Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 20, 2024, 05:41:16


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 78 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wyraź siebie!  (Przeczytany 786291 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
arteq
Gość
« Odpowiedz #150 : Styczeń 05, 2010, 22:18:35 »

Nadal kłamiesz. Napisałeś, że na innym forum jestem jakimś Lazarem, tym samym przypisujesz mi jego wypowiedzi - to KŁAMSTWO z Twojej strony.
Tak samo jak KŁAMSTWEM jest zwracanie się Kiary do Lazara i używanie w nawiasie mojego nicka oraz wyraźna sugestia, że to ja kryję się pod tym nickiem.
Po prostu oczekuję rozliczenia się przez Was z tego kłamstwa.

Jak widać mało wiesz.

Co do Łobos - wyraźnie przyznawałem, że są dwie możliwości - zmyślanie bądź zniewolenie przez byt o złych zamiarach i posługujący się kłamstwem.
Gdzie i w czym Łobos kłamie udowadniałem w odpowiednich wątkach.

edit:
Kiaro - kłamstwo to kłamstwo. Kłamstwem jest mówienie nieprawdy, kłamstwem jest również przypisywanie słów fałszywej tożsamości osobie która tego nie zrobiła w rzeczywistości [szczególnie bez posiadanych dowodów] - tego się dopuściliście.
Możność czy niemożność udowodnienia trzeba było wziąć pod uwagę gdy lekko wypowiadało się kłamliwe stwierdzenia.

"wycierać gębę" jest to powiedzenie, nie jest ono tożsame ze stwierdzeniem, że ktos ma gębę, więc tym samym nie jest obraźliwe. Okresla natomiast sposób wypowiedzi. Wyraźnie to uwidoczniłem/napisałem w poprzednim poście znając twoją "wrażliwość". Jeżeli naprawdę masz problemy z przysłowiami polskimi zaopatrz się w słownik powiedzeń i przysłów i na nim opieraj swoje zarzuty o "obrażanie", bo już któryś raz masz bezpodstawne zarzuty w tej materii.

To, że nagle "stracisz ochotę" do tłumaczeń przeczuwałem - zawsze tak robisz przyłapana na kłamstwie. Nie ma tak dobrze - za słowa ponosi się odpowiedzialność. 
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2010, 22:30:22 wysłane przez arteq » Zapisane
Elzbieta
Gość
« Odpowiedz #151 : Styczeń 05, 2010, 22:21:22 »

arteq -nadal nic do Ciebie nie dociera - lub tez tylko udajesz , ze tak jest.Chociaz masz rozum i  wolna wole.Atakujesz Pania Lucyne, Kiare i wilele innych osob na tym forum  zarzucajac im klamstwa i nie wiedze.
Przesylam link dla Ciebie do obejrzenia dwoch filmow.Moze po obejrzeniu bedziemy mogli podyskutowac.
http://video.google.com/videoplay?docid=-5739634563260751371#docid=-2147432141700087937
Ten powyzszy link Zeitgeist
http://video.google.com/videoplay?docid=-5739634563260751371#
Ten natomiast End Game by Alex Jones
Pozdrowienia - Ela
P.S.
arteq - Ja rowniez z dniem dzisiejszym koncze jakiekolwiek potyczki slowne z Toba.Powodzenia.
Mobius - zajmij sie swoim uduchowieniem prosze  i nie osadzaj innych a Ja zajme sie soba.
A bardzo szkoda, gdyz od Kiary i wielu tu na tym forum mozna sie bardzo duzo nauczyc.
Pozdrowienia raz jeszcze -Ela
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2010, 22:37:13 wysłane przez Elzbieta » Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #152 : Styczeń 05, 2010, 22:28:28 »

Nadal kłamiesz. Napisałeś, że na innym forum jestem jakimś Lazarem, tym samym przypisujesz mi jego wypowiedzi - to KŁAMSTWO z Twojej strony.
Tak samo jak KŁAMSTWEM jest zwracanie się Kiary do Lazara i używanie w nawiasie mojego imienia oraz wyraźna sugestia, że to ja kryję się pod tym nickiem.
Po prostu oczekuję rozliczenia się przez Was z tego kłamstwa.


Jak widać mało wiesz.

Co do Łobos - wyraźnie przyznawałem, że są dwie możliwości - zmyślanie bądź zniewolenie przez byt o złych zamiarach i posługujący się kłamstwem.
Gdzie i w czym Łobos kłamie udowadniałem w odpowiednich wątkach.

W związku z całkowitym wyczerpaniem Twojej pomysłowości za Kiarą podąże i pozostawię Cię w tym dziale,byś wyrazał dalej siebie.
Ja już wyraziłem siebie i nie mam więcej nic do dodania aby Ci jakoś pomóc.
Czołem przyjacielu.
 Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Mobius
Gość
« Odpowiedz #153 : Styczeń 05, 2010, 22:32:14 »

Czuję Elżbieta że gdyby oskarżenia podszywania po kogoś innego dotyczyły Ciebie Twoją reakcja byłaby inna,rozumiem też że Twoim zdaniem osoba której tyczą się tego typu oskarżenia nie ma prawa się bronić,wobec tego może obejrzyj jeszcze raz filmy które podałaś bo chyba nie za wiele z nich zrozumiałaś.
Pozdrawiam

Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #154 : Styczeń 05, 2010, 22:32:27 »

Elżbieto poproszę po raz kolejny [drugi] Ciebie - wskaż gdzie i w czym moje stwierdzenia o kłamstwie Kiary czy tez Łobos są chybione. To wniesie dużo więcej niż te filmiki. Jeżeli nie potrafisz tego zrobić poproszę Cię o powstrzymanie się z tymi osądami.

edit:
Dowód na to, że Kiara kłamliwie na FŻP stwierdza, że ja to Lazar, jest to o tyle perfidne, że nie miałem jakiejkolwiek mozliwości obrony/sprostowania tego, ponieważ nie odwiedzam tamtego forum:
Lazar ( arteq) mysle ze wystarczajaco duzo zacytowalam na forum Cheops tego typu wyjasnien, znasz je. Nie widze potrzeby przenoszenia ich tutaj , ale jezeli naprawde chcesz dam odnosniki by inni ludzie czytajacy rowniez poznali oblude oraz intecjonalnosc przywodcow KRK.
Kłamstwo i perfidia w wykonaniu Kiary.

dowód na to, że Kot również kłamliwie stwierdza, że ja to Lazar, robi to na tym forum:
Szkoda,że nie znam Twojego nazwiska Arteq,czy Lazar,jak wolisz na innym forum.
Kłamstwo w wykonaniu Kota.


« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2010, 22:41:18 wysłane przez arteq » Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #155 : Styczeń 05, 2010, 22:46:52 »

Dobranoc drogi Artqu.Widzę,że dobrze sobie radzisz.

Już nie przeszkadzam.

Śpij w świadomości podniesionej wydarzeniami dnia dzisiejszego swojej wartości. Uśmiech Uśmiech

Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #156 : Styczeń 05, 2010, 22:50:55 »

Moja wartość nie podniosła się przez Wasze kłamstwa na które nie macie żadnych dowodów.
Natomiast Wasza wiarygodność i rzetelność znowu spadła.
Zapisane
sarah54
Gość
« Odpowiedz #157 : Styczeń 05, 2010, 22:53:15 »

Wytłumaczę motyw dla mojego pytania postawionego prosto i off-topowo.
Cyt. "Z czego się leczysz?" Adresowany był do Marka.
Przeczytałam ostatnie kilkadziesiąt postów Marka w innych tematach i do różnych osób. Nie znam poziomu rozwoju osób deprecjonowanych, nie znam też poziomu (i powodu) rozwoju Marka.
Staram się, by nie łamać regulaminu, bo jestem tu gościem i szanuję gospodarzy i innych użytkowników.
Na sformułowanie "terapia śmiechem" skojarzeniowo zadałam pytanie w taki sposób, by ukrócić dyskusję na tym poziomie.
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #158 : Styczeń 05, 2010, 22:56:28 »

Proszę skasować wszystkie posty wyrażające opinie o antagonistach... Mrugnięcie
Ten temat jest o wyrażaniu siebie, a nie obrażaniu kolegów.
Wiecznych malkontentów i czepiaczy proszę skierować do "śmietnika" Duży uśmiech



Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #159 : Styczeń 05, 2010, 22:57:48 »

Wyrażam swoje odczucia w konkretnej sytuacji. Moja opinia o postępowaniu, zachowaniu innych jest również wyrażaniem siebie w zakresie swoich poglądów i opinii.
Dziękuję.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #160 : Styczeń 05, 2010, 23:21:06 »

artqu, dodaj mnie do swojego opisu - ja też uważam, że jesteś lazarem (łazarzem) zabijają Ciebie a Ty ciągle powracasz do żywych - paradoksalnie za sprawą Chrystusa / KrK / XP


718'
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #161 : Styczeń 05, 2010, 23:32:35 »

Mobius- mam wrazenie ze nie ogladales tych filmikow ktore podala Elzbieta, gdybys je zobaczyl to zajal bys
zupelnie inne stanowisko, a przynajmniej bys sie zastanowil nad tym wszystkim co sie tu dzieje nie od
dzisiaj. To jest poprostu chore, tymi ciaglymi utarczkami mozna sobie zrujnowac zdrowie.
To prawda, ze juz nie chce sie tu na forum pisac, jak sie ciagle spotyka takie same sytuacje.
Zapisane
Mobius
Gość
« Odpowiedz #162 : Styczeń 06, 2010, 00:30:30 »

Rafaela ,W pełni się z Tobą zgadzam,chodzi mi tylko o to że czasami na forum co niektóre osoby atakują inne za coś co same robią np. krytykują agresję w sposób czasami jeszcze bardziej agresywny.Głoszą wielkie słowa o miłości, poszanowaniu i akceptacji,by za chwilę wylewać swoją złość np. na Arteq tylko za to że wskazał jakiś niewygodny dla nich błąd którego nie potrafią uargumentować,zamiast przeprowadzić z nim dialog na dany temat,tak jak często o to prosi wolą go atakować i rzucać oskarżenia.
A jeśli chodzi o filmy tego typu oglądam wszystkie na bieżąco,z większym lub mniejszym zrozumieniem,zależy od treści Uśmiech
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #163 : Styczeń 06, 2010, 04:17:03 »

Rok za rokiem mija, a ja żadnej przemiany nie widzę!

Co kogo u licha interesuje jaki nick ma Arteq na FŻP? Jest tu jakiś admin tamtego forum, że w ogóle można snuć takie domysły?
A jak nie ma, to koniec z plotami, które bądź co bądź bez dowodów są pomówieniami!
Kiara albo Kapłan, jak nadal widzicie powody, dla których jest jakikolwiek sens, aby wszem i wobec ogłaszać tego typu informacje, to poszukajcie jeszcze dowodów na ich prawdziwość.
Jeśli ich nie znajdziecie, to plotkować można na chacie albo na PW, a nie w miejscu, gdzie takie pomówienie zostawia trwały ślad dla każdego nawet niezarejestrowanego użytkownika na forum.

Co zza inwigilacja... A tak się boicie wszyscy NWO, czipów, kontroli i szczepionek.
Na własnym podwórku każdego byście sprawdzili i sprzedali, jakby tylko było za co.
Jaki naród, taka władza. Nic mnie już nie zdziwi.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2010, 04:18:55 wysłane przez janneth » Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #164 : Styczeń 06, 2010, 06:35:44 »

CośCośCoś?FORUM ŻYDÓW POLSKICH?CośCośCośCoś
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #165 : Styczeń 06, 2010, 10:41:40 »

Nowy rok mamy, a "z Nowym Rokiem nowym krokiem". Myślę, że atmosfera się oczyści gdy przyjmiemy wszyscy postawę pasywną w stosunku do wszelkiej maści pieniaczy. Chcą się wywnętrzać, proszę bardzo, mają do tego prawo, wszak jest to otwarte forum. Jednak my, którzy jesteśmy tu w innych celach zacznijmy ich ignorować, nie odpisujmy na zaczepki. Wreszcie im się znudzi i albo dostosują się do forum, albo przeniosą się na inne, by tam coś ugrać dla siebie.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2010, 10:42:23 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
sarah54
Gość
« Odpowiedz #166 : Styczeń 06, 2010, 12:03:53 »

Rozwój człowieka, to  także stopniowa zmiana postaw, Arteq.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #167 : Styczeń 06, 2010, 12:06:18 »

A w jakich celach jesteście? Z tego co widzę to Kiara w celu aby wtłaczać na każdym kroku swoje wizje nazywając to przekazywaniem prawdy i wiedzy. Gdy ktoś prosi o wyjaśnienia, szczególnie gdy wytknie błędy czy uchybienia to juz nie chce dyskutować i "nauczać". Ucieka przy okazji dając do zrozumienia- często wprost, że to zadający pytanie nie dorósł do jej poziomu. Nie podejmuje merytorycznej dyskusji - bo poległaby i podejrzewam, że zdaje sobie z tego sprawę. Na tym polega przekazywanie "wiedzy"? To chore.
Wykazuje się często hipokryzją - pamiętam jak straszyła mnie adminem bo na tym forum zwróciłem się do niej kilka razy... po imieniu (!), odebrała to jako atak na jej osobę (!), naruszanie zasad które sobie ustaliła - nick. Jak w tym świetle wygląda jej aktualna postawa - gdzie kłamliwie przypisuje mi czyjąś tożsamość i tym samym wkłada mi czyjeś słowa w usta? A o mojej rzekomej bytności i wypowiedziach na fżp dowiedziałem się 2 dni temu dopiero z linku od Janusza!

Albo jej przyboczna gwardia 718 - jak ma czelność pouczać innych o nieocenianiu i słownictwie skoro sam wielokrotnie wyzywał innych, lżył ich? jak w tym swietle wygląda Twoja postawa Darku? Dlaczego wtedy nie mówiłes o pieniaczach tylko urtowałeś mu przysłowiową dupę? Jak masz czelność w podtekście zarzucać mi pieniactwo, gdy bronię swojego imienia? Dlaczego jako admin tolerujesz na forum oszczerstwa? Do tego szczytem bezczelności jest wskazywać na broniącą się osobę jako pieniacza? Zaproponowałem szybkie rozwiązanie sprawy i od tego zacząłem - nie byłoby wtedy przepychanek. Co z Twoim egzekwowaniem regulaminu, w tym przypadku nast. zapisu:
Zakaz publikowania niezgodnych z prawem treści zdefiniowanych w różnych ustawach, które wymieniono poniżej:
[...]
* zawierają pomówienia – informacje obarczające niepotwierdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);


Przecież przypisywanie mi czyjejś tożsamości i słów tejże osoby jest pomówieniem. Podałem Ci na tacy kto i w którym miejscu to zrobił. Dlaczego teraz nie wykazujesz się troską? Bo jast Ci na rękę, że kłamią na mój temat?

Kot? - chętnie poprowadziłbym z nim dyskusję, lecz to niemożliwe, bo nie wiem czy na tym forum znajdziemy chociaż kilka jego merytorycznych wypowiedzi. Swojego czasu ogłosiłem nawet na to konkurs. Posty Kota są właśnie przykładem czystego pieniactwa, tylko osobiste wycieczki. Jeżeli się mylę proszę wskażcie mi jego merytoryczne wypowiedzi. Kot nie bierze odpowiedzialności za własne słowa - np. deklarowął przedstawienie obliczeń trasy nibiru - nie zrobił tego, już wczesniej oskarżał/wmawiał innym cudze tożsamości np. marek324 - nie udowodnił tego, ba - to jemu udowodniono kłamstwo. Nie przeprosił za to, nie pociągnięto go do odpowiedzialności. Jak rozumiem taka postawa administracji nie przeszkadza.

Kolejny przykład wybitnej stronniczości wielu forumowiczów - gdy ktoś ośmielił się wyrazić przypuszczenie że Łobos może mieć zaburzenia psychiczne/zdrowotne natychmiast podniosło się larum i święte oburzenie. Gdy ostatnio padło zapytanie "na co się leczysz" [dopiero później autor wyjaśnił co miał na myśli] "obrońcy" milczeli. Nawet znam powód tej przypadłości - stwierdzenie dotyczyło osoby która ośmiela się powiątpiewać we wspaniałość niektórych osób z "kółka przyjaciół królika".

Wielokrotnie słyszałem, że się czepiam, że się nie znam... W takim razie dlaczego kiedy proszę o wyjaśnienia, argumenty czy dowody słyszę znowu wykręty, czasami nawet epitety? Dlaczego nie potraficie/nie chcecie udowadniac tego o czym zapewniacie? Nikt na tym forum nie podjął się próby udowodnienia "cudów" o których zapewnia - np. bokości człowieka, mocy uzdrawiania? W zamian słyszę: pieniacz, czepliwiec, KATolik...
Wiem dlaczego się tak dzieje - jestem po prostu rysą na kreowanej przez wiele osób własnej wiedzy, wspaniałości, uduchowienia, mocy... rysą której nie chcecie widzieć, która Was drażni bo przypomina o kłamstwie, fałszu i hipokryzji...

Jeżeli tak wygladają uczciwe i uduchowione postawy to stanowczo wolę nie zaliczać się do tego "jasnie oświeconego" grona i pozostać "pieniaczem".
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2010, 12:09:20 wysłane przez arteq » Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #168 : Styczeń 06, 2010, 12:29:27 »

Arteq,
Masz dokładnie to, co chcesz...
Twoja postawa, sposób komunikowania się z innymi zaprowadziła Cię w miejsce w którym odczuwasz niewygodę, ale to Twój wybór i twoje osiągnięcia.
Chcesz zmienić świat?

Zacznij od siebie.



Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #169 : Styczeń 06, 2010, 12:38:24 »

Nie zrozumieliśmy się - ja się nie skarżę. Wskazuję jedynie na hipokryzję osób które uważają się za "oświeconych" jak też tych które są przekonane, że cechuje ich uczciwość w postępowaniu. Tak, masz rację, że otrzymałem to czego się spodziewałem podejmując dane działania. Pomimo tej świadomości nie przestraszyłem się. Z taką reakcją spotka się każda osoba która będzie śmiała podważać ich "oświecenie".

Zaczynam od siebie i życzyłbym sobie aby mnie traktowano w sposób jaki traktuję innych.

edit: moją postawą nie można tłumaczyć kłamstw i hipokryzji innych osób.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2010, 12:39:16 wysłane przez arteq » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #170 : Styczeń 06, 2010, 12:44:16 »

arteq chcesz uslyszec odemnie slowo przepraszam za moj tekst na innym forum , ktory , ktos przenoisl tu? Zanim Ciebie przeprosze wyjasnie zdarzenie.

Prosze bardzo;
Napisalam post w ktorym porownuje Lazara do artqa z powodu dla mnie idetycznych zachowan, agresji , tematycznosci , bezczelnosci i chamstwa , ktore prezetuje w stosunku do mnie na forum Cheops i na forum Zydow Polskich ( za co ta osoba zostala z tamtego forum bezpowrotnie usunieta).
Cechy zachowan  tych dwoch postaci Lazara i arteqa sa dla mnie idetyczne , dlatego padlo porownanie.
Stwierdzam iz nie posiadam fizycznego dowodu ze jest to ta sama osoba, sa to poszlaki wskazujace na nia.
Nie mniej jednak  ,  arteq  oficjalnie  nie idetyfikuje siebie  z Lazarem, czuje sie urazony a ja nie mam mozliwosci potwierdzenia idetycznosci osob.

Jeszcze raz sa to poszlaki wskazujace na idetycznosc tej osoby o dwoch nickach.

W moim poscie z FZP nie ma nic obrazliwego ni w stosunku do arteq , ni do Lazar, to zachowanie obydwu postaci na obydwu forach jest obrazliwe w stosunku do forumowiczow i administracji. Niestety taka  twarz namalowaly sobie obydwie postacie piszac posty o takich zabarwieniach nienawiscia i brakiem szacunku w stosunku do innych.

W zwiazku z czym mowie przepraszam  do artqa za moje nie potwierdzone fizycznie przypuszczenie ,  iz pod nickiem arteq i Lazar jest ta sama osoba.


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2010, 17:52:20 wysłane przez Kiara » Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #171 : Styczeń 06, 2010, 13:46:00 »

A ja przepraszam za to,że ten Lazar jest mi też do Artqa podobny.

Przepraszam,ze poza forum nienajlepiej o nich myślę i przepraszam,że czasem na ich temat poza forum z kimś poglądy swe wymieniam.
Gdyby wszystko się wydało,co ja myślę sobie,to od zwyczajowej skargi na mnie tylko ban by mi pozostał,bo z tych treści bym się raczej nie wybronił.

Kiara tego jest przykładem,że nie wolno takich myśli na papierze skupiać- nawet w gronie swych przyjaciół,bo gdy zapis "wpadnie w ręce",to lamentu słuchać i złożeczeń będzie trzeba,jak kazanie lub orędzie. Uśmiech Mrugnięcie
Zapisane
Mobius
Gość
« Odpowiedz #172 : Styczeń 06, 2010, 17:14:53 »

Kiara i Ty twierdzisz że posiadasz więdzę?chcesz uczyć ludzi miłości?proszę Cie ... przyjrzyj się swoim postom, np temu powyżej.
Mimo że często piszesz ładnie na różne tematy ,ale równie często Twoje teksty podszyte są
bardzo negatywną energią,oblepione czarną mazią,niestety tego nie widzisz,jesteś tu bo Twoje wielkie ezoEgo potrzebuje
słuchaczy,zresztą nie raz z tego forum odchodziłaś i miałaś nie wracać, ale jak widać po Twoim forum Twoja "wiedza" nie
ma zbyt wielu zwolenników,co nie jest dziwne bo jak pisałem często wysyłasz bardzo negatywną energię,więc może zamiast uczyć ludzi na siłę weź się za siebie.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #173 : Styczeń 06, 2010, 17:46:49 »

Kiara i Ty twierdzisz że posiadasz więdzę?chcesz uczyć ludzi miłości?proszę Cie ... przyjrzyj się swoim postom, np temu powyżej.
Mimo że często piszesz ładnie na różne tematy ,ale równie często Twoje teksty podszyte są
bardzo negatywną energią,oblepione czarną mazią,niestety tego nie widzisz,jesteś tu bo Twoje wielkie ezoEgo potrzebuje
słuchaczy,zresztą nie raz z tego forum odchodziłaś i miałaś nie wracać, ale jak widać po Twoim forum Twoja "wiedza" nie
ma zbyt wielu zwolenników,co nie jest dziwne bo jak pisałem często wysyłasz bardzo negatywną energię,więc może zamiast uczyć ludzi na siłę weź się za siebie.

Moj powyzszy post jest stwierdzeniem faktu , ktory opisalam , a nie rozwazaniem nad zdarzeniem.
nic wiecej dodac nie moge.
Nie mam i nie chce miec zadnego wplywu na cudze odczowania roznych rzeczy. Zawsze sa zgodne z wewnetrzna mozliwoscia odbioru oraz wlasnym  systemem wartosci je mierzacym.

To nie ja usunelam bezpowrotnie Lazara za jego wyzej opisane zachowanie. I nie ja pisze posty artqa , ktore niosa  wartosci idetyfikujace sie z przekazem Lazara.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2010, 17:50:46 wysłane przez Kiara » Zapisane
Mobius
Gość
« Odpowiedz #174 : Styczeń 06, 2010, 18:06:49 »

Wiesz jak zachowałby się prawdziwy Mistrz?osoba która przekazuje Wiedzę ?Powiedziała by Kocham Cię ,i powiedziała by to szczerze, a nie rzucała oskarżenia i przy każdej możliwości dawała pstryczka w nos,poza tym prawdopodobnie nie pisałaby (odpisywała)w tym wątku,bo po co...
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 78 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.07 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

aespada vfirma shd gl-life dragoria