Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 01, 2024, 11:22:08


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: LISTY- CHANNELING  (Przeczytany 6994 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Rafaela
Gość
« : Październik 28, 2009, 11:21:17 »


LISTY - CHANNELING

Pomiędzy Weave Your World a Państwem, chciałabym przybliżyć koncepcję i założenia tej organizacji, która w nowych czasach wprowadza ideę świata opartego na wzrastającej energii ludzkości.
Przesłania, na których tę koncepcję zbudowano, otrzymywane są głównie poprzez channeling, który wykracza jednak poza standartowe ramy.
Idea miała na celu zainicjowanie w świadomości czytelników procesu przywrócenia harmonii i równowagi, opartych na wartości i wiedzy Lemurii - cywilizacji istniejącej na długo przed Atlantydą.
Channelingi są tłumaczone na wiele języków, a ja mam zaszczyt przekładać je na język polski.
Organizacja Weave Your World odwiedza w ciągu roku wiele miejsc na świecie i chciałaby również przybliżyć powyższe zagadnienia zainteresowanym Polakom, zamieszczając kilka artykułów w Waszym miesięczniku.
Z moich obserwacji wynika, że wielu ludzi w Polsce pragnie głębokich inspiracji i wielu, podobnie jak ja, czyta regularnie "Czwarty Wymiar", szukając w nim nowych informacji.
Czas Nowej Energii jest faktem i wszyscy, którzy doświadczyli przebudzenia, po prostu potrzebują potwierdzenia, że ich osobiste wybory są właściwe.

Przedstawiam króciutki manifest oraz artykuł ze strony internetowej Weave Your World, mając nadzieję, że szerzone na całym świecie idee organizacji uznają Państwo za wystarczająco wartościowe i interesujące, by zaprezentować je czytelnikom "Czwartego Wymiaru".
Z poważaniem
Elżbieta Woźniak


Zaproszenie Imzaia Ekara dla wszystkich:
suwerenny w służbie wolności


A zatem, Moi Ukochani, nadszedł czas na kolejny krok w Waszym procesie wzrostu. Od jakiegoś czasu jesteście świadomi zmian, których doświadcza Ziemia, a wraz z nią wszystko, co żyje. Jesteście świadomi pozycji rządu i liderów i wiecie, że nadszedł czas, by odzyskać władzę przez przekroczenie granic iluzji, którą na was nałożono.

Teraz jest czas, by wznieść się ponad to wszystko, by pozwolić odejść lękom i stać się światłem miłości, radości, wolności i jedności.
Teraz razem przejdziemy przez iluzję formy, czasu, przestrzeni, zmiany, śmierci i ponownego oddzielenia, głębszego niż kiedykolwiek przedtem.
Razem pozwolimy odejść im na zawsze! Razem będziecie mieli szansę zażądać zwrotu swej mocy już na zawsze!
Zapraszam Was, abyście dołączyli do mnie i moich przyjaciół, Adamusa Germaina, Kuthumiego lal Singh i wielu innych, jako że raz na zawsze wchodzimy w nowy paradygmat dla planety Ziemia i Wszystkiego, Co Jest. Wraz z tak wielkimi zmianami wiąże się ogromna odpowiedzialność. Wymaga niezależnej istoty, która nie jest już niewolnikiem jakichkolwiek mentalnych wpływów, ale która ustala standardy bezprecedensowej wolności i jedności.
Zapraszam Ciebie, bo wiem, że jesteś gotowy, by ponownie stać się taką istotą, i ponieważ obaj wiemy, kim byłeś w Lemurii i w czasie ją poprzedzającym.
To będzie bardzo intensywna podróż Ponownego Odkrycia Siebie. A Ty raz jeszcze odnajdziesz wypływające z ciebie Twoje Prawdziwe Ja.
Ja, Ekara, cieszę się na moment, w którym ponownie zobaczę Ciebie i stanę twarzą w twarz z Tobą, po raz pierwszy od wieków istnienia tej planety!

AKENE jest pochodzącą z Lemurii koncepcją, którą obecnie Weave Your World ponownie wprowadza na świecie. To esencja tego, kim jesteś w życiu i co łączy Cię z siatką energii "akeneic", zwaną Akenet.

EKARAIA jest to rodzaj channelingu Wolnej Energii, obecnie dla nas dostępnej. Wykracza to jednak poza starą koncepcję channelingu i wprowadza lemuriańską koncepcję "głosu prosto z serca".
WEAVE YOUR WORLD: W naszej działalności chodzi głównie o rozszerzanie MIŁOŚCI UNIWERSALNEJ, RADOŚCI I WOLNOŚCI, ale również
o pokazanie, jak odzyskać swą prawdziwą moc, by móc przeciwstawić się działaniom rządów, próbujących przejąć całkowitą władzę nad człowiekiem. Wkraczamy obecnie w niezwykły czas, w którym dążąc do egzystencji w JEDNOŚCI, podąża się już nie za liderami, ale za własną Jaźnią. Jest to ostatni krok, by osiągnąć pełnię własnej integralności.

IMZAIA: Człowiek Nowej Energii.

Wojownik Nowej Lemurii
Wojownik Nowej Lemurii rozumie już, że to nie głowa, lecz serce skłania go do działania. Podróżował on przez eony czasu, walcząc z innymi, walcząc z samym sobą, krzywdząc innych oraz samego siebie. Dzięki upadkom i próbom podźwignięcia się z nich zyskał odwagę, aby iść dalej, nawet będąc nienawidzonym przez innych. Szedł więc i oddychał spokojnie, wiedząc, że zawsze coś nowego pojawi się na jego drodze. Przez cały ten czas jego serce biło cichutko i jednostajnie, pełne największej, bezwarunkowej miłości, podtrzymując wszystkie funkcje ciała. Przez cały ten czas oferowało to wszystko, jak mogło najlepiej. Miłość to bowiem była sprawczą siłą bicia serca, które, by sprostać wymogom życia, wymuszało jego bieg poprzez pulsującą w żyłach krew. Wojownik nie uchylał się przed żadnym doświadczeniem i wybrał drogę na polu życia, życia, które z każdym następnym krokiem osiągało coraz wyższy poziom. Serce kontynuowało więc swoją pracę, tak jak Wojownik kontynuował przemierzanie swej drogi życia, dzień po dniu, życie po życiu...
Wreszcie Wojownik zrozumiał, że kiedy zatrzyma się w miejscu, może słuchać głosu swego serca, które w ciszy rezonowało wibracją. Zrozumiał też, że jego wrogowie nie znajdują się poza nim, ale są w nim samym, przemawiając do niego z jego własnej głowy. Mówili mu, jaki jest niemądry, jak źle się zachował, jak wysoką pozycję zajmuje ponad wszystkimi lub jak niskie jest jego położenie, najgorsze ze wszystkich. Chwiali jego równowagę, rozdzierali na części, a słowa w jego głowie zmuszały go do płaczu i raniły tak bardzo mocno.

Trwając w ciszy, Wojownik zaczął słuchać pięknego szeptu swego serca, które nigdy nie przestało darzyć go miłością, bez względu na to, jaki obierał kierunek. Serce nie stawiało żadnych warunków, uśmiechało się i otwierało na niego bez oporów. A on znowu czuł się dobrze. To serce pokazało mu piękno i wdzięk. I to serce pokazało mu zarówno swą prawdziwą moc, jak i całkowitą bezbronność. Co więcej, odkrył, że serce mówi głośniej, kiedy wokół panuje cisza, i mówi mu o rzeczach, jakich szukał przez eony istnień. Pokazało mu prawdę skrytą w materii, ponieważ sięgnęło poza materię. Wojownik nagle zaczął czuć, zamiast myśleć, a nowy świat otworzył się przed nim.

Zobaczył to, czego nie mógł zobaczyć dotychczas. Zobaczył matrix swego świata. Zrozumiał, gdyż zaczął słuchać, a słuchał uważnie. Stał się mistrzem wszechświata i odzyskał swój niezwykły miecz, a wiedza jego była o wiele większa niż wówczas, kiedy korzystał z umysłu. Stał się jednością ze wszystkim i osiągnął stan, w którym stał się własnym sercem. Jakże wspaniały jest Wojownik Nowej Lemurii, jak bardzo wolnym się stał z dala od iluzji czasu i przestrzeni, ofiarując własną, niezwykłą barwę wszystkiemu, co korzysta z jego przewodnictwa.

Wojownik Nowej Lemurii jest zawsze tam, gdzie go potrzebujesz. Zna wszystkie drogi, którymi kroczysz, i stoi przy Tobie, kiedy upadasz. Nie podniesie Cię, gdyż wie, że czyniąc to, zabierze Ci szansę, byś mógł zrobić to sam, ale zawsze będzie przy Tobie, a Ty nigdy nie będziesz sam. Spotkasz tego Wojownika w swoim życiu, kiedy czas dla Ciebie będzie trudny, a Twój umysł uczyni Cię małym i pełnym lęku. Słuchaj uważnie ciszy swego serca, a usłyszysz pieśń miłości, brzmiącą specjalnie dla Ciebie. Bądź świadom, że rozbrzmiewa ona w każdym momencie twego życia. W ciszy swego serca odnajdziesz Wojownika. Odnajdziesz go w sobie. On tam jest, zawsze tam był i zawsze będzie, bo jesteś sercem swej galaktyki, Ty jesteś istotą ludzką, niosącą atrybuty, pozwalające Ci odkryć to, co umysł próbuje przed Tobą ukryć. Jesteś wielki poza wszelkie granice. Ty jesteś Wojownikiem Nowej Lemurii i jesteś kochany przez nieskończone serce wszechświata. Jesteś częścią tego serca, tym właśnie jesteś. Witaj z powrotem, Wojowniku, niosący miecz Nowej Lemurii. Witaj z powrotem w domu.
Komaya Imzaia

www.weaveyourworld.com

                                                              CZWARTY WYMIAR
Zapisane
Torton
Gość
« Odpowiedz #1 : Październik 28, 2009, 12:43:40 »

Nie mogę ręce mi opadają. Nie wiem czy Ty Rafaela wierzysz w to czy nie ale ja wiem że to stek bzdur. Tekst przypomina mi gadkę paru osób...

Kolejne piękne hasła a pod nimi kryje się że tak powie hu... wie co.

światłem miłości ; radości ; wolności ; jedności ; MIŁOŚCI UNIWERSALNEJ ;

Wiele osób o tym marzy aby było wszystko cacy i sama miłość w świecie. Tekst ma na celu zwrócenie uwagi na te hasła aby zasłonić to lanie wody które tam jest. Jak już ktoś pierniczy o wolności, jedności i miłości to niech ma odwagę i napiszę konkrety, niech pokaże że potrafi coś zrobić i nie jest to wymysłem chorego umysłu.

Najbardziej rozwala mnie to iż znowu jakiś guru wielce święty podpina się pod opowieści o Lemurii. A to najzabawniejsze hasło jakie można w całym tym tekście znaleźć "głosu prosto z serca".

Po za tym strona nie działa. Tekst przeczytałem do połowy już po pierwszych kilku zdaniach można jasno stwierdzić że to jedna wielka ściema.

A spójrzcie na to.

Cytuj
Wojownik Nowej Lemurii rozumie już, że to nie głowa, lecz serce skłania go do działania.

Pytanie chcecie być bezrozumnymi "Wojownikami Nowej Lemurii" którzy nie myślą głową? Kolejna manipulacja. Opis całego tego "Wojownika" ma być nie jako wzorem do tego abyście się tacy mieli stać. No cóż nikt mi nie będzie dyktował co i jak mam się zachowywać. Tym bardziej że cała ta manipulacja polega jedynie na zbieraniu wiernych.

Pzdr
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #2 : Październik 28, 2009, 13:36:52 »

mora a wiesz, że TAK się zachowując / pisząc okazujesz swoje delikatnie mówiąc prostactwo?! dosłownie średniowiecze...

żal  Z politowaniem
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #3 : Październik 28, 2009, 15:57:43 »

Kazdy ma swoje odczucia. Ja zyje z otwartym sercem i to co jest w tym artykule nie jest mi obce. Przeciez to nie jest zle,
jesli ktos mowi o dobroci, milosci, spokoju. Niektorzy musza sie takich uczuc uczyc. Sprobuj przeczytac caly artykol i zastanow
sie, czy znasz ludzi o wielkim sercu. Pozdrawiam Rafaela
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #4 : Październik 28, 2009, 16:10:01 »

KRYZYS  WEWNĘTRZNY JAKO EWOLUCYJNE WSPARCIE

Mistrz Melchizedek

Spisał Ramaathis-Mam

Tłumaczyła Ludmiła Zarzycka

Lipiec 2009

   Niech boska łaska i mądrość przepełni wasze życie harmonią, dobrem i duchowym wzrostem.
   Ukochani mistrzowie kosmicznej ewolucji, cieszymy się bardzo ze sposobności współdziałania z wami wszystkimi, istotami będącymi w procesie ewolucyjnego wzrostu i duchowej ekspansji. Temat, który został na dziś wybrany jest niezmiernie ważny i chociaż może mieć negatywny wydźwięk, to jednak, gdy podchodzi się do niego z właściwej perspektywy, ma transformujące znaczenie.
   Doświadczane przez was osobiste kryzysy są skutkiem niefunkcjonalnych, psychiczno-emocjonalnych wzorców postępowania oraz sposobów myślenia, które wymagają teraz waszej uwagi i zmiany. Pełne konfliktów czasy, których ludzkość doświadcza, są zwiastunami przemian ewolucyjnych dokonujących się na waszej planecie. W miarę jak wasz System Słoneczny zbliża sie do centrum galaktycznego, emisje galaktycznej energii i wibracji będą się zwiększać powodując poważne zmiany w podstawach ewolucyjnych ludzkości oraz w energetycznych i wibracyjnych strukturach planety.
   Boskie sfery nadzorujące i kierujące waszym procesem są świadome ubocznych skutków związanych z ewolucją Ziemi i ludzkości. Sposób, w jaki będziecie doświadczać geofizycznych zmian na planecie zależeć będzie od procesu integrowania przez was nowych wzorców ewolucyjnych. Przypominamy raz jeszcze, że geofizyczny układ Ziemi reaguje na wasze zachowania i poziom ewolucji. Z tego powodu, jesteście odpowiedzialni za to, co dzieje się w środowisku, gdyż jest ono odbiciem stanu waszej wewnętrznej geografii. Zmienia się ona w zależności od tego, jak reagujecie na wyzwania ewolucyjne, z którymi się zmagacie.
   Kryzysy osobiste stanowią narzędzia, przy pomocy których rozpuszczacie, ciążące wam od dłuższego czasu, osobiste dynamiki, stosowane przez Esencjonalną Istotę, by przyciągnąć waszą uwagę. Skutki zmian energetyczno-wibracyjnych wpływają na dynamiczne przemiany całej planety i ludzkości. W związku ze sposobem, w jaki został zaprojektowany wasz skok ewolucyjny, nie istnieje możliwość pominięcia nierozwiązanych, niefunkcjonalnych procesów ewolucyjnych. Okoliczności, z waszego punktu widzenia pozornie niepomyślne, są dla was najbardziej optymalne, ponieważ przyczyniają się do wewnętrznej przemiany. Nie powinniście obawiać się lęków, które was osaczają. Stanowią one ewolucyjny fundament, którego Wszechświat i wasza Esencjonalna Istota używają, by “pomóc wam” zrozumieć, że wasze dobro, wewnętrzna harmonia, pomyślność i duchowa pełnia zależne są od ich rozpuszczenia. Nie stanowią przeszkody w waszej ewolucji. To godni polecenia mistrzowie i przewodnicy, którzy przybywają do was w momentach wielkich kryzysów społecznych, politycznych i środowiskowych, przez które obecnie przechodzicie.
   Kryzysy można przyrównać do terapeutów. Stanowią właściwe wsparcie ewolucyjne, którym dysponujecie, aby z powodzeniem rozpuszczać nieharmonijne wzorce powodujące brzemienne w skutki konflikty i cierpienia. Niestety, większość ludzi próbuje rozwiązać problemy zewnętrzne, będące tylko odbiciem charakterystycznym dla dysfunkcji duchowych, rozsiewających się jak nowotwór we wszystkich sferach społeczeństwa. Wszechświat skoncentrował się na tym, by rozpocząć nowy cykl ewolucji, a to pociąga za sobą eliminację nieharmonijnych wzorców egzystencjalnych, które rządziły w waszym życiu do chwili obecnej. Na waszej planecie stopniowo wprowadzana jest nowa energia oraz wodnikowa częstotliwość, a ich wpływ nasili się w najbliższych dekadach, by odrodzić waszą planetę i ludzkość. Opór na zmiany jest wyrazem waszej duchowej niedojrzałości oraz nieświadomości, którym powinniście się uczciwie i szczerze przeciwstawić. Epoka braku odpowiedzialności zakończyła się i jako mistrzowie ewolucji jesteście zachęcani do doświadczania duchowej przemiany. Lęki, które odczuwacie mają duchowe podstawy. Wskazują wam, że są jedynie maskami, za którymi skryliście się, by zapomnieć, że jesteście odblaskiem Boga, “Istotami Boskimi”, obdarzonymi mądrością, miłością, pięknem i wewnętrzną kreatywnością.
   Nie powinniście w obliczu zaostrzających się kryzysów przyjmować wymijającej postawy. Zrozumcie, że są posłańcami pragnącymi, by światło waszej Esencjonalnej Istoty rozjaśniło ciemność powstałą w wyniku waszego oporu na zmiany; byście zaakceptowali fakt, że jako boskie istoty odczuwacie wewnętrzny impuls-nakaz, by ponownie połączyć się z Nieskończonym Stwórcą pragnącym waszej miłości, piękna i duchowej wrażliwości. Posiadacie moc rozpuszczania nieharmonijnych wzorców opartych na pojęciach, nawykach wartościach i niewłaściwych zachowaniach, które zintegrowaliście zapominając o celu istnienia i ewolucji. Cóż jest celem istnienia i ewolucji? Jest to powrót do Boskiego Źródła, z którego wszystko pochodzi, a wy jako jednostki boskiej służby powinniście zestrajać się ze strumieniem miłości i piękna przenikającym każdą cząstkę atomową i subatomową Wszechświata.
     Bez kryzysu nie istniałoby uzdrowienie oraz wewnętrzna przemiana. Zatrzymalibyście się w szkodliwych, zgubnych dla was dynamikach, które przynosiłyby coraz więcej konfliktów i cierpień. Kryzysy są najlepszym istniejącym mechanizmem ewolucyjnym, ponieważ pozwalają wam zestrajać się z waszą duchową wrażliwością i z boskim planem, z którym obecnie jesteście rozłączeni. Nie są one kreowane przez obce wam siły energetyczne, lecz stanowią wynik i odzwierciedlenie braku łączności z waszą Istotą i Bogiem. Wszechświat jest narzędziem i wsparciem ewolucyjnym, zaprojektowanym przez Stwórcę, by pomóc wam zrozumieć, że musicie powrócić do Źródła, do planu światła, piękna i nieskończonej miłości. Jesteście duchowymi jednostkami, które świadomie oddzieliły się od Boskiego Źródła. Okoliczności i Wszechświat przypominają wam to teraz. Wszystko, co nie podsyca tej właśnie dynamiki ewolucyjnej staje się przeszkodą, zatem powinniście to porzucić, chyba, że pragniecie doświadczać konfliktów i cierpienia.
     Ewolucja została zaprojektowana tak, by umożliwić wam ponowne połączenie z Nieskończonym Stwórcą poprzez osobiste procesy, poszukiwania i eksperymentowanie. Pomagają one wam stopniowo zharmonizować się z najważniejszą i nieuniknioną potrzebą duchowego przebudzenia. Ciemność, będąca synonimem nieświadomości, tak bardzo zintegrowała się z waszym życiem, że sam ten fakt jest już przyczyną konfliktów i wewnętrznego napięcia. Jednak ciemność może stać się również kanałem wyrażania się znajdującego się w waszym wnętrzu światła wówczas, gdy stosując wnikliwość, świadomie ją oświetlacie odkrywając, że cienie są wyłącznie jego brakiem.
     Jaka powinna być wasza postawa w obliczu kryzysów? Przede wszystkim zrozumcie, że jesteście podzieleni na fragmenty i odłączeni od waszej Esencjonalnej Istoty oraz Stwórcy. Następnie zaakceptujcie, że kryzys jest katalizatorem pomagającym wam wyjść z ewolucyjnego zastoju duchowego. Napięcia i psychiczno-emocjonalne zaburzenia stanowią najlepszy ewolucyjny fundament dla zharmonizowania i rozpuszczenia dysfunkcyjnych wzorców. Jeśli nie byłoby kryzysów, nie byłoby również duchowego wzrostu. Nie pojęlibyście, że celem życia jest odzyskanie waszego boskiego statusu i powrót do Boskiego Źródła. Kryzysy są narzędziem pomagającym wam uaktywniać duchową wrażliwość i łączność z samym sobą oraz Bogiem. Są transformujące, oczyszczające i ożywiające. Wnoszą nową, konstruktywną perspektywę oraz pozytywne podejście do życia. Stanowią odbicie głosu waszej Esencjonalnej Istoty przypominającej wam o waszym nieśmiertelnym i boskim źródle oraz duchowym powiązaniu z Boskością. Są przejawem boskiej łaski pobudzającej do zestrajania się i komunikacji z najgłębszą częścią waszej Istoty domagającej się uwagi i miłości.
    Kryzys wewnętrzny jest źródłem uzdrowienia, ponieważ zaprasza do ponownego połączenia się z tymi fragmentami was, które pragną światła i miłości waszej Esencjonalnej Istoty. Światło przesłonięte cieniami wyraża się właśnie poprzez kryzysy, byście odzyskali swe boskie pochodzenie oraz zrozumieli, że miłość, piękno i nieskończone szczęście, których tak pragniecie, już są w waszym wnętrzu. Niepokoje i zaburzenia powodowane przez kryzysy stanowią tygiel uaktywniany przez wszechświat i boskie sfery, byście w końcu zanurzyli się w niezgłębionym oceanie radości, pełni i miłości, które Bóg umieścił w waszym sercu. Jeśli rozwiniecie takie podejście i postawę otrzymacie siłę i pomoc, których potrzebujecie. My z boskich sfer, najbardziej pragniemy tego, by zobaczyć jak odzyskujecie swą siłę i pełnię duchową. Jesteście mistrzami ewolucji i jako tacy, “Macie Siłę Być tym, kim Jesteście”. Nie wątpcie w to ani przez chwilę, ponieważ prawda ta jest częścią waszej ewolucji i wewnętrznej, prawdziwej natury.
 






Zapisane
daniel1704
Gość
« Odpowiedz #5 : Październik 28, 2009, 17:26:51 »


Kolejne piękne hasła a pod nimi kryje się że tak powie hu... wie co.


nie hu.. tylko chu...
chu robi wielka różnicę Uśmiech
Zapisane
dczion
Gość
« Odpowiedz #6 : Październik 28, 2009, 22:06:21 »

Siemanko Mora widac ze jestes bardzo nieufny , Przyznac sie musze ze i Ja mam takie same uczucia jezeli chodzi o zmiany we mnie , to taki strach albo intuicja i bardzo w to wierze ze sluchajac siebie uczymy sie jak ze soba rozmawiac .
W jednym z watkow ktos napisal ze zawsze szukamy na zewnatrz a cala prawda kryje sie w srodku , co nie oznacza zeby nie sluchac nikogo chodzby dlatego ze sam nauczylem sie naprawde Wiele od Was wszystkich i za to Bardzo Dziekuje jednak mysle ze tylko My sami potrafimy zmienic Siebie z mala pomoca Boga ale to tylko Ty decydujesz kim chcesz byc dla Siebie .

Elo Elo wszystkim zycia przyjacielom
Pozdrowki  Chichot
Zapisane
Torton
Gość
« Odpowiedz #7 : Październik 29, 2009, 19:42:11 »

Kazdy ma swoje odczucia. Ja zyje z otwartym sercem i to co jest w tym artykule nie jest mi obce. Przeciez to nie jest zle,
jesli ktos mowi o dobroci, milosci, spokoju. Niektorzy musza sie takich uczuc uczyc. Sprobuj przeczytac caly artykol i zastanow
sie, czy znasz ludzi o wielkim sercu. Pozdrawiam Rafaela

Cześć Rafaela tak może i masz rację i nie którzy potrzebują się uczyć uczuć ale nie w taki sposób.


Dczion ja zawsze ufam swojej intuicji i dopiero jak nie poczuje tego "czegoś" nie uwierzę w takie coś, nie wierzę komuś nawet człowiekowi jeżeli będę miał wrażenie iż łże. I to nie jest strach tylko intuicja. Uśmiech

Thotal kierujesz się tym tekstem?

Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #8 : Październik 30, 2009, 00:44:00 »

Osobiście nie lubię ezo-bełgotu, można to było napisać w kilku zdaniach, ale widocznie chaneling czasem ma to do siebie, że owija w bawełnę Duży uśmiech

Podałem przykład chanelingu, mogę zasypać was tego rodzaju prozą, ale wiem, że wszystko to już wiecie Mrugnięcie



Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
Bonifacy1
Gość
« Odpowiedz #9 : Październik 30, 2009, 17:25:57 »

 Channeling to tylko rozmowa ze swoją podświadomością, która sama kreuje to co chcemy lub obawiamy się usłyszeć.
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #10 : Październik 30, 2009, 18:46:15 »

Cytuj
Channeling to tylko rozmowa ze swoją podświadomością, która sama kreuje to co chcemy lub obawiamy się usłyszeć.
..a podświadomośc łączy sie z nadświadomością,
która to natomiast
nadświadomośc ŁĄCZY sie z innymi nadświadomościami
z (w) Polem(Polu) Wszechświatowej Świadomości.
(inteligentnej substancji wszechświata)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2009, 15:56:08 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #11 : Październik 30, 2009, 20:35:37 »

Witajcie.Uśmiech
Rafaelo, powiedz mi proszę, napisz gdzie to jest zamieszczone, lub w którym to było numerze 4 wymiaru.
Obecnie rozpocząłem dogłębną analizę owej gazety-miesięcznika.
Czytam właśnie w połowie o "uzdrawianie związków". Ale są i inne ciekawe tematy.Uśmiech
Pozdrawiam.
Leszek
Zapisane
Bonifacy1
Gość
« Odpowiedz #12 : Październik 31, 2009, 19:15:27 »

..a podświadomośc łączy sie z nadświadomością,
która to nadświadomośc ŁĄCZY sie z innymi nadświadomościami z Polem Wszechświatowej Świadomości.

Ezoterycy zawsze używają takich zapierających dech w piersiach określeń Uśmiech
Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #13 : Grudzień 11, 2009, 15:47:02 »

Jeśli nie dopuszczasz i równocześnie zakłamujesz-blokujesz innymi myślami swoje Sumienie- to równocześnie walczysz ze swoją Nad świadomością. Uśmiech
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #14 : Grudzień 14, 2009, 15:50:36 »

Cytuj
Ezoterycy zawsze używają takich zapierających dech w piersiach określeń

Nie wiem co ci tam zapiera dech w piersiach,
ale podejrzewam ze każde słowo użyte zgodnie z jego znaczeniem
może wywoływać u tobie podobnych takie reakcje.

nie ma czegoś takiego jak "ezoterycy". Usiłujesz zaetykietowac i grupować ludzi.
Nie radzi sobie Twój um ze zjawiskiem... to go presonifikujesz, by odreagowywać.

Ezo..
Jest to forma przekazu: ezo albo egzo -teryczna.

Ale trafiłem do zaszczytnego grona.

Cośtam sobie blablasz, pomimo iż okazji przyjemności ezoterycznej ze mną nie mogłeś mieć wcale.
A to z tego względu iż zadeklarowanych ignorantów ezoteryczne przekazy omijają.

Jest tu takich pare urządzeń botujących zkomponowanych przez pracowników śniętego oficium
 (o zapierających dech w piersiach nickach) np:
skała
Bonifacy1
gosc5690 (grzebiący w śmietnikach? ..Uśmiech chciałby wszystkie śmieci zostawić dla siebie i nikomu nie dać Mrugnięcie)))

« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2009, 18:32:26 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #15 : Grudzień 14, 2009, 16:30:51 »

Cytuj
Ezoterycy zawsze używają takich zapierających dech w piersiach określeń

Nie wiem co ci tam zapiera dech w piersiach,
ale podejrzewam ze każde słowo użyte zgodnie z jego znaczeniem
może wywoływać u tobie podobnych takie reakcje.

nie ma czegoś takiego jak "ezoterycy". Usiłujesz zaetykietowac i grupować ludzi.
Nie radzi sobie Twój um ze zjawiskiem... to go presonifikujesz, by odreagowywać.

Ezo..
Jest to forma przekazu: ezo albo egzo -teryczna.

Ale trafiłem do zaszczytnego grona.

Cośtam sobie blablasz, pomimo iż okazji przyjemności ezoterycznej ze mną nie mogłeś mieć wcale.
A to z tego względu iż zadeklarowanych ignorantów ezoteryczne przekazy omijają.

Jest tu takich pare urządzeń botujących zkomponowanych przez pracowników śniętego oficium
 (o zapierających dech w piersiach nickach) np:
skała
Bonifacy1


Ezo-sferyczna. Uśmiech
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.084 sekund z 18 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

world-anime strefagier1 nawijka pifpaf bornfost