Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 19, 2024, 19:18:52


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 ... 78 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wyraź siebie!  (Przeczytany 786231 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1400 : Lipiec 17, 2011, 16:57:48 »

Kiara:
Posłuchaj , albo przeczytaj bardzo uważnie , nie zniżę się do opublikowania na forum przesłanych  mi przez Twoich byłych przyjaciół Kanadyjskich ostrzeżeń dotyczących kontaktów z Tobą.
Bowiem nie wezmę do rąk argumentów z Twojego poziomu i nie zagram nimi.
Osoba o ktorej tu piszesz nigdy nie byla Moja przyjaciolka.Jest to tak jak Ty starsza osoba ale rowniez jak Ty wyrafinowana, ktora nie zna jezyka i zawsze potrzebowala mojej pomocy.Procz tego prowadzila delikatnie mowiac dom publiczny - czyli byla burdel Mama zatrudniajaca 17 letnie mlode dziewczyny w tym zawodzie.Byla o niej bardzo glosna sprawa na lamach tutejszych gazet jak rowniez programow telewizyjnych.Ma kryminalne rekordy.Natomiast Ja musze byc czysta jak czysta woda, gdyz nie moglabym pracowac tu gdzie pracuje.A jezeli chcesz to moge podeslac kilka Twoich zdjec z Egiptu, zeby wszyscy byli w stanie zobaczyc i poogladac Ciebie.To naprawde nie jest trudne zamiescic te zdjecia na Nasza klasa lub Face booku.Moze nie zaczynaj co bylo w Egipcie , gdyz ta sama osoba ze Mna zaprzyjazniona, stwierdzila przy swiadku , ze w wiekszosci mowila to co Ty chcialas slyszec.

Kiara:
Nie będziesz wypisywała rzeczy , które mogą stać się Twoim problemami przyszłościowymi.
Bowiem chyba  męczą Cię jakieś zwidy skoro posuwasz się do publikacji takich tekstów.
Naprawdę żenujące pokazanie swojej małości.

Zacznij w koncu martwic sie o siebie i Twoje poczynania.Naprawde jest multum ludzi, ktorzy maja do Ciebie wiele pretensji.Ja nie kieruje sie nikim.Natomiast pisze tu o moich wlasnych spostrzezeniach.Nie boje sie juz Ciebie i Twojej czarnej magii.Nareszcie potrafie sie zabespieczac przed takimi jak Ty.To Ty przestan wypisywac dyrdymaly i Twoje jakies zwidy.Nie przedstawiasz dla Mnie zadnych wartosci,ktorych nalezaloby sie od Ciebie nauczyc.Ja ide Moja droga , Ty idz swoja.Lecz przestan Mnie wtracac w Twoje dyskusje, szczegolnie wypisujac takie szambo.Sama napisalas,ze we wszystkim trzeba sie dopatrzec wielu wymiarow.Ty juz pokazalas z jakiego TY pochodzisz.AQodnosnie zdjec mam ich 2600 jest z czego wybierac.Zyj swoim zyciem z daleka odemnie.Ja nie ide Twoja droga, gdyz nie jestesmy z tej samej bajki.Jeszcze jedno Ja zyje tu i teraz.

Kiara:
Wiesz iż moja godność nie pozwoli mi ujawnić nic na temat Twojej  historii rodzinnej  ( a równie dobrze wiesz iż nie było by ci miło z tego powodu).
Ty piszesz na temat godnosci?
Pooddawaj dlugi , przepros ludzi za swoje zachowanie.Mowisz , ze jjesz w/g Myslicieli - ciekawe ktorych, ze doprowadzili Ci do takiego wygladu.
Tak mam uzaleznienie pale papierosy i do poki co bede palila.Ty nie poniewaz nawet nie byloby Cie na to stac.Na kolacze trzeba pracowac.Owszem Napije sie piwa i drinka jak mam na to ochote - moze naucze sie tez lawitowac w poprzek, mysle ze byloby to rowniez ciekawe doswiadczenie.Jednak mimo wszystko to nie Twoja sprawa.Popatrz na siebie w lustro i zadaj sobie kilka ludzkich pytan - chociazby na temat Twojej oszukanczej diety.Przestan zajmowac sie moja osoba, natomiast zajmij sie soba.Nie chce miec z taka kosmitka jak Ty naprawde nic wspolnego.
Nie pisz do mnie nic na temat milosci - gdyz jedno co potrafisz to tylko mowic oniej, nic na ten temat nie wiesz,.Przestan wypisywac bzdory co bylo kiedys i kiedys bedzie.Tu masz multum spraw nie przerobionych-wez sie za siebie i pracuj nad soba bardzo ciezko , masz jeszcze szanse nadrobic to i owo.Koniec z Twoimi naukami, oszczerstwami i tak dalej.Jak tylko cos Ci nie pasi zaraz osoba jest o niskiej Energii.Wiesz ja po spacerach w Polsce i Egipcie nie kladlam sie spac i nie usypialam natychmiast  - a jak Ty?
Twoje tlumaczenia pracy z energia sa smieszne oraz zenujace.Moze naprawde przesle pare zdjec , wowczas bedziemy w stanie wyciagnac wnioski.
Sama zyj swoim zyciem i przestan ludzi straszyc, prowokowac do awantur, oraz wykorzystywac energetycznie.Zaslonki spadaja i to w przyspieszonym tepie.Coraz wiecej ludzi widzi kim jestes.
Zostaw Mnie oraz Moja rodzine w spokoju, gdyz inaczej bedziesz pociagnieta do odpowiedzialnosci.Przestan sie osmieszac.Nie mieszaj ludzia w glowach.Kazdy do wszystkiego dojdzie Sam na miare swoich potrzeb oraz mozliwosci.Ty natomiast zajmij sie praca na sama soba.
Doskonale wiesz jakie masz uzależnienia i co one powodują.

To tylko zostawiam wyłącznie jako ślad napisanych oszczerstw.

Ależ publikuj moje byle  zdjęcia do woli , tylko nie zapominaj iż bez mojej zgody , której nie posiadasz jest to karane prawnie.
Bowiem podlega pod odpowiedni paragraf prawny.
.

Miałam nawet zamiar sama zamieścić moje obecne zdjęcie , jednak nie poczekam na osobiste spotkania z niektórymi ludźmi.
Niech ich wrażenia będą dowodem mojego  obecnego wyglądu.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2011, 17:04:18 wysłane przez Kiara » Zapisane
Elzbieta
Gość
« Odpowiedz #1401 : Lipiec 17, 2011, 17:05:51 »

ps.Robin  Co zrobiłam Elżbiecie? Nic , absolutnie nic , ale nie udało się  jej podporządkować mnie sobie.

Przez półtora roku pomagałam jej jak potrafiłam wychodzić z bardzo silnej depresji , która uniemożliwiła jej pracę przez 7 miesięcy.  Wspierałam ją również duchowo i energetycznie po jej operacjach ( twierdziły obydwie z mamą iż bardzo skutecznie.
 Nie żałuję tego  bowiem  wsparcie płynęło z mojego serca. Jednak ten czas z jej odkryciem swojego życia osobistego i rodzinnego był dla mnie trudnym doświadczeniem. Nauczyłam się akceptacji i zrozumienia wartośc i zupelnych skrajności niż moje wartości. Naprawdę trudne to było dla mnie ale zarazem cenne jako doświadczenie życiowe.
Potrzeby kontaktu ze mną Elżbiety były większe z jej strony niż z mojej , zwyczajnie potrzebowała pomocy. Wówczas potrzebowała nawet kilku godzin dziennie  rozmów. Biorąc pod uwagę różnice czasowe i inne moje obowiązki robiłam czasami rzeczy na granicy....   Poznawałam sytuacje  o których nie miałam pojęcia akceptowałam olbrzymią odmienność ludzką.
Jasne więc chyba że znam intymności jej życia osobistego i rodzinnego , znam uzależnienia i słabości , jak i to co przekazali mi na piśmie jej "przyjaciele" a o czym ma prawo nie chcieć mówić nikomu. Jednak może być pewna nie zostaną upublicznione na forum prze zemnie jej żadne nieprawe czyny.

1. Nie jestem od rozliczania z nich nikogo.
2. Każdy ma prawo do swoich sekretów.

I to tyle, a że jestem silną osobowością i nie zrobię niczego co ktoś by chciał a nie jest to zgodne z moim systemem wartości nie dałam sobą manipulować co stało się przyczyną tej niezgody.
Są ludzie , którzy nie potrafią się z tym pogodzić , są mściwi i zdolni do wszystkiego w swojej zemście.
Zatem tworzy mityczne opowieści o moim stosunku do rożnych ludzi ( których nie znam , nie widziałam i naprawdę mnie nie interesują) by poniżając mnie wywyższyć siebie.
Są ludzie , którzy tylko w ten sposób potrafią się dowartościować.
Jakie jest na to lekarstwo? Oni sami muszą zauważyć swoją małość i chcieć to zmienić. W innym wypadku będą się tak miotać i wszystkich wokół będą postrzegać jako swoich wrogów.
Zawsze szukają jednej osoby , która czasowo akceptują jako przyjaciela , następnie zmieniają gdy zostają zdekonspirowani.
Wówczas usiłują wszelkimi sposobami zniszczyć tą poprzednią gdyż w ich świadomości tworzy dla nich zagrożenie , zbyt dużo wie na ich temat.
Każdy motyw wówczas jest dobry , a że stało się to na kanwie ezoterycznej  ona została wykorzystana jako podstawa.
Ot i cała historia.

Jest to ostatnie wyjaśnienie w temacie , więcej nie będzie , bowiem nie widzę sensu w odbijaniu słów , których nie da się w tym momencie poprzeć faktami.
Kiara.
Teraz Ja mam znowu cos do powiedzenia.Nie nie jestem chora psychicznie ani tez fizycznie.Mam na to niezbite dowody, ktore przedstawie w sadzie.Mialam operacje na pecherz oraz biopcje ( gdyz podejzewali raka szyjki macicy).Kiary widzimisie przerastaja nawet ja sama.Kiedys kazala mi zabic mojego psa, gdyz mial byc w nim diabel z ktorym Kiara walczyla.To Ty masz problemy nadajace sie do przeprowadzenia ewaluacji przez psychiatre oraz dobrego psychologa.Nadinterpretacja to Twoj  powazny problem.Nie jestes juz w stanie mnie zastraszyc.Niech kazdy bedzie w stanie poogladac zdjecia Twoje i moje na NK oraz FB - zobaczymy co ludzie beda mieli do powiedzenia i przemyslenia.Pragne jeszcze zaznaczyc, ze to Tobie nie udalo sie Mnie podporzedkowac , dlatego Jestes taka wsciekla.Pamietaj co sama mowilas prawda wyjdzie na wierzch i wowczas bedziemy w stanie zobaczyc zmieniajace sie oblicza ludzkie.Ja juz Twoje widzialam zmieniajace sie - odpowiedz jak normalny czlowiek moze zmienic swoje oblicze, nie majac nic wspolnego z czarna magja.Sama dobrze wiesz ,ze omalo nie wyladowalismy w wiezieniu przez Twoje zachowanie w piramidzie.Powiedz , ktora z Nas potrzebuje pomocy Ty ktora zerujesz na ludzkiej krzywdzie ? czy Ja , ktora zyje w/g  praw jakie panuja na ziemi tu i teraz?
Wez sie za siebie  - moze jeszcze nie wszystko stracone.
P.S.
Nie potrzebuje niczyjej zgody, gdyz sa to zdjecia z mojego urlopu.Masz racje prawo jest dla wszystkich tu i teraz.Dlatego mam wszelkie prawo opublikowania tych zdjec.Obca osoba jedynie potrzebuje zgody od osoby lub osob nie bedacych wowczas z nimi.Ja tam bylam - zdjecia robione moim aparatem.Poprostu jest to wspomnienie z mojego rowniez urlopu.Poczytaj prawa moze sie jeszcze tu czego nauczysz.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2011, 17:28:48 wysłane przez Elzbieta » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1402 : Lipiec 17, 2011, 17:30:51 »

Nigdy nikomu nie radziłam , ani nie kazałam bić żadnego zwierzęcia, ale pisać można co się che bowiem  twierdzenie nie weryfikowalne.
Natomiast opowieść o swoim psie przekazałaś mi sama jak kilkakrotnie pogryzł Twoją mamę i Ciebie oraz inne osoby.Opowiedziałaś mi sama   o tym iż Twoja mama  nie może nawet w nocy pójść do toalety ze względu na strach przed pogryzieniem przez psa , który jest waszą własnością domową od kilku lat.
Dla normalnych ludzi refleksja jawi się sama , nie jest to naturalne i normalne ( też mam od kilku lat psa w domu) , coś jest nie tak z psem.

Człowiek , który "opiekował " się nami w Piramidzie , kazał nam się kłaść do sarkofagu i nitować dźwięki nie uprzedzał nas iż , za to możemy być w jakiś sposób karane , bowiem sam inspirował nasze zachowanie. A był to jeden z przewodników po piramidzie , ale żądał pieniędzy ( jest to bardzo typowe zachowanie w Egipcie) , dałyśmy mniej niż chciał.
Ponieważ chciał wyłudzić więcej podobno bo żadna z nas nie była tego świadkiem mówił coś o karze za te właśnie czynności , które nasz "opiekun" robił z nami.

Po naszym wyjściu z komnaty nikt nie powiedział do nas ani jednego słowa na temat naszego niewłaściwego zachowania się w niej. Ani jednego , nikt do nas nie podszedł i nie zwrócił nam żadnej uwagi na żaden temat.
Taka jest prawda o tym zdarzeniu.

Na temat magii już pisałam nie interesuje mnie to zagadnienie , nie stosowałam jej i nie mam zamiaru używać nawet w celach bardzo pozytywnych.


Zastanawiam się czym jeszcze (oprócz publikacji moich zdjęć) możesz mnie starać się szantażować? I jaki cel jest tego szantażu?

W końcu zna mnie mnóstwo ludzi , wie jak wyglądam ( zgodnie z wiekiem ) nic więcej. A to czy ktoś waży mniej czy więcej ma być jakimś argumentem czegoś? Czego?
Lub iż bez mojej zgody zrobiłaś mi jakieś zdjęcie na którym wyglądam mniej korzystnie ma być argumentem czegoś? Czego?

Nie lansowałam się nigdy na podlotka o takiej  figurze  , nie mam więc powodów do konfrontacji z moim kłamstwem , bo go nie było.
Wręcz przeciwnie kiedyś w dyskusji napisałam dokładnie ile mam lat , wcale się tego nie wstydzę że mam 56 lat.
Ani się nie wstydzę mojego obecnego wyglądu i moimi krągłościami.

Nie słyszałam nigdy iż większa czy mniejsza krągłość tu i tam dyskwalifikuje czyjąś mądrość , uczuciowość , czy prawość , lub godność.
Natomiast szantaż upublicznianiem takich informacji o kimś to już inna sprawa. Jest to manipulacja informacjom w jakimś celu. W jakim?

Widziałaś chudego Buddę? Czy jego tusza dyskwalifikuje jego mądrość? Czy  tego typu wygląd zewnętrzu może być blokadą rozwoju duchowego?
No ale mnie jeszcze bardzo , bardzo daleko do wyglądu Buddy , i jak na razie to oddalam się od niego nie przybliżam.

Ach jeszcze moja sprawność fizyczna? doskonała , bez niej nie chodziła bym po górach ( 1600m) i nie schodziła do jaskiń co robię bez problemu.
Dodam wyniki badań lekarskich , perfekcyjne ( włącznie z zawartością poziomu tłuszczu)   .
I to koniec spowiedzi.
Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2011, 18:07:12 wysłane przez Kiara » Zapisane
Elzbieta
Gość
« Odpowiedz #1403 : Lipiec 17, 2011, 17:51:37 »

Wiesz co dyskusja z Toba mija sie z celem.Ty naprawde wszystko interpretujesz w/g tylko Tobie znanemu wzorcowi.Tym razem jednak nie interesuje Mnie Twoja interpretacja nic a nic.Nie bylam tam sama, sa na to swiadkowie.Przestan w koncu  macic.Daj Nam  gatunkowi ludzkiemu tu i teraz zyc tak jak sobie tego zyczymy.Nikt z Nas nie dal Ci pozwolenia ingerowania w Nasze zycia.Jezeli tak Ci sie wydawalo przez momet bylas w bledzie.Ty nie potrafisz racjonalnie myslec i rozumowac.Masz swoje slownictwo oraz nazewnictwo, ktorego czlowiek nie jest w stanie zrozumiec.Przestan zerowac na Naszej Energii.Czy jest az tak zle z Twoja energia, ktora sie juz konczy?
Wiesz nie interesuje mnie Twoja osoba, ktora czynic tylko potrafi multum ZLA dookola.Moj pies tak na marginesie jak byl malutki to faktycznie gryzl, lecz mial on wowczas  pare miesiecy.Moja Mama zawsze bala sie psow, jednak w momecie jak pokazala Atosowi,ze sie go nie boi, ze to Mama jest Pania - od tamtej pory jest to Jej Najwierniejszy i Najlepszy obronca.To Twoj strach przed Atosem mowil Ci ze nalezy go uspic.Chcialas przyleciec do Kanady i mowilas,ze nastepnie pojedziemy do Kaliforni.Balas sie kontaktow z Atosem, tak mialas racje zwierzeta wyczuwaja kto jest kim.
Coraz bardziej zaczynam wszystko rozumiec.Ja swoje lekcje przerobilam , a tych ktorych nie przerobilam wlasnie przerabiam.Wszyscy jestesmy tu i teraz gdyz czegos nie przerobilismy z przeszlosci.Powiedz czego nie przerobilas Kiaro.
Napewno powinnas sie nauczyc mowienia prawdy.Pamietaj jest tylko jedna prawda ta prawdziwa , a nie ta zinterpretowana przez Ciebie.Bog wszystko widzi, kazdy odpowie za swoje.Powodzenia.
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #1404 : Lipiec 17, 2011, 18:15:15 »

Cytat: Kiara
 Przestaniesz siać wówczas dezinformację na mój temat oraz fantazjowania...
Wiesz iż moja godność nie pozwoli mi ujawnić nic na temat Twojej  historii rodzinnej  ( a równie dobrze wiesz iż nie było by ci miło z tego powodu).
Doskonale wiesz jakie masz uzależnienia i co one powodują.
Miast dawać mi dobre rady warto je zastosować dla siebie.

Cytat: Kiara
Jednak może być pewna nie zostaną upublicznione na forum prze zemnie jej żadne nieprawe czyny.

Nie chcę się wtrącać, ale wypadałoby w tym miejscu przypomnieć Ci Kiaro o Twoim sianiu dezinformacji
oraz fantazjowaniu na temat wielu osób. I o Twoich wielokrotnych sugestiach, co do cudzego stanu zdrowia.
Moje również nie raz poddawałaś w wątpliwość, nawet wczoraj.
Zatem, jakoś nie wierzę teraz w Twoje zapewnienia, co do stanu zdrowotnego Elżbiety.

Nieuczciwością  jest również stosowanie technik manipulacyjnych typu:
cyt. „Wiesz iż moja godność nie pozwoli
mi ujawnić nic na temat Twojej  historii rodzinnej  ( a równie dobrze wiesz iż nie było by ci miło z tego powodu).
Doskonale wiesz jakie masz uzależnienia i co one powodują.
… Jednak może być pewna nie zostaną upublicznione na forum prze zemnie jej żadne nieprawe czyny.”


W ten sposób, pod płaszczykiem własnej godności, czynisz niegodność oraz dokonujesz czynów nieprawych.
I to własnych, osobistych, mimo, że piszesz, iż nie ujawnisz nieprawych czynów Elżbiety,
ani jej historii rodzinnej, której powinna się wstydzić.
Wg mnie, to Ty powinnaś się wstydzić zachowania niegodnego nauczyciela duchowego.
Ale to moja skromna opinia.

Cytat: Elżbieta
  Sama dobrze wiesz ,ze omalo nie wyladowalismy w wiezieniu przez Twoje zachowanie w piramidzie.

Spoko, Myśliciele wyciągnęliby nawet z więzienia, gorzej ze spożyciem owoców…  Mrugnięcie

Cytat: Kiara
Człowiek , który "opiekował " się nami w Piramidzie , kazał nam się kłaść do sarkofagu i nitować dźwięki

A przecież ceremonia obudzenia mocy piramidy dźwiękiem ma odbyć się dopiero 11 listopada br.
Czyżbyś Kiaro chciała wyprzedzić konkurencję? Pytanie w jakim celu? Zagarnięcia mocy Wielkiej Piramidy?
Zostało coś jeszcze dla grupy p. Wójcikiewicza?  Duży uśmiech

Pozdrawiam  Uśmiech

« Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2011, 18:29:01 wysłane przez ptak » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1405 : Lipiec 17, 2011, 19:22:22 »

Prawda Twojego  gryzącego psa   dotyczy obecnego czasu z przed kilku miesięcy,. Gdy Twoja mama zmuszona była spać
w suterynie z nocnym naczyniem. Gdyż bała się w nocy wyjść do toalety.
To tak dla poszanowania prawdy o która walczysz. Bała się również iść z ranami do lekarza z obawy o uśpienie psa.

A druga sprawa ( dyskwalifikowana moralnie Twoja przyjaciółka) , która ( ale nie tylko ona) ostrzegała mnie przed Tobą, to Twoja dawna pracodawczyni. Oraz ktoś z kim utrzymywałaś bardzo dobre kontakty towarzyskie przez długie lata w jej domu i Twoim. Zatem zna Cię doskonale pomimo pomówień o jej reputację, na ten temat dyskutować nie będę bo nie znam go.
Do kanady się nie wybierałam i nie wybieram w bliskiej przyszłości , chociaż padały wielokrotne zaproszenia mnie włącznie z finansowaniem mojej podróży i pobytu i ofertą wycieczki do stanów.
O innych ofertach i propozycjach nie wspomnę.
Gdy mówiłam iż dla mnie nie jest możliwe przyjmowanie takich prezentów , tłumaczyłaś mi iż gdy płyną z serca powinnam się zgodzić.


Nie byłam i nie jestem zainteresowana tym kierunkiem podroży.


Kiara Uśmiech Uśmiech

Przykro mi iż musiałam  wziąć udział w takim  żenującym  publicznym   prostowaniu  informacji.
Ale koniecznością było i jest prostowanie ich , gdyż pozostawienie w formie przekazywanej przez Elżbietę całkowicie deformują prawdę.
Nie lubię załatwiania spraw publicznie , które powinny być załatwione prywatnie.
Ale... poprzednim razem zarzucono mi nie reagowanie z powodu  "prawd" podanych przez Elżbietę.
Nie były prawdziwe , jednak uważałam  iż czasami lepiej przemilczeć coś niż prowokować takie pyskówki z wyciąganiem spraw , które nie powinny być zainteresowaniem osób postronnych.

Ptaku Twoje filozofie na temat moich reakcji w tych sytuacjach pozostaw dla siebie, mnie one nie interesują z powodu Twojej niemożliwości prawidłowej ich oceny.
Jest tak z jednego zasadniczego powodu , nie znasz prawdy tych zdarzeń , nie uczestniczyłaś w nich , nie wiesz nic o prawdziwych ich powodach . Zatem Twoje  oceny są nieprawdziwe i nie wiarygodne w tej kwestii.



A tak między nami , Ty również szantażowałaś  mnie opublikowaniem mojego zdjęcia. Po co w jakim celu, czy to jest etyczne?
Czy osoba z takim stosunkiem do mnie  może bezstronnie zabierać głos?

I jeszcze jedno Twoja wiara  w co kolwiek nie jest mi do niczego potrzebna , ona jest Tobie potrzebna i tylko Tobie.



« Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2011, 19:28:20 wysłane przez Kiara » Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #1406 : Lipiec 17, 2011, 19:34:03 »

Kto sieje, ten zbiera...
Nic nie dzieje się przypadkiem...




Ze smutkiem - Thotal Smutny
Zapisane
Elzbieta
Gość
« Odpowiedz #1407 : Lipiec 17, 2011, 19:40:50 »

Kiaro:
Jest wlasnie i moj Brat  u Mnie jedno co stwierdzil to Zenada z Twojej strony.Wyjdz z tego Twojego wyimaginowanego swiata.Nie martw sie o Mnie, ani o Moja  rodzine.Naprawde mamy sie cudownie.Jestem dumna z Mojej rodziny.Nikt Mnie nie chcial przejechac samochodem za kradziez zlota, poniewaz nic nikomu nie ukradlam.To Ciebie Twoj maz  przejechal autem za kradziez zlota.To Ty nie Ja nie umiesz sie rozstac z dobrami materialnymi.A jeszcze kradziez mojego komputera w Egipcie.DEla Mnie jestes Nikim z kim mam ochote na cokolwiek do czynienia.Maszyna czy tez Kosmitka , ktora jestes ma swoj swiat i swoje zycie w Klamstwie.Potrzebuje jeszcze troszke czasu na wstawienie zdjec na nasza klase.Zapraszam wszystkich do obejzenia.Dosc juz Twoich klamstw.Powiedz co mowilas na temat Ptaka do mnie.Nie zostawilas na niej suchej nitki.Ale to jeszcze nie wszystko jestes zwykly kapec.Dobry but nogi nie obrabia tylko zwykly kapec.Popatrz na Twoje rodzinne uklady i sciagnij swoje posilki w osobach Twoich osobistych Kaplanek.Tylko pamietaj Ja rowniez poprosze o wypowiedzenie sie kilku osob.Mowilas do Nas , ze Ela N jest Budka Telefoniczna i mimo to zapodalas tu jej ksiazke.A pamietasz Twoja wiedze sprzed 10 Lat - napisz od kogo sie uczylas? Wiem od bardzo pewnego zrodla, ze bylas bardzo zielona , zadajac zenujace pytania.A kilka lat pozniej robilas warsztaty za ktore bralas od Ludzi pieniadze - nie bardzo rozumiem za co to bylo.Wiesz jest Mi bardzo po drodze z Ptakiem, Ewa, Rafaela , Arteq, Janneth - niz kiedykolwiek bylo z Toba.Nie lubie maszyn poniewaz  eliminuja ludzi na boczne tory.Ale pamiejtaj  jeszcze troszke.Przestan Mnie straszyc gdyz sie ciebie nie boje.Male dzieci sie straszylo dawniej Baby Jaga - a tak wlasnie Cie okreslil Moj Brat z Polski.
Zostaw Cala Ludzkosc w spokoju - Twoja Czarna magia juz na Nas nie dziala.Nie my Cie bedziemy rozliczac, ale zabraniamy Ci ingerowania w Nasze zycia teraz Ja zrobie tak jak to Ty pisalas - mowie Ci NIE! NIE! NIE! dosc Twojego Kretactwa i Matacenia.Wracaj w swoja gestosc Maszyno i tam zostan

Siedzisz na tym internecie juz 10 lat i to co Kiara uwaza za sluszne jest sluszne a to co nie jest nie.To Ty jestes zenujaca.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2011, 19:43:34 wysłane przez Elzbieta » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1408 : Lipiec 17, 2011, 19:41:51 »

Też tak uważam , Kto sieje ten zbiera... więc o co te pretensje?

A to dopiero początek zbiorów , wszak jesień przed nami...


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #1409 : Lipiec 17, 2011, 20:04:49 »

Cytat: Kiara
Ptaku Twoje filozofie na temat moich reakcji w tych sytuacjach pozostaw dla siebie, mnie one nie interesują z powodu Twojej niemożliwości prawidłowej ich oceny.
Jest tak z jednego zasadniczego powodu , nie znasz prawdy tych zdarzeń , nie uczestniczyłaś w nich , nie wiesz nic o prawdziwych ich powodach . Zatem Twoje  oceny są nieprawdziwe i nie wiarygodne w tej kwestii.

A tak między nami , Ty również szantażowałaś  mnie opublikowaniem mojego zdjęcia. Po co w jakim celu, czy to jest etyczne?
Czy osoba z takim stosunkiem do mnie  może bezstronnie zabierać głos?

I jeszcze jedno Twoja wiara  w co kolwiek nie jest mi do niczego potrzebna , ona jest Tobie potrzebna i tylko Tobie.

By była jasność, nie uprawiam filozofii, lecz przypominam o zaistniałych na forum faktach.
I to one nastawiają mnie sceptycznie do Twojej prawdomówności.
Tak jak i obecna rewelacja o mojej rzekomej próbie szantażu Ciebie. Tu już przeszłaś samą siebie.
Na szczęście są dowody w postaci naszych listów na PW, z naszej wczorajszej dyskusji. 
I proszę, wskaż mi fragment, który w jakikolwiek sposób można by nazwać szantażem.

Było wręcz przeciwnie, by nie kompromitować Cię publicznie wspomnianym zdjęciem, które stanowi doskonały dowód
wpływu serwowanej Ci przez Myślicieli diety na Twoje niby doskonałe zdrowie, zaproponowałam przeniesienie dyskusji
z forum na PW. Co też się stało.

Napisałam Ci nawet, że kwestia dowodu jest tylko do naszej wiadomości.

Jeszcze raz zatem proszę o potwierdzenie, na jakiej podstawie wysuwasz oskarżenie o próbę szantażu?
Wskaż te słowa, wszystko masz na piśmie, zarówno Ty jak i ja.

Jak to jest z Twoją etyką, Kiaro?
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1410 : Lipiec 17, 2011, 20:39:01 »

Kiaro:
Jest wlasnie i moj Brat  u Mnie jedno co stwierdzil to Zenada z Twojej strony.Wyjdz z tego Twojego wyimaginowanego swiata.Nie martw sie o Mnie, ani o Moja  rodzine.Naprawde mamy sie cudownie.Jestem dumna z Mojej rodziny.Nikt Mnie nie chcial przejechac samochodem za kradziez zlota, poniewaz nic nikomu nie ukradlam.To Ciebie Twoj maz  przejechal autem za kradziez zlota.To Ty nie Ja nie umiesz sie rozstac z dobrami materialnymi.A jeszcze kradziez mojego komputera w Egipcie.DEla Mnie jestes Nikim z kim mam ochote na cokolwiek do czynienia.Maszyna czy tez Kosmitka , ktora jestes ma swoj swiat i swoje zycie w Klamstwie.Potrzebuje jeszcze troszke czasu na wstawienie zdjec na nasza klase.Zapraszam wszystkich do obejzenia.Dosc juz Twoich klamstw.Powiedz co mowilas na temat Ptaka do mnie.Nie zostawilas na niej suchej nitki.Ale to jeszcze nie wszystko jestes zwykly kapec.Dobry but nogi nie obrabia tylko zwykly kapec.Popatrz na Twoje rodzinne uklady i sciagnij swoje posilki w osobach Twoich osobistych Kaplanek.Tylko pamietaj Ja rowniez poprosze o wypowiedzenie sie kilku osob.Mowilas do Nas , ze Ela N jest Budka Telefoniczna i mimo to zapodalas tu jej ksiazke.A pamietasz Twoja wiedze sprzed 10 Lat - napisz od kogo sie uczylas? Wiem od bardzo pewnego zrodla, ze bylas bardzo zielona , zadajac zenujace pytania.A kilka lat pozniej robilas warsztaty za ktore bralas od Ludzi pieniadze - nie bardzo rozumiem za co to bylo.Wiesz jest Mi bardzo po drodze z Ptakiem, Ewa, Rafaela , Arteq, Janneth - niz kiedykolwiek bylo z Toba.Nie lubie maszyn poniewaz  eliminuja ludzi na boczne tory.Ale pamiejtaj  jeszcze troszke.Przestan Mnie straszyc gdyz sie ciebie nie boje.Male dzieci sie straszylo dawniej Baby Jaga - a tak wlasnie Cie okreslil Moj Brat z Polski.
Zostaw Cala Ludzkosc w spokoju - Twoja Czarna magia juz na Nas nie dziala.Nie my Cie bedziemy rozliczac, ale zabraniamy Ci ingerowania w Nasze zycia teraz Ja zrobie tak jak to Ty pisalas - mowie Ci NIE! NIE! NIE! dosc Twojego Kretactwa i Matacenia.Wracaj w swoja gestosc Maszyno i tam zostan

Siedzisz na tym internecie juz 10 lat i to co Kiara uwaza za sluszne jest sluszne a to co nie jest nie.To Ty jestes zenujaca.

Skoro musi zaistnieć to pisanie to musi i to do końca , bowiem  manipulacja informacjom musi się skończyć

Zaczniemy od net buk , który przywiozłaś dla mnie w prezencie a o który wcale nie prosiłam. Owszem informowałam Cię o problemach z moim , a Ty sama zaoferowałaś mi przywiezienie dla mnie czegoś co załatwi Twój kanadyjski brat po okazjonalnej cenie. Na co wyraziłam zgodę, natomiast Ty później zapewniłaś mnie iż jest to prezent od Twojego brata dla mnie.

Owszem przywiozłaś wpisałaś weń wszystkie moje dane i dostęp do moich osobistych logowań. zabrałyśmy to urządzenie do Egiptu by mogło nam służyć do kontaktu z rodzinami. zdeponowane było kilka pięter niżej u organizatora naszej wyprawy na pustynię.
Po wszystkich Twoich awanturach w Egipcie ( a właściwie to już na samym początku) postanowiłam Ci zwrócić ten drażliwy "prezent" , gdyż po poznaniu Ciebie niższym nie uważałam za stosowne przyjmowanie takiego prezentu.

Dodam iż urządzenie nie było nowe bo data zalogowania na nim  Twojej bratanicy była z przed 3 lat ( zatem walor materialny nie tak wielki) , ale...  gdy nie chciałaś wyczyścić jej danych zaczęłam mieć pewne podejrzenia.

Doszłam do wniosku iż powinnam wyczyścić wszystkie moje dane i zwrócić Ci ten "prezent" natychmiast.
Coś mnie tknęło i zabrałam go na dwa dni przed wylotem z depozytu , bo .... sama poszłaś po coś co posiadało wszystkie moje dane i bez problemu mogłaś je wykorzystać do czego tylko byś chciała.
A to było by dla mnie bardzo , ale to bardzo niebezpieczne z Twoim takim stosunkiem do mnie. Na szczęście uprzedziłam Cię co skończyło się Twoim atakiem furii.

W takiej sytuacji  poprosiłam o pomoc tego u kogo był zdeponowany net buk , on wyczyścił kompletnie to urządzenie i zostało ci oddane.

Nie byłaś jednak usatysfakcjonowana , chciałaś mieć wszystkie moje dane do dyspozycji. Nie udało się , no cóż jednak mam ochronę.

Taka jest prawda związana z net bukiem i tym razem oprócz mnie  i moich przyjaciółek są inni świadkowie tego zdarzenia.


Wracając do sprawy z  moim  mężem to jest bardzo poważne oskarżenie mnie  publiczne o kradzież złota , którego nigdy nie dokonałam i tu już przeleciałaś przez bandę. Mój mąż również nie przejechał mnie autem, czy masz dowody na to co napisałaś?
I nigdzie nigdy nie byłam o to oskarżona , z tego niestety będziesz się musiała rozliczyć wobec odpowiednich instancji.
Bowiem nie można sobie bezkarnie takich rzeczy wypisywać bez dowodów na to.
Na szczęście istnieje prawo. Publikacja cudzych zdjęć bez zgody również jest karalna.

Natomiast mówienie o Pani N. iż jest budkom telefoniczną padało z ust Twoich i innej osoby z usiłowaniem wmówienia mi iż to moje słowa. Działo się to również w towarzystwie innych osób.
Twoje twierdzenia to jeden stek plot nic więcej.

Ja mam i miałam wielki szacunek i wdzięczność za wszystko co od niej otrzymałam do tej Pani i  za jej pracę dla wszystkich Ludzi.  Wielokrotnie pisałam na tym forum, to iż nie utrzymujemy kontaktów ze sobą nie zmieniło mojego zdania.
 Ta więc wszelakie starania czynienia fermentu za moimi i jej plecami to tylko małość tych , którzy to czynią.

Ptak nie jest tematem moich zainteresowań  osobistych ( ani ona ani , nikt inny na forum) mogła być to jakaś luźna dyskusja o niej  czy innej osoby pisaniu. Bo takie istotnie były.
Jednak co Ty wygadujesz o tym za moimi plecami to wiesz tylko Ty i osoba do której to mówisz. Nie jesteś wiarygodną osobą.

Moi synowie byli wielokrotnie świadkami naszych rozmów , to co  wypisujesz obecnie nie mieści im się w głowach.

Powiedzieli iż będą się modlić by osobą taką jak  Ty nigdy nie musieli się spotkać.
No cóż jak to mówi jedna kobieta;  "rożnych klientów ma Matka Boska....."

Kiara Uśmiech Uśmiech

ps. Ptaku samo pisanie mam twoje zdjęcie i mogę je użyć ale nie użyję  bo.... ( tak naprawdę nie możesz wiesz to doskonale) już jest formą szantażu z wykorzystaniem czegoś przeciw komuś z sugerowaniem negatywu.

A kto ci powiedział iż mój wygląd jest dla mnie kompromitujący?
Nie jest i nigdy nie był dlatego nie stosuję żadnego makijażu jak inne kobiety.
To że ktoś robił mi zdjęcia w momentach zmęczenia czy zasmucenia i teraz chce je wykorzystywać przeciwko mnie ? Jako dowody? Na co?
Egipska wyprawa była bardzo trudna pod każdym względem , można było zrobić mnóstwo zdjęć zmęczonych znużonych twarzy.
Ja też mam takie zdjęcia tej osoby i co z tego?
Większość naszych zdjęć nie jest pięknych , fotografowie zawodowi wybierają jedno z kilkuset dobre.
Ja powinnam się wstydzić siebie? Mojego wyglądu? Co za tok myślenia?
 no i kolejny dręczący Cię fakt moja tusza? Moja dieta?

Jest OK! Wszystko w normie , mam idealne wyniki , a że ważę więcej niż Ty?

W moim wypadku to absolutnie normalne ( zresztą nie tylko w moim), chcesz wiedzieć dlaczego?
Zadaj to pytanie ludziom z "Rożokrzyża" oni to wiedzą bardzo dobrze.
Dodam tylko iż to tylko etap przemijający w moim życiu , właśnie jestem w okresie przemijania go.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2011, 20:55:03 wysłane przez Kiara » Zapisane
Elzbieta
Gość
« Odpowiedz #1411 : Lipiec 17, 2011, 21:18:43 »

Mam Ci tylko tyle do powiedzenia Jestes zalosna.Chociaz zeby stalo sie i zaistnialo to co ma zaistniec poprosze rowniez i Ewe do napisania na ten temat.Twoje oszustwa przechodza Ciebie i to az nadto.Powiedzialas do Mnie,ze Twoj komputer nie dziala, dlatego powiedzialam,ze postaram sie przywizdz komputer.Oczywiscie jak juz na miejscu zdazylam sie przekonac to bylo nastepne z Twoich klamstw.U mojego brata w domu powiedzialam do Ciebie przy wszystkich , ze w zwiazku z Twoim popsutym komputerem przywiozlam dobry i do uzytku.Odebralam Ci go natomiast za wzgledu na Twoje klamstwa ot i wszystko./Chociaz ty go poprostu ukradlas  - gdybym sie nie zorjetowala jeszcze w Egipcie pewnikiem powiedzialabys mi , ze zostal w domu P X.Wiesz ale nie trzeba bylo za niego placic.Ten ktory uzywasz jest jeszczse nie splacony.Nie chce dawac zadnych upominkow czy tez prezentow oszustce.Ja naprawde poprosze Ewe,zeby przeczytala to i ustosunkowala sie do tego.Do niej tez opowiadalas tak jak i do Mnie na temat Twojej rodziny oraz Twojego meza.Dosc juz Twoich Klamst i Obelg.Ty bedziesz odpowiadala za wszystko to co mowilas i robilas.Ja za swoje a TY za Twoje.Szkoda mi Twoich synow gdyz i im obrabialas tyly.Zawsze starszy byl gorszy jak mlodszy mimo, ze zerujesz i na starszym synie.Modlcie sie za siebie gdyz tylko tak mozna.To co wysylalas teraz dostajesz .To przychodzi ze zdwojona sila.Pamietaj od czego wojujesz to masz.Odnosnie zdjec jak najbardziej przeslij wszystkie - Ja nie jestem na dietach myslicili i nie mam twarzy czarnej.Rowniez nalezy dodac, ze Mnie sie twarz nie zmienia.Nastepnie powiem Ci jeszcze tylko Tyle i az tyle - Jestes odporna na wlasciwa wiedze.Mieszkasz juz tyle lat we Francji i nadal nie potrafisz rozmawiac w danym jezyku.Oceniasz innych a powiedz co Ty soba reprezentujesz?
Jak juz wczesniej napisalam Jestes oszustka i klamczucha.Mowie to wszem i wobec - Ja jestem w stanie wziasc Ciebie do sadu i udowodnic moje podstawne zarzuty a Ty co mozesz kosmitko procz wypowiadania czegos z Twojego wyimaginowanego swiatu.Oczywiscie My wszyscy nic nie wiemy gdyz w/g Ciebie jeszcze nie doroslismy do Ciebie Energetycznie.Jak tak ma wygladac ten Nowy Swiat w Tym bodajze 4 wymiarze z takimi jak Ty uduchowionymi jednostkami to ja naprawde nie jestem tym zainteresowana.Wiem napewno,ze chce byc jak najdalej takich urzadzen jak Ty i to co Ty soba reprezentujesz.
Odnosnie diety - jak Tobie pasuje byc XXXX to Twoja sprawa - wiem jednak,ze ta Twoja dieta cos nie dziala.Moze to wlasnie mysliciele wycieli ci psikusa ha ha ha.
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #1412 : Lipiec 17, 2011, 21:31:50 »

Cytat: Kiara
Bowiem nie można sobie bezkarnie takich rzeczy wypisywać bez dowodów na to.
Na szczęście istnieje prawo.

Słuszne słowa, Kiaro. Istnieje prawo.
Postawiłaś mi poważny zarzut, oskarżyłaś o próbę szantażu. Jest to czyn karalny.
Zarówno próba szantażu, jak i niesłuszne oskarżenie o szantaż.
Zatem, jeszcze raz proszę o dowód, albo wycofanie potwarzy.

Cytuj
ps. Ptaku samo pisanie mam twoje zdjęcie i mogę je użyć ale nie użyję  bo.... ( tak naprawdę nie możesz wiesz to doskonale) już jest formą szantażu z wykorzystaniem czegoś przeciw komuś z sugerowaniem negatywu.

Ok., to teraz proszę o wskazanie mi gdzie i w którym miejscu tak napisałam.
Pamiętaj, że są twarde dowody na PW. Można zrobić zdjęcie z ekranu (Print Screen) każdego dokumentu.
A wymieniłyśmy raptem po jednym liście. Zatem nie powinnaś mieć problemu z odnalezieniem podanych
przez Ciebie słów, które mi przypisujesz. Usilnie nalegam o ich wskazanie.

Żarty się kończą, gdy wkracza prawo.
Zdjęcie Ci przesłałam w liście, jako dowód w naszej dyskusji. I wcale nie chodziło mi o Twój brak makijażu.
Nie rozmywaj tematu. W jaki sposób Cię zaszantażowałam?

DOWODY PROSZĘ, CZARNO NA BIAŁYM!!!

Ptak.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2011, 21:34:21 wysłane przez ptak » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #1413 : Lipiec 17, 2011, 21:54:38 »

jestem w szoku Szok
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1414 : Lipiec 17, 2011, 21:57:32 »


Tak Kiaro, mam dowody które wskazują, iż nie jest tak różowo, jak piszesz. I z pewnością nie chciałabyś, by je upubliczniono.  ( Czy to jeszcze mało?Coś?) Kiara.

Ja zresztą również. To tak na marginesie wpływu diet na ciało a pewnie i na ducha.
Pozdrawiam.



Zanim napiszesz coś to pomyśl.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2011, 22:18:09 wysłane przez Kiara » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #1415 : Lipiec 17, 2011, 22:22:48 »

I powyższy mój post z publicznej dyskusji na forum, która jest tu: 
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=3966.1375 , od postu # 1395 do # 1399
stanowi wg Ciebie podstawę do postawienia mi zarzutu o próbę szantażu? Dlaczego zatem od razu nie podniosłaś tej kwestii?
Zapewne dlatego, iż nie było najmniejszych podstaw. Sama dalej zaproponowałam Ci przeniesienie się z dalszą dyskusją na PW.
Zaś na PW poprosiłam o zachowanie dowodu tylko do Twojej wiadomości. Gdzie więc tu jakakolwiek próba szantażu?

Jesteś Kiaro śliska jak wąż, kręcisz, gmatwasz, kłamiesz. Dla mnie już dawno straciłaś wszelką wiarygodność.
Nawet nie oczekuję przeprosin, to nie w Twoim stylu.

Miał arteq rację, po owocach poznacie.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2011, 22:33:54 wysłane przez ptak » Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #1416 : Lipiec 17, 2011, 22:35:42 »

Wiedziałem że PRAWDA WYJDZIE NA JAW!!!

Nie moją rolą było ją ogłaszać, ale czekałem cierpliwie Smutny




Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #1417 : Lipiec 17, 2011, 22:51:16 »


Jesteś Kiaro śliska jak wąż,

Już gdzieś słyszałem historię o wężu... Czy to nie przez niego Najwyższy pogonił Adasia wraz z rodziną z Edenu?
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1418 : Lipiec 17, 2011, 22:57:09 »

jestem w szoku Szok

Nie tylko Ty , mój syn i moja rodzina też , moi przyjaciele , którzy poznali Elżbietę również , bo znają prawdę tych wszystkich sytuacji.

Ja jeszcze nigdy w życiu nie spotkałam takiej manipulantki i oszustki.
Zastanawia mnie tylko co ma taka osoba w głowie jako cel działania?
Albo nie zdaje sobie sprawy z tego co pisze , albo ..... wie o sobie coś co sprawia że jest jej wszystko jedno.
Usiłuje zmanipulować i zniszczyć wszystko co jest inne niż ona.

Niestety plany zła nie realizują się już od dawna , Stwórca nie spełnia ich życzeń.

Gdyby tak było to wedle pragnień Elżbiety i oczekiwań istotnie była bym już tym nieboszczykiem (... - dla mnie jestes nieboszczykiem. Elżbieta) ale mam się bardzo dobrze.

No i jeszcze ten komputer. zatem dokończmy ten temat.
Istotnie korzystam z laptopa , który ma kilka lat i istotnie był on kupiony przez moją koleżkę dla mnie ( początkowo wypożyczony mi ) do pisania na tym forum.
Ponieważ (moim zdaniem nie jest uczciwe zwracanie komuś takiego sprzętu po kilku latach używania, bo jest zwyczajnie zużyty) zaproponowałam koleżance iż zwrócę jej za ten laptop pieniądze ale w terminie nie określonym bliżej. Ona znając moją sytuację wyraziła na to zgodę , jest to fakt znany moim pozostałym koleżankom od początku.

W trakcie naszej ostatniej rozmowy uzgodniłyśmy możliwe dla mnie warunki ratalnego rozliczenia moich zobowiązań.
Cały sekret , którym jestem poniżana jako ktoś nieuczciwy , natomiast żadnej nieuczciwości w tym nie ma. Jak również fakt iż ponad czteroletni laptop z zepsutym zamknięciem nie nadaje się do naprawy.
Ocena rzeczoznawcy.

Natomiast jeżeli ktoś jest sam nieuczciwym manipulantem i krętaczem , to o nieuczciwość posądza innych.

A tak naprawdę to o co idzie ta gra, która i tak i tak jest  już przegraną ciemnej strony?

Kiara Uśmiech Uśmiech

Nie udało się w Egipcie , nie uda się i teraz.

Niech każdy cierpliwie czeka na objawieni mu JEGO PRAWDY , PRAWDY o NIM , bowiem jest to nieuchronność tego czasu.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2011, 23:03:08 wysłane przez Kiara » Zapisane
Elzbieta
Gość
« Odpowiedz #1419 : Lipiec 17, 2011, 23:12:02 »

Kobieto masz racje nie udalo Ci sie nic w Egipcie i nic Ci sie nie uda poza jego granicami.Pan odebral mi rozum kiedy Ciebie poznalam, widac musialam przerobic ten temat.Jest takie powiedzenie, ze jak Bog chce kogokolwiek ukarac to mu rozum odbiera.Mnie odebral na 1 1/2  roku ale juz mi zdazyl oddac.Dlatego mozesz pisac co tylko  masz w sobie zaprogramowane, mnie to juz nie wzrusza.Nie jestes juz w stanie Mnie zdenerwowac.Ja juz to wiem,ze tylko jak sie ktos na Ciebie zdenerwuje wowczas pociagasz go lub ja Enegretycznie.Nie tedy droga - juz nie ze Mna.Trzymaj sie oszustko z daleka od Nas Ludzi.Nadal nie odpowiedzialas na moje pytanie jak to jest mozliwe zeby czlowiek zmienil swoje oblicze?
Tych ludzi , ktorych ja znam nie potrafia.Te Twoje pierdu pierdu na nic sie juz nie zda.Sama mowilas , ze prawda wyjdzie na  zewnatrz.Wlasnie wychodzi.
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #1420 : Lipiec 17, 2011, 23:26:59 »

Kiaro, wybacz ze sie zapytam , dlaczego nazywasz Ele manipulantka i oszustka. Jesli uzywa sie takich okreslen, to trzeba miec podstawe. Ja poznalam Elzbiete jako kobiete bardzo szczera mozna powiedziec tez bardzo ufna. Musialo sie cos
powaznego wydazyc, ze zorietowala sie ze jest nie na tej drodze jaka sobie wyobrazala.
Ela zyje duzo lat poza krajem, cale zycie czesto ciezko pracowala i wie ze pieniadze z nieba nie leca, do tego ma jeszcze swoja mame na utrzymaniu, ktora jest razem z nia.
Zastanow sie Kiaro, zanim zaczniesz oceniac innych ludzi.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1421 : Lipiec 17, 2011, 23:27:35 »

Wróćmy więc do oblicza?

Czy Człowiek może je zmieniać?

Raczej trzeba zadać pytanie jak to jest iż jedni coś widzą , a w tym samym czasie inni stojący obok nich nie widzą tego?

Na pięć osób zobaczyły coś dwie a trzy nie zobaczyły , jak to się stało?

Kiara Uśmiech Uśmiech

Ta odpowiedz jest tylko moją grzecznością.
Zarazem prośbą do Stwórcy żeby przywrócił ci możliwość logicznego myślenia i zdjął z Ciebie kajdany nienawiści , byś zwyczajnie odzyskała zdrowie.
Bowiem niszczysz bezwzględnie sama siebie.

=======================================

Kiaro, wybacz ze sie zapytam , dlaczego nazywasz Ele manipulantka i oszustka. Jesli uzywa sie takich okreslen, to trzeba miec podstawe. Ja poznalam Elzbiete jako kobiete bardzo szczera mozna powiedziec tez bardzo ufna. Musialo sie cos
powaznego wydazyc, ze zorietowala sie ze jest nie na tej drodze jaka sobie wyobrazala.
Ela zyje duzo lat poza krajem, cale zycie czesto ciezko pracowala i wie ze pieniadze z nieba nie leca, do tego ma jeszcze swoja mame na utrzymaniu, ktora jest razem z nia.
Zastanow sie Kiaro, zanim zaczniesz oceniac innych ludzi.

Twoje argumenty nie mają się nijak do tego co Elżbieta wypisuje na mój temat a co prawdą nie jest i ja to cały czas prostuję.

Natomiast trzeba znać kogoś osobiście i poznać go w sytuacjach rożnych  a szczególnie trudnych żeby móc powiedzieć,  znam kogoś naprawdę.

Poznałaś tak Elżbietę?

Wiesz nie poruszyłam tematu  pieniędzy branych od   ludzi na różne "inwestycje"....  z oferowaniem krociowych zysków , które nie zaistniały.
Ni jeszcze innego bardzo trudnego tematu  jednej śmierci. Dowody? Już pisałam relacje pisemne Elżbiety koleżanki byłej pracodawczyni.

Raczej ty się zastanów zanim zaczniesz mnie pouczać , bo to nie ja zaczęłam ten ciąg oskarżeń fałszywych , ja , je tylko prostuję.

Może być komuś z kimś nie po drodze , można się kimś rozczarować , może w realu nie spełnić cudzych  oczekiwań, bywa...  można zmieniać swoje decyzje życiowe.  Ale to nie jest powód żeby takimi oszczerstwami usprawiedliwiać swoje pomyłki.

A czytając posty niektórych osób było by to ich marzeniem  żeby czynione mi zarzuty okazały się prawdą , którą nie są.

Kiara Uśmiech Uśmiech

Scaliłem posty
Darek
« Ostatnia zmiana: Lipiec 18, 2011, 12:16:39 wysłane przez Dariusz » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #1422 : Lipiec 18, 2011, 00:07:14 »

Cytat: Kiara
Na pięć osób zobaczyły coś dwie a trzy nie zobaczyły , jak to się stało?

A czy te trzy, to nie były przypadkiem Twoje kapłanki?
I tak w ogóle, to po co Ci kapłanki? Co one robią? Modlą się do Ciebie?
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1423 : Lipiec 18, 2011, 00:15:32 »

Cytat: Kiara
Na pięć osób zobaczyły coś dwie a trzy nie zobaczyły , jak to się stało?

A czy te trzy, to nie były przypadkiem Twoje kapłanki?
I tak w ogóle, to po co Ci kapłanki? Co one robią? Modlą się do Ciebie?


 A tak w ogóle to czy ja gdzieś napisałam iż mam jakieś kapłanki?

Bo jeżeli mam to Ty jesteś pierwszą z nich , bowiem nie odstępujesz mnie na krok i pouczasz o wszystkich  najdrobniejszych błędach.
to takie kapłańskie przecież jak modlitwa prawie..


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Lipiec 18, 2011, 00:22:56 wysłane przez Kiara » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #1424 : Lipiec 18, 2011, 00:24:34 »

O kapłankach nie raz była mowa, nigdy nie zaprzeczyłaś.
Zatem, to nieprawda, że posiadasz trzy kapłanki?

Ja do nich z pewnością nie należę. Mam inne preferencje.
Jeśli już, to prędzej jestem Twoim aniołem stróżem, odwodzę Cię od grzechu.
Ciężka harówa.  Cool
Zapisane
Strony: 1 ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 ... 78 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.073 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

watahafarkas watahaskromnych shaggydogss loki nazarinh