Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 18, 2024, 19:15:04


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 78 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wyraź siebie!  (Przeczytany 786094 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #175 : Styczeń 06, 2010, 18:18:51 »

Kochanie kogokolwiek , to nie jest ponizanie siebie , to wyjasnienie caloksztaltu zdarzenia , takim jakim ono jest, to jedno.
Kochac naprawde siebie i innych , to miec odwage powiedziec prawd , ktora zaistniala , a zaistniala wyzej opisana. Nie stawac sie ofiara czyjas w imie milosci , bo to nie jest milosc , tylko jej pokraczne odbicie.

Nie mozna kochac kogos , kto nie chce przyjac cudzego uczucia , gdyz jest to wymuszenie na sile. Zrobic to moze wiecej zlego niz dobrego.
Raczej nalezy wyjasnic calkowicie sytuacje by oczyscic wszystkie pola , pozostawiajac wybory osobom w niej zanurzonym.

Ja z mojej strony przedstawilam caloksztalt , pomimo wczsniejszych osadzen i zniewag. Wyjasnilam zrozumiale dlaczego porownalam na FZP Lazara z artqiem.

Chyba jest to jasne i zrozumiasle? Nadinterpretacje niczemu nie sluza.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2010, 18:19:40 wysłane przez Kiara » Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #176 : Styczeń 06, 2010, 18:38:55 »

Kiaro, co innego jest mówić o sobie i być pociąganym za te słowa (sytuacja, gdy bronisz swojej wewnętrznej wiedzy, którą sama zdecydowałaś się tu "przekazywać"), a co innego jeśli na siłę wygrzebujesz o kimś informacje, których sam nie miał życzenia ci opowiadać.
Nikt nie chce być o nic nieuczciwie posądzany. Obrzydliwe jest wasze zachowanie, bo:
1. Nie wasz interes, pod jakimi nickami siedzi Arteq na innych forach
2. Nie ustępujecie ze swoimi domysłami pomimo faktu, że oczerniana osoba się już do nich ustosunkowała twierdząc, że nie są prawdziwe.
3. Sami byście nie chcieli, żeby ktoś szperał w waszej działalności internetowej.
4. Mniemam, że nikogo z pozostałych użytkowników nie interesują wasze rewelacje.

Kapłan już kiedyś dostał minusa za pomówienie (z resztą tej samej osoby - obsesje macie?).
Żeby być fair, powinnam teraz dać i wam po minusie, bo takie zachowanie nie jest zgodne z netykietą i regulaminem naszego forum. Nie zrobiłam tego tylko i wyłącznie dlatego, że ty Kiaro w miarę szybko się zreflektowałaś i na tyle, na ile duma ci pozwoliła, przeprosiłaś Artka za oczernianie go bez jakichkolwiek dowodów.
Zachowaj więc już fason, jaki udało ci się chyba przypadkiem przybrać i przestań włazić z buciorami w czyjeś życie.

PS. Buciory nie są wulgaryzmem, to takie polskie powiedzenie. Tak samo jak "wycieranie sobie czymś gęby".
Mniej przewrażliwienia na punkcie własnej osoby i więcej poszanowania dla innych.
Pamiętaj, że to co wysyłasz, prędzej czy później cię dopadnie.

A teraz już koniec plot. Jak się komuś nie podoba, będzie ostrzeżenie.
Na PW się przenieść ze swoimi domysłami.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #177 : Styczeń 06, 2010, 18:53:36 »

Kiaro, co innego jest mówić o sobie i być pociąganym za te słowa (sytuacja, gdy bronisz swojej wewnętrznej wiedzy, którą sama zdecydowałaś się tu "przekazywać"), a co innego jeśli na siłę wygrzebujesz o kimś informacje, których sam nie miał życzenia ci opowiadać.
Nikt nie chce być o nic nieuczciwie posądzany. Obrzydliwe jest wasze zachowanie, bo:
1. Nie wasz interes, pod jakimi nickami siedzi Arteq na innych forach
2. Nie ustępujecie ze swoimi domysłami pomimo faktu, że oczerniana osoba się już do nich ustosunkowała twierdząc, że nie są prawdziwe.
3. Sami byście nie chcieli, żeby ktoś szperał w waszej działalności internetowej.
4. Mniemam, że nikogo z pozostałych użytkowników nie interesują wasze rewelacje.

Kapłan już kiedyś dostał minusa za pomówienie (z resztą tej samej osoby - obsesje macie?).
Żeby być fair, powinnam teraz dać i wam po minusie, bo takie zachowanie nie jest zgodne z netykietą i regulaminem naszego forum. Nie zrobiłam tego tylko i wyłącznie dlatego, że ty Kiaro w miarę szybko się zreflektowałaś i na tyle, na ile duma ci pozwoliła, przeprosiłaś Artka za oczernianie go bez jakichkolwiek dowodów.
Zachowaj więc już fason, jaki udało ci się chyba przypadkiem przybrać i przestań włazić z buciorami w czyjeś życie.

PS. Buciory nie są wulgaryzmem, to takie polskie powiedzenie. Tak samo jak "wycieranie sobie czymś gęby".
Mniej przewrażliwienia na punkcie własnej osoby i więcej poszanowania dla innych.
Pamiętaj, że to co wysyłasz, prędzej czy później cię dopadnie.

A teraz już koniec plot. Jak się komuś nie podoba, będzie ostrzeżenie.
Na PW się przenieść ze swoimi domysłami.

1. mow janneth we wlasnym imieniu , a nie w moim , prosze.
2. zanim sie autorytatywnie wypowiesz poczytaj watek dokladnie
3. ja nie wystepuje pod liczba mnoga , prosze zebys kierowala sie do mnie osobiscie.
4. jezeli wycierane twojej geby o cos nie razi ciebie, zatem wycieraj prosze swoja gebe o swojego meza i wice wersa , nie o mnie piszac w taki sosob , bo moderatorom z racji funkcji juz nie wypada.

Tak wiec jeszcze raz przeczytaj wszystkie posty dotyczace tej sprawy a pozniej mnie osadzaj, bedzie zdrowiej.Bo tedecyjna interpretacja nie jest wlasciwa.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2010, 18:54:27 wysłane przez Kiara » Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #178 : Styczeń 06, 2010, 19:00:36 »

Tak dla ścisłości,to Kiara niczego niestosownego nie zrobiła.

Został podany link dotyczący innego forum,gdzie Kiara sobie wysępuje.

Za to,co ona tam pisze na tamtym forum nie powinna na tym forum być krytykowana.

To sam zainteresowany zrobił aferę z tego i sam upublicznił-jak dotrzeć do tego forum i co to jest za forum a ja podałem link.

Może od razu się pozabijamy prewencyjnie,bo nie wiadomo,co na innych forach piszemy.Może jeszcze po banie sobie damy?

Winienie Kiary jest zwariowanym snem pijanego idioty w tym przypadku.

To kompletne nieporozumienie.


Najpierw należy poczytać o co chodzi a nie na ślepo zajmować stanowisko krytykując niewinne osoby.
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #179 : Styczeń 06, 2010, 19:01:52 »

1. Nie interesuje mnie jaki w tym masz swój prywatny interes. To, co robisz jest świństwem i nie zamierzam tego nawet w ładne słowa ubierać. Poluzuj tam, gdzie cię ciśnie i wplątuj w swoje prywatne gierki całego forum.
2. Przeczytałam, oj - przeczytałam. I pewnie bym się słowem nie odezwała, gdyby nie burdel, jaki zrobiliście zaledwie w jeden dzień!
3. Ja się nie zwracam do ciebie tylko (nie pochlebiaj sobie). Kapłan również kazał się wpisać na listę pokazujących palcem, więc sprawa tyczy siłą rzeczy was obojga.
4. Dopóki będę moderatorem i dopóki to forum będzie miało regulamin, to będzie on PRZESTRZEGANY!
Męża nie mam, więc twoja metafora jest nieco nie na miejscu. Idź się wyżyć gdzie indziej, bo chyba takiej oświeconej głowie nie wypada publicznie smrodki roznosić.


Kocie, dzięki za obszerne wyjaśnienie, nie mam pojęcia jak to się dzieje, że czytamy w jednym języku, a rozumiemy w dwóch.
Z resztą - mało mnie to... Wiesz...
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
ptak
Gość
« Odpowiedz #180 : Styczeń 06, 2010, 19:28:54 »

Może nie powinnam się wtrącać, ale mimo, że zachowanie Artqa niejednokrotnie mnie „razi”, to jakoś mu wierzę, intuicyjnie czuję, że mówi prawdę …
Uważam, że nie powinno się bez dowodów czynić podobnych insynuacji, jakie miały tu miejsce. Wielu ludzi przejawia podobne wzorce zachowań. To nie powód, by wszystko przypisywać osobie, którą się zna, bo dostrzegło się podobieństwa i zbieżności. Można bardzo boleśnie kogoś skrzywdzić.

Pozdrawiam
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #181 : Styczeń 06, 2010, 19:35:49 »

moja mila Moderatorko.

"1. Nie interesuje mnie jaki w tym masz swój prywatny interes. To, co robisz jest świństwem i nie zamierzam tego nawet w ładne słowa ubierać. Poluzuj tam, gdzie cię ciśnie i wplątuj w swoje prywatne gierki całego forum.
2. Przeczytałam, oj - przeczytałam. I pewnie bym się słowem nie odezwała, gdyby nie burdel, jaki zrobiliście zaledwie w jeden dzień!
3. Ja się nie zwracam do ciebie tylko (nie pochlebiaj sobie). Kapłan również kazał się wpisać na listę pokazujących palcem, więc sprawa tyczy siłą rzeczy was obojga.
4. Dopóki będę moderatorem i dopóki to forum będzie miało regulamin, to będzie on PRZESTRZEGANY!
Męża nie mam, więc twoja metafora jest nieco nie na miejscu. Idź się wyżyć gdzie indziej, bo chyba takiej oświeconej głowie nie wypada publicznie smrodki roznosić.
janneth
"

1. z jakiej racji moje dyskusje z innego forum sa rozwazane na tym? pokaz mi punkt reggulaminu , ktory na to zezwala!

2.z jakiej racji oskarzasz mnie o cokolwiek w stosunku do artqa skoro ja niczego takiego na nie napisalam, i tak bezzasadnie tlumaczylam moj post z innego forum na tym , a to tylko z grzecznosci do czytelnikow , ktorzy tej historii nie znali.
Nie ma zadnych podstaw zeby przenosic jakie kolwiek dyskusje z innych miejsc i wyciagac jakie kolwiek konsekfecje w jeszcze  innych . Jezeli istnieje punkt regulaminu z tym zwiazany to prosze go pokazac.
W innym wypadku prosze mnie przeprosci za caloksztalt  twoich bezpodstawnych oskarzen i straszen.

3. wypadalo by wielka Moderatorko pokazac zdziebko kultury a nie znizac sie do tak prymitywnych slow i popierac je , w ten sposob  pokazujesz swoja  "pokraczna  twarz" wszystkim czytelnikom forum, kiepski sobie wizerunek malujesz ale to twoja sprawa.

4. Lazar na tamtym forum przez pol roku nie zaprotestowal iz nie jest artqiem , nie zrobil tego ani razu, tak wiec nie bylo powodu do dalszych dyskusji.
Nie widze zadnych okolicznosci do laczenia dyskusji na dwoch niezaleznych forach, kto ma takie wladcze zapedy?

Nie znize sie do poziomu twojej dyskusji bo jest zenujacy, przykre.

jezeli chcesz bardzo PRZESTRZEGAC regulamin to POKAZ PUNKT w nim ktory mowi iz masz prawo dysponowac moimi postami z innego na tym i za nie mnie jeszcze karac.

Prosze mnie wiecej nie mieszac do konfliktow innych forumowiczow.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2010, 19:44:08 wysłane przez Kiara » Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #182 : Styczeń 06, 2010, 19:50:25 »

byłem moderatorem na forum o wiele większym i stwierdzam, że na miejscu tu obecnej organizacji nie wahałbym się ani chwili w przyznaniu kilku osobom bana na ochłonięcie, bo takich żenujących postów (u ponoć tak wysoko rozwiniętych istot) to dawno nie czytałem
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #183 : Styczeń 06, 2010, 20:00:49 »

Kiara, czy ty nie rozumiesz, co to znaczy koniec dyskusji? Po jakiego grzyba najpierw oczerniasz, potem przepraszasz, a na końcu mówisz, że to jednak nie twoja wina i ciągniesz dalej temat, za jaki dopiero co przepraszałaś?

I znowu w punktach, co by czytelnie było:

1. Z tego, co mi wiadomo, nie robisz żadnej tajemnicy ze swojej obecności na tamtym forum, wszyscy wiedzą jakiego nicka tam uzywasz i każdy może sobie wejść, przeczytać i skomentować.
Na tym forum rozmawiamy też o wielu innych (przykładem może być choćby ŚG Leszka), ale to nie to stanowi problem i nie warto, żebyś odwracała teraz kota ogonem robiąc z siebie mało rozgarniętą dziewczynkę i pytając o co kaman.

2. Za nic przepraszać cię nie będę, chyba że w podobnym do twojego stylu czyli:
- ale jesteś okropna.
- przepraszam, że powiedziałam, że jesteś okropna
- chociaż tak naprawdę dalej tak uważam

Starczy? A teraz pozwól, że wskażę ci punkt w regulaminie, który złamałaś:
"zawierają pomówienia – informacje obarczające niepotwierdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego)"

Gdybyś miała przysłowiowy łeb na karku, to rozegrałabyś to inaczej i nie dążyła do celu po trupach.
Mogłaś napisać do Artka na PW, że masz podejrzenia odnośnie powiązań jego osoby z innym uczestnikiem innego forum.
On pewnie napisałby ci to samo, co napisał publicznie tutaj, a co w ogóle nie powinno ujrzeć światła dziennego.
I to powinien być koniec rozmowy. Z tą jedyną poprawką, że jeśli twoja detektywistyczna natura bierze w tobie górę, to "śledztwa" przeprowadzaj sobie we własnym zakresie. Jeśli publicznie mówisz, że wiesz o kimś więcej niż on sam chce o sobie publicznie powiedzieć, a w dodatku nie masz na to żadnych dowodów poza swoją "nieomylną" wiedzą wewnętrzną, to licz się z konsekwencjami zarówno w życiu prawdziwym jak i wirtualnym.
Bo takie prawo daje nam nawet konstytucja i prawo cywilne. Wstyd mi, że muszę o takich sprawach upominać starszych od siebie ludzi.

Wszyscy wiedzą i nie było żadną tajemnicą, że za pomówienia dostaje się na tym forum minusiki.

3. A to ja ci powiedziałam, że sobie czymś gębę wycierasz, czy ty mnie żebym wytarła ją o swojego męża?
Jeśli w kwestii dobrego wychowania i kultury zobaczę u ciebie jakikolwiek progress - to uwierz mi - będę błagała o korepetycje na kolanach!


DOPISANO:
Ptaku, tu nawet nie chodzi o to, czy on jest tym użytkownikiem czy nie. Dla mnie może mieć na tamtym forum nawet i dwdzieścia kont. Problem jest taki, że osoby trzecie publicznie ujawniają informacje na temat jednego z naszych użytkowników, który jak widać sobie tego nie życzy. Jest to jego prywatna sprawa i nie jest istotne dla naszego forum, czy ma konta gdzieś indziej, bo my tego nie zabraniamy. Pół biedy byłoby, gdyby po jego stanowczej negacji wysnuwanych podejrzeń, sprawa ucichła. Jest jednak inaczej. Zostało mu "przypisane" inne konto bez żadnych dowodów pomimo jego wyraźnego sprzeciwu.
Jest to pomówienie, bo przypisując mu konto, przypisano mu słowa, jakie zostały wypowiedziane przez być może... kompletnie inną osobę. I za to właśnie powinni oboje zostać ukarani. Tak się po prostu nie robi.
Nikogo nie można bezpodstawnie oskarżać, a sposób w jaki z maniakalnym uporem pewne osoby tutaj sobie coś domniemują jest po prostu obrzydliwy i godny potępienia.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2010, 20:13:57 wysłane przez janneth » Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
kot
Gość
« Odpowiedz #184 : Styczeń 06, 2010, 20:38:25 »

Jeszcze raz muszę przypomnieć,ze Kiara jest ofiarą tego zamieszania.

ZOSTAŁA WYWOŁANA DO ZAJĘCIA STANOWISKA w sprawie a teraz jest za to KRYTYKOWANA.

TO JEST MOI DRODZY CHORE.

PROPONUJĘ URWAĆ TEMAT,jeśli mamy dobre intencje zakończenia kłótni.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #185 : Styczeń 06, 2010, 21:11:31 »

Na podstawie postu przytoczonego z innego forum na tym o tresci;

"Lazar napisał:
Kiara napisał:

Powiedziala bym iz to Chrzescijanom spadna klapki z oczu,wszystkie przekrety zostana ujawnione. Zobacza jak przez 2000 lat byli zwyczajnie oszukiwani.


proszę, byś ważyła słowa i jeśli masz coś konkretnego na myśli, to pisz konkretnie, bo to co napisałaś można odebrać jako celowe obrażanie uczuć religijnych. Ja jako katolik oszukiwany się nie czuję.


Lazar ( arteq ?) mysle ze wystarczajaco duzo zacytowalam na forum Cheops tego typu wyjasnien, znasz je. Nie widze potrzeby przenoszenia ich tutaj , ale jezeli naprawde chcesz dam odnosniki by inni ludzie czytajacy rowniez poznali oblude oraz intecjonalnosc przywodcow KRK.
Wiesz dokladnie ze nie krytykuje i nie dyskutuje nad osobistymi wyborami ludzi. Ideologje religijna i jej falsz mam prawo pokazywac.

Na wstepie falszywa teoria podstawy stworzona przez sw. Pawla.
http://forumfzp.net/viewtopic.php?t=3169
_________________

Kiara

Milosc jest szczesciem"


Do czego masz prawo janneth ?Nie kompromituj sie. Nie wykorzystuj mojej grzecznosci przeproszenia kogos za moje domniemania przeciw mnie. Nie mam prawa do nich?
Gdzie masz prawo punkt regulaminu , ktory upowaznia ciebie do straszenia mnie i karania za moj post z innego forum? Prosze o konkret. Co zlego zrobilam na tym forum iz Moderator z niego chce mnie czyms karac?
Bo chyba przeproszenie z powodu  wyjasnienia czegos i wymuszan  nie jest zlem?

"
Starczy? A teraz pozwól, że wskażę ci punkt w regulaminie, który złamałaś:
"zawierają pomówienia – informacje obarczające niepotwierdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego)"

Nikogo nie obarczylam tu zadnymi niepotwierdzonymi zarzutami, cos  masz z glowa? Zacytowano moj post z tamtego forum , bez mojej wiedzy , kazdy moze to zrobic i niech robi co che , ja nie bede za to ponosic zadnej odpowiedzialnosci.
A to ze kogos przeprosilam to tylko i wylacznie moja grzecznosc i dobra wola w uzasadnieniu i wyjasnieniu  tresci , czego wcale nie musialam robic. Wystarczy?

Na 100 forach mozna pisac i co na 100 jacys Moderatorzy beda mieli zapedy do oceniania wszystkich wypowiedzi z innych for  na wlasnymi karania za nie ludzi? To jakies chore zapedy wladcze.
Chyba naprawde mijasz sie z rola  to nadinterpretacja funkcji Moderatora.

Jak jestes taka prawa to moze mnie do sadu podaj za lamanie prawa cywilnego?
To nie sa niepotwierdzone zarzuty tylko pytanie w stosunku do wypowiedzi.Zreszta zarzuty czego? Stuknij sie w glowe.
To nie ja pisalam do artqa i nie ja stworzylam ta dyskusje , warto bylo sie tego doczytac.
Ale twoja zawisc zakryla ci wlasciwy oglad calej sprawy.
Szczerze mowiac nie dotyczy mnie ona na tym forum.

"
Wszyscy wiedzą i nie było żadną tajemnicą, że za pomówienia dostaje się na tym forum minusiki.
" jeszcze raz kogo i gdzie ja pomowilam i o co? Uzasadnij? zanim bedziesz mnie czyms straszyla.
Juz pisalam ty nie masz prawa wyciagac w stosunku do mnie zadnych konsekfecji za cos co napisalam na innym forum! Czy to rozumiesz?
 Ale ja MOGE , kogos przeprosic na tym forum  za co tylko zechce.Na tym polega roznica miedzy naszymi prawami do zachowan.
I nie interesuje mnie twoj stosunek do rzeczy dziejacych sie na zadnym innym forum wlacznie z S.G. Leszka , to twoja prywatna sprawa nic wiecej.

Kiara Uśmiech Uśmiech

ps. wstydz sie za swoje nadinterpretacje i zapedy wladcze, niech kazdy wstydzi sie za siebie.
Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #186 : Styczeń 06, 2010, 21:28:22 »

szanowna Kiaro jeśli na podstawie takiego postu wysnuwasz insynuacje iż arteq i Lazar to ta sama osoba to... jakby tu napisać nie obrażając Cię... jesteś "nierozsądna"
To nie jest tak, że cały świat się z Tobą zgadza i łaknie Twojej "wiedzy" jak koń owsa ;P
A tylko jeden jedyny arteq śmie podważać Twój autorytet.

A może po prostu masz manię prześladowczą?

EDIT:
być może nie rozumiesz ale złamałaś regulamin na tym forum, nikt Cię tu nie oskarża o pisanie jakichś bezeceństw na innych portalach
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2010, 21:30:14 wysłane przez Val Dee » Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #187 : Styczeń 06, 2010, 21:31:50 »

Przypominam, że regulamin jest w części forum zatytułowanej SPRAWY ADMINISTRARYCJNE.
Zanim trzeci raz zapytasz, dlaczego cię upominam, zapoznaj się z jego treścią, bo właśnie złamałaś następny jego punkt:

"Zastrzeżenia do działań moderatorów należy zgłaszać poprzez prywatną wiadomość do Administratora. Moderatorzy nie mają prawa zmieniać decyzji innych moderatorów."

Jeśli masz jakieś problemy z uszanowaniem mojej osoby jako moderatora i podporządkowania się moim prośbom o pohamowanie się z pomówieniami (za które przypominam - nawet nie dostałaś ostrzeżenia), to nie jest to odpowiedni temat na twoje skargi i kontemplacje. Przeczytaj to zdanie z regulaminu, jakie wstawiłam w cytat (masz go powyżej) i zrób chociaż raz coś tak, jak należy.
Mnie się albo posłuchasz albo każde twoje kolejne złamanie regulaminu będzie równało się ostrzeżeniu.
Chyba już wystarczająco złości wylałaś w tym temacie, a ja jak zwykle jestem za bardzo pobłażliwa. To pewnie wina mojej natury bądź świetnego dnia i kilku poprzednich, jakie utrwaliły się w mojej pamięci podręcznej.

I jeszcze raz dla jasności! Pomówiłaś  go tutaj i nic mnie nie obchodzi, co cię do tego zmusiło czy sprowokowało. Twoje zachowanie wpływa na moją ocenę, a ta na razie nie należy do najwyższych. Tam pisz sobie co chcesz i do woli, póki administracja będzie tolerować, będziesz miała okazję pogrywać. To jest forum PCH, a nie FŻP, regulamin jak najbardziej obowiązuje i będzie przestrzegany czy ci się to podoba czy nie.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #188 : Styczeń 06, 2010, 21:47:10 »

"I jeszcze raz dla jasności! Pomówiłaś  go tutaj i nic mnie nie obchodzi, co cię do tego zmusiło czy sprowokowało. Twoje zachowanie wpływa na moją ocenę, a ta na razie nie należy do najwyższych. Tam pisz sobie co chcesz i do woli, póki administracja będzie tolerować, będziesz miała okazję pogrywać. To jest forum PCH, a nie FŻP, regulamin jak najbardziej obowiązuje i będzie przestrzegany czy ci się to podoba czy nie."

Gdzie i kogo pomowilam TUTAJ? Prosze o udokumetowanie moim postem.

"
"Zastrzeżenia do działań moderatorów należy zgłaszać poprzez prywatną wiadomość do Administratora"

Tak juz to zrobilam.

Val Dee

"EDIT:
być może nie rozumiesz ale złamałaś regulamin na tym forum, nikt Cię tu nie oskarża o pisanie jakichś bezeceństw na innych portalach"

Mozesz mi pokazac w ktorym miejscu i czym zlamalam ten regulamin? Bo cos mi sie wydaje ze nie rozumiesz o co chodzi w tej historii?

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2010, 21:53:19 wysłane przez Kiara » Zapisane
sarah54
Gość
« Odpowiedz #189 : Styczeń 06, 2010, 21:53:54 »

Arteq- co czujesz, jak dwie damy starły się w imię Twojej czci???
Czy Intelektem uhonorujesz obie damy równo, czy ........
 Uśmiech
Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #190 : Styczeń 06, 2010, 21:55:56 »

"I jeszcze raz dla jasności! Pomówiłaś  go tutaj i nic mnie nie obchodzi, co cię do tego zmusiło czy sprowokowało. Twoje zachowanie wpływa na moją ocenę, a ta na razie nie należy do najwyższych. Tam pisz sobie co chcesz i do woli, póki administracja będzie tolerować, będziesz miała okazję pogrywać. To jest forum PCH, a nie FŻP, regulamin jak najbardziej obowiązuje i będzie przestrzegany czy ci się to podoba czy nie."

Gdzie i kogo pomowilam TUTAJ? Prosze o udokumetowanie moim postem.

"
"Zastrzeżenia do działań moderatorów należy zgłaszać poprzez prywatną wiadomość do Administratora"

Tak juz to zrobilam.

Val Dee

"EDIT:
być może nie rozumiesz ale złamałaś regulamin na tym forum, nikt Cię tu nie oskarża o pisanie jakichś bezeceństw na innych portalach"

Mozesz mi pokazac w ktorym miejscu i czym zlamalam ten regulamin? Bo cos mi sie wydaje ze nie rozumiesz o co chodzi w tej historii?

Kiara Uśmiech Uśmiech

Obecne pokazywanie IP nie jest juz zadnym dowodem na nic , jest mnustwo sposobow zeby to zmieniac i byc nie zauwazonym.
Ktos , kto awanturuje sie ze wszystkimi zarzucajac im klamstwo moim zdaniem sam nie ma czystego sumienia.
To jedno.

A drugie ja artqowi nie ufam w zadne jego zapewnienia , tak wiec pokazywanie jakiegos adresu IP , to tylko zabawa dla naiwnych.

Poczekamy czas zrobi kolejna odslone , maski o malu beda spadaly.

Lazar za swoja misyjnosc , tedecyjnosc , arogancje i inne rzeczy zostal na stale usuniety z forum FZP.
Czy mozna w tym momecie udowodnic ze to arteq? To skomplikowana sprawa , mysle ze gra nie warta "swieczki", czas zrobi swoje i w tej kwestji , jak w wielu innych .Poczekajmy......

Serdecznie pozdrawiam.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #191 : Styczeń 06, 2010, 21:56:35 »

Arteq- co czujesz, jak dwie damy starły się w imię Twojej czci???
Czy Intelektem uhonorujesz obie damy równo, czy ........
 Uśmiech


mylna interpretacja sarah 54 , ja wystepuje wylacznie w imie mojej czci , ktora niektorzy uzyli w rozgrywkach miedzy soba.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2010, 21:57:15 wysłane przez Kiara » Zapisane
sarah54
Gość
« Odpowiedz #192 : Styczeń 06, 2010, 21:58:24 »

Kiaro-nie mówiłam o kolorze imienia Arteq...
W imieniu czci- adwersarze miewają z reguły odmienne stanowiska. Niemniej złamanie, bądź nie regulaminów forów internetowych wygląda tak, jak w polskim prawie-ważna jest interpretacja.

Pewien człowiek zapytał malarza i rolnka,aby opisali mu zachód słońca............................................Słońce zaszło, jak chciało.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2010, 22:04:14 wysłane przez sarah54 » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #193 : Styczeń 06, 2010, 22:03:29 »

"I jeszcze raz dla jasności! Pomówiłaś  go tutaj i nic mnie nie obchodzi, co cię do tego zmusiło czy sprowokowało. Twoje zachowanie wpływa na moją ocenę, a ta na razie nie należy do najwyższych. Tam pisz sobie co chcesz i do woli, póki administracja będzie tolerować, będziesz miała okazję pogrywać. To jest forum PCH, a nie FŻP, regulamin jak najbardziej obowiązuje i będzie przestrzegany czy ci się to podoba czy nie."

Gdzie i kogo pomowilam TUTAJ? Prosze o udokumetowanie moim postem.

"
"Zastrzeżenia do działań moderatorów należy zgłaszać poprzez prywatną wiadomość do Administratora"

Tak juz to zrobilam.

Val Dee

"EDIT:
być może nie rozumiesz ale złamałaś regulamin na tym forum, nikt Cię tu nie oskarża o pisanie jakichś bezeceństw na innych portalach"

Mozesz mi pokazac w ktorym miejscu i czym zlamalam ten regulamin? Bo cos mi sie wydaje ze nie rozumiesz o co chodzi w tej historii?

Kiara Uśmiech Uśmiech

Obecne pokazywanie IP nie jest juz zadnym dowodem na nic , jest mnustwo sposobow zeby to zmieniac i byc nie zauwazonym.
Ktos , kto awanturuje sie ze wszystkimi zarzucajac im klamstwo moim zdaniem sam nie ma czystego sumienia.
To jedno.

A drugie ja artqowi nie ufam w zadne jego zapewnienia , tak wiec pokazywanie jakiegos adresu IP , to tylko zabawa dla naiwnych.

Poczekamy czas zrobi kolejna odslone , maski o malu beda spadaly.

Lazar za swoja misyjnosc , tedecyjnosc , arogancje i inne rzeczy zostal na stale usuniety z forum FZP.
Czy mozna w tym momecie udowodnic ze to arteq? To skomplikowana sprawa , mysle ze gra nie warta "swieczki", czas zrobi swoje i w tej kwestji , jak w wielu innych .Poczekajmy......

Serdecznie pozdrawiam.

Kiara Uśmiech Uśmiech

To jest stwierdzenie faktu co sie stalo na tamtym forum , oraz faktu iz IP nie jest zadnym dowodem na nic , oraz faktu iz ja do artqa nie mam zaufania ( i nie musze miec), oraz stwierdzenie faktu iz nie mozna w tym momecie niczego udowodnic, i nic wiecej.
A co ty chcesz tym udowodnic? bo tresc wyraznie wskazuje na miejsce mojego postu poza tym forum, to powinno wystarczyc .
Forum Cheops nie sluzy do oceniania postow z FZP , oraz karania za ich tresc, to jest nadinterpretacja funkcji Moderatorow. To wszystko.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2010, 22:04:05 wysłane przez Kiara » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #194 : Styczeń 06, 2010, 22:11:19 »

Forum Cheops nie sluzy do oceniania postow z FZP , oraz karania za ich tresc, to jest nadinterpretacja funkcji Moderatorow. To wszystko.

oczywiście, że masz rację a janneth w pełni zrobiła to czego NIE POWINNA!

718'
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #195 : Styczeń 06, 2010, 22:11:43 »

Gdzie i kogo pomowilam TUTAJ? Prosze o udokumetowanie moim postem.


To jest cios poniżej pasa, ponieważ mówisz o życiu osobistym i zawodowym użytkownika, który nigdy tego sam o sobie nie powiedział (z jego wielu poprzednich wypowiedzi wynika, że sprawuje inny zawód), co oznacza, że jest to kolejne pomówienie bez żadnych podstaw ani dowodów. I to jakie! Arteq awansował na szarlatana:
"Arteq , lekarz , ktory zajmuje sie regresingiem , to psycholog , uzywajacy hipnozy w cofaniu pacjetow w odleglom przeszlosc.
Jezeli interesuja cie tajnik tego kierunku leczenia zainteresuj sie nim sam."

Amatorstwo. Wszystko jest do spradzenia. Możesz zawsze używać proxy, ale na taką ilość odwiedzin na pewno zdarzy się jedna z twojego ip, wszystko jest do sprawdzenia, ale się nie chce, bo się boi, że nie będzie tak jak się chce, A chce się przedstawić człowieka w złym świetle, więc wymyśla i tworzy tasiemcowe ploty na jego temat:
"A drugie ja artqowi nie ufam w zadne jego zapewnienia , tak wiec pokazywanie jakiegos adresu IP , to tylko zabawa dla naiwnych.
Poczekamy czas zrobi kolejna odslone , maski o malu beda spadaly.
Lazar za swoja misyjnosc , tedecyjnosc , arogancje i inne rzeczy zostal na stale usuniety z forum FZP.
Czy mozna w tym momecie udowodnic ze to arteq? To skomplikowana sprawa , mysle ze gra nie warta "swieczki", czas zrobi swoje i w tej kwestji , jak w wielu innych .Poczekajmy......"


Dopóki nie dowiemy się, czy to jest kłamstwem, a podkreślam, że nie leży to w kręgu naszych zainteresowań, to twoje zachowanie nie jest kłamliwe. Na to jest odpowiednie określenie - pomówienie:
"Klamstwo a niemozliwosc udowodnienia czegos z wielu powodow to nie to samo.
Klamstwem mozna nazawac rzecz na ktora ma sie dowod iz nie jest prawdziwa. W tym wypadku nie ma takich dowodow.
Natomiast niemozliwosc obecna udowodnienia powyzszego faktu wyplywac moze z wielu powodow, rowniez z  powodu zatarcia sladow , specjanie , lub przypadkowo.
Nie mniej jednak osobowosc artqa i Lazara sa zblizone do siebie , styl wypowiedzi i arogancja tematyczna idetyczne.
Tyle mozna powiedziec obecnie."


Oba sformułowania są prawidłowe, zarówno ukrywam się jak i używam. "Ukrywam się pod nickiem" wzięło się z samej definicji "nicka", który to nie musi być imieniem danej osoby. Dlatego mówimy np., że Janek ukrywa się pod nickiem Pszczoła.
"W okresleniu swojej obecnosci na forum uzywasz slowa ukrywam sie pod nickiem...., nikt nie uzyl takiego okreslenia ( byc moze to robiles wiec tak napisales?) , zawzyczaj na forum uzywa sie nicku gdy pisaniu towarzysza normalne intecje."


Dopóki nie masz dowodów, a nie masz, bo podkreślasz to wierząc, że cię wybroni, to oczerniając kogokolwiek dopuszczasz się pomówienia.
"Napisalam post w ktorym porownuje Lazara do artqa z powodu dla mnie idetycznych zachowan, agresji , tematycznosci , bezczelnosci i chamstwa , ktore prezetuje w stosunku do mnie na forum Cheops i na forum Zydow Polskich ( za co ta osoba zostala z tamtego forum bezpowrotnie usunieta).
Cechy zachowan  tych dwoch postaci Lazara i arteqa sa dla mnie idetyczne , dlatego padlo porownanie.
Stwierdzam iz nie posiadam fizycznego dowodu ze jest to ta sama osoba, sa to poszlaki wskazujace na nia.
Nie mniej jednak  ,  arteq  oficjalnie  nie idetyfikuje siebie  z Lazarem, czuje sie urazony a ja nie mam mozliwosci potwierdzenia idetycznosci osob."


A na tym powinnaś zakończyć swoje insynuacje:
"W zwiazku z czym mowie przepraszam  do artqa za moje nie potwierdzone fizycznie przypuszczenie ,  iz pod nickiem arteq i Lazar jest ta sama osoba."

« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2010, 22:13:58 wysłane przez janneth » Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
sarah54
Gość
« Odpowiedz #196 : Styczeń 06, 2010, 22:12:25 »

Kiaro- spotkałam się z taka reakcją administratorów Forum, ,ze zablokowano mi nawet moje IP. To coś większego niż ban. Jednym jest Forum Kod Czasu, który mogę regularnie odwiedzać, bez uczestnictwa, (co sobie ogromnie cenię) a drugim jest forum poświęcone wolnomularstwu, stworzone przez niewolnomularzy.
Jakakolwiek próba dotarcia informacji do znoiewolonego umysłu z reguły odpowiada atakiem.
Poznałabym z chęcią takiego człowieka, który odpowie wdzięcznością za wskazanie zniewolenia jego umysłu.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #197 : Styczeń 06, 2010, 22:30:53 »

OK, a ja obejdę regulamin forum PCh, mi zablokował adres IP Leszek - administrator (adminisrator?) forum Święta Geometria, nie piszę o nim jako o użytkowniku forum PCh i wykazał się tym samym prostactwem i pustactwem czyli pewnego rodzaju głupotą - bo pisałem inaczej niż ON uważa, nie tyle, że bana dostałem ale blokadę możliwości rejestracji na zawsze!!!

a janneth potępię z góry, że stanie po stronie leszka z INNEGO FORUM i będzie mi chciała dawać minusa - nie może, nie obrażam leszka użytkownika forum PCh ale admina forum ŚG  Zły

Dan Winter nie był by z ciebie dumny leszku adminie forum ŚG, to, że cię wymienia i dziękuje na swojej stronie goldenmean.info w dziale movies zobowiązuję cię do czegoś - to pewnego poziomu światowego, a tak to niby tutaj takie coś a słoma z butów jednak wystaje, nie wspomnę nawet o tym jak potraktowałeś Kiarę bo to nie moja sprawa...

718'
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2010, 22:44:53 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #198 : Styczeń 06, 2010, 22:36:56 »

Wiesz co? Albo idz leczyc oczy , albo glowe... przepraszam za tak osobiste dorady ale z napisanego przez ciebie tekstu  to wynika.

"To jest cios poniżej pasa, ponieważ mówisz o życiu osobistym i zawodowym użytkownika, który nigdy tego sam o sobie nie powiedział (z jego wielu poprzednich wypowiedzi wynika, że sprawuje inny zawód), co oznacza, że jest to kolejne pomówienie bez żadnych podstaw ani dowodów. I to jakie! Arteq awansował na szarlatana:
"Arteq , lekarz , ktory zajmuje sie regresingiem , to psycholog , uzywajacy hipnozy w cofaniu pacjetow w odleglom przeszlosc.
Jezeli interesuja cie tajnik tego kierunku leczenia zainteresuj sie nim sam."


Nigdzie nie napisalam iz arteq jest lekarzem zajmujacym sie regresingiem , ani czyms innym , jak wszystko tak czytasz i interpretujesz oraz oceniasz to albo zmeczenie albo choroba ? Nie wiem co , ale warto zbadac z troski o siebie.

Po raz kolejny MODERATOR Z JEDNEGO FORUM NIE MA PRAWA INGEROWAC  i OCENIAC  POSTY NA INNYM FORUM  I WYDAWAC ZADNYCH DECYZJI Z NIMI ZWIAZANYMI.
Co by bylo gdyby tak Administrator za posty na swoim chcial banowac userow na innym? Rozumiesz to w koncu czy nie?

Kobieto wiecej dystansu do ludzi mniej zawisci.
Ja nie musze ani wszystkim ufac , ani wszystkich lubiec i moge o tym napisac , to nie jest obrazliwe dla nikogo.
Kazdy ma prawo do wlasnych odczuc.

Jeszcze raz roznica polega na tym ze ja moge przeprosic kogo chce i za co chce, ale ty nie masz prawa mnie karac za zadne incydety na zadnym innym forum.
Czy juz jasne?

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #199 : Styczeń 06, 2010, 22:53:54 »

Zostałem wywołany do tablicy więc odpowiem. Nie uważam wypowiedzi Kiary i Janneth jako mających na celu obronę czy pogrążenie "mojej czci". Sprawa jest daleko bardziej poważna i rozległa. Odbieram to jako wymianę zdań na temat pomówień, oszczerstw, kłamstw, zasad regulaminu i stosunku do tych spraw danych osób. Idę o zakład, że gdyby sprawa dotyczyła innej osoby Janneth [jak i niestety Kiara] wypowiadałyby się podobnie. Janneth stoi po stronie zwyczajnej ludzkiej przyzwoitości, jej wypowiedzi są zwięzłe i poparte argumentami oraz dowodami. Kiara złapana za rękę zdaje się mówić "to nie moja ręka". Pomimo, że w wielu sprawach i poglądach stanowimy opozycję dla siebie to szanuję Janneth za wykazywaną wielokrotnie bezstronność, za sposób dyskusji - w której po prostu jest uczciwa. Szanuję ją za to, że nigdy nie chowa głowy w piasek [jak to robił Darek] gdy dochodziło do rozstrzygnięć w kwestii łamania regulaminu. Nikogo nie wyrózniała i dążyła do szybkiego i stanowczego rozstrzygnięcia sprawy. W końcu - nigdy nie ucieka w dyskusjach.

Kiara - co udowadniałem - i nadal jestem w stanie to zrobić - często manipuluje, kłamie i wykazuje się skrajną hipokryzją. Za czyn polegajacy na zwróceniu się jej imieniem [nie ujawniałem go - ta wiadomość była już wielokrotnie na forum] straszy mnie adminem, by sama posłuzyć się oszczerstwem PRZYPISUJĄC mi skrywanie się pod nickiem Lazar i uważać, że nie ma problemu...
Teraz znowu kłamie usiłując wmówić, że dokonała jedynie porównania mnie do Lazara. Kłamstwo - napisała "Lazar (arteq) już na innym..." - to nie jest porównanie czy domniemanie, to jest jednoznaczność, stwierdzenie! Teraz nadal manipuluje, przedstawiając kłamliwie treść tamtego postu:
Lazar ( arteq ?) mysle ze wystarczajaco duzo zacytowalam na forum Cheops tego typu wyjasnien, znasz je. Nie widze potrzeby przenoszenia ich tutaj , ale jezeli naprawde chcesz dam odnosniki by inni ludzie czytajacy rowniez poznali oblude oraz intecjonalnosc przywodcow KRK.
Na czym polega perfidna manipulacja? Ano na tym, że w oryginale przy moim nicku nie stał znak zapytania - który wskazywałby na cień domniemania. Dlaczego nagle teraz jest on zmieniany, skoro ma być to cytat.

Wielokrotnie już pisałem, że nie uciekam przed brakiem odpowiedzialności za własne słowa - gdziekolwiek by one nie padły, bez znaczenia czy na PW [informowałem wielokrotnie, że nie mam nic przeciwko temu aby moje PW były ujawniane] czy na innym forum. Bo niby dlaczego miałbym się ich wstydzić? Czy na innym forum byłbym innym człowiekiem, czy zakładałbym inna maskę czy miałbym się kreować na kogoś kim nie jestem? A może z obawy przed wypłynięciem ewentualnych kłamstw i pomówień miałbym obawiać się ujawnienia treści moich wypowiedzi? Być moze tego niektórzy się boją i stąd strach przed wyciąganiem ich bytności na innych forach? Mnie to nie przeszkadza bo zawsze jestem taki sam, zawsze używam [kiedyś na 2 forach nicku arteq]. Natomiast stanowczo nie pozwolę aby przypisywać mi obcą tożsamość i wkładać mi w usta czyjeś słowa. A juz szczytem bezczelności jest próba rozliczania mnie z nich.
Wychodzi na jaw kolejna hipokryzja Kiary - teraz krzyczy "inne forum to inne forum" - ok, byłoby to właściwe gdyby w swoich wypowiedziach [np. do Leszka] nie powoływała się na rozmowy z innego forum.

Kiaro, naprawdę mam to daleko czy i kiedy Lazar zaprzeczył czy nie, że jest arteq-iem. Dla mnie wystarczającym jest, że ja to zrobiłem NIEZWŁOCZNIE gdy takowa informacja DO MNIE DOTARŁA.

Bardzo dużo o człowieku, o jego wielkości świadczy jego zachowanie się w przypadku porażki czy też przyznania się do błędu. Jak widać Kiara i Kot nie mają w sobie nawet tyle przyzwoitości żeby przyznać się do porażki czy kłamstwa, wypowiedzieć zwykłe słowa: "myliłem się, przepraszam". Wolą iść w zaparte, ich wypowiedzi nie można określić mianem nawet próby przeprosin. Usiłują niezdarnie bronić cudzym kosztem własnego - i tak już mocno nadwyrężonego - wizerunku. Siedzą po uszy w błocie a pomimo tego jeszcze podskakują. Szczególnie to smutne bo zachowują się dokładnie odwrotnie niż wcześniej pouczali i "nauczali". ich przeprosiny są w stylu ich poplecznika - 718 tj.: "przepraszam Cię, że jesteś głupi..." Czy trzeba coś jeszcze dodawać?

Według mnie Kiara chorobliwie boi się ujawniania rys na swoim wizerunku i "wiedzy". Z "miłującej" i "uduchowionej" zmienia się w krwiożerczą bestię gdy ktoś wytknie jej błędy, uchybienia bądź kłamstwa. Określiłbym to opadnięciem maski. Kiara sama sobie odbiera przyzwoitość i treść.

Zwróćcie uwagę na zachowania kolejnej osoby zarzucającej mi:
"arteq -nadal nic do Ciebie nie dociera - lub tez tylko udajesz , ze tak jest.Chociaz masz rozum i  wolna wole.Atakujesz Pania Lucyne, Kiare i wilele innych osob na tym forum  zarzucajac im klamstwa i nie wiedze."
Na moją grzeczną prośbę:
Elżbieto poproszę po raz kolejny [drugi] Ciebie - wskaż gdzie i w czym moje stwierdzenia o kłamstwie Kiary czy tez Łobos są chybione. To wniesie dużo więcej niż te filmiki. Jeżeli nie potrafisz tego zrobić poproszę Cię o powstrzymanie się z tymi osądami.
Nie zechciała już przedstawić argumentów i dowodów, usłyszałem jedynie [i to w formie edycji posta napisanego przed moją prośbą]:
arteq - Ja rowniez z dniem dzisiejszym koncze jakiekolwiek potyczki slowne z Toba.Powodzenia.

Czy naskoczyłem na nią? Czy byłem opryskliwy? Nie. Po prostu nie miała argumentów, pola do dyskusji. I tak sprawy wyglądają w wielu przypadkach.

edit:
Zacytowano moj post z tamtego forum , bez mojej wiedzy , kazdy moze to zrobic i niech robi co che , ja nie bede za to ponosic zadnej odpowiedzialnosci.
A to ze kogos przeprosilam to tylko i wylacznie moja grzecznosc i dobra wola w uzasadnieniu i wyjasnieniu  tresci , czego wcale nie musialam robic. Wystarczy?
Kolejna hipokryzja. A czyż mojego nicku nie użyłaś bez mojej zgody na innym forum w celu wmówienia tożsamości? Czyż w tym poście nie zrobiłaś odwołania do forum CH.? Czy miałem o tym perfidnym incydencie jakąkolwiek informację? Nie nadużywaj słów - nikogo tak naprawdę nie przeprosiłas, użycie słowa "przepraszam" w tekście nie oznacza automtycznie przeprosin.

Forum Cheops nie sluzy do oceniania postow z FZP , oraz karania za ich tresc, to jest nadinterpretacja funkcji Moderatorow. To wszystko.
Kolejna sprzeczność w zachowaniu. Dlaczego w takim razie forum FZP słuzyło Ci do oceniania postów na forum Ch? Bo właśnie tak zrobiłaś w swoim poście na FZP powołując się na treści napisane przez Ciebie na FCh...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2010, 23:08:17 wysłane przez arteq » Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 78 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

1sdh turback artofwar blackmoon miastomorthal