Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 11:23:02


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... 78 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wyraź siebie!  (Przeczytany 783803 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
kot
Gość
« Odpowiedz #425 : Luty 15, 2010, 08:47:25 »

Aleś jadu se upuścił kolego.
Podsumuję krótko-jesteś beznadziejny.
Nadużywasz słów,którego znaczenia nie znasz.
Jadem nienawiści tryskasz na oślep.
Otrzymujesz w zamian dawkę właściwej Ci energii.
Odpuśc sobie,to więcej zdrowia zachowasz.
Nikt się tym co piszesz nie emocjonuje.
Nikt tego nie analizuje.
Kogo chcesz przekonać o swojej niedoli?
Wszyscy wiedzą,jaki jesteś i nie sądzę abyś tanimi sztuczkami kogoś do siebie przybliżył.
Rób porządki od Siebie a spokój będzie. Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #426 : Luty 15, 2010, 08:48:28 »

Znowu chcesz przenosic sytuacje z tego forum na FZP i rzadac karania mnie za cos czego tam nie popelnilam.

Starasz sie udawadniac ludziom ich bledy , pomniejszac ich , jednak nie zdajesz sobie sprawy  z tego ze tak naprawde pomniejszasz sam siebie i na tym tle pokazujesz wlasna niedoskonalosc.

I to jest koniec mojej dyskusji w tym temacie.
Jezeli chcesz sobie udawadniac publicznie jaki Ty jestes wspanialy na tle innych  niedoskonalych ludzi, rob to nadal , Twoja sprawa.
Ja nigdy ale to nigdy nie napisalam o sobie iz jestem wspaniala , i bezbledna , nadal to podtrzymuje.
Zycie to sztuka  dochodzenia do doskonalosci przez dokonywanie korekt nie zas bezbledne kopiowanie wzorcow.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2010, 09:27:59 wysłane przez Kiara » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #427 : Luty 15, 2010, 09:09:20 »

Artur jesteś bardzo pamiętliwy i daleki od wybaczania błedów.Czyhasz aż ktoś się potknie ,popełni bład ,a potem upajasz się tym błedem do bólu.
Tak nie można,przecież doskonale wiesz że Pan Jezus uczył że mamy wybaczać ,a Ty ciagle to samo.
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
arteq
Gość
« Odpowiedz #428 : Luty 15, 2010, 09:31:54 »

Kiaro, jak możesz kłamliwie twierdzić, że nie popełniłaś? To co napisałaś: "Lazar [arteq]..." na fżp to napisałaś i nie podlega to żadnej dyskusji - moge podać cytat. Czy temu zaprzeczasz, że padły w Twoim poście takie słowa? Czy zależnie od forum zakładasz różne maski?
I w zapytaniu poruszyłem sprawę, czy w konsekwencji wierności swoim opiniom i poradom - "Janneth dokonała manipulacji na tym forum..." zechcesz ponieść konsekwencje [które wobec Janneth uważasz za słuszne] na TAMTYM forum tego co popełniłaś na TAMTYM forum. Chyba to czytelne.
Rozumiem konieczność "zakończenia" dyskusji z Twojej strony - oczywiście nie mam zamiaru przymuszać do kontynuacji, lecz po raz kolejny uciekasz gdy udowadnia Ci się pomyłki/kłamstwa/hipokryzję.  

Kiaro i proszę nie odwracaj kota ogonem pisząc, że przejawiam chęci do publicznego kreowania się na osobę doskonałą. Przecież wielokrotnie na tym forum zabierałem głos w dyskusji twierdząc - wbrew zapewnieniom licznych forumowiczów, także Twoich - że człowiek jest osobą w pewnym stopniu ułomną. Pisałem, że nie uważam człowieka za osobę boską [nie mylić ze stworzoną przez Boga], ba prosiłem o jakies konkrety, dowody z Waszej strony - nic nie otrzymałem. Dlaczego wobec tego teraz śmiesz twierdzić, że mógłbym kreować kogokolwiek z ludzi na oosobę doskonałą?
Kiaro, wybacz - ale to Ty właśnie - raczysz wypisywac o sobie liczne wspaniałości, np. o posiadanej wiedzy [udowadniałem jej nietrafność - np. upadek religii i innych rzeczy opartych na kłamstwie do końca 2009 r., bycie socjologiem], o uduchowieniu i miłości wobec innych [udowadniałem pomówienia i oszczerstwa - bycie lazarem, bycie członkiem bojówek]. Jestem po prostu za realnym przedstawianiem sytuacji. Problem występuje gdy wykazuję po prostu rozbiezności pomiędzy postawami deklarowanymi przez niektórych forumowiczów a postawą realną.
Nie zaprzeczałem również i własnej ułomności i niedoskonałości, świadomy jestem swoich wad i nie zaprzeczam im. Więc Twoje zarzuty są bezpodstawne.

edit:
Channel, mylisz się. Nie czuję niechęci do Kiary czy Kota za pomówienia których się dopuścili - więc nie może być mowy o niewybaczeniu. Nie czuje nienawiści czy pogardy np. do 718 za wypowiedziane obelgi. Tym bardziej, że - jak pisałem wbrew licznym opiniom - uważam człowieka za istotę co jakiśczas potykającą się i upadającą - mnie oczywiście tez to dotyczy. Sam czasmi prosząc o wybaczenie czy przepraszając nie mógłbym go oczekiwać gdy sam byłbym na nie zamknięty wobec innych. Uważam natomist za nie fair gdy ktoś swoich potknięć się wypiera lub ich konsekwencje/przyczynę chce zrzucać na innych. To, że nie jestem dumny ze swoich pewnych zachowań nie oznacza, że się będe ich wypierał czy udawał, że się nie wydarzyły. Racz zauważyć, że pewne zachowania wyciągam w przypadkach gdy ktoś za to samo cczego sam się dopuścił [szczególnie wielokrotnie]piętnuje innych. Wyciągam dowody gdy widzę hipokryzję.
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2010, 09:41:00 wysłane przez arteq » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #429 : Luty 15, 2010, 09:57:25 »

Cytuj
Channel, mylisz się. Nie czuję niechęci do Kiary czy Kota za pomówienia których się dopuścili - więc nie może być mowy o niewybaczeniu. Nie czuje nienawiści czy pogardy np. do 718 za wypowiedziane obelgi. Tym bardziej, że - jak pisałem wbrew licznym opiniom - uważam człowieka za istotę co jakiśczas potykającą się i upadającą - mnie oczywiście tez to dotyczy. Sam czasmi prosząc o wybaczenie czy przepraszając nie mógłbym go oczekiwać gdy sam byłbym na nie zamknięty wobec innych. Uważam natomist za nie fair gdy ktoś swoich potknięć się wypiera lub ich konsekwencje/przyczynę chce zrzucać na innych. To, że nie jestem dumny ze swoich pewnych zachowań nie oznacza, że się będe ich wypierał czy udawał, że się nie wydarzyły. Racz zauważyć, że pewne zachowania wyciągam w przypadkach gdy ktoś za to samo cczego sam się dopuścił [szczególnie wielokrotnie]piętnuje innych. Wyciągam dowody gdy widzę hipokryzję.


Może się mylę,ok nie znam cię osobiście.Nie przestanę się jednak dziwić i bulwersować że to robisz ,bo sama nie potrafię wytykać komuś błedów,przynjmniej nie w kółko ,bo chyba raz wystarczy.To jest moje zdanie.Uśmiech
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
arteq
Gość
« Odpowiedz #430 : Luty 15, 2010, 10:07:32 »

Myślę, że moje wytykanie błedów jest proporcjonalne do ich wypierania się.
Oczywiście przyjąłem do wiadomości Twoją opinię, pomyślę.
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #431 : Luty 15, 2010, 10:12:45 »

Myślę, że moje wytykanie błedów jest proporcjonalne do ich wypierania się.
Oczywiście przyjąłem do wiadomości Twoją opinię, pomyślę.

Bardzo dziękuję,pozdrawiam i życzę miłego dnia Chichot
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
kot
Gość
« Odpowiedz #432 : Luty 15, 2010, 12:58:32 »

I ja również życzę Wam moi drodzy miłego dnia.

Byśmy się już nie kłócili i co złe z pamięci wymazali w miarę ludzkich możliwości oczywiście. Uśmiech Mrugnięcie
Zapisane
Elzbieta
Gość
« Odpowiedz #433 : Luty 15, 2010, 13:23:38 »

Dzien doberek Wszystkim.Takie zachowanie naprawde bulwersuje.Przeciez to juz bylo.Dlaczego znowu to wyciagasz arteq?
Dlaczego dla Ciebie najwazniejsze jest karanie innych dla Twojego widzi misie.Naskakujesz na wybrane grono ludzi  chyba dla zasady znanej tylko Tobie.Prosze powiedz gdzie tu jest Tolerancja z Twojej strony w stosunku do innych?
Nie potrafisz zrozumiec tego, ze kazdy ma prawo do wlasnego zdania.Nie jest istotnym, czy Twoja opinia bedzie taka sama czy tez odmienna.Przestac atakowac innych.Mowia, ze najpierw trzeba zaczac sprzatanie wlasnej zagrody.Zastanow sie czy aby napewno Ty juz to zrobiles.Daj spokoj innym.Zajmij sie soba.Kazdy z Nas ma prawo do zycia tak jak sobie to zaplanowalismy.Bez ingerencji z zewnatrz.Milusiego dzionka - Ela
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2010, 13:24:50 wysłane przez Elzbieta » Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #434 : Luty 15, 2010, 14:43:00 »

Thotal, ty już sam dobrze wiesz, ile w moim poście było Twoich słów. Właściwie to wystarczyło je jedynie pozlepiać ładnymi zwrotami i miałeś przygotowane profesjonalne podanie z zażaleniami do admina (z takimi szczegółami, o jakich sam zapomniałeś). Nie doceniłeś mojej pracy i wkładu. Minusa dostałam za podpisanie się Twoim nickiem i Darek wyraźnie zaznaczył, że gdybym tego nie zrobiła bądź dała do zrozumienia, że to nie Twoje "podanie" (a swoją drogą naprawdę ktoś posądził by cię o tak obiektywne spojrzenie na swoją osobę? Chichot), to nie byłoby problemu. Więc nie uniewinniaj się teraz, bo jestem w stanie podesłać Ci linki, w których użyłeś wszystkich tych sformułowań. Szczęście w nieszczęściu, że teraz nie mam dużo na to czasu, ale jeśli będziesz się dalej upierał przy swoim "wlepiła mi w usta czyjeś słowa" to nie omieszkam Ci te czyjeś słowa wypunktować. Zderzenie z rzeczywistością będzie bolesne, ale nie sądzę, żeby cię to zmieniło.

Arteq Uśmiech Ty to masz wyostrzone zmysły Chichot Zazdroszczę, bo o sprawie z Lazarem dawno już zapomniałam.

Nie mniej jednak wolałabym, żebyście wszyscy o sprawie zapomnieli i ukrócili wszelkie kłótnie. Nie chciałabym, aby z mojej winy wywiązała się kolejna awantura, a już na pewno nie chciałabym, żeby znowu ktoś za coś został ukarany.
Niech ta czarna seria się na mnie skończy.

Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Enigma
Gość
« Odpowiedz #435 : Luty 15, 2010, 15:34:41 »

Chyba już dawno wszyscy zapomnieli o istnieniu jakiegoś tam lazara, gdzieśtam w internecie - ale nie arteq Mrugnięcie
Trochę wygląda mi to na wyrwanie śpiącego spokojnie 'trupa z szafy' aby mieć czym kogo postraszyć.
A co do twierdzenia o 'stronniczość' to po ostatnich minusach, dla Janneth i Thotala ten argument traci racje bytu.

Zresztą przeglądając watek "kary, bany..." widzę że kot 'zapunktował' na równi z arteqiem wiec o co te hałasy, naprawdę trudno zrozumieć.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #436 : Luty 15, 2010, 15:42:41 »

Elzbieto, cieszę się, że pomimo wcześniejszych zapewnień raczysz skierować do mnie kilka słów. Pozwolisz, że się do nich odniosę.
Dlaczego wyciągam? By udowodnić to o czym mówiłem - stronniczość ocen i rozliczeń postaw. Szkoda, że to Cię nie bulwersuje - bo mnie tak. Wyciągam bo sytuacja znowu zaistniała. Zasada o którą pytasz jest ogólnie znana, lecz jak widzę niepopularna - rzetelność i uczciwość, chociaż obiektywizm.
Ależ ja rozumiem, że każdy ma jakieś swoje zdanie - staram się je zrozumiec właśnie, staram się wyłapać uczciwe motywy których jednak nie zawsze potrafię dostrzec - wtedy proszę o wyjasnienia. Zauważ, że nie nakazuję jak dana osoba ma postąpić - pytam dlaczego zachowała się jak zachowała. Wyjasniam co uważam za nie fair. Piszę dlaczego trudno mi to zrozumieć czy się z tym pogodzić., odnosze do przykładów. To jest właśnie wyrażanie mojej opini - a o wolność opinii apelujesz, tak? Czy w takim razie mogę mieć swoją którą wyrażam bez obelg, kłamstw czy wulgaryzmów?
Obawiam się również, że moja zagroda nigdy nie będzie w stanie którym by mnie w pełni usatysfakcjonował - zawsze będzie coś do zrobienia.
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2010, 15:48:26 wysłane przez arteq » Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #437 : Luty 15, 2010, 22:49:59 »

                             
                         Siala baba mak, nie wiedziala jak
                         a dziad wiedzial nie powiedzial
                         a to bylo tak.
                       
                         Siala baba mak, nie wiedziala jak
                         a dziad wiedzial nie powiedzial
                         a to bylo tak
 
                         Siala baba mak, nie wiedziala jak
                         a dziad wiedzial nie powiedzial
                         a to bylo tak
 
i tak bez konca, to jest nadzwyczajne forum, nie ma drugiego takiego
a co najwazniejsze, bez tych ciaglych sfar, forum nie jest ciekawe
zalanczam komputer i od razu musze popatrzec kto jest w akcji
Super, genialnie , zupelnie jak by ktos rezyserowal.
Jak wesoly autobus. Pozdrawiam serdecznie wszystkich , dziekuje za codzienna mila rozrywke. Rafaela
Zapisane
Szmer
Gość
« Odpowiedz #438 : Luty 15, 2010, 23:25:16 »

ten temat jest beznadziejny... długo się powstrzymywałem przed napisaniem tego...
bez urazy ale... w innych tematach piszecie bardzo mądre posty, jesteście nadzwyczaj elokwentni i okazujecie swoją dojrzałość i bynajmniej nie ma w tym nic złego a ja nie piszę tego w przejawie jakiejkolwiek złośliwości, bo faktycznie tak jest... a tutaj niektórzy zachowują się jak dzieci w piaskownicy.
Nie atakujcie mnie za to tylko zastanówcie się nad tym o czym napisałem.... wszystkie te Wasze spory wynikają zawsze z tego że każdy za wszelką cenę stara się być mądrzejszy od innego. A wystarczy przecież TYLKO nauczyć się najnormalniej w świecie - rozmawiać Mrugnięcie
Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #439 : Luty 17, 2010, 13:08:02 »

widać młody jeszcze jesteś... :]
Zapisane
Szmer
Gość
« Odpowiedz #440 : Luty 17, 2010, 21:51:36 »

To raczej pojęcie względne... a ja bynajmniej nie czuję się młodo Mrugnięcie swoją drogą... co to ma do rzeczy? :>
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #441 : Luty 17, 2010, 22:23:05 »

widać młody jeszcze jesteś... :]

Coś
Jeśli młodość ma tak zbawienny wpływ na otwarcie ludzkości, to "daj panie" wszystkim na powrotu do niej.
Z drugiej zaś strony, skoro nie mamy już powrotu, a przyszłość i tak należy do naszych latorośli, więc jesteśmy na dobrej drodze.
Masz rację Marek. Mrugnięcie
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
kot
Gość
« Odpowiedz #442 : Luty 17, 2010, 22:38:42 »

Ciesz się Szmerze młodością,bo wiekszość ludzi na tym świecie wieku Ci zazdrości.

Nie postarzaj się i czuj się młodo,bo to szczęscie jest największe a nie ujma-jak wątpliwie

Cię "poucza" doświadczeniem swoim Marek. Uśmiech Mrugnięcie

 
Zapisane
Szmer
Gość
« Odpowiedz #443 : Luty 17, 2010, 23:20:17 »

Ja oczywiście się cieszę ale to w żaden sposób nie wyjaśnia ani nie usprawiedliwia stanu jaki panuje w tym temacie.
Z Waszych wypowiedzi można poniekąd wywnioskować że "starsi" nie potrafią się dogadać? Powinno być przecież inaczej... to z wiekiem człowiek nabywa umiejętności, doświadczeń.
Poza tym co rozumiemy tutaj przez pojęcia "starszy", "młodszy". Ja nie mam 10 lat a osoby, o których tutaj pisałem, jak mniemam, nie mają 70 lat. Taka różnica byłaby znacząca i mógłbym się zastanowić czy przypadkiem czegoś po prostu jeszcze nie rozumiem...
A wracając do mojej "młodości"... mam 24 wiosenki ale czuję się starszy w porównaniu do moich rówieśników. I bynajmniej nie widzę w tym nic negatywnego, wręcz przeciwnie. I chciałbym być jeszcze starszy i jeszcze starszy i starszy... i tu nie chodzi o stan fizyczny. Ile to frajdy człowiekowi sprawia uzmysłowienie sobie błędów jakie popełniał w młodości, pojęcie spraw, których wcześniej nie rozumiał. Pod warunkiem że umiemy to dostrzegać i odpowiednio wykorzystywać. I tutaj wiek nie ma większego znaczenia.
Albo umiemy się uczyć albo nie... nawet jeśli ktoś teraz postępuje niewłaściwie to zawsze może to dostrzec i to zmienić/naprawić. TO właśnie bym traktował jako wyznacznik "wieku" a nie to ile egzystujemy na tym świecie.

Także to moje postarzanie się sprawie że jestem baaardzo szczęśliwy Mrugnięcie
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #444 : Luty 23, 2010, 15:19:07 »

Aby w wątku nie robić offa pozwolę sobie odpowiedzieć na zarzutu i opinie Elżbiety tautaj.

arteq ma na tym forum garstke ludzi , ktorych jako tako traktuje.Ktokolwiek  ma inne zdanie nizli Jego -stara sie tych ludzi zniszczyc psychicznie.Ja rowniez naleze do tych, ktorym sie nie udaje, poniewaz mam swoje zdanie.Moze powinnismy sie przenies na inne forum, zeby miec prawo do wlasnego zdania.Mysle,ze moderatorzy zwroca uwage na kolejne zachowanie arteq na tym forum.Wowczas, kiedy  jest cos nie po Jego mysli - traktuje ludzi ponizej krytyki.Kazdy ma prawo do wlasnego zdania.Natomiast nikt nie ma prawa ponizac innej osoby , za odmiennosc zdania , opini czy wierzen.Kto Ci dal takie prawo do obrazania ludzi tu na tym forum.Jestem tu coraz mniej - wlasnie dzieki Tobie.Jezeli tak zachowuja sie wyznawcy KK oraz obroncy - to Ja tu i teraz nadal twierdze,ze dobrze zrobilam lat temu 20 , ze zaprzestalam swoje przygody z ta instytucja.Czy tylko dlatego ,  ze Kiara ma wieksza wiedze, ktorej moze my jeszcze nie rozumiemy?
Zreszta nie uwazam, zeby ktokolwiek mial takie prawo do tego typu zachowania.To jest juz na dzien dzisiejszy ponizej krytyki.Przepraszam,ale to jest moje 5-c groszy - Ela

Jak już mówiłem wielokrotnie - nie mam nic przeciwko wyrażaniu opinii na mój temat. Elżbieto, wielokrotnie stawiałaś mi wiele zarzutów, lecz tak ogólnikowo - dlatego tyle samo razy prosiłem Cię o konkretne cytaty moich wypowiedzi które piętnujesz. Pozwoliłoby to na sprawdzenie na ile prawdziwe/mocne są Twoje opinie. Grzecznie o to poprosiłem - nie raczyłaś odpowiedzieć, natomiast nadal kontynuujesz swoje wywody. Jak to ma się do apeli o argumentację? Dlaczego zarzucasz mi brak tolerancji na poglądy innych - zobacz nawet na własnym przykładzie - nie zabraniam Ci w jakikolwiek sposób wyrażać opinii o mnie. Nie napadam na Ciebie bo są one krytyczne - ciągle grzecznie proszę o sprecyzowanie i argumenty. Więc na jakiej podstawie twierdzisz, że nie dopuszczam innego zdania - skoro robię to nawet w kwestiach bezpośrednio mnie dotyczących? Kogo i w jaki sposób poniżam za odmienne zdanie? Gdzie napisałem np. "jesteś głupi bo w to wierzysz?" lub na prośbę na jakiej podstawie twierdzę, że moim zdaniem ktoś nie ma racji odpowiedziałbym "bo tak". Minimum rzetelności i szacunku w stosunku do ludzi z których opinią się nie zgadzam wymaga abym ją uzasadnił - robię to. Czy obrażaniem nazywasz zwrot "kłapać dziobem" którego użyłem w stosunku do powtarzania przez Kiarę kłamstw, pomimo próśb o dowody? Włożyła w usta katolików fałszywą doktrynę, fałszywe oficjalne stanowisko - nie podał dowodów. Gdy ja zarzucam kłamstwo, to bez czekania na żądanie przedstawiam dowody. Ona ich nie przedstawiła ich - nie przeszkadza Ci oszczerstwo? Wyraźnie pisała o doktrynie - dlatego zarzuciłem jej kłamstwo, co innego gdyby napisała, że taki a taki duchowny wtedy a wtedy wyraził taką a taką opinię. Opinia jednego z członków, czy nawet pewnej grupy nie staje się automatycznie doktryną, oficjalnymi wytycznymi. Potrafisz dostrzec różnicę i na czym polega Kiary kłamstwo?
Dlaczego nagle zaczął Ci przeszkadzać "dziób"? Dlaczego nie byłaś tym w żaden sposób oburzona gdy wcześniej na tym forum padały takie określenia z ust np. Enigmy? Skąd nagle minus za zwrot który wcześniej nie budził żadnych zastrzeżeń? Możesz mi to wyjaśnić? Dlaczego nie widziałem Twoich sprzeciwów, nie mówiąc o oburzeniu gdy niejaki 718 wyklinał wszystkich dookoła? Dlaczego Kiara wtedy się nie wypowiadała? A dlatego, że był jej sprzymierzeńcem w walce z chrześcijaństwem/KK. Dlaczego wtedy nie widziano Waszego oburzenia skoro jesteście tak wrażliwe [dla mnie przewrażliwione] w kwestii poprawności moich wypowiedzi, czy ogólnie używania pewnych słów?
Owszem, sprzeciwiam się mocno i usztywniam stanowisko gdy w grę wchodzi oczernianie, kłamstwa - czy uważasz, że powinno się na to przymykać oko? Gdy uważam, że ktoś kłamie, oczernia proszę wtedy o dowody - no i w wielu przypadkach się zaczyna... To co pisze Kiara raczysz określać "wiedzą" i uznajesz jej prawdziwość. Jedyne z czym mogę się zgodzić to co najwyżej że są to jej przemyślenia. To, że wielokrotnie się myliła w tej swojej "wiedzy" już udowadniałem, ponad wszelką wątpliwość i zawsze mogę to przytoczyć. Dlaczego wobec tego odmawiasz mi możliwości posiadania własnego zdania, które w wielu przypadkach jest inne niz Kiary? Dlaczego sama zdajesz się robić to co w innych usiłujesz piętnować?

Elżbieto, czyżby Twoja stronniczość wynikała z tego, że Kiara jako "usiłująca" wykazywać rzekome oszustwa KK upewnia Cię, że podjęłaś słuszną decyzję? Czy dzięki temu uzyskujesz większy spokój myśli/sumienia?

dziękuję.

JEST TO NIC INNEGO JAK CENZURA , KTORA CHCA ZASTOPOWAC WOLNOSC MYSLI.

Wolność myśli - tak, wolność oszczerstw i kłamstw - nie.
Cenzurę natomiast to Ty usiłowałaś i nadal usiłujesz wprowadzić próbując narzucić kto, gdzie i po kim może, a po kim nie może pisać.
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2010, 17:27:32 wysłane przez arteq » Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #445 : Luty 23, 2010, 17:29:30 »

Arteq a ja się dziwie, że Kiara tak długo wytrzymała te twoje dogryzki i niegrzeczne prześmiewki.

Pozdrawiam:)

zastanów się czemu nie tylko Kiara Elżbieta czy Rafaela Cie tak odbiera, ja też podobnie Cie odbieram, cóż może cos w tym jest.........
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #446 : Luty 23, 2010, 17:41:04 »

To nie w "tym" coś jest, tylko "to coś"" siedzi w Artqu...
Codziennie zmusza go do nękania innych, nie pozwala mu spokojnie posiedzieć, żywi się jego emocjami i emocjami tych, z którymi każe prowadzić wieczne wojny.
W zasadzie to mu współczuję, bo jest obciążony niewidzialnym pasożytem, przed którym nie ma gdzie uciec.



Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #447 : Luty 23, 2010, 18:06:25 »

Jest, i wiem co - nawet pisałem o tym do Elżbiety - post wyżej, oczywiście to przypuszczenia, lecz bardzo jest to prawdopodobne. Odnośnie Ciebie pamiętam, że śmiałem dosyć stanowczo wyrazić swoje diametralnie różne od Twojego stanowisko w kwestii zabijania nienarodzonych dzieci. Zdaję sobie sprawę z pewnej bezpośredniości w moich słowach, zdaję sobie sprawę, że posługuję się ironią czy złośliwością. Wiem, że nikt nie lubi wytykania mu błędów, a już stanowczo kłamstw - szczególnie osoba o przerośniętym ego, która jak powietrza potrzebuje poklasku i widowni uznającej ją za nieskazitelną. Przewrażliwienie i to personalnie wybiórcze na słowa w stylu "kłapać dziobem" czy wrzask spowodowany zwróceniem się po imieniu, świadczy o mocno ograniczonym dystansie do samego siebie i problemach emocjonalnych związanych z postrzeganiem i oceną własnej osoby - różnicą pomiędzy stanem rzeczywistym a autokreacją. Przemawia za tym rózniez postawa Kiary z dyskusjach z Leszkiem - jeszcze na poprzednim forum, gdy on ośmielił się stanowczo sprzeciwić wmawianym mu przez Kiarę inkarnacją - zdaje się Józefa. Naraził się na lamenty, złości Kiary bo tym samym udowadniał ,że jej "wiedza" jest chybiona. Dlatego mógłbym spokojnie odbic piłeczkę i stwierdzić, że Kiara zawsze tak reaguje - pokrzykiwaniami, lamentem o tłamszenie wypowiedzi gdy ktokolwiek poddaje w wątpliwość jej "wiedzę" i "wspaniałość" - Leszek wszak furiatem nie był. Jestem jednak spokojny bo wrażliwość Kiary jest mocno wybiórcza - reaguje na te same słowa wyłącznie gdy słyszy z ust osób którym jest niechętna [patrz: akceptacja i nawet obrona zachowań 718, przy których "dziób" czy "kłapanie" to słowne pieszczoty].

Dodaj jeszcze do tego grona Barbarax i Chanell. Czy w tym przypadku takze mam wyjaśniać powody mocno widocznej niechęci?
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #448 : Luty 23, 2010, 18:14:28 »

Wszyscy chyba założoną teczkę mają.

Sorki-prawie wszyscy. Uśmiech Mrugnięcie
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #449 : Luty 23, 2010, 18:20:54 »

haki i teczki nie wychodzą z mody..Duży uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Strony: 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... 78 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.074 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

magicalespackluporum world-anime truegaming companions managerzuzlowy