Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 15:56:09


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 [4] 5 6 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kody Sił Ciemności  (Przeczytany 73068 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
arteq
Gość
« Odpowiedz #75 : Grudzień 30, 2009, 23:52:14 »

Kiaro, nigdy nie oczekiwałem od Ciebie niczego więcej niż prostego stwierdzenia: "według mnie [...]" zamiast przekazywania własnych spostrzeżeń i opinii jako "jedynej prawdy".

Elżbieto, info w podanym linku [takze w wersji rozszerzonej] wielokrotnie było podawane na tym forum - dlatego jest mi znane. Wypowiadałem się na ten temat, ale powtórzę w skrócie - w historii chrześcijaństwa i jego części - katolicyzmu - były, są [i niestety podejrzewam, że będą] uchybienia i czyny zasługujące na potępienie i wstyd. Zapewniam, ze autentycznie i szczerze wstydzę się za wiele rzeczy, pomimo, że nie brałem w nich udziału i zachowania takowe są mi całkowicie obce. Niestety - ze względu na to, że uważam się za katolika - cień ich kładzie się także i na mnie. Kościół to także ludzie ze swoimi słabościami i ułomnościami, błędami. Zgadzam się, że szczególnie duchowni powinni świecić przykładem i wykazywać się większą moralnością i etyką. Nie zamierzam wielu rzeczy negować czy tez zaprzeczać - bo najzwyczajniej skłamałbym. Uważam, że KK musi się zmienić, oczyścić, wrócić do korzeni - nie ma innej opcji. Sam również - w miarę moich możliwości - o to walczę i do tego dążę.
Na temat prawdziwości niektórych z podanych w linku informacji moglibyśmy podyskutować, ale nie o to w tej chwili chodzi. Według wiary katolików szatan ciągle walczy z kościołem jako swoim największym wrogiem. Zgodnie z objawieniami i proroctwami ma w nim swoich "ludzi", którzy są według mnie jak ognisko gnicia. Obawiam się, że KK - jak tez każda inna religia - nigdy nie będzie nieskazitelnie czysty, ze względu na czynnik ludzki. Osobiście uważam, że KK - jako instytucja - powinien wykazywać się dużo większą pokorą. Na szczęście fundamenty/podstawy ma bardzo dobre - nauki Jezusa. Jest tez bardzo duzo ludzi - świeckich i duchownych - z prawdziwą, żywą wiarą.
Tak ja to widzę.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #76 : Grudzień 31, 2009, 00:04:07 »

Twoje kajania sie arteq nie ma zadnego zwiazku z moim poprzednim postem.
Nie masz , i nikt  nie ma ZADNEGO DOWODU na potwierdzenie zalozen tworzacych organizacje KK za prawdziwe.
Wszystko to sa wymysly ludzi , bez daznych , ale to zadnych fizycznych dowodow. Utworzone tylko i wylacznie w celu wladania i czerpania korzysci z innych ludzi na wskutek strachu.
Nakaz i zakaz stanowia PODSTAWE wymuszania posluszenstwa w stosunku do dogmatu , ktory NIE MA DAZNYCH PODSTAW NI NAUKOWYCH NI DOWODOWYCH.
Taka jest prawda o KK.


Kiara Uśmiech Uśmiech

ps. Przedstaw jaki kolwiek DOWOD na istnienie Szatana.
Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #77 : Grudzień 31, 2009, 00:09:29 »

Val Dee oraz arteq prosze poczytajcie
http://legaba.6te.net/fakty.htm
A nastepnie prosze wypowiedzcie sie.Nawet jako zazarci "katolicy" nie bedziecie w stanie mi powiedziec, ze nie otworzylo to waszych oczu.Nie smie powiedziec o sercu.Czy Wy naprawde nic nie widzicie i nic nie rozumiecie? Czy tylko udajecie.Uwazacie sie za ludzi madrych i na poziomie.Dlatego prosze poczytajcie i odniescie sie do tego.To sa fakty z Historii - Ela

jako student filozofii odebrałem odpowiednie wykształcenie i powyższe fakty nie są dla mnie tajemnicą

p.s. dlaczego nazywasz mnie "katolikiem"?
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #78 : Grudzień 31, 2009, 00:31:38 »

Oczywiście, że nie mają żadnego związku z Twoim poprzednim postem, nawet mi to przez chwilę na myśl nie przyszło - a ktoś twierdzi, że ma? Jak widać nienawiść naprawdę Cię zaślepia. Odpowiedź wyraźnie skierowałem do Elżbiety na jej zapytanie - zwracając się do niej po imieniu/nicku.

Stygmaty są faktem, FIZYCZNYM. Cudowne uzdrowienia po modlitwach skierowanych do Jezusa - również FIZYCZNE uzdrowienia. Trójca - dogmat - uczciwie to przyznałem, dla mnie poparty licznymi, logicznymi argumentami i poszlakami. Eucharystia - wskazałem Ci również fakty, FIZYCZNE. Jeżeli nie dostrzegasz/nie chcesz dostrzec ich fizyczności - nie jestem w stanie Ci doraźnie pomóc.

Co do szatana - opętania. np. Analizy Michael, nagrania z egzorcyzmów - wypowiedzi złych duchów i naukowa analiza tychże - np. całościowe pokrycie skali. Jak rozumiem Twoje własne słowa nie są dla Ciebie samej dowodem? Rozbawiasz mnie i zaskakujesz oskarżając sama siebie o kłamstwa:
Przedstaw jaki kolwiek DOWOD na istnienie Szatana.
Wiesz i Szatan i Lucyfer to Energie osobowosciowe , bardzo istotne w calym procesie rozwojowym , nie powinno sie lekcewazyc zadnej z nich.
Tak to bywa gdy się nie panuje nad własnymi kłamstwami czy tez daje się oślepić nienawiści. Kiaro, w jaki świetle stawia to Ciebie... Jak możesz starać się uchodzić za poważną?

Dogmat - jak sama nazwa wskazuje - nie ma dowodów naukowych.

Kiaro, zapewniam Cię, że na mnie jako na katoliku nikt niczego nie wymusza i nie usiłuje straszyć. Raz była taka próba - zakończyła się fiaskiem i nigdy nie była ponawiana.

edit: nie, jednak nie zaskakujesz, to było do przewidzenia...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 31, 2009, 00:32:39 wysłane przez arteq » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #79 : Grudzień 31, 2009, 00:44:55 »

Nie ma i nie bylo zadnego DOWODU na to ze stygmaty maja zwiazek z domniemanym ukrzyzowaniem Jezusa , zwyczjnie NIE MA TAKICH DOWODOW . Sa to domniemania i przypuszczenia oraz wiara iz ma to jakikolwiek zwiazek z domniemanym ukrzyzowaniem.
Nie ma rowniez zadnego dowodu na ukrzyzowanie Jezusa , nie ma rowniez dowodu iz Jezus zyl na ziemi jako Czlowiek , zwyczjnie NIE MA!
Jest to wiara i naiwnosc wymuszona strachem przed kara Boska.
Jezeli masz jaki kolwiek DOWOD to PRZEDSTAW GO.

Przestan w koncu bredzic , nie ma ZADNEGO DOWODU NA ISTNIENIE TROJCY SWIETEJ, NIE MA!.Nie opowiadaj zadnych bzdur , albo przedstaw konkretny dowod.

Nie ma zadnego dowodu na zadne "cudowne uzdrowienia za sprawa Jezusa , czy innej tak zwanej swietej osoby. Jest tylko wiara w to, masz dowod to przedstaw go ze doonal tego np. Jezus.

Nie ma zadnych dowodow iz oplatek na wskutek modlitw stal sie cialem Jezusa , NIE MA TAKICH DOWODOW ZADNYCH, jest tylko wiara tych , ktorzy chca w to wierzyc , wiec nie wmawiaj nikomu iz to co Ty mowisz w imieniu KK jest niepodwazalna prawda , bo tak nie jest.
Ta religja istnieje dla ludzi , ktorzy chca wierzyc w takie dogmaty  , ktore zwiazku z prawda nie maja zadnego , bo nie istnieja na to zadne dowody.

Wrecz przeciwnie istnieja zapisy ( np. Zwoje z nad Morza Martwego, ktore tlumacza jak symbolika zostala wykorzystana przez KK jako doslownosc dla stworzenia owych dogmatow i calej religji).

Przedstawa jaki kolwiek dowod na istnienie zlych dochow ( skoro podwazasz istnienie Samuela , swiadczy to,  o Twojej zaklamanej dwulicowosci), przeciez nie ma Samuela , to wymysl P.Lucyny.

Ja pisze o straszeniu od wiekow wyznawcow religji KK , wprowadzaniem jej ogniem i mieczem na nowe tereny i wymuszaniu wiary przez mieszkancow terenow na ktorej ona sie pojawia.
Takie sa fakty, a pozniej do straszenia sluzy Dekalog , pieklo i wszelkie kary Boskie za "grzechy" , ktorych istnienia nie potrafisz udowodnic.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #80 : Grudzień 31, 2009, 09:18:16 »

Fakt, to EGO- to nic innego jak nasz osobisty agent ciemności.
Nie dajmy się zmanipulować tym ciemnym typkom! Uśmiech

Teraz dokładnie wiadomo co jest 5.
EN-Ki właśnie leży i kwiczy, że musi jednak pozostać w tym III -m wymiarze. Duży uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #81 : Grudzień 31, 2009, 09:58:50 »

Kiaro, przedstawiłem Ci fakty, namacalne - Ty jednak w amoku nie chcesz uznać ich fizyczności. Miotasz, rzucasz się, pokrzykujesz. Udowodniłem Ci, że w tym chorym zwidzie raczysz nawet zaprzeczać sama sobie - jak taka osoba może cokolwiek do siebie dopuścić. Jak ktos jest w stanie udowodnić Ci cokolwiek skoro TWOJE WŁASNE SŁOWA są dla CIEBIE SAMEJ kłamstwem i niewiarygodne?

Do tego przeinaczasz cięgle i manipulujesz moimi słowami, ponieważ:
1. W sprawie Trójcy przedstawiłem poszlaki, pewne argumenty a nie dowody, przyznając jednocześnie, że jest to dogmat. Czego nie rozumiesz? Co oznacza słowo dogmat?
2. W sprawie Łobos-samcia od zawsze mówiłem i nadal potwierdzam to samo stanowisko:
- nie wiem czy samcio istnieje czy nie, lecz jestem pewien i udowodniłem to, że w przypadku gdyby istniał to nie jest tym/taki jakim przedstawia go Łobos
- istnieje możliwość, że to chore zwidy Łobos, skłaniam się jednak ku temu, że Łobos została conajmniej zniewolona przez złego ducha
Takie stanowisko nie ma nic wspólnego z dwulicowością.

Ty mówisz - istnieją zwoje znad morza martwego, ja mówię istnieje Biblia z NT... Ty w celu dopasowania tych zapisów stosujesz "nakładkę" w postaci kodu peszerowego...
Dzisiaj pójdę zakopać w ogródku Asterixa i Obelixa - kiedyś jakaś kobieta będzie się uopierała, że istniała wioska Galów którzy dzięki magicznemu napojowi stawiali opór Rzymowi... No albo chociaż Pana Tadeusza - wtedy ktoś będzie upierał się, że historyczną postacią jest Jacek Spolica alias Robak...

Owszem, dowodami na uzdrowienie przez Jezusa są świadectwa zostawiane np. na Jasnej Górze, wraz historią choroby i z komentarzami lekarzy... Oczywiście słyszałem na tym forum, że człowiek jest w stanie sam uzdrowić siebie i innych - tylko jakoś autorzy nie chcieli tego udowodnić, ja podaję dowody na poparcie moich tez. Pomimo tego mi zarzuca się brak wiarygodności.
Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #82 : Grudzień 31, 2009, 10:11:06 »

Arteq, patrz uważnie co się obecnie wydarzy.
Te fakty ,manipulacji od III go wieku są tego niezbitym dowodem- głównych interesów materialnych
klechostanu, oraz ich ludzkich kaźni - dla usunięcia niewygodnych, którzy by Im bruździli w interesach aż do czasów obecnych.
Czy Ty tego nie widzisz?
To oni sami są drogami ciemności i występku.
Żałuję tylko ,że mieszają w to Boga, bo oni nie są Jego godni.
Ale od wieków to oni rządzą.
Na szczęście idą czasy , które ich mroczne występki i czyny wypływają na światło dzienne.
Wiedz,że sam jestem katolikiem i mam bierzmowanie.
Pozdrawiam. Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 31, 2009, 10:14:04 wysłane przez komandos040 » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #83 : Grudzień 31, 2009, 11:05:34 »

Widzę i ubolewam. Jednocześnie uważam, że to bardzo dobrze, że wszelkie występki wychodzą na jaw - to jest konieczne do oczyszczenia się KK. Zauważam tez wiele wspaniałych osób wśród duchownych, żyjacych prawdziwą, żywią wiarą i prawdą.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #84 : Grudzień 31, 2009, 12:10:14 »

arteq oskarzasz o zwidy innych a sam na nich opierasz swoje twierdzenia , przedstaw DOWOD ze to Jezus na Jasnej Gorze uzdrowil kogokolwiek DOWOD , a nie domniemania i naiwne przypuszczenia i chec wiary ze tak bylo.
Masz  Ty albo ktokolwiek DOWOD NA TO? , bzdura wymyslona ,brak wiedzy  i manipulacja swiadomoscia wiernych tej bzdurze przez KK.
Dowod moze istiec tylko na to ze ktos byl chory a jest zdrowy i nic wiecej a , jak zostal uzdrowiony i przez kogo? Nie ma takich dowodow naukowych.

Mowisz ze nie ma zadnego dowodu na Trojce KK? No to ludziom KK w glowach miesza falszem wymyslonym dla wladzy , bo nie ma takiej TROJCY w jednej osobie TROJCA TO TROJE , PRAWDA? A TROJCA W JEDNI TO JEDNIA PODZIELONA NA TRZY PO 1/3 czyli nadal JEDNIA A NIE TROJCA chyba matematyka to potwierdza.
Ale oczywiscie manipulasja i zastraszanie KK jest tak silne ze czlowiek ze strachu jest w stanie uwierzyc we wszystko co mu wmowia ci okrutni ludzie.

W sprawie religji KK NIE PRZEDSTAWILES ZADNYCH DOWODOW NA NIC , co najwyzej nieudolne usilowanie manipulacji za pomoca wypisywanych zdur.
Nie masz i nikt nie ma zadnych dowodow;

1. Na istnienie grzechu.
2.Na swietosc wody swieconej
3.Na Trojce ze jest wedlug opisu
4.Na istnienie ciala Jezusa w oplatku
5.Na odpuszczenie grzechow przez ksiezy
6.Na istnienie piekla , ktorym straszy sie wiernych
7.Na swiete pochodzenie stygmatow
I na wiele innych rzeczy , ktore KK nazywa dowodami na prawde swojego kosciola

Jest to  zbior naiwnosci wmawianych wiernym w celu podpozadkowania sobie ich , dla czerpania z nich wszelakich korzysci. A kto to robi i w jakim celu? Kto wlada tymi ludzmi , ktorzy opowiadaja innym takie brednie?
ROBIA TO SILY CIEMNOSCI.
Normalnie myslacy ludzie odkryli to juz dawno , gdyz dowodem na to sa wszystkie nieprawosci KK , ktore od wiekow sa publiczne.
DOBRO , niE NISZCZY , NIE MALTERTUJE , NIE ZABIJA , NIE WYMUSZA , NIE KLAMIE I NIE WYKORZYSTUJE NIEWIEDZY LUDZKIEJ, NIE MANIPULUJE JEJ SWIADOMOSCIA , I NIE STRASZY NICZYM.

PORA TO ZROZUMIEC I NIE WMAWIAC LUDZIOM IZ TE CECHY  ,  KTORE SA UDZIALEM KK REPREZETUJE DOBRO.

Wspolczesni ludzie to nie idjoci , juz nie daja sie tak bezczelnie robic w "konia"


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #85 : Grudzień 31, 2009, 12:15:22 »

a propos uzdrowień:
http://www.poradnikzdrowie.pl/psychologia/dusza/wiara-czyni-cuda_36535.html
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #86 : Grudzień 31, 2009, 12:39:38 »

NIE MA ŻADNEGO DOWODU NA ISTNIENIE JEZUSA CHRYSTUSA - ŻADNEGO!

jest natomiast wiele na istnienie wtajemniczonych gnostyków oraz NAMACALNE dowody na osadę Qumran i autentyczne Zwoje z nad Morza Martwego - liczy się przekaz a nie osoba...

pisałem 718 razy co oznaczają GRECKIE słowa IESOUS CHRiSTOS (to nie jest imię i nazwisko tak jak "jan kowalski" lecz bardziej coś jak "Benedykt XVI" - jasno napisałem?!), nie napiszę więc całości po raz 719...

Kapłan
Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #87 : Grudzień 31, 2009, 16:55:21 »

tak jak nie ma zadnego dowodu ze istnieje Bog, szatan, czy cokolwiek innego... jednak jezeli sie wierzy ze cos istnieje to nie ma innej drogi niz ta ktora on wskazal - tz milosc:)
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #88 : Grudzień 31, 2009, 18:05:18 »

Tytułem sprostowania:
w jednym z postów dałem się wpuścić w maliny i postawiłem na jednej linii Krom'a z Siłami Ciemności. Kiedyś, z półtora roku temu czytałem o Krom'ie na stronie http://www.sm.fki.pl/ , ale wyleciało mi z głowy kto i co jest co. Teraz po przeczytaniu do końca Kodu Sił Ciemności olśniło mnie, że Krom nie ma nic wspólnego z tymi siłami. Krom to Wielkie Centralne Słońce, o którym również wspominają ci od negatywizmów, jednak jest neutralny. Nie trzyma żadnej ze stron, ni złych, ni dobrych. Na mój gust jest On czymś na wzór jakby najwyższego Boga. To ON czyli WCS pozwolił na zaistnienie wszechświata dualnego, sam jednak jest zupełnie neutralny.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #89 : Grudzień 31, 2009, 18:10:22 »

Tytułem sprostowania:
w jednym z postów dałem się wpuścić w maliny i postawiłem na jednej linii Krom'a z Siłami Ciemności. Kiedyś, z półtora roku temu czytałem o Krom'ie na stronie http://www.sm.fki.pl/ , ale wyleciało mi z głowy kto i co jest co. Teraz po przeczytaniu do końca Kodu Sił Ciemności olśniło mnie, że Krom nie ma nic wspólnego z tymi siłami. Krom to Wielkie Centralne Słońce, o którym również wspominają ci od negatywizmów, jednak jest neutralny. Nie trzyma żadnej ze stron, ni złych, ni dobrych. Na mój gust jest On czymś na wzór jakby najwyższego Boga. To ON czyli WCS pozwolił na zaistnienie wszechświata dualnego, sam jednak jest zupełnie neutralny.

Zeby stwierdzic czym jest Krom i jaka pelni funkcje naprawde trzeba przynajmniej przeczytac jakoms z ksiazek. Nie Darku , Krom nie jest neutralny , posiada swoj bardzo jawny program , oraz interes. Jest nim zgromadzenie jak najwiekszej ilosci Swiadomosci w ramach wlasnego istnienia , bez nich on nie bedzie istnial.

Jest to caly czas walka o pola swiadomosci , o zwiekszanie mocy swojej pprzez zespolone wladanie nimi. A czy nazwe do kontaktu z czlowiekiem  przybierze Krom czy cos innego? To naprawde nie jest wazne.


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 31, 2009, 18:12:17 wysłane przez Kiara » Zapisane
sarah54
Gość
« Odpowiedz #90 : Grudzień 31, 2009, 18:11:31 »

Sprawdżmy, jak dzieli nas język...
Dlaczego Krom a nie Stwórca Wszechrzeczy, lub Pleroma, albo chociaż JHVH???
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #91 : Grudzień 31, 2009, 19:27:05 »

Zapraszam do Częstochowy i proszę zapoznać się z kronikami Kiaro, a dopiero potem spróbować napisać, że są to brednie. Są również dowody na to, że modlili się członkowie rodziny chorego, a on ozdrowiał na drugim końcu Polski. Modlili się przez wstawiennictwo do Chrystusa. Skoro jest skutek to musi być przyczyna. Ludzie zwracali się personalnie w modlitwach do Jezusa. Jak myślisz, wy-mysliciele uzdrowili kogoś?
Co do eucharystii - jeszcze raz odsyłam do podanych wcześniej linków... Wytłumacz opisane zjawiska naukowo, wtedy udowodnisz wszystkim, że cudów nie było. Ślepe zaprzeczanie faktom nic nie da.

Ależ się miotasz i pokrzykujesz. Niestety nic Ci to nie da. Wypowiedziane przez Ciebie kłamstwa pozostaną kłamstwami, a brak wiarygodności także pozostaje.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #92 : Grudzień 31, 2009, 19:37:11 »

Sprawdżmy, jak dzieli nas język...
Dlaczego Krom a nie Stwórca Wszechrzeczy, lub Pleroma, albo chociaż JHVH???

Taki podział nie koniecznie musi być wynikiem niezrozumienia. Swego czasu wyczytałem gdzieś(niestety nie pamiętam już gdzie), a później również w sesjach natknąłem się na to, że wśród Bogów tez istnieje hierarchia. Na sesji prywatnej u p. Lucyny zapytałem o to i En-Ki wyjaśnił mi że najwyższy jest Jehowa, jednak mniemam iż jest wielu innych Bogów. Kto wie czy nie jest to tak, ze każda galaktyka ma swojego Boga. Niemniej jednak Jehowa i Krom zaliczają się do tych najwyższych. Chyba, bo to tylko moje mizerne kancypowanie.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
sarah54
Gość
« Odpowiedz #93 : Grudzień 31, 2009, 19:42:47 »

Arteq- w jednym z numerów Nieznanego świata był podany przykład profesora , który przygotował swoich asystentów i studentów do leczenia na odległość bez wiedzy chorego. Było kilka przypadków potwierdzonych, jako wyniki badań, żeby nie było. Jednak w dużej mierze  w grupie "uzrawiaczy" naukowych liczyła się empatia, współodczuwanie i właściwa motywacja. "Strzykaczem" była wiara w dowody naukowe profesora.
Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #94 : Grudzień 31, 2009, 19:46:27 »

no wlasnie to wiara uzdrawia...i wiara czyni cuda..sam Jahszuah (zbawienie jest u Jah:) nie mowil ze to on uzdrawia...ale ze to uzdrawia wiara tych co w niego wierza a on jest przekaznikiem kogos wiekszego, no wlasnie zalezy wo co sie wiezy i jak
Zapisane
sarah54
Gość
« Odpowiedz #95 : Grudzień 31, 2009, 19:49:09 »

...i zależy od uzdrowionego, co dalej zrobi z tym darem ozdrowienia Zły
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #96 : Listopad 01, 2010, 13:09:14 »

No dobra, dobierzmy się "do skóry'  Mrugnięcie KROM'owi  Duży uśmiech i chwilowo umieśćmy go pośród "Sił Ciemności".

Cytat: Kiara
Darek , ze KROM to materialna cywilizacja to juz chyba wiesz?  Posiadajaca statki kosmiczne , ingderujaca w swiat materialny.

No właśnie, czy to materialna cywilizacja?
W Twym przekonaniu tak jest, ja natomiast nie do końca zgodziłbym się z takim postrzeganiem.
Załóżmy, że jest tak jak piszesz, choć coś we mnie "krzyczy", że nijak tak nie może być, to co w tym dziwnego, że posiadają jakąś flotę kosmiczną.
Wszak zwolennicy strony "światła" również takowa się posługują, no chyba że w Twoim mniemaniu "światło" to tylko istoty duchowe, niematerialne, którym zbędne jest posługiwanie się technologią? Mrugnięcie


Cytuj
W jakim celu?

W takim samym w jakim "śwetliści" posługują się swoją. Każdy z nich chce coś dla siebie ugrać. Ot i cała tajemnica. Duży uśmiech

Cytuj
A ze przekazuja rozne informacje o sobie , a to normalne  wszak ; "kazda sroka swoj ogonek chwali..."

Bardzo celne spostrzeżenie, z którym zgadzam się w 110%. Mrugnięcie

Cytuj
Centralne slonce w stosunku do czego?

IHVH , to wladza nad  czterema zywiolami , przez ktore sie tworzy, czy przez KROM sie tworzy?

Dla mnie nie jest to tak jednoznaczne, jak dla Ciebie. Uważam, że należy to dokładnie (na miarę naszych możliwości) wyjaśnić.
Wg mnie zawężasz postrzeganie niektórych aspektów do widzenia świata oczami "myślicieli". To swego rodzaju "upośledzenie" - nie obraź się, nie piszę tego personalnie i nie w celu dogryzienia Ci.
Zauważyłem jednak, że nawet główna prekursorka "myślicieli" E. Nowalska inaczej to kreuje niźli Ty. Jednak to zupełnie inny temat. Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2010, 13:20:45 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #97 : Listopad 01, 2010, 14:41:28 »

"Centralne slonce w stosunku do czego?

IHVH , to wladza nad  czterema zywiolami , przez ktore sie tworzy, czy przez KROM sie tworzy?

Dla mnie nie jest to tak jednoznaczne, jak dla Ciebie. Uważam, że należy to dokładnie (na miarę naszych możliwości) wyjaśnić.
Wg mnie zawężasz postrzeganie niektórych aspektów do widzenia świata oczami "myślicieli". To swego rodzaju "upośledzenie" - nie obraź się, nie piszę tego personalnie i nie w celu dogryzienia Ci.
Zauważyłem jednak, że nawet główna prekursorka "myślicieli" E. Nowalska inaczej to kreuje niźli Ty. Jednak to zupełnie inny temat. Uśmiech"
Darek.

Czy mogl bys to bardziej jasno wytlumaczyc , bo niezbyt dobrze zrozumialam , a co za tym idzie nie moge dyskutowac.

Nie wiem jaki poglad na ten temat ma Nowalska , bo z nia nie dyskutowalam o nim. Natomiast wiem ( bo bralam udzial w spotkaniach  w ktorych pojawialy sie energie ciemnosci) jaka jest ich pozycja w stosunku do Energii Myslicielskich.

Zadne z Energii w swiecie Energii  nie sa degradowane w znaczeniu ich wartosci jako Energii , ani dyskryminowane za osobisty obraz ( jasny czy ciemny) , bo w Zaswiatach glowna wartoscia jest wolnostojenstwo.

Jednak Ziemia i rozwoj ludzkosci posiada droge  rozwojowa w gore , do jasnosci , ciepla dobra , ktore sa skladowymi milosci bezwarunkowej. Kto droge ta blokuje usilujac odwrocic wartosci , oraz zawladnac przestrzenia energii dla ktorych te wartosci stanowia priorytet. Okreslany jest przez nas w naszym jezyku sila zla.

Sily zla maja prawo istniec , maja prawo do swojej przestrzeni (w swoim  systemie wartosci ) maja rowniez prawo do czynienia zla dla wlasnego tak pojmowanego dobra.

Ale ci , ktorzy wybrali inny system wartosci niz oni maja prawo nim zyc i przezen sie rozwijac i wzrastac. Dlatego istnieja ludzie jak ja , ktorzy odkrywaja te sprzecznosci , oraz manipulacje sluzace udaremnieniu zawladniecia Ludzkoscia za pomoca podstepu.

I nic w tym zlego nie ma.
Kazdy wybierze dla siebie przestrzen  ktora jest mu blizsza , czyli jasnosci lub ciemnosci. Ale swiadomie z pelnia wiedzy o tm a nie przez ciagla manipulacje informacja.

Wolna wola jest akceptowana na 110 % , a jest ona tylko wowczas wolna gdy nie jest poddana iluzji prawdy.


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
pheasant
Gość
« Odpowiedz #98 : Marzec 29, 2011, 12:32:55 »

Autor Ramaathis - Mam
Wbrew pozorom bardzo ciekawa książka.
Przekaz oczywiście chanelingowy (choć to mój wniosek). Książka przedstawia z "pierwszej ręki" informacje od tych, którym przypina się łatkę diabłów, szatanów i demonów. Na bazie porozumienia, jakie zawarli z siłami światła, przedstawiają swoje sposoby manipulowania cywilizacjami, również nami.
W pierwszym rozdziale wyjaśniają w jakim celu przekazują te informacje, wspominają o różnych sposobach manipulowania ludźmi, choć jeszcze nie wymieniają ich z nazwy, poza jednym: RELIGIA - to ich ulubiony sposób manipulowania masami, oczywiście nie jedyny.
Kto czytał, nich się wypowie, kto zaś nie miał tej możliwości to serdecznie polecam.

Dariusz a nie pomyślałeś, że właśnie to o czym piszesz to jest manipulacja Złego, który chce Ci wmanipulować że on nie jest Diabłem, a Religia to manipulacja, żebyś myślał, że on jest Zły, a tak na prawde wcale nie jest???
Zastanów się. Wszystko to może być znacznie prostrze niż nam się wydaje.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #99 : Marzec 30, 2011, 12:02:55 »

Post >Grety< przeniosłem do Przekazy, chanelingi, kontakty


Cytat: Pheasant
Dariusz a nie pomyślałeś, że właśnie to o czym piszesz to jest manipulacja Złego, który chce Ci wmanipulować że on nie jest Diabłem, a Religia to manipulacja, żebyś myślał, że on jest Zły, a tak na prawde wcale nie jest???
Zastanów się. Wszystko to może być znacznie prostrze niż nam się wydaje.

"Kto puka temu otworzą,
kto szuka ten znajduje ...".

Rzeczą ludzką jest pytać, szukać. Wciąż to czynię i im więcej się dowiaduję tym ciekawiej się robi. Niekiedy "drzwi" same się otwierają. Duży uśmiech Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Marzec 30, 2011, 12:07:40 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.07 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

halotupsy wild-reign companions fifa11 world-anime