Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 26, 2024, 14:59:32


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... 78 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wyraź siebie!  (Przeczytany 787797 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
kamil771
Gość
« Odpowiedz #725 : Czerwiec 21, 2010, 13:56:53 »

Kamil771, tak nieco odbiegając od tematu...
Czy zostałeś porzucony/wysmiany/odtrącony przez jakąś dziewczynę? Stąd prezentowane na forum poglądy i nastawienie do kobiet?


Nie jestem do końca przekonany,ale najprawdopodobniej chodziło Ci o jeden z moich komentarzy w dziale - SESJA 106,
Tak się złożyło,że autorem jednej z wypowiedzi do której odniosłem się bardzo krytycznie ( zresztą zasłużenie) jest kobieta,
i to wystarcza panu Arturowi aby wysnuć spiskową teorię dziejów,i na dodatek mnie obrażać,
Nie ma znaczenia czy taki post napisałbyś ty,czy ktokolwiek inny,skomentował bym go tak samo,
Zapraszam na PRIV
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #726 : Czerwiec 21, 2010, 14:23:58 »

Chodziło o ten post, ale wnioski jakie wyciągnąłem nie bazują tylko na nim - zbudowałem je na szeregu Twoich opinii/wypowiedzi z tego forum. Nie wiem także w jaki sposób to zapytanie ma Cię obrazić jako takie.
Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #727 : Czerwiec 21, 2010, 19:46:48 »

Cytuj
chanell
A ty Kahuna w jakim celu jesteś na tym forum ? he ? Żeby gnębić Kota ? wytykać palcami  Darkowi  i tym co głosowali na  tak ? Dlaczego na siłę usiłujesz przekonać  myslących inaczej niż ty ,do swoich racji. Czy ciebie ktoś zmusza żebyś wierzył p. Lucynie i Enki ? Napewno nie ! Więc proszę cię przestań naśmiewać  się z ludzi o innych pogladach.
Chanell,postaraj sie byc duzo lepszym moderatorem niz adwokatem kota lub Darka,bo adwokatem jestes miernym.Oni nie potrzebuja takiej obrony - zreszta ktoz by chcial?Jak slepa jestes w swoich ocenach,widac przy kazdej Twojej interwencji.Oto kot oskarza Arteg'a lub mnie o przekret z podwojnym nick'iem(wczesniej oskarzal More kilkakrotnie o podszywanie sie pod innych forumowiczow) i nic..nie widzialas tego i nie zauwazasz teraz.W/g Ciebie wszystko jest cacy,OK?Jesli krytyka(nie nasmiewanie sie)poparta rzeczowymi argumentami dotyczy kogos z obozu zwolennikow projektu,to podnosisz wrzask na cale forum.Widac te Twoja bezstronnosc - w odroznieniu od Nibiru - golym okiem i przez caly czas Twojego moderowania.
Nasza rola na tym forum jest bardzo wazna.Otwieramy ludziom oczy,obnazamy klamstwa i manipulacje zarowno p.Lobos jak i PCH/MF.Przypomnij sobie jak szybko i sprawnie wyprowadzilem ludzi z klamstwa n/t rzekomej demonstracji swietlistych statkow nad Chicago(swiatla na chmurach).To dzieki nam coraz mniej naiwnych daje sie nabierac na bzdury gloszone przez p.Lobos.Przy czym nie kierujemy sie naszym"widzimisie",ale swoje oceny i krytyke opieramy na juz zaistnialych faktach.Stad rowniez krytyka naiwnosci, bo trzeba byc skrajnie naiwnym,by wierzyc osobie,ktora klamie w kazdej niemalze sesji.Poczytaj sobie post Ptaka n/t tego niepojetego fenomenu i moze cos do Ciebie dotrze,a jesli nie,to i tak nie ma na to lekarstwa.
Wszystkie sciemy i piramidy internetowe pt:"jak szybko sie wzbogacic"zeruja wlasnie na tej skrajnej naiwnosci ludzi,ktorzy w ostatecznym rozrachunku,traca swoja tozsamosc,pieniadze,
godnosc i wiare w siebie..i staja sie ofiarami,padaja lupem oszustow.Nie badzmy ofiarami,nie dajmy sie nabierac i soba manipulowac.. bo bez takiego zasilania,PCH/MF nie mialby racji bytu
juz w kilka miesiecy po zalozeniu.Amen.
Pozdrawiam.
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #728 : Czerwiec 22, 2010, 00:15:29 »

arteq Uśmiech
Cytuj
Mogę wyrażac swoje opinie - byle bez wulgaryzmów i bez kłamstw - a do tego doskonale się stosuję. Więc Chanell, jeżeli już musisz kogoś pouczac to może jednak Kota aby znowu nie zapędził się w przypisywanie innym fałszywych nicków - a już widać, że go korci, no chociaż przypuszczeniem.

Na forum jestem po to aby wyrażac swoje opinie w poruszanych na nim tematów, przy okazji ukazując całość oblicza pch

Oczywiście że masz prowodo do wyrażnia swoich pogladów .Może nie wyraziłam się zbyt jasno,ale chodziło mi o zaczepianie Kota. Ty go sprowokowałeś.

Kahuna

Cytuj
Chanell,postaraj sie byc duzo lepszym moderatorem niz adwokatem kota lub Darka,bo adwokatem jestes miernym.Oni nie potrzebuja takiej obrony - zreszta ktoz by chcial?Jak slepa jestes w swoich ocenach,widac przy kazdej Twojej interwencji.Oto kot oskarza Arteg'a lub mnie o przekret z podwojnym nick'iem(wczesniej oskarzal More kilkakrotnie o podszywanie sie pod innych forumowiczow) i nic..nie widzialas tego i nie zauwazasz teraz.W/g Ciebie wszystko jest cacy,OK?Jesli krytyka(nie nasmiewanie sie)poparta rzeczowymi argumentami dotyczy kogos z obozu zwolennikow projektu,to podnosisz wrzask na cale forum.Widac te Twoja bezstronnosc - w odroznieniu od Nibiru - golym okiem i przez caly czas Twojego moderowania.
Nasza rola na tym forum jest bardzo wazna.Otwieramy ludziom oczy,obnazamy klamstwa i manipulacje zarowno p.Lobos jak i PCH/MF.Przypomnij sobie jak szybko i sprawnie wyprowadzilem ludzi z klamstwa n/t rzekomej demonstracji swietlistych statkow nad Chicago(swiatla na chmurach).To dzieki nam coraz mniej naiwnych daje sie nabierac na bzdury gloszone przez p.Lobos.Przy czym nie kierujemy sie naszym"widzimisie",ale swoje oceny i krytyke opieramy na juz zaistnialych faktach.Stad rowniez krytyka naiwnosci, bo trzeba byc skrajnie naiwnym,by wierzyc osobie,ktora klamie w kazdej niemalze sesji.Poczytaj sobie post Ptaka n/t tego niepojetego fenomenu i moze cos do Ciebie dotrze,a jesli nie,to i tak nie ma na to lekarstwa.

Panie,panowie oto Kahuna .........

ps; kogo masz na myśli pisząc "my" ?  Ptak napisał bardzo uprzejmie i to mi się podoba ,bo nikomu nic nie narzuca i z nikogo się nie nasmiewa.Acha ! skąd wiesz w co ja wierzę ?  Właśnie do mnie dotarło że  na twoją zaciętość nie ma lekarstwa  Z politowaniem
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Thotal
Gość
« Odpowiedz #729 : Czerwiec 22, 2010, 06:53:33 »

Chanell,
nic się nie martw, Kahuna sam się leczy z własnego braku wiary, a lekarstwa rozdaje tym, którzy ich nie potrzebują...



Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #730 : Czerwiec 22, 2010, 09:27:52 »

Chanell, czy możesz mi wyjaśnić czym się różni wyrażanie opinii od prowokowania według Ciebie? Z tego co dostrzegam to wychodzi na to, że wyłącznie autor tekstu, a raczej Twoje sympatie/antypatie w stosunku do niego.

Otóż informuję, że jako dobrowolny użytkownik tego forum - i zgodnie z jego przeznaczeniem - dyskusje ze mną, wyrażanie opinii o mnie nie uważałem i nie uważam za jakąkolwiek prowokację. Taka postawa wydawała mi się oczywista...
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #731 : Czerwiec 22, 2010, 09:43:07 »

We wszystkim masz rację Arteq......i Kahuna też...... lepiej zamilknę  Buzia na kłódkę   
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 22, 2010, 09:43:39 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
arteq
Gość
« Odpowiedz #732 : Czerwiec 22, 2010, 12:04:52 »

Chanell, marny zabieg... zamiast argumentów próbować przedstawić dyskutanta w negatywnym świetle posługujac się ironią. Metoda popularna lecz dla wnikliwszych całkowicie chybiona - nie jesteś w stanie ośmieszyć argumentów, ośmniesz autora...
Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #733 : Czerwiec 23, 2010, 09:39:51 »

Wczoraj założyłem ciekawy temat o Williamie Branhamie;http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=5317.0
Nie wiem,nie załapaliście tego tematu czy co ?
Jestem trochę zaskoczony,że nikt nie podjął dyskusji,
na tym forum są przecież osoby głęboko uduchowiono (czy jakoś tam), wieszcze narodowi,specjaliści od przepowiedni wszelakich,eksperci od spraw religii i wiary,i tak dalej......
Przypaliło wam mózgi od tego nadmiaru bzdurnych wiadomości\informacji którymi ekscytujecie się każdego dnia?
A może po przeczytaniu ponad stu sesji padły wam szare komórki,i nie jesteście w stanie myśleć logicznie i nie potraficie swoich myśli skupić na czymś innym niż szeroko pojęty Ee-nki ( który nie istnieje)  ?
Tekst za długi?. Nie chce wam się czytać?,
HALO TU  ZIEMIA!

Zapisane
Robin
Gość
« Odpowiedz #734 : Czerwiec 23, 2010, 09:54:50 »

kamil771 Jedna osoba się zainteresowała  Język  Janneth Chichot   zcaliła twoje posty  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #735 : Czerwiec 23, 2010, 11:23:59 »

Witaj Kamil 771.
Nie tylko Janneth , ale ja tez zainteresowalam sie Twoim artykulem. Musze przeznac ze ten art. zrobil na mnie
duze wrazenie. Jest to przykre, ale ludzie potrzebuja niekiedy silnego wstrzasu, aby sie ockneli.
Niekiedy moze byc za pozno, ale to inna sprawa. Pozdrawiam Cie serdecznie i pisz dalej, prosze. Rafaela


Ps. Tekst jest dlugi, ale interesujacy. Jesli ktos nie ma ochoty na czytanie, moze posluchac.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2010, 11:25:55 wysłane przez Rafaela » Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #736 : Czerwiec 24, 2010, 11:17:41 »

Mnie w to nie mieszajcie, a już na pewno nie w taki sposób.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #737 : Czerwiec 24, 2010, 12:52:42 »

Witaj Janneth.
Nie wiem o co Ci chodzi. Wiadomo jaka funkcje pelnisz na forum i to jest Twoja praca.
Zrobilas to co nalezalo.
Ja uwazam ze temat jest ciekawy i dlatego napisalam i zajelam swoje stanowisko, po czesci poparlam Kamila.
Czy zrobilam cos zlego?

"Mnie w to nie mieszajcie, a już na pewno nie w taki sposób."

Janneth, prosze o wyjasnienie o jaki sposob Ci chodzi", co znowu zle sie wyrazilam?

Pozdrawiam Rafaela
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2010, 13:00:05 wysłane przez Rafaela » Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #738 : Czerwiec 24, 2010, 14:12:23 »

Robin napisał/a, że tematem Kamila zainteresowała się jedna osoba, i to w dodatku scalając jego dwa posty. Na pewno nie było to dla Kamila przyjemne, więc napisałam, żeby mnie nie mieszać do tego w ten sposób. Dla świętego spokoju może dodam, że jego temat przeczytałam.
I nie bądź Rafaelo taka wrażliwa, bo aż strach coś w jednym zdaniu napisać.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #739 : Czerwiec 24, 2010, 22:28:27 »

Nalezy byc odpowiedzialnym za nawet tak krodkie slowa. Grzecznoscia nie grzeszysz, milszy ton bylby mi tez mily.
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #740 : Czerwiec 24, 2010, 23:36:36 »

Nie mam cierpliwości do osób przewrażliwionych na swoim punkcie, które mają tendencję do odbierania wszystkiego personalnie.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Robin
Gość
« Odpowiedz #741 : Czerwiec 25, 2010, 08:28:11 »

Miłe panie, (dziewczyny ? )  o co wy się kłócicie ? Pisząc w ten sposób do  kamil777 chciałem zwrócić uwagę że to on zachował się chamsko w stosunku do wszystkich osób na forum pisząc
Cytuj
Przypaliło wam mózgi od tego nadmiaru bzdurnych wiadomości\informacji którymi ekscytujecie się każdego dnia?
A może po przeczytaniu ponad stu sesji padły wam szare komórki,i nie jesteście w stanie myśleć logicznie i nie potraficie swoich myśli skupić na czymś innym niż szeroko pojęty Ee-nki ( który nie istnieje)  ?
Tekst za długi?. Nie chce wam się czytać?,
HALO TU  ZIEMIA!
mnie to zdenerwowało ,a nie komentarz Janneth
pozdrawiam

ps.oczywiście temat przeczytałem Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #742 : Czerwiec 25, 2010, 12:19:49 »

Nie poczułem się dotknięty tym konkretnym postem, więc proszę nie wypowiadać się za mnie pisząc "w stosunku do wszystkich osób na tym forum"...
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #743 : Czerwiec 26, 2010, 13:29:52 »

Cytat: Dariusz
Ze względu na aktualną postawę Rafaeli, na czas próbny ujmuję jej połowę minusów, jeżeli sprawdzi się w dalszym, poprawnym zachowaniu te chwilowo zawieszone punkty zostaną zdjęte, jeżeli nie - przywrócone i dodane kolejne, zgodnie z ewentualnym przewinieniem.

Dariusz, z całym szacunkiem, ale czemu służą te wartościowania ludzi?
Czy za pomocą minusów chcesz wymierzać sprawiedliwość, jako ten Sprawiedliwy?
A jeśli przyjdzie Ci się z tego rozliczyć…? Co wtedy?

Pozdrawiam  Uśmiech
 
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2010, 13:31:06 wysłane przez ptak » Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #744 : Czerwiec 26, 2010, 18:57:33 »

Cytuj
Ze względu na aktualną postawę Rafaeli, na czas próbny ujmuję jej połowę minusów, jeżeli sprawdzi się w dalszym, poprawnym zachowaniu te chwilowo zawieszone punkty zostaną zdjęte, jeżeli nie - przywrócone i dodane kolejne, zgodnie z ewentualnym przewinieniem.

Nie wierzę nie wierze własnym oczom Coś jaką postawę Rafaeli postawa jest ciągle taka sama a te obsurdalne minusy to fanberia modów i tyle pokazali, że jak chca to bat znajdą na każdego więc czemu piszesz o postawie?
Czyżbyś tego nie widział że jej postawa jest ciągle niezmienna.


Pozdrawiam Uśmiech

a tych minusów nie powinno być wcale plusów zreszta też.
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #745 : Czerwiec 26, 2010, 20:17:42 »

Witaj Ptaku, czy mozesz jasniej sie wyrazic?
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #746 : Czerwiec 26, 2010, 20:51:57 »

Cytat: Rafaela
Witaj Ptaku, czy mozesz jasniej sie wyrazic?

Rafaelo, a czego nie rozumiesz? Zawsze byłam przeciwna minusowaniu człowieka. Jest to dla mnie nieetyczne i w pewnym stopniu uwłaczające. Jeśli ktoś rzeczywiście łamie wszelkie, dopuszczalne zasady, to można go pozbawić dostępu do forum. Zaś te minusy i plusy, to jak zabawa w przedszkole. Takie nieświadome powielanie systemu na zasadzie kija i marchewki.
Moje zdanie na ten temat wyrażałam już wielokrotnie, prośby o zdjęcie Ci tych minusów także z mojej strony padały, niestety bez żadnego odzewu. Jak widać regulamin mocno trzyma na uwięzi swoich twórców. I trzymać będzie, dopóki nie zmieni się ich postrzeganie świata.
Tobie zaś Rafaelo radzę, nie przejmuj się tak bardzo tym „piętnem”, bo nie jest ono Twoje…

Pozdrawiam serdecznie  Uśmiech
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #747 : Czerwiec 26, 2010, 21:04:38 »

Dziekuje Ci bardzo serdecznie. Bardzo sobie cenie Twoja wypowiedz.
Ja tez uwazam ze punkty powinny byc zniesione.

Rafaela
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #748 : Czerwiec 26, 2010, 21:53:25 »

Drodzy forumowicze, ja również od początku byłem i jestem przeciwny punktom (tak dodatnim, jak ujemnym), niemniej musimy pamiętać, że żyjemy w świecie, w którym nie wszystko jest tak poukładane jak chcielibyśmy tego. Najlepszym tego przykładem jest fakt iż sami wdajemy się w polemiki wszelakiego typu, pomimo iż zdajemy sobie sprawę z bezsensowności brania udziału w pewnych sytuacjach - najlepszym tego przykładem jest ukaranie >Rafaeli< za coś czego była najmniej winna. Ot, dała się ponieść emocjom, i napisała coś, czego normalnie nie zrobiła by nigdy (jak mniemam) a głowni aktorzy tego spektaklu cieszą się, że umiejętnie wykorzystując pewne socjotechniki i uniknęli "bury", choć z drugiej strony bardzo skutecznie unaocznili jak można wmanewrować ludzi w tym dualnym świecie.
To tylko forum, ale pomyślcie co by było gdyby takie sytuacje miały miejsce w rzeczywistości? Strach pomyśleć. Mrugnięcie Uśmiech
Ta więc ja - który podjąłem się funkcji "administratora" tego forum, jak i wszyscy forumowicze, musimy dostosować się do pewnych reguł.
To urok tego, czyli III wymiaru, czy jak go tam zwać.  Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2010, 21:56:09 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
ptak
Gość
« Odpowiedz #749 : Czerwiec 26, 2010, 22:46:57 »

Grunt to humor… można i tak zagłuszyć ten cichy głos… ale wg mnie lepiej samemu zapłakać, niż być przyczyną cudzych łez. Oczywiście, to tylko metafora, no i tylko forum a nie rzeczywistość, jak twierdzi Droga Administracja. Zatem twarde reguły usprawiedliwiają twarde serce… czy aby na pewno? 
Ach te uroki…

Pozdrawiam  Uśmiech
Zapisane
Strony: 1 ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... 78 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.08 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

swietadynastiatoftegard pegasus pack-of-black-and-white hejtforum radarodzicowsp289