli Lepper byłby niewygodny dla rosjan - gdyby wiedział coś co zagrażałoby jego życiu - byłby nieufny oraz szorstki wobec Rosjan.

Zobaczmy co możemy przeczytać na jego blogu 6 dni po katastrofie smoleńskiej:

16 kwietnia 2010 Dziękuję! Tragedia jaka dotknęła naród polski pokazała wśród jakich narodów mamy znajomych, a w jakich prawdziwych przyjaciół. Wiele państw wyraziło gesty solidarności z nami, w tym na szczególne podziękowania zasługuje naród rosyjski. Stosunek do tego, co się stało, działania jakie zostały podjęte, sposób w jaki oddali oni cześć naszym zmarłym rodakom, a przede wszystkim wielki szacunek w obliczu narodowej tragedii pokazują, że mamy wśród Rosjan prawdziwych przyjaciół. Zarówno prezydent Miedwiediew, jak i premier Putin niezwykle szybko podjęli działania, w wyniku których w godny i sprawny sposób przebiega współpraca polskich i rosyjskich władz i służb zaangażowanych w wyjaśnienie tej tragedii. Jako Polak dziękuje Rosjanom za to, w jaki sposób zachowali się w obliczu tej tragedii. Oby zawsze relacje między naszymi państwami były takie, jak w ciągu tych ostatnich smutnych dni. Dziękując Narodowi Royjskiemu, Prezydentowi i Premierowi.,wyrażam nadzieję, że wspólnie zrobimy wszystko, aby stosunki między naszymi narodami były zawsze przyjazne. Andrzej Lepper (12:53) Źródło: http://alepper.blog.onet.pl/

A więc dla Pana Andrzeja, wszystkie okoliczności, relacje i działania po 10 kwietnia należały do wzorowych. Czyli Smoleńsk odpada.

 

Wróćmy do pierwszej kwestii - KLEWKI.

Fragment wywiadu z Andrzejem Lepperem (8.09.2010) w gazecie Fakt.

Ironia losu. Wyśmiewany przez wszystkich Andrzej Lepper mógł mówić prawdę, kiedy grzmiał z trybuny sejmowej na temat talibów lądujących w Klewkach.

Ja tych informacji nie miałem od chłopca z ulicy ani nawet od Bogdana Gasińskiego, z którego potem zrobiono w mediach chorego psychicznie. To było wiarygodne źródło. Ale nie chce o tym teraz mówić. Z ludźmi związanymi z tą sprawą nie miałem ostatnio żadnego kontaktu - mówi Andrzej Lepper w rozmowie z FAKT.PL.

Szef Samoobrony unika odpowiedzi na pytania dotyczące wydarzeń w Klewkach, małej wsi położonej 8 kilometrów od Olsztyna i 48 km od lotniska w Szymanach, gdzie miały lądować samoloty CIA. Mówi niewiele: Tam w Klewkach nie ma lotniska. Także tam nie lądowały żadne samoloty. Tam ich (talibów) dowożono. Helikopter lądował i przywoził ich z lotniska w Szymanach. Lądował na placu. Na betonowych płytach - mówi Lepper i dodaje, że w Klewkach lądowali "różni talibowie". I ci, którzy współpracowali z amerykańskimi żołnierzami i ci którzy byli więźniami. Po tych słowach Lepper milknie. Odmawia własnej oceny wystąpienia z 2001 roku i komentarzy na temat tajnych więzień.

- Nie chcę o tym mówić. Rudolf Skowroński zaginął. Teraz go szukają, ale tak żeby nie znaleźć... - urywa Lepper i kluczy, gdy pytamy go jego wiedzę na temat tajnych operacji CIA w Polsce. Skowroński był jednym z najbogatszych Polaków. Zaginął lub sam ukrywa się od 2005 roku. Jest poszukiwany międzynarodowym listem gończym w sprawie nieprawidłowości w Ministerstwie Finansów. Tajemnicą poliszynela były jego związki z wywiadem PRL i specsłużbami o czym pisała m.in. "Rzeczpospolita" i "Życie Warszawy".

- Boi się pan o tym mówić? - pytamy.

- Trochę tak. To są takie sprawy, że lepiej o nich nie mówić - kończy Lepper.

Źródło: http://www.fakt.pl/Tylko-u-nas-Lepper-boi-sie-mo...

czerwonykiel.blogspot.com/2011/08/andrzej-lepper-nie-zyje-klewki-smolensk.html

http://niepoprawni.pl/blog/4873/andrzej-lepper-nie-zyje-klewki-smolensk
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #54 : Sierpień 07, 2011, 22:57:31 »

Prokuratura przesłuchuje świadków w sprawie śmierci Andrzeja Leppera. Co ustalono do tej pory?

Cały czas trwają przesłuchania świadków w sprawie samobójstwa Andrzeja Leppera - poinformował w niedzielę PAP p.o. rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie Dariusz Ślepokura. Przesłuchano już w sumie kilkanaście osób.
Sakiewicz: Lepper obawiał się o życie

Przesłuchany został m.in. redaktor naczelny "Gazety Polskiej" Tomasz Sakiewicz. Prokurator nie ujawnił szczegółów.
 

Portal niezalezna.pl podał, że Sakiewicz ma nagraną rozmowę z Lepperem sprzed kilku miesięcy, w której szef "Samoobrony" miał ujawnić źródło przecieku w "aferze gruntowej" oraz chęć podzielenia się tą wiedzą z prokuraturą. Sakiewicz miał przekazać prokuraturze te dowody, które - jego zdaniem - wskazują, że Lepper miał zamiar potwierdzić zeznania Jarosława Kaczyńskiego w sprawie "afery gruntowej" i obawiał się o życie.

całość :  http://fakty.interia.pl/polska/news/prokuratura-przesluchuje-swiadkow-w-sprawie-smierci-andrzeja,1678060,3


Białoruska TV: Kto zabił Andrzeja Leppera? Komu przeszkadzał?

Pierwszy program białoruskiej telewizji podaje w wątpliwość samobójstwo Andrzeja Leppera. W niedzielnym wydaniu programu analitycznego "W centrum uwagi" pytano wprost, komu przeszkadzał lider Samoobrony i kto go zabił.

Jury Prakopau - dziennikarz prowadzący program powiedział, że Lepper umarł w "zagadkowych okolicznościach", a policja dawała - jak to określił - "jakieś dziwne oświadczenia" w sprawie jego śmierci. Zwrócił uwagę, że gdy popełnił samobójstwo znany białoruski dziennikarz Aleh Biabienin, to żądano, aby Białoruś przeprowadziła śledztwo z udziałem międzynarodowych ekspertów. Jego zdaniem, teraz "jest moralne prawo żądać od Polski i Europy przejrzystego śledztwa w sprawie śmierci Leppera. "On był nie tylko znaczącym polskim politykiem, ale też szczerym i bliskim przyjacielem Białorusi" - powiedział Prakopau.

W programie Białoruskiej Telewizji wystąpił Mieczysław Łysy - wiceprzewodniczący Związku Polaków na Białorusi, uznawanego przez władze w Mińsku. Z wypowiedzi Łysego wynika, że spotkał się z Lepperem w Mińsku tydzień przed jego śmiercią. Mieczysław Łysy mówił również, że rozmawiał z Lepperem przez telefon w czwartek około godz.22.00, a więc na niewiele godzin przed jego śmiercią. Twierdzi, że zadał liderowi Samoobrony pytanie, jak się mają jego sprawy". On odpowiedział, że "jest wszystko w porządku". Mieczysław Łysy powiedział też, że umówił się z Lepperem, iż ten zadzwoni w piątek, ale tego dnia przez telefon dowiedział się, że Andrzej Lepper już nie żyje.

http://fakty.interia.pl/polska/news/bialoruska-tv-kto-zabil-andrzeja-leppera-komu,1678099
« Ostatnia zmiana: Sierpień 07, 2011, 23:01:44 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #55 : Sierpień 08, 2011, 05:18:05 »

http://niezalezna.pl/14304-lepper-posiadal-wazne-informacje
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #56 : Sierpień 08, 2011, 09:34:35 »

Jeden z charakterystycznych komentarzy
"PO rządzi cztery lata.Zwróćcie uwagę ilu ludzi zginęło w tym czasie.Czy to nie jest wymowne?"

Ludzie to jednak są niesamowici. To samo będzie mówione na inną partię, którąkolwiek , która będzie akurat rządziła.

Jednakże w przypadku Leppera to dziwi mnie, że popełnił samobójstwo, bo to był twardy chłop.
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #57 : Sierpień 08, 2011, 11:02:31 »

Cytat: east
Jednakże w przypadku Leppera to dziwi mnie, że popełnił samobójstwo, bo to był twardy chłop.

Czasami serce nie wytrzymuje twardości skały. 

Chociaż w tym wypadku sądzę, że ktoś mu pomógł, niekoniecznie osobiście. 
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #58 : Sierpień 08, 2011, 12:36:13 »

Masz na myśli ,ze zdalnie ? Atak energetyczny ?
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #59 : Sierpień 08, 2011, 12:44:48 »

Masz na myśli ,ze zdalnie ? Atak energetyczny ?

To też niewykluczone, ale czasami bywają propozycje nie do odrzucenia. 
I by chronić bliskich, człowiek poświęca siebie.
Są także polecenia (silnie skoncentrowane impulsy) przesyłane wprost do mózgu.
Widocznie ktoś bardzo się czegoś obawiał. Może chodziło również o polskie nasiona? 
Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #60 : Sierpień 08, 2011, 12:50:22 »


Są także polecenia (silnie skoncentrowane impulsy) przesyłane wprost do mózgu.

zdaje się, że "towarzysz" Lepper studiował na Białorusi, może go tamtejsze KGB zaprogramowało pod hipnozą..?


Widocznie ktoś bardzo się czegoś obawiał. Może chodziło również o polskie nasiona? 

co do nasion- to widać co się dzieje- GMO rulez, a pan Lepper mógłby przeszkadzać i wysypywać na tory Mrugnięcie

pozdr.
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #61 : Sierpień 08, 2011, 13:31:31 »

(..)
Są także polecenia (silnie skoncentrowane impulsy) przesyłane wprost do mózgu.

Takie , jak w tej scenie ?
http://www.youtube.com/watch?v=jNM1GhSQ8rY

Tak się dzieje, kiedy  człowiek za bardzo wsiąknie w GRĘ. Któż jest na nią bardziej podatny, niż politycy ?
Nam pozostaje być świadomymi siebie. 

Jeszcze o Lepperze

Andrzej Lepper bał się mówić na spotkaniu. Bardzo to zdziwiło dziennikarza, bo nie było takie zachowanie normalny dla tego polityka. Sakiewicz czuł, że lider Samoobrony ma kłopoty, bo potwierdzenie faktu przecieku w „aferze gruntowej” było równoznaczne z wyrokiem. Najdziwniejsze jest to, że krwawy żniwiarz przechodzi przez Samoobronę? Trzeba przypomnieć dla porządku zejścia z tego padołu łez ludzi z nim blisko współpracujących, bo wygląda to na czyszczenie przedpola?

- Maj 2011r. - dr Ryszard Kuciński - prawnik Leppera
- Czerwiec 2011r. - Wiesław Podgórski - doradca ds. kultury - "samobójstwo"
- Lipiec 2011r. - Róża Żarska umiera w Moskwie - prawnik Leppera.
Jednak Sierpień 2011r. i śmierć Andrzeja Leppera - "samobójstwo" – była kulminacją, czy będą koleje ofiary w związku z tą sprawą?


http://fiatowiec.nowyekran.pl/post/23321,krwawy-zniwiarz-przechodzi-przez-samoobrone

A może to prawo karmy  ?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 18, 2011, 11:47:45 wysłane przez east » Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #62 : Wrzesień 02, 2011, 13:49:28 »

Perspektywa amerykańska
Lekcja historii dla Europy

 12 sierpnia 2011
 

Time, 12 sierpnia 2011

„Zmierzch i upadek Europy”, obwieszcza na swej okładce Time. „Europejska unia gospodarcza się pruje, Londyn stoi w płomieniach, a niezawodny niegdyś partner handlowy – USA – jest zbyt słaby, by wesprzeć Stary Kontynent i uratować euro”, donosi amerykański tygodnik. „Czas pożegnać się ze starym porządkiem”.

„UE stworzyła wspólną walutę, lecz nie udało się jej doprowadzić do głębszej integracji w kwestiach politycznych i fiskalnych”, twierdzi pismo. Dziś zdania są podzielone, czy lepiej dążyć do większej centralizacji w UE, czy może pozwolić na jej rozpad. Jeśli spojrzeć wstecz, okaże się, że każde z tych posunięć ma precedensy. Z jednej strony w pamięci ekonomistów wciąż żywa jest historia upadku rubla, do którego przyczyniły się „zbyt duże rozbieżności gospodarcze” między byłymi republikami radzieckimi, które postanowiły stosować dawną walutę po upadku ZSRR. Z drugiej należy przypomnieć o kryzysie w obrębie mechanizmu kursów walutowych (ERM) z 1992 r., który dla wielu krajów europejskich był tym decydującym impulsem, by przystać na „ściślejszą integrację gospodarczą”. Tak czy inaczej to, co się dziś dzieje, „pokazuje, że przed Europą rysuje się wybór. Trzeba go teraz dokonać”.

http://www.presseurop.eu/pl/content/news-brief-cover/855251-lekcja-historii-dla-europy
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
greta
Gość
« Odpowiedz #63 : Wrzesień 04, 2011, 18:58:52 »

Posted by monitorpolski w dniu 4 Wrzesień 2011

Na pods.  Israeli At Risk: Fear of “Delegitimization” Pushes Israelis Terrorism (Izrael zagrożony: Obawa przed „delegitymizacją” prowokuje izraelski terroryzm) http://www.veteranstoday.com/2011/09/03/israeli-at-risk-fear-of-delegitimization-pushes-israelis-extremists-to-consider-terrorism/

Na stronie amerykańskiej organizacji „Weterani Dzisiaj” (Veterans Today) ukazał się kolejny szokujący artykuł redaktora naczelnego, Gordona Duffa na temat powiązań polityki bliskowschodniej z sytuacją w świecie.

Izrael jest gotów na opcję ostateczną

Duff pisze, że izraelscy liderzy, o wiele bardziej ekstremistyczni niż sam premier Netanyahu są bliscy paniki. Istnieje wielka obawa, że na świecie dojdzie do wprowadzenia w życie bardzo groźnych planów przez siły interesu związane z Izraelem, gdyż ten czuje się poważnie zagrożony.
Izraelczycy są już zmęczeni bezrobociem, ilością bezdomnych, oszustwami wyborczymi i korupcją w rządzie. Rozumieją przez to podobne problemy Amerykanów i nie mają zamiaru tego zaakceptować.
Mają też dość rządu Netanyahu i ciągłych zagrożeń terrorem, który jest zazwyczaj powodowany „wygodnymi” atakami, które tak naprawdę są wygodne dla władz, jak np. pośmiertne nagrania Bin Ladena, które tak przydały się Bushowi.
Przez 10 lat „Władcy Świata” mieli wrażenie, że budują coś o wiele bardziej diabolicznego niż „Projekt Nowego Amerykańskiego Wieku” (PNAC). Działania, których dokonywali miały na celu podważenie legalnych rządów i prawdziwej demokracji, co w efekcie musiało się skończyć nie tylko rozruchami, ale prawdziwą eksplozją społeczną – gdyż ograniczone środki i brak przyszłości doprowadziły wykształconych młodych ludzi na skraj nędzy. W efekcie, świat wejdzie w okres ciemności i krwawych rewolucji, które wymażą wiedzę zdobytą przez wieki. Przez 10 lat realizowany był orwellowski koszmar wywoływania jednej wojny za drugą, kolapsu za kolapsem, zastraszania, dezinformacji, kontroli umysłu, wprowadzania fałszywej rzeczywistości za pomocą kontrolowanych mediów i wirtualnych dezinformatorów czy też psychopatów.

11 sierpnia 2011 syn Kaddafiego, Saif, uczestniczył w spotkaniu w Kairze, w którym dyskutował na temat użycia palestyńskich organizacji charytatywnych kierowanych przez Mossad, w celu opłacania blogerów i działaczy popierających Kaddafiego. Na spotkaniu był m.in. były osobisty wysłannik Busha, David Welch, obecnie prezes Bechtela – firmy konstrukcyjnej i petrochemicznej. Strony Kaddafiego i egipską reprezentowali agenci wywiadów, ale byli też przedstawiciele Mossadu i CIA. Przewodniczył kongresman Dennis Kucinich z Ohio, którego Gordon Duff określa jako „jednego z ludzi Mossadu w Kongresie”.
(komentarz monitorpolski: Kucinich mógł być wmanipulowany w to spotkanie, tak samo jak sam Saif Kaddafi. Pozytywne działania tego demokratycznego kongresmana świadczą raczej o tym, że może mieć dobre intencje i chce uratować Libię przed krwawą wojną).

W Izraelu znów dochodzi do masowych protestów, na ulicach jest ponad 500,000 ludzi, być może nawet milion. Żydzi dopominają się politycznej sprawiedliwości w społeczeństwie, które miało być rzekomo wzorem demokracji. W ciągu kilku dni wrócą do kraju izraelscy dyplomaci wyrzuceni z Turcji, jest drugim po USA partnerem militarnym tego kraju.
Duff uważa, że za kilka dni 90% większość krajów zagłosuje w ONZ za sankcjami wobec Izraela, co na pewno nie przejdzie, z uwagi na nie uwzględnienie glosowania przez Radę Bezpieczeństwa i weto Prezydenta USA Baracka Obamy – co zostawi kolejną czarną plamę na imieniu już ciemnoskórego prezydenta.

Istnieje jednak nadzieja dla świata – właśnie w izraelskich demonstracjach pokojowych, w dążeniu przez nich do sprawiedliwości w kraju, w którym mieszkają miliony Arabów. Te dążenia będą jednak stanowić poważne zagrożenie dla pewnych sił. Siły te będą chciały interweniować by zmienić bieg historii – tak jak w przypadku zamachu na WTC.

Autor artykułu krótko podsumowuje co wiemy, czego się możemy obawiać, i czego się możemy domyślać:

    Jest już w pełni potwierdzone, że zabójstwa w Norwegii to była całkowicie operacja Mossadu kontrolowana przez jego komórki masońskie w Europie Północnej i Wielkiej Brytanii z silnymi powiązaniami z Polską i Białorusią. Grupa ta miała dostęp do dużej ilości materiałów wybuchowych, łącznie z bronią nuklearną.
    W obliczu zbliżającego się 9-11 Izrael i jego przyjaciele w USA, wliczając w to dominionistycznych (odmiana fundamentalizmu protestanckiego) przyjaciół Generała Boykina, planują zamach terrorystyczny za pomocą urządzenia promieniotwórczego. Niedawne ćwiczenia były bardziej związane z „zakażaniem” niż „leczeniem”.
    Izrael poświęcił więcej niż nam wiadomo, gdyż Turcja zdecydowała się na skończenie ze wspólnymi manewrami z tym krajem.

Zgodnie z umowami militarnymi, Izrael sprowadził do Turcji swoje samoloty na wspólne ćwiczenia tureckim lotnictwem. Jednakże zamiast je sprowadzić z powrotem do Izraela, samoloty zostały przetransportowane do byłej bazy sowieckiej w Azerbejdżanie, gdzie znalazły się pod kontrolą „rebeliantów” finansowanych przez Izrael. Znajdowały się w pobliżu granicy z Iranem przygotowane do ataku z zaskoczenia na cele nuklearne w tym kraju. Nie naruszałoby to przestrzeni powietrznej Iraku.

Te plany zostały ujawnione już w czerwcu 2010 roku w tymże „Veterans Today”.  Tu Gordon Duff w całości cytuje ten artykuł: Israeli Ruse Allows Use of Turkish Air Corridor (Izrael podstępnie chce użyć tureckiego korytarza powietrznego).
W wielkim skrócie, Izrael próbował dostać zgodę Arabii Saudyjskiej do użycia korytarza powietrznego tego kraju dla ataku na Iran, jednak do tego nie doszło. Dlatego też próbował w tym celu użyć Turcji. Operacja trwała latami, kosztowała blisko 5 miliardów dolarów, obejmowała m.in. trening pilotów tureckich do ataków bombowych na Iran. Turcja nie zdawała sobie jednak sprawy z tego, że plany Izraela są zupełnie inne – samoloty potajemnie były transportowane do Gruzji, skąd miał nastąpić ten nielegalny atak. Gdy to wyszło na jaw, Turcja nie chciała być częścią tej diabolicznej operacji.

Poti w Gruzji, port, z którego może być atak na północny Iran

Artykuł ujawnia wiele szokujących faktów, jak to, że cały Azerbejdżan został opanowany przez izraelskich agentów, a w Gruzji główną rolę odgrywa Straż Przybrzeżna – w całości przejęta przez Izrael.
Miała ona za zadanie odciągnięcie rosyjskich statków szpiegowskich w kierunku Abchazji, którą blokowała. W 2008 roku Izrael pomagał Gruzji w przyłączeniu Osetii, jednak jak wiadomo operacja rozpoczęta przez oddziały komandosów izraelskich, które wymordowały siły pokojowe, się nie udała.

W operacji przygotowania ataku na Iran uczestniczą też oczywiście Amerykanie, którzy na Morzu Czarnym mają swoje statki, a w Gruzji oddziały obserwacyjne. Izrael przygotowywał się w Gruzji do frontalnego ataku na Iran, ale niekorzystna zmiana w stosunkach z Turcją bardzo szkodzi tym planom.
Rosja także może zmienić swoje plany odnośnie Iranu. Wstępnie zgodziła się na wycofanie obrony powietrznej S300 zainstalowanej w Iranie – jako sankcje wobec tego kraju, jednak po ujawnieniu planowanego ataku przez Gruzją może się zdecydować na dozbrojenie Iranu w nowoczesne technologie.
Bez możliwości użycia baz w Gruzji, Azerbejdżanie czy też Kazachstanie, Izrael nie jest w stanie dokonać skutecznego ataku na Iran.

Na koniec warto zadać sobie pytanie: czemu ma służyć umowa militarna Polski z Izraelem, która ma zostać niedługo podpisana? Czyżby Polacy mieli być mięsem armatnim dla syjonazistów?


http://monitorpolski.wordpress.com/
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #64 : Wrzesień 04, 2011, 19:24:01 »

Cytuj
11 sierpnia 2011 syn Kaddafiego, Saif, uczestniczył w spotkaniu w Kairze, w którym dyskutował na temat użycia palestyńskich organizacji charytatywnych kierowanych przez Mossad, w celu opłacania blogerów i działaczy popierających Kaddafiego.

Ach te spiski, jak ja je uwielbiam. Oto sam syn Kaddafiego z udziałem potężnych sił militarnych dyskutuje o ..... finansowaniu blogerów Uśmiech
Musi to być niezła armia blogerów. Bloger, jak wiadomo, to potęga groźniejsza niż najlepiej wyszkolony komandos Mrugnięcie
No i oczywiście informacja o tym była na tyle słabo chroniona, że dotarła do moniorapolskiego, albo też ten monitorpolski ma taki świetny wywiad Uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #65 : Wrzesień 05, 2011, 14:14:22 »

Z oficjalnych sondażowni głoszonych w  radio i tv w kwestii wyborów parlamentarnych słyszymy o wysokim poparciu PO i depczącym im po plecac PiS.
Tymczasem .. czy może to być ściemą ? Jawną manipulacją nawet nie mediów, tylko samych sondażowni ?
Oto poniżej własne badania tygodnika "NIE"



Co jest grane ?
NIE montuje sobie dowolnie jak chce czy odwrotnie - to główni gracze produkują ściemy pod zamówienie. W końcu ktoś im płaci za te sondaże...
Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #66 : Wrzesień 05, 2011, 14:38:56 »

wszystko możliwe, ludzie oficjalnie nie przyznają się, że zagłosują na p. Pali-kota,-
ale z rozczarowania i frustracji z tego co robi banda czworga- tak może się stać.
Taka wielka czerwona kartka dla tego co nam teraz się serwuje w mediach i nie tylko.  Zły
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
greta
Gość
« Odpowiedz #67 : Wrzesień 06, 2011, 09:24:29 »

osted by monitorpolski w dniu 5 Wrzesień 2011

Uwaga: blog Dutchsinse jest dostępny: http://www.dutchsinse.com/blog/
W ostatnim wpisie z 6 września, pisze on o tym, że w ciągu ostatnich dwóch tygodni było 11 (!!!) wielkich trzęsień o sile 6.0-7.0 w skali Richtera (w nowej skali, która od lat 80-tych jest 10-krotnie obniżona w stosunku do poprzedniej!).   W ciągu ostatniego tygodnia było 8 takich trzęsień! Jedynym terenem w tzw. „pacyficznym pierścieniu ognia” wielkie trzęsienia nie dotknęły jedynie terenu USA. Czyżby dlatego zamknięto konto dutchsinse na YouTube, że kolejne wielkie trzęsienie dotknie właśnie USA i władzom jest to na rękę by wprowadzić stan wyjątkowy i przez to uratować kryminalny rząd Obamy?
Użyłem celowo określenia „kryminalny”, bowiem zarówno Obama jak i Prokurator Generalny Holdren, zostali złapani na gorącym uczynku przemycania tysięcy sztuk broni maszynowej do Meksyku, by potem kartele narkotykowe mogły z jej pomocą mordować Amerykanów w terenach przygranicznych. To z kolei miało być powodem delegalizacji sprzedaży broni w USA. W przypadku reżimów totalitarnych, pierwszą czynnością przed ludobójstwem, było zawsze rozbrojenie społeczeństwa.

We wczorajszym wpisie na swoim blogu Dutchsinse udostępnił nagranie, przez które prawdopodobnie zamknięto mu kanał. Tłumaczy ono modyfikację pogody za pomocą emisji fal elektromagnetycznych o pewnych częstotliwościach. Wykorzystuje się tu tzw. „prostokąty skalarne” i „okręgi HAARP”:
http://www.dutchsinse.com/blog/wp-content/uploads/2011/09/Explanation-on-Scalar-Squares-and-HAARP-rings-weather-mod-via-frequency.wmv (link jest bardzo obciążony, więc ściąga się wolno). Nie ma w tym żadnej magii, jest tylko fizyka. Chmury bowiem są naładowanymi elektrycznie zawiesinami, można nimi sterować.

to nie jest naturalne rozmieszczenie

Kolejna ciekawa rzecz: we wpisie z 4 września, Dutchsinse analizuje niedawną serię 10,000 trzęsień ziemi w Czechach. http://www.dutchsinse.com/blog/?p=1778  Widać wyraźnie, że wystąpiły one w wyraźnie nienaturalnym ułożeniu – na kształt matrycy. Nikt jakoś nie analizował tego „zbiegu okoliczności”, choć ułożenie tych trzęsień wskazuje na to, że pod ziemią budowana jest jakaś potężna struktura! Trzęsienia wystąpiły pod miastem, największe z nich miało 4.0 w skali Richtera.
Jak pisze autor zamieszczonego filmiku http://www.youtube.com/watch?v=F1-SB-h6T6Y  podobne trzęsienia wystąpiły w Turcji, a w Kijowie słychać było dziwne dźwięki spod powierzchni ziemi. Czyżby rządy przygotowywały się do ewakuacji do podziemnych schronów, i starannie starały się to przed nami ukryć?!
============================================================================================
Jeśli nie wiecie o czym mowa to daję wam słowo, że jest to bardzo poważna sprawa. Utracił on w ten sposób 770 nagrań wideo, których dokonał w ciągu ok. roku. Równocześnie z kontem YouTube „dutchsinse”, nastąpił atak hakerski na stronę internetową tego młodego człowieka www.dutchsinse.com.
Mając dziesiątki tysięcy subskrybentów, a setki tysięcy widzów, dutchsinse ze swoją bystrością stanowił zagrożenie dla sił, które za pomocą nowoczesnej broni tektonicznej i HAARP niszczą ludzkość. Zamknięcie konta dutchsinse potwierdza wszystko o czym mówił: o modyfikacji pogody za pomocą fal radarowych, o tworzeniu w sztuczny sposób trzęsień ziemi, o poważnym zagrożeniu radiologicznym ze strony opadów promieniotwórczych z elektrowni Fukushima i nie tylko. To on ujawnił tajny serwer Zardoz największej agencji na świecie badającej radioaktywność, norweskiej NILU – pisaliśmy o tym w: http://monitorpolski.wordpress.com/2011/05/12/dutchsisne-odkryl-dowod-na-planowane-ludobojstwo-wiekszosci-ludnosci-ziemi/
Konto „dutchsinse” zostało zamknięte z bardzo niejasnych powodów – za zamieszczenie jego prywatnych teorii nt. powstawania tzw. „HAARP rings” i ich związków z modyfikacją pogody. Nagrania tego młodego człowieka będą krążyć nadal na YouTube – za dużo ludzi o tym już wiedziało. Zaraz po zamknięciu konta ludzie już zamieszczają nagrania dutchsinse, jak tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=lbDRJbFIqiA
Interesujące jest to, że zaraz po ataku na dutchsinse, uwolniła się w USA cała fala niebezpiecznych tornad – bieżące informacje można znaleźć na forum dyskusyjnym: http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1625534/pg1
Kilka dni temu Dutchsinse wyraził swoją opinię nt. zagrożeń nas czekających. Wyraził się jasno, że Elenin, Nibiru to są elementy dezinformacji, natomiast HAARP i broń sejsmiczna istnieją i są w dużej mierze odpowiedzialne za to co się dzieje.

Sądzę, że termin bliski 9-11 ma też dużo do rzeczy, obawiam się, że faktycznie dojdzie do ataku na Stany Zjednoczone lub inny kraj za pomocą broni, którą tak doskonale rozpracował dutchsinse.

Bezkarność YouTube w zamykaniu kont niedobrze wróży serwisowi, dutchsisne i inni zwolennicy wolności słowa przeniosą się zapewne do innych serwisów, jak LiveLeak czy DailyMotion. Ja również muszę być przygotowany, że bez powodu mogą zamknąć moje konta na YouTube, choć nie publikuję po angielsku.  Atak hakerski na stronę potwierdza, że dutchsinse jest celem ataku militarnego, a nie zwykłą sprawą o naruszenie regulaminu. Szukajcie wszelkich informacji na jego temat, można się obawiać o jego życie, oraz życie osób z nim kontaktujących. Sądzę, że wkraczamy w kolejny etap totalitaryzmu, gdzie prawda będzie likwidowana w sposób brutalny.

Tu są materiały, które udało mi się znaleźć na szybko:

    http://www.youtube.com/watch?v=LP18NR57mdY
    http://ascendingstarseed.wordpress.com/category/dutchsinse-2/ (reportaż już nie działa)
    http://www.youtube.com/watch?v=6laNtZXx18o (kopia z piątku zachowana!)

NWO i masoneria, Wolność słowa

http://monitorpolski.wordpress.com/
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #68 : Wrzesień 06, 2011, 11:30:48 »

Walka z NWO to walka z wiatrakami. Trzeba się będzie przenieść do kwantowej sieci. Już wkrótce, drodzy malkontenci, jeszcze chwila Uśmiech
Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #69 : Wrzesień 07, 2011, 10:58:34 »

Wikileaks o Fotydze i zdemoralizowanym polskim MSZ
1 godz. 17 minut temu
W 2006 roku ambasada amerykańska uważała MSZ pod rządami Anny Fotygi za zdemoralizowane i osłabione - wynika z informacji Wikileaks. Amerykańscy dyplomaci w swoich depeszach relacjonowali czas, gdy Fotyga zastąpiła Stefana Mellera na stanowisku szefa polskiej dyplomacji.

Anna Fotyga /AFP

W depeszach amerykańskiej dyplomacji zarzucano MSZ upolitycznienie stanowisk wysokiego i średniego szczebla, częste zmiany kadrowe, długie wakaty i "introwertyczne przywództwo".

 Amerykanie pisali, że polska dyplomacja, która pokazała swoje zdolności podczas Pomarańczowej Rewolucji, wydaje się zapomniana przez rząd, skupiony na sprawach wewnętrznych - takich jak stworzenie CBA czy likwidacja WSI.



Dyplomaci wskazywali na nakaz niezatrudniania ludzi mających jakiekolwiek powiązania z PRL-em, a także byłych członków Unii Wolności. Sugerowali, że ówczesny szef sejmowej komisji spraw zagranicznych i polityk PiS Paweł Zalewski nie został szefem polskiej dyplomacji, bo w latach 90. był członkiem UW.

Annę Fotygę dyplomaci oceniali jako wierną prezydentowi, ale mającą niewielkie doświadczenie w polityce zagranicznej.

Cytowali też sondaże, z których wynika, że 80 procent Polaków nie wie, że to ona jest ministrem, a podobny odsetek negatywnie ocenia jej działalność.

Amerykanie powoływali się też na artykuł w prasie, który MSZ pod kierownictwem Fotygi nazywał "czarną dziurą", głównie ze względu na to, że oczekiwanie na decyzję trwało tam wiele tygodni.

Dyplomaci przypominali, że Barbara Tuge-Erecińska w maju 2006 roku otrzymała nominację na ambasadora w Londynie, jednak stosowne papiery przesłano dopiero pod koniec października. Wspomniano też o 16 wakatach ambasadorskich, w tym w Brukseli.

W ubiegłym tygodniu Wikileaks ujawnił, że rządy Polski i USA starały się wyciszyć sprawę domniemanego tajnego ośrodka CIA w Starych Kiejkutach na Mazurach. Miały też koordynować stanowisko w tej sprawie.

http://fakty.interia.pl/raport/wikileaks-ujawnia/news/wikileaks-o-fotydze-i-zdemoralizowanym-polskim-msz,1691612,7264?t=1
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
greta
Gość
« Odpowiedz #70 : Wrzesień 09, 2011, 12:04:40 »

50 Cent chce nakarmić miliard dzieci
RAPER NA RATUNEK GŁODUJĄCEJ AFRYCE
50 Cent chce nakarmić miliard dzieci
Fot. Keith Hinkle CC BY-SARaper podjął decyzję o akcji na rzecz Afryki po tym jak na własne oczy przekonał się o skali problemu
Amerykański raper 50 Cent postanowił poprawić los cierpiących w Afryce. W tym tygodniu muzyk wypuści na rynek napój energetyczny o nazwie Street King. Wpływy ze sprzedaży przeznaczone zostaną na pomoc najmłodszym mieszkańcom Afryki.
Zamiarem rapera jest wykarmienie miliarda dzieci. W działalności charytatywnej, muzyka wspomaga organizacja Pure Growth Partners.
Umarło już 29 tys. dzieci. Tragiczne żniwo suszy i głodu
W ciągu ostatnich trzech miesięcy głód i susza w Somalii zabiły ponad 29... czytaj więcej »


- Dorastałem bez pieniędzy, ale nigdy nie byłem głodny. Naszym obowiązkiem jest pomóc i znaleźć rozwiązanie w tej sytuacji - wyznał raper na filmiku zamieszczonym na Facebooku firmy Street King.

Niedawno 50 Cent odwiedził również Afrykę. Jak wyznał, widok głodujących tam ludzi i warunków w jakich żyją wstrząsnął nim do głębi. - Chcę, byśmy połączyli nasze siły. Wasze poparcie jest dla mnie dodatkową motywacją – dodał.

Napój, który wejdzie na rynek w tym tygodniu, będzie dostępny w dwóch smakach: pomarańczowym i winogronowym. Jego cena wynosić ma ok. 3 dolarów.

eb//kdj/k


I tak trzymac,Panie 50 cent!

www.tvn24.pl
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 09, 2011, 12:05:09 wysłane przez greta » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #71 : Wrzesień 09, 2011, 14:12:02 »

Najgorzej, że z takiej pomocy lwią część zgarniają do kieszeni lokalni afrykańscy kacykowie.
A inna sprawa , że taka pomoc oducza instynktu samozachowawczego. Afryce odebrano inicjatywę i warunki do autokreacji, do wspólnej pracy na wspólną rzecz. To jest teraz najważniejsze, aby przywrócić im to, zamiast tylko dać do ręki banana.
Wiadomo, że jedzenie jest ważne, ale to nie wszystko.

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 09, 2011, 14:15:12 wysłane przez east » Zapisane
greta
Gość
« Odpowiedz #72 : Wrzesień 09, 2011, 14:45:21 »

Zgadzam sie z Toba,ale takie inicjatywy tez sa wazne.Po[atrz ilu ludzi w show biznesie pomaga Afryce,nie tylko dajac jedzenie.Buduja male zaklady pracy,pomagaja w nauce,buduja szkoly itp.wiec to dla nich jest,wydaje mi sie,odpowiednia wedka.Isc w tym kierunku,to jest to.Szkoda tylko,ze wielu czarnych,ktorzy maja czy tez mieli kase,wyksztalcili sie na zachodzie,gnebia swojakow.Nie wiem czy swiadomie czy nie.Ale ta magia pieniadza jest przeogromna.
Mam nadzieje,ze i tam znajda sie ludzie wielkiego serca,ktorzy pomalu pomoga wyjsc z tej sytuacji.
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #73 : Wrzesień 09, 2011, 22:09:57 »

W racjonaliście http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,2195 przypadkiem natknełam sie na ciekawy artykuł

"Somalia: dlaczego tylko muzułmanie głodują?
Autor tekstu: Abdulateef Al-Mulahim"

jest to bardzo poruszające, przytoczę mały fragmnent:

W latach sześćdziesiątych niektórzy Saudyjczycy jeździli do Somalii i opowiadali potem o tym nieprawdopodobnie żyznym kraju. W tych czasach nie każda saudyjska rodzina mogła sobie pozwolić na trzy solidne posiłki dziennie. Somalijczycy hodowali najlepsze banany na świecie, ich wołowina była głównym źródłem zaopatrzenia w mięso Arabii Saudyjskiej i innych krajów Zatoki.

Zachęcam do przeczytania całości.
Zapisane
greta
Gość
« Odpowiedz #74 : Wrzesień 10, 2011, 10:19:16 »

Nie znalazlam lepszego miejsca na te wiadomosc,wiec ja tutaj wklejam.
Jezeli ta bron jest jeszcze z czasow glebokiego socjalizmu,to co maja teraz?

Tajna broń Korei Północnej. Uziemili samolot USA

zwiad samolot sygnał GPS zakłócenie nawigacja broń USA Korea Północna RC-7B
Tajna broń Korei Północnej. Uziemili samolot USA cc/flickr/Andrew Dickie

Nikt się tego nie spodziewał.

Amerykański samolot zwiadowczy musiał awaryjnie lądować, ponieważ przestał w nim działać GPS.

WIELKA DEFILADA W PHENIANIE. TAK ŚWIĘTUJE KOREA>>

    Okazało się, że z terenu Korei Północnej wysłano silny sygnał, który zakłócił pracę nawigacji satelitarnej w maszynie. Przez to piloci musieli przerwać misję i niemal po omacku wrócić bo bazy w Korei Południowej - donosi tvn24.pl.

Samolot typu RC - 7B miał zebrać informacje z okolic granicy dwóch Korei. Po północnej stronie odbywały się bowiem duże manewry wojskowe.

Sprzęt do zakłócania sygnału z satelitów GPS, który posiada Phenian najprawdopodobniej pamięta jeszcze czasy ZSRR. To prosta ale bardzo skuteczna broń.

KOREA PÓŁNOCNA CHCE POKOJU Z USA>>

    Bez satelitarnej nawigacji wiele urządzeń, w tym na przykład systemy celownicze bomb i rakiet, czy systemy odpowiedzialne za dowodzenie i kontrolę wojska, może w ogóle nie działać - wyjaśnia tvn24.pl.

Incydent wydarzył się w marcu. Do tej pory trzymano go w ścisłej tajemnicy. Południowokoreańskie ministerstwo obrony zdecydowało się go ujawnić na wniosek jednej z posłanek.

BB

    Phenian zdalnie zmusił do lądowania samolot USA - Najważniejsze informacje

/www.sfora.pl/Tajna-bron-Korei-Polnocnej-Uziemili-samolot-USA-a35784
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.063 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

lolwfpolska pifpaf strefagier1 hobbit doggis