Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 28, 2024, 07:44:16


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Mija 21 grudnia 2012, nic się nie stało. Jak będą się tłumaczyć?  (Przeczytany 134458 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Enigma
Gość
« Odpowiedz #175 : Styczeń 04, 2010, 15:05:55 »

Dzieki za słowa otuchy, ciesze sie ze sie podobało. Czekam na inne - wasze wizje, oczywiście z pewną dozą humoru i na luzie (np Lucyna ląduje w kiciu za niezapłacone podaki...wiem ze te myśli gdzie sie tu kłębią)  Język
Pewnie jak wiekszośc życze sobie jakiegoś szcześliwego zakończenia. Po wysłaniu posta chciałam jeszcze dopisać motyw jak wsród tłumu rozchodzi sie wieść że plejadanie 'wzieli Bilego do nieba' - Billy staje sie legedną bez wzgledu na to gdzie sie znajduje, a informacja ta zaczyna żyć własnym życiem Mrugnięcie

Przez tą 'bajeczke' chciałam pokazać ze wiekszośc tego co przezywamy, rozgrywa sie w naszych umysłach. A rzeczywistosć nieznośnie wymyka sie spod kontroli pozornie ustalonych reguł.

Stan wojenny pamietam jako kilku mała dziewczynka, głownie jako jedną wielką niewiadomą. Pamietam tylko że nie wolno było rysowac sfastyk, bo groziło za to srogim laniem gumową pałką i odsiadką. Dlaczego milicja biła obywateli, tego wtedy zupełnie nie mogłam zrozumieć.
Zapisane
gosc5690
Gość
« Odpowiedz #176 : Czerwiec 06, 2010, 18:19:34 »

sarah:

"zmiana scenariusza, (...) jest dowodem na to, że jesteśmy wspierani przez inteligentne istoty z innych wymiarów"

Demagogia warta szafotu. Czytając coponiektórych tu, ich sposób tłumaczenia niezaistniałego (bądź zaistniałego) mam wrażenie że czytam "rok 1984" Orwella. Żal mi tylko tych niezdecydowanych, którzy po lekturze pseudointeligentnych, zagmatwanych i niezrozumiałych wywodów wdepną w tutejsze bagno.

W odniesieniu jeszcze do cytatu, nie znalazłem póki co odpowiedzi na jedno pytanie. Mianowicie, czy osoby o podobnych poglądach co cytowana wyżej kobieta naprawdę wierzą w to co piszą/głoszą, czy jest to mniej lub bardziej świadome ściemnianie, wynikające z mniej lub bardziej jasnych pobudek.

Pytanie, na które rzecz jasna sam sobie odpowiem.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 06, 2010, 18:23:26 wysłane przez gosc5690 » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #177 : Czerwiec 06, 2010, 21:55:20 »

gosc5690 ,upajasz się własnym widzi-mi-się, ale gdybyś zajrzał pod przykrywkę swojego sceptycyzmu , pod płaszczyk oficjalnej wiedzy głoszonej na uczelni, to może dostrzegłbyś, że natura rzeczywistości, materii, wszystkiego, jest o niebo bardziej niezwykła niż wszystko, co ludzie mogliby wymyśleć w temacie 21 grudnia 2012 , a według mnie "natura" dowodzi tego, że nic nie jest niemożliwe.

Nie zrobisz tego, bo wolisz tkwić w narzuconym Ci obrazie rzeczywistości. Tak jest prościej - bombardować , dementować, wyśmiewać ludzi, którzy swoją rzeczywistość ( piszę teraz w odniesieniu do Sarah ) postanowili zamienić w piękną (w ich mniemaniu) baśń. Kimże jesteś, aby dyskredytować decyzje innych ludzi co do ich własnego rozwoju i widzenia świata ? Sam uprawiasz demagogię wartą szafotu.
Wiesz tyle co nic, ale czepiasz się jakby na siłę- ażeby się czepiać. Nie znajduję tylko odpowiedzi na pytanie po co to robisz ?
Na złość? Żeby komuś dopiec ?

Mija 21 grudnia 2012, wielu ludzi się zmieni , ale nie ludzie Twojego pokroju - oni niczego nie zauważą. Będą tylko czekać na tłumaczenia. Przecież to właśnie założyłeś wraz z tym tematem . Mija dzień za dniem, na Ziemi zachodzą ewidentne zmiany, ale gosc5690 czeka na tłumaczenia.  Powodzenia.
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #178 : Czerwiec 06, 2010, 22:33:16 »

East Uśmiech świetnie to ujałeś !!!!  Podpisuję się pod tym . Wątpię tylko czy  gosc5690   to zrozumie. Od Sarah emanuje ciepło i jakas niesamowita  energia ,która jest bliska memu sercu,choć nigdy jej nie poznałam osobiście. Zauważyłam że osoby takie  jak  gosc5690 , lub marek324 nie cierpią ludzi szczęśliwych ,usmiechniętych do których należy Sarah.

Cytuj
"zmiana scenariusza, (...) jest dowodem na to, że jesteśmy wspierani przez inteligentne istoty z innych wymiarów"

Wierże w to i mam nadzieję że  21.12.2012 nic się nie stanie ( mam na mysli czarne wizje Patryka Geryla )

Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #179 : Czerwiec 06, 2010, 23:35:01 »

mozna sie cieszyc tylko z czego..?, oczywiscie zycie jest piekne, ale przyszlosc i terazniejszosc (przeszlosc rowniez) nie napawa optymizmem..., takie epatowanie szczesciem na sile jest dla mnnie sztuczne i jest tylko wyrazem autokreacji, cieple slowa, kwiecisty jezyk, sloneczne mysli, wyzyny ducha, poezja nastroju, smaku i koloru cos dla koneserow zycia duchowego Uśmiech


ps. stanie sie i to duzo w 2012 lub niedlugo wczesniej badz pozniej, tego swiata w takiej formie juz nie bedzie..
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 06, 2010, 23:36:37 wysłane przez quetzalcoatl44 » Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #180 : Czerwiec 06, 2010, 23:43:19 »

Smutek "działa" wtedy, gdy umysł wiedzie prym ponad duszą Język
Ludzie prawdziwie weseli żyją, smutni tylko udają, umysł zasłonił im całkowicie rzeczywistość...



Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #181 : Czerwiec 07, 2010, 00:15:45 »

coz jedni sie ciesza z obecnego stanu, inni sie ciesza ze to sie wreszcie skonczy, oczywiscie ze wszystko zalezy od stanu umyslu wiec nie jest uzasadniona ani radosc, ani smutek, bo nie da sie oddzielic od rzeczywistosci, chyba, ze radosc z tego ze sie istnieje, tylko tez z tym powinno sie zrobic..Uśmiech
Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #182 : Czerwiec 07, 2010, 10:49:27 »


Mija 21 grudnia 2012, wielu ludzi się zmieni , ale nie ludzie Twojego pokroju - oni niczego nie zauważą. Będą tylko czekać na tłumaczenia. Przecież to właśnie założyłeś wraz z tym tematem . Mija dzień za dniem, na Ziemi zachodzą ewidentne zmiany, ale gosc5690 czeka na tłumaczenia.  Powodzenia.

Wielu ludzi zmienia się codziennie i mają na to wpływ różne czynniki,ale nie rozumiem co ma do tego data 21.12 2012 Coś?


Zauważyłam że osoby takie  jak  gosc5690 , lub marek324 nie cierpią ludzi szczęśliwych ,usmiechniętych do których należy Sarah.


A ja myślę,ze wymienione przez Ciebie osoby nie przepadają za ludźmi naiwnymi,fanatykami i ludźmi którzy łatwo  dają sobą manipulować.....


« Ostatnia zmiana: Czerwiec 07, 2010, 10:55:26 wysłane przez kamil771 » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #183 : Czerwiec 07, 2010, 17:22:09 »

Wiesz kamil, ja nie rozumiem po co w ogóle powstał ten temat. Nie mówimy przecież o niczym konkretnym. Założenie w temacie jest takie, że mija konkretna data i nic się nie dzieje , a dodatkowym założeniem jest, że ktoś się ma komuś tłumaczyć ! Z tego że dla tego kogoś się nic nie wydarzyło. Dla mnie może wydarzyć się niesamowicie dużo. Dla Ciebie na przykład nic. Kto komu i z czego ma się tu tłumaczyć ? Z rozwoju osobistego ? Z własnego postrzegania rzeczywistości ? Coś tu nie halo.

Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #184 : Czerwiec 07, 2010, 17:29:17 »

nazwa tego wątku to w ogóle jakaś nieistniejąca figura logiczna- czas przyszły dokonany,-
kto to wymyślił?CośCoś?

PS. jak w ogóle można się tłumaczyć teraz z tego założenia- w tym wątku mogą wykazać się jedynie sceptycy i przeciwnicy koncepcji tu prezentowanych.
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
gosc5690
Gość
« Odpowiedz #185 : Czerwiec 07, 2010, 18:12:28 »

east:
„gdybyś zajrzał pod przykrywkę swojego sceptycyzmu , pod płaszczyk oficjalnej wiedzy głoszonej na uczelni, to może dostrzegłbyś, że natura rzeczywistości, materii, wszystkiego, jest o niebo bardziej niezwykła niż wszystko, co ludzie mogliby wymyśleć w temacie 21 grudnia 2012”

I to ma być bardziej wytłumaczenie dla różnych, nawet najbardziej irracjonalnych poglądów?
Idąc tym tropem nawet największą bzdurę można uznać za prawdę, bo przecież „są rzeczy na niebie i ziemi...”

east:
„według mnie "natura" dowodzi tego, że nic nie jest niemożliwe.”

I dlatego polemizujesz z moją polemiką odnoszącą się do wspierania nas przez jakieś tam inteligentne istoty. Brawo.

east:
„wolisz tkwić w narzuconym Ci obrazie rzeczywistości. Tak jest prościej - bombardować , dementować, wyśmiewać ludzi, którzy swoją rzeczywistość ( piszę teraz w odniesieniu do Sarah ) postanowili zamienić w piękną (w ich mniemaniu) baśń.”

W odróżnieniu od części osób goszczących na tym forum (w tym od ciebie) staram się oddzielać bajanie od teorii, które mimo, iż zagadkowe, mogą być brane pod uwagę.
A tłumaczenie, że „jesteśmy wspierani przez inteligentne istoty z innych wymiarów” traktuję właśnie jako owo bajanie. O tyle gorsze, że ubrane w szaty prawdziwości. W czerwonego kapturka nie wierzę, we wspomnianą bzdurę też nie.

Piszesz, że niektórzy postanowili zmienić swe życie w baśń. Czyli tak należy traktować wszelakie niestworzone historie, o których się tu mówi (nibiru, ludzie jaszczury, enki w głowie Łobos) jako baśń właśnie? No skoro tak, to należałoby jak sądzę przekonwertować niniejsze forum, dać jakieś nowe opisy... nie wiem.. nagłówki jakieś, gdyż pewien jestem, że mało kto twierdzenia o „wspieraniu nas przez inteligentne istoty” i temu podobne wymysły potraktuje jako baśń właśnie.

Jeśli więc pójdziemy dalej tym tropem i z głównych wątków forum pch (pomijam wątki poboczne o jedzeniu, muzyce i pogodzie) zrobimy jakieś BAŚNIOWE HOSTORIE i jako  BAŚNIE je potraktujemy – będę „za”.

east:
„Kimże jesteś, aby dyskredytować decyzje innych ludzi co do ich własnego rozwoju i widzenia świata ?”

A czymże jest forum, jeśli nie polem do głoszenia swoich opinii? Jeśli z jakimiś opiniami  W MOJEJ OPINII się nie zgadzam, piszę o tym. Proste, prawda?

east:
„Wiesz tyle co nic, ale czepiasz się jakby na siłę- ażeby się czepiać. Nie znajduję tylko odpowiedzi na pytanie po co to robisz ? Na złość? Żeby komuś dopiec ?”


Zapraszam do mojego pierwszego postu tutaj w temacie o nibiru.

east:
"Mija 21 grudnia 2012, wielu ludzi się zmieni , ale nie ludzie Twojego pokroju - oni niczego nie zauważą. Będą tylko czekać na tłumaczenia. Przecież to właśnie założyłeś wraz z tym tematem . Mija dzień za dniem, na Ziemi zachodzą ewidentne zmiany, ale gosc5690 czeka na tłumaczenia.”

Owszem, czekam na tłumaczenia niezaistniałych zmian, o których jest mowa w przepowiedniach.
Te ewidentne zmiany to co to niby jest? Wulkan na Islandii? Katastrofa lotnicza?
Albo zapytam inaczej – te twoje „zmiany” są większymi zmianami niż „zmiany” dajmy na to... w pierwszej połowie XX wieku? Albo na przełomie wieków XV i XVI? Każdy mało inteligentny osobnik wie, że JAKIEŚ zmiany zachodzą cały czas – to chyba oczywiste. Ale jeśli te zmiany mają być odpowiedzią lub też efektem bzdurnych tez – to ja bym to nazwał naciąganiem teorii do zaistniałych faktów.

east:
„Mija 21 grudnia 2012, wielu ludzi się zmieni”

No, wszyscy się zmienimy, choćby lat nam przybędzie. I ma być to dowód na co? Na istnienie inteligentnych istot w innych wymiarach chcących nam pomóc? Czy na istnienie sierotki marysi i 7 krasnolódków?

chanell:
„East  świetnie to ujałeś !!!!  Podpisuję się pod tym . Wątpię tylko czy  gosc5690   to zrozumie. Od Sarah emanuje ciepło i jakas niesamowita  energia ,która jest bliska memu sercu,choć nigdy jej nie poznałam osobiście."

Nie o ciepło tu się rozchodzi moja droga, a o głoszenie bzdur.

chanell:
„Zauważyłam że osoby takie  jak  gosc5690 , lub marek324 nie cierpią ludzi szczęśliwych ,usmiechniętych”

Zauważyłem, że dość często zauważasz błędnie. Jak w tym przypadku.

chanell:
„"zmiana scenariusza, (...) jest dowodem na to, że jesteśmy wspierani przez inteligentne istoty z innych wymiarów"
Wierze w to i mam nadzieję że  21.12.2012 nic się nie stanie ( mam na mysli czarne wizje Patryka Geryla )””

Ja też jestem przekonany, że nic się nie stanie, ale nie dlatego, że jakieś baśniowe istoty nad nami czuwają, ale dlatego, że jest to najzwyczajniej stek bzdur.

kamil:
„A ja myślę,ze wymienione przez Ciebie (przez chanell) osoby (moja skromna & marek) nie przepadają za ludźmi naiwnymi,fanatykami i ludźmi którzy łatwo  dają sobą manipulować.....”

Cóż... po prostu czasem współczuję takim ludziom. A jeśli ziarno nieprawdy rozpleniają oni dalej – wtedy owszem, nie przepadam.

east:
"ja nie rozumiem po co w ogóle powstał ten temat. Nie mówimy przecież o niczym konkretnym."

Owszem, mówimy o BARDZO konkretnych kwestiach - jak choćby katastrofa związana z nibiru. Z choinki się człowieku urwałeś?

east:
"Kto komu i z czego ma się tu tłumaczyć ? Z rozwoju osobistego ? Z własnego postrzegania rzeczywistości ?"

Tak, zdecydowanie urwałeś się z choinki. Chyba coraz mniej osób pamięta po co to forum powstało, czemu ma służyć i jakie kwestie propaguje (znów pominę tematy poboczne związane z ładnymi zdjęciami, muzyką z izraela itd). Choć to akurat pozytywne zjawisko.



« Ostatnia zmiana: Czerwiec 07, 2010, 20:23:09 wysłane przez gosc5690 » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #186 : Czerwiec 08, 2010, 14:24:37 »

Polemika z gosc5690
Cytuj
I to ma być bardziej wytłumaczenie dla różnych, nawet najbardziej irracjonalnych poglądów?
Idąc tym tropem nawet największą bzdurę można uznać za prawdę, bo przecież „są rzeczy na niebie i ziemi...”

A wniknąłeś choć trochę w "rzeczy na niebie i ziemi" ? Poszukałeś informacji NAUKOWYCH ?- nie piszę tu o bajkach. Sądząc po Twoim toku wypowiedzi to nie. Uznać , a udowodnić to dwie różne kwestie. Ludzie zwykle uznają coś za takie czy inne zanim sprawę przebadają.

Cytuj
I dlatego polemizujesz z moją polemiką odnoszącą się do wspierania nas przez jakieś tam inteligentne istoty. Brawo.

Polemizuję, bo zawężasz sprawę do " jakichś tam" istot. Ziemia jest , jako całość , inteligentną istotą. I to wynika z dowodów naukowych.

Cytuj
No, wszyscy się zmienimy, choćby lat nam przybędzie. I ma być to dowód na co?

Nie ma zmiany - nie ma dowodu. Już Ci pisałem o tym. Zmiana własnego postrzegania, o ile jesteś w stanie ją dostrzec, i wyciągnąć wnioski jest dowodem. Naukowcy odkrywają nowe fakty na temat znanych i oczywistych, wydawałoby się, raz na zawsze niby ustalonych, praw. Można tego jednak nie dostrzegać, można sobie dalej tkwić w wybranej przez siebie przestrzeni. Powodzenia.

Cytuj
Cóż... po prostu czasem współczuję takim ludziom. A jeśli ziarno nieprawdy rozpleniają oni dalej – wtedy owszem, nie przepadam.

Nieprawdy ? A może to Ty tkwisz w nieprawdzie. Nigdy Cię to nie zastanowiło ? Nie mam tu na myśli istnienia, lub nie Nibiru, kosmitów czy innych mitów. Mam na myśli świat, który wydaje się realny, a w rzeczywistości jest iluzoryczny. Czym jest materia ? Jak to wszystko działa ? Jeśli uważasz, że cokolwiek nowego w tych tematach za bzdury , to .. współczuję Ci.

Cytuj
Owszem, mówimy o BARDZO konkretnych kwestiach - jak choćby katastrofa związana z nibiru. Z choinki się człowieku urwałeś?
Sam sobie przeczysz człowieku. Uważasz Nibiru za bzdurę a jednocześnie piszesz o tym, jakby to miał być jakiś konkret. Weź się określ, albo wracaj na choinkę Mrugnięcie
 Ja nie dyskutuję o Nibiru, bo mam na ten temat za małą wiedzę. Nie jest to dla mnie żaden konkret. Tak samo jak ten temat. Co nie znaczy, że nie lubię sobie pogadać o niczym.
Cytuj
Chyba coraz mniej osób pamięta po co to forum powstało, czemu ma służyć i jakie kwestie propaguje .

Zapomniało ? Czy może ma to gdzieś. Ale takimi swoimi wypowiedziami  ze swojej choinki jedynie zasilasz ten  cel, dla którego pierwotnie to forum powstało. Odgrzewasz to jak nieświeżego kotleta, ale po co ?
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #187 : Czerwiec 08, 2010, 15:00:11 »

Cytuj
Chyba coraz mniej osób pamięta po co to forum powstało, czemu ma służyć i jakie kwestie propaguje

Czy to ważne w jakim celu powstało? moim zdaniem nie ,wazne że dalej się rozwija i ludze dyskutuja na rózne tematy.Przecież od tego jest dział  Hydepark .
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
gosc5690
Gość
« Odpowiedz #188 : Czerwiec 09, 2010, 15:29:18 »

east:
“A wniknąłeś choć trochę w "rzeczy na niebie i ziemi" ? Poszukałeś informacji NAUKOWYCH ?- nie piszę tu o bajkach. Sądząc po Twoim toku wypowiedzi to nie. Uznać , a udowodnić to dwie różne kwestie. Ludzie zwykle uznają coś za takie czy inne zanim sprawę przebadają.”

Ta... Ale ja tu się właśnie do bajek odnoszę, z bajkami polemizuję i z bajkami się nie zgadzam – a w tym konkretnym przypadku z: "zmiana scenariusza, (...) jest dowodem na to, że jesteśmy wspierani przez inteligentne istoty z innych wymiarów"

east:
“Polemizuję, bo zawężasz sprawę do " jakichś tam" istot.”

Przecież właśnie do tej konkretnej kwestii odniosłem się w swym poście #176. Odniosłem się właśnie do bajania o pomocy pomocy nieziemskich istot. Do konkretnego zdania. Nie wiem więc w czym problem.

east:
“Nie ma zmiany - nie ma dowodu. Już Ci pisałem o tym. Zmiana własnego postrzegania, o ile jesteś w stanie ją dostrzec, i wyciągnąć wnioski jest dowodem. Naukowcy odkrywają nowe fakty na temat znanych i oczywistych, wydawałoby się, raz na zawsze niby ustalonych, praw. Można tego jednak nie dostrzegać, można sobie dalej tkwić w wybranej przez siebie przestrzeni. Powodzenia.”

Święta prawda. Tyle, że ja staram się oddzielić teorie (choćby nie wiem jak wymyślne) mogące posiadać ziarno prawdopodobieństwa od bzdur i bajek. Nie łykam jak wielu z was każdego, nawet najbardziej bzdurnego doniesienia, jako potencjalnej prawdy.

east:
”Nieprawdy ? A może to Ty tkwisz w nieprawdzie. Nigdy Cię to nie zastanowiło ? Nie mam tu na myśli istnienia, lub nie Nibiru, kosmitów czy innych mitów.”

Ale ja właśnie pisząc na tym forum odnoszę się do wymienionych przez ciebie tematów – do wspomnianych mitów - nibiru, upadku religii etc. W końcu to forum pch, czyż nie?

east:
“Mam na myśli świat, który wydaje się realny, a w rzeczywistości jest iluzoryczny. Czym jest materia ? Jak to wszystko działa ? Jeśli uważasz, że cokolwiek nowego w tych tematach za bzdury , to .. współczuję Ci.”

Primo – nigdzie nie napisałem, że cokolwiek nowego w TYCH tematach to bzdury. Skąd ten wniosek?
Secundo – jeśli będę chciał podyskutować na wspomniane przez ciebie tematy – wejdę na forum im poświęconemu - fizyki kwantowej, filozofii czy inne. Tu poruszam zazwyczaj kwestie związane ściśle, jak sądzę, z tematyką forum.

east:
“Sam sobie przeczysz człowieku. Uważasz Nibiru za bzdurę a jednocześnie piszesz o tym, jakby to miał być jakiś konkret.”

Hmm... Wielu uważa nibiru za “konkret”, ja uważam ów “konkret” za bzdurę. Gdzie tu przeczenie sobie?

east:
“Ja nie dyskutuję o Nibiru, bo mam na ten temat za małą wiedzę. Nie jest to dla mnie żaden konkret. Tak samo jak ten temat.”

"Nie jest to żaden konkret"..... cóż... zastanawiam się, czy ty wiesz na jakim forum piszesz. Otóż – w dużym skrócie – pch ma na celu uratowanie naszej planety przez kataklizmami mającymi niebawem nastąpić. Jednym z nich jest prognozowana zagłada związana z przelatującą planetą o nazwie nibiru.
I dlatego ja o tym piszę (a ściślej – jaką bzdurą jest owa teoria).


east:
“Zapomniało ? Czy może ma to gdzieś.”

I chwała im, że mają to gdzieś.

east:
“Odgrzewasz to jak nieświeżego kotleta, ale po co ?”

Nie odgrzewam chłopie, nie odgrzewam, polemizuję jedynie z pojawiającymi się co czas jakiś perełkami – jak ta o pomocy istot pozaziemskich chociażby.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 09, 2010, 15:38:01 wysłane przez gosc5690 » Zapisane
Elzbieta
Gość
« Odpowiedz #189 : Czerwiec 16, 2010, 18:39:54 »

Enigma: Kłamstwo o zagładzie w 2012 r.
Potomkowi majów dziwią się, że zachodni badacz na podstawie ich kalendarza uznali rok 2012 za ten, w którym nastąpi koniec świata.
http://niewiarygodne.pl/kat,1017187,title,Enigma-Klamstwo-o-zagladzie-w-2012-r,wid,11687599,wiadomosc.html
Milusiego Dzionka -Ela
Zapisane
gosc5690
Gość
« Odpowiedz #190 : Lipiec 02, 2010, 10:40:02 »

a propos 2012,

east:
"Moim zdaniem fizycznie nie stanie się nic,czego nie da się przewidzieć, natomiast od strony energetycznej zmieni się bardzo wiele. W tym czasie przejściowym poczną się dzieci, które będą już innym, nowym gatunkiem ludzkim"

...czyli jak widać po 2012 roku mimo, że nic nie nastąpi, będą dalej wmawiać ludziom, że jednak wielka zmiana nastąpiła. Taka od strony energetycznej. Aaa... i inny gatunek powstanie. No to akurat będzie można zweryfikować. Ciekawy jestem, co na to genetycy.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2010, 10:40:20 wysłane przez gosc5690 » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #191 : Lipiec 02, 2010, 14:45:11 »


...czyli jak widać po 2012 roku mimo, że nic nie nastąpi, będą dalej wmawiać ludziom, że jednak wielka zmiana nastąpiła. Taka od strony energetycznej. Aaa... i inny gatunek powstanie. No to akurat będzie można zweryfikować. Ciekawy jestem, co na to genetycy.
jak pisałem - to moje zdanie . Nie wiem jak myślą ONI, kimkolwiek są.
Jak we mnie nastąpi zmiana , to o niej poinformuję, chociaż to dla nikogo nie musi być żadnym dowodem. I nie będzie prawdopodobnie, ale mnie to już nie będzie obchodziło. Taka to bedzie przemiana. Może być tak, że nie będziesz miał komu udowadniać, ze nic się nie stało, bo tych ludzi tu ( na forum ) już nie będzie.

ps. nie wiem co na to genetycy, ale jak prześledzisz historię ludzkości, to były czasy , kiedy współistniały różne gatunki człowieka. Nie widzę powodów dla których nie mogłoby się to powtórzyć. Czas nie zatrzymał się w miejscu.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2010, 14:47:14 wysłane przez east » Zapisane
mani
Gość
« Odpowiedz #192 : Lipiec 02, 2010, 16:48:12 »

Witam wszystkich.
Widze ze duzo ludzi na tym forum zaczyna otwierac oczy i rozum. Ciesze sie z tego tylko ze mam inny problem. Tak jak to pisalem w swoim pierwszym poscie "Paranauki", (gdzie mnie przeniesiono bez powodu poniewaz wiara w Boga nie laczy sie z tymi wszystkimi doktrynami) ze w moim otoczeniu znam bardzo bliska mnie osobe ktora dala sobie do tego stopnia wyprac mozg ze juz chyba jest zaprogramowana do konca. A ile pieniedzy na to wszystko wydala to juz lepiej nie mowic. Dowiedzcie sie jakie maja wielkie palace ci cali organizatorzy tego projektu (PCH). Szatan zawsze da zarobic ale kiedy przychodzi sie z nim rozliczyc to juz inna sprawa. Szybko im bylo zarobic na biednych ofiarach, tylko ze dlugo sie tym wszystkim nie naciesza poniewaz cala ekonomia swiatowa juz pada. Przynajmniej beda mieli czym sie podetrzec kiedy papieru toaletowego zabraknie :-)) Ja bym sie bal podcierac takim twardym i sztywnym papierem. Moge sie zalozyc ze ten moj post zostanie usuniety, lub znajdzie sie w smietniki, a w najgorszym przypadku zacenzuruja bo to jest ich ulubione hobby.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie ;-)
P.S: Odpowiedz na pytanie "Mija 21 grudnia 2012, nic się nie stało. Jak będą się tłumaczyć?" Oni nie beda sie tlumaczyc. Czy spotkales sie juz z illuminatem ktory sie tlumaczy?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2010, 16:58:46 wysłane przez mani » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #193 : Lipiec 02, 2010, 17:59:11 »

Witaj mani
śpieszę cię poinformować że pytanie zawarte w temacie tego wątku nie dotyczy wprost ilumi. tylko właśnie prowadzących Pch- w pewnym sensie i wiernych zwolenników projektu,- rozumiem że nie czytasz wszystkiego- dużo tego, więc taki cel ma ten wątek, a ci o których wspominasz to niech wracają do swojego szefa i tam już zostaną!

PS. nie wiem kto to sponsoruje i na co wydaje kasiore, ale to na pewno nie ja Mrugnięcie
Pozdr!
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2010, 17:59:38 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
mani
Gość
« Odpowiedz #194 : Lipiec 02, 2010, 18:42:23 »

Witaj mani
śpieszę cię poinformować że pytanie zawarte w temacie tego wątku nie dotyczy wprost ilumi. tylko właśnie prowadzących Pch- w pewnym sensie i wiernych zwolenników projektu,- rozumiem że nie czytasz wszystkiego- dużo tego, więc taki cel ma ten wątek, a ci o których wspominasz to niech wracają do swojego szefa i tam już zostaną!

PS. nie wiem kto to sponsoruje i na co wydaje kasiore, ale to na pewno nie ja Mrugnięcie
Pozdr!
Witam songo1970.
Dzieki za poinformowanie, ale zle mnie zrozumiales. Chodzi mi o tych illuminatow ktorzy prowadza ten forum, a duzo uzytkownikow na nim sa tylko ofiarami ktore szukaja sensacji, jak to juz pisalem. Nie znasz zachowania sie illuminatow...? Jezeli nie to Ci moge wytlumaczyc jak zechcesz, ale bede sie nadaremnie fatygowal bo i tak mi walna cenzurke ;-)
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2010, 19:08:03 wysłane przez mani » Zapisane
gosc5690
Gość
« Odpowiedz #195 : Lipiec 03, 2010, 07:58:50 »

east:
"ps. nie wiem co na to genetycy, ale jak prześledzisz historię ludzkości, to były czasy , kiedy współistniały różne gatunki człowieka. Nie widzę powodów dla których nie mogłoby się to powtórzyć. Czas nie zatrzymał się w miejscu."

Zamiast bronić idiotycznych teorii o powstaniu nowego gatunku przyjmij do wiadomości, że mutacje/zmiany genetyczne na szeroką skalę - czyli takie, które zaowocowałyby powstaniem nowego gatunku nie przebiegają w ciągu kilku lat. Nieprawdą jest więc to, że za kilka lat z obecnego homo sapiens może wyewoluować inny homo.

Zaraz zapewne przeczytam, że te mniej lub bardziej określone zmiany dzieją się już od dawna. Owszem, człowiek jak każdy organizm ewoluuje. Nie wyewoluował jednak tak bardzo, żeby pisać o nowym gatunku (odmiennym od człowieka rozumnego), który to gatunek ma się pojawić za parę lat.

Reasumując, pisząc wasze niestworzone historie dbajcie choć odrobinę o poprawność merytoryczną. Zazwyczaj i tak są wystarczająco zabawne.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 03, 2010, 08:00:37 wysłane przez gosc5690 » Zapisane
sarah54
Gość
« Odpowiedz #196 : Lipiec 03, 2010, 08:41:13 »

Do Gościa Mrugnięcie

Ten nowy gatunek, to Homo Sapiens Heartus Buziak
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #197 : Lipiec 03, 2010, 10:21:57 »

gosc5690 jak dotąd brakuje naukowcom dowodów ( skamielin, kości)  na to, że gatunki homo ewoluowały stopniowo przez setki tysięcy lat. To, co mamy, wskazuje raczej na nagłe pojawienie się nowego człowieka. I mówimy tylko o kościach. W przypadku, który ja mam na myśli budowa fizyczna nie zmieni sie raczej. To będzie przemiana związana z systemem nerwowym człowieka, jego postrzeganiem i możliwościami energetycznymi. Jak mówiłem wcześniej - nie ma żadnego  powodu by twierdzić, że obecny człowiek to koniec rozwoju ewolucyjnego Homo. Obal to, jeśli potrafisz zamiast popisywać się swoją arogancją ( słowa takie jak "idiotyczny").
Zapisane
gosc5690
Gość
« Odpowiedz #198 : Lipiec 04, 2010, 08:00:01 »

1. Dowodów (skamielin) niewiele, co nie znaczy, że ich nie ma. Od australopiteka, poprzez wyprostowanego po używającego narzędzia, a po drodze jeszcze kilku homo się znajdzie. Owszem, ewoluowały. To co mamy nie wskazuje na pojawienie się nagłe człowieka. Wskazuje na ewolucję.
I tak, mówimy tu głównie o kościach (dołożyć by można narzędzia, malunki na ścianach, sposoby pochówków itd).

2. East: "to będzie przemiana związana z systemem nerwowym człowieka, jego postrzeganiem i możliwościami energetycznymi" - taakk... i nagle  PSTRYK - wyskoczy nowy gatunek.
Rzeczywiście powinieneś poczytać trochę o ewolucji, zamiast wytykać mi aroganckie odpowiedzi na bajania o gatunku, który za chwilę się pojawi.

3. east: "Jak mówiłem wcześniej - nie ma żadnego  powodu by twierdzić, że obecny człowiek to koniec rozwoju ewolucyjnego Homo. "
W zupełności się zgadzam. Ewolucja oczywiście trwa dalej. Jest to jednak proces d ł u g o t r w a ł y.

4. East:
"Obal to, jeśli potrafisz "
pogubiłem się... którą konkretnie część/fragment mam obalić? Tę o dalszej ewolucji? Z tym akurat - jak napisałem - zgadzam się.


__________________________________________

A swoją drogą, niektóre perełki, jakie tu zamieszczacie (jak choćby te o jakiejś tam rasie która nam ludziom na Ziemi niebawem pomoże przetrwać 2012, lub o tym, że dosłownie za chwilę człowiek zmieni się w inny gatunek, bo mu system nerwowy nagle przejdzie mutację i zmieni mu się percepcja) inaczej niż idiotyzmami nazwać nie sposób.
Możnaby chyba stworzyć nowy dział z owymi "perełkami" właśnie.
- Lucyna Łobos i głosy w jej głowie.
- Ludzie jaszczury
- Homo sapiens przestanie istnieć, nowy gatunek już za 2 lata!
- Wielka planeta pędzi ku nam, zagłada życia już blisko!
- Krach religii! Religie upadły! Religie przestały istnieć!
- Refleksy świetlne na opadzie atmosferycznym czy innych paprochach to nie to! To duchy zmarłych!

i tak dalej, i tak dalej...

Tyle, że część z tych bajek nikomu nie szkodzi, a pisać każdy jak wiadomo, może co chce.
Jednak jeśli teorie te będą u podstaw niezgodne z elementarnymi zasadami (choćby opartymi na badaniach, wiedzy historycznej, fizyce czy czym tam jeszcze) lub też ich propagowanie będzie wręcz szkodliwe (np. nibiru) - idiotyzmami nazwać je należy.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 04, 2010, 08:01:47 wysłane przez gosc5690 » Zapisane
gosc5690
Gość
« Odpowiedz #199 : Lipiec 04, 2010, 08:40:10 »

Do Gościa Mrugnięcie

Ten nowy gatunek, to Homo Sapiens Heartus Buziak


do sarah - napisz do magazynu Sience. Zdefiniuj i opisz ten nowy gatunek. Nobel murowany.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 04, 2010, 08:40:46 wysłane przez gosc5690 » Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.127 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

pifpaf world-of-pandas amigos devilssoldiers zabojcy