Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 30, 2024, 09:21:43


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: *Ciekawe programy w TV*  (Przeczytany 33141 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« : Styczeń 29, 2010, 13:07:56 »

Na niebie na ziemi

czwartek, 4 lutego - 23:50 | Planete
dokument - Polska 2007 | 65 minut

W Wylatowie od wielu lat dzieją się rzeczy niezwykłe. Na okolicznych polach pojawiają się tajemnicze piktogramy, a na niebie można zauważyć dziwne światła, które zdecydowanie nie pochodzą od gwiazd czy samolotów. Mieszkańcy zastanawiają się, czy jest to sygnał istnienia pozaziemskich cywilizacji. Odpowiedzi na to pytanie szukają rzesze ufologów, którzy przybywają do Wylatowa. Jednym z pasjonatów jest Ireneusz Krokowski człowiek, który bezwzględnie pragnie dotrzeć do prawdy, głęboko w coś wierzy i potrafi zatracić się w pasji.

Już pojutrze:
Na koniec stycznia TVN24 pokaże  " Teorię spiskową  - zamachy w Londynie" 12.20  Autorzy  dokumentu przeprowadzili własne dziennikarskie śledztwo by wykryć kto naprawdę stał  za zamachami w Londynie sprzed 5-u lat.  Dziennikarze doszli do szokujących wniosków… Jakich? Zobacz w TVN24.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2010, 13:19:15 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Enigma
Gość
« Odpowiedz #1 : Styczeń 30, 2010, 20:55:42 »

Można też polecić cykliczne felietony, reportaże na TVP3 ogólnym, bądź regionalne w tygodniu (tj nie w weekend) pojawiają się doskonałe reportaże, nieokrojone czasowo i bez opcji społeczno-politycznych.
Szkoda że tak późno wieczorem, lecz nie raz zdarzyło mi się obejrzeć dokumenty o globalnym przepływie pieniędzy, nędzy i zadłużeniu w Afryce (kobiety i dzieci w kamieniołomach  Szok ), deficycie budżetowym USA, kobiecej lidze hokeja w Tybecie  Mrugnięcie , bojownikach w Palestynie i wiele innych bardzo ciekawych.
Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Luty 20, 2010, 19:36:09 »

2012: Ostateczna przepowiednia 2012: The Final Prophecy

jutro, 21 lutego - 07:00 | National Geographic
dokument | 60 minut

Majowie przepowiedzieli I wojnę światową i tsunami w Azji. Autorzy zastanawiają się, czy należy poważnie potraktować ich proroctwo dotyczące końca świata w 2012 roku.
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Luty 26, 2010, 15:12:12 »

2012: Ostateczna przepowiednia 2012: The Final Prophecy

jutro, 21 lutego - 07:00 | National Geographic
dokument | 60 minut

Podaję linka na wypadek, jeśli ktoś nie mógł obejrzeć, a byłby zainteresowany:
http://www.vidoemo.com/videosearch.php?q=National+Geographic+2012+Ostateczna+Przepowiednia
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Luty 26, 2010, 19:42:37 »

w tą niedziele na TVN24 - 12.20 dokument pt. "Fabryka szpiegów CIA"
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2010, 19:43:32 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Marzec 02, 2010, 13:06:06 »

Apokalipsa 2012

Discovery - 2010-03-09 Dokument 22.30

W programie wypowiedzi naukowców na temat zagłady, która według przepowiedni Majów ma nastąpić 21 grudnia 2012 roku.
« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2010, 10:12:19 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Marzec 02, 2010, 18:11:26 »

Coś ostatnio bardzo dużo tych programów wypuszczają. Jakaś seria? Najpierw Ostateczna Przepowiednia, potem Enigma, teraz Apokalipsa... Ciekawe. Jak nie uda mi się obejrzeć na bieżąco, poszperam w sieci i może znajdę link jak do Ostatecznej Przepowiedni.
Songo1970, nie podałeś godziny emisji.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Marzec 08, 2010, 10:10:42 »

poniedziałek 08.03.2010 15:00 National Geographic
Królestwo kryształowej czaszki: Opowieść o legendzie (Crystal Skulls: Behind The Legend)
(Dokument)
60 minut,
Kryształowa czaszka od ponad 80 lat budzi podziw ludzi, którzy ją widzieli. Jest wykonana z niesłychaną precyzją i znajomością anatomii. Składa się z dwóch części: czaszki i ruchomej żuchwy z 32 zębami. Model został wyrzeźbiony z jednego kawałka kwarcu.
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Kwiecień 25, 2010, 14:47:31 »

Bliżej prawdy Closer to Truth
Jak uzasadnić istnienie Boga?

poniedziałek, 26 kwietnia - 16:45 | Planete
odc. 1
dokument - Kanada 2000 | 40 minut

Twórcy dokumentu poszukują odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące ludzkiej egzystencji. Naukowcy, akademicy i artyści omawiają najnowsze odkrycia oraz ich obecny i ewentualny wpływ na życie ludzkości, przy okazji poruszając fundamentalne kwestie dotyczące wiary i wiedzy. Głos zabiera kilkudziesięciu intelektualistów reprezentantów różnych dziedzin i dyscyplin naukowych. Z wiedzą i doświadczeniem dociekają odpowiedzi na nurtujące wszystkich pytania, aby w rezultacie znaleźć się bliżej celu bliżej prawdy.
Twórcy dokumentu poszukują odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące ludzkiej egzystencji. Naukowcy, akademicy i artyści omawiają najnowsze odkrycia oraz ich obecny i ewentualny wpływ na życie ludzkości, przy okazji poruszając fundamentalne kwestie dotyczące wiary i wiedzy. Głos zabiera kilkudziesięciu intelektualistów reprezentantów różnych dziedzin i dyscyplin naukowych. Z wiedzą i doświadczeniem dociekają odpowiedzi na nurtujące wszystkich pytania, aby w rezultacie znaleźć się bliżej celu bliżej prawdy.

świetny dokument 10/10
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 25, 2010, 14:49:35 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Marzec 03, 2011, 07:54:36 »

w tą niedziele- na TVN24 o 12.20 z cyklu E.Ewart przedstawia dokument pt. "Tajemnice scjentologi"
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2011, 06:09:31 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Kwiecień 24, 2011, 12:28:50 »

właśnie na TVN24 skończył się świetny dokument "the living matrix the movie"
strona- http://www.thelivingmatrixmovie.com/
trailer- http://www.youtube.com/watch?v=T4Ca2C01ios

najprościej o tym do czego doszła nowoczesna nauka/medycyna,-
że materia jest skondensowaną energią, a energia to informacja która płynie z pola morfogenetycznego,-
tak więc wszystko co istnieje jest tylko przejawem/innym stanem skupienia tego samego- Świadomości!

============================================

a teraz na Planete- "Paranolmalne badanie wielkiej piramidy"!

Scaliłem posty
Dariusz
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2011, 15:44:50 wysłane przez Dariusz » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #11 : Kwiecień 24, 2011, 22:38:52 »

Ten program na Planete leciał już wiele razy. Ostatnio parę dni temu. Jakoś nie mam zaufania do zaprezentowanych tam wydarzeń. Pachnie wyraźnie kiczem i naciągactwem.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #12 : Kwiecień 25, 2011, 12:04:57 »

Właśnie teraz na National Georaphic  rozpoczął się film "Ewangelia Judasza".
Polecam, zwłaszcza, ż już go widziałem. Duży uśmiech Mrugnięcie
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Kwiecień 27, 2011, 15:42:35 »

dzisiaj dla wszystkich- czy promieniowanie może pokonać przyrodę/życie?? Uśmiech


Czarnobyl Tchernobyl: Une histoire naturelle

środa, 27 kwietnia - 22:05 |  TVP 1

Film dokumentalny - Francja 2010 | 70 minut

 Autorzy dokumentu badają odrodzenie fauny i flory wokół ruin elektrowni atomowej w Czarnobylu, w której w 1986 roku doszło do wybuchu reaktora. Najbliższa elektrowni strefa wciąż jest niedostępna ludziom. Promieniowanie radioaktywne utrzymuje się tam na wysokim poziomie, ale mimo to naukowcy dokonują niezwykłych odkryć.
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #14 : Wrzesień 04, 2011, 17:49:54 »

Na "PLANETE" emitują właśnie program o szkodliwości GMO i naciskach odgórnych wywieranych na tych, którzy rozpowszechniają informacje o szkodliwości tej modyfikacji.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #15 : Listopad 01, 2011, 16:25:26 »

Na Discowery WORLD za chwilę emisja programu pt. "Nazistowskie UFO".
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
barneyos


Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Listopad 02, 2011, 08:52:45 »

Wczoraj, 01.11.2011 w Dzień Dobry TVN ok.10 był Jan Witold Suliga i opowiadał bardzo ciekawe rzeczy na temat uzależnień w rozwoju duchowym.

Więcej info na jego stronach:

http://www.jws.net.pl/
http://ctud.blox.pl/html
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2011, 08:53:00 wysłane przez barneyos » Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
arteq
Gość
« Odpowiedz #17 : Listopad 02, 2011, 11:27:59 »

Nom, fajnie. Ale jeszcze fajniej byłoby otrzymać info o programie... chociaż ze 2 godziny przed emisją Chichot
Zapisane
barneyos


Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : Listopad 02, 2011, 15:48:36 »

Nom, wiem, ale gostek gadał raptem całe 5 minut, a ja nie wiedziałem o tym odpowiednio wcześniej i miałem dylemat, czy pisać o zaległej sprawie, czy nie pisać wcale.

Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
Astre
Gość
« Odpowiedz #19 : Sierpień 02, 2012, 17:26:36 »


  Dziś o godz.20-tej w programie Mikołaja Rozbickiego na TV www.wolnaludzkosc.pl  między innymi wywiad z wolnomularzem stopnia najwyższego przeprowadzony przez Jana Van Helsinga dotyczący prawdziwych motywów wojny w Iraku i zamierzeń NWO,  których celem prawdopodobnie  ( jest/ było ? ) opanowanie  "Gwiezdnych Wrót."
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #20 : Sierpień 02, 2012, 22:27:52 »

Oglądał ktoś? Były jakieś rewelacje?  Duży uśmiech
Zapisane
Astre
Gość
« Odpowiedz #21 : Sierpień 04, 2012, 01:32:21 »

Oglądał ktoś? Były jakieś rewelacje?  Duży uśmiech

Widocznie nie oglądał nikt ?
Zapomniałem  wcześniej dopisać :  uprzedzam,  że oglądanie takich rzeczy
niestety często ludzi boli.


« Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2012, 01:33:33 wysłane przez Astre » Zapisane
Lucyfer
Gość
« Odpowiedz #22 : Sierpień 04, 2012, 08:28:49 »

Cytat: Astre
Widocznie nie oglądał nikt ?
Zapomniałem  wcześniej dopisać :  uprzedzam,  że oglądanie takich rzeczy
niestety często ludzi boli.
Mrugnięcie
<a href="http://www.youtube.com/v/OP0i6ilo7SY?version=3&amp;" target="_blank">http://www.youtube.com/v/OP0i6ilo7SY?version=3&amp;</a>
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #23 : Styczeń 10, 2013, 16:28:02 »

Dziś, na TVP Kultura o godz. 17:15 film dokumentalny pt. „Niejedzenie”

Niejedzenie

Filmweb
7.2/10

•   FILM DOKUMENTALNY
•   Polska
•   2010
od 12 lat
Reżyseria:   Konrad Szołajski

W skrócie:   Film o osobach, które konsekwentnie dążą do odrzucenia jedzenia. Twierdzą one, że energię do życia można czerpać bezpośrednio ze słońca.

-------------------

Akurat tego filmu nie oglądałam lecz tematyka ciekawa. Sama kiedyś przymierzałam się do
zaprzestania jedzenia.  Chichot Ale to już chyba w następnym wcieleniu.  Duży uśmiech
Zapisane
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #24 : Styczeń 10, 2013, 21:10:05 »

No i przegapiłem tak ciekawy film. Może ktoś oglądał? Ja również byłbym zainteresowany wykupieniem abonamentu do tej "słonecznej stołówki".

No, ale są tacy, którzy twierdzą, że na Słońce w ogóle i w żadnych okolicznościach nie można patrzeć, więc chyba można co najwyżej doprowadzić się do anoreksji, jeśli nie śmierci głodowej  Mrugnięcie Aczkolwiek nasz znany sznsonista - niejaki Stachursky - też kiedyś ogłosił, że żywi się jedynie oglądaniem wschodzącej tarczy słonecznej. Nie wiem, jak mu to "smakuje", ale nie wygląda na wychudzonego, ani na oślepłego  Duży uśmiech
Zapisane
Strony: [1] 2 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

naszegry countrylife eneaekstraliga2014 kolospawalniczeswc stadomagicznychkoni