Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 26, 2024, 00:28:30


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: SAMUEL = WŁADCĄ DEMONÓW  (Przeczytany 16886 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #25 : Grudzień 31, 2009, 17:53:42 »

Treści dotyczące Boga Jehowy/Jahwe/JHWH przeniosłem tu:

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=2330.0

Natomiast wątek o Jezusie w kontekście Żydów przeniosłem tu:

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=3886.0
« Ostatnia zmiana: Grudzień 31, 2009, 18:50:56 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #26 : Grudzień 31, 2009, 18:33:09 »

troche sie mylisz tak samo mozna powiedziec ze slazacy (np protestanci) i kaszubi np (katolicy) to zaciekli wrogowie:) - taka jest miedzy nimi roznica - wymieszali sie wszyscy i prawdziwych Izraelitow plemieni Judy juz prawie nie ma - ale wszyscy sa ze soba bardzo blisko spokrewnieni - zreszta jak caly ziemski rod:) - czy ja powiedzialem ze wszyscy zydzi sa zli?? - poprostu maja pewne swoje przywary jak kazdy narod - czy rasa..- wazne zeby umiec je przekracza albo starac sie... na tym polega dazenie do oswiecenia...wszystko to i tak tylklo zrodlo - Bog - pozwolil on na zaistnienie zla - bo ten dualizm jest prawie niezbedny do zaistnienia materialnego swiata...tylko czy naprawde chcemy doswiadczyc prawdziwego piekla i zupelnego oddzielenia od Boga?.
Zapisane
Skala
Gość
« Odpowiedz #27 : Styczeń 04, 2010, 14:51:25 »

Słuchajcie dawno tu nie byłem więc nie wkurzajcie się na mne jeśli wiadomość jest nie na miejscu.Wpadłem na coś przed chwilą oglądajc film o http://www.youtube.com/watch?v=tJJxJpo-fX4&NR=1 przewincie do 2:45 i słuchacie a jak wam się nie chce to napiszę otóż film jest o illuminatach i całym tym gównie Dawid Icke też jest w to powiązany i doszedłem do momentu jak Annunaki przylatująna naszą ziemie i panują na niej przerabiając kod dna i tworząc szaraki ale przejdzmy do meritum ludzie chyba wolna masoneria czcili dwuch bogów annunaki jednym był Enlila a drugim   ENKI co wy na to
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : Styczeń 04, 2010, 15:25:26 »

Słuchajcie dawno tu nie byłem więc nie wkurzajcie się na mne jeśli wiadomość jest nie na miejscu.Wpadłem na coś przed chwilą oglądajc film o http://www.youtube.com/watch?v=tJJxJpo-fX4&NR=1 przewincie do 2:45 i słuchacie a jak wam się nie chce to napiszę otóż film jest o illuminatach i całym tym gównie Dawid Icke też jest w to powiązany i doszedłem do momentu jak Annunaki przylatująna naszą ziemie i panują na niej przerabiając kod dna i tworząc szaraki ale przejdzmy do meritum ludzie chyba wolna masoneria czcili dwuch bogów annunaki jednym był Enlila a drugim   ENKI co wy na to

ciekawy materiał, i ciekawe na ile wiarygodny,- tak na marginesie dwugłowy orzeł to również herb Rosji ;-)
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Kiara
Gość
« Odpowiedz #29 : Styczeń 04, 2010, 15:33:57 »

Zawsze byl JEDEN BOG STWORCA  WSZECHRZECZY , glowni kaplani kazdej z religji wiedzieli o tym dosknale. Czym innym byla ich wiedza  wewnetrzna ( tak jest rowniez wspolczesnie) , a czym innym wiedza  zewnetrzna przekazywana wiernym.

Swieta cyfra jest 3 -TRZY , bo przez na przejawia sie Bog. Tak wiec swieta trojca to TRZY POSTACIE ( nie jedna rozdzielona na trzy aspekty jak twierdzi KK)
Musza istniec w materji i w duchowosci rowniez TRZY ASPEKTY BOGA
Bledem jest wiec myslenie i mowienie  o jednej , bo sa trzy , rowniez o dwoch , bo sa trzy.

Gdyby byl  tylko jeden istniala by stagnacja bez ruchu ( punkt) , ktory nie moze miec do niczego odniesienia bo nic oprucz niego nie istnieje.
Gdyby byly dwa ( musza miec przeciwne biebuny zeby posiadac odmiennosc) , albo by sie rozchodzily w dwie strony , albo by walczyly ze soba.
Gdy jest trzeci , ( on jest 0, neutralnoscia , punkt miedzy plusem a minusem), tworzy harmonie miedzy dwoma o przeciwnych biegunach.

Tak wiec zwykla logika wskazuje ze istniec musi TROJCA BOSKA i nie moze byc nia w zadnym wypadku JEDEN podzielony na trzy aspekty , bo bedzie to zawsze JEDEN w swojej naturalnej osobowosci , bywajacy tylko w roznych przestrzeniach. Raz materialnej a raz nie materialnej

Nie ma sensu twierdzic iz istnieje trzech Bogow , istnieje JEDEN STWORCA , JEDEN BOG , kiedys wszystko bylo jednia, ale ewolucja spowodowala odlanczanie sie od JEDNI kolejnych jej aspektow , ktore stawaly sie INDYWIDUALNOSCIAMI , przejawiajacymi wlasna osobowosc.
Czyli w tym wypadku potwierdzamy istnienie  " prawowitych  Synow Stworcy" ;
1. Aspekt przejawiajacy sie przez + Enlil (w tym miejscu mozna podstawic wielosc imion, ale na tej ziemi urodzil sie tylko raz pod imieniem Jezus) ).
2.Aspekt przejawiajacy sie przez - Enki (w tym miejscu mozna podstawic wielosc imion , ktorymi poslugiwala sie ta Energia w trakcie wielu swoich ziemskich zyc) .
A co z trzecim aspektem? Kim on/ona jest?
3. Aspekt trzeci neutralny ( czyli 0 zerowy ) jednoczacy obydwa przeciwne  ( w tym wypadku )to uczucie , w ktorym zawiera sie cala wiedza stworcz. Znane jako Sophia , golebica , Madrosc i jeszcze wiele innych okreslen.
Wzorzec kobiecosci  PRAMATKAdajacy zycie dwom rodom , dwom linnia DNA.

Na Krecie wystepuje Ona jako Bogini z wezami , Pramatka  , kreatorka zycia. Ona  rozdziela a zarazem laczy dwa rody , dwie wartosci  i dwie odmiennosci tworzaca Trojce Boska.

Czy zatem jaki kolwiek jeden elemet tej trojcy moze byc sam w sobie Trojca Swieta? Oczywiscie ze nie , bedzie zawsze tylko JEDNYM ELEMETEM TROJCY , przejawiajacym sie w roznych plaszczyznach swojego istnienia
Chociaz religja KK wpoila takie twierdzenie , ze jeden aspekt Boga jest Trojca  (w swoja podstawe wiary jako dogmat), nie ma on zadnego odniesienia do faktycznej prawdy.
Jest to tylko czyjas fantazja myslowa  , w ktora z roznych powodow wymuszono wiare wiernych.

Ale... jezeli ktos chce tak wierzyc  to jego wola , jego wybor i jego sprawa.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2010, 22:04:56 wysłane przez Kiara » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #30 : Styczeń 04, 2010, 16:02:26 »

GENIALNIE opisane Kiaro!

pasuje to idealnie do thelemicznej trójcy - NUIT i HADIT jako + i - oraz RA-HOOR-KHUIT jako element trzeci - równoważący dwa bieguny polaryzacji

w Thelemie A. Crowleya RHK jest synem Bogini Nieba NUIT oraz Solarnego Dysku Słońca HADITA

7 - MIŁOŚĆ (Wenus)
1 - JEDNOŚĆ
8 - MĄDROŚĆ (Merkury-Hermes-Thoth)

Kapłan 718'
Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #31 : Styczeń 04, 2010, 17:36:44 »

to dobrze ze wszyscy sie tak kochaja z nowym rokiem:)  niedlugo bedziemy stanowic jednosc:)
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #32 : Styczeń 04, 2010, 17:52:29 »

GENIALNIE opisane Kiaro!

pasuje to idealnie do thelemicznej trójcy - NUIT i HADIT jako + i - oraz RA-HOOR-KHUIT jako element trzeci - równoważący dwa bieguny polaryzacji

w Thelemie A. Crowleya RHK jest synem Bogini Nieba NUIT oraz Solarnego Dysku Słońca HADITA

7 - MIŁOŚĆ (Wenus)
1 - JEDNOŚĆ
8 - MĄDROŚĆ (Merkury-Hermes-Thoth)

Kapłan 718'

Nie wiem co to jest HADIT? NUT to aspekt zenski - Sophia -Madrosc.
Po jej obydwu stronach powinny byc aspekty meskie  ( plus i minus)
Egipt posiada swoje nazewnictwo ( ja nie znam wszystkiego), ale trzeba wziac tez pod uwage iz w epoce ciemnosci ( a trwa ona juz 3-eci raz 26000 lat) wystepuje tylko aspekt minusowy obok aspektu neutralnego ( zenskiego) , gdyz jest to czas doswiadczen  oraz tworczosci wszystkiego w tej przestrzeni przez jego opcje.

To minus dochodzil do bieli tworzac Biale Braterstwo , oraz cala moc nauk , ktore nam przekazuje jako prawdy calkowite. A sa one tylko POLOWICZNE i dotycza wylacznie wiedzy aspektu minusowego.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2010, 17:53:01 wysłane przez Kiara » Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #33 : Styczeń 06, 2010, 16:07:47 »

Słuchajcie dawno tu nie byłem więc nie wkurzajcie się na mne jeśli wiadomość jest nie na miejscu.Wpadłem na coś przed chwilą oglądajc film o http://www.youtube.com/watch?v=tJJxJpo-fX4&NR=1 przewincie do 2:45 i słuchacie a jak wam się nie chce to napiszę otóż film jest o illuminatach i całym tym gównie Dawid Icke też jest w to powiązany ...

O ile mnie pamieć nie myli film Sectret Space vol II (Alien invasion)  wałkowany był już rok temu i twoje wypowiedzi Skala, równiez znalazły sie w temacie "David Icke, Credo Mutwa, Chris Everard" a kadr 2:45 umieściłam w poście http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=60.msg1913#msg1913
Zapisane
Devillo
Gość
« Odpowiedz #34 : Styczeń 10, 2010, 13:33:12 »

Cytuj
dajacy zycie dwom rodom , dwom linnia DNA.

Czy na ród jest jedna nitka DNA czy DWIE ?


Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #35 : Styczeń 10, 2010, 15:17:44 »

Cytat: Kiara
3. Aspekt trzeci neutralny ( czyli 0 zerowy ) jednoczacy obydwa przeciwne  ( w tym wypadku )to uczucie , w ktorym zawiera sie cala wiedza stworcz. Znane jako Sophia , golebica , Madrosc i jeszcze wiele innych okreslen.
Wzorzec kobiecosci  PRAMATKAdajacy zycie dwom rodom , dwom linnia DNA.

To oczywiście jest po części NIEPRAWDA,
bo Mądrość obliguje obydwie polaryzacje,
A wzorzec Kobiecości -z natury rzeczy - nie może być NEUTRALNY, gdyż jest Kobiecy, Jin.

A swoją drogą, niedawno w TV był film o wampirach taki,
i występowały tam ciekawe imiona, np. (!) Enkil
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2010, 15:31:31 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Agawa
Gość
« Odpowiedz #36 : Styczeń 10, 2010, 19:26:07 »

Cytat: Kiara
3. Aspekt trzeci neutralny ( czyli 0 zerowy ) jednoczacy obydwa przeciwne  ( w tym wypadku )to uczucie , w ktorym zawiera sie cala wiedza stworcz. Znane jako Sophia , golebica , Madrosc i jeszcze wiele innych okreslen.
Wzorzec kobiecosci  PRAMATKAdajacy zycie dwom rodom , dwom linnia DNA.

To oczywiście jest po części NIEPRAWDA,
bo Mądrość obliguje obydwie polaryzacje,
A wzorzec Kobiecości -z natury rzeczy - nie może być NEUTRALNY, gdyż jest Kobiecy, Jin.

A swoją drogą, niedawno w TV był film o wampirach taki,
i występowały tam ciekawe imiona, np. (!) Enkil

co do filmu o wampirach, też zwróciłam od razu na to(imię Enkil) uwagę ;]
w dodatku był on określony jako Władca Niebios, czy coś w ten deseń
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2010, 19:27:11 wysłane przez Agawa » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #37 : Styczeń 10, 2010, 21:39:53 »

Cytat: Kiara
3. Aspekt trzeci neutralny ( czyli 0 zerowy ) jednoczacy obydwa przeciwne  ( w tym wypadku )to uczucie , w ktorym zawiera sie cala wiedza stworcz. Znane jako Sophia , golebica , Madrosc i jeszcze wiele innych okreslen.
Wzorzec kobiecosci  PRAMATKAdajacy zycie dwom rodom , dwom linnia DNA.

To oczywiście jest po części NIEPRAWDA,
bo Mądrość obliguje obydwie polaryzacje,
A wzorzec Kobiecości -z natury rzeczy - nie może być NEUTRALNY, gdyż jest Kobiecy, Jin.

A swoją drogą, niedawno w TV był film o wampirach taki,
i występowały tam ciekawe imiona, np. (!) Enkil



Wiedza i madrosc to nie to samo, wiedza na temat plus i minus  ,to inna wiedza niz przechodzenie przez zero w ktora kolwiek strone.
A madrosc to sposob korzystania z woiedzy , moze byc madry , a moze byc glupi.

Co dla jednych prawda jest inni moga uwazac za nie prawde biorac pod uwage iz jeszcze jej nie poznali.

Ja tez nie poznalam jeszcze wielu rzeczy , i wcale nie musze zaprzeczac ich wiarygodnosci, poznam to powiem.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2010, 21:40:36 wysłane przez Kiara » Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #38 : Styczeń 10, 2010, 22:23:34 »

Nie ma po co komplikować sprawy niezłożone - bo tych złożonych i tak wystarczy.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2010, 22:23:52 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Strony: 1 [2] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

klubbeardedcollie smallskill zlotahodowla11 masterjayz-games everyone