Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 09:49:13


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: arteq - największy prowokator i manipulator  (Przeczytany 5537 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kapłan 718
Gość
« : Październik 28, 2009, 13:42:56 »

przykładów podawać nie trzeba - to bezmyślna "maszyna do pisania" co ukazuje jego ponad 2000 postów, ZERO wniesienia czegoś nowego do dyskusji, tylko KŁÓTNIE I ZACZEPKI...

kto jest za? sprawdźmy jak go odbiera reszta - taki test, Mora wprowadził na to modę, więc czemu ja mam nie spróbować...

WIĘC?

718'
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #1 : Październik 28, 2009, 13:56:07 »

Kapłanie , Twoje prawdziwe JA samo się obroni. Nie ma potrzeby wprowadzania egotycznych przepychanek słownych. Szkoda Twojej energii na takie akcje.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #2 : Październik 28, 2009, 14:40:27 »

@east ja się tu nie będę wypowiadać - PYTAM SPOŁECZNOŚĆ FORUM CZYLI WAS...

718'
Zapisane
Silver
Gość
« Odpowiedz #3 : Październik 28, 2009, 15:42:43 »

to bezmyślna "maszyna do pisania" co ukazuje jego ponad 2000 postów, ZERO wniesienia czegoś nowego do dyskusji, tylko KŁÓTNIE I ZACZEPKI...


 Ale takie objeżdzanie ludzi, to świadczy nie o Artequ, ale o Tobie. Jest tu na forum troche ludzi, których ulubionym zajęciem są publiczne pomówienia na temat drugiego człowieka. Uzurpują sobie jakieś dziwne prawa do takich poczynań. Rozumiem emocje i nie zamierzam ich tłumić, ale nie rozumiem takiego podejścia, które polega na tym, aby publicznie kogoś zdyskredytować, ośmieszać, poniżać, czyli, aby niszczyć czyjąś reputację, w oczach innych ludzi, bo taki właśnie jest cel tych publicznych poniżeń.Więc robisz to właśnie - po to ! dokonując tzw. publicznego prania mózgu.
I możesz posiadać niesamowita wiedzą, możesz być nawet intelektualnym geniuszem, ale dla mnie to typ człowieka prostego, ociosanego, głupkowatego.
Sam nie wniosłeś niczego nowego do dyskusji.Pokaż mi gdzie założyłeś ciekawy wątek, gdzie opisałeś swoje wnioski i przemyślenia, gdzie zachęciłeś innych do ciekawej i merytorycznej dyskusji ? No gdzie ? Hę ?
Czytałem wypowiedzi Arteqa i uważam, że są one bardzo cenne.
Tylko, że jak ktoś czegoś nie chce widzieć, to nie zobaczy, z tytułu  swojego okrojonego pola myślowego.Więc wyciąga miecz i chce walczyć, z tym i tylko z tym co sam w sobie nie akceptuje !
Może ton wypowiedzi i sposób wypowiadania Arteqa nie jest zbyt miły dla ucha, ale to TY I tylko Ty człowieku jesteś odpowiedzialny za odbiór tego czytasz i słyszysz i co z tym zrobisz ?
Amen





 

« Ostatnia zmiana: Październik 28, 2009, 15:53:19 wysłane przez Silver » Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #4 : Październik 28, 2009, 15:55:29 »

Wnioskuję o zamknięcie tematu.

Przecież to jest co najmniej niemądre by zakładać temat o jednym z użytkowników... Co on niby ma wnieść?
Zaraz zaroi się od innych tematów:
"Kapłan - największy prostak - kto jest za?"
"Val dee - największy cham kto jest za?"
"Kiara - największa kłamczyni, kto jest za?"
itd itp
Nie wiem czemu to ma służyć???
Zapisane
Silver
Gość
« Odpowiedz #5 : Październik 28, 2009, 16:06:34 »

Wnioskuję o zamknięcie tematu.

Przecież to jest co najmniej niemądre by zakładać temat o jednym z użytkowników... Co on niby ma wnieść?
Zaraz zaroi się od innych tematów:
"Kapłan - największy prostak - kto jest za?"
"Val dee - największy cham kto jest za?"
"Kiara - największa kłamczyni, kto jest za?"
itd itp
Nie wiem czemu to ma służyć???

 A kto założył ten wątek, który personalnie odnosi się do Arteqa ?
ADMISTRACJA.Czy to jest forum projekktu Cheops, czy forum pt : arteq największy prowokator ?
Jeżeli ADMISTRACJA nie potrafi sobie poradzić z takimi tematami, to niech może zajmie się czym innym.
« Ostatnia zmiana: Październik 28, 2009, 16:07:46 wysłane przez Silver » Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #6 : Październik 28, 2009, 16:08:46 »

Wątek założył Kapłan...
Może po prostu jeszcze nikt z administracji tu nie zajrzał (w końcu temat nie ma nawet 2 godzin)
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #7 : Październik 28, 2009, 16:16:29 »

Nie mam nic przeciwko temu aby ktokolwiek na forum wypowiadał się na mój temat. Mogę jedynie prosić aby swoje opinie poparł konkretnymi przykładami lub na prośbę był w stanie je udowodnić.
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 18 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

halotupsy world-anime truegaming fifa11 wild-reign