Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 25, 2024, 03:15:53


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 [3] 4 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sesja 104.  (Przeczytany 39849 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
kot
Gość
« Odpowiedz #50 : Luty 18, 2010, 23:51:58 »

Sesję zrozumiałem tak:

Nie martwmy sie.Wszystko jest na dobrej drodze.

Nie martwmy sie wygasającymi pozwoleniami ani o nowych umów zawieranie.

Kto chce pomóc-niech wspomoże dobrym nastawieniem,bo takiej energii nigdy nie za duzo.

Taka jest nasza rola-pozytywne nastawienie,przyjazna energia i wszystko się ułoży.

Na bank znajdzie się ktoś,kto porządek ten zaburzyć chcieć będzie ale ignorując go-energię

mu odbierzemy.

 Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Piotr
Gość
« Odpowiedz #51 : Luty 19, 2010, 01:40:14 »

Tak jest tez tak mysle! Te negatywne energie sa wszedzie tak jak i pozytywne. pchamy do przodu ignorujac te energie i dojdziemy do celu i do zdrowia. Trzeba przyjac ze dojdziemy do celu i widziec go juz spelnionego i kapac sie w jego blasku. Obojetnie co sie wydarzy jestem pozytywnie nastawiony bo co zmieni to ze gory sie beda walic i morza wystepowac z brzegow. Jezeli bedzie mi pisane przezyc to tak bedzie. Radze wszystkim regularnie zajac sie rozwojem duchowym troszeczke intensywniej bo oni czekaja na nas az sie otworzymy i beda do nas przemawiac. Uśmiech
Zapisane
daniel1704
Gość
« Odpowiedz #52 : Luty 19, 2010, 19:51:53 »

sesja 104

En-ki zapomniał o nubiru ...
dlaczego nikt z obecnych na sesji forumowiczów nie zapytał o tę kwestię jak była taka szansa??
Trzeba samciowi przypomnieć ,że Leci w naszym kierunku owa  planetka:)
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #53 : Luty 19, 2010, 20:07:12 »

Wszystko, co dotyczy przekazów Czas Nowej Ery, przeniosłem tu:

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=4708.0
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Trel
Gość
« Odpowiedz #54 : Luty 19, 2010, 20:30:00 »

Bledem było zakładanie takiego forum.Ten tekst z sesji jest najlepszy.
No cóż powiedziec mozna tylko że miłosći można nauczyć sie tylko odpowiadając na pytania.
A wszystko co mówi przeciw PCH i ENKI nalezy uznac za bład,zwłaszcza gdy ma do tego okazje tu na forum.
Tym małym podsumowaniem swoich odczuć do sesji 104 zakoncze jej moją prywatną ocene.
Zapisane
annabella
Gość
« Odpowiedz #55 : Luty 19, 2010, 22:22:32 »

sesja 104

En-ki zapomniał o nubiru ...
dlaczego nikt z obecnych na sesji forumowiczów nie zapytał o tę kwestię jak była taka szansa??
Trzeba samciowi przypomnieć ,że Leci w naszym kierunku owa  planetka:)

bo byla o tym mowa przed zadawaniem pytan , ale dokladnie nie pamietam wiec nie bede pisac Zawstydzony
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #56 : Luty 19, 2010, 23:10:28 »

Przecież mają nas ratować przed tą "planetą" - to podstawa ich działania, a teraz słyszymy że to któryś tam plan...
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #57 : Luty 20, 2010, 17:36:49 »

Jako że skupiliście się na różańcu, więc przeniosłem wasze posty do:

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=4228.25
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
arteq
Gość
« Odpowiedz #58 : Luty 20, 2010, 22:46:59 »

Z wielu ust na tym forum słyszałem, że dekalog to tak naprawdę narzędzie do utrzymywania człowieka w poczuciu winy, ograniczanie swobody [także przez KK] i takie tam - padało to także z usty zwolenników. No i proszę znalazł się wionowajca tego wszystkiego:

IWONA:
Bardzo dziękuję – kolejne pytanie.  Kochany En-Ki, czy Góra Mojżesza znajduje się przy Klasztorze Św. Katarzyny, czy w innym miejscu Półwyspu Synaj?  Przepraszam za zbytnią ciekawość.  Katarzyna.
EN-KI:
Góra Synaj znajduje się dokładnie w tym miejscu o którym piszesz i mówisz.  Oczywiście na wschodzie w tym kraju arabskim, gdzie ludziom zostało namieszane w głowach.  A co zostało namieszane, to na pewno wiecie. Więc, przy ratowaniu Ziemi nie chodzi o Górę Synaj i Mojżesza.  Mojżesz swoją misję wypełnił przekazując tablice.  Tablice, które zostały spisane przez En-Ki.  Znasz kogoś takiego?  Słucham.


Zgodnie z przewidywaniami i budowaniem kolejnych dupochronów - zostaliśmy w końcu "oświeceni" wyjaśnieniem niezrealizowanego upadku meteorytu do Bałtyku - nasi "opiekunowie" przy nim pomajstrowali i cyk - nie ma go. Idę o zakład, że już "majstrują"  przy nibiru...

IWONA:
Dziękuję, kolejne pytanie.  Drogi Samuelu, co było powodem, że nie potwierdziły się zapowiedzi dotyczące wpadnięcia meteorytów do Bałtyku?  Romek.
EN-KI:
Ludzie… jak do was przemawiać?  „Efektów specjalnych“ oczekujecie… Tyle, co się napracowały te istoty, te „kule“ które wcześniej były widziane, żeby zminimalizować skutek upadku owego meteorytu.  Ale dla was to nie było ważne… Ważny był efekt upadku tego meteorytu.  Wyobraźcie sobie…, uruchomcie wyobraźnię - co by to było?  Fala wylewa się z Bałtyku, wody wlewają się do rzek – i co?  „Atrakcja“ byłaby niesamowita!!!  Tylko podziwiać za takie pytanie – „dlaczego?“  Bo istoty duchowe, czyli my - was kochamy.  Czy to mało?  Słucham.


No i mamy rozwiązanie - "oni", czyli istoty DUCHOWE mogą rozprawiać się z materią. Więc możemy sobie dać spokój z kosztownym Egiptem - rozpracują także powoli i nibiru - jest wszak jeszcze daleko - zdążą ją pociachać.
Jeszcze kwestia wytłumaczenia homoseksualizmu jako umieszczenie ducha w niewłaściwym ciele - skoro tak miałoby być to jak pogodzić to z informacjami, że dusza sama wybiera sobie program na wcielenie? Wybiera błędny?
Kończąc - nie chcę słyszeć od żadnego ze zwolenników pch, że KK rzekomo ukrywa "prawdę" o żonie Jezusa - samcio rzekł, że nie było.

aha, czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda renowacja np. piramidy mułowej?
« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2010, 23:00:30 wysłane przez arteq » Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #59 : Luty 21, 2010, 07:13:01 »

Skoro "kamienne tablice" zostały spisane przez En-Ki, to nie pozostaje nic innego (dla zwolenników KK), jak Watykańska mobilizacja do przejścia na stronę PCH Duży uśmiech



Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
Devillo
Gość
« Odpowiedz #60 : Luty 21, 2010, 09:56:09 »

Wymiękłem po przeczytaniu sprawozdania z sesji 104 ;]

o ile były dobre pytania:

"Dziękuję, kolejne pytanie.  Drogi Samuelu, co było powodem, że nie potwierdziły się zapowiedzi dotyczące wpadnięcia meteorytów do Bałtyku?  Romek."

i odpowiedź, którą pominę ... i to dlaczego się takiej spodziewałem i dlaczego takiej spodziewam się w przypadku Nibiru też pominę?

były i podchwytliwe pytania:

Bardzo dziękuję, kolejne pytanie.  Czy jest to możliwe, że żyjemy w MATRIXIE? to pytanie miało drugie dno, właściwie jedno z najbardziej prowokacyjnych pytań. Proste i skuteczne ... a odpowiedź daje odpowiedzi na więcej pytań niż tylko jedno Język myślący sceptyk ...

Zadziwiająca odpowiedź Uśmiech i chyba pytanie miesiąca ... i powiem bez ogródek jeżeli te pytania zadawali ci "wierzący" to są oni bardziej sceptykami niż my Uśmiech

to cała reszta pytań jest już żałosna ...

Dziękuję.  Czy długotrwała głodówka regeneruje uszkodzone DNA człowieka i uaktywnia ukryte zdolności?

Jeżeli taka jest Wasza wiedza ... o biologii, kto taką bzdurę wymyślił nawet w pytaniu ? Ciekawe czy gnojek, który to wymyślił (nie pytanie a twierdzenie) zna historię i reakcję organizmu na głód ?

"Dziękuję, kolejne pytanie od Krzysztofa.  Czy będę miał pracę satysfakcjonującą i dochodową?"

Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Jolanty.  Bardzo proszę o jakąkolwiek wiadomość, przekaz od mojej zmarłej mamy 14 grudnia 2006 roku – Danuty Pazdór.

Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Anny.  Czy moja wymarzona kariera zawodowa i miłość mojego życia czeka na mnie w Warszawie?  Czy powinnam przeprowadzić się do Warszawy, czy powinnam zostać w Krakowie?

Dziękuję, kolejne pytanie od Krzyśka.  Czy mam pozostać z dziewczyną, z którą jestem obecnie?

Najbardziej egoistyczne pytanie, wskazuje na TOTALNĄ niedojrzałość pytającego. Jeżeli ta osoba jest na forum i czyta tego posta to niech posłucha mej rady i niech zostawi dziewczynę w spokoju. Bo pewnie o każdy podmiot i rzecz w życiu będzie się pytać. Po tym pytaniu widać, że ten związek nie ma sensu - szkoda dziewczyny na takiego gówniarza. To tak jakby się zapytać mamy (choć mama lepiej doradzi bo zna już tą dziewczynę i patrzy z innej perspektywy).

Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Piotra.  Co muszę zmienić lub zrobić w swoim życiu, by znaleźć pracę, która da mi satysfakcję i stablizację życiową?

Dziękuję, kolejne pytanie.  Czy w najbliższym czasie przejdę na inedię, czyli niejedzenie?  Agata.

Bardzo dziękuję, kolenje pytanie.  Mam na imię Łukasz, szukam celu życiowego.  Nie wiem, w którą stronę mam iść?  Czy z moją drogą wiąże się jakiś wewnętrzny talent?

Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Przemka.  Witaj En-Ki, od kilku miesięcy moje życie topi się w chaosie.  Co mam zrobić, by odnaleźć siebie i dążyć pełniej do moich marzeń?  Zadaję to pytanie tutaj, gdyż nie mogę przybyć na sesję prywatną z powodu tego, że mieszkam w Anglii.  To pytanie wysyłam za pośrednictwem mojego przyjaciela.

Proponuję ... niech ktoś umieści pytania na forum przed zadaniem ich - najlepiej anonimowo ;] bo to iście anielska musi być istota skoro na takie bzdury marnuje czas. Niestety te pytania mają styl EMO ... ani do przodu ani do tyłu ani w lewo ani w prawo ... tylko stać i płakać aż ktoś pomoże i powie, a najlepiej wszystko za nas załatwi. Jest się albo dorosłym człowiekiem, podejmuje się decyzje i za każdą decyzję płaci się określonymi konsekwencjami albo NADAL JEST SIĘ dzieckiem pytającym mamy o wszystko ! ŻAL I BŁAZENADA ! tylko tyle powiem ... i śmiech na sali !!!!!!

Straszny egoizm, dziecinada i niedojrzałość wychodzi z niektórych pytań ...

i nie mogłem odpuścić by nie pogłaskać Kogoś pod włos Uśmiech

Sesję zrozumiałem tak:
Nie martwmy sie.Wszystko jest na dobrej drodze.
Nie martwmy sie wygasającymi pozwoleniami ani o nowych umów zawieranie.
Kto chce pomóc-niech wspomoże dobrym nastawieniem,bo takiej energii nigdy nie za duzo.
Taka jest nasza rola-pozytywne nastawienie,przyjazna energia i wszystko się ułoży.
Na bank znajdzie się ktoś,kto porządek ten zaburzyć chcieć będzie ale ignorując go-energię
mu odbierzemy.


oto ja niszczyciel światów ... zaburzam energię chi w okręgu bi ...

Moja podpowiedź, nie Jesteś w stanie ignorować każdego ;] od za dużej liczy osób Jesteś zależy. Ba Jesteś zależny nawet od przedmiotu, jak my wszyscy zresztą Uśmiech

i co z tymi, którzy mają nieskończone pokłady energii sceptycznej ? bo z Twojego powyższego tekstu nic nie wynika ...
 
Thotal
Cytuj
Skoro "kamienne tablice" zostały spisane przez En-Ki, to nie pozostaje nic innego (dla zwolenników KK), jak Watykańska mobilizacja do przejścia na stronę PCH Duży uśmiech

gdzie WKU ?


« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2010, 21:58:08 wysłane przez chanell » Zapisane
poufne
Gość
« Odpowiedz #61 : Luty 21, 2010, 12:12:49 »

Po programie, który ukazał prawdziwe oblicze projektu, Lucyna Ł. zachowuje się ostrożniej, jej odpowiedzi są coraz bardziej powierzchowne i w granicach bezpieczeństwa. Jej "przepowiednie" mają się wydarzyć ale data ich premiery ciągle jest przesuwana.

Odpowiedzi Lucyny są tak mało przydatne, że czytając pytania z sesji często pomijam odpowiedź bo wiem co zostanie powiedziane.  Po prostu taki kit co wciska ludziom to sam bym lepiej wymyślił.

Kolejna jest sprawa sesji osobistych, na które ludzie są zapraszani najczęściej w przypadku pytań osobistych oraz tych tzw. "niewygodnych" dla polityki czy społeczeństwa, ale tutaj należy sobie zadać pytanie - skoro przez Lucynę przemawia byt PODAJĄCY SIĘ za Ducha Świętego, to czy byt ten bałby się mówić o niewygodnych sprawach, czy byłby ograniczony polityką lub wpływami różnych grup społecznych?? Otóż nie! Pamiętacie czego przykładem był Jezus - walki o wartości które powinny być najważniejsze. Jezus nie bał się mówić i robić rzeczy, które były dla innych tak niewygodne że przypłacił to życiem. Czy można to samo powiedzieć o Lucynie?

Moje posty były już wielokrotnie kasowane w tym temacie, dlaczego? Bo z całych sił chciałem pokazać jak bardzo nie podoba mi się to jakie bajki są wciskane ludziom? Być może rzeczywiście to forum powinno nie powstać skoro rządzą nim zasady ustalone przez Lucynę Ł.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów - Peace, love and truth
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #62 : Luty 21, 2010, 12:14:33 »

Skoro "kamienne tablice" zostały spisane przez En-Ki, to nie pozostaje nic innego (dla zwolenników KK), jak Watykańska mobilizacja do przejścia na stronę PCH

Jest dużo lepsze i odpowiadające prawdzie wyjście: Łobos gada bzdury. Zaznaczyłem to pytanie i odpowiedź ponieważ jest to bardzo niewygodne dla pewnych zwolenników Łobos, chwilowo powstrzymam się od podania nicków i odpowiednich cytatów.

Lubię Thotalu żarty i zabawne odpowiedzi, jeżeli natomiast mają one zastępować argumenty i linię obrony to stają się po prostu żałosne. Pamiętam jak naskakiwałeś na dekalog...
Thotal, jedno proste pytanie: czy nadal podtrzymujesz to wszystko co pisałeś na temat dekalogu? Wystarczy odwago aby odpowiedzieć?
« Ostatnia zmiana: Luty 21, 2010, 12:18:42 wysłane przez arteq » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #63 : Luty 21, 2010, 12:56:32 »

"IWONA:
Bardzo dziękuję – kolejne pytanie.  Kochany En-Ki, czy Góra Mojżesza znajduje się przy Klasztorze Św. Katarzyny, czy w innym miejscu Półwyspu Synaj?  Przepraszam za zbytnią ciekawość.  Katarzyna.
EN-KI:
Góra Synaj znajduje się dokładnie w tym miejscu o którym piszesz i mówisz.  Oczywiście na wschodzie w tym kraju arabskim, gdzie ludziom zostało namieszane w głowach.  A co zostało namieszane, to na pewno wiecie. Więc, przy ratowaniu Ziemi nie chodzi o Górę Synaj i Mojżesza.  Mojżesz swoją misję wypełnił przekazując tablice.  Tablice, które zostały spisane przez En-Ki.  Znasz kogoś takiego?  Słucham."

Alez ja sie zgadzam z tym fragmetem w 100% jest absolutnie prawdziwy , tak bylo.

Otoz czasy Mojzesza ( wyjscie na "pustynie") to rok 1135 p.n.e. , byl to czas dojzalosci plemienia semickiego , ktore pozniej nazwano Zydami i mozliwosc przejscia calej ziemi dzieki nim w 4 wymiar ( tak jak wspolczesnie) , moglo sie to stac kilkakrotnie ale sily zla zawsze przeszkadzaly straszac i manipulujac ludzi.

Zatem zacznijmy od tego kim byl Mojzesz i kim byla Mirjam?

Znacie hoistorie rozdzielania aspektow jednej energii na odzielnie istniejace  jako meski i zenski ? Bylo to w czasach Atlantydy.
takiemu eksperymetowi poddala sie rowniez Energia znana nam jako wzorzec zycia i kobiecosc ( wowczas nosila imie Harmonia).
Z tego rozdzielenia powstaly dwie Energie o podobnych osobowosciach w aspekcie zenskim i meskim.Obydwoje przez wiele wcielen musieli osiagac wiedze i moc by ponownie osiagnac poprzedni poziom harmoni i mocy ale jako juz dwie Istoty , ktore nigdy nie mialy byc jednia w jednym ciele, takiemu rozdzieleniu poddalo sie bardzo wiele Energii wowczas.
W ogolnym rozwoju energetycznym nazywa sie to jednorazowym   zaowocowaniem, ale nie sianiem zycia, ten eksperymet nie dawal takiej mozliwosci.

Tak wiec juz wiemy, Mojzesz i Mirjam to  na Atlantydzie dwa rozdzielone ze soba aspekty  meski i zenski.
Obydwojgu wowczas zostala przekazana wiedza przez Stworce ( fizycznie symbolicznie dwie male kamienne piramidy), ktore nalezalo polaczyc miloscia , by otrzymac wiedze milosci bezwarunkowej. Czyli polaczonych dwoch aspektow zenskiego i meskiego zwana rowniez wiedza Syjonu. Mieli ogromna szanse oni i cala ludzkosc.
Ale nie doszlo wowczas do tego , dlaczego?

O tym za 2 godz.
« Ostatnia zmiana: Luty 21, 2010, 12:58:16 wysłane przez Kiara » Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #64 : Luty 21, 2010, 13:44:12 »

Babilon
Sion

Analiza    >  "Ba"-Bilon(drobnica)
Synteza   <  s-"i"-On


« Ostatnia zmiana: Luty 21, 2010, 13:45:51 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #65 : Luty 21, 2010, 20:29:38 »

cd.
Troche wiecej niz dwie godziny , idziemy dalej.
Co z naszymi bohaterami?

Dlaczego nie doszlo do polaczenia wiedzy aspektu zenskiego i meskiego , czyli wzorca kaplanskiego i krolewskiego?

Otorz Mojzesz reprezetowal aspekt krolewski wiedze prawicy , Bogiem jego ojcow byl mityczny Bog Gromu -Burzy , ktoremu budowalo to plemie swiatynie oraz skladalo ofiary. Bog -Ojcow opiekun plemienny to nie Stworca.
Dlaczego tak, to dluga historja.

Opiekunem plemienia , ktore reprezetowala Mirjam byl Bog Slonca , Stworca ( ludzie w taki sposob przedstawiali nieskonczone mozliwosci Stworcy, w postaci zyciodajnego slonca). Mirjam byla gotowa by polaczyc sie z Mojzeszem przepiekna miloscia i obdarowac Jego oraz jego plemie wiedza aspektu zenskieg by mogli wspolnie otrzymac wiedze Syjonu ( czyli pelnie wiedzy Boskiej).

Mojzesz przygotowywal sie do tego aktu poza obozowiskiem plemiennym , wychodzil medytowac i oczyszczas sie.
Mirjam rowniez kontaktowala sie ze swoim bogiem Stworca poza obozowiskiem , na pustyni.

Mojzesz zobaczyl Stworce w postaci energii, otrzymal przekaz wiedzy , oraz informacje w jaki sposob powinno zyc jego plemie.
Jednak wiedza ta go przerosla , zwyczajnie po ludzku wystraszyl sie jej, potlukl wiec pierwotne tablice z wiedza otrzymana od Stworcy.

Zwrocil sie ponownie o opieke do Boga -Ojcow , Boga Pioruna -Burzy o opieke i zwierzchnictwo nad swoim ludem.
Bog -Ojcow podyktowal mu Dekalog , prawa wladzy , ktore staly sie przymierzem miedzy nim a ludem na czele , ktorego stal Mojzesz.

Kim byl ten mityczny Bog -Ojcow opiekun ludu prowadzonego przez Mojzesza? otoz byl nim i jest nadal nasz Samuel -Enki , drugi syn Stworcy reprezetujacy potecjal minusowy ( w rozumieniu fizyczno - duchowym ) Jego aspektu dzialania.

To On tak naprawde podyktowal Mojzeszowi Dekalog wyryty na tablicach , ktorym podporzadkowal sobie lud wybrany zawierajac z nim przymierze.

Tak wiec ta czesc odpowiedzi  na sesji w Krakowie jest prawdziwa, druga zwiazana z gora Synaj , moim zdaniem nie.

Wracajac do "zlotego cielca" , ktory to przygotowywano podczas nieobecnosci Mojzesza w obozie.
Nie bylo to doslowne topienie zlota i odlew zwierzecia z niego. Mysle iz zasitnial blad w tlumaczeniu przypadkowy lub specjalny.
Zloty cielec , to nic innego jak ZLOTE CIALO , ktore mieli osiagnac ludzie po transformacji energetycznej gdyby doszlo do polaczenia sie Mirjam i Mojzesza i otrzymaniu wiedzy Syjonu.
W obozie oczekujac na powrot Mojzesza ludzie sie radowali , palili ogniska zabawiali sie tancem i spiewem , mysleli iz Mojzesz po powrocie dokona czynu niezwyklego.
Po raz kolejny nie udalo sie , zwyciezyl strach .

Kolejna mozliwoscia byli Maria Magdalena i Jezus.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #66 : Luty 21, 2010, 20:49:04 »

Kiaro, ależ jest napisane, że ludzie ZROBILI tego cielca, czyli musieliby osiągnąć sugerowany przez Ciebie stan - więc sugestia z błędnym tłumaczeniem odpada. Mojżesz wrócił i ZASTAŁ to - NIE BRAŁ W TYM UDZIAŁU.

Kiaro, czy myślałaś kiedyś aby pisać książki sensacyjne? Pytam jak najbardziej poważnie. Myślę, że mogłyby spotkać się z pewnym zainteresowaniem. Do tego miałabyś - to czego pragniesz, ale nie chcesz się przyznać - liczne grono słuchaczy. Zobacz jaki popularny zrobił się D. Brown...
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #67 : Luty 21, 2010, 21:18:04 »

Kiaro, ależ jest napisane, że ludzie ZROBILI tego cielca, czyli musieliby osiągnąć sugerowany przez Ciebie stan - więc sugestia z błędnym tłumaczeniem odpada. Mojżesz wrócił i ZASTAŁ to - NIE BRAŁ W TYM UDZIAŁU.

Kiaro, czy myślałaś kiedyś aby pisać książki sensacyjne? Pytam jak najbardziej poważnie. Myślę, że mogłyby spotkać się z pewnym zainteresowaniem. Do tego miałabyś - to czego pragniesz, ale nie chcesz się przyznać - liczne grono słuchaczy. Zobacz jaki popularny zrobił się D. Brown...

Ale ja nie wierze we wszystko co jest napisane , wierze w wiedze mojej duszy , tam jest zapis tego co sie wydarzylo naprawde. Zreszta w kazdej Ludzkiej duszy ten zapis istnieje , wystarczy tylko zaczac go czytac.

Poczatkowo Mojzesz bral udzial we wszystkich przygotowaniach , jego akceptacja byl  slub z Mirjam i przymierze w postaci splodzenia dziecka z nia. Prawdziwym przymierzem miedzy Bogiem i Czlowiekiem jest milosc miedzy ludzmi , a efektem tego jest narodzenie sie dziecka w zwiazku.

Gdy kaplani mieli watpliwosci czy Mojzesz zawarl owo przymieze Mirjam przyniosla narodzonego ich syna i obrzezala go osobiscie.
Jego krew byla dowodem na zawarcie tego przymierza.
Na tym poziomie byli juz gotowi , reszta miala sie wydarzyc po 4 latach oczyszczania i przygotowan calego ludu wybranego na "pustyni".

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 21, 2010, 21:24:40 wysłane przez Kiara » Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #68 : Luty 22, 2010, 01:16:19 »

Arteq,
bardzo lubię żarty, ale uważam, że dekalog musiał być pisany z poziomu tych energi, na których przebywa En-Ki...
Takie jest moje zdanie, może się mylę, ale dalszy tok mojego rozumowania sprowadza fanatyków religijnych do tego samego poziomu, na którym Samcio buduje nową rzeczywistość poprzez PCH.


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
alex
Gość
« Odpowiedz #69 : Luty 22, 2010, 10:26:44 »

no jesli En-Ki to brat En-Li a En li to Jezus:)))...wydaje mi sie ze dekalog nie pochodzi z tych samych zrodel na ktorych przebywa En-Ki,wskazuje na to propagowanie stosunkow pozamalzenskich co jawnie kloci sie z dekalogiem.


pozdrawiam.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #70 : Luty 22, 2010, 10:30:25 »

no jesli En-Ki to brat En-Li a En li to Jezus:)))...wydaje mi sie ze dekalog nie pochodzi z tych samych zrodel na ktorych przebywa En-Ki,wskazuje na to propagowanie stosunkow pozamalzenskich co jawnie kloci sie z dekalogiem.


pozdrawiam.

Bo Enlil pochodzi z innej przestrzeni niz Enki pomimo iz sa bracmi i inne wartosci sa dla niego wazne.
Dzieci tych samych rodzicow bywaja bardzo rozne ,maja prawo do swojej odmiennosci.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2010, 10:30:55 wysłane przez Kiara » Zapisane
alex
Gość
« Odpowiedz #71 : Luty 23, 2010, 09:57:24 »

mmm,to rozumiem teraz...maja inny system wartosci...Ktorego powinnismy zatem sluchac bo sie juz pogubilem.z tym sexem to chyba nie tak-chyba ze jestem starej daty. nowe X standardy sklaniaja do upadku moralnego.

Pozdro.

Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #72 : Luty 23, 2010, 11:02:11 »

mmm,to rozumiem teraz...maja inny system wartosci...Ktorego powinnismy zatem sluchac bo sie juz pogubilem.z tym sexem to chyba nie tak-chyba ze jestem starej daty. nowe X standardy sklaniaja do upadku moralnego.

Pozdro.



Powinienes sluchac tego , ktory jest Tobie bliski , zgodny z Twoim systemem wartosci. Nie robic niczego wbrew sobie , tylko dlatego iz inni tak czynia i twierdza iz jest to dobre i wlasciwe.
Moze dla kogos tak...

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2010, 11:02:43 wysłane przez Kiara » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #73 : Luty 25, 2010, 18:40:50 »

Posty dotyczące !0 zasad (Xprzykazań), przeniosłem tu:

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=697.0
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Speedy
Gość
« Odpowiedz #74 : Marzec 05, 2010, 22:17:35 »

zgadzam sie z Constantinem, sesje sięgają dna.
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.073 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

bizancjum catziee apelkaoubkonrad692 gangsa antyczni