Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 27, 2024, 11:02:02


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pytania i uwagi techniczne  (Przeczytany 104804 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
soook
Gość
« Odpowiedz #125 : Listopad 22, 2010, 22:42:27 »



    Dariusz , KTO zablokował - gramakawę ?  Hey ! 
                         
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #126 : Listopad 23, 2010, 22:14:30 »

Nikt za nią tego nie zrobił.
Otrzymałem jej zgłoszenie/prośbę o akceptację wyrejestrowania jej konta - to może zrobić tylko właściciel profilu/użytkownik - więc zaakceptowałem.
Zgłoszenie - zatwierdzenie.
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2010, 22:26:00 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #127 : Styczeń 22, 2011, 01:27:22 »

Temat utworzony po podziale innego wątku.


Inteluminatis
Nie będę owijać w bawełnę. Nie wiem jak inni ,ale ja bardzo nie lubię tych ogromnych liter w twoich postach.Choć poruszasz w nich interesujące tematy ,to litery te sprawiają że od razu przechodzi mi ochota na czytanie.Wydaje mi się że one na mnie wrzeszczą .
Może coś z tym zrobisz ? Z politowaniem
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2011, 20:44:27 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
ptak
Gość
« Odpowiedz #128 : Styczeń 22, 2011, 11:55:02 »

Źle mu z oczu patrzy!  Duży uśmiech

============================

Inteluminatis
Nie będę owijać w bawełnę. Nie wiem jak inni ,ale ja bardzo nie lubię tych ogromnych liter w twoich postach.Choć poruszasz w nich interesujące tematy ,to litery te sprawiają że od razu przechodzi mi ochota na czytanie.Wydaje mi się że one na mnie wrzeszczą .
Może coś z tym zrobisz ? Z politowaniem

To ja się może narażę,  Mrugnięcie ale osobiście lubię te ogromne litery.
Szybko się po nich przelatuje i oszczędzają czasu na czytanie pozostałości.  Uśmiech

Scaliłem posty
Darek
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2011, 17:00:04 wysłane przez Dariusz » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #129 : Styczeń 22, 2011, 12:49:43 »

Przecież o to w tej metodzie właśnie chodzi...
ech...
myślałem, że działa już to na mało osób...
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #130 : Styczeń 22, 2011, 13:19:59 »

Owszem, metoda ta działa, lecz tylko na nie myślących samodzielnie. Wielkość czcionki nie ma znaczenia,
gdy w mózgu jest dekoder. To doskonałe zabezpieczenie przed manipulacjami.
Chociaż sam dekoder też może być zmanipulowany, ale to już inna para kaloszy.  Mrugnięcie
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #131 : Styczeń 22, 2011, 16:06:33 »

Przecież o to w tej metodzie właśnie chodzi...
ech...
myślałem, że działa już to na mało osób...

na mnie one nie działają ,ale mnie wkurzją ,albo inaczej : działają na mnie wkurzająco Język Duży uśmiech  .....Może to spowodowane jest u mnie ,brakiem mózgu -brak mózgu = 0 samodzielnego myslenia  Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2011, 16:09:37 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
arteq
Gość
« Odpowiedz #132 : Styczeń 22, 2011, 16:36:15 »

Zalecam jednak pewną ostrożność - bo pomimo, że niby widzimy, to czasami... niedostrzegamy wszystkiego. Mogę to porównać do letniego słońca - niby widzimy, że mocno świeci, do końca nie lekceważymy ale bywa, że dopiero wieczorem plecy i twarz zaczynają piec, bo jednak się poparzyliśmy... ale już za późno...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2011, 16:37:23 wysłane przez arteq » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #133 : Styczeń 22, 2011, 17:01:39 »

To miło artqu, że dbasz o naszą stonowaną opaleniznę, ale w tym przypadku, to raczej wyznawcy KK powinni zachować ostrożność. Bo tym niezależnym, treści prezentowane przez inteluminatisa raczej nie zaszkodzą.  Choć mogą drażnić, gdy np. czcionka nie taka…  Język a propos, Chanell, masz dowody na brak tkanki mózgowej?  Duży uśmiech

Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #134 : Styczeń 22, 2011, 17:12:17 »

Ptaku, nie ma kogoś takiego jak wyznawca KK... o swoją "opaleniznę" również dbam...
Ale rozumiem że to skrót myślowy, więc chętnie się dowiem w czym - jako członek KRK - powinienem zachować ostrożność.

Co to formy postów Inteluminatisa - nadal uważam, że jest bałaganiarska i nosi cechy prób oddziaływania podprogowego. W takiej formie jak na tym forum nie opublikowano by jej w żadnym czasopiśmie, artykule czy książce. Odnośnie samej treści - zostało już dowiedzione, że dopuszcza się oszczerstw i nadinterpretacji.
Tyle ode mnie.
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #135 : Styczeń 22, 2011, 17:25:48 »

Tak, rozmawiamy skrótami. Dlatego też skrótem opowiem.
Ostrożność powinieneś zachować artqu przed przyjęciem ziarna, z którego wyrosnąć może nie to, czego oczekujesz…
Oczywiście chodzi o nieświadome przyjęcie, choć na podłożu świadomej analizy faktów.  Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2011, 17:45:56 wysłane przez ptak » Zapisane
Inteluminatis
Gość
« Odpowiedz #136 : Styczeń 22, 2011, 17:30:55 »

Proszę spojrzeć jakie tutaj off-topy

Dlaczego nikt nie zwraca na to uwagi, że ludzie piszą nie na temat ?

Pamiętam jeszcze (chodź widzę, że ktoś skasował ten post) - jak arteq napisał, że robię śmietnik, a tak patrzę na wasze słowa - to nie piszecie zupełnie na temat, a o jakichś grubych czy małych literach totalny off-top.

I kto robi śmietnik?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2011, 19:30:33 wysłane przez Inteluminatis » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #137 : Styczeń 22, 2011, 23:24:43 »

Przepraszam ,to moja wina że zrobił się offtop  Z politowaniem
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
arteq
Gość
« Odpowiedz #138 : Styczeń 23, 2011, 13:34:12 »

eee, no nie przesadzajmy tak do końca - wypowiedzi dotyczyły posta Inteluminatisa, tyle tylko, że więcej formy niż treści.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #139 : Styczeń 26, 2011, 23:10:45 »

Mam pytanie/wniosek do administracji:
1. proszę aby "przypomnieć" Inteluminatisowi, że istnieje zakaz umieszczania tych samych treści w rożnych wątkach - patrz opisywany przez niego np. Stankiewicz w wątkach "Jezus - jak to z nim właściwie jest..." i "Biblia - Środek Psychomanipulacji i skutki uboczne".
2. proszę aby również "przypomnieć", że zgodnie z zasadami forum - regulaminem, używanie dużej czcionki ma mieć charakter wyłącznie wyjątkowy, a posty mają być możliwie czytelne - praktycznie każdy post Inteluminatisa narusza te zasady.
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #140 : Luty 01, 2011, 01:50:17 »

Cytuj
>PHIRIOORI<,
pisałem Ci w jednym z postów o powodach ich usuwania, jednak chyba nie zdążyłeś go przeczytać.
W związku z tym, że wobec ludzi związanych z różnymi ugrupowaniami religijnymi nagminnie używasz zwrotów powszechnie uznanych za obraźliwe, a do takich również należy zaliczyć przymiotnik "oszołom" i jego odmiany:

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=4374.msg72834#msg72834

zamieszczam tę notkę w tym wątku, byś potraktował ją jako ostrzeżenie.
Dalsze Twoje takie zwroty będą już minusowane.

żartujesz chyba.
mam jeszcze minusy za watki  usuniete niezgodnie z regulaminem.

Pondto mam pytania:
czy w zwiazku z tym mam zniesztalcac relacje pewnych faktow?
Czy chces mnie bciazac odpowedzialnoscia za to, ze pewne postawy bardziej zwiazane sa z jakimis srodowiskami??.. Wreszcie.. czy w zwiazku z tym mam zatajac te fakty, czy je przekłamywac?

oszołomstwo jest zjawiskiem.. ma byc tabu, bo jakiegs artka irytuje, ze wypłyello z pobudek i programow religijnych???

przeciez to niedorzecznosc.
Jak zatem zrelacjonowac proste wdarzenia w kontekscie prsotych nastepstw?

Tego typu-hamiebma-nikczemma-uleglosc juz byla zaprezentowana przez Jansza K.

Jednoczesnie osoba, ktora nagminnie,  instrumenalnie stosuje monity celem ukrywania niewygodnych prawd ma przyzwolenie modow na nieustanne wycieczki personalne, psucie meryorycnosci watkow, itp...

..to jest obraźliwe !

Panuje atmosfera, ze racje ma tu ten, kto najwiecej monituje, donosi.

..to jest obraźliwe !

A i jeszcze... tylko wyjtkowo naiwni oga ulec zludzniu i manipuacji polegajacej a tym, ze jak ktos w co ktoryms poscie wspomina o przyzwoitosci.. to ma z nia wiecej wspolnego.. o ile wogole.

..to jest obraźliwe !


choc mnie to jedynie smieszy, choc żenuje skala przzwolena


Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #141 : Luty 01, 2011, 11:01:12 »

Krótko moja opinia: nie mam nic przeciwko krytyce, ale już do wyzwisk, wulgaryzmów i lżenia mam, bez względu na temat czy obiekt krytyki. Nie można tego typu zachowań tłumaczyć wolnością wypowiedzi i płakać że dzieje się krzywda gdy ktoś nie dopuszcza takiego stanu. Tym bardziej nie na miejscu jest używanie wobec osoby dbajacej o minimum kultury określeń w stylu nikczemna, haniebna uległość - bo wobec czego?
Dziwi mnie, że takich "argumentów" w stylu: "to co, mam nie używać określeń?" osoba która sama narzekała, że ktoś ją obraża stosując dużo łągodniejsze i nie obraźliwe słowa, określenia. Zalatuje hipokryzją: kali lżyć - dobrze; do kalego powiedzieć "napyszczyć", o! bardzo źle. W związku z tym poczucie obraźliwości - na które tak utyskujesz - prezentujesz bardzo wybiórcze.

W licznych z Twoich postów ich merytoryczność znana jest chyba tylko Tobie. Personalne wycieczki? Jeżeli już to znacznie grzeczniejsze niż uprawiane przez Ciebie.

Jeżeli ktoś nie potrafi (a według mnie nie chce) wyrazić swojej opinii bez wulgaryzmów, lżenia czy poniżania - cóż, to jego problem, a nie odbiorców pragnacych stykać się z językiem z minimum kultury.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #142 : Luty 01, 2011, 11:53:45 »

Popieram w pełni Phi  jego stwierdzenia są absolutnie adekwatne do sytuacji na forum.

Już naprawek jest śmiesznie od artqowej cenzury  narzucanej praktycznie wszystkim tematom.
Wprowadzanie zmiany dyskusji w temacie rozmydlanie go a gdy jest interesująca treść prowokowanie szybkiej pyskowi , która ją zakryje to norma jego zachowań.

To faktycznie jest obraźliwe dla inteligencji forumowiczów.

Jednak warto to zauważyć i zastanowić się nad rolą takich osób , które usilnie od początku blokują przekaz wiedzy nie tylko na tym forum.

No cóż?  Ewolucji zatrzymać się nie da , otwierającej się świadomości ludzkiej również nie. Bo to idzie nie tylko przez forumowe dyskusje a również i przede wszystkim przez pole morfogenetyczne z którym każdy z nas jest połączony.

Kiara Uśmiech Uśmiech

Kiara
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2011, 11:54:12 wysłane przez Kiara » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #143 : Luty 01, 2011, 13:04:28 »

Moje stanowisko w wątku "wyraź siebie".
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #144 : Luty 20, 2011, 15:48:56 »

przeciez jesli schodze "ponizej poziomu" wg niektotrych - to tylko moje świadectwo o mnie.
Czy regulamin ma służyć do EDYTOWANIA POZIOMU MEMBERSOW?
Czy ktos sie aby nie zapędza?.. i rękoma modow instrumenalnie uzywajac regamin..
Mrugnięcie ehh
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #145 : Luty 26, 2011, 21:54:45 »

Utworzyłem kilka nowych rozdziałów i w miarę swych możliwości poprzenosiłem tam odpowiednie wątki. Jednak mogłem coś przeoczyć lub niepotrzebnie przenieść, jeśli więc coś zauważycie, to bardzo proszę o pomoc w tej materii, a natychmiast postaram sie naprawić.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #146 : Luty 26, 2011, 22:01:25 »

Przejrzałem "menu" i nie widzę tam nic nowego. Pewnie źle szukam?
Zapisane
janneth


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #147 : Luty 26, 2011, 22:17:01 »

Podoba mi się wyodrębnienie ezoteryki i rozwoju duchowego Uśmiech Tylko czemu on wywindowany na samą górę? To tylko sugestia z mojej strony, ale może niech już działy projektu będą u góry, a cała reszta na dole. Ja wiem, że od dawna się już na tym nie koncentrujemy, ale forum nadal pośrednio związane jest z projektem, więc dla gości będzie łatwiej.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #148 : Luty 26, 2011, 22:22:46 »

Mogę przenieść niżej, ale pomyślałem sobie, że właśnie dlatego tam, aby podkreślić kierunek naszego forum.


EDYCJA:

I myślę sobie, że nie byłoby głupim do kategorii "Rozwój duchowy" przenieść działy "Ezoteryka" i "Bóg i religie".
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2011, 22:27:08 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
janneth


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #149 : Luty 26, 2011, 22:29:13 »

Racja. O wiele bardziej pasują tam niż do neutralnego Hydeparku  Uśmiech
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.167 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

playlifegames stadniniakonna kuro-shiro-academy kl7 x22-team