Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 18:08:35


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... 78 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wyraź siebie!  (Przeczytany 783862 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #500 : Marzec 08, 2010, 16:17:38 »

Szmerze, ile for - tyle regulaminów, ile regulaminów - tyle zasad.
Z naszym widocznie się nie zapoznałeś, a szkoda, bo znałbyś jego zapis i zamiast cytować mnie, zacytowałbyś odpowiednią część regulaminu oświadczając, że się z nim nie zgadzasz. Ale przecież się zgadzasz, bo jesteś zarejestrowanym użytkownikiem Uśmiech

"Forum Projekt Cheops jest własnością prywatną i w związku z tym najwyższym prawem na forum jest głos Administratora i jego decyzje. Demokracja nie ma zastosowania."
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #501 : Marzec 08, 2010, 16:20:47 »

Podzielam Twoje zdanie. Zyczylabym sobie i naszemu forum aby takie ulkady nareszcie zaistnialy.

Rafaela
Zapisane
Szmer
Gość
« Odpowiedz #502 : Marzec 08, 2010, 18:15:02 »

Nie odnosiłem się stricte do regulaminu TEGO forum, pisałem o zasadach jakie powinny obowiązywać na jakimkolwiek forum.
Zapisu "admin ma zawsze rację" w regulaminie nie ma więc mam w tym przypadku prawo do polemiki Mrugnięcie

Co do demokracji... nie negowałem zapisu regulaminowego tylko zasugerowałem że demokracja jest jak najbardziej możliwa na forum... i tym i tych znacznie większych, co za tym idzie - znacznie trudniejszych do okiełznania Mrugnięcie

Naturalnie nie jest moim celem dyskusja na temat regulaminu tego forum, mimo iż może z pewnymi punktami się nie zgadzam to regulamin, jak napisałaś, jak najbardziej akceptuję. Nie podważam również niczyjej decyzji. Po prostu jestem wyczulony na tego typu zapisy. Na tym forum problemu nie ma bo jest tutaj wszystko ładnie poukładana, jest porządek i miło się tutaj wszystko czyta Mrugnięcie
Natomiast z doświadczenia wiem że często tego typu zapisy w regulaminie prowadzą do niemiłych sytuacji, braku zrozumienia użytkownika lub nadużyć ze strony administratora.

Pozdrawiam Mrugnięcie
Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #503 : Marzec 08, 2010, 19:21:09 »

Czym się różni mózg mężczyzny od mózgu kobiety
http://www.youtube.com/watch?v=UgWHIguqnGg&feature=fvw
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #504 : Marzec 08, 2010, 20:36:10 »

Nie odnosiłem się stricte do regulaminu TEGO forum, pisałem o zasadach jakie powinny obowiązywać na jakimkolwiek forum.
Zapisu "admin ma zawsze rację" w regulaminie nie ma więc mam w tym przypadku prawo do polemiki Mrugnięcie

Masz rację Szmerze - i prawo do polemiki. Choć stricte takiego zapisu w regulaminie nie ma, to jednak zdanie:
"najwyższym prawem na forum jest głos Administratora i jego decyzje"
oznacza, że decyzja administratora jest ostateczna i niepodważalna. W moim przekonaniu jest to równoznaczne z tym, że administrator ma zawsze rację i po prostu nie ma co tupać nóżkami, nawet jak się coś nie podoba.
Ale to tylko moja pokorna postawa, masz prawo do własnej.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #505 : Marzec 08, 2010, 20:48:21 »

"Co do Lucyny już kiedyś pisałem że w moim przeświadczeniu jest to głęboko chora umysłowo kobieta która jest święcie przekonana i gorąco wierzy w swoje omamy..."

Darek, jak to przedstawia powyższy akapit jest to moja subiektywna ocena bez podtekstu oszczerczego do której mam pełne prawo w aspecie wypowiadanych przez Kiarę "prawd ostatecznych". I nie bierz mnie pod włos sugestią przedstawienia dowodów na to, gdyż jedynym obiektywnym dowodem w tej sytuacji byłoby orzeczenie lekarskie które jest poufne. Jego publikacja bez zgody pacjenta kwalifikowała by tą sytuację jako sprawę karną. A do wypowiadania własnych opinii bez obrażania osoby o której piszę mam pełne prawo. Chyba że jest to dla kogoś niewygodne, a to temat na zupełnie inną już dyskusję.

A tak zaupełnie na marginesie Darek, jeśli już starasz się "utrzymać porządek" na tym forum to bądź obiektywny do końca i równo traktuj uczestników forum bo to źle świadczy o tobie:

Odpowiedz #486 : Marzec 03, 2010, 12:26:01 »
"A może to też początek zaburzeń psychicznych jak w przypadku Lucyny

Kiara "


Dziękuję, rozumiem.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Leszek
Gość
« Odpowiedz #506 : Marzec 08, 2010, 21:22:07 »

Taka ogólna refleksja... 

<a href="http://www.youtube.com/v/6A2a0y6BcME&amp;hl=pl_PL&amp;fs=1&amp;&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowFullScreen&quot; value=&quot;true&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowscriptaccess&quot; value=&quot;always&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;embed src=&quot;http://www.youtube.com/v/6A2a0y6BcME&amp;hl=pl_PL&amp;fs=1&amp;&quot; type=&quot;application/x-shockwave-flash&quot; allowscriptaccess=&quot;always&quot; allowfullscreen=&quot;true&quot; width=&quot;320&quot; height=&quot;265&quot;&gt;&lt;/embed&gt;&lt;/object&gt;" target="_blank">http://www.youtube.com/v/6A2a0y6BcME&amp;hl=pl_PL&amp;fs=1&amp;&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowFullScreen&quot; value=&quot;true&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowscriptaccess&quot; value=&quot;always&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;embed src=&quot;http://www.youtube.com/v/6A2a0y6BcME&amp;hl=pl_PL&amp;fs=1&amp;&quot; type=&quot;application/x-shockwave-flash&quot; allowscriptaccess=&quot;always&quot; allowfullscreen=&quot;true&quot; width=&quot;320&quot; height=&quot;265&quot;&gt;&lt;/embed&gt;&lt;/object&gt;</a>
« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2010, 21:28:19 wysłane przez Leszek » Zapisane
Silver
Gość
« Odpowiedz #507 : Marzec 08, 2010, 21:38:33 »


"Forum Projekt Cheops jest własnością prywatną i w związku z tym najwyższym prawem na forum jest głos Administratora i jego decyzje. Demokracja nie ma zastosowania."

Skoro jest własnością prywatną, to można wiedzieć pod czyim szyldem się tutaj zarejestrowałem ?
Zapisane
Szmer
Gość
« Odpowiedz #508 : Marzec 08, 2010, 23:12:45 »

Nie odnosiłem się stricte do regulaminu TEGO forum, pisałem o zasadach jakie powinny obowiązywać na jakimkolwiek forum.
Zapisu "admin ma zawsze rację" w regulaminie nie ma więc mam w tym przypadku prawo do polemiki Mrugnięcie

Masz rację Szmerze - i prawo do polemiki. Choć stricte takiego zapisu w regulaminie nie ma, to jednak zdanie:
"najwyższym prawem na forum jest głos Administratora i jego decyzje"
oznacza, że decyzja administratora jest ostateczna i niepodważalna. W moim przekonaniu jest to równoznaczne z tym, że administrator ma zawsze rację i po prostu nie ma co tupać nóżkami, nawet jak się coś nie podoba.
Ale to tylko moja pokorna postawa, masz prawo do własnej.

Hehe, ale ja nie tupie nóżkami Chichot
Nie mniej jednak będę się kłócił - "najwyższym prawem na forum jest głos Administratora i jego decyzje" nie oznacza "Admin ma zawsze rację".
Bo admin może podjąć decyzję, którą oczywiście wszyscy uszanujemy ale nie koniecznie musi mieć rację Mrugnięcie
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #509 : Marzec 12, 2010, 20:05:54 »

Nie wiem gdzie umieścić ten apel, więc zrobię to tutaj.

Kiaro, nie życzę sobie i uważam to za bardzo niestosowne i nieeleganckie abyś na innych forach cytowała mnie gdy nie wypowiedziałem na nich ani słowa, skąd tam moje cytaty? Nie życzę sobie abyś gdzieś odpowiadała mi na pytanie których TAM nie zadałem, do tego nie informując mnie o takim procederze. Nie życzę sobie abyś na forach na których których nie jestem ani zarejestrowany, bądź NIE NAPISAŁEM nawet jednej wiadomości zwracała się moim nickiem - bo komu odpowiadasz i do kogo mówisz? Wielokrotnie się przekonałem że masz niepojęte zapędy aby opowiadać i "nauczać", nie ważne gdzie, byle była szansa, że ktoś przeczyta - ale takie zachowanie jest już po prostu chore, najzwyczajniej nosi ślady zaburzeń.
Oczekuję odpowiedniej i szybkiej modyfikacji postów.
« Ostatnia zmiana: Marzec 12, 2010, 22:52:46 wysłane przez Dariusz » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #510 : Marzec 16, 2010, 23:30:28 »

Nie bardzo rozumiem o co chodzi , poprosze o precyzyjne okreslenie , tego postulatu.
Czego to dotyczy , jakiego forum i ktorych postow z cytatami?

Wiesz iz nie prowadze z Toba zadnych dyskusji , prosze nie prowokuj , bo nie wejde i tak i tak w nia.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 16, 2010, 23:31:58 wysłane przez Kiara » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #511 : Marzec 17, 2010, 09:09:22 »

Cytaty moich wypowiedzi na peszerze [nie napisałem tam ani jednego postu] i udzielanie odpowiedzi na pytania których TAM nie umieściłem.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #512 : Marzec 17, 2010, 11:08:10 »

Cytaty moich wypowiedzi na peszerze [nie napisałem tam ani jednego postu] i udzielanie odpowiedzi na pytania których TAM nie umieściłem.

Prosze o te cytaty , bo nie pamietam gdzie sa , o ile sa?

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2010, 11:08:39 wysłane przez Kiara » Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #513 : Marzec 17, 2010, 12:16:40 »

east na innym forum.

Czy Mojzesz ukradl Arke Przymierza z Egiptu?

Tak Thotal.  Rozpatrując ten kompleks w Egipcie całościowo można dopiero ujrzeć jak skomplikowana to była technologia, która już z jakiegoś powodu nie działa.
WP leży dokładnie w środku masy Ziemi, a i stanowi  również jedno z centrów zasilania w energię linii geomantycznych z tego centrum się rozchodzących po całej Ziemi ( wiemy że wzdłuż tych linii kwitły starożytne cywilizacje ). Z jakichś powodów ten silnik ( bo wierzę, że to był generator energii ) przestał działać, lub też utracił znaczną część swojej mocy. Czyżby maczał tu paluszki swoje Mojżesz kradnąc Arkę Przymierza z Egiptu ( polecam dywagacje Nassima Harameina na ten temat  http://www.youtube.com/watch?v=vAFxRs5HNYI ) ?
 W każdym razie była to technologia, o której dzisiaj jedynie możemy pomarzyć.
Być może to se wrati pewnego dnia  ...


Jeszcze cos dotyczace piramid east.

Ha, droga Chanell, nie tylko takich obliczeń dokonał. Skorzystał z żydowskiej kabały w której Żydzi zapisywali Tetragrammaton w formie Piramidy . Użył kabalistycznych zapisów i przekształcił je  w 3D  by wywieść z tego równowagę wektorową, która pasuje do "kwiatu życia" zapisanego w świątyniach Egiptu ( Abydos ). Ale oczywiście rozważa o Arce Przymierza jak o źródle zasilania ( inaczej nie byłby sobą heh  Mrugnięcie  )
O tym jest cała IV ta część  Crossing The Event Horizon od 4 do 7ej części ( link podałem) .
A i tak uważam, iż rzeczywistość przerasta wszystko, co można by na ten temat wykombinować Mrugnięcie

pozdrawiam

ps. Arteq napisał  " East, czy mógłbyś sprecyzować co Twoim zdaniem oznacza "środek masy Ziemi] - bo według mnie jest on głęboko pod ziemią a nie na jej powierzchni..."
Przepraszam, nie wyraziłem się precyzyjnie . W filmie , który poleciłem http://www.youtube.com/watch?v=j7PP_GArE9c  użyto dosłownie sformuowania  " w geodezyjnym centrum świata "  odnoszącym się do położenia na siatce geograficznej.

 Czy o to chodzi?Skopiowalem to ze strony peszer.pl
Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2010, 12:17:47 wysłane przez Kahuna » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #514 : Marzec 17, 2010, 20:39:14 »

to przynajmniej się rymuje i ma jakiąś logikę rozumowania... jakiego? to już zupełnie inna sprawa. thotal, już kiedyś ci napisałem że jesteś dla mnie thotalną porażką jako człowiek

Totalną porażką człowieka jesteś ty Marku ,naprawdę zal mi ciebie.Jak bardzo ci musi być ze sobą źle ,to tylko ty wiesz ,a ja widze to po twoich wypowiedziach. Jesteś idealnym przykładem trolla.
W tym wątku pisze się wiersze !!! .Wywołałes offtop ,obraziłes ludzi i za to przyznaję ci minusa
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
marek324
Gość
« Odpowiedz #515 : Marzec 18, 2010, 08:27:38 »

to przynajmniej się rymuje i ma jakiąś logikę rozumowania... jakiego? to już zupełnie inna sprawa. thotal, już kiedyś ci napisałem że jesteś dla mnie thotalną porażką jako człowiek

Totalną porażką człowieka jesteś ty Marku ,naprawdę zal mi ciebie.Jak bardzo ci musi być ze sobą źle ,to tylko ty wiesz ,a ja widze to po twoich wypowiedziach. Jesteś idealnym przykładem trolla.
W tym wątku pisze się wiersze !!! .Wywołałes offtop ,obraziłes ludzi i za to przyznaję ci minusa


chanell, tak czytam sobie twoje wywody i się zastanawiam kto komu powienien współczuć i komu kogo powinno być żal. jak gdzieś już to napisałem ja bym prywatnego czasu nie poświęcił na te dyskusje, to ty przesiadujesz jak wynika z godzin publikacji twoich postów popołudniami i wieczorami na tym forum - ja wolę ten czas spędzić z bliskimi i wśród bliskich. jak widać ty nie masz zbyt dużego wyboru, pozostaje ci ekran laptopa i to wąskie grono wzajemnej adoracji, wręcz grupy wzajemnego wsparcia - i to w tym najbardziej negatywnym wydźwięku. bo o ile grupy wsparcia na wzór AA są faktyczną podporą dla ludzi zagubionych o tyle z waszej działalności nie wynika kompletnie nic. nawet tak naprawdę nie potraficie zająć jednego, wspólnego stanowiska - no chyba że wobec trolla Uśmiech
a i to jest kolejną śmieszną sytuacją - jak już napisałem kiedy brakuje racjonalnych argumentów do rzeczowej dyskusji odwraca się kota ogonem i urządza polowanie na trola. nie zmienia to jednak faktu że nibru jak nie było tak nie ma, religie nie upadły itd...
piszesz że obraziłem ludzi? nie demonizuj. oprócz was są jeszcze inni ludzie którzy z waszymi poglądami w żaden sposób się nie utożsamiają. po drugie mylisz pojęcie obrażenia z zajęciem zdecydowanego stanowiska. nie użyłem obraźliwych słów a ty masz wyraźnie problem z obiektywizmem. i tu docieramy do sedna problemu. "zniżając się do mojego poziomu" i przyjmując moją retorykę wypowiedzi przyznajesz mi minusa. a co w takiej sytuacji z tobą? moralność kalego? kali ukraść to dobrze a jak kalemu ukradną to już źle? to jest wasz generalny problem więc nie użalaj się nade mną. zrób to nad sobą i tobie podobnym. zwłaszcza że twój wybiórczy sposób moderowania i skrajna stronniczość urąga powierzonej funkcji moderatora wątku. wstyd.
Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #516 : Marzec 18, 2010, 20:50:25 »

chanell,marzec 15,2010,odpowiedz#162
Cytuj
Kahuna

Odnoszę wrażnie że pojawiasz się na forum,zeby się naśmiewać z ludzi ,namieszać ,obrażać i skłócić.Ten kto mysli inaczej ,niech nie wchodzi Kahunie w drogę.Wpadasz do róznych wątków i rozwalasz dyskusję. Pewnie ktoś ci za to płaci  i zbijasz niezłą kasę
 
Odnosze wrazenie,ze osoba ktora podjela sie moderowania(chyba ze sie nie nadaje?) powinna swiecic przykladem,byc bezstronna, nie oczerniac i nie pomawiac innych forumowiczow i przede wszystkim
nie dawac powodow do nastepnej klotni.Jesli udowodnisz,ze moja rola na tym forum jest
rozwalanie dyskusji i ktos mi zato placi,to wszystko w porzadku.Jesli nie,to prosze
admina o zajecie stanowiska w tej sprawie,ukaranie osoby pomawiajacej i forumowe
przeprosiny.
Pozdrawiam.
PS.
Na stronie internetowej Kiary znalazlem posty <easta>,Arteq'a i nie wiem,czy sa umieszczone tam za zgoda autorow - Arteq twierdzi,ze nie.Kiara zaprzecza,ze cos takiego mialo miejsce,a moja kopia ze strony peszer.pl(jako dowod tej praktyki Kiary)
znalazla sie w smietniku.Poprosze rowniez o ustosunkowanie sie do praktyk Kiary i o
przywrocenie mojego posta- dowodu, we wlasciwym miejscu i watku,zaraz po czerwonym zazaleniu Arteq'a dotyczacego tego tematu.
Milej pracy,Dariusz.
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2010, 20:52:04 wysłane przez Kahuna » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #517 : Marzec 18, 2010, 20:59:26 »

Prosze o te cytaty , bo nie pamietam gdzie sa , o ile sa?
Daruj sobie insynuacje. Napisałem gdzie są - na Twoim forum. Nie wiesz co piszesz?
Proszę:

ps. Arteq napisał  " East, czy mógłbyś sprecyzować co Twoim zdaniem oznacza "środek masy Ziemi] - bo według mnie jest on głęboko pod ziemią a nie na jej powierzchni..."
Przepraszam, nie wyraziłem się precyzyjnie . W filmie , który poleciłem http://www.youtube.com/watch?v=j7PP_GArE9c  użyto dosłownie sformuowania  " w geodezyjnym centrum świata "  odnoszącym się do położenia na siatce geograficznej.


Jak już mówiłem NIC TAM NIE NAPISAŁEM.

cd. prawo do rozwodu.

arteq przeciez ja ja nikogo nie namawiam do rozstan, ja mowie o uczciwosci wobec partnera.Mowie rowniez ze nie nalezy na sile zatrzymywac zwiazku , ktory jest tylko formalnoscia i komplikuje ludzkie decyzje zwiazane z przyszlym zyciem. Podkreslilam iz priorytetem jest DECYZJA OBYDWOJGA , byc czy nie razem bez milosci.Odpowiedzialnosc wobec siebie i dzieci pozostaje pomimo rozpadu zwiazku.
Natomiast sztuka jest radzenie sobie wspolne z problemami , ktore to zazwyczaj zcala zwiazki, jednak warunkiem trwalosci i checi przetrwania trudnosci jest MILOSC obydwojga do siebie.
Bardzo wartosciowym jestes partnerem w swoim zwiazku , to piekne moc  uslyszec tsakie relacje.Gratulacje dla Ciebie i zony. Zycze Ci z calego serca zeby Wasz zwiazek przetrwal czas i zeby tylko odejscie z fizycznosci przerwalo jego ziemski wymiar.
Jednak nigdy nie mow ja bym  tak , czy tak nie postapil...... ( obys nie musial takiej decyzji podejmowac) , dopiero gdy czlowiek stanie w problemie, zmierzy sie z nim WIE , wpisuje SWOJA WIEDZE W SIEBIE jak naprawde by postapil, bo tak postepuje. Czesto nas to zaskakuje i nas i partnerow, no ale coz temu sluzy zycie, to szkola konfrontacji fizycznej z wlasnymi wyobrazeniami o sobie.


Do kogo kierujesz te słowa? Mnie tam nie było i nie ma.


Odwrocenie strumienia energetycznego w Cergy.

Energia sie nie odwrocila sama jako energia , bo strumien plynol w strone wyznaczona mu przez tych ktorzy ten kierunek utworzyli. Jednak nadszedl czas mozliwosci zmiany kierunku przeplywu strumienia. Stalo sie , przestal plynac do miejsca ktore wyznaczyla mu  owa grupa ludzi. To wszystko, najtrudniej zaakceptowac prstote.

[...]
Jezeli to ja tworze klamstwa ja zbiore swoj plon, pamietaj co zasiales to zbierzesz i tak i tak stanie sie to.
Kiedy runie doslownie KK? Nie jestem wrozka podalam czas jaki jest mi wiadomy. KK rowniez doskonale to wie ( mysle o Watykanie) , powinien juz przestawic cala mase zakonnikow by pomagali ludziom przejsc ten okres zmian. By zaczeli przekazywac prawdziwa wiedze zamiast ja blokowac. Taka pomoc bedzie potrzebna bardzo wielu ludziom, mowie serio.
Mysle rowniez arteq ze nie przypadkowo jestes na tym forum i kiedys Ty sam zaczniesz bardzo efektywnie niesc pomoc przeksztalcajacej sie swiadomosci  katolikow ufajacym calym sercem Bogu , zranionym przez kler i cala instytucje koscielna.
To jest proces ,  swiadomosc ludzka sie budzi, nikt juz tego nie powstrzyma.


Wystarczająco czytelnie? Nie jestem TAM [na peszerze], więc napisanie na peszerze "myślę arteq, że nie przypadkowo jesteś na TYM forum" jest kłamliwą sugestią, że ma cokolwiek wspólnego z tamtym forum. Nie życzę sobie abyś to sugerowała jak również używała tam mojego nicka czy odpowiadała tam na pytania których TAM nie zamieściłem. Nie życzę sobie abyś umieszczała tam moje wypowiedzi bez mojej zgody.
Rozumiem, że masz przeraźliwą potrzebę aby błyszczeć, mieć słuchaczy i wpatrzonych uczniów, a forumowiczów tam jak na złość - nie ma. Nie ma kto słuchać, przyklaskiwać i zachwycać się... Lecz zwracanie się do wirtualnych forumowiczów nosi znamiona zaburzeń...

edit: pomimo licznych próśb i wyjaśnień z mojej strony, jak również Twoich deklaracji Kiaro co do opisu źródła cytatu - sytaucja na daną chwilę nie zmieniła się - nie ma tam żadnego  precyzyjnego opisu odnośnie cytatu.
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2010, 19:40:05 wysłane przez arteq » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #518 : Marzec 18, 2010, 21:41:55 »

Kahuna


Z całym szacunkiem ,ale nie mam najmniejszego zamiaru cię przepraszać ,bo nie mam za co.Nic nie poradzę że mam takie wrażenie co do twojej osoby.Stanęłam tylko w obronie Kiary,ponieważ nasmiewałes się z niej że kupiła ksiązkę i zaśiliła czyjąs kasę .

Cytat Kahuna "Nie zartuj,Kiarus.
Temu samemu,co robi PCH/MF,czyli robieniu ludzi w konia i przy okazji zbicia kasy.
Czasy ku temu sa dobre,mamy mase channeling,s,przepowiedni,przekazow i mnostwo
"EZOTERYKOW",wiec okazja czyni zlodzieja.Nie jest tak..? A Patrick Geryl,Zecharia
Sitchin,Daniken i inni ..nie wspomne o pp.Nowalskiej ,Gas..Gryf144 i innych nawiedzonych z Polski..nie przegap tej okazji,moze jest cos dla Ciebie takze..?
Pozdrawiam. "
 
Moje słowa : "Pewnie ktoś ci za to płaci  i zbijasz niezłą kasę"  to riposta w formie zartu.
Po za tym ty wielokrotnie pisałeś o mnie niekorzystnie na tym forum ,a ja nie domagałam się wyciągnięcia konsekwencji wobec ciebie.
Darek zrobi jak będzie chciał,nie mam na to wpływu.Drażni mnie jednak nasmiewanie się z osób o innych pogladach .Nie wiem czy zauważyłeś,ale nazwałeś złodziejami  znane osoby ; Patrick Geryl,Zecharia
Sitchin,Daniken ,Nowalska .Nie znam tych ludzi ,,Gas..Gryf144 ,ale pewnie tez nie byli by zadowoleni.
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2010, 21:42:54 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Kiara
Gość
« Odpowiedz #519 : Marzec 18, 2010, 22:09:35 »

W prawach internetowych nie ma zakazu cytowania tekstow z innych zrodel , na tym forum jest rowniez mnustwo cytatow.
 Rowniez duzo w postach innych forumowiczow.

Wy sami arteq i Kahuna poslugujecie sie nimi. nie widze powodu zeby na moim forum rowniez nie korzystac z cytatow.
Zaznaczam autorow.

Nick arteq nie jest zastrzezony w urzedzie patetowym, mozna wiec nie tylko cytowac ta nazwe ale rowniez jej uzywac.

Kiara Uśmiech Uśmiech

ps. dodalam wyjasnienie iz jest to moj post przeniesiony z Forum Cheops. Postaram sie nie zapominac o takich szczegolach.
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2010, 22:20:38 wysłane przez Kiara » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #520 : Marzec 18, 2010, 22:36:06 »

Kahuna odniosę się tylko do sprawy cytowań mojej osoby. Nie mam pretensji , że ktoś mnie cytuje o ile nie manipuluje moją wypowiedzią w taki sposób, że ją przekręca. Nie zauważyłem przekrętów więc jest OK.
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #521 : Marzec 19, 2010, 01:10:40 »

Znalazłem się na tym forum z powodu chęci wyrażania siebie.
Zauważam jednak, że prócz wielu tak samo myślących ludzi są też tacy, którzy szukają powodów do przeinaczenia moich, i nie tylko wartości. Kto kieruje tym nurtem, do czego są im potrzebne pozory mojej niedoskonałości, do czego są im potrzebne błędy i potknięcia moich przyjaciół?
Zauważam odejście wielu mądrych i wartościwych forumowiczów, zauważam brak chęci w szczerym wypowiadaniu się na forum z powodu ingerencji TROLI.

Swój nick przywiozłem z Egiptu, ale siłę i konsekwencje będę realizował tu, na miejscu...



Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #522 : Marzec 19, 2010, 08:42:50 »

Thotal masz rację ,tak właśnie się dzieje.Znalazłam się na tym forum z podobnych powodów i zal mi serce ściska i cięzko mi się opanować przed komentarzami co do ich działalnosci.
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Kiara
Gość
« Odpowiedz #523 : Marzec 19, 2010, 10:59:32 »

Ale czym sie przejmujecie? Piszcie swoje , wyrazajcie siebie a z trolami nie wchodzcie w dyskusje , zwyczajnie omijajcie je.jedna druga akcja  zaczepkowa (z uzewnetrznieniem i osmieszeniem siebie przez troli )zwyczajnie zignorowana. Wyciszy ich zapedy.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #524 : Marzec 19, 2010, 11:09:03 »

Wy sami arteq i Kahuna poslugujecie sie nimi. nie widze powodu zeby na moim forum rowniez nie korzystac z cytatow.
Zaznaczam autorow.
Nick arteq nie jest zastrzezony w urzedzie patetowym, mozna wiec nie tylko cytowac ta nazwe ale rowniez jej uzywac.

ps. dodalam wyjasnienie iz jest to moj post przeniesiony z Forum Cheops. Postaram sie nie zapominac o takich szczegolach.

Wskaż mi gdzie użyłem cytatu z innego forum i nie wiedziałaby o tym osoba którą zacytowałem, wskaż jasno i wyraźnie. Użyłem Twojego cytatu z fżp aby bronić się przed przypisywaniem mi przez Ciebie kłamliwej tożsamości niejakiego Lazara. O tym cytacie doskonale wiedziałaś.

Tak, nick nie jest zastrzeżony, ale używasz mojego nicka WŁĄCZNIE z moimi słowami których tam nie umieściłem, a piszesz jakbym tam się udzielał - a to już kłamstwo i manipulacja. Nie ma tam linku do pch. Jeżeli zadaję pytania to oczekuję na nie odpowiedzi w miejscu ich zadania. Dziwne, że tutaj deklarujesz unikanie ze mną rozmów, a tam nagle tak ochoczo odnosisz się do moich zapytań. Hipokryzja, kolejna już.  

Kłamiesz również, że umieściłaś wyjaśnienie, że wypowiedź pochodzi z forum pch - niczego takiego przy użytych w 2 postach, moich słowach NIE MA - na dowód mogę zamieścić screena, więc nie pogrążaj się kolejnymi kłamstwami.
Skoro powołujesz się na prawo to doczytaj, że jeżeli już używasz jakiegoś cytatu to zobowiązana jesteś podać PRECYZYJNIE źródło. Jeżeli chodzi również o prawo to nie zabrania ono używania czyjegoś prawdziwego imienia w zwracaniu się do danej osoby - szczególnie gdy ona wcześniej o nim poinformowała oraz ogólnie przyjęty sposób komunikacji w danej grupie nie wymusza form grzecznościowych - a takowym jest forum. Dlaczego w takim razie tak lamentowałaś i usiłowałaś straszyć administratorem gdy użyto Twojego imienia? Kolejny raz dajesz dowody hipokryzji w myśl której ten sam czyn uważasz za dopuszczalny lub niedopuszczalny w zależności czy to ktoś czy Ty sama go dokonałaś.

Ostatnim przykładem było nazwanie pewnej grupy osób "szczurami", gdy niewiele wcześniej pod niebogłosy krzyczałaś, że obrażono Ciebie za pomocą użytego określenia do nazwania sposobu Twoich wypowiedzi "kłapać dziobem".  
 
I jeszcze małe pytanko - jak rozumiem Twój nick również nie jest opatentowany?


edit: pomimo licznych próśb i wyjaśnień z mojej strony, jak również Twoich deklaracji Kiaro co do opisu źródła cytatu - sytaucja na daną chwilę nie zmieniła się - nie ma tam żadnego  precyzyjnego opisu odnośnie cytatu.
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2010, 19:40:54 wysłane przez arteq » Zapisane
Strony: 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... 78 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.09 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

wild-reign world-anime truegaming fifa11 madex