Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 27, 2024, 01:30:33


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 4.0 Nassim Haramein - Ujawnienie Tajemnicy – Przyszłość jest w Naszych Rękach  (Przeczytany 23675 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Lucyna
Gość
« Odpowiedz #25 : Listopad 17, 2009, 05:19:29 »

Jestem pod wrażeniem wykładów, choć drobne szczegóły są nieco naciagniete, ale całość super. Ciekawe czy będą jeszcze kontynuowane.
Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #26 : Listopad 17, 2009, 09:22:14 »

Wiecie co? Duży uśmiech
Czyżby to było to , co teraz skojarzyłem?
Urządzenie które ma być załączone w piramidzie, czy to nie Arka?
Skoro wymiarami właśnie dokładnie pasuje.
Więc tam faraona nie będzie -tylko to urządzenie.
No chyba,że to jest inna piramida, do której miano by wsadzić Hufu.
I otworzyć portal wymiarowy.
Co wy na to? Uśmiech
Pozdrawiam. Cool
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : Listopad 17, 2009, 19:31:07 »

albo się upieczemy jak w mikrofali, albo faktycznie wejdziemy w nowy wymiar i na nowy poziom energetyczny
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #28 : Listopad 17, 2009, 21:37:10 »


Czyżby to było to , co teraz skojarzyłem?
Urządzenie które ma być załączone w piramidzie, czy to nie Arka?

Czyli, Enki chce odkopać rękoma aktywistów PCh  Arkę Przymierza ?
Czy to znaczy, że znajduje się ona tam, gdzie nikt by jej nie szukał ( bo stamtąd została ukradziona )  -czyli tuż przy Piramidzie ?
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #29 : Listopad 17, 2009, 21:48:04 »

coś mnie oświeciło ale najpierw muszę odszukać to w sesjach - ponad 100 do przejrzenia - wtedy się podzielę swoim odkryciem wraz z cytatem En-Kiego...

Nie daleko pada Nassim od PCh  Duży uśmiech

718'
« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2009, 21:48:27 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
BoGu$
Gość
« Odpowiedz #30 : Listopad 18, 2009, 03:58:24 »


Czyli, Enki chce odkopać rękoma aktywistów PCh  Arkę Przymierza ?
Czy to znaczy, że znajduje się ona tam, gdzie nikt by jej nie szukał ( bo stamtąd została ukradziona )  -czyli tuż przy Piramidzie ?

Mrugnięcie
Jest jeszcze inna alternatywa - a kto powiedział że Egipcjanie posiadali tylko jedną "Arkę"? Uśmiech
Może ta druga jest schowana gdzieś właśnie na terenie Wielkiego labiryntu....
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2009, 03:58:56 wysłane przez BoGu$ » Zapisane
Agawa
Gość
« Odpowiedz #31 : Listopad 18, 2009, 09:56:33 »

nie spodziewałam sie w najwspanialszych snach, ze doczekam momentu, kiedy od jednego człowieka dowiem sie tylu mądrych rzeczy, dziekuję Wam wszystkim i PCH, że również swoją wiedzą 'wciągnęliście' mnie w to forum, na swojej ścieżce poszukiwań dotarłam tu, gdzie ważne info nadciągają do mnie w expressowym tempie, szacuneczek moi drodzy Cool

co do Arki, mam wrażenie że nie odnajdziemy jej nigdzie na Ziemi, dopóki coś się nie wydarzy, żyjemy w przenikających się przez siebie różnych rzeczywistościach i wymiarach, energia Arki potrzebuje idealnej kompilacji(czegoś z czymś), żeby się uaktywnić, Biblia mówi, a Nassim tłumaczy, że stanie się to wtedy kiedy klejnot żony faraona znajdzie sie w jej rekach, wierzę w to że muszą zaistnieć pewne właściwe zdarzenia dla stworzenia warunków, w których Arka miałaby szanse znowu zaistnieć, jak Fenix, jak nasionko z którego w odpowiednich warunkach wyrasta roślina
szukajmy a znajdziemy
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : Listopad 18, 2009, 11:47:08 »

po prostu niesamowite,- zgadzam się tu z Agawą
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #33 : Listopad 18, 2009, 12:10:36 »

(..) energia Arki potrzebuje idealnej kompilacji(czegoś z czymś), żeby się uaktywnić, Biblia mówi, a Nassim tłumaczy, że stanie się to wtedy kiedy klejnot żony faraona znajdzie sie w jej rekach, wierzę w to że muszą zaistnieć pewne właściwe zdarzenia dla stworzenia warunków, w których Arka miałaby szanse znowu zaistnieć, jak Fenix, jak nasionko z którego w odpowiednich warunkach wyrasta roślina
szukajmy a znajdziemy
Pięknie i mądrze napisane. Bardzo dobrze, że wspomniałaś o żonie faraona i klejnocie.
Ja to rozumiem tak :
1. idealna kompilacja czegoś z czymś -> kompliacja , związek, uczucie, milość
2. "faraon" , "żona" , "klejnot-> związek dwojga ( a może większej ilości ?) ludzi połączonych klejnotem czyli miłością.
3. "pewne szczególne warunki" = szczególny rezonans o częstotliwości 1,618

W takich warunkach Arka nie musi być wcale obecna fizycznie. Może inaczej - wejście Ziemi wraz z całym Układem Słonecznym w płaszczyznę Galaktyki, zanik heliosfery, ekspozycja na nieznane promieniowanie  to nic innego jak ZANURZENIE SIĘ w powiększonej fraktalnie "ARCE" wraz z całą Ziemią.
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2009, 12:12:00 wysłane przez east » Zapisane
Agawa
Gość
« Odpowiedz #34 : Listopad 18, 2009, 12:59:09 »

zaciekawiło mnie również odkrycie domniemanego grobowca Jezusa,
gdzie istnieje wyrytych kilka imion osób będących wtedy razem z Nim
Nassim tez się zastanawia co mogło znaczyć to, że byli oni wtedy wszyscy razem(znaczące postacie z Biblii),
intrygujący jez też fakt miejsca narodzin Jezusa - w bardzo bliskiej odległości od Arki
jaki miała na Niego wpływ?z tego co zrozumiałam nie raziła Go niszczycielskim promieniem(jak innych) tylko wzmacniała
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : Listopad 18, 2009, 13:06:04 »

zgodnie z jego teroią dopełnionym układem jest podwójna piramida- czyli połączony pierwiastek męski i żeński i to jest chyba punkt wyjścia, dla potwierdzenia tego jest taka bardzo stara legenda z dalekich południowo-wsch. mórz o początkach wszystkiego, a mianowicie:
zanim był czas, przestrzeń, i cokolwoek innego istniała potężna i przepełniona miłością i szczęściem istota, ale pewnej chwili zrozumiała że nie ma komu o tym szczęściu powiedzieć i z kim się tą miłością podzielić,- wtedy stworzyła "anioły" na swe podobieństwo, które potem podzieliła na pół- na kobiete i męższczyzne aby szukały się nawzajem poprzez wieki.
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #36 : Listopad 18, 2009, 14:39:42 »

i tu WAM przyklasnę! Kiara pewnie też Uśmiech otóż właśnie chodzi o MIŁOŚĆ - może to właśnie 11 przykazanie odnosi się do tego uczucia, ale w sensie bezwarunkowym!

może właśnie "odkryłem" jedenaste przykazanie - "MIŁOŚĆ JEST PRAWEM. MIŁOŚĆ PODŁUG WOLI"

przykazań jest 11, ostatnie ocenzurowano, żeby ludzkość nie poszła za daleko - komuś zależało żeby mieć NAS - LUDZKOŚĆ pod swoimi rządami...

jak WAS czytam to aż mi się chce żyć!!!!!!!!!!

KOCHAM WAS WSZYSTKICH BRACIA I SIOSTRY

skupmy się na MISTYCE / DUCHOWOŚCI "Arki Przymierza" a nie na MECHANICE / TECHNOLOGII

najpierw PRZYMIERZE a następnie ARKA, innej kolejności nie ma...


http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=446.new#new

Kapłan 718'
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2009, 14:44:21 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
memphis
Gość
« Odpowiedz #37 : Listopad 18, 2009, 14:58:10 »

718 - Ty i stany, ktore Toba targaja - przemiany, ktorym sie poddajesz - aby ten dzisiejszy 718 sty pozostal z nami na dluzej  Duży uśmiech
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #38 : Listopad 18, 2009, 15:48:23 »

Najważniejsza jest HARMONIA duszy ciała i umysłu, bez stabilnych podstaw nie ma życia...



Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #39 : Listopad 18, 2009, 18:45:03 »

Thotal właśnie . Harmonia , podstawa. Jaka harmonia ? Nie można odrzucać lekkomyślnie Arki, bo pojawiła się w tym układzie  W JAKIMŚ CELU, żeby nas czegoś nauczyć, wprowadzić jakiś ważny element, albo choćby tylko ukazać możliwości jakie posiadamy. Nie da się też odrzucić całkiem umysłu, albo zignorować potrzeb ciała. Nie ma życia bez duszy. Musi zaistnieć harmonia. Czym ona jest ?

Kapłanie o mistyce możemy pisać w nieskończoność , każdy swoimi słowami i możemy nigdy do niczego nie dojść. Chyba, że mistyka spotka się z technologią. I opis nabierze konkretów.
Bo jest pytanie o świadomą harmonię wszystkich tych elementów. Miłość i współodczuwanie, miłosierdzie, - czy mogą - i w jakich ewentualnie warunkach, stać się  technologią ?
Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #40 : Listopad 18, 2009, 19:14:23 »

Cytuj
Pięknie i mądrze napisane. Bardzo dobrze, że wspomniałaś o żonie faraona i klejnocie.
Ja to rozumiem tak :
1. idealna kompilacja czegoś z czymś -> kompliacja , związek, uczucie, milość
2. "faraon" , "żona" , "klejnot-> związek dwojga ( a może większej ilości ?) ludzi połączonych klejnotem czyli miłością.
3. "pewne szczególne warunki" = szczególny rezonans o częstotliwości 1,618

W takich warunkach Arka nie musi być wcale obecna fizycznie. Może inaczej - wejście Ziemi wraz z całym Układem Słonecznym w płaszczyznę Galaktyki, zanik heliosfery, ekspozycja na nieznane promieniowanie  to nic innego jak ZANURZENIE SIĘ w powiększonej fraktalnie "ARCE" wraz z całą Ziemią.
Witaj
Zgadzam sie z Twoja hipoteza ,ja mam takie same odczucia.Przez iles tysiecy lat ziemie dominowala energie meska, arka przymierza , jak sama nazwa wskazje to przymierze dwoch przeciwnosci a raczej ich polaczenie, ma to znaczenie oczywiscie symboliczne i wielowymiarowe odnoszace sie do wszystkiego i jak wspomiales do kobiety i mezczyzny. Klejnot w rekach zony faraona to -wiedza jaka niesie kobieta, to co bylo przez tysiace lat w nas tlumione , przeladowane....
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2009, 19:51:13 wysłane przez Dariusz » Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #41 : Listopad 19, 2009, 23:25:37 »

Cytuj
skupmy się na MISTYCE / DUCHOWOŚCI "Arki Przymierza" a nie na MECHANICE / TECHNOLOGII
w sumie to rozbawia mnie takie DZIELENIE świata, przez niektórych.

(juz dawno miałem o tym napisać.. ale wybrałem popatrzeć jak to sie przenosi)

Jest wiele przesądów nt. co jest naturalne, a co sztuczne.
Bo istnieje coś takiego jak technologia natury, jej mechanika.. i jest ona jak najbardziej Mistyczna i wynikająca z Manifestacji Ducha.

Weźmy takie drzewa, trawy...
Myslisz, że nikt tego nie projektował?!
Albo "mechaniczne" czy "naturalne" cykle obrotu wokół słońca  Duży uśmiech Uśmiech Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2009, 19:40:05 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Leszek
Gość
« Odpowiedz #42 : Listopad 20, 2009, 19:15:48 »

Nowe działajce linki do 4.0 w formacie AVI

1. 4.0 Crossing the Event Horizon - Unlocking the Mystery - The Future is In Our Hands.part1.rar (400.00 MB)
http://www.przeklej.pl/plik/4_0_crossing_the_event_horizon_-_unlocking_the_mystery_-_the_future_is_in_our_hands_part1_rar-0005d54lbcql2j6
2. 4.0 Crossing the Event Horizon - Unlocking the Mystery - The Future is In Our Hands.part2.rar (235.72 MB)
http://www.przeklej.pl/plik/4_0_crossing_the_event_horizon_-_unlocking_the_mystery_-_the_future_is_in_our_hands_part2_rar-0005d62dgcql2j6
Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #43 : Listopad 21, 2009, 18:11:38 »

cyt Nie skończyłem oglądać jeszcze całej składanki, ale już jestem zachwycony sprowadzaniem do wspólnych mianowników;

TETRARAMMATON - CZTERY GRAMY / ŚCIANY
Y H W H ( cztery litery symbolizujące ? ) - GRAWITACJA - CIĘŻAR - SIAŁA BOGA - CZWARTA GĘSTOŚĆ

no widzicie ja tez wczesniej utzsamialem grawitacje z Bogiem i caly czas staralem sie to wytlumaczyc..pozatym tez bardzo wazna jest w dzisiejszych czasach pieczec BoGA Zywego, tylko ktory alfabet jest wazniejszy hebrajski czy aramejski?
Zapisane
Strony: 1 [2] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

zoo-cassmitha hejtforum informatyka pegasus faon