Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 19, 2024, 03:26:28


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... 78 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wyraź siebie!  (Przeczytany 786140 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
kot
Gość
« Odpowiedz #475 : Luty 28, 2010, 21:46:55 »

Ową "niewydolnością" wykazałem się ja. Choć o sukcesie Justyny K. wiedziałem to zrobiłem to, kierując się dwoma miernikami:
  1.  Wyraziłeś już swe zadowolenie  zaistniałego sukcesu w wątku oftopowym
  2.  Moim zdaniem ten wątek nie służy wyrażaniu tego typu "wyrażaniu siebie", czego najlepszym przykładem jest dotychczasowy  
       "kierunek" dyskusji tego tematu.

Zatem wyroczni posłuchajmy-co miała na myśli zakładając ten wątek.


Nigdy bym sie nie spodziewał Dariuszu,że to właśnie Tobie niekonweniował mój post w tym temacie.

Uważam,że jest on jednym z nielicznych,które sie tu uchowały-nawiazując sciśle do tematu.

Zapytajmy więc forumowej wyroczni-niech sie wypowie.

Prosze o przywrócenie tego postu tam,gdzie jego miejsce.

Ale jednocześnie,niech wyrocznia sie wypowie-proszę. Uśmiech Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #476 : Luty 28, 2010, 22:31:23 »

Skoro radość Kota nie mieści się w jednym wątku - możemy przymknąć oko i pozwolić mu szerzej się pocieszyć. Natomiast o pilnowanie, aby posty nie dublowały się - co jest jasno określone [zabronione] w regulaminie - też nikt nie powinien mieć najmniejszego żalu i pretensji. Pretensje o przestrzeganie regulaminu?  Szok
« Ostatnia zmiana: Luty 28, 2010, 22:32:48 wysłane przez arteq » Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #477 : Marzec 01, 2010, 12:40:22 »

Jeszcze trochę a powołany do życia zostanie konkurs pt. kim jest arteq... Uśmiech Nie wiem co i czy wogóle będzie główna nagroda, natomiast obstawianie że arteq jest księdzem czy bratem zakonnym wywołuje nieopisany uśmiech na mojej twarzy i spazmy skurczy brzucha spowodowane śmiechem.
Kimkolwiek jest arteq napewno nie jest księdzem. Średni przekruj społeczeństwa jest jaki jest, i to niestety bardziej żałosny niż byśmy chcieli - stąd jego odzwierciedlenie na forum.

Kiara pisze: Elu bardzo dziekuje ci za wsparcie , nie warto droczyc sie z ludzmi , ktorych jedynym celem jest utrzymywanie klamstw i roli kk w dotychczasowym swietle ( czytaj mroku).

Mylisz się Kiaro, mylisz się kolejny raz, zresztą raz za razem... powodem "mroku" jest brak wiedzy, a to z kolei jest spowodowane brakiem wykształcenia. I koło się zamyka. I nie wciskajmy w to jakiś ezoterycznych banialuk oświeconych innaczej... Uśmiech

Po formie  wypowiedzi, sposobie jej formułowania, rzeczowości jej treści obstawiam że atreq jest osobą wykształconą i oczytaną. Ale to mało i zbyt ogólne. Po algorytmicznym sposobie myśleną i konstruowania wypowiedzi abstawiam że arteq jest informatykiem bądź administratorem. Czy mam rację? Może sam nam powie - tylko nawet w takiej sytuacji czy ktokolwiek w to uwierzy? Bo przecież werdykt już zapadł - wszak ponoć arteq jest księdzem Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2010, 12:41:51 wysłane przez marek324 » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #478 : Marzec 01, 2010, 13:02:35 »

Jeszcze trochę a powołany do życia zostanie konkurs pt. kim jest arteq... Uśmiech Nie wiem co i czy wogóle będzie główna nagroda, natomiast obstawianie że arteq jest księdzem czy bratem zakonnym wywołuje nieopisany uśmiech na mojej twarzy i spazmy skurczy brzucha spowodowane śmiechem.
Kimkolwiek jest arteq napewno nie jest księdzem. Średni przekruj społeczeństwa jest jaki jest, i to niestety bardziej żałosny niż byśmy chcieli - stąd jego odzwierciedlenie na forum.

Kiara pisze: Elu bardzo dziekuje ci za wsparcie , nie warto droczyc sie z ludzmi , ktorych jedynym celem jest utrzymywanie klamstw i roli kk w dotychczasowym swietle ( czytaj mroku).

Mylisz się Kiaro, mylisz się kolejny raz, zresztą raz za razem... powodem "mroku" jest brak wiedzy, a to z kolei jest spowodowane brakiem wykształcenia. I koło się zamyka. I nie wciskajmy w to jakiś ezoterycznych banialuk oświeconych innaczej... Uśmiech

Po formie  wypowiedzi, sposobie jej formułowania, rzeczowości jej treści obstawiam że atreq jest osobą wykształconą i oczytaną. Ale to mało i zbyt ogólne. Po algorytmicznym sposobie myśleną i konstruowania wypowiedzi abstawiam że arteq jest informatykiem bądź administratorem. Czy mam rację? Może sam nam powie - tylko nawet w takiej sytuacji czy ktokolwiek w to uwierzy? Bo przecież werdykt już zapadł - wszak ponoć arteq jest księdzem Uśmiech


Duży uśmiech KŚ-komisja śledcza była by o wiele bardziej widowiskowa Duży uśmiech

pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2010, 13:02:46 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
arteq
Gość
« Odpowiedz #479 : Marzec 01, 2010, 18:05:16 »

Mam wykształcenie techniczne, ukończyłem politechnikę, ale nie kierunek informatyczny, chociaż zbliżony - automatyka. Zawodowo również działam w kierunku ściśle powiązanym z wykształceniem. Książki - i owszem lubię. Hobby i zainteresowania poza zawodowe - już nie techniczne.

Kiedyś już informowałem o tym - gdy Kiara oburzała się jak mogę pytać jaki jest sposób na życie Łobos i Wójcikiewicza.
Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #480 : Marzec 02, 2010, 07:21:50 »

sposób na życie  wymienionych ludzi? jak to jaki? wydoić naiwniaków do ostatniego centa - a w duchu śmieją się do rozpuku... Uśmiech

a jak tam się mają moje ulubienice Kiara no i moje oczko w głowie Sarah? Uśmiech Coś dawno Was nie widziałem..
« Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2010, 11:29:31 wysłane przez marek324 » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #481 : Marzec 02, 2010, 11:45:11 »

sposób na życie  wymienionych ludzi? jak to jaki? wydoić naiwniaków do ostatniego centa - a w duchu śmieją się do rozpuku... Uśmiech

a jak tam się mają moje ulubienice Kiara no i moje oczko w głowie Sarah? Uśmiech Coś dawno Was nie widziałem..

Milego dnia Ci zycze pelnego radosci i milosci.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2010, 11:45:51 wysłane przez Kiara » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #482 : Marzec 02, 2010, 17:54:35 »

Obawiam się Marek324, że sprawa jest poważniejsza niż sugerujesz. Obawiam się, że pewne osoby z zarządu PCH są przekonane o swojej misji i wyjątkowości...
Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #483 : Marzec 03, 2010, 09:26:29 »

czyli rozumiem wg. twojego toku myślenia że kultywowane do dzisiaj w plemionach afrykańskich rytuały obrzezania u kobiet mają na celu zerwanie w tym przypadku więzi duchowej z męskością czy żeńskością?

Kiara, przestań przemycać w każdej wypowiedzi twoje antymęskie nastawienie. Masz uraz, kiedyś na ten temat się wypowiedziałem, zainteresowanych odsyłam do odpowiedniego wątku - to twój problem, nie musisz odrazu obwieszczać całemu światu że "faceci są be." Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 03, 2010, 09:36:51 wysłane przez marek324 » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #484 : Marzec 03, 2010, 09:58:16 »

czyli rozumiem wg. twojego toku myślenia że kultywowane do dzisiaj w plemionach afrykańskich rytuały obrzezania u kobiet mają na celu zerwanie w tym przypadku więzi duchowej z męskością czy żeńskością?

Kiara, przestań przemycać w każdej wypowiedzi twoje antymęskie nastawienie. Masz uraz, kiedyś na ten temat się wypowiedziałem, zainteresowanych odsyłam do odpowiedniego wątku - to twój problem, nie musisz odrazu obwieszczać całemu światu że "faceci są be." Uśmiech

A pisz sobie co chcesz , mysl jak chcesz ,i dedukuj co chcesz na moj temat.
Jak przekroczysz normy bede interweniowac.

Moim celem jest pokazanie nieprawidlowosci i calego mechanizmu ich zaistnienia , nie ma w tym osobistych antagonizmow plciowych . Wiele razy juz o tym pisalam.

Dla mnie faceci to cudowne stworzenia , idetycznie cudowne jak kobiety.

Wzorce wszystkich ludzi sa ENERGETYCZNE ( TAKIE "FORMY- MTARYCE"  ENERGETYCZNE) , materia , cialo ludzkie to juz powiedzmy "odlew" z wzorca , taki jest , jaki stworzono dla niej wzorzec.
Utrwala sie jego trwalosc poprzez zdarzenia fizyczne czyli na materii poprzez akty energetyczne czyli przezywanie zdarzen.

Jest to ze soba bardzo scisle polaczone i znane w biologi iz warunki zycia ksztaltuja predyspozycje ciala fizycznego , poprzez zanikanie pewnych organow a zwiekszanie innych.

Zycie i przeywanie ludzkie  opiera sie na idetycznych zasadach. Cos co jest zablokowane metalnie , energetycznie , blokuje rowniez funkcje fizyczne przez zablokowanie odczuc nerwowych.

A ze niektorzy patrza krotkowzrocznie i plasko na zycie i zdarzenia mu towarzyszace to widza w sposob bardzo ograniczony.

Nie ma co walczyc z innym postrzeganiem rzeczywistosci niz wlasne , bo kazdy moze dyskutowac tylk poprzez wzorzec swoj.


Kiara Uśmiech Uśmiech

============================

Kiara: "A pisz sobie co chcesz , mysl jak chcesz ,i dedukuj co chcesz na moj temat.
Jak przekroczysz normy bede interweniowac."

Groźba? Czy taka "tolerancja" w państwie policyjnym! Uśmiech Kiara, to co piszesz jest szczytem absurdu, megalomanii własnej osoby, wiary we własne powołanie a być może w kontekście głoszonych przez ciebie "prawd ostatecznych" nawet mesjanizmu. A może to też początek zaburzeń psychicznych jak w przypadku Lucyny? Każdy czytelnik może to ocenić we własnym sumieniu.

A może to też początek zaburzeń psychicznych jak w przypadku LucynyCośCośCośCośCośCośCoś

Kiara Uśmiech Uśmiech


Saliłem posty
Darek
« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2010, 20:43:40 wysłane przez Dariusz » Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #485 : Marzec 03, 2010, 13:02:21 »

Ależ ty jesteś chwiejna emocjonalnie. ktoś kto posada tak chwiejną i niestabilną psychikę nie powinien się tak emocjonować, a już na pewno denerwować. to może wywołać pewne nieodwracalne szkody a przecież nie o to chodzi. życzysz wszystkim miłości i pogody ducha a wewnątrz aż kipi... dla odmiany weź poprostu sobie czasem na wstrzymanie i zdystansuj do tego co mówisz, piszesz i czytasz. będziesz wtedy dużo bardziej szczęśliwą kobietą. inni z tobą też Uśmiech

Przypominam że mamy tu temat "KOD PERSZEROWY A WIEDZA WSPÓŁCZESNA"  i bardzo proszę trzymać się tematu , a nie stawiać diagnozy lekarskie.
Dla odmiany, Marek 324  cyt; "weź sobie na wstrzymanie i zdystansuj się do tego co czytasz ",zobaczysz wtedy jaki będziesz szczęśliwy  Duży uśmiech
Pozdrawiam  chanell


=======================================

chanell, o ile nie zauważyłaś już dawno zdystansowałem się do toczonych tu dyskusji i ich merytorycznego poziomu. a co do bycia szczęśliwym mogę cię zapewnić iż jestem szczęśliwym człowiekiem, między innymi dlatego że nie zaśmiecam sobie głowy wyssanymi z palca rewelacjami wizjonerów z nibylandii... realizuję swoje życie w oparciu o bliskich tu i teraz z planem na przyszłość, nie oczekuję natomiast roku 2012 jako daty kiedy ktoś z nas zrobi wszystkokochających i wszystkorozumiejących ludzi. peace & love... niedawno to pisałem. to zdarta płyta którą przestano grać w latach 70 ubiegłoego wieku głównie w stanach. nie sprawdziła się, nie wytrzymała próby czasu i tak naprawdę nigdy nie będzie miała racji bytu.

Scaliłem posty
Darek
« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2010, 16:32:16 wysłane przez Dariusz » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #486 : Marzec 04, 2010, 09:25:25 »

Marku Uśmiech
Bardzo się cieszę że jesteś szczęśliwy i jak piszesz nie zaśmiecasz sobie głowy
Cytuj
sobie głowy wyssanymi z palca rewelacjami wizjonerów z nibylandii.
Chyba jednak nie jest to do końca prawdą ,bo nie wchodziłbyś na to forum i nie tracił swojego cennego czasu.Co powoduje że cię tu jednak przyciaga ? Tylko proszę nie pisz mi czegoś w rodzaju " wchodzę tu dla rozrywki,lub pośmiać się z waszych bzdur"  Zastanów się przez chwilę i odpwiedz szczerze.
pozdrawiam chanell

ps; chyba że nie przystoi ci ze mną dyskutować ,bo kiedyś napisałeś że " swoją wiedzą nie dorastam ci do pięt " czy coś w tym rodzaju .
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #487 : Marzec 04, 2010, 09:46:13 »

hm akurat tamten eksperyment nie powiodl sie z innych powodow...rozwoj duchowy to nie wolny sex i narkotyki..ale mieli dobre zalozenia:), pozatym tlamsil ich system i czas sie jeszcze nie dopelnil...teraz jak juz ludzie prawie wszystko zniszczyli tak czy inaczej jakies odswierzenie musi nastapic:)
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #488 : Marzec 04, 2010, 10:38:44 »

Co do Lucyny już kiedyś pisałem że w moim przeświadczeniu jest to głęboko chora umysłowo kobieta która jest święcie przekonana i gorąco wierzy w swoje omamy, co do reszty wydaje mi się że przemawia aspekt czysto biznesowy.

Na jakiej podstawie twierdzisz iz . P. Lucyna jest chora umyslowo kobieta i ma jakies omamy? Prosze o dowody.

Administracje prosze o KATEGORYCZNA REAKCJE w tej sprawie. To ze kogos nie ma na forum i sam sie nie obroni nie upowaznia nikogo do personalnego ponizania i osmieszania.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2010, 10:39:59 wysłane przez Kiara » Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #489 : Marzec 04, 2010, 11:22:17 »

Kiara, bo to co mówi kwalifikuje ją do takiej oceny. a z tymi dowodami tak się nie rozpędzaj, można równoważnie stwierdzić że skoro nie możesz dostarczyć dowodów na prawdziwość twierdzeń głoszonych przez Lucynę to znaczy że L. kłamie. Pomijając notabene fakt, iż z rzeczy które zapowiadała nic się nie sprawdziło. i to jest racjonalna i miarodajna ocena.

Chanell, w takim razie nie wiem co ci odpowiedzieć... skoro ty wiesz lepiej... zresztą już kiedyś odpowiedziałem na to pytanie. i to była prawda. swojego prywatnego czasu nie poświęciłbym na takie dyskusji, i na tym ten komentarz zakończę.

Ponadto nie wkładaj w moje usta słów których nie wypowiedziałem, nie oceniałem twojej wiedzy tylko stwierdziłem, i twierdzę dalej że nie jesteś dla mnie partnerem do rozmowy.
« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2010, 12:50:20 wysłane przez marek324 » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #490 : Marzec 04, 2010, 11:32:29 »

Cytuj
Ponadto nie wkładaj w moje usta słów których nie wypowiedziałem, nie oceniałem twojej wiedzy tylko stwierdziłem, i twierdzę dalej że nie jesteś dla mnie partnerem do rozmowy.

Tak to było to stwierdzenie ,pozostaje mi tylko przyznac że i ty nim dla mnie nie jesteś ,ale zupełnie z innych powodów.
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
marek324
Gość
« Odpowiedz #491 : Marzec 04, 2010, 12:30:07 »

tylko zauważ quetzalcoatl44  że nie jest to kwestią założeń tylko realiów w których istniejemy. wtedy to się nie udało, teraz również nie - i to z jednego powodu: przesłaniki przyświecające niektórym użytkownikom tego forum, z całym szacunkiem dla tych osób są ... dla osób sprawujących władzę i decydujących o zminanch w polityce, gospodarce, handlu, zbrojeniach itd... i ponownie z całym szacunkiem, osoby pokroju Kiary która wszystkich kocha nie będą miały chociaż cienia możliwości zaistnienia w kręgach sprawujących władzę. Sorry, takie są realia. A to jest niebędne dla zainicjowania globalnych zmian. Koło się zamyka.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #492 : Marzec 04, 2010, 16:30:53 »

Cytat: marek324
A może to też początek zaburzeń psychicznych jak w przypadku Lucyny?

Zatem przedstaw dowód potwierdzający owe psychiczne zaburzenia p. Lucyny. W przeciwnym przypadku będę musiał Cię ukarać za pomówienia.

I, jeśli nie masz nic do napisania w konkretnym temacie a chcesz tylko zaznaczyć tam swą obecność, to czyń to w tym wątku.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #493 : Marzec 04, 2010, 17:02:46 »

cyt: "i ponownie z całym szacunkiem, osoby pokroju Kiary która wszystkich kocha nie będą miały chociaż cienia możliwości zaistnienia w kręgach sprawujących władzę. Sorry, takie są realia. A to jest niebędne dla zainicjowania globalnych zmian. Koło się zamyka."


no niestety nie ma innej drogi, wszystko inne juz sie wyczerpalo a ten kierunek dotychczasowy juz nie funkcjonuje.....nikt tego jeszcze nie mowi glosno ale juz nie ma min kapitalizmu - starej ekonomii to juz upadlo tylko nie wiadomo co dalej...- na sile mozna oczywiscie jeszcze wywolac jakas wojne ale kazdy wie ze bedzie to sie rownalo z totalna destrukcja...zalezy od ludzi czy sie na to zdecyduja..
moze nie trzeba odrazu wszystkich kochac, ale trzeba sie starac:)  i odnajdywac w innych samego siebie i robic to co jest dobre i porzyteczne dla innych i dla zdrowia planety:) - oczyscic troche przestrzen:) - bo wiekszosc rzeczy jest zanieczyszczona i robiona w taki sposob zeby Cie albo od czegos uzaleznic (na kazdym prawie poziomie jezeli chodzi o spolecznestwo - system), albo jest toksyczna , np. jak wiele lepiej by sie np korzystalo z internetu gdyby nie bylo reklam:) - to wszystko jest tak naprawde czarna magia i wielu ludziom dziala na podswiadomosc, to tylko jeden z przykladow ale jest tego mnostwo...
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #494 : Marzec 04, 2010, 21:00:36 »

Cytat: marek324
A może to też początek zaburzeń psychicznych jak w przypadku Lucyny?

Zatem przedstaw dowód potwierdzający owe psychiczne zaburzenia p. Lucyny. W przeciwnym przypadku będę musiał Cię ukarać za pomówienia.

I, jeśli nie masz nic do napisania w konkretnym temacie a chcesz tylko zaznaczyć tam swą obecność, to czyń to w tym wątku.

Wypowiedź Marka324 odebrałem jako jego przypuszczenia, a nie stwierdzenie - myślę, że to dosyć ważne w tym aspekcie:
Co do Lucyny już kiedyś pisałem że w moim przeświadczeniu jest to głęboko chora umysłowo kobieta która jest święcie przekonana i gorąco wierzy w swoje omamy,
Nie ukrywam, że sam zastanawiałem się czy Łobos może mieć zaburzenia tego typu - oczywiście jednoznacznych dowodów nie mam [byłaby nimi diagnoza lekarska] ale mógłbym przytoczyć szereg poszlak i wypowiedzi lekarzy w kontekście do zbliżonych zachowań u innych. Idę o zakład, że nawet gdyby takową diagnozę lekarską przedstawić na tym forum to zaraz posypałyby się gromy o ujawnianiu intymnych informacji na temat Łobos i wniesiono by o ukaranie - można by nawet przytoczyć zapisy regulaminu.

Zastanawia mnie również żądanie Kiary dowodów na jasno wyartykułowane przypuszczenia w świetle tego, że sama dopuszcza się oszczerstw [tak, tak - "stara sprawa" z pomówieniami na temat doktryny KK w kwestii kobiet i grzechów ciężkich] - i w jej przypadku nie były to przypuszczenia lecz stwierdzenie. I jakoś sprawa dziwnie "przycichła". Prosiłem o dowody na to - nie raczyła udzielić i jak zwykle w podobnych przypadkach wykręca się niechęcią do dyskusji...
Czy jeżeli Marek324 wyrazi równą niechęć do ciągnięcia tematu to będzie po sprawie? Dlaczego w przypadku Marka 324 podjęto szybkie, konkretne i stanowcze działania, a w przypadku Kiary pozwala się aby pomówienia nadal wisiały? Dlaczego pozwolono jej by wskazywała na mnie jako na przeszkoloną bojówkę KK, czy jakiegoś Lazara [o, tutaj jedynie pogrożono palcem]?

Dlatego może odnosząc się chronologicznie do zdarzeń/zgłoszeń - najpierw doprowadźmy sprawę Kiary do końca [pomówienia pod adresem KK], a dopiero potem "potrząśnijmy" Markiem324? - taką mam propozycję. Myślę, że bardzo uczciwą. i jeszcze raz zwracam uwagę na różne znaczenie i gradację słów "przypuszczam" i "stwierdzam". Marek324 nie nazwał Łobos np. "pomyloną", "głupkiem", czy "downem" [jak Phi czytelników Biblii] lecz użył określenia naukowego - bez zabarwień emocjonalnych czy noszących oznaki lżenia.
Jeżeli na dosyć prawdopodobne przypuszczenia mamy żądać jednoznacznych dowodów - to ja mam kilka propozycji...
Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #495 : Marzec 08, 2010, 07:59:48 »

"Co do Lucyny już kiedyś pisałem że w moim przeświadczeniu jest to głęboko chora umysłowo kobieta która jest święcie przekonana i gorąco wierzy w swoje omamy..."

Darek, jak to przedstawia powyższy akapit jest to moja subiektywna ocena bez podtekstu oszczerczego do której mam pełne prawo w aspecie wypowiadanych przez Kiarę "prawd ostatecznych". I nie bierz mnie pod włos sugestią przedstawienia dowodów na to, gdyż jedynym obiektywnym dowodem w tej sytuacji byłoby orzeczenie lekarskie które jest poufne. Jego publikacja bez zgody pacjenta kwalifikowała by tą sytuację jako sprawę karną. A do wypowiadania własnych opinii bez obrażania osoby o której piszę mam pełne prawo. Chyba że jest to dla kogoś niewygodne, a to temat na zupełnie inną już dyskusję.

A tak zaupełnie na marginesie Darek, jeśli już starasz się "utrzymać porządek" na tym forum to bądź obiektywny do końca i równo traktuj uczestników forum bo to źle świadczy o tobie:

Odpowiedz #486 : Marzec 03, 2010, 12:26:01 »
"A może to też początek zaburzeń psychicznych jak w przypadku Lucyny

Kiara "
« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2010, 09:35:00 wysłane przez marek324 » Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #496 : Marzec 08, 2010, 14:26:09 »

A do wypowiadania własnych opinii bez obrażania osoby o której piszę mam pełne prawo. Chyba że jest to dla kogoś niewygodne, a to temat na zupełnie inną już dyskusję.

Masz - dopóki będziesz daleki od obrażania i pomówień. Dobrze jest używać takich zwrotów, jak ten przez Ciebie zastosowany - "w moim przekonaniu, odczuciu...", "wydaje mi się", "możliwym jest, że". Jakże to dalekie od tych, którzy swoje opinie podpisują jako "prawda o...".
Tylko człowiek inteligentny dopuszcza do świadomości fakt, że może się mylić...

A tak zaupełnie na marginesie Darek, jeśli już starasz się "utrzymać porządek" na tym forum to bądź obiektywny do końca i równo traktuj uczestników forum bo to źle świadczy o tobie

Z tego co wiem - admin ma zawsze rację, a demokracja nie ma na forum zastosowania.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #497 : Marzec 08, 2010, 14:39:30 »

Tak spokojnym adminem jak jest Darek to sie nie spotyka czesto. Powiem nawet, ze duzo razy byl obrazany
naprawde bez powodu, a tylko dlatego ze nie dzialal wedlug zyczenia danego forumowicza. Przykre jest to, ale niestety prawdziwe.

Ponad to , na tym forum nigdy nie bedzie spokoju . Jesli sa dwa dni spokojne, to wiadoma ze nastepna rozruba jest w drodze. Sa osoby na tym forum ktore produkuja bez ustanko zla energie, co uniemozliwia
osiagniecie dobrej spokojnej atmosfery. Dzisiaj wiem ze tak pozostanie. Rafaela
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #498 : Marzec 08, 2010, 14:50:10 »

janneth a w moim przekonaniu usilowanie naprowadzenia kogos na swiadome oskarzanie o psychiczna chorobe w sposob,  w Twoim przekonaniu bezkarny jest zwykla ludzka perfidia i dodam iz to jest w moim przekonaniu pewne na 100%

Ale... nawet osobiste przekonania uwlaczajace drugiemu Czlowiekowi  insynuacja oskarzajaca o chorobe psychiczna musi byc udokumetowana.

W moim przekonaniu rzeczy takie publicznie pisane bez podstaw prawnych ( a byc nia moze orzecznie lekarskie na temat choroby  danej osoby) sa zwyczajnie karalne. I to nie tylko w moim przekonaniu , lecz w oczach prawa rowniez.

Jezeli komus zbyt czesto cos sie wydaje co prawda nie jest ... swiadczy to w moim przekonaniu o jakichs zaburzeniach jego swiadomosci. Radzenie wiec naduzywania tego typu zwrotow stawia taka osobe w bardzo niekorzystnym swietle , nie mowiac juz o nieuczciwosci intecji uzywania tych zwrotow..

Kiara Uśmiech Uśmiech

ps.marek 324 , jezeli chcesz uzyc przeeciwko mnie jakoms moja opinie to zacytuj post z kontekstem wypowiedzi. Zacytowanie dwoch slow wyjetych z caloksztaltu o niczy nie swiadczy. Takich "kompozycji" slownych  o negatywnym zabarwieniu mozna nastwarzac z postow prawie kazdej osoby na forum.
Zapisane
Szmer
Gość
« Odpowiedz #499 : Marzec 08, 2010, 15:38:37 »

Z tego co wiem - admin ma zawsze rację, a demokracja nie ma na forum zastosowania.

Posiadasz zatem bardzo błędne informacje... Admin to też człowiek, który może się mylić, demokrację na forum jak najbardziej można zastosować, trzeba wiedzieć tylko jak. Pamiętajmy że forum tworzą użytkownicy, forumowicze i z ich opiniami należy również się liczyć bo... no właśnie - Admin może się mylić.
To oczywiście nie oznacza aby popadać ze skrajności w skrajność, o wszystkim można rozmawiać i jeżeli znajdzie się grupa ludzi, która to potrafi to nie widzę przeszkód aby demokrację w takim wypadku stosować.

Naturalnie to co napisałem powyżej nie jest w żaden sposób oceną ani tego forum ani Admina.
Jako Administrator znacznie większego forum a co za tym idzie - Administrator z dużym doświadczeniem zaznaczam tylko że obie strony powinny się nawzajem szanować. Wtedy wszystko jest możliwe. Administrator powinien być traktowany z odpowiednim szacunkiem chociażby za swój wkład i zaangażowanie w prowadzeniu takiego forum a sam Admin powinien... i tu druga strona medalu... szanować swoich forumowiczów bo bez nich jego dzieło świeciłoby pustkami. Ot taka zależność.
Więc nie należy zakładać z góry że ktoś ma racją... należy rozmawiać o wszystkim na odpowiednim poziomie.

Przepraszam za offtop i pozdrawiam Mrugnięcie
Zapisane
Strony: 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... 78 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.118 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

pogromcymitow turback artofwar 1sdh blackmoon