Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 22:30:51


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 [68] 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wyraź siebie!  (Przeczytany 783902 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1675 : Czerwiec 24, 2012, 06:25:01 »

ARIOWIE - rasa ludzka

ARIANIE - rasa ludzka.

Lady.

Cytuj
Ty szacowna Cyganeczko--m

Aryan jest byl i bedzie gotowy do nauk. A "inni" albo uznaja wyzszosc, albo trzepia jk. Tak jak Ty.

ARYAN[/b].... http://pl.wikipedia.org/wiki/Aryan_Brotherhood

Wypada wiedzieć o czym się pisze , co się chce zacytować.

Kiara Uśmiech Uśmiech


ps. Dodam tylko...  Bez problemu można być równocześnie Żydówką i Cyganką , dlaczego? Sekrety rodowe. Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2012, 07:54:10 wysłane przez Kiara » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #1676 : Czerwiec 24, 2012, 08:45:45 »

kiedy...? gdy Nibiru przyleci???  Afro
Wtedy, gdy klapki z oczu (i nie tylko) opadną Mrugnięcie
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #1677 : Czerwiec 24, 2012, 10:22:01 »

A jak opadną i ręce Szok
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #1678 : Czerwiec 24, 2012, 11:34:32 »

A jak opadną i ręce Szok

Przebisiegu mi już opadły !

 Drogie panie przywołuję was do porządku.Od kłótni i wymiany zdań  nie na temat, jest odpowiedni wątek pt; " wyraź siebie "
F.Lady co to insynuacje z Żydami i Cyganami.Jesteś uprzedzona do tych nacji? na naszym forum nie tolerujemy rasizmu.

Bardzo uprzejmie proszę wszystkich  o powrót do tematu.Możecie zadawać pytania do Kapłana718 .on tu zagląda  i czyta Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2012, 11:35:15 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #1679 : Czerwiec 24, 2012, 11:51:45 »

Sugerujesz mi kobieto rasizm? To jest forum niezalezne jak nazwa wskazuje a nie pralnia danych.
Slowo Cygan czy Zyd widac kojarzy sie Tobie z czyms gorszym.
Wypraszam sobie ciagle ataki na moja osobe i tym razem przywoluje Ciebie do rozsadku.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2012, 11:52:39 wysłane przez Fair Lady » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #1680 : Czerwiec 24, 2012, 12:11:43 »

Sugerujesz mi kobieto rasizm? To jest forum niezalezne jak nazwa wskazuje a nie pralnia danych.
Slowo Cygan czy Zyd widac kojarzy sie Tobie z czyms gorszym.
Wypraszam sobie ciagle ataki na moja osobe i tym razem przywoluje Ciebie do rozsadku.


Nic ci nie sugeruję kobieto ,takie wnioski mozna wysunąć z twoich postów.Wcale cię nie atakuję ,zwracam tylko grzecznie uwagę.Dalej nie dyskutuję bo bardzo nie lubię tego wątku. Do poklikania w innych, pa
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #1681 : Czerwiec 24, 2012, 12:29:42 »

A dlaczego nie lubisz tego watku? Uśmiech

Wyrazam siebie. Wlasnie zaczelam wpisywac na tamtym watku, bo mnie tytul zainspirowal.
Nawet niezle byloby tak "Pytania do Bogini Fair Lady cdn."


Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #1682 : Czerwiec 24, 2012, 12:43:33 »

Wypada wiedzieć o czym się pisze , co się chce zacytować.
racja, jak np. o niepokalanym poczęciu...

na naszym forum nie tolerujemy rasizmu.
chyba, że wobec katolików - tutaj masz największy margines "bezpieczeństwa" do poużywania sobie :]

W kwestii formalnej to chyba wątek "pytania do ... 718" jest wyjątkiem na tym forum od pewnej zasady - bo podobno nie piszemy/zakładamy wątków o forumowiczu.

Lady, Kiara co jakiś czas - gdy spada jej poczucie "oglądalności" na tym forum (bo na jej i 718 forum wynosi ono część promila - i to jest rzeczywisty wskaźnik zainteresowania jej wywodami) odgrzewa wątki na siłę, ba - sama zadaje sobie pytania i na nie odpowiada i budzi to zdziwienie użytkowników bo odpowiada na pytania których oni jej nie zadali. Ale - ale, dla równowagi często unika odpowiedzi na pytania kierowane ściśle do niej... ot taki szutnik :]
Zapisane
nagumulululi
Gość
« Odpowiedz #1683 : Czerwiec 24, 2012, 14:04:42 »

Proponuje nie wtracac sie do konfliktu dwoch Pan.

To modelowy konfilkt psycholigiczny na podstawie ktorego mozna robic doskonale obserwacje i charakterystyki.

Pierwsz kobieta, Kiara: jak wszyscy podejrzewaja identyfikuje sie z zydami i cyganami, zapewne wygladem moze przypoinac przedstawiciela tych ras. Reprezntuje sily zniewolonych, wierzy w sily nadprzyrodzone, narcystycznie upaja sie swoja moca prorocza i sila magii, liczy na nowe czasy ktore nadejda i pod plaszczykiem milosci wciaz ma nadzieje na odzyskanie wladzy, ktore w jej mniemaniu zostala jej odebrana niesprawiedliwie. Kto wie, moze jej dusza tkwi tam w studni przeznaczenia gdzies w mrocznej jaskini gory Slezy? Jednakze w kontrascie co najwaznisze - sercem jej motywacji jest platoniczna milosc do blondynow, wlasciwie wojownikow o bialych wlosach z duzym mieczem, jako wyzwoliscieli tego swiata.

Druga Pani: wrecz przeciwnie, ma watpliwosci co istnienia swiata magii, jest przekonan o wyzszosci technologii, ufa wyznawcom new age dlatego ze wszystko staraja sie wyjasnic racjonalnie, wie ze posiada wladze , gardzi brudasami poniewaz wydaj sie jej nosicielami grzechu i dlategozostali skazani na pieklo, wydaje jej sie ze reprezentuje wyzsza rase, uwielbia mity ilegendy ale w kontrascie do tego marzy w zasciszu o romantycznym kochanku o sniadej karnacji, ktory przekonalby ja o istnieniu swiata magii.

jak sie podoba charakterysyka? Uśmiech))).
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1684 : Czerwiec 24, 2012, 14:20:48 »

Marna rzec można i nie prawdziwa  w pochodzeniu etnicznym pudło. Nie podobają mi się blondyni , nigdy w nich nie gustowałam. Jednak priorytet ma dla mnie osobowość Człowieka , a nie jego wygląd.
Technikę i technologie traktuje jako pomoc Człowiekowi,  ważne ale nie  ważniejsze od niego. W magię nie wierzę , w moc myśli Ludzkiej tak! Z niej płynie energia , ona napędza działanie.
Nie interesuje mnie inna władza jak nad swoimi słabościami , to tak! A nawet bardzo, tak! Czy ktoś mi coś odebrał? Jak to zrobił i dlaczego? Nad tym warto się zastanowić... ja tego tak nie traktuję , moje doświadczenia życiowe traktuję jako drogę rozwoju osobistego i zwiększanie mocy. Po co mi to? w ten sposób realizuję moje marzenia ,ale nie są nimi ni władza ni majętność ni autorytety.
Nikt nie może wyzwolić tego świata, bowiem on kończy już swoją karierę jako miejsce nauki rozwoju Ludzkości. Szkoda czasu i energii nawet na myślenie o tym.
Ale , lepsza taka zabawna  analiza niż jakieś awanturki , można się pośmiać. Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech

dziękuje


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2012, 14:27:35 wysłane przez Kiara » Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #1685 : Czerwiec 24, 2012, 18:13:47 »

nagumulululi
Cytuj
jak sie podoba charakterysyka? Uśmiech))).
Szacowny nagumulululi utrafił w sedno Duży uśmiech
Nie chodzi mi o charakterystykę tylko o sprawdzenie dystansu do siebie (akceptacje siebie)Uśmiech
Jeżeli człowiek zaakceptował siebie powolutku się zmienia, zamienia rozwija - oczywiście moim skromnym zdaniem Mrugnięcie
Ja np dawno przestałem się obrażać jak ktoś śmiej się z mojego brzucha, który pozwoliłem sobie nazwać śmietnikiem
to pa Duży uśmiech
PS
Jak by było można i potrzeba to ja mogę reprezentować puszystych Duży uśmiech
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #1686 : Czerwiec 24, 2012, 19:17:21 »

cyt Kiara
Cytuj
W magię nie wierzę ,

hmmm, to po co pytania do ... zwyklego uzytkownika...? A moze "rozkaz" z wyzszego pudeleczka niz mysl i szkielko medrca moze przeleciec...

nagumululi - niezle kombinujesz, ale ja facetow nie dziele na blondynow, rudych^^ czy ciemnowlosych.
Fajniejszy wygrywa i tyle. Tylko, ze ten najfajniejszy jest tym, ktory ODWZAJEMNIA uczucia, i pragnie rozwoju jednostki, a nie tylko sluzenia wg "automatycznej centralki sterowniczej"

 Mrugnięcie

edit:

arteq
mysle, ze my to juz od dawna wiemy, ale tu jest wlasnie problem analogii //czlowiek-maszyna//
Cytuj
odgrzewa wątki na siłę


Co do "zupy spod lawy:) to chanell robi to od dawna, ale widac ma tu wieksze prawa, gdyz jest NAD-uzytkownikiemMrugnięcie

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2012, 19:35:03 wysłane przez Fair Lady » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #1687 : Czerwiec 24, 2012, 21:16:25 »

Proponuje nie wtracac sie do konfliktu dwoch Pan.
Alez nie wtrącam się do konfliktu, skromnie tylko zauważyłem, ze to co tak dobitnie Kiara raczy krytykować jest w wielu wypadkach jej domeną.

Ponadto swoją "charakterystyką" nieco popychałeś obie strony do dalszej aktywności - ot takie trącanie patykiem żyjątka które chwilowo nie chce się poruszać...

jak sie podoba charakterysyka? Uśmiech))).
Jak mam być szczery to raczej średnia - niezbyt trafna, mętna i ogólnikowa...
Zapisane
nagumulululi
Gość
« Odpowiedz #1688 : Czerwiec 24, 2012, 21:35:30 »

Proponuje nie wtracac sie do konfliktu dwoch Pan.
Alez nie wtrącam się do konfliktu, skromnie tylko zauważyłem, ze to co tak dobitnie Kiara raczy krytykować jest w wielu wypadkach jej domeną.

Ponadto swoją "charakterystyką" nieco popychałeś obie strony do dalszej aktywności - ot takie trącanie patykiem żyjątka które chwilowo nie chce się poruszać...

jak sie podoba charakterysyka? Uśmiech))).
Jak mam być szczery to raczej średnia - niezbyt trafna, mętna i ogólnikowa...
Odnosnie char. Kiary to zgoda, nie bede tu wrzucal wywazonej charakterystyki aby nie powodowac nastepnej pyskowki, troche podkolorowalem. Jednak celem charakterystyki byloa nakkreslenie konfliktu oraz zwiazku tych Pan ze soba poprzez kompleks sprzecznosci a zarazem komplementarnosci - the one. Jedno bez drugiego zyc nie moze, choc wzajmenie sie zwalcza, to wlasnie definicja czlowieka, blizniaka. Moze sam cos skrobniesz, charakterystyka konfliktu ...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2012, 21:36:10 wysłane przez nagumulululi » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #1689 : Czerwiec 24, 2012, 22:04:14 »

Z mojej strony problemu nie ma, nie bylo i nie sadze, aby zaistnial. Jestem tu relatywnie nowym uzytkownikiem, a K. uznanym kompanem, wiec "blizsza koszula cialu".
Z punktu widzenia ludzkiego, to Kiara uzywala czesto obrazliwych zwrotow w stosunku do mnie (mozna sprawdzic!). Ja tylko raz jej wytknelam, ze uzywa zlych koncowek polskiej deklinacji, a czy jest Zydowka, Cyganka, czy nawet dywanem perskim albo krolowa Madagaskaru to mnie nie specjalnie obchodzi.°°
Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #1690 : Czerwiec 24, 2012, 23:20:05 »

Uprzejmnie proszę szanownych forumowiczów o uspokojenie swoich niezbyt dobrych emocji. Zwracam uwagę na to, że obowiązujący tutaj regulamin nadal istnieje. Szczególnie obrażanie i lekceważenie moderatorów przypominających o w/w nie jest mile widziane. Troszkę więcej wyrozumiałości wobec innych nikomu nie zaszkodzi a raczej pomoże. Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2012, 23:21:29 wysłane przez janusz » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #1691 : Czerwiec 25, 2012, 07:11:26 »

Kalemu ukrasc krowe = grzech
Kali ukrasc krowe = nie-grzech

Janusz wyraz sie jasniej, bo "niezbyt dobre emocje" to chyba malo.

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 25, 2012, 08:18:16 wysłane przez Fair Lady » Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #1692 : Czerwiec 25, 2012, 17:56:47 »

Ja ja ja wyjaśnię dobrze Szok
Schowaj szable do pochwy szacowna Fair Lady Duży uśmiech
Fajny jestem i lubię zawody o ile nie jest to bieganie, albo wspinaczka ale np picie piwka Duży uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #1693 : Czerwiec 25, 2012, 18:18:38 »

Moze sam cos skrobniesz, charakterystyka konfliktu ...
Spowodowałoby to tylko kolejne podniesienie ciśnienia... więc zrezygnuję.
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #1694 : Sierpień 17, 2012, 12:16:45 »

Cytuj
Weryfikacja modow polegajaca na wyrzucaniu tekstow im niezrozumialych
To najsłabsze ogniwo tegoż forum.

Cytuj
le nie znaczy to, że umieszczenie samego obrazka wszystko każdemu z nas wyjaśni. Mały opis troszkę ''tajemnic'' ogółowi przybliży i nie widzę w tym powodu do dąsania się.
powód jest. A to dlatego, że czasami sens wypowiedzi zamyka się w więcej niż jednym poście.
Nie zawsze kazdy ma okazję za jednym zamachem przedstawić to co ma do pokazania.
A Wy po prostu rwiecie sensy i znaczenia często.

Od jesieni zeszłego roku odpusciłem sobie wyartykułowanie wielu dosyć kluczowych informacji,
które zaświadczają  zjawiskach czasem dość trudno uchwytnych. A sam fakt ich dookreślenia otwiera dostęp do oczywistości, które po prostu są skuteczne, sa pozazyczeniowymi faktami
tj z ich jednoznaczności wypływają dalsze następstwa.


Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #1695 : Sierpień 17, 2012, 17:30:33 »

Od jesieni zeszłego roku odpusciłem sobie wyartykułowanie wielu dosyć kluczowych informacji,
które zaświadczają  zjawiskach czasem dość trudno uchwytnych.
Zobacz, i pomimo tego, że ludzie są ubożsi o jakże niesamowitą wiedzę którą nie raczyłeś się z nimi podzielić... świat istnieje nadal, ludzie się śmieją, ba - idę o zakład, ze lwia część nie odczuła jakiejkolwiek zmiany...

Stanowczo przeceniasz siebie oraz znaczenie/wagę swoich wywodów. Cyklicznie popłakujesz na forum jak to Ci źle, jak modzi nic nie rozumieją, że uwzięli się na Ciebie czy też, że niegodnim Twoich nauk...
Twoje - pożal się Boże - poszukiwania ukrytych znaczeń wyrazów są po prostu żałosne, nie mają nic wspólnego ze słowotwórstwem czy tez etymologią - nic, ot na siłę przycinasz puzzle - oczywiście można mi nie wierzyć i skonsultować się z pierwszym lepszym językoznawcą albo i całym ich stadem, gorąco zachęcam - potwierdzą. Jedne co uprawiasz to standardowe brnięcie w niejasność celem stworzenia poczucia głębi... jak zabawa w nowe szaty cesarza - ileś tam osób przytakuje Ci aby nie dać po sobie poznać, że ich "oświecenie" i "rozeznanie" jest... wydmuszką. Zapewniasz nas wprost jak i pomiędzy wierszami jaki to jesteś wyjątkowy, co Ty nie wiesz i nie potrafisz, ale gdy powie się "sprawdzam" - uciekasz i fukasz - jakież to typowe. Jesteś tchórzem Phi, bo wykorzystasz każdą sposobność aby upuścić żółci i nienawiści poprzez wulgaryzmy i chamskie epitety w stosunku do znienawidzonych osób - najczęściej katolików, ale... tak pokrzykujesz zza płotu, z bezpiecznej dla siebie odległości - i złapany za rękę właśnie tchórzliwie się miotasz, chowasz za dupochrony, że coś innego miałeś na myśli, że to nie do nich... Albo jak ktoś już mocno zniecierpliwiony odpłaci Ci pięknym za nadobne krzyczysz: łolaboga, biją.
Jak już poobdzierać te wszystkie maski, zasłony ukazuje nam się biedny, zakompleksiony chłopczyk śniący sen o swojej wielkości...

Obyś dorósł, żył długo i szczęśliwie, życzę powodzenia, i pomodlę się o to, zamiast odgryzać się.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 17, 2012, 17:50:07 wysłane przez arteq » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #1696 : Sierpień 17, 2012, 23:02:30 »

arteq

Cytuj
Zobacz, i pomimo tego, że ludzie są ubożsi o jakże niesamowitą wiedzę którą nie raczyłeś się z nimi podzielić... świat istnieje nadal, ludzie się śmieją, ba - idę o zakład, ze lwia część nie odczuła jakiejkolwiek zmiany...

Swietnie! Brawo! Przejales stery. Wypowiadasz sie w imie ludzkosci, bo tak uwazasz za sluszne, ale moze tak w istocie nie jest. Trudno zmienic wstecz, czym skorupka za mlodu tym etc. etc.
Zapisane
greta
Gość
« Odpowiedz #1697 : Sierpień 18, 2012, 08:57:11 »

Krociotki tekst z Paulo Coelho "Walkirie",wydaje mi sie na temat.Jezeli nie,to warto chociaz go przeczytac.

"W "Braciach Karamazow"Dostojewski opowiada historie Wielkiego Inkwizytora,ktora przekazuje tu wlasnymi slowami:
   W czasie przesladowan religijnych w Sewilli,kiedy wszyscy majacy inne zdanie niz oficjalnie gloszone przez Kosciol trafiali do iezien i gineli na stosie,sam Chrystus zstapil na ziemie i zmieszal sie z tlumem.Wielki Inkwizytor wypatrzyl Jezusa i kazal go aresztowac.
   W nocy schodzi do celi,w ktorej trzymaja Jezusa.Pyta wieznia,dlaczeo postanowil wrocic wlasnie teraz."Przeszkadzasz nam",rzecze."Twoje idee byly bardzo piekne,ale tylko nam udaje sie je zastosowac w praktyce.Moze w przyszlosci Inkwizycja zostanie surowo oceniona",argumentuje,"ale teraz jest niezbedna i doskonale spelnia postawione przed nia zadania.Po co gadac o pokoju,kiedy w ludzkich sercach trwa bezustannie wojna?Po co mowic o lepszym swiecie,skoro ludzkie serca przepelnia nienawisc?Nie warto poswiecac zycia w imie ludzkosci pograzonej wciaz w poczuciu winy.Mowiles,ze wszyscy ludzie sa rowni,ze maja w sobie boskie swiatlo,ale zapomniales o tym,ze sa tez bardzo zagubieni i potrzebuja przywodztwa.Nie przeszkadzaj nam w pracy i wynos sie stad",konczy swoj wywod Wielki Inkwizytor.
   W celi zapada cisza,a po chwili Jezus podchodzi do niego i caluje go w policzek.
   "Byc moze masz racje"przyznaje."Jednak moja milosc jest silniejsza".


Swiat sie zmienia,a my stanowimy czesc tej zmiany.Nie jestesmy sami.Anioly nas chronia i wskazuja nam droge.Mimo calej niesprawiedliwosci,mimo nieszczesc,ktore staja sie naszym udzialem,chociaz na nie nie zasluzylismy,mimo to,ze nie czujemy sie na slach,zeby zmienic swiat i ludzi,wbrew argumentom wszystkich Wielkich Inkwizytorow - wierzymy,ze Milosc jest potezniejsza nad wszystko inne i pomoze nam rozwijac sie duchowo.Dopiero wtedy bedziemy w stanie pojac gwiazdy,anioly i cuda."



Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1698 : Sierpień 18, 2012, 09:07:25 »


   "Byc moze masz racje"przyznaje."Jednak moja milosc jest silniejsza".





i to jest piękne i proste przesłanie..
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1699 : Sierpień 18, 2012, 09:32:43 »

Dzięki Greta. To przepiękny i prawdziwy tekst. Bowiem tylko MIŁOŚĆ ma moc zmian na lepsze!

Nie ważne iż dzieją się obok rzeczy niegodziwe i okrutne miłość swoim blaskiem mocy dobra i tak poczyni w nich zmiany na lepsze. A że jest to proces dojrzewania Ludzkich uczuć ... wymaga więc czasu.

Każde ludzkie działanie złe ... niedoskonałe , to tylko brak wiedzy praktycznej iż naprawdę można inaczej i będzie dobrze, lepiej niż poprzednio. Blokadą zawsze jest strach przed zrobieniem , pomyśleniem inaczej niż wpojono nam kanonami myślowymi. Dopiero osobiste cierpienie ( zazwyczaj jest tak) otwiera chęć zmian. Ludzie już nie chcą cierpieć , nie chcą bólu, chcą radości i szczęścia, które zawsze towarzyszą miłości.

Prawdziwa miłość zawsze jest najsilniejsza!
O bólu cierpieniu przykrościach zapominamy, miłość raz zapisana w sercu pozostaje w nim wieczna.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Strony: 1 ... 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 [68] 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.065 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

kursor magicalespackluporum companions truegaming wild-reign