Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 29, 2024, 14:10:25


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 78 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wyraź siebie!  (Przeczytany 784004 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
marek324
Gość
« Odpowiedz #125 : Grudzień 30, 2009, 07:38:02 »

w kwestii formalnej - masz rację. powinienem to stwierdzenie ująć w nawias, wszak był kiedyś taki program w telewizji, bodajże TVP1.

=======================================

kiara: "Jeszcze nie jestes w stanie zaakceptowac faktu ze moja wiedza moze byc prawdziwa ( zreszta ja wiekszosc) , zbyt gleboko macie jeszcze " wryte " stare wzorce. Pomimo wielkiego gadania nie pozbyliscie sie ich."

Wiedza? kiara, bez urazy - ty nie masz żadnej wiedzy. Przynajmniej w zakresie który tu reprezentujesz. To co usiłujesz tu przemycić to demagogia i populizm.

nagumulululi - trafność diagnozy kiary: 100%, zgadzam się w zupełności.

==============================================================

kiara, dziwi mnie że ktos taki oświecony jak ty popełnia tak kardynalne pomyłki intelektualne. zastanów się nad tym co ty piszesz... "niech twoje przekonania zostaną twoją wiedzą"? masło maślane delikatnie rzecz ujmując pomijając abolutny brak logiki w tym stwierdzeniu. PRZEKONANIA MOGĄ I ZAZWYCZAJ WYNIKAJĄ Z WIEDZY! NIE STAJĄ SIĘ NATOMIAST WIEDZĄ. chcesz prawić o wyzszych stanach świadomości. wróć do szkoły i przrób materiał podstawowy.

miałem tego nie pisać, ale jak przeczytałem twoją modyfikację wiadomości, to mogę to stwierdzić z całą odpowiedzialnością: sama jesteś ograniczona, byłbym skłonny do stwierdzenia problemów natury emocjonalnej.


Scaliłem posty
Darek
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2009, 14:42:22 wysłane przez Dariusz » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #126 : Grudzień 30, 2009, 14:06:25 »

nagumulululi niech Twoje przekonania zostana Twoja wiedza dopuki nie zechcesz ich zmienic.

Uwazam nasze dalsze dyskusje za zbedne.
Z powazaniem Kiara Uśmiech Uśmiech

Arteq , lekarz , ktory zajmuje sie regresingiem , to psycholog , uzywajacy hipnozy w cofaniu pacjetow w odleglom przeszlosc.

Jezeli interesuja cie tajnik tego kierunku leczenia zainteresuj sie nim sam.

Kiara Uśmiech Uśmiech

ps. Takie twierdzenia jak Twoje nagumulululi , oraz marka 324  , nie wspomne o artqu sa powodami dla , ktorych nie przekaze wiedzy , ktorej nie znacie.
Zwyczajnie nie jestescie w stanie uwierzyc w rzeczy , ktorych sami nie znacie , wlasnymi ograniczeniami chcieli byscie ograniczac innych zeby za nic na swiecie nie przekroczyli wyznaczonej im przez was "lini".
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2009, 14:14:27 wysłane przez Kiara » Zapisane
nagumulululi
Gość
« Odpowiedz #127 : Grudzień 30, 2009, 14:40:03 »

nagumulululi niech Twoje przekonania zostana Twoja wiedza dopuki nie zechcesz ich zmienic.

Uwazam nasze dalsze dyskusje za zbedne.
Z powazaniem Kiara Uśmiech Uśmiech



Nie widzę powodu dla którego się tak bardzo obrażasz. Zachęcam do przekazania wiedzy i robiłem to wcześniej, jednak nie mogłem się doczekać tej "prawdy". Szanuje twoje niehedonistyczne poglądy, wiarę w miłość i wytrwałość. Jeżeli masz jakaś unikalną wiedzę, choćby ze snów, zechącam do podzielenia się, może coś podpowiem. Natomiast słuchanie twoich "filozoficznych" wywodów nie należy do przyjemności i jest przejawem zagubienia się w słowach. Zachęcam do używania prostych słów, nie używania neologizmów NEW AGE, "bajeranckich" pojęć o programowaniu , etc. Jeżeli ma się do powiedzenia prawdę, to zwykle prostymi slowami bez współczesnej papki słownej i anglojęzycznych gadżetów.

Nie wiem skąd twoje przekonanie o unikalności twojej wiedzy? Może podasz jej źrodłó? Może to sny, wizje? Konkret bez twoich wywodów filozoficznych.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2009, 14:42:32 wysłane przez nagumulululi » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #128 : Styczeń 03, 2010, 22:48:33 »

ok panowie to jest wasz ostatni post nie na temat ,następne będą usuwane. Dariusz już wszystkich przestrzegał.
Bardzo proszę przenieść spory do odpowiedniego topiku.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2010, 22:48:51 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
arteq
Gość
« Odpowiedz #129 : Styczeń 03, 2010, 22:51:36 »

Szkoda,że nie znam Twojego nazwiska Arteq,czy Lazar,jak wolisz na innym forum.
Kocie jesteś perfidnym kłamcą i naiwniakiem. Już wielokrotnie juz ubzdurało Ci się w Twojej główce, że ktoś jakoby miał wiele nickóe, lub na innych forach udzielał się pod innym nickiem. Wielokrotnie rzucałeś gówniarskie oskarżenia i NIGDY nie byłeś w stanie udowodnić swoich majaczeń. Taka sytuacja ma miejsce również teraz. Nie wiek kto to jest Lazar i na jakim forum się udziela, a Twoje insynuacje są jak zwykle pozbawione krzty prawdziwości. Kiedy w końcu dziecinne zagrywki Kota zostaną ukrócone i kiedy w końcu ten dzieciuch zostanie przymuszony aby wziąć odpowiedzialność za swoje słowa lub w przypadku braku dowodów [co zapewniam, że w tej sytuacji będzie miało miejsce] będzie ukarany karą administracyjną lub zostanie przymuszony aby powiedzieć "przepraszam, zachowałem się jak gówniarz...".

Nie wiem co i na jakim forum udowodniłeś jakiemuś Lazarowi, lecz jeżeli chodzi o mnie i to forum to zostały udowodnione Ci kłamstwa...

Nie, nie wiem wszystkiego - bazuje na oficjalnych informacjach. Natomiast Ty Kocie jako linięobrony przyjąłeś insynuacje, że jakoby my nie wiemy wszystkiego, dlatego nasze oceny są błędna. Dlatego proszę po raz ostatni- skoro nam zarzucasz brak informacji pochwal się tymi które poszerzyłyby nam pole widzenia i nasze obiekcje przedstawiły jako chybione. Masz takowe info czy też znowu uciekasz, hę? 

Oficjalne zgłoszenie do administracji: w świetle kolejnych pomówień prze Kota kategorycznie wnoszę o przymuszenie oszczercy Kota do udowodnienia podłych kontynuacji jakobym na jakimś innym forum posługiwał się nickiem Lazar, a jeżeli nie będzie w stanie tego udowodnić [zapewniam, że nie, bo nigdzie nie używam nicku Lazar] proszę o karę administracyjną i przymuszenie do przeprosin. Prośba jest kategoryczna ze względu na kolejne pomówienia Kota i to, że nigdy za nie nie poniósł odpowiedzialności. Najwyższy czas nauczyć smarków odpowiedzialności.   

edit: jak już kilka razy pisałem na tym forum mam na imię artur.
edit: słowa "Lazarus" zmienione na "Lazar"

==========================================================


Alez w znacznym stopniu jest na temat - Kot jako powtórzony zarzut co do mylności moich osądów w temacie "wykopalisk i Egiptu" zarzucił brak informacji - dlatego poprosiłem go o RZECZOWE wyjaśnienia w tym zakresie. Chętnie zapoznam sięz inforamcjami którymi on DYSPONUJE a pozostałym forumowiczom są obce...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2010, 18:39:39 wysłane przez Dariusz » Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #130 : Styczeń 03, 2010, 22:59:44 »

Piotr, daj spokój. Czy naprawdę mam udowodnić Ci, że Łobos na wielu sesjach SIEDZI sobie spokojnie przy stole i "przekazuje" przesłanie samcia? Czy mam wsakzać Ci swsje na których nawet nie jest wprowadzana w trans?

Szkoda,że nie znam Twojego nazwiska Arteq,czy Lazar,jak wolisz na innym forum.
Kocie jesteś perfidnym kłamcą i naiwniakiem. Już wielokrotnie juz ubzdurało Ci się w Twojej główce, że ktoś jakoby miał wiele nickóe, lub na innych forach udzielał się pod innym nickiem. Wielokrotnie rzucałeś gówniarskie oskarżenia i NIGDY nie byłeś w stanie udowodnić swoich majaczeń. Taka sytuacja ma miejsce również teraz. Nie wiek kto to jest Lazar i na jakim forum się udziela, a Twoje insynuacje są jak zwykle pozbawione krzty prawdziwości. Kiedy w końcu dziecinne zagrywki Kota zostaną ukrócone i kiedy w końcu ten dzieciuch zostanie przymuszony aby wziąć odpowiedzialność za swoje słowa lub w przypadku braku dowodów [co zapewniam, że w tej sytuacji będzie miało miejsce] będzie ukarany karą administracyjną lub zostanie przymuszony aby powiedzieć "przepraszam, zachowałem się jak gówniarz...".

Nie wiem co i na jakim forum udowodniłeś jakiemuś Lazarowi, lecz jeżeli chodzi o mnie i to forum to zostały udowodnione Ci kłamstwa...

Nie, nie wiem wszystkiego - bazuje na oficjalnych informacjach. Natomiast Ty Kocie jako linięobrony przyjąłeś insynuacje, że jakoby my nie wiemy wszystkiego, dlatego nasze oceny są błędna. Dlatego proszę po raz ostatni- skoro nam zarzucasz brak informacji pochwal się tymi które poszerzyłyby nam pole widzenia i nasze obiekcje przedstawiły jako chybione. Masz takowe info czy też znowu uciekasz, hę? 

Oficjalne zgłoszenie do administracji: w świetle kolejnych pomówień prze Kota kategorycznie wnoszę o przymuszenie oszczercy Kota do udowodnienia podłych kontynuacji jakobym na jakimś innym forum posługiwał się nickiem Lazarus, a jeżeli nie będzie w stanie tego udowodnić [zapewniam, że nie, bo nigdzie nie używam nicku Lazarus] proszę o karę administracyjną i przymuszenie do przeprosin. Prośba jest kategoryczna ze względu na kolejne pomówienia Kota i to, że nigdy za nie nie poniósł odpowiedzialności. Najwyższy czas nauczyć smarków odpowiedzialności.   

edit: jak już kilka razy pisałem na tym forum mam na imię artur.

Trzymaj fason bracie.
Wyprowadziłeś się z równowagi.
Czemu mnie obrażasz i smarkiem nazywasz?
Czy tak Chrystusa na swojej drodze sławisz?
Czy tak miało być,że obelgami racje swoje naciągasz?
Czy jesteś rad z postawy swojej,ze wrogów więcej skupiasz a przyjaciół wcale?
Sam z siebie tak działasz,czy sługusem tylko jesteś?
Pozdrawiam Cię serdecznie.Śpij dobrze . Uśmiech Uśmiech

P.S.
Proszę o przeniesienie naszych postów do działu typu wyraź siebie,bo nasza korespondencja z wykopkami niewiele ma wspólnego  a z wykopaliskami tym bardziej. Uśmiech Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #131 : Styczeń 03, 2010, 23:04:23 »

Jak zwykle - zero konkretów.
Co do "smarków" - poziom Twoich wypowiedzi jest dla mnie na poziomie średnio rozgarniętego ucznia ostatnich klas podstawówki. Zadałem w związku z tym pytanie o wiek - dla śmiałości powtórzę  info o sobie - 33  lata.
Skoro twoja wypowiedź nie ma nic wspólnego z tematem - to po co robisz świadomie offtopy?

Nie wyprowadziłeś mnie z równowagi, nie pochlebiaj sobie...
Zapisane
sarah54
Gość
« Odpowiedz #132 : Styczeń 03, 2010, 23:19:30 »

Co do bytności na innych forach i o innych nickach- pełne prawo wolnej woli. Pełne prawo wolnej woli w zakresie "mniesięzdajizmów", bo to wyrażanie nas samych. Jeśli nie jest to spójne- szukamy miejsca, by nasze widzenie rzeczywistości chociaż w niewielkim stopniu dawało nam przyjemność z przymusu naszego działania. Odbicie niewiele ma wspólnego z tym, co czujemy.
Kocie-podlegasz tym samym uwarunkowaniom, co Arteq. Czas nie jest łatwy- ale ja wam powiem, że największe antagonizmy zawierają w sobie największą moc kreacji...

Jednak obserwując człowieka, wiem, że kłamie. Choć się tego wstydzi. kłamie, ale zaraz potem wie, że powiedzieć prawdę, to być silnym. I kłamie nadal.
Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #133 : Styczeń 05, 2010, 13:18:23 »

sarah, do poruszanych tutaj zarzutów wobec ciebie widzę że też nie potrafisz się ustosunkować. boże, jaka ty jestes uduchowiono-powierzchowna.  Z politowaniem
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2010, 14:29:48 wysłane przez marek324 » Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #134 : Styczeń 05, 2010, 14:01:08 »

kiara, jak cię ak obserwuję oraz czytam to co piszesz - to chyba każdy się ze mna zgodzi -masz powazny problem w relacjach męsko-damskich, problem a wręcz kompleks niedowartosciowania i niespełnionej kobiecości
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2010, 14:08:59 wysłane przez marek324 » Zapisane
acentaur

Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #135 : Styczeń 05, 2010, 14:08:15 »

Witaj marek324,
mam do Ciebie prosbe. Moze bys sie najpierw wykazal jakimkolwiek znawstwem, w jakimkolwiek
temacie a przestal zajmowac sie inymi uzytkownikami. Prosze..
pozdrawiam
Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #136 : Styczeń 05, 2010, 14:11:22 »

acentaur, w tematach tutaj poruszanych nie można się wykazać "znawstwem" bo to jest niewymierne i nienamacalne. natomiast osoby, ich poglądy i wypowiedzi jak najbardziej. zwłaszcza kiedy prawią michałki Uśmiech

Przecież co druga osoba na tym forum prawi że najważniejszy jest człowiek i jego energia...  Z politowaniem
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2010, 14:21:55 wysłane przez marek324 » Zapisane
acentaur

Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #137 : Styczeń 05, 2010, 14:37:21 »

Witaj marek324,
Cytuj
w tematach tutaj poruszanych nie można się wykazać "znawstwem" bo to jest niewymierne i nienamacalne
natomiast wymierne i namacalne nie istnieje co juz wykazano od dawna. Nawet nie chce mi sie
przytaczac linkow, cytatow bo to wszystko znajdziesz na forach matematyczno-fizycznych a nie
w podrecznikach czy wikipedii. Na temat michalkow moze Ci cos powiedziec pierwszy lepszy iluzjonista
, ktory zrobi Ci w 5 minut wode z mozgu. Jesli to za malo to psycholog, psychiatra . Oni maja cale tony papieru z fachowymi okresleniami na fakt, ze jeden widzi biale a drugi czarne choc oboje obserwuja to samo.  Uśmiech
pozdrawiam
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #138 : Styczeń 05, 2010, 15:09:02 »

kiara, jak cię ak obserwuję oraz czytam to co piszesz - to chyba każdy się ze mna zgodzi -masz powazny problem w relacjach męsko-damskich, problem a wręcz kompleks niedowartosciowania i niespełnionej kobiecości

Jestes w bledzie , nic podobnego ( raz Ci to wyjasnie) wiecej do tego tematu nie powroce. Nie mam zadnych kompleksow , natomiast odslaniam wiedze na temat... , ktora przez wieki byla falszowana przez "zakompleksiona meska elite".
Bog stworzyl kobiete i mezczyzne ROWNYCH  SOBIE, nie ma potrzeby ponizania lub wywyzszania zadnego z aspektow.

Jezeli interesuja Ciebie moje teksty , to skup sie na nich, a  nie na mojej osobie prosze.
Nie moja osoba jest sednem tematu a MM , nie ma wiec zadnego powodu by dyskutowac o mnie i moim zyciu osobistym.

Kiara Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2010, 15:44:38 wysłane przez Kiara » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #139 : Styczeń 05, 2010, 15:34:48 »

marek324 na tym forum nie oceniamy innych użytkowników a nawet ich wypowiedzi a raczej PISZEMY COŚ WŁASNEGO, SWOJE PRZEMYŚLENIA ORAZ DOŚWIADCZENIA

jeśli masz jakiś problem to sugeruję zmienić forum - może jakieś dla pustych dresów - oni lubią być chamscy i oceniać / obrażać innych...

718'
Zapisane
Andtrax Skyaler
Gość
« Odpowiedz #140 : Styczeń 05, 2010, 17:52:17 »

marek324 sprawdź czy nie masz w domu wycieku gazu lub innej  niebezpiecznej substancji
Sarah napisała to co stwierdziła po twoich postach
a ty reagując w taki sposób pokazałeś że się nie myliła 
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #141 : Styczeń 05, 2010, 18:18:15 »

718 i Ty udzielasz takie rady? Zapomniałeś już jak rzucałeś niewybrednymi ocenami na prawo i lewo? A kto rzucał epitetami? Mam wskazać miejsca? Apeluję o odrobinę przyzwoitości.

Kiaro, prosiłem Cię wielokrotnie abyś nie nadużywała słowa "wiedza" w odniesieniu do swojej radosnej twórczości. Tym bardziej w świetle tego, że wielokrotnie udowodniano Ci kłamstwa. Czy Twoja "wiedza" bądź myśliciele podpowiedzieli Ci również, że niejaki Lazar na FZP to ja - wszak tak tam zwracasz się: "Lazar [arteq]..." i dodajesz kłamliwie "przenosisz to z innego forum..."? I Kot za Tobą powtarza te kłamstwa czy tez jest sam taki kreatywny? [nie wiedziałem o jakie forum i wypowiedzi chodzi - dostałem linka od Janusza w świetle zgłoszonych przeze mnie uwag do kłamstw Kota].
Czy masz na grosz przyzwoitości i uczciwości aby udowodnić te KŁAMSTWA? Zapewniam, że nigdy w jakikolwiek sposób nie uczestniczyłem w czymkolwiek na FŻP, dla sprawdzenia przez administrację mogę coś napisać aby przyjrzeli się adresowi IP [z każdego z 3 komputerów z jakich zdarza mi się korzystać].
Także Twoja "wiedza" okazała się fałszywa. Dopuściłaś się KOLEJNEGO KŁAMSTWA [tak samo jak i Kot w tym zakresie]. Czy tak wygląda "miłość" i "rozwój" w Twoim wydaniu? Gratuluję kłamco [w odniesieniu do udowodnionych Ci "minięć się z prawdą"].
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2010, 18:27:30 wysłane przez arteq » Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #142 : Styczeń 05, 2010, 19:04:04 »

I tak poraz kolejny dzentelmen rozprawił się z kobietą Bogu ducha winną Kiarą.

W przeciwieństwie do Ciebie poczciwy człowieku ja bardzo wysoko oceniam postawę Kiary,która udowodniła

zachowaniem swoim pozytywna cechę-nie zajmuje się roznoszeniem gówienka,jak inni...

...inni,którzy choć troszkę przy każdej okazji chcą się w nim wytaplać i taplają się wymazując sobie twarz,by

rozpoznanym być z daleka i uwagę na siebie zwrócić-wymiotując pełne nienawiści do Świata i ludzi słowa.

Kiara mianowicie nie podzieliła się swoimi spostrzeżeniami z tym forum,choć mogła to zrobić już dawno.

Odpuściła i dobrze o niej to świadczy.

W zapłacie,że chroniła i tak skompromitowaną osobę dostała gówienkiem pośmiardującą -wiązankę z ogrodu

ulubieńca naszego-miłego kolegi.

...kolegi,który wykazał sie wielokrotnie dobrym słowem dla wielu uczestniczek tego forum- charakterystyczne

męstwo swoje w ten sposób podkreślając.

Sami oceńcie,czy ten dobry człowiek na podziw nie  zasługuje? Uśmiech Mrugnięcie


P.S.

Dla zainteresowanych.
http://www.forumfzp.net/viewtopic.php?t=3197&sid=aa3dcd8e7657100842a7b6274b02f3fa


« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2010, 19:39:32 wysłane przez kot » Zapisane
Mobius
Gość
« Odpowiedz #143 : Styczeń 05, 2010, 19:14:16 »

And the Winner for Round one is..... Cool

Round Two 

FIGHT !!!  Duży uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #144 : Styczeń 05, 2010, 20:16:32 »

Obecne pokazywanie IP nie jest juz zadnym dowodem na nic , jest mnustwo sposobow zeby to zmieniac i byc nie zauwazonym.
Ktos , kto awanturuje sie ze wszystkimi zarzucajac im klamstwo moim zdaniem sam nie ma czystego sumienia.
To jedno.

A drugie ja artqowi nie ufam w zadne jego zapewnienia , tak wiec pokazywanie jakiegos adresu IP , to tylko zabawa dla naiwnych.

Poczekamy czas zrobi kolejna odslone , maski o malu beda spadaly.

Lazar za swoja misyjnosc , tedecyjnosc , arogancje i inne rzeczy zostal na stale usuniety z forum FZP.
Czy mozna w tym momecie udowodnic ze to arteq? To skomplikowana sprawa , mysle ze gra nie warta "swieczki", czas zrobi swoje i w tej kwestji , jak w wielu innych .Poczekajmy......

Serdecznie pozdrawiam.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2010, 20:26:11 wysłane przez Kiara » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #145 : Styczeń 05, 2010, 21:27:20 »

Kiara nie jest "Bogu ducha winną" kobietą. Jest oszczercą - rzuciła na mnie potwarz i nie potrafi jej udowodnić. Brakiem zaufania nie ma sobie co gęby wycierać [takie powiedzenie]. Kocie a Ty dorośnij w końcu i na swoje kłamstwa również przedstaw dowody, zamiast uciekać się do lania wody.
Na szczęście jeszcze w myśl prawa to zarzucający ma udowodnić swoje oskarżenia a nie odwrotnie. Tego od Was oczekuję - nieco dorosłości i odpowiedzialności za wypowiedziane słowa. Nie wiem czy mozna czy tez nie można zmieniać IP, ja tam niczego nie zmieniam - mam odwagę wprost powiedzieć co myślę i nie uciekam przed odpowiedzialnością.
Taaaak Kiaro, maski opadają - jak widać również i Twoja kreowana na "oświeconą i uduchowioną" osobę z przeogromna prawdziwą wiedzą. Jak wskazują ostatnie fakty to żadna wiedza - to lipne wypociny - zawsze tym się okazują gdy istnieje mozliwość ich weryfikacji, żadny rozwój i żadne oświecenie - osoby cechujące się tymi przymiotami całkiem inaczej zachowują się - nie rzucają oszczerstw, a zarzuty potrafią udowodnić. Ty bezpodstawnie oczerniasz ludzi.
Czekam na dowody.
Zawsze uważam, że udowodnienie kłamstw, oczyszczenie ludzi z oszczerstw to "gra warta świeczki". I nie zamierzam dalej czekać, jeżeli chcesz czekać to trzeba było powstrzymać się ze swoim kłamliwym stwierdzeniem.
Sama jesteś przeczulona na punkcie "powiedziałam/nie powiedziałam", wielokrotnie żadałas dowodów - zawsze Ci je przedstawiałem, wykrzykiwałaś - biegłas do admina na skargi, straszyłaś banami. Weź kobieto schowaj hipokryzję i sama zastosuj się do własnych rad i żądań. Udowodnij lub przyznaj się do kłamstwa... Ja jestem spokojny o wynik, bo wiem, że to nie ja ukrywam się pod nickiem Lazar. Ty być może powoli zdajesz sobie sprawę z kolejnej wpadki, kolejnej w krótkim czasie, dlatego teraz za wszelką cenę będziesz starała się wywinąć z tej sytuacji - z wypowiedzianego kłamstwa. Nie pozwolę abys o tym zapomniała.
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #146 : Styczeń 05, 2010, 21:37:02 »

Kiara napisała:

"Lazar za swoją misyjność,tendencyjność,arogancję i inne rzeczy na stałe został usunięty z forum FŻP"


Takimi to "zaletami" a przede wszystkim promieniującą nienawiścią nafaszerowane są posty kolegi Artqa.

Czy nasze forum skazane jest na wieczne cierpienie?

Czy forum Projektu Cheops musi być na wieki upodlone i wywrócone do góry nogami przez

jednego,niezadowolonego, wrogonastawionego i niebezpiecznego forumowicza?  Smutny Smutny

Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #147 : Styczeń 05, 2010, 21:55:44 »

Powtórzę po raz kolejny - nie wiem kto to jest jakiś Lazar, nie wiem co i gdzie popisywał i nie obchodzi mnie to.
Forum nie będzie upodlone gdy ludzie będą ponosili konsekwencje swoich słów. Obchodzi mnie natomaist, że bezpodstawnie i kłamliwie zarzuca mi się że to ja ukrywałem się pod tym nickiem i tym samym przypisuje się mi jego słowa. Szczytem bezczelności i perfidii jest próba rozliczania mnie z nich.

Jeżeli w czymś się mylę/kłamię to proszę o konkrety, argumenty i dowody. Proszę wskazać mi miejsce gdzie dopuściłem się pomyłki/kłamstwa i w przypadku udowodnienia mi tego nie przeprosiłem. Wtedy dyskusja będzie miała jakiś poziom zamiast gówniarskich przepychanek. Już to wielokrotnie proponowałem i sam stosuję to w dyskusjach, a zawsze w przypadku gdy zarzucam komuś kłamstwo czy hipokryzję.

Przykład:
1. Kot zarzucił mi używanie nicka Lazar na innym forum i przypisuje mi wypowiedziane przez niego słowa.
2. Odpowiadam, że to nieprawda kłamstwo.
3. Kot pomimo tego [oczywiście ma prawo powątpiewać w moje słowa/zapewnienia] podtrzymuje swoje stanowisko.
4. Proszę wobec tego o dowody bądź przyznanie się do kłamstwa/pomyłki, równolegle sprawę zgłosic do moda
5a. W przypadku udowodnienia przez Kota, że jego zarzuty były prawdziwe - ja wychodzę na kretyna i manipulanta - tym samym jestem winny przeprosin i/lub kary administracyjnej
5b. W przypadku gdy Kot nie jest w stanie udowodnić bądź nie zamierza udowodnić prawdziwości oskarżeń ma wycofać się z nich i/lub otrzymać karę administracyjną.

Uczciwe, proste, pouczające, hamujące na przyszłość zapędy bezpodstawnych oskarżeń/nieuczciwej obrony.
 
 
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #148 : Styczeń 05, 2010, 22:08:31 »

Używanie nicka Lazar nie było zarzutem-to Ty zaczepki szukasz i zarzuty w usta mi wkładasz.

Ja wiem,ze występujesz na innych forach i chore byłoby czynienie z tego zarzutu.Sam zrobiłeś z tego problem-widocznie sumienie niczyste masz,bo nerwowo do tego podszedłeś.
Więc kłamstwo jest od Ciebie,że jest to jakiś zarzut.

Proszę o dowody,że pani Lucyna nie ma przekazów i słowa,które na sesjach z ust jej wypływają są przez nią osobiście na poczekaniu wymyślane.
Będzie to dowód,że pani Lucyna kłamie. Uśmiech Mrugnięcie


Uczciwe,proste i.t.d.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #149 : Styczeń 05, 2010, 22:12:35 »

Klamstwo a niemozliwosc udowodnienia czegos z wielu powodow to nie to samo.

Klamstwem mozna nazawac rzecz na ktora ma sie dowod iz nie jest prawdziwa. W tym wypadku nie ma takich dowodow.

Natomiast niemozliwosc obecna udowodnienia powyzszego faktu wyplywac moze z wielu powodow, rowniez z  powodu zatarcia sladow , specjanie , lub przypadkowo.

Nie mniej jednak osobowosc artqa i Lazara sa zblizone do siebie , styl wypowiedzi i arogancja tematyczna idetyczne.
Tyle mozna powiedziec obecnie.

Wiecej wypowiedzi moich w tym temacie nie bedzie.

Pozdrawiam.

ps. Przepraszam arteq  ale ja nie mam geby i prosze w stosunku do mnie nie uzywac takich zwrotow , bo sa obrazliwe.
W okresleniu swojej obecnosci na forum uzywasz slowa ukrywam sie pod nickiem...., nikt nie uzyl takiego okreslenia ( byc moze to robiles wiec tak napisales?) , zawzyczaj na forum uzywa sie nicku gdy pisaniu towarzysza normalne intecje.
Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2010, 23:18:09 wysłane przez Kiara » Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 78 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.179 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

obozyjenieckie panzerdivisiontiger brygadaszarika forumhumorystyczne julandia