Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 29, 2024, 01:49:59


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 [58] 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 ... 78 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wyraź siebie!  (Przeczytany 783929 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1425 : Lipiec 18, 2011, 01:13:46 »

O kapłankach nie raz była mowa, nigdy nie zaprzeczyłaś.
Zatem, to nieprawda, że posiadasz trzy kapłanki?

Ja do nich z pewnością nie należę. Mam inne preferencje.
Jeśli już, to prędzej jestem Twoim aniołem stróżem, odwodzę Cię od grzechu.
Ciężka harówa.  Cool


Bo już sama nie wiem czemu w pierwszej kolejności zaprzeczać , a co prostować jak 99% tych info to zwykle kłamstwa , manipulacje informacjom  i pomówienia.

Nie , nie posiadam żadnych kapłanek , posiadam przyjaciółki i koleżanki.
Ale możesz spróbować być moją kapłankom , zresztą ( moim zdaniem jesteś nią od dawna) , trzeba odkrywać ukryte talenty.

Aniołów to mam dwóch , moich synów przecudnych dobrych i kochanych.
Stróżem najlepszym to jest każdy dla siebie , bowiem , tylko siebie samego można ustrzec przed wszystkim co złe dla nas  swoim systemem moralno etycznym.
W grzechy nie wierzę , tak że lepiej bądź już tą kapłankom , może się na jakiś wyjazd załapiesz?
To chociaż może Ty prawdę napiszesz o nim.

A szykują się kolejne , mówię Ci fajna sprawa.
Tylko nie licz na to że Ciebie  jakiejś magii nauczę , sama jej nie znam.
No i nie licz że się na tym wzbogacisz , to ciężka harówa do której się dokłada co kto ma.
No i ta kondycja fizyczna to Ci się przyda , bo nieraz trzeba się dobrze nachodzić i na wspinać po górach.

Zatem ćwicz , ćwicz przyda się , jak znalazł.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Lipiec 18, 2011, 09:07:25 wysłane przez Kiara » Zapisane
Elzbieta
Gość
« Odpowiedz #1426 : Lipiec 18, 2011, 02:41:27 »

Kiara:
Ja juz zrozumialam  bardzo duzo pomogly mi w tym posty Jana.
Zrozumialam dlaczego zaprzeczalas w Jezusa w Egipcie.Ty naprawde myslisz , ze My ludzie wierzymy w te Twoje brednie, iz Enlil  to Jezus?
Bardziej wierze w teorie Jana, iz Ty jestes siostra Enlila oraz Enkiego

To ptaszek bawi się ostatnio w detektywa ds. wcieleń.

Masz rację, ale bawię się nie z ciekawości. Jest to efekt mego drążenia pewnych zagadnień.
Jeśli ktoś, kto wgrywa w pola i tym samym umysły ludzkie pewne wzorce, oraz zasypuje swoistą wiedzą, a także fizycznie ingeruje w energetyczne zmiany parametrów Ziemi (do czego sama Kiara otwarcie się przyznała, gdy to za pomocą Myślicieli zmieniała kierunek wirów ziemskich czakramów) -  to chyba mamy prawo wiedzieć kto za tym stoi. Wcielenia zaś dużo mogą rozjaśnić.

Odp: Siostra En-Ki'ego
« Odpowiedz #29 : Marzec 17, 2011, 14:50:30 »
Cytat: JACK
Zatem, ważne jest wiedzieć czy Enlil i Wojtek to Jezus, a Kiara ich siostra.
Zresztą ona sama niejednokrotnie zwracała się do Enkiego/Samuela kochany braciszku.
Jak chociażby w tym poście:
Cytat: Kiara
My sami dokonamy wyboru naszym zyciem po ktorej stronie staniemy ,jaka wiedza bedziemy chcieli zyc.
Czy Samuel NAM to powie ? nie wiem, musial by sie przyznac do swojej totalnej kleski. A to nie jest w jego stylu - prawda moj ukochany bracie?
Cały post, który pochodzi ze starego forum PCh, zamieszczony jest tu:
http://forumzn.katalogi.pl/Prorocy_i_Proroctwa_,Czasu_ko%C5%84ca-t7305-s11.html
Jest jeszcze tajemnicza kapłanka JUNU, która w październiku 2006 stanęła w Piramidzie i uratowała Ziemię. W jaki sposób? O tym niżej. Ciekawe, kto to? Stawiam na Kiarę, bo przecież sama przyznała, że stanęła tam siostra Enkiego i Enlila. 
Ale oddajmy jej głos.
Cytat: Kiara

kiara - 2006-10-16, 15:50
________________________________________
To prawda projekt padl .Czy Samuel chce czy nie mosi sie podporzadkowac woli Jedynego Stworcy jego Ojca,wszyscy w calym wszechswiecie akceptuja jego wole.Jest to plan Serca Boga zycie szystkich jego stworzen w milosci i wolnosci.
W piramidzie stanela Kaplanka Junu , ona to byla kluczem przelanczajacym system blokad na uwolnienie.
Co to znaczy? Kluczem byl dzwiek ,ale nie tylko, rowniez jej DNA i poziom wibracji.
Tylko ta jedna osoba otrzymala prawo otworzenia dostepu do centralnej bibljoteki w jadrze Ziemi.Nalozone na orginal nieprawdziwe pola informacyjne zostaly rozdzielone raz na zawsze.
Teraz istnieja dwa :pierwsze Boskie prawdziwe i drugie znieksztalcone"Samuela"i wielu innych cywilizacji ktore chcialy nami zawladnac.
Wiedza w Boskim polu jest i bedzie zasilana energja madrosci serca Stworcy.
Pola "Samuela"beda posiadaly tylko tyle energji ile udalo im sie zgromadzic do tej pory,i od tych ludzi ktorzy swoim stylem zycia opowiedza sie po stronie wibracji strachu.Milosc ich nie zasila ,kazdy otrzymal sznse powrotu do planu Boskiego.
Nie ma zadnej obawy czy wykopia Faraona czy nie juz nic sie nie zmieni.
Czlowiek bedzie zyl Wolna Wola wzrastajac przez MIlosc a Zycie i jego poszanowanie juz zawsze bedzie najwyzsza wartoscia.Piramida odegrala swoja pierwotna role ona przekazywala dzwiek do jadra Ziemi i w Kosmos
do wszystkich galaktyk.
Byl to dowod ze czlowiek sobie poradzil MILOSC WYGRALA. Nie ma powodu do STRACHU ta wibracja traci aktualnosc nie podtrzymujmy jej w naszych sercach wracamy do doskonalosci ktora obdarowal nas Jedyny Stworca.

Kiara
ptak - 2006-10-23, 11:36
________________________________________
Annabel napisała:
Cytat:
Skąd czerpiesz swoje wiadomości? Jeśli to Ty jesteś tą kaplanką o imieniu Junu, bo wszystkie znaki na to wskazują, to kto za Tobą stoi, kto dal Ci to prawo, abyś to zrobila? KTÓRA CYWILIZACJA ? SKĄD MASZ TĘ WIEDZĘ ?
Pisalaś kiedyś, że historia spisana nie jest prawdziwa....Jest w tym dużo racji.....Ale jak chcesz nas przekonać, że Twoja historia jest prawdziwa? I dlaczego chcesz nas do niej (historii ) przekonać ? Czyli ponownie pytam : JAKA JEST TWOJA ROLA NA ZIEMI ?
Jeśli napisalaś w jednym z postów, że ta cala operacja odbyla się skromnie, cicho i bez rozglosu, to czemu nas o tym informujesz? Tutaj zagląda przecież tylu ludzi? Dlaczego mamy Ci wierzyć? Mówienie caly czas o milości to za malo, aby uwierzyć w to co piszesz.

Cytat:
HA, nadanie miastu nazwy JUNU!! Na cześć kogo? Kaplana, czy kaplanki?


Kiara napisała:
Cytat:
konkurencyjna walka o wladze nad swiadomoscia czlowieka,kanal w piramidzie mozliwosc dostepu do wpisywania programow w jondro Ziemi nastepnie przekaz idzie do pol morfogenetycznych a nastepnie do naszej swiadomosci ktora mozna zmanipulowac dostoiwszy nasze mozgi do odpowiedniej czestotliwosci .To koniec wolnej woli wszyscy odbieraja i nadaja na tej samej fali nasz rozwoj indywidualny zostal by zablokowany.perspektywa rozwoju to coraz wyzszy system wartosci ,uszanowanie wolnej woli ,uszanowanie zycia ludzi zwierzat i wszystkich istot.Stop dla niewidzialnych istot ktore nie sznuja wolnej woli czlowieka.Kazdy moze powiedziec jestem Samuelem En Ki bratem Jezusa oni mieli tez siostre to ona brala udzial w budowie wielkiej piramidy byla to kaplanka JUNU.
I z tegoż samego wątku:
Cytat: ptak
Cytat:
W piramidzie stanela Kaplanka Junu , ona to byla kluczem przelanczajacym system blokad na uwolnienie.
Co to znaczy? Kluczem byl dzwiek ,ale nie tylko, rowniez jej DNA i poziom wibracji.
Tylko ta jedna osoba otrzymala prawo otworzenia dostepu do centralnej bibljoteki w jadrze Ziemi
Więc wiemy, że siostra Enki i Jezusa stanęła w piramidzie i nie powinno nas to dziwić, dlaczego akurat jej przypadł ten zaszczyt. Wszak DNA i poziom wibracji odpowiednie. Jest teraz wśród nas wcielona istota boska. Jednak Bogowie zstepują na ziemię. Pytanie, kto jest kapłanką JUNU?

Nie nie jest Ona siostra Jezusa - jest natomiast siostra Enki i Enlila czyli Ninhursag.
Enki lub poprostu Marduk.
Jan:
Ja preferuję stosowanie nazwy Marduk, bo uważam za prawidłową, ale, by nie zaciemniać tematu - potwierdzam, że chodzi o to samo.

Jest pewien człowiek, który mógłby odpowiedzieć na to pytanie, ale on milczy. I ma do tego prawo. Jak zechce, to powie. Mogłaby też powiedzieć Kiara, ale też milczy. Jak przyjdzie czas, to powie. Ale jaki czas i czy przyjdzie? Dlaczego teraz jeszcze jest nieodpowiedni? Kiedy jest odpowiedni czas na PRAWDĘ?
Nastepny cytat Kiara:
Cytat: Kiara
My sami dokonamy wyboru naszym zyciem po ktorej stronie staniemy ,jaka wiedza bedziemy chcieli zyc.
Czy Samuel NAM to powie ? nie wiem, musial by sie przyznac do swojej totalnej kleski. A to nie jest w jego stylu - prawda moj ukochany bracie?

Wiec kim jest Enki - Twoim mezem czy w koncu bratem.My juz zaczynamy coraz lepiej widziec.Mialas racje Prawda wychodzi na wierzch.Jeszcze troszke.
Teraz juz mam wiecej przekonania iz jestes siostra Marduka.Mialas racje Jezus nie ma z Toba nic wspolnego a Ty z Nim.
Dlatego wiem na 1000% , ze Jestesmy z zupelnie innych Bajek.Ja jednak zostaje w swojej bajce, w ktorej mam Mojego Boga Ojca.Ty sobie zostan z Twoim Stworca.My ludzie zostalismy zrodzeni a nie stworzeni.Wracaj do Twojej Bajki i zostaw Nas w Swietym spokoju  - takie mamy prawo tu na Naszej Ziemi Wolna Wole.Przestan juz mieszac ludzia w glowach, kazdy pomalutu do wszystkiego dojdzie tak jak Ja i wiekszosc z tego forum.
Wracaj na swoja platete i zostaw Nas i Nasz Dom , ktorym jest ziemia dla Nas.Dosc juz Twoich ingerencji i mieszania.


 

 

« Ostatnia zmiana: Lipiec 18, 2011, 12:18:38 wysłane przez Dariusz » Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #1427 : Lipiec 18, 2011, 08:00:11 »

Pamiętam, że Leszek był Mojżeszem, inni też mieli dobre stanowiska i funkcje, a Kiara miała za zadanie zbawić świat i dlatego tylko zaufanym ludziom (wszystkim komu mogła) opowiadała, że Maria Magdalena to jej poprzednie wcielenie.
Jakość (WYGLĄD) nowego wcielenia była dlatego zaniżona, żeby nikt się nie zorientował, że to ONA. Ja się nie liczyłem, bo jestem jeszcze za mało rozwinięty duchowo, ale jakieś pomniejsze zdania (zbawianie świata razem z Kiarą) na pewno się dla mnie znajdą Duży uśmiech



Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #1428 : Lipiec 18, 2011, 09:39:43 »

Thotal, ja z kolei miałam informacje, że Leszek był Myślicielem Jakubem, bratem Jezusa,
późniejszym mężem Marii Magdaleny (ponoć Kiary). Że to Mojżesz, tego nie wiedziałam.  Duży uśmiech

No a teraz Kiara pozbywa się starych kapłanek, zaprzeczając, że takowe istnieją.  Ciekawe, co one na to,
jak to przeczytają? Ja z kolei dziękuję za tą zaszczytną propozycję, nie skorzystam.
Jak również z możliwości wyjazdów do Egiptu. Nie w tym towarzystwie.

Na naukę magii również nie liczę, wystarczy mi ta magia, którą Kiaro uprawiasz na naszym forum.
Jasności w tym nie widzę, ale skoro masz taki program, więc pewnie musisz.
Dla mnie od dawna jest to totalna żenada, nie mająca nic wspólnego z duchowością.
Błazenada i zaspokajanie Ego. Takie jest moje zdanie.

Życzę Ci Kiaro dużo zdrowia i jasności umysłu.
Ptak.
Zapisane
Różowa
Gość
« Odpowiedz #1429 : Lipiec 18, 2011, 12:13:34 »

Przyjaciółki były, są i będą. Bo przyjaźń to myśl wspólnie biegnąca, to radość z tych samych ujrzanych widoków, to refleksja podobna nad spotkaną sytuacją, sprawą czy wydarzeniem. Podobny odbiór i odczuwanie ludzkich spraw. Każda ma swój Świat ale są to światy zbliżone i bardzo miło nam ze sobą przebywać. Co innego jest gdy spotkamy się z zupełnie inaczej odczuwającymi kobietkami. Światy równoległe stają się przeciwne i jedyne wtedy co można uczynić nikogo nie raniąc, to się rozejść. Ale nie zawsze najprostrze rozwiązania są do zrealizowania, nie zawsze potrafimy zaakceptować naszą odmienność wyrażania myśli, przeżyć, poglądów. I te bardziej wojujące nie godzą się, dopominają się, by ich racje znalazły się na wierzchu. A to przecież nie o to chodzi. Światy są bardz różne, trzeba tylko wybrać swój i tam się skierować.   Różowa
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #1430 : Lipiec 18, 2011, 17:15:56 »

Niesamowite, narszecie owa prawda ujrzała światło słońca niczym faraon Chufu, wyjęty ze swego grobu. Możemy juz sie nie martwić o przyszłość naszego świata, skoro kapłanka Junu, (btw czy to nie ma coś wspólnego z kapłanem Juno?) uratowała nasz świat <klaszcze>.

(do czego sama Kiara otwarcie się przyznała, gdy to za pomocą Myślicieli zmieniała kierunek wirów ziemskich czakramów) -  to chyba mamy prawo wiedzieć kto za tym stoi.

A nie było to czasem na odwrót? Zawsze wydawało mie sie że to Mysliciele wpływają na odbiorców swoich mysli.

Ale bądźmy szczerzy, zanim Kiara uratowała naszą śliczną, jedną Ziemie ktoś musiał tu okropnie napaskudzić, a wiadomo że Enki miał same dobre intencje stworzenia nowego raju. Ja wam powiem jak to było, otóż najwiecej zamieszała tu Enigma przez swoje nieokrzesanie zrobiła mi sie dziura w powłoce zeimskiej a za ściana siedział już Samuel, tylko czekając na taką okazję. Później całe piekło wyskoczyło ze swojej sfery, rzucając się wpierw na moje znudzone bardzo sobą istnienie. A nastepnie na resztę ziemi, co obajwiło mi sie we śnie jako powrót nieopierzonych dinozaurów polujących na bezbronne i prowadzące bezcelowy zywot isnienia ludzkie. Długo nie mogłam załapać o co w tym biega, ale kiedy poznałam moc Enki oraz Pch, otworzyły mie sie oczy z tego długiego i nieciekawego snu w ziemskim wcieleniu. Naprawdę miniewesoło, ale teraz dzieki Junu wszystko jest ok. Przyjełam specjalnie nicek Enigma, ale mnie nie rozszyfrowaliście! I nie myślcie że to bajeczka, bo Łobos też nie przypadkiem pochodzi z Polski wlaśnie. Moje zycie wydawało mi sie takie nudne, a teraz wiem że tak nie jest, bo nawet machnięcie ręką na sprawy na pozór błache może wywołać lawinę na drugim końcu wszechświata. Jak oglądacie 'Straszny film4' to wypisz wymaluj właśnie mój życiorys. Na szczęście nawet w tym strasznym filmie, wszystko sie dobrze kończy
Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #1431 : Lipiec 19, 2011, 11:19:57 »

Ci których kocham i mnie kochają są obok mnie...

ani ty nikogo nie kochasz, ani też ciebie nikt nie kocha. po pierwsze nie rozumiesz tego słowa, po drugie jeżeli się kogoś kocha to ma się dla niego czas, a ty nie masz czasu na nic ponadto co klepiesz bzdety na forach okrągłą dobę. po trzecie sączysz jakiś taki jad który bliższy jest jaszczurom niż ludziom. nie mówiąc już o ludziach jako istotach rozumnych Uśmiech
trzeba być pozbawionym kompletnie samokrytycyzmu aby dalej jeszcze brnąć w te bzdety. ja swoją opinię na twój temat wyraziłem na forum już dawno. jakże wielu było wtedy prawych i szlachetnych którzy odrazu mnie potępili.
szydło jedna wyszło z wora. a raczej kiara. zawsze tak jest. jest to kwestia tylko czasu.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 19, 2011, 12:09:42 wysłane przez marek324 » Zapisane
Elzbieta
Gość
« Odpowiedz #1432 : Sierpień 13, 2011, 01:11:03 »

Kiara i Rozowa:
Powiedzialam Kiarze jeszcze jak bylam w Polsce,ze nie interesuja Mnie te moje rzeczy, ktore sa w posiadaniu Kiary.W jaki sposob weszla w ich posiadanie to juz inna sprawa.Przestancie wydzwaniac do Mojego Brata w Polsce.Nikt Wam nie da do Mnie adresu, gdyz nie jestescie ni kolezanki, ni tez znajome ni tez przyjaciolki. Nie wiecie co z tym zrobic to oddajcie dla biedniejszysz lub tez wyrzuccie na smietnik.Dajcie sobie na wstrzymanie i przestancie manipulacji, gdyz nic z tego.Ja  osobiscie nie jestem zainteresowana zadna znajomoscia z zadna z Was.Tak jak juz napisalam wczesniej My nie jestesmy z tej samej Bajki.Wy zostancie w Waszej a Ja zostaje w Swojej.Pozatym Kiaro Ty i ten Twoj rozwoj duchowy.Wiesz zmarnowalam przez Ciebie kawal czasu na wysluchiwanie tych Twoich bzdor.Zatrzymaj je dla siebie.Przestan czepiac sie Mnie oraz Ptaka.Obrabialas Jej (Ptak) tyly ze az przykro wspomniec,zeby tak uduchowiona osoba miala w sobie tyle jadu.To jest poprostu zazdrosc z Twojej strony, ze sa ludzie , ktorzy maja serduszko w tym miejscu gdzie powinny.Ty jestes dokladnie taka sama jak Samuel -Enki.Mowilas,ze On jedynie umie mowic na temat milosci  - ale tak naprawde nic o niej nie wie.To jest wypisz wymaloj Twoj obrazek.Teoria jak cie moge ale juz w praktyce pozal sie Boze.
Powtarzam Wam jeszcze raz ,ze nie mam ani Ja ni tez moja Rodzina zadnej ochoty ni tez  potrzeby na jakie kolwiek kontakty z Wami.Zajmijcie sie soba, od Nas trzymajcie sie z daleka.Teraz powiem tak jak to Ty Kiara zawsze powtarzasz mowie Wam NIE! NIE! NIE! i basta.Taka jest Nasza Wolna Wola.Z daleka sie trzymajcie ode mnie , mojej Rodziny oraz moich Przyjaciol.Wiecie jezeli rozwoj duchowy polega na takim Waszym zachowaniu i manipulacjach , plotkarstwie, oszustwach - To uchron Mnie Boze od Takiego Uduchowienia.Zyjemy Tu i Teraz.Na Wszystko w Zyciu jest Miejsce , Czas oraz Pora.Nic w zyciu nie dzieje sie bez Przyczyny.Dlatego, kazdy z Nas dojdzie gdzie ma dojsc na dana chwile oraz czas.Prosze Boga o Wszystko co Najlepsze dla Nas Ludzi, Zwierzat oraz Roslin.Rowniez zawsze prosze o to , zeby Nasze Planyt Przed Urodzeniowe Spelnily sie w 100%.
Dosc juz Klamstwa i manipulacji.Twoj czas sie konczy - zobaczysz , ze Prawda Zwyciezy a My Wszyscy razem z Nia.Powodzenia - Ela
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1433 : Sierpień 13, 2011, 01:43:36 »

Ponieważ nie cierpię manipulacji więc po raz kolejny wejdę w to bagno  żeby wyjaśnić w jaki sposób weszłam w posiadanie rzeczy Elżbiety.

Otóż przed wyjazdem do Egiptu Elżbieta gościła kilka dni w moim domu  a że gościna była ze spaniem i praniem pozostały rzeczy zapomniane w pralce i pod poduszkom , oraz zapomniane okulary i książka.

Zauważyłam je jeszcze przed powrotem Elżbiety do jej kraju , powiadomiłam brata, powiedział iż odbiorą już po jej wylocie  i zwróci moje  zabrane przez  Elżbietę , gdyż teraz nie maja zbyt wiele czasu na przyjazd do mnie , odeślą jej paczkom.
To wszystko.

Ponieważ nikt się długo nie zgłaszał a ja musiałam wyjechać poprosiłam Różowa o sfinalizowanie zwrotu rodzinie Elżbiety co Różowa usiłowała zrobić.

Dla mnie jest to ewidentne iż cudze zapomniane  w moim domu własności zwracam.

Resztę wywodu pozostawię bez komentarza , bowiem  istnieją rzeczy piękniejsze , którym warto poświęcać czas i  uwagę.


Kiara Uśmiech Uśmiech


ps. Istotnie po stwierdzeniu  braku zwrotu moich rzeczy zadzwoniłam do Elżbiety z prośbą o ich zwrot i o trzymałam powyższą odpowiedz , wymiennego spotkania z udziałem jej brata.

Ponieważ temat nie dotyczył  kwestii moich rzeczy  nie chciałam go  poruszać , jednak jak widać poniżej i to musi być wyjaśniane publicznie, gdyż łączą się obydwa zagadnienia zwrotów cudzych własności.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 13, 2011, 09:48:29 wysłane przez Kiara » Zapisane
Elzbieta
Gość
« Odpowiedz #1434 : Sierpień 13, 2011, 02:49:43 »

Kiaro:
Rozmawialam z Toba przed wylotem.Uwazalam,ze sprawa jest juz zalatwiona.Mimo wszystko Tobie sie nadal odbija jak widac na zalaczonym obrazku.Ja Wszystkie moje rzeczy spakowalam do mojej torby podroznej, ktora notabene zostala w Twoim mieszkaniu.Ksiazke niech Wam sie dobrze czyta, okulary mam inne - rzeczy pozostawione wyrzuc na smietnik.Koniec kropka.Dla Mnie nie ma tematu.Nie Jestes juz w stanie mnie zdenerwowac ni tez pociagac energetycznie.Ten temat przerobilam w Egipcie.Nie bardzo rozumiem tylko jednego - skoro jestem taka niska Energia w/g Ciebie - to dlaczego ciagle wracasz do tej niskiej Energii.Badz kim tylko chcesz  Samozwancza "Krolowo"  - lecz bardzo poprosze z Dala trzymaj sie Mojej osoby jak rowniez Rodziny i Przyjaciol.Zyj swoja Nadinterpretacja oraz Imaginacja.Ja zyje TU i TERAZ.Niech Moj plan przed urodzeniowy sie spelni w 101% - Tylko tyle i az Tyle.
Powtarzam jak tak wygladaja osoby Uduchowione  (Kiara) to Ja poprosze jak Najdalej od Nich Boze.
Zyj swoim zyciem i Daj Mi Spokoj.Kobieto wycisz sie Ty nie Ja.Nie mam czasu na siedzenie i wypisywanie bzdetow tak jak Ty to robisz.Ja poprostu pracuje zawodowo.Ale Wszystko ma swoje granice , oraz wytrzymalosc.Chesz Mnie sprawdzic to bardzo i poprosze.Zawsze dotrzymywalam i dotrzymuje danego slowa.
Powodzenia raz jeszcze , gdyz bedzie Ci ono potrzebne.Pamietaj nie tylko Mnie oszukiwalas - takich jak Ja jest duzo, duzo wiecej.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 13, 2011, 02:51:43 wysłane przez Elzbieta » Zapisane
Linda
Gość
« Odpowiedz #1435 : Sierpień 13, 2011, 07:04:08 »

 Uśmiech

Słowa, słowa,słowa.... Szok  Ile juz ich tu było.....Coś?

Nie wytrzymuję,muszę zapytać...... Uśmiech

Dlaczego ludzie ,którzy nie mają już nic do powiedzenia,ciągle jeszcze mówią?Coś

 Odpowiedz jest prosta....Bo jest zapotrzebowanie na to tu na forum....

Kiedy bierzemy odpowiedzialnosć za swoje życie i swoje doświadczenia, nagle znikają wszystkie pretensje do świata,Boga i ludzi.Pojawia się tolerancja i akceptacja drugiego człowieka ,bez potrzeby zmieniania go na siłę...
Kazdy ma prawo być takim, jakim chce być, i doświadczać tego czego chce doswiadczać. Jezeli skutek doswiadczenia nie jest taki o jakim marzylismy, to moze lepiej wyciagnac wnioski, a nie długo i namietnie grac rolę ofiary...Tak wiele przecież o tym pisaliscie.. Uśmiech
Znowu rozmija nam się pięknie ,teoria z praktyką...I po co wiedzieć wiecej....?  Nie lepiej mniej ,a stosować w życiu? Uśmiech Uśmiech Uśmiech



Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #1436 : Sierpień 13, 2011, 23:00:52 »

Cytat: Kiara
Ponieważ nie cierpię manipulacji więc po raz kolejny wejdę w to bagno…

Co za mistrzostwo manipulacji…  Duży uśmiech
Zapisane
Różowa
Gość
« Odpowiedz #1437 : Sierpień 13, 2011, 23:12:56 »

Elu, nastąpiło tu jakieś ogromne nieporozumienie. Sprawa była między nami poruszona na PW, ponieważ nie miałam z Tobą innej możliwości kontaktu. Brata Twojego o Twój adres nie prosiłam, gdyż tylko Ty mogłaś mi przekazać swój adres zamieszkania. Po cóż było sprawę prywatną wynosić na forum publiczne! a ponieważ wywołałaś mnie - muszę Ci publicznie wyjaśnić sytuację.
Brat Twój bardzo był niechętny spotkać się by odebrać i przechować Twoje rzeczy do niewiadomego czasu Twojego tu przyjazdu, które nie przedstawiały dla niego żadnej wartości (najlepiej je wyrzucić-powtarzał). W związku z tym postanowiłam wysłać Ci je paczką bez żadnych zobowiązań z Twojej strony (co napisałam Ci na PW). A Ty na to, że na siłę usiłuję nawiązać z Tobą kontakt. Odwrotnie, na siłę pragnę ten kontakt zakończyć. Twoje rzeczy tu u nas są tym połączeniem z Tobą i to chcemy przerwać.
Zgodnie z Twoim publicznie wyrażonymi słowami przekażę je bardziej potrzebującym.   Żegnam Różowa
Przepraszam Wszystkich Forumowiczów za tę prywatę w miejscu publicznym (sprawa miała być spokojnie przeprowadzona) R
Zapisane
Elzbieta
Gość
« Odpowiedz #1438 : Sierpień 13, 2011, 23:49:02 »

Rozowa - Prosze skonczmy juz ta blazenade.Moj Brat zachowal sie dokladnie tak jak Go o to poprosilam.Mowilam rowniez Kiarze przed wylotem z Polski , zeby wyrzucila te rzeczy gdyz nie jestem nimi zainteresowana.Kiara zadzwonila do mnie do Kanady i moja Mamuska rowniez dokladnie to samo Jej powiedziala.Powiedzcie ile razy powinno sie Wam powtorzyc zanim to do Was dotrze.Dla Mnie ta sprawa jest zakonczona.Milego i spokojnego zycia Tu i Teraz - Ela
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1439 : Sierpień 14, 2011, 00:52:24 »

Przestań w końcu z tymi paskudnymi oszustwami i ciągłą manipulacjom faktami!

Nie było nigdy  rozmowy o wyrzucaniu Twoich rzeczy , sama powiedziałaś mi iż Twój brat je odbierze.
On się zdeklarował   odebrać je  po Twoim wylocie do domu , zwrócić moje , następnie Twoje  odesłać paczkom.
Nie mieszaj swojej mamy do swoich kłamstw, moja rozmowa z nią  ( mój telefon nie był do Ciebie a do Twojej mamy) nie była związana z tym tematem.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Elzbieta
Gość
« Odpowiedz #1440 : Sierpień 14, 2011, 03:37:05 »

Kiaro - Klamczucha, Oszustka, Manipulatorka, Wykorzystywaczka Ludzkich serc  i nie tylko  to nie Ja to TY.Jedyne Twoje zajecie to wypisywanie bzdetow na Forach, oraz uwazanie sie za cos najwazniejszego.Samozwancza "MM" oraz samozwancza "Krolowa" - kobieto popatrz sie w lustro i zadaj sobie kilka pytan.Jezeli bedziesz mogla na nie odpowiedziec ( znajac Ciebie i Twoja Nadinterpretacje) oczywiscie to zrobisz.Czy wiesz , ze klamstwo powtarzane  ciagle  staje sie prawda.Tak wlasnie jest i z Toba.Tylko Twoje prawdy istnieja.Ktokolwiek sprzeciwia sie temu co Ty glosisz  natychmiast probujesz taka osobe niszczyc.Wiesz co tym razem trafila kosa na kamien.Osobiscie nie naleze do tych, ktorzy sie Ciebie obawiaja.Jestes dla Mnie Najczarniejsza z Czarnych postaci jakie kiedykolwiek poznalam.Mowia , ze powiedzenia sa madroscia Narodow.Dlatego przypomne tu o tym w ktorym jest mowa o tym iz - " Jezeli Bog chce kogokolwiek ukarac to mu rozum odbiera - Tak Tak Tak.Mnie ukaral stawiajac mi na mojej drodze Ciebie.Boze dzieki, za lekcje, ktora widac musialam przerobic.Ja sie bardzo duzo Nauczylam, ale jak widac na zalaczonym obrazku Tobie jeszcze ta kara nie minela.Wspolczuje Ci z calego serca.Kobieto zacznij sie leczyc na nogi  - gdyz na glowe juz jest za pozno.Dobranoc
Zapisane
nagumulululi
Gość
« Odpowiedz #1441 : Sierpień 14, 2011, 10:45:19 »

No coz, wyglada to na klotnie wiedzm ze slezy a moze i sabat grubych czarownic? Moze dlatego warto sie wczytac.

W kazdym razie z tego co widze Kiara zeruje na laptopach. Moge tylko podpowiedziec ze z moich "badan" wynika ze gdy w swiecie materialnym zostanie skradziony lub przejety laptop, to jego dotychczasowy wlasciciel w swiecie duchowym "oddaje swoja dusze" zlodziejowi, stajacemu sie jego wladca (dusza w sensie umowym jako lacznik z bogiem  a laptop jako symboliczny lacznik z siecia). Zatem do momentu odzyskania "laptopa" nie mozna uwolnic sie od tej osoby. Jak widac osoby od niej uzaleznione beda probowaly wyparcia, co skonczy sie jeszcze wiekszym uzaleznieniem od zblizonej typologi mentalnej.

Kto to wlasciw ejest Kiara, Elzbieta etc? Moze ktos podpowie bo jak widac to nie tajemnica, nie chce mi sie szukac po forum, a ciekawe rzeczy dotyczace sabatu czarownic zawsze czytam z zainteresowaniem.

Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1442 : Sierpień 16, 2011, 18:26:00 »

Cytat: Elżbieta
... Prosze skonczmy juz ta blazenade. ...

Również jestem za tym, byście to w końcu zakończyły.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
marek324
Gość
« Odpowiedz #1443 : Sierpień 18, 2011, 07:20:24 »

Cytat: Elżbieta
... Prosze skonczmy juz ta blazenade. ...

Również jestem za tym, byście to w końcu zakończyły.

a ja nie. nie, nie i jeszcze raz nie. myślę że warto kontynuować ten wątek chociażby dlatego, że postronni czytelnicy, którzy zawitają na to forum świadomie bądź zupełnie przez przypadek będą mieli okazję skonfrontować puste slogany o miłości i innej maści farmazonach z codziennym forumowym "bytowaniem".  Duży uśmiech
nic się nie klei. i to jest właśnie sedno sprawy i jedyna nauka płynąca z głębi przekazów "bytów uduchowionych". howg.  Duży uśmiech

natomiast nurtuje mnie coś innego. i to jest pytanie do eli ewentualnie do tych co mieli z kiarą do czynienia. tak na poważnie interesuje mnie co takiego skłoniło was do tego że kara was omotała? pytam gdyż jest to nieprawdopodobne dla kogoś kto ma tak paskudne usposobienie, które natychmiast odpycha. jest jak migająca, czerwona lampa sygnalizacyjna ostrzegająca nas przed czymś lub kimś złym. a jednak wielu dało się zwieść na bajki o miłości.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 18, 2011, 09:54:59 wysłane przez marek324 » Zapisane
Elzbieta
Gość
« Odpowiedz #1444 : Sierpień 22, 2011, 16:15:56 »

marek324 - Wiesz masz sluszna racje - tak jak juz pisalam wczesniej Bog jak chce kogos ukarac to mu rozum odbiera.Uwazam, ze tak wlasnie bylo i ze Mna.Widac mialam jakies lekcje do przerobienia.Wyjazd do Egiptu i Polski byl Mi rowniez potrzebny, zebym mogla wszystko zobaczyc i uslyszec na swoje wlasne uszy.Pamietajmy nie wszystko zloto co sie swieci.Opowiesci dziwnej tresci, rozmowy na temat milosci - tak to tylko rozmowy - gdyz nie pokrywa sie to z praktyka.Pozatym straszenie, plotkowanie na temat ludzi , opowiedanie dziwnych spraw.Wiesz to jest tak jak sie zgadzasz z Kiara to jestes wysoka Energia, jak nie zgadzasz sie to stara sie kazdego zniszczyc.Mial przyleciec statek kosmiczny zabrac Nas i naprawiac oraz miala sie pokazac Kobra i przekazac Kiarze cala wiedze. Oczywiscie nic z tego sie nie wydarzylo.Pozatym opowiadala Nam, ze na nowej ziemi Ona ma Wszystko i Wszystkie bogactwa tego swiata.Posiadlosci, Posiadlosci i raz jeszcze.To co do Mnie mowila nie sprawdza sie nic z tego.Straszenie na Mnie nie dziala, umiem sie juz zabezpieczyc - I nic z tego.Pamietajcie jednak o nic Jej (Kiara) nie proscie , w momecie jak juz Ja poprosicie bedzie miala do Was dostep.Wowczas zaczynaja sie problemy zdrowotne, niesnaski w rodzinie oraz wsrod znajomych.Kazdy z Nas ma wiedze zdeponowana w Nas samych.Sluchajmy sami siebie.Dla kazdego i na kazdego przyjdzie odpowiedni czas.Jezus powiedzial,ze Geniusz tkwi w prostocie.Prosil,zebysmy wrocili do bycia Dziecmi.A tak na marginesie Kiara sie zarzekla  Jezusa w Egipcie az trzy razy.Nie mam do Niej ani zalu ni tez pretensji.Tak naprawde Dziekuje za Cala Nauke, gdyz przyspieszyla Moj rozwoj  i otworzyla mi oczy.Niech kazdy sobie zyje swoim zyciem.Jezeli Nam z kims nie po drodze to poprostu konczymy wspolna wedrowke - czyli poprostu kazdy w swoja.Pozdrawiam - Ela
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #1445 : Sierpień 23, 2011, 14:45:16 »

@marek324
Cytuj
jest jak migająca, czerwona lampa sygnalizacyjna ostrzegająca nas przed czymś lub kimś złym. a jednak wielu dało się zwieść na bajki o miłości.
Kiedy KrK mówi też o miłości, mówi o tym każda inna sekta, a mowa ta przynosi dziwnie mało miłosne efekty. Mamy stąd wysnuć wniosek, że miłość jest bajką ? No chyba nie, prawda .

 a gadać to wolno każdemu ...
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1446 : Sierpień 23, 2011, 16:27:00 »

Wiesz co o tym co powiedział lub nie powiedział Budda , Jezus i inni tacy wielcy to my naprawdę teraz nic nie wiemy.
Wiemy tylko tyle ile ktoś nam powie iż to powiedział ten , lub ten.....

A czy to są naprawdę słowa tych osób? I dlaczego komuś się przypisuję to czy tamto? W jakim celu ?

Wiedzą to ci , którzy to robią.

Ja doświadczyłam już na własnej skórze co mi się przypisuje a co naprawdę powiedziałam i zrobiłam i nadal mówię i robię a jednak usiłuje mi się wmówić coś zupełnie innego w swoim sensie.

A jakie to ma znaczenie dla tych co chcą zmieniać zaistniałą rzeczywistość na swoją modłę?
 ŻADNO!

Tak więc opieranie się na różnych opowieściach i powielanie tych treści jako prawdziwe  nie jest żadną gwarancjom iż takie są w rzeczywistości.

Manipulacje  rzeczywistościom  i tekstami bywają w celu poniżenia czyjejś osoby lub wywyższania jej.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2011, 16:31:02 wysłane przez Kiara » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #1447 : Sierpień 23, 2011, 21:54:57 »

Pamiętam stary aforyzm, a jakże prawdziwy w wielu sytuacjach:
jeżeli jakaś osoba Ci mówi że jesteś osłem - możesz olać, przypuszczając, że nie ma racji
jeżeli słyszysz to od drugiej - możesz zgonić na przypadek
jeżeli od trzeciej - ratunkiem może być zasłanianie się niesamowitym zbiegiem okoliczności
jeżeli jednak czwarta osoba także mówi to samo - idź w końcu obejrzyj się w lustrze

wersja motoryzacyjna tego samego aspektu:
jadąca autostradą kierowca słyszy w radio: "uwaga autostradą jedzie jakiś wariat - pod prąd.
Kierowca kojarzy, że mowa o jego autostradzie, wytęża wzrok i nagle krzyczy: "jaki jeden? jest ich całe mnóstwo"...

Dla mnie manipulacją jest np. gdy ktoś przypisywaną komuś wypowiedź bierze i przekazuje jako prawdziwą gdy na jej podstawie może starać się dowodzić poprawności swojego toku myślenia, a w przypadku gdy inne słowa tej samej osoby już nie pasują do jej układanki twierdzą, że nie można na nich polegać.

Natomiast za hipokryzję uważam wylewanie łez jakoby czyjeś opinie, słowa czy relacje ją miały za cel poniżać gdy sama w praktycznie każdej wypowiedzi kreuje się na najbardziej oświeconą, obeznaną i zorientowaną - i bez różnicy czy robi to wprost czy też krzyczy to z pomiędzy wierszy...
Zapisane
Różowa
Gość
« Odpowiedz #1448 : Sierpień 24, 2011, 08:13:32 »

Panie arteq-u,
a jak inaczej by Pan widział, czuł, gdyby Pana Oczy, Serce, Rozum odbierały tę Osobę jako właśnie : Oświeconą, Obeznaną i Zorientowaną - to jest zależne tylko i wyłącznie od Naszej możliwości postrzegania i odbioru. Tak jak sami czujemy tak kogoś innego malujemy. R
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #1449 : Sierpień 24, 2011, 08:56:26 »

Na tym forum przyjęło się, że zwracamy się do siebie per "ty", chyba, że to "panie" ma być ironiczne - wtedy ok, nie mam zastrzeżeń.

Widzisz, "problem" w tym, że każdy z wymienionych przez Ciebie moich zmysłów: oczy, serce, rozum nie pozwalają aby uznać za prawdziwą i rzeczywistą postawę jaką kreuje sobie Kiara. Nie wyssałem tych odczuć z palca, uprzedzony także nie byłem - wychodzi to wszystko w jej postach i prezentowanych w nich postawach, informacjach. Twierdzi, że cechuje ją miłość bezwarunkowa - zaprzeczeniem jest jej odnoszenie się do wielu forumowiczów, twierdzi, że posiada wiedzę - wiele z jej zapewnień (praktycznie wszystkie które można było zweryfikować) okazały się kłamstwem, naciąganiem, były chybione.

Widzę, że prezentujesz również stanowisko podobne do Kiary - gdy ktoś ma zastrzeżenia, krytyczne uwagi to automatycznie przypina się mu łatkę "ograniczonej możliwości postrzegania" czy też zarzuca się mu, że generuje negatywne uczucia i dlatego tak postrzega innych. Nistety jest to mocno naciągane, bo darzę bardzo wiele osób ciepłymi uczuciami i sznnuję wiele osób o poglądach odmiennych do moich. Dodatkowo - z tego co widzimy na tym forum - bardzo wiele osób które miały styczność z Kiarą wczśniej czy później ucieka od niej z bardzo negatywnymi odczuciami. Wszyscy się mylą? Wszyscy mają ograniczone możliwości postrzegania i nie dorośli? W takim razie co z osobami których Kiara zapewniała, że są rozwinięci, cechują ich wysokie wibracje... do czasu aż zaczęły sięod niej odsuwać - wtedy automatycznie stawały się "niskie energetycznie".

Jeżeli Ty/Wy chcecie nadal być jej kapłankami i np. łożyć na jej utrzymanie, uważać ją za oświecone wcielenie, wierzyć jej słowom - to nie zamierzam na siłę Was od tego odwodzić. Jednak przedstawione przez Ciebie argumenty są chybione. Aby tego dowieść zadałbym Ci kilka pytań, ale pewnie usłyszałbym, że "brutalnie wkraczam w prywatność".
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2011, 09:35:58 wysłane przez arteq » Zapisane
Strony: 1 ... 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 [58] 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 ... 78 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.109 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

fifa11 kursor companions madex managerzuzlowy