Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 26, 2024, 19:58:54


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... 78 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wyraź siebie!  (Przeczytany 787860 razy)
0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.
Torton
Gość
« Odpowiedz #875 : Sierpień 06, 2010, 23:04:24 »

No właśnie zachowanie na forum, przez internet często zdarzają się błędy w komunikacji. Nie mam dwóch twarzy, także jestem sobą, zmiana nicków... Hmmm bo lubię używać nazw postaci ze swojej własnej twórczości.

Oczywiście dopuściłem się wielu błędów ale czy Ty ich nie popełniasz? Czy czasami nie przesadzasz? Zbyt mocno? Nachalnie? Nie chcę wskazywać co konkretnie bo zrobi się z tego dyskusja na całą stronę ale każdy człowiek popełnia błędy po to aby się uczyć. Nie usprawiedliwiam się tym, tylko mówię jak jest.

Mogę się przyznać że miałem na tym forum kilka kont, które kasowałem. Pierwszym był Mora, Andaren, Milon, Łowca, Gandalf no i teraz Torton. Także kiedyś tam zrobiłem jakieś konto niezbyt pamiętam nazwę ale ktoś je usunął. Tyle.

Co do przyjaciół na tym forum. Nie mam takich ewentualnie jest kilka osób, które wykazały się dobrocią ducha i mogę to określić jako wirtualna przyjaźń jakkolwiek to niech każdy rozumie według własnego umysłu.

A teraz czas spać. Dobranoc
« Ostatnia zmiana: Sierpień 06, 2010, 23:05:19 wysłane przez Torton » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #876 : Sierpień 06, 2010, 23:16:15 »

Torton, nie napadam na Ciebie i nie zamierzam obrażać. Dzielę się tylko swoimi spostrzeżeniami, opinią, tak samo jak i Ty i inni forumowicze mogą zrobić to w stosunku do mnie.
Chciałbym jedynie abyś się zastanowił czy możesz sam sobie odpowiedzieć - po co to robiłeś.
Zapisane
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #877 : Sierpień 06, 2010, 23:37:01 »

I tego akurat nie rozumiem: ja mogę zmieniać nawet swoje poglądy na różne tematy, ale nie czuję wewnętrznego "przymusu", żeby zmieniać "nicka"! Doktor Jackyl i Mister Hayd?
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #878 : Sierpień 07, 2010, 00:09:16 »

* Dr Jekyll i Mr Hyde  Mrugnięcie
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #879 : Sierpień 07, 2010, 00:18:14 »

Doktor Dżekil i Mister Hajt.

Tak to leciało!! Uśmiech Mrugnięcie
Zapisane
Torton
Gość
« Odpowiedz #880 : Sierpień 07, 2010, 09:57:38 »

Ja sobie sam potrafię odpowiedź na to wszystko i żeby dalej nie przedłużać na ten temat zachowam swoje myśli dla siebie.

I dalej apeluje o jakąkolwiek odpowiedź w dziale "Ogłoszenia porządkowe. Pytania." administracji forum.

Pozdro
Torton
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #881 : Sierpień 07, 2010, 10:30:51 »

Słuchajcie, a co to ma do rzeczy, że człowiek zmienia sobie nicka ? To nie jest identyfikator typu PESEL, żeby go przylepić raz na całe życie.
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #882 : Sierpień 07, 2010, 10:38:49 »

no właśnie east ma racje,- liczy się zawartość!
« Ostatnia zmiana: Sierpień 07, 2010, 10:38:57 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
arteq
Gość
« Odpowiedz #883 : Sierpień 07, 2010, 15:15:53 »

Słuchajcie, a co to ma do rzeczy, że człowiek zmienia sobie nicka ?
Powody East, powód takich zmian - jeżeli ma to być ucieczka przed odpowiedzialnością, to zmienia postać rzeczy.
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #884 : Sierpień 07, 2010, 20:34:39 »

Tyle że Mora/Torton się przyznał do zmiany nicków, a na dodatek wszystkie je wymienił. To co to za ucieczka, jak możesz go zawsze zidentyfikować ? Powody pewnie jakieś ma , ale nie musi się spowiadać. To intymna sprawa.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #885 : Sierpień 07, 2010, 21:54:50 »

Nie rozumiemy się. Po pierwsze Mora przybywając pod nową banderą wcale o tym nie informował, pewne zbieżności zauważyli niektórzy z forumowiczów i dawali temu wyraz. Przyznał się gdy mu to udowodniono - wtedy zbytniej łaski nie robił...  Ucieczka była - naopowiadał, ponapisywał i w końcu - nawymyślał, a gdy na horyzoncie pojawiały się konsekwencje takiego zachowania brał nogi za pas...
Chyba nikomu nie muszę tłumaczyć, że życie nie jest bezmyślną i beztroską zabawą. Najczęściej za swoje czyny ponosi się konsekwencje - im wcześniej Mora się o tym przekona tym lepiej dla niego. Forum to zabawka, lecz gdy na nim nabierze złudnego przekonania, że można robić jak się chce a w razie zagrożenia konsekwencjami przycupnąć za miedzą by po chwili wrócić pod innym nickiem/tożsamością to konsekwencje takiej złudy w realnym świecie mogą być opłakane.

W aktualnym świecie dostrzegam permanentne wyreklamowywanie się od odpowiedzialności...
Zapisane
Torton
Gość
« Odpowiedz #886 : Sierpień 09, 2010, 14:10:30 »

Cytuj
Nie pamiętam Cię z twojej poprzedniej egzystencji na tym forum (nie jestem jakimś starym wyjadaczem tutaj) ale zaczynam rozumieć skąd takie uprzedzenie do twojej osoby starszych użytkowników. Podpisuję się pod tym co o Tobie się naczytałem.

Ciebie Szmer jak i Arteq tylko stać na uprzedzenia, kompletny brak argumentów i zrozumienia. Podsumowałem tamtą dyskusję i nie zarzucę sobie niczego, broniłem swojego zdania.

Tak po za tym nie miło słyszeć mimo tego, że prowadziłem normalną rozmowę że jestem siewcom negatywnych emocji.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 09, 2010, 14:10:48 wysłane przez Torton » Zapisane
Szmer
Gość
« Odpowiedz #887 : Sierpień 09, 2010, 15:03:22 »

Twoim problemem jest to że tylko Ty widzisz swoje zachowanie jako normalne. Inni twojego poglądu niestety nie podzielają. To że mamy różne poglądy nie oznacza że nie możemy rozmawiać. Niestety ani ja, ani wielu innych użytkowników tego forum nie jest w stanie nawiązać z Tobą żadnego porozumienia. Nie miej do nas pretensji tylko zastanów się nad samym sobą. Inni jakoś mogą ze sobą rozmawiać... z Tobą niestety jest problem, nie dostrzegasz tego?

Co do uprzedzeń... jak zwykle nie zrozumiałeś o czym pisałem. Ty chyba nie czytasz postów, wybierasz ze 2,3 słowa i tego się trzymasz. Dodatkowo cały czas zarzucamy Ciebie całym stosem argumentów, których Ty w ogóle nie dostrzegasz. O swoich uprzedzeniach nie pisałem wcześniej dopóki nie wyrobiłem sobie własnego zdania. Więc nie wiem o jakich uprzedzeniach Ty piszesz.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #888 : Sierpień 09, 2010, 16:26:17 »

Moim skromnym zdaniem boli Cie to, że znowu pisze na tym forum i za wszelką cenę szukasz okazji aby dowalić. Przyznałem Ci w tamtym wątku rację, a Ty dalej swoje jak dziecko które nie dostała jedzenia. Nie nażarłeś się już wystarczająco?
Dlaczego miałoby mnie boleć to, że piszesz na forum? Po to jest forum aby forumowicze wyrażali swoje poglądy. Nie mam nic przeciwko temu abyś pisał na forum, natomiast już mam pewne zastrzeżenia - które wyraźnie artykułuję i popieram stosownymi cytatami - w kwestii pewnych form i treści tych wypowiedzi. A dowalasz sam sobie...
Zamiast argumentów - których brak zarzucasz innym - używasz pokrzykiwań, dużej rozmiaru czcionki i koloru czerwonego.

W kwestii używania pewnych obraźliwych określeń oraz braku czytania ze zrozumieniem w temacie "zmiana daty pojawienia się nibiru" chyba niesłusznie sobie przypisujesz pewne zachowania. To nie Ty przyznałeś się sam z siebie do błędu lecz po prostu Ci to udowodniono. Pomimo tego rzucasz się w złości, czego dowodem może być użyte słowo "nażarłeś się". Nie żywię się Twoimi potknięciami, lecz chcę uzmysłowić pewne zachowania.

Ponieważ Szmer tak się zachowuje piszę wyraźnie i przez pół tej strony próbuję mu wyjaśnić coś, a on nic nie rozumie. Więc Wybacz za określenie głupi Ty po prostu nic nie rozumiesz z moich wypowiedzi.
Dałeś już dowody, że to Ty miewasz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Myślę, że dużo lepiej będzie wyjaśniać gdy zamiast pokrzykiwań, obrażania się po prostu zaczniesz używać argumentów, cytatów.

Co do nagabywania z tego co mi wiadomo nie jesteś moderatorem tego forum więc co Ci do tego?
Uwagi: patrz powyżej. Już pisałem, że każdy z forumowiczów ma prawo wypowiadać się i komentować wypowiedzi innych. Czy dlatego wypowiadasz się tym tonem i w ten sposób bo znowu wskazano Ci bezzasadność pewnych Twoich opinii? To jest Twój argument - "co Ci do tego"?

Gdzie napisałem że inni muszą podzielać moja wiarę?
Wynika to zarówno z kontekstu Twoich wypowiedzi jak i reakcji gdy ktoś rzeczowo i spokojnie wskazuje dlaczego jego zdaniem nie masz racji.

Tak ale gdy ktoś ignoruje zgłoszenia to trzeba się zastanowić czy Ci moderatorzy mają jakikolwiek sens. Wczoraj bodajże widziałem Janusza który jest moderatorem tego działu, chyba nawet napisał on wiadomość a na informacje którą zgłosiłem nikt nie raczył odpowiedzieć. Więc?
Więc powodów może być klika. Może Janusz miał tylko kilka minut, a na podjecie obiektywnej i zasadnej decyzji potrzeba nieco więcej czasu - aby uważnie przeczytać kilka postów? Może chce skonsultować się z innymi modami/adminem?

Lepiej się uszczypnij zanim coś napiszesz.
Szczypać się nie muszę. Zawsze zanim coś napiszę to się zastanowię. Dlatego czytałem i obserwowałem Twoje liczne posty i dopiero po prawie setnym wyraziłem swoje spostrzeżenie, że schemat Twojego dotychczasowego zachowania się powtarza.
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #889 : Sierpień 09, 2010, 23:47:44 »

Cytuj
Tak ale gdy ktoś ignoruje zgłoszenia to trzeba się zastanowić czy Ci moderatorzy mają jakikolwiek sens. Wczoraj bodajże widziałem Janusza który jest moderatorem tego działu, chyba nawet napisał on wiadomość a na informacje którą zgłosiłem nikt nie raczył odpowiedzieć. Więc?

Torton ,dostałam twoja skargę na Szmera ,przeglądnęłam cały wątek i nie znalazłam nic co mogłoby cię obrazić ,dlatego uznałam że nie będę  ingerować w dziale podległym Januszowi i Janneth .Własciwie to byłam pewna że będą takiego samego zdania jak ja.Natomiast tobie można zarzucić ze nazwałeś Szmera głupim ,ale to już zostało wjaśnione.
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Torton
Gość
« Odpowiedz #890 : Sierpień 10, 2010, 10:48:37 »

Nie zależnie od tego kto ma jakie podglądy, to Ty ciągle próbujesz ze mnie zrobić debila.
Więc zacznę jeszcze raz i to ostatni, bo jest sto ważniejszych rzeczy niż Twoje widzi mi się.

Cytuj
Oto link do strony kanału YouTube własnowierców a coraz jest ich więcej.
http://www.youtube.com/user/apostazjapl
Wytłumaczenie. Dlaczego nazwałem że jest to kanał własnowierców ponieważ gdybyś uważnie oglądał filmiki tam znajdujące się doszedł byś do wniosku że występuje w nich właściciel portalu własnowiercow. Ależ oczywiście Ty musiałeś wszystko przekręcić, bo poczułeś urazę, Ego zabolało.

Cytuj
Torton, tak Ciebie obserwuję i mam wrażenie że nabijasz sobie tylko posty odgrzewając stare kotlety... bez urazy.
Co do twojego linka YT, wyjaśnij mi proszę jaki związek ma grupa osób, która poddała się apostazji z własnowiercami, terminem, który ja osobiście uważam za kompletną bzdurę, terminem, który nie istnieje, jest jakimś wyssanym z palca wymysłem, terminem który został już tutaj w dosadny sposób skomentowany przez Janneth.

Ja również poddałem się apostazji, nie jestem osobą wierzącą ale też nie uważam siebie za Ateistę. Jestem sobą... nie lubię kiedy jestem przez kogokolwiek zaliczany do jakiejkolwiek grupy przynależnej (lub też nie) jakiejś religii.

Mam jednak nadzieje że to się jednak nie zmieni i temat nadal pozostanie nieaktywny bo sam podmiot tego tematu... nie istnieje.

Więc posłuchaj kolego, co rozumiesz przez nabijanie postów? Co do podkreślonego na początku tekstu to masz wyjaśnienie powyżej napisane. Co do tekstu skośnego. To że według Ciebie termin ten jest bzdurą ma się nijak do rzeczywistości skoro jest kilku set własnowierców? Więc jak? Bardzo się tutaj oburzyłeś.
I teraz najważniejszego chodzi o tekst pogrubiony i podkreślony na końcu. Gdzie jest napisane że nazwałem Cię własnowiercom? Skoro wszystko zostały wyjaśnione jak małemu dziecku? Nawiązałem tylko do kanału na YT ponieważ jest to kanał własnowierców(oglądaj filmiki ze zrozumieniem) którzy są apostatami w części. Nie ma nigdzie powiedziane że wszyscy apostaci to własnowiercy. Więc do jasnej cholery czego nie rozumiesz?!


Zapisane
Szmer
Gość
« Odpowiedz #891 : Sierpień 10, 2010, 11:07:53 »

Uważasz że skoro jedna (niech będzie nawet kilka) osoba jest "własnowiercą" to daje Ci to prawo do wrzucania wszystkich uczestników do jednego wora? A co Ty na to że ja też w takim spotkaniu uczestniczyłem? Dalej uważasz że nie nazywasz mnie własnowiercą?

Jeszcze raz powtarzam - materiały, które przedstawiłeś nie odnoszą się do własnowierców. To jest tylko i wyłącznie twój wyimaginowany pogląd wynikający z kompletnej niewiedzy na ten temat. Nabijasz właśnie posty w ten sposób bo masz wiele do powiedzenia w każdym temacie na tym forum, problem polega tylko na tym że wyrażasz swoje opinie, których nie podpierasz kompletnie żadnymi dowodami albo zaprzeczasz temu co zostało już wcześniej wyjaśnione, zaprzeczasz bo nie zapoznajesz się z problemem.

Cytuj
Więc do jasnej cholery czego nie rozumiesz?!
I po co te nerwy?

Torton, chciałbym abyśmy, za porozumieniem stron (Chichot) zakończyli dyskusję na ten temat bo przyznam że nie dojdziemy do porozumienia i zaczyna mnie męczyć już ta dyskusja. Nie musisz odpisywać na to powyżej bo i tak wiem co napiszesz i już znam twój pogląd i tok rozumowania.

Licz się jednak z tym że będę ripostował Cię w innych tematach bo znalazłem już wiele absurdów w twoich postach, co zapewne już zauważyłeś Mrugnięcie
Zapisane
Torton
Gość
« Odpowiedz #892 : Sierpień 10, 2010, 12:28:43 »

To zmienia postać rzeczy, dlaczego na samym początku nie powiedziałeś że byłeś na tym spotkaniu? Tak trudno napisać? Czy tylko chodziło Ci o oto aby się na kimś wyżyć?

Wyimaginowane są Twoje wypowiedzi nie podparte żadnym dowodami. Od początku mogliśmy wyjaśnić sobie wszystko ale Ty czekałeś, na co? Na to aby w ostatniej chwili mi dowalić?

Nie jesteś dla mnie partnerem do rozmów ponieważ nie wykazujesz poszanowania dla drugiego człowieka, robiąc ze mnie debila. Gratuluje udało osiągnąć Ci się swój cel teraz niech Twoje Ego jest zaspokojone.

Ave
Zapisane
Robin
Gość
« Odpowiedz #893 : Sierpień 10, 2010, 12:44:58 »

Cytuj
Nie jesteś dla mnie partnerem do rozmów ponieważ nie wykazujesz poszanowania dla drugiego człowieka, robiąc ze mnie debila.

Wydaje mi się że sam z siebie zrobiłeś.Szmer i tak ma do ciebie cierpliwość. Ludzie ... jestes na forum 10 dni i juz masz  107 postów i ty mówisz że nie nabijasz  Szok Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2010, 12:46:04 wysłane przez Robin » Zapisane
Szmer
Gość
« Odpowiedz #894 : Sierpień 10, 2010, 12:56:56 »

Cytuj
Nie jesteś dla mnie partnerem do rozmów ponieważ nie wykazujesz poszanowania dla drugiego człowieka, robiąc ze mnie debila. Gratuluje udało osiągnąć Ci się swój cel teraz niech Twoje Ego jest zaspokojone.

To Ty powiedziałeś...
To czy ja byłem na tym spotkaniu czy nie, nie ma tutaj żadnego znaczenia... znaczenie ma to że właśnie nie znasz wszystkich osób z tego spotkania (wypowiedziałeś się o jednej) ale mimo to, wszystkich uczestników wrzuciłeś do jednego wora. I z tym od początku naszej dyskusji się nie zgadzałem i starałem Ci się to cały czas uświadomić.
Że nie napisałem o mojej obecności na takim spotkaniu? A co to ma znaczyć... mam afiszować się ze swoim życiem prywatnym bo Ty sobie tego życzysz? bo nie potrafisz w inny sposób pojąć podstawowych zasad wyciągania logicznych wniosków?

Moją intencją nie było robienie z Ciebie "debila". Celem było dojście do jakiegoś porozumienia, fakt chyba się udało. Chociaż sposobu w jaki to się odbyło nie zaliczam do przyjemnych zarówno dla mnie jak i dla Ciebie.

Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #895 : Sierpień 10, 2010, 13:23:17 »

I tak mecz na ringu bokserskim w najlepsze trwa, ega walczą zajadle a chłopacy spijać muszą pianę. I wygląda na to, że wcale im to piwo nie smakuje. Może czas dogadać się na poziomie uczuć i serc? Po co być zakładnikiem własnego ego?
Zapewne teraz jedno z nich rzuci się na mnie, bo włażę na cudzy teren a czyni to moje jaśnie oświecone… ale cóż… i tak widzę w chłopakach ich prawdziwe istności…
Chromolić ega!  Duży uśmiech
Użyłabym bardziej dosadnego określenia, ale damie nie wypada…  Chichot
No i jeszcze małe spostrzeżenie. Ego szmera, jak sama nazwa wskazuje jest bardziej ciche, bo tylko szemrze… przez to bardziej przyjazne środowisku…
Opinia jest moją własną i wcale nie musi być obiektywna. 

Pozdrawiam  Uśmiech
Zapisane
Szmer
Gość
« Odpowiedz #896 : Sierpień 10, 2010, 13:37:39 »

Ahrgrrrrrrrrr!!! Rzucam się na Ciebie! Chichot
Cóż mogę powiedzieć... 100% racji, jak to się mówi, co cie nie zabije to cie wzmocni, drugi raz tego błędu nie popełnię i zajadłej dyskusji więcej nie będę podjudzał Mrugnięcie Jeszcze się zdenerwuję, osiwieję i co wtedy będzie Mrugnięcie
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #897 : Wrzesień 05, 2010, 22:20:43 »

Darek, to jest słabe.
 Zarzuciles mi caly szereg wykroczen,
(pomijam, ze dżanet juz mi dała minus za ocene stanu umyslowego, jako zdebilenie),
ale ja nie popełniłem ŻADNEG z tych wykroczen, za jakie mnie ukarales,
wiec na ZleCEIE ARTQA dopusciles sie bezprawia.
:

>Phirioori<, za złamanie regulaminu, wg mnie w 4 punktach, tj:
  zwalczane będą wszelkie przejawy chamstwa i obrażania użytkowników. Posty stanowiące
  naruszenie czyjejś godności będą sukcesywnie usuwane przez moderację. W wypadku wypowiedzi z
  użyciem słów powszechnie uznanych za obraźliwe, autor zostanie ukarany ostrzeżeniem (-1pf).

Nie mogem  użyc słowa, powszechnie uznanego a obrazliwe, bo
WOGOLE NIC NIE NAPISAŁEM w tych postach na forum, ktore podlega regulaminowi.
podałem linki do pewnych szczerych wypowiedzi poza forum, ktore sa interesujace i powszechne w codziennym zyciu ludzi.
link jest taki, jaki jest
-nie bede wprowadzac cenzury. Bo zaprzeczylbym idei dyskusji, jaka realizuje forum. Ponadto nie jestem cenzorem.

- obrażających inne narodowości, rasy i religie (art. 194-196 i art. 257 Kodeksu karnego oraz art. 23
   Kodeksu cywilnego). Moderator winien zareagować przyznając użytkownikowi -1pf.
WOGOLE NIC NIE NAPISAŁEM na forum, ktore podlega regulaminowi. Wiec nie moglem nikogo obrazic.

- propagujących totalitarny ustrój państwa lub nawołujących do nienawiści na tle różnic
   narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość
   (art. 256 Kodeksu karnego). Moderator winien zareagować przyznając użytkownikowi -1pf
WOGOLE NIC NIE NAPISAŁEM na forum, ktore podlega regulaminowi. , Zreszta artykol linkowany tez nienawoluje do nienawisci, ale wyraza szczere odczucia autora. Chyba był juz bardzo zdenerwowany.
Chcesz mnie karac za to,że ktos sie zdenerwował, bo se miarka przebrała??
Moim skromnym zdaniem to jakies ocipienie.

- zawierających słowa powszechnie uznane za niecenzuralne (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7
   października 1999 r.). Wiadomość zostanie usunięta, a moderator zważywszy na okoliczności i
   użyte słownictwo może przyznać użytkownikowi ostrzeżenie (-1pf).

link w istocie zawieral takie slowa,
dlatego proponuje dla odmiany tylko cenzuralne słowa
http://tinyurl.com/powszechnie-cenzuralne-only
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #898 : Wrzesień 05, 2010, 22:51:21 »

W takim razie podpowiem Wam jak dokopać dowolnej osobie będą bezkarnym - jeżeli zgodzimy się z argumentacją PHI, jego umywaniem rąk i robieniem minki niewiniątka. "Atrakcyjność" tego rozwiązania polega na tym, że możecie używać wulgaryzmów, epitetów jakie żywnie się Wam podobają. Dobra, lecimy.

Krok 1.
Zakładacie lub prosicie np. znajomego aby założył stronę www dotyczącą zagadnienia którym chcecie się zająć.

Krok 2.
Wylewacie tam żółć którą "musicie" hamować na forum...

Krok 3.
Umieszczacie linki do strony z wyzwiskami, na forum na którym musicie się hamować.

Gdy ktoś w wyniku Waszych działań zaprotestuje i określi zamieszczone linki jako łamiące regulamin (nawoływanie do nienawiści, lżenie, wulgaryzmy) robicie minkę niewiniątka i stwierdzacie "to wszak nie moje słowa, ktoś musiał się zdenerwować i napisał prawdę...".

Niestety numer Phi jak widać nie przeszedł z kilku powodów, jak przypuszczam:
1. już w samej treści linków widnieją wulgaryzmy
2. już sama treść linków jest lżeniem i nawoływaniem do agresji/nienawiści
[chyba nikt nie powie że epitety w stylu "jeb..y ..." czy "pier...y"... nawołują do spokoju i miłości]
3. na forum już zostało przetestowane [w tym i na mnie - cytowałem wtedy nomen-omen słowa Phi], że umieszczenie cytatu nie zwalnia od odpowiedzialności za jego treść... Ponosimy po prostu odpowiedzialność za propagowane, przekazywane treści bez względu na formę tego przekazu. Link to nic innego jak forma cytatu.

Zamieszczenie linków nawołujących do nienawiści, lżących bez słowa negatywnego komentarza odnośnie ich treści jest niczym innym jak swoistym propagowaniem. W tym przypadku upewnia mnie w tym wcześniej wyrażane poglądy Phi w temacie związanym z katolicyzmem.

Kłamstwem jest również zarzut o stosowanie przeze mnie wobec Darka jakichkolwiek manipulacjach - nie wspominając o hipnotycznych. Phi zebrałeś po prostu to co rozsiewałeś, a teraz miotasz się.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 05, 2010, 22:55:16 wysłane przez arteq » Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #899 : Wrzesień 06, 2010, 00:06:21 »

Cytuj
phirioori
pomijam, ze dżanet juz mi dała minus za ocene stanu umyslowego, jako zdebilenie),

Janneth i tak poblazliwie dala ci za malo,bo powinien byc ban na miesiac lub na zawsze.To,ze poslugujesz sie pierdolonymi linkami i nie napisales ani jednego slowa obrazajacego,to nie usprawiedliwienie, a to samo,co bys ty sam napisal na ten temat...chojrak,zaslaniajacy sie wypowiedziami innych chojrakow..Widac,ze grasz w ch... z forumowiczami i administracja tego forum.Powiem krotko - zdajac sobie jednoczesnie sprawe z konsekwencji za uzywanie obrazliwych slow - spierdalaj z tego forum!Masz swoje strony na ktorych mozesz sie obnazac i wyrazac dowoli.Go there.Akysz!Tutaj nie potrzebujemy zdeblonych.Chciales takiego slownictwa,to masz ode mnie...
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 06, 2010, 00:31:10 wysłane przez Kahuna » Zapisane
Strony: 1 ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... 78 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.123 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

swietadynastiatoftegard pack-of-black-and-white faon equestrian-world hejtforum