Wyraź siebie!

<< < (4/387) > >>

Kapłan 718:
ja przeprosiłem nawet artqa (!) diabeł uklękł w pokorze przed bogiem, koń by się uśmiał ;D

diabeł ubrał się w ornat i ogonem na mszę dzwoni
dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane
nie taki diabeł straszny jak u Prady  >:D
gdy się kapłan spieszy to się diabeł cieszy
bogu świeczkę a diabłu ogarek

więcej grzechów nie pamiętam

dziwni jesteście  :P

718'

Rafaela:
Jak kiedys napisalam ze Kaplan sie zmienil, to nie chcieliscie mi wierzyc, a tu nie tylko ze jest spokojny, ale
na dodatek wierszem zaczal pisac.
Wszyscy jecza ,piszcza ze to forum, takie ch.... i k i d i me, ale kto odejdzie, to w kilka godzin jest spowrotem.
To forum jest poprostu zaczarowane, kto zapisze sie na forum, to niestety  ale pozostanie na zawsze, bez forum nie ma zycia, oj nie ma. Jestesmy jak jedna rodzina. Jeden na drugiego psoci, ale jak cos, to natychmiast sa ratownicy i ratuja atakowanego.
Tak powinno byc w dobrej rodzinie. Zycze spokojnego wieczoru Rafaela-

Kapłan 718:
Cytat: Rafaela  Październik 27, 2009, 20:56:02

Jak kiedys napisalam ze Kaplan sie zmienil, to nie chcieliscie mi wierzyc, a tu nie tylko ze jest spokojny, ale
na dodatek wierszem zaczal pisac.
Wszyscy jecza ,piszcza ze to forum, takie ch.... i k i d i me, ale kto odejdzie, to w kilka godzin jest spowrotem.
To forum jest poprostu zaczarowane, kto zapisze sie na forum, to niestety  ale pozostanie na zawsze, bez forum nie ma zycia, oj nie ma. Jestesmy jak jedna rodzina. Jeden na drugiego psoci, ale jak cos, to natychmiast sa ratownicy i ratuja atakowanego.
Tak powinno byc w dobrej rodzinie. Zycze spokojnego wieczoru Rafaela-


dziękuje!

east:
Cytat: janneth  Październik 27, 2009, 14:30:16

... Nie możemy wiecznie folgować ludziom, których jedynym praktycznym wkładem w to forum jest sianie zamętu.
... ale bez "zamętu" nie ma wirowania ;) Jak nie ma wirowania to horyzont zdarzeń się rozmywa pod zbytnią kontrolą.

Dobrze , że możemy ze sobą rozmawiać, jak zauważyła Rafael

arteq:
Cytat: Rafaela  Październik 27, 2009, 20:56:02

Jak kiedys napisalam ze Kaplan sie zmienil, to nie chcieliscie mi wierzyc, a tu nie tylko ze jest spokojny, ale na dodatek wierszem zaczal pisac.
Nie zmienił się niestety - jedyna zmiana to zdjęcie z niego odpowiedzialności. Rafaelo, jeżeli nie wierzysz to mogę przytoczyć dowody/podać linki.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

catziee rpg-ug quieronovelas antyczni gangsa