Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 29, 2024, 12:41:22


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 [5] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: W jakim celu zbudowano Wielką Piramidę?  (Przeczytany 80242 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
east
Gość
« Odpowiedz #100 : Październik 05, 2009, 11:48:15 »

Kompleks budowli wokół Wielkiej  Piramidy to dziedzictwo ludzkości . Jest chronione przez UNESCO. Z jednej strony to dobrze, ale  drugiej strony to właśnie dlatego dostęp do , uznanej za martwą, wiedzy stał się przez to utrudniony.
Moim zdaniem samo istnienie takiego generatora energii jest już cenną wskazówką w jakim kierunku zmierzać. Na szczęście Dziedzictwo ludzkości nie należy do żadnego koncernu czy państwa i to jest jego ogromną zaletą i również wskazówką. Darmowa energia powinna pozostać darmowa i być dostępna dla każdego człowieka na Ziemi w nieograniczonych ilościach.

Jak łatwo przewidzieć - wówczas nastanie upadek cywilizacji, jaką znamy, a nastąpi rozkwit całkiem nowej , ludzkiej cywilizacji .
Zapisane
gralan
Gość
« Odpowiedz #101 : Październik 05, 2009, 14:56:45 »

Witaj east ,do tej pory na forum > Projekt Cheops > masz 530 wiadomosci, powiem Tobie ze istnieje jakas zagadkowa sila, ktora powoduje, ze nie wszystkim gawiedziarzom dane jest, aby choc rabek tajemnic zwiazanych z Wielka Piramida zostalo im uchylony.Piramida w jezyku Atlantydow oznacza " DOM BOGA ".A zatem bardzo wyrafinowana jest Twoja wypowiedz. "Darmowa energia powinna pozostać darmowa i być dostępna dla każdego człowieka na Ziemi w nieograniczonych ilościach".Z premydytacja wplywasz na sposob myslenie, aby ukryc przed czytelnikiem prawdziwe przeslanie Ksiazki Leszka Mateli oraz Projektu Cheops.Jestem przekonamy ze nalezysz do tej  grupy gawedziarzy, ktozy maja na celu w bardzo inteligetny sposob wyprowadzic wszystkich w pole, bedac za razem dobrym Wujaszkiem Samm.
Poniewz nie produkcja pradu jest glownym celem budowy Piramidy Cheops.
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2009, 14:59:41 wysłane przez gralan » Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #102 : Październik 05, 2009, 15:33:12 »

Sam Leszek Matela pisze o energiach, ale jakich? Jakiego rodzaju potencjał najbardziej nas interesuje, zwykły "prąd", czy bardziej skomplikowane i zagadkowe etery?

Wszystkie powinny być "zadarmoche" (nigdy nie wiem co to jest mocha Duży uśmiech), a tajemnice z nimi związane odkryte...


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #103 : Październik 05, 2009, 16:04:34 »

Cytuj
by ukryc przed czytelnikiem prawdziwe przeslanie Ksiazki Leszka Mateli
..to wal, co tam jest ukrywane..
Zapisane
gralan
Gość
« Odpowiedz #104 : Październik 05, 2009, 17:22:18 »

Pozdrawiam serdecznie ,Piramidy i ich wykorzystanie Czesc 4.W piramidach zawarta jest wiedza dotyczaca tzw. wolnej energii, ktorej jeszcze nie udalo sie zbadac. Ci, ktorzy probowali sie nia zajmowac jak np. Wilhelm Reich czy Nikola Tesla zostali zignorowani, a nawt wysmiani przez swiat nauki. Wolna eneria nie dosc, ze posiada niebywala sile( uratowanie ziemi przed zniszczeniem)takze sile uzdrawiajaca. Wolna energia nie jest pochodzenia ziemskiego, lecz jest przekazywana z kosmosu. Wielka Piramida(dom Boga) nie wybudowano na przypadkowym terenie, lecz w miejscu, gdzie znajdowaly sie " zrodla energii, ktore mialy bezposrednie polaczenie z niebem. Piramida otwiera duza przeszczen, ktora chlonie nieprzerwanie wolna energie.Wielka piramida otulona jest niewidzialnymi scianami promieniowania, to m in. dzieki nim efekt oddzialywania piramidy mimo zniszczen i uszczerbkow zostaje zachowany.Przepraszam za Sama.
« Ostatnia zmiana: Październik 06, 2009, 08:11:07 wysłane przez gralan » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #105 : Październik 05, 2009, 19:32:17 »

(..) .Piramida w jezyku Atlantydow oznacza " DOM BOGA ".A zatem bardzo wyrafinowana jest Twoja wypowiedz. "Darmowa energia powinna pozostać darmowa i być dostępna dla każdego człowieka na Ziemi w nieograniczonych ilościach".Z premydytacja wplywasz na sposob myslenie, aby ukryc przed czytelnikiem prawdziwe przeslanie Ksiazki Leszka Mateli oraz Projektu Cheops.Jestem przekonamy ze nalezysz do tej  grupy gawedziarzy, ktozy maja na celu w bardzo inteligetny sposob wyprowadzic wszystkich w pole, bedac za razem dobrym Wujaszkiem Samm.
Poniewz nie produkcja pradu jest glownym celem budowy Piramidy Cheops.
Uważam, że WP ma znacznie szersze zastosowanie niż to o którym Ty myślisz i które przekazujesz. Leszek Matela wspomniał o Nikola Tesli , a ten Pan zajmował się darmową energią - właśnie elektryczną. Moja wypowiedź, którą przytoczyłeś jest parafrazą dosłownej wypowiedzi Nikola Tesli., którego Twój guru, Leszek Matela uhonorował następującą wypowiedzią ( w kontekście pozyskiwania energii ) 
Cytuj
"Opis Arki  kojarzy sie wielu osbom z ogromnym kondensatorem elektrycznym, ktory to -jak obliczono- naladowany w polu elektrostatycznym "ZIEMI"(zakopany w ziemi) moze miec  ,  napiecie nawet 1000V.Przypuszcza sie ze w sarkofagu Komory Krolewskiej gromadzono rowniez enerie kosmiczna olbrzymiej mocy. Energia na ktorej tropie byli m.in Nikola Tesla i Wilhelm Reich"


.. a co do wycieczki osobistej, na którą sobie pozwoliłeś - ciekawi mnie w jakie to pole zamierzam wszystkich wyprowadzić według Ciebie Mrugnięcie
pozdrawiam
"Wujaszek"  East  Mrugnięcie
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #106 : Październik 05, 2009, 20:31:24 »

Mała uwaga techniczna - napięcie 1000V nie jest tak duże dla kondensatora - czasami sami stajemy się takim kondensatorem gdy poprzez potarcie ubrania ładujemy się, po takim naładowaniu gdy dotykamy metalowej, uziemionej części następuje przeskok iskry zwany popularnym "kopnięciem". Przeskok taki ma miejsce gdy róznica potencjałów [to właśnie napięcie] wynosi powyżej 900-1000V.
Natomiast ważną sprawą jest tutaj energia mogąca "zmieścić" się w takim kondensatorze i związana ściśle z tym jego pojemność.
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #107 : Październik 06, 2009, 20:36:44 »

Tesla nie został wcale zignorowany. Wręcz przeciwnie!
Został potraktowany Bardzo poważnie.. aż tak poważnie, że zapadł "się" pod ziemię.
Co nie znaczy że jego projekty równiez. A nie - wręcz przeciwnie.. nadwyraz się rozwijają.

Tesla jest wyrażeniem 'boga' Seta.
AL-Set <> tes-LA > Tesla
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2009, 23:49:11 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #108 : Styczeń 23, 2010, 22:53:01 »

nielicha historia, conie kot Uśmiech)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2010, 23:09:17 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #109 : Styczeń 24, 2010, 18:55:21 »

a mi sie wydaje ze wielka piramide zbudowano po to zeby podnosic poziom wibracji Ziemi a tym samym zamieszkujacych ja istot...wydaje mi sie ze arka byla zwyklym krysztalem - tylko dokladnie zrobionym - biorac pod uwage ze wszystko jest zywe, ze krysztal (skrystalizowana mysli Boga:) to jakgdyby nie wiem jak to powiedziec  - impuls skierowany do Boga - bo jak to wynika ze sw geometrii wszystko ma strukture krystaliczna - i biorac pod uwage moc rezonanswoa wielkiej piramidy ( i jak tez pokazalem ze we wszystkim jest zawarte sw imie Boga sw. tetagram
 jest ogolnie  fraktalem - czyli Bogiem , czyli Bog jest wszystkim i we wszystkim, a wszystko zalezy od poziomu naszej swiadomosci:)


http://img705.imageshack.us/i/75152.png/

http://img717.imageshack.us/i/tetragramaton.jpg/

http://img189.imageshack.us/i/kwiatzycia114.jpg/

http://img251.imageshack.us/i/tetragramatonwpisanzwko.jpg/


http://media.photobucket.com/image/flower%20of%20live/fayemoon88/flower_of_life.jpg

http://4.bp.blogspot.com/_LD8MDyIyRQE/Snrr67M4lKI/AAAAAAAACS0/HLV7gVcWSb8/s320/ezekiel-vision-merkaba.jpg

http://www.holohealth.com/product/images/Flower%20of%20%20Life.jpg

http://img22.imageshack.us/img22/6701/ichthysjhvh.jpg



zastanawialem sie czemu tak bardzo lubie rowery:)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2010, 19:02:35 wysłane przez quetzalcoatl44 » Zapisane
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #110 : Styczeń 24, 2010, 21:51:10 »

Rolę Wielkiej Piramidy wielce przekonująco wyjaśnił Zecharia Sitchin w swoich Kronikach Ziemi.[/i]
Według Sitchina WP była więzieniem dla pierworodnego syna Enki - niejakiego Marduka, który nieźle tu narozrabiał, próbując odzyskać sukcesję władzy nad Ziemią, utraconą w wyniku działań Enlila i jego synów. Ale poza wszystkim była sztuczną górą stanowiącą element systemu nawigacji dla lądujących tu statków Nibirian.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2010, 21:52:47 wysłane przez krzysiek » Zapisane
jeremiasz
Gość
« Odpowiedz #111 : Styczeń 25, 2010, 09:27:49 »

Wielką Piaramidę zbudowno po to aby parę tysięcy lat później można było zarabiać na turystach Uśmiech

pozdrawiam
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #112 : Styczeń 25, 2010, 10:16:33 »

Potwierdzam... sam osobiście dałem prę razy zarobić Duży uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #113 : Styczeń 25, 2010, 10:40:21 »

współczesna technika/technologia nie pozwala właściwie na wybudowanie takiego obiektu z taką samą precyzją jak wielka piramida-
to oznacza tyle,- że nie możemy równać się z jej twórcami..
« Ostatnia zmiana: Styczeń 25, 2010, 10:43:54 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #114 : Styczeń 25, 2010, 12:14:25 »

Cytuj
Według Sitchina WP była więzieniem dla pierworodnego syna Enki - niejakiego Marduka, który nieźle tu narozrabiał, próbując odzyskać sukcesję władzy nad Ziemią, utraconą w wyniku działań Enlila i jego synów.

Naszczęście synowie Enlila nieznaja pewnych szczegółów technicznych.
A nie mogą ich poznać właśnie z powodu tych "szczegółów"..oraz z powodu tego, co oni z kolei narozrabiali.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #115 : Styczeń 25, 2010, 16:54:33 »

Piramida byla wyznacznikiem punktu zwanego "pepkiem ziemi" , punkt mocy przez ktory w najkrutszym promieniu o koreslonych porach roku laczyly sie zespolone energie kosmiczne ( energia Gwiazdy Matki , oraz innych Gwiazd i Planet) zasilajac jadro ziemi w energie.
Tak bylo, kazda Epoka posiadala wlasny "pepek ziemi" ,wlasny.. , to znaczy zalezny od konstalacji ktorej podlegala dana Epoka. Jest to zmienne!.

Wspolczesny "pepek Ziemi znajduje sie w CERGY st. Christophe ( czytajac od tylu YGREC sw. Krzysztofa... kim On byl?) we Francji , wiedza ta jest starannie ukrywana.
Szczerze mowiac Wielka Piramida ma zupelnie inne zadanie wspolczesnie, sluzy rowniez  jako odwrocenie uwagi od tego co dzieje sie w przestrzeni.

To dluga historia , najlepiej jak kazdy sam ja odkryje.
Zrozumienie Enlila i Enkiego? Nikt kto w sercu chowa zawisc , zazdrosc i nienawisc nie odkryje prawdy. Ocenianie i osadzanie kazdego z nich jest kolejna blokada w dojsciu do wiedzy.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
diabolicq
Gość
« Odpowiedz #116 : Styczeń 25, 2010, 20:20:10 »

Jak dla mnie to najbardziej sensowne wyjaśnienia dotyczące piramid można znaleźć w książce "Wojny bogów i ludzi" - Z. Sitchin-a.
Zapisane
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #117 : Styczeń 27, 2010, 22:58:49 »

Właśnie o tym pisałem dzień wcześniej Uśmiech Co ciekawe, Sitchin dopatruje się analogii do Wielkich Piramid i Sfinksa z tzw. Marsjańską Twarzą i pobliskimi jej wzniesieniami, łudząco podobnymi do piramid. A wszystko to sfotografowały marsjańskie sondy Mariner wiele lat temu w rejonie Morza Sydonii. Więcej na ten temat w książce Sitchina Genezis raz jeszcze. Polecam!
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2010, 23:00:04 wysłane przez krzysiek » Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #118 : Styczeń 31, 2010, 22:11:41 »

a rapa nui  to pępek świata.

Tymczasem zimowo powrócę do sprawy windy i wstępowań..
<a href="http://www.youtube.com/v/8VWcqILJam4&amp;hl=pl_PL&amp;fs=1&amp;" target="_blank">http://www.youtube.com/v/8VWcqILJam4&amp;hl=pl_PL&amp;fs=1&amp;</a>


OŁÓWek i PHIóro oraz winda ..inne spojrzenie.
na razie Radzę się nie zapuszczać zbyt daleko w tej-tu linea-kreskówce,
by uniknąć zbędnych materializacji, czy opadania.
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2011, 14:31:32 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Krons
Gość
« Odpowiedz #119 : Luty 09, 2010, 10:23:53 »

Znalazłem coś co powinno was zainteresować.Tekst pochodzi z książki MISTRZ ANIOŁÓW I LUDZI -Edgar cayce.Książka ta przedstawia nieznane informacje za czasów życia Jezusa oraz te jeszcze przed jego narodzinami i oparta jest praktycznie na samych readingach Caycego,w formie powieści.I powiem jedno...ONA TO WYMIATA

  Saloloumn po przyjęciu Judyty na członka "Białego Bractwa" zapoznał ją ze stosowaniem tajemnych praktyk medytacyjnych które umożliwiały przenoszenie się do dowolnego miejsca,bez konieczności przemieszczania ciała.Dla ułatwienia zrozumienia jak przebiega proces eksterioryzacji duszy,pierwsze ćwiczenie przeprowadził razem z Nią.Po wejściu w głęboki stan medytacji porwał ja najpierw w kierunku piramid,a następnie nad morze do biblioteki Aleksandryjskiej.Judyta zdumiona i pełna zachwytu, lotem ptaka zbliżyła się do nie wielkiej zatoki,gdzie zgromadzeni ludzie przeprawiali sie na drugi brzeg Nilu,następnie przeleciała nad Nilem i ujrzała przed sobą ogromne trzy piramidy o gładkich białych ścianach,które lśniły w blasku słońca.Uderzona imponującym wrażeniem,zatrzymała się aby nacieszyć się tym nieziemskim widokiem.Saloloumn przekazał jej telepatycznie,bo tak teraz się porozumiewali że zostały wykonane ponad dziesięć tysięcy lat temu z pomocą Atlantydów.Po zbliżeniu się do piramid Judyta zauważyła wyłaniającego się przed nimi sfinksa.Była to ogromna postać lezącego lwa z głowa człowieka.Saloloumn wyjaśnił ,ze ta kamienna budowla jest prastara i symbolizuje podwójna naturę człowieka - zwierzęcą oraz ludzką.
 - A teraz nie zdziw się Judyto bo przenikniemy do środka Wielkiej Piramidy.
  W tym momencie Judyta zauważyła,że skalne wapienne bloki nie stanowią dla niej przeszkodą i może je swobodnie zgodnie ze swa wolą przenikać.Podążając za Sololumnem ujrzała wznoszący się niski korytarz,który przechodzi w wysoka galerię,po czym niskie przejście z przedsionkiem i wreszcie wysokie pomieszczenie przestrzenne w którym stoi pusty sarkofag.
 - Ten sarkofag będzie świadkiem i dowodem zejścia na ziemie prawdziwego mesjasza - mentalnie przekazywał jej Saloloumn. - Wielu bowiem ogłasza,że zostali powołani do spełnienia tej wielkiej misji,jednak tylko ten jedyny wybrany Pomazaniec dowiedzie potęgi swego ducha
.

Wyjaśnienie:wg. Przekazów Caycego Judyta była córką Fineasa oraz jego żony Elketmy. Byli esseńczykami(co znaczy oczekującymi)w zakonie Białego Bractwa na górze Karmel.Co ciekawe.. w tej książce często spotykałem motyw różnych zdarzeń związanych z liczbą 12!Ale na ten temat tu nie będę się rozpisywał bo by offf się zrobił

Z tego powyższego wynika,że:
- Porojekt Ch. okazuje się być przeterminowanym niewypałem,żeby nie powiedzieć bujdą na resorach
- Piramida przeznaczona jest dla Mesjasza,który z resztą ma zejść na ziemię...już nie długo xD A ludzie uduchowieni mają obowiązek pomóc/służyć w realizacji JEGO planu.
- Owy tajemniczy klucz z rzekomego sarkofagu Cheopsa II również jest jego,a ten cały Cheops teraz robi w swoje eteryczne gacie bo wie,że coś złego wykombinował z tymi zdemoralizowanymi synami Beliara(o których z resztą też coś jest w tej książce napisane) i teraz wie,że czeka go za to kara.En-KI coś o tym wspomniał na jednej z sesji,ale nie powiedział dla czego jest taki przerażony

Pozdrawiam
Krons
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #120 : Luty 09, 2010, 10:47:13 »

Czesc Kronos , a gdzie mozna kupic ta ksiazke? Mam jeszcze 5 dni.

Cos wiem na ten temat.  W B.B. gdy kobieta osiagala srozwoj rowny wymogom tego organizmu nadawano jej imie meskie. Zacierano slady jej kobiecosci.
Dzielo Jezusa zostalo zatrzymane na 2000 lat , po uplywie tego czasu wracamy do mometu zatrzymania go.Byly dwie opcje , dwie drogi , ktorymi moglismy pojsc.
1. Droga wprzedstawiona przez Jezusa.
2. Droga przedstawiona przez Enki.
Ludzkosc przez te 2 tys lat rozwijala sie i miala dokonac wyboru , nie mniej jednak w tym czasie wznowiono dwie linie genetyczne dajac im idetyczne szanse. Dlatego MM miala pierwsza corke Sarene z Jezusem. Pozniej prawnie "zawieszono " to malzenstwo ( w judaizmie istnieje takie prawo) ,stala sie zona jego brata Jakuba i miala z nim druga corke Tamar.
Obydwie staly sie ponownie  matkami dwoch lini rodowych ( jedna jest pramatka MM) by mialy one idetyczne szanse wspolczesnie.
Dzisiaj wiem iz musialo sie tak wydazyc.

Czas tych 2 tys lat byl naszym czasem dokonywania wyboru drogi., Jezus , czy Samuel? Juz wybralismy poszlismy droga ukazana  przez  Jezusa. Tak wiec Enki moze sie "bac" chociaz tak naprawde bedzie to rowniez dla niego szansa rozwojowa. , ale utraci na zawsze szanse wladzy nad ludzkoscia. Taka jest prawda.
A projekt Cheops? W kazdym planie jest ukryty drugi plan , plan Stworcy, Jego madrosc zawsze wygrywa.

Dzieki z gory.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2010, 22:50:02 wysłane przez Kiara » Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #121 : Luty 09, 2010, 10:47:23 »

Kronos ,bardzo to ciekawe co piszesz Chichot podaj może w której sesji Chichot
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Krons
Gość
« Odpowiedz #122 : Luty 09, 2010, 12:48:05 »

Cześć Kronos , a gdzie można kupić ta książkę? Mam jeszcze 5 dni.

Cześć!

Ja załatwiłem ją w nieznanym świecie www.nieznany.pl i chyba jeszcze jest

Cytat: Kiara
Coś wiem na ten temat.  W B.B. gdy kobieta osiągała rozwojowy równy wymogom tego organizmu nadawano jej imię męskie. Zacierano ślady jej kobiecości.

Dokładnie :)A żeby było jeszcze ciekawiej ,narodziny niektórych kobiet przez długi czas owiane były tajemnicą gdyż poczęte zostały z ducha św.Takie rzeczy zdarzały się w tym zakonie częściej niż się Wam wydaje!!!I dla tego tej informacji nie wypuszczano bo by uznano te osoby za ladacznice.Ludzie niezbyt wiele wiedzieli na ten temat...i to jeszcze w tamtych czasach.

Cytat: Kiara
Dzieło Jezusa zostało zatrzymane na 2000 lat , po upływie tego czasu wracamy do momentu zatrzymania go.Były dwie opcje , dwie drogi , którymi mogliśmy pójść.
1. Droga wprzedstawiona przez Jezusa.
2. Droga przedstawiona przez Enki.
Ludzkość przez te 2 tys lat rozwijała sie i miala dokonac wyboru , nie mniej jednak w tym czasie wznowiono dwie linie genetyczne dając im idetyczne szanse. Dlatego MM miala pierwsza corke Sarene z Jezusem. Pozniej prawnie "zawieszono " to malzenstwo ( w judaizmie istnieje takie prawo) ,stala sie zona jego brata Jakuba i miala z nim druga corke Tamar.
Obydwie staly sie ponownie  matkami dwoch lini rodowych ( jedna jest pramatma MM) by mialy one idetyczne szanse wspolczesnie.
Dzisiaj wiem iz musialo sie tak wydazyc.

Tej książki jeszcze do końca nie przeczytałem,ale powiem iż były tam opisywane dwie Maryje.Także nie potwierdzę,czy Jezus był żonaty,czy nie.Eh..przez myśl mi to nie przechodzi :-\A jak już to na pewno nie ze swoja matką bo była by to obelga.Ja nie jestem fanem filmu kod Leonarda D.

Cytat: Kiara
A projekt Cheops? W każdym planie jest ukryty drugi plan , plan Stwórcy, Jego mądrość zawsze wygrywa.

Sugerujesz,że pod jego "szyldy" trafi ktoś hmmm...mądrzejszy Coś

Cytat: chanell
Kronos ,bardzo to ciekawe co piszesz Chichot podaj może w której sesji Chichot

Hmm..na bieżąco z tym nie jestem,ale dobrze jest sprawdzić od 84 w górę

Pozdrawiam
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #123 : Lipiec 28, 2011, 20:29:58 »

edit: niechce misie tłumaczyć - dlatego przenosze do innego wątku.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 28, 2011, 23:58:26 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.075 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

radiomms schoolmonster julandia naszemaluchy forumhumorystyczne