Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 24, 2018, 18:39:36


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wszystko co wiemy o Księżycu  (Przeczytany 103644 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #275 : Lipiec 11, 2012, 14:18:32 »

co chińczycy znaleźli robiąc zdjęcia "łysego" Mrugnięcie
http://www.vismaya-maitreya.pl/zakryte_zagadki_potencjalny_budynek_obcych_na_ksiezycu_uchwycony_przez_druga_chinska_sonde_ksiezycowa_change_2_napisy_pl_video.html

..teraz ten zakaz lotów NASA wokół księżyca nabiera sensu  Afro
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2012, 14:22:39 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #276 : Sierpień 23, 2012, 17:17:28 »

księżycowych obrotów cd.

<a href="http://www.youtube.com/v/DuATEzFr3IM?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/DuATEzFr3IM?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453Zobacz profil
« Odpowiedz #277 : Sierpień 29, 2012, 20:43:37 »

Miasta znalezione na KsiężycuWciąż napotykamy publikacje próbujące znaleźć odpowiedź na następujące pytanie: Czy jesteśmy sami we wszechświecie? W tym samym czasie obecność rozumnych istot została wykryta blisko naszego domu, na Księżycu.

Jednakże to odkrycie zostało natychmiast zaklasyfikowane jako tajne, jako że jest tak niewiarygodne, że mogło by wstrząsnąć istniejącymi obecnie regułami społecznymi, podaje rosyjska gazeta Vecherny Volgograd.

Oto fragment oficjalnego sprawozdania prasowego: „Naukowcy i inżynierowie z NASA biorący udział w eksploracji Marsa i Księżyca przedstawili rezultaty swych odkryć na konferencji w Waszyngtońskim Narodowym Klubie Prasowym 21 marca 1996 r. Zostało po raz pierwszy ogłoszone, że struktury i obiekty stworzone przez człowieka zostały odkryte na Księżycu”. Naukowcy mówili raczej ostrożnie i wymijająco o

tych obiektach, poza wyjątkiem UFO. Zawsze mówili, że obiekty stworzone przez człowieka są możliwe i stwierdzili, że informacja ta jest wciąż badana, a oficjalne rezultaty zostaną opublikowane później.

Na konferencji wspomniano również, że Związek Radziecki posiadał jakieś materiały fotograficzne dowodzące obecności takiej aktywności na Księżycu. Mimo, że nie zdefiniowano o jaki rodzaj aktywności chodzi, tysiące zdjęć i materiałów video ze statków Apollo i stacji kosmicznej Clementine ukazało wiele fragmentów powierzchni księżyca, na których ta aktywność i jej ślady były doskonale widoczne. Na konferencjizostały pokazane filmy video i zdjęcia wykonane przez astronautów amerykańskich podczas programu Apollo. Ludzie byli bardzo zdziwieni dlaczego materiały te nie zostały pokazane opinii publicznej wcześniej. Specjaliści NASA odpowiedzieli: „Trudno było przewidzieć reakcję ludzi na informację, że jakieś stworzenia były lub wciąż są na Księżycu. Dodatkowo, było kilka innych powodów tego, które były poza kontrolą NASA”.

Specjalista nauk o Księżycu Richard Hoagland mówi, że NASA wciąż próbuje zmieniać materiały fotograficzne nim zostają one opublikowane w publicznych katalogach i aktach. Nieco je retuszują i zmieniają ich ostrość podczas kopiowania. Niektórzy badacze, Hoagland pomiędzy nimi, przypuszczają że pozaziemska rasa używała Księżyca jako terminalu podczas swej aktywności na Ziemi. Sugestie te potwierdzają legendy i mity różnych narodów naszej planety.

Ruiny księżycowych miast rozciągają się na wiele kilometrów. Ogromne kopuły na masywnych fundamentach, liczne tunele i inne konstrukcje spowodowały, że naukowcy rozważyli ponownie swoje opinie dotyczące Księżyca. To jak Księżyc się pojawił i zasady jego obrotu dookoła Ziemi, wciąż stanowi wielki problem dla naukowców.

Niektórych częściowo zniszczonych obiektów na powierzchni księżyca nie można umieścić pomiędzy naturalnymi formacjami geologicznymi, jako że mają złożoną organizację i geometryczną strukturę. W górnej części bruzdy Rima Hadley, niedaleko miejsca lądowania Apollo-15, została odkryta konstrukcja otoczona przez wysoką ścianę w kształcie litery D. Na dziś, różne artefakty zostały odkryte w 44 regionach. Centrum Lotów Kosmicznych NASA Goddarda i Instytut Planetarny Houston badają te regiony.Tajemnicze tarasowo ukształtowane wykopy skalne zostały odkryte obok krateru Tiho. Koncentryczne sześcioboczne wykopy ziemne i wejście poprzez tunel na miejsce gdzie znajdują się tarasy, nie może być rezultatem naturalnych geologicznych procesów; wyglądają natomiast bardzo podobnie do kopalni odkrywkowych. Przezroczysta kopuła wzniesiona ponad brzegiem krateru została odkryta niedaleko krateru Kopernika. Kopuła jest niezwykła, gdyż emanuje białą i niebieską poświatą od wewnątrz. Raczej niezwykły obiekt, niezwykły nawet jak na Księżyc, został odkryty w obszarze „Fabryki”. Dysk o średnicy około 50 m, stojący na kwadratowej podstawie otoczony ścianami. Na zdjęciu, nieopodal rombu można zobaczyć też ciemny okrągły otwór w ziemi przypominający wejście do podziemnej kaponiery. Pomiędzy „Fabryką” i kraterem Kopernika znajduje się prostokątny obszar o szerokości 300 m i 400 m długości. Astronauci Apollo-10 zrobili zdjęcie (AS10-32-4822) długiego na milę obiektu zwanego „Zamkiem”, który ma wysokość 14 km i rzuca wyraźny cień na powierzchnię Księżyca. Ten obiekt wydaje się składać z kilku cylindrycznych jednostek i wielkiej jednostki łączącej. Wewnętrzna porowata struktura „Zamku” jest wyraźnie widoczna na jednym ze zdjęć, co daje wrażenie, że niektóre części obiektu są transparentne.

Jak się okazało na konferencji, na której obecnych było wielu naukowców NASA, gdy Richard Hoagland zażądał oryginałów zdjęć „Zamku” po raz drugi, nie znaleziono żadnych zdjęć. Zniknęły nawet z listy zdjęć zrobionych przez załogę Apollo-10. Znaleziono w archiwach tylko pośrednie zdjęcia obiektu, które niestety nie przedstawiają jego wewnętrznej struktury. Kiedy załoga Apollo-12 wylądowała na powierzchni księżyca, widzieli że lądowanie było obserwowane przez na półprzezroczysty obiekt o kształcie piramidy. Unosił się kilka metrów nad powierzchnią Księżyca i mienił się wszystkimi kolorami tęczy na tle czarnego nieba. W 1969, kiedy został pokazany film o astronautach podróżujących do Morza Sztormów (astronauci widzieli dziwny obiekt ponownie, nazwali go później „prążkowanymi okularami”), NASA ostatecznie zrozumiała jakie konsekwencje taki rodzaj kontroli może przynieść. Astronauta Mitchell odpowiedział na pytanie o swoje uczucia po swym udanym powrocie: „Moja szyja wciąż mnie boli, gdyż musiałem nieustannie obracać głowę, gdyż czuliśmy, że nie byliśmy tam sami. Nie mieliśmy wyboru jak tylko się modlić”. Johnston, który pracował w Centrum Kosmicznym Houston i przestudiował zdjęcia i materiały wideo zrobione podczas programu Apollo, przedyskutował te artefakty z Richardem Hoaglandem i powiedział, że kierownik NASA był strasznie poirytowany wielką ilością anomalnych, delikatnie mówiąc, obiektów na Księżycu. Mówiono nawet, że pilotowane loty na Księżyc mogą zostać zakazane. Badacze są szczególnie zainteresowani starożytnymi strukturami przypominającymi częściowo zniszczone miasta.

Zdjęcia ujawniają zdumiewająco regularną geometrię kwadratowych i prostokątnych konstrukcji. Przypominają nasze miasta widziane z wysokości 5-8 km. Specjalista kontrolujący misję skomentował te zdjęcia: „Nasi chłopcy obserwowali ruiny księżycowych miast, przeźroczyste piramidy, kopuły i Bóg wie co jeszcze, które są obecnie głęboko ukryte w sejfach NASA i czuli się jak Robinson Crusoe kiedy nagle natknął się na odciski bosych stóp na piaskach bezludnej wyspy”. Co mówią geologowie i naukowcy po przestudiowaniu obrazów księżycowych miast i innych anomalnych obiektów? Mówią, że obiekty takie nie mogą być naturalnymi formacjami. „Powinniśmy przyznać, że są sztuczne, szczególnie kopuły i piramidy”. Znacząca aktywność obcej cywilizacji ukazała się niespodziewanie blisko nas. Nie byliśmy przygotowani na to psychologicznie, a niektórzy ludzie z trudem mogą w to uwierzyć nawet dziś.

http://www.sekretyameryki.com/
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
east
Gość
« Odpowiedz #278 : Sierpień 29, 2012, 21:06:09 »

Tyle że tego nikt nie potwierdza. Czemu to jeszcze ukrywają ?
Może Kościół nalega ? Duży uśmiech
Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453Zobacz profil
« Odpowiedz #279 : Wrzesień 17, 2012, 20:19:32 »

Cytuj
Tyle że tego nikt nie potwierdza. Czemu to jeszcze ukrywają ?
Może Kościół nalega ?

To jest możliwe east,boją się że religia upadnie ? Duży uśmiech


Flota UFO opuszczająca bazę księżycową

Dwa dni temu w Internecie pojawiło się niesamowite nagranie pokazujące flotę UFO wylatującą z Księżyca. Amatorski film wykonano 15 września 2012 r. z wykorzystaniem sprzętu dostępnego dla wszystkich hobbystów astronomii. Nikt nie potrafi wyjaśnić, co właściwie wylatuje z powierzchni naszego satelity.Liczba anomalii, jakie można odnaleźć na powierzchni Księżyca jest zastanawiająca. Idealne dopasowanie orbity i pozycji naszego satelity również daje do myślenia. Za to eksperymenty amerykańskie z lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku polegające na uderzaniu o powierzchnię srebrnego globu za pomocą zużytych orbiterów wykazały,  że Księżyc może być pusty w środku. Odgłos uderzenia brzmiał jak dzwon i rezonował wiele godzin.
Nagranie zdaje się potwierdzać teorię jakoby Księżyc był jakąś bazą, w której stacjonują pojazdy, o których na Ziemi nie mamy najmniejszego pojęcia. Być może żyjemy jak Indianie w rezerwacie tylko nawet nie jesteśmy świadomi istnienia ras będących na wyższym od naszego poziomie rozwoju cywilizacyjnego, które na dodatek operują w naszej najbliższej okolicy.

<a href="http://www.youtube.com/v/b8B1pIsZ05A?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/b8B1pIsZ05A?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2012, 20:22:20 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453Zobacz profil
« Odpowiedz #280 : Wrzesień 24, 2012, 09:13:44 »

Księżyc "pod lupą " ,zdjęcia z archiwum pana Tomasza F.

http://kosmicznejaja.pl/materialy/ksiezyc
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
barneyos

Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689Zobacz profil
« Odpowiedz #281 : Wrzesień 27, 2012, 10:44:57 »

Kolejna pełnia Księżyca za chwilę:

 2012-09-30       03:18 UTC

Największy efekt to widełki: data pełni +- 3 doby.
Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453Zobacz profil
« Odpowiedz #282 : Wrzesień 27, 2012, 10:56:22 »

Własnie wczoraj miałam okazję obserwowac piekny księżyc Uśmiech


Tymczasem znalazłam fajny filmik Mrugnięcie

<a href="http://www.youtube-nocookie.com/v/wn1Lfp9R1m8?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube-nocookie.com/v/wn1Lfp9R1m8?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2012, 11:12:23 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #283 : Wrzesień 27, 2012, 11:02:44 »

świetliste kule ?
<a href="http://www.youtube.com/v/CtyFQRkhW9g?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/CtyFQRkhW9g?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453Zobacz profil
« Odpowiedz #284 : Wrzesień 27, 2012, 11:09:37 »

Wyraźnie widac ze wylatują z krateru ,co potwierdzało by teorię rosyjskich uczonych, z filmiku który wkleiłam przed chwilą.
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #285 : Wrzesień 27, 2012, 11:19:29 »

Transmisja z księżyca, nie była "on line" czy w czasie rzeczywistym, tylko opóźniona, aby kontrolerzy mogli ją zablokować, zanim zbyt dużo dotrze do publiki. I tak z tego co przeszło wiele można wywnioskować.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #286 : Grudzień 18, 2012, 09:44:59 »http://www.examiner.com/article/china-s-chang-e-moon-orbiter-shows-structures-on-moon-s-surface
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
hiacynt
Gość
« Odpowiedz #287 : Grudzień 18, 2012, 11:48:59 »

Właśnie przeczytałem na WP że amerykanie rozbili o powierzchnię księżyca 2 nieużywane już sondy badawcze. Szczególnie zastanawiającym jest fakt iż prędkość uderzenia została oceniona na ok 6000 km/h. Przy takiej prędkości "niewinny" kawałek metalu nawet
o małej masie staje się potężnym pociskiem zdolnym burzyć betonowe ściany.
Informacja jest taka niezwracająca uwagi,jednak mając choćby szczątkowe informacje o tym co znajduje się na powierzchni księżyca możemy się domyślać iż być może był jakiś głębszy cel owej "neutralizacji" sond. Nie znam się na astronautyce ale biorąc pod uwagę niewielką grawitację na naszym satelicie i fakt iż sondy krążyły wokół niego to prędkość uderzenia jest bardzo duża...dlaczego? Albo po co?
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #288 : Grudzień 18, 2012, 12:25:33 »

tu jest coś o tej akcji NASA-

NASA planuje rozbicie o powierzchnię Księżyca dwóch sond badawczych
admin, sob., 2012-12-15 17:05
 
 Skala zjawiska:  kosmiczne
 
 Źródło: NASA

Misja kosmiczna GRAIL dobiega końca. Agencja kosmiczna NASA wysłała na orbitę Księżyca dwie bliźniacze sondy, których celem było stworzenie mapy grawitacji naszego satelity. Zadanie zostało wykonane więc sondy o nazwie Ebb i Flow już w poniedziałek rozbiją się celowo o powierzchnię srebrnego globu.
 

NASA doprowadzi do kontrolowanego uderzenia o powierzchnię Księżyca w okolicach jego bieguna. Główną przyczyną takiego kroku jest wyczerpanie paliwa, jakie umożliwiało funkcjonowanie tych zaawansowanych urządzeń pomiarowych.

 

Misja GRAIL kosztowała w sumie prawie pół miliarda dolarów. Satelity zostały wystrzelone we wrześniu 2011 a zaczęły działać od stycznia 2012. W trakcie skanu grawitacji Księżyca pojazdy poruszały się kilkadziesiąt kilometrów nad jego powierzchnią. Pomiary ostatecznie zakończono kilkanaście dni temu a satelity uderzą w Księżyc w poniedziałek 17 grudnia o godzinie 22:38 czasu uniwersalnego.Niestety pojazdy te są najwyżej wielkości dużej pralki, więc, mimo, że uderzenie będzie dość silne i z prędkością około 5000 km/h to nie będzie można zobaczyć z Ziemi żadnego błysku wskazującego na to, że do tego doszło. NASA twierdzi, że rozbijają urządzenia, aby mieć kontrolę nad miejscem ich deorbitacji tak, aby nie doszło do zniszczenia miejsc poprzedniego lądowania na Księżycu, co według ich słów "stanowi dziedzictwo ludzkości".

 

Oficjalnie wiadomo również, że NASA będzie prowadziła obserwację tych dwóch impaktów poprzez sztucznego satelitę Księżyca, Lunar Reconnaissance Orbiter. Być może tuman pyłu, jaki wzniesie się w rzadkiej księżycowej atmosferze pozwoli na ustalenie składu chemicznego miejsca upadku.

 

Warto dodać, ze podobny eksperyment NASA przeprowadzała również w 1969 roku podczas jednej z misji Apollo. NASA uderzyła wtedy w powierzchnię srebrnego globu za pomocą lądownika księżycowego. Wielkość eksplozji po impakcie szacowano na 1 tonę TNT. Po tym eksperymencie, Maurice Ewing, dyrektor projektu Lunar Seismic Experiment (Księżycowy Eksperyment Sejsmiczny), powiedział "To było jakby ktoś walnął w dzwon, jedno uderzenie a wibracje odbieraliśmy przez 30 minut."

 

Po jednej z kolejnych misji powtórzono eksperyment, ale hipotetyczna siła eksplozji sięgała już 11 ton TNT. Po takim uderzeniu Księżyc rezonował przez 3 godziny i 20 minut. Ten eksperyment pokazał też coś nieoczekiwanego. Księżyc zakołysał się w tak precyzyjny sposób jakby miał jakiś wielki system hydraulicznego zderzaka. Wtedy właśnie Sean C. Soloman z MIT powiedział, że wyniki eksperymentu sugerują "przerażającą możliwość, że Księżyc może być pusty."

 

Czy poniedziałkowa deorbitacja orbiterów z misji GRAIL to kolejna odsłona tego eksperymentu? Całkiem możliwe, że po dokonaniu kompletnego skanu grawitacyjnego Księżyca zestaw informacji na temat tego ciała niebieskiego znacznie się powiększył. Nie wiemy tak naprawdę czy NASA o wszystkim mówi, a raczej możemy założyć z dużym prawdopodobieństwem, że gdyby odkryto coś interesującego to raczej nie dowiedzielibyśmy się o tym zbyt szybko. Czy tym razem po uderzeniach Księżyc również będzie rezonował jakby był pusty? Jeśli tak będzie to z pewnością agencja wykryje interferencje być może potwierdzające, że nasz satelita ma wewnątrz ogromne puste przestrzenie.

 


 

Źródła:

http://www.foxnews.com/science/2012/12/14/nasa-probes-readying-moon-crash/?intcmp=trending

http://innemedium.pl/wiadomosc/oto-5-najistotniejszych-argumentow-za-tym-ze-ksiezyc-jest-sztucznym-tworem
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

night-life krolestwa polskiserwerzycia nwm magicznestworzenia