Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 23, 2024, 12:47:52


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... 78 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wyraź siebie!  (Przeczytany 786855 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #275 : Styczeń 19, 2010, 17:50:46 »

Rafaelo nie wygłupiaj się ,nie daj sceptykom i awanturnikom tej satysfakcji, my cię tu potrzebujemy
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Thotal
Gość
« Odpowiedz #276 : Styczeń 19, 2010, 17:56:46 »

Rafaello,
nie daj satysfakcji tym, którzy na to nie zasługują...

ZOSTAŃ!!!



Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #277 : Styczeń 19, 2010, 17:57:25 »

Ja również nie chcę by Rafaela nas opuszczała
Smutny
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #278 : Styczeń 19, 2010, 18:06:26 »

Dajcie wolność swoim duszom … pozwólcie im śpiewać …
To Ega czują się ranione i szukają odwetu. To one nie są w harmonii ze światem. 
Czy świat winien?
Świat jest piękny, bo możesz w nim wyrazić siebie na tysiąc sposobów. I to Ty wybierasz jak …

Pozdrawiam serdecznie, jestem szczęśliwa i lubię Was Wszystkich, bez wyjątku!  Chichot
ptaszek  Uśmiech
Zapisane
Mobius
Gość
« Odpowiedz #279 : Styczeń 19, 2010, 18:20:29 »

Jest tylko kilka osób na forum które mimo burzliwej czasami dyskusji są zawsze opanowane,u większości (do której należę ),czasami emocję biorą górę,przynajmniej wiem nad czym mam popracować,na razie nie zbyt mi wychodzi,ale na pewno z czasem to przerobię Uśmiech czego sobie i innym  życzę.
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #280 : Styczeń 19, 2010, 18:42:24 »

Kochany Ptaszku Uśmiech wiem że nas lubisz Uśmiech Moge powedzeć od siebie że uwielbiam wszystkie ptaki bez wyjatku.Są takie piekne,wolne  i przypominają Anioły.
Zimą dokarmiam je czym się da,bo serce mnie boli że mogłby umrzeć z głodu.Tu na forum mamy dwa ptaszki które nas dokarmiają,a raczej naszą duszę i dlatego z całego serca dziękuje za to.

Cytuj
czasami emocję biorą górę,przynajmniej wiem nad czym mam popracować,na razie nie zbyt mi wychodzi,ale na pewno z czasem to przerobię  czego sobie i innym  życzę.

Masz rację  i dlatego Rafaela powinna zostać z nami i w swoim imieniu przepraszam ze przyczyniłam się do tej burzliwej wymiany zdań.  Buziak
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Elzbieta
Gość
« Odpowiedz #281 : Styczeń 19, 2010, 18:46:46 »

To jest do Wszystkich bez wyjatkow - Kochajmy ludzi tak szybko odchodza.Milusiego dzionka -Ela
Zapisane
Mobius
Gość
« Odpowiedz #282 : Styczeń 19, 2010, 18:53:37 »

Czytałem kiedyś w jednej z książek motywacyjnych o tym jak syn spytał ojca jakby miał mu dać jakąś jedną tylko cenną radę ,co by to było,ojciec odpowiedział mu że jeśli znajdzie się w sytuacji która go przerasta, by nie działał od razu pod wpływem emocji ,żeby  dał sobie 24 godziny na reakcję,a po tych 24 godzinach gdy emocję miną na pewno reakcja będzie inna,podsumował to że jest to jedną cenniejszych rad jakie dostał w życiu Uśmiech Ja również przepraszam, mam nadzieję że Rafaela zostanie Uśmiech
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #283 : Styczeń 19, 2010, 19:34:22 »

To wspaniale chanell, że dokarmiasz ptaki, ja z kolei dokarmiam koty po drodze do pracy i z pracy (raczej z pracy), bo bez naszej pomocy ciężko by im było przezimować. 
Mobius, fajną radę wrzuciłeś, często tak właśnie postępuję, gdy nie wiem, co zrobić. 
Co do Rafaeli, jestem pewna, że nas nie opuści, to mądra i uczuciowa osoba.  Uśmiech

Dzięki, że jesteście tacy niepowtarzalni … Chichot

Zapisane
Andtrax Skyaler
Gość
« Odpowiedz #284 : Styczeń 19, 2010, 19:53:54 »

hme czytając wasze posty w myślach pojawiła się ta piosenka http://www.youtube.com/watch?v=pBG4RsGtguM&feature=related



gdy emocje już opadną....   
gdy niemożna mocą żadną wykrzyczanych cofnąć słów...   
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2010, 19:56:28 wysłane przez Andtrax Skyaler » Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #285 : Styczeń 19, 2010, 19:58:48 »

Dziś nasz Ptak na wysokiej chmurze siadł
wzrokiem swoim objął wszystko -
ziemię całą, jej inwentarz i śmietnisko Chichot

akceptuje on stan rzeczy,
bo też dobro ma na pieczy
i zwaśnione godzi strony -
wszak to bocian, a nie wrona

trochę bieli, trochę czerni
na swych skrzydłach wielkich niesie
wie co słychać w mieście
na wsi, w polu, no i w lesie!

różne to się dzieją sprawy -
do płaczu jednym, drugim do zabawy
lecz nie warto tak drzeć szat,
o tym właśnie prawi dzisiaj Ptak!

bo po smutnym, czas wesoły znów nastąpi
koliberek, pobratymiec jego - także w to nie wątpi
niech się Serafiny, Rafaele zatem cieszą
i z nowiną nową tu nam spieszą!

bo, co było, to już było,
czyżby kogo to zdziwiło?

raz pod wozem, raz na wozie
na wolności, albo w kozie
sen to jawa, czy iluzja

wszak Wszechświata to są puzzle

co poskładać skrzętnie trzeba -
by rękami dotknąć nieba -
lepiej tak się z sobą pocałować
i po moście z tęczy maszerować!
 

 Uśmiech Uśmiech Uśmiech
 
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2010, 20:04:01 wysłane przez koliberek33 » Zapisane
Elzbieta
Gość
« Odpowiedz #286 : Styczeń 19, 2010, 20:00:18 »

http://www.youtube.com/watch?v=KBEo-1Dt4o0&feature=related
Ja natomiast przesylam  Wszystkim ta piosenke - Ela

Andtrax Skyaler - jak najbardziej moze byc.Bardzo moze - Ela
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2010, 01:10:42 wysłane przez Elzbieta » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #287 : Styczeń 19, 2010, 20:00:37 »

Nie wiem skąd pomysł, że czyjeś odejście bądź przyjście na forum wpłynie na mój poziom satysfakcji [bo jak rozumiem ten awanturnik to ja].
Rafaelo [przypuszczam, że jesteś na forum i obserwujesz wypowiedzi], nie traktuję Cię jako swojego wroga, bo niezgodność w pewnych osądach nie czyni Cię moim wrogiem. Jak przekonałem się różnie rozumiemy słowo "bzdety", dla mnie kłamstwa i manipulacje nie są bzdetami. Zawsze chętnie porozmawiam na argumenty a nie suche osądy. Pomimo zaistniałej sytuacji nie cofnąłbym żadnego ze słów skierowanych do Ciebie, jak i każdego z pozostałych forumowiczów - chyba, że ktoś udowodni ich mylność...
Zarówno zatrzymywać, jak też i "wyganiać" Cię nie zamierzam - Twoja wola, Twoja decyzja, zobaczę na czym to ostatecznie stanie i na ile szczere są deklaracje...
W każdym razie dziękuję za dotychczasowy czas poświęcony na rozmowę czy wypowiedzi ze mną związane - zarówno te przychylne jak i krytyczne.
Zapisane
Andtrax Skyaler
Gość
« Odpowiedz #288 : Styczeń 19, 2010, 20:07:53 »

Elzbieta a nie chodziło ci o to http://www.youtube.com/watch?v=cdUi0Y5piAY (<>.><)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2010, 20:08:20 wysłane przez Andtrax Skyaler » Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #289 : Styczeń 19, 2010, 20:14:53 »

Uważam, że między wami doszło do niepotrzebnego konfliktu. Rozmawiałam z Rafaelą z resztą na ten temat i powiedziałam jej wprost, co o tym sądzę. Są wśród nas różni ludzie, jedni bardziej wrażliwi, inni mniej. Jedni z głową w chmurach, drudzy stąpający twardo po ziemi. Forum jest dla nas wszystkich, bez wyjątków. Pytanie, czy my chcemy na nim być. Czy po kolei każdy jeden z nas ceni sobie te kilka chwil dziennie spędzone na forum, czy docenia różnorodność postaw, jakie są tu ukazywane. Mimo, że słowa Artka rzadko kiedy kierowane były przeciw Rafaeli, ona na nie pierwsza reagowała. I nikt temu nie zaprzeczy, bo widać to jak na dłoni. Arteq nie jest osobą, która schowa głowę w piasek i odpowie na każdą skierowaną w jego stronę wypowiedź, czy będzie pozytywna czy negatywna.

Dlatego właśnie nie do końca rozumiem ten konflikt. Ostatnio przypomniałam jej, że Arteq w którejś ze swoich wypowiedzi to właśnie ją wymienił jako jedyną osobę, z którą chciałby mieć osobisty kontakt, którą chciałby poznać. Wydaje mi się z resztą, że nawet do dziś nie zmieniłby tej opinii. Czasami ciężko jest nam tolerować czyjeś zachowanie, ale nie możemy uszczęśliwiać jednych unieszczęśliwiając innych. Trzeba znaleźć jakiś złoty środek, dzięki któremu i wilk będzie syty i owca cała. Chciałabym, żeby Rafaela wróciła, ale nie ode mnie to zależy ani od nikogo z nas.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
ptak
Gość
« Odpowiedz #290 : Styczeń 19, 2010, 20:30:05 »

Cytat: Janneth
Trzeba znaleźć jakiś złoty środek, dzięki któremu i wilk będzie syty i owca cała.

… dać wilkowi barana! Duży uśmiech
Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #291 : Styczeń 19, 2010, 22:39:47 »

Proszę Pana, a cóż to jest warta owca bez barana Coś

Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #292 : Styczeń 19, 2010, 22:55:33 »

Z mojej strony nie ma żadnego konfliktu z Rafaelą. Podtrzymując informację jaką przypomniała Janneth tylko nieco uściślę: Rafaela jest jedną [a nie jedyną] z wąskiego grona osób z forum z którą osobisty kontakt byłby dla mnie pozytywny, radosny. Nie wycofuję się z tego.

Myślę, że nie dostrzegamy pewnej subtelnej różnicy: krytykując pewne z zachowań danej osoby, nie negują automatycznie jej całej. Tak samo - osobę która krytykuje moje pewne zachowania [życzyłbym sobie tylko byle zaargumentowała je] nie traktuję automatycznie jako swojego wroga. Tak przynajmniej wygląda to z mojej strony.
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #293 : Styczeń 19, 2010, 23:18:40 »

Hmm.

...kontakt byłby pozytywny,radosny....

To wzruszająco szczerze brzmi.

Świąteczny nastrój mi się uruchomił. Uśmiech Mrugnięcie
Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #294 : Styczeń 19, 2010, 23:25:53 »

Och, Ty Kocie sarkastyczny! Chichot Grunt, że się kochają. Znam nie jeden związek, który zaczął się od ostrego konfliktu...w myśl ; kto się czubi...

Ona walczy o spokój, czyli o duszę jego
On twierdzi, że ją mimo wszystko lubi
i jest całkiem niezłym kolegą...

same z tego dobre rzeczy -
lepiej temu tu nie przeczyć Mrugnięcie

wszak intencje są tu ważne
a nie kto tu kogo drażni... Mrugnięcie

z dobranocką:

koliberek3po3 Uśmiech Uśmiech Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #295 : Styczeń 19, 2010, 23:28:47 »

Tak właśnie myślę: pozytywny i radosny. Być może przewyższa to Kocie zdolność Twojego odczuwania, ale zapewniam, że to możliwe i jestem w stanie udowodnić takie zachowania/sytuacje.

Zdradzę Ci sekret: istnieje coś takiego jak inteligencja emocjonalna...
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #296 : Styczeń 19, 2010, 23:36:41 »

Tak właśnie myślę: pozytywny i radosny. Być może przewyższa to Kocie zdolność Twojego odczuwania, ale zapewniam, że to możliwe i jestem w stanie udowodnić takie zachowania/sytuacje.

Zdradzę Ci sekret: istnieje coś takiego jak inteligencja emocjonalna...

A przewyższa z pewnością to zdolność mojego odczuwania.

To takie,jakby cztery de.

Nie każdy jest w stanie takie deklaracji sobie uzmysłowić. Uśmiech Uśmiech
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #297 : Styczeń 20, 2010, 18:24:16 »

Cytat: koliberek
Bardzo enigmatycznie napisałeś. Łamię sobie głowę teraz... Mrugnięcie Powinienem jednak wcześniej dodać, iż moja rymowanka nie odnosiła do Twojego postu akurat, tylko do całości klimatu i pewnych zachowań. Uśmiech 2

Z privietem:

Ha he ..no faktycznie wyszło dziwnie. Ja też powinienem dodać to samo.
Poniewaz jest to continue wątku offtopowego - moj wstrzał miał koonotacje pozawątkowe, a rola wątku sprowadziała się jedynie do miejsca publikacji.
Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #298 : Styczeń 20, 2010, 20:20:17 »

I tak bywa... Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2010, 20:20:37 wysłane przez koliberek33 » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #299 : Luty 04, 2010, 19:40:29 »

Tak sobie myślę, że ta książka jak i wszystkie sesje to taki naciągany poradnik dla łatwowiernych i w dodatku dla tych opóźnionych w rozwoju lub z zespołem Downa
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... 78 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

wataha-farkas justplay smoczywladcy horsesgame informatyka