Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 19, 2024, 00:12:25


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 [3] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: POLE SWIADOMOSCI I POLE MORFOGENETYCZNE.  (Przeczytany 39389 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #50 : Wrzesień 25, 2012, 01:56:08 »

O wszystkim decydują fale świetlne , rozszczepianie ich przez pryzmat i przysłony regulujące precyzyjnie ilość światła. Przeanalizujcie dokładnie ten fragment , zastanówcie się jak w tak maleńkim tekście można odczytać tak wielką informację.

Cytuj
“Szyszynka jest organem, który przyjmuje i obrabia geometryczne obrazy Wszechświata. Wszystkie gruczoły połączone są na subtelnym planie z odpowiednimi figurami geometrycznymi, a szyszynka, jak uważają niektórzy mistycy, łączy w sobie wszystkie początkowe formy. Właśnie ten gruczoł pracuje z Kronikami Akaszy, zapisami wszystkiego co odbywa się we wszechświecie.

http://instytutarete.pl/poczytaj/cialo/na-zdrowie/470-szyszynka-tunele-rzeczywistosci-i-2012.html
 

Cała wiedza w ludzkiej świadomości zapisana jest geometrycznymi obrazami, wszyscy naprawdę posiadamy dokładnie te same wzorce zapisu informacyjnego, który jest zdeponowany w polu morfogenetycznym i identyfikowany przez depozyt  szyszynki. Zatem nie jest  ważne w jakim języku wypowiadamy słowa do siebie , one powinny być identyfikowane przez szyszynkę jako wzorzec geometryczny myśli jednakowy dla wszystkich ludzi , bo jego zapis jest identyczny dla nas w polu morfogenetycznym. Zwyczajnie te dwa kody górny w polu i dolny w szyszynce powinny do siebie pasować idealnie w trakcie przekazu myśli.
A tak nie jest... dlaczego? Ja zawsze zadaje pytanie dlaczego i szukam aż znajdę.

Zatem dlaczego? Co powoduje zaburzenie między nadawcą , a odbiorcą? I jak to robi iż to co nadane wzorcowo dochodzi już zmienione , uniemożliwiając odczyt wzorcowi w szyszynce?

Mamy do dyspozycji bardzo proste czynniki biorące udział w tej "zabawie" ; światło , pryzmat, przysłony i przestawienia kątowe odbicia wzorca nadawanego w matrycy, odbioru go oraz zmysły połączone  systemem sieci nerwowej przez impulsy energetyczne.
Reszta to zabawa w tworzenie jak w kalejdoskopie i poznawanie skutków tych doświadczeń.

Jeżeli między polem morfogenetycznym - nadawcą, a szyszynką - odbiorcą umieścimy matrycę przez która przechodzi strumień energii o prawidłowym przekazie ,  a wychodzi zmieniony , przekodujemy informacje , która jest odbierana jako niezrozumiała dla pierwotnego wzorca. Ale jeżeli połączymy mózg z wzorcami matrycy niosącej inny wzorzec i wpoimy nawykowe zachowanie w określonych sytuacjach. To całkowicie przekodujemy styl życia ludzi , którzy potraktują zachowania wyuczone ( wpojone tradycją) ważniejszymi od naturalnych instynktownych zachowań w danej sytuacji.

Reakcje wyuczone mózgu przejmują władzę i priorytet nad naturalnością wzorcową gatunku osiągnięta w trakcie jego rozwoju, połączonego polem morfogenetycznym z rozwojem życia w całym wszechświecie.


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2012, 02:01:10 wysłane przez Kiara » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #51 : Wrzesień 25, 2012, 09:20:45 »

@Kiaro
Cytuj
Jeżeli między polem morfogenetycznym - nadawcą, a szyszynką - odbiorcą umieścimy matrycę przez która przechodzi strumień energii o prawidłowym przekazie ,  a wychodzi zmieniony , przekodujemy informacje , która jest odbierana jako niezrozumiała dla pierwotnego wzorca.

Właśnie w ten sposób, jako filtr , funkcjonuje implant JA.
Zniekształca czystą informację.
Rada na to jest jedna. Obserwuj swój umysł bez oceniania. Obserwuj uważnie, gdyż umysł to jedyne jakie obecnie posiadasz narzędzie komunikacji z Wszechświatem.

Nawet to ,co ludzie nazywają sercem jest wyposażone w umysł (nawet fizycznie posiada ono system nerwowy, coś w rodzaju mózgu)

Czy zatem  Pole Świadomości oraz Pole Morfogenetyczne ( oczywiście to tylko konceptualne nazwy ) nie są sztucznie podzielone umysłem-JA  ?

Tutaj bardziej przemawia ujęcie świadomość=masa=energia bo jest bardziej kompletne i nie zmusza do wymyślania kolejnych tworów-pośredników takich jak dusze, jak anioły, demony i cała plejada pomniejszych gwiazdeczek twórców i stwórców.

Ilu ludzi tyle koncepcji, ale na tym polu właśnie dojdzie wkrótce do przełomu kiedy to nauka już oficjalnie zabierze się za poznawanie świadomości.

Dlaczego szaman nie miałby być świetnym fizykiem świadomości a "cuda" po prostu technologią ? Możliwe, tylko do przekroczenia jest podstawowa bariera - filtr JA .

Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #52 : Wrzesień 25, 2012, 09:49:43 »

@ east mam do Ciebie prośbę , czy możesz opanować swoje natręctwa i nie wpisywać ich pod każdym prawie postem , który ci się z nimi kojarzy? Czy potrafisz uszanować inny punkt widzenia inna wiedzę bez wymuszania podporządkowania jej się twoim wizją? Jeżeli tak , to proszę zrób to. Miej swój temat , a nawet kilka i pisz sobie o swojej wizji JA mnie to nie przeszkadza , masz jaką masz. JA akceptuję w 100%  Twoją odmienność , ale zadaj sobie trud akceptowania również cudzej , bo to co wyprawiasz na forum delikatnie mówiąc zakrawa o dziwaczność.
Żebyś napisał jeszcze tysiące swoich postów dyskredytujących JA to i tak nie wymusisz na nikim zmiany poglądów , bo o tym decyduje każdy sam.
Przekaz swój pogląd , swoja wiedzę inny punkt widzenia , to jest dobre i właściwe ale bez wymuszania jej akceptacji, a naprawdę robisz to twierdząc iż tylko Ty masz rację..  Masz dla siebie , ale nie dla tych , którzy jej zaakceptować nie chcą.
Widzisz JA dziele się moja wiedzą , ale JA nie wymuszam na nikim by stała się jego wiedzą , akceptuję nie przyjmowanie jej, jak również całkowicie inny pogląd i inną drogę realizacji siebie.
Nie można tzw. Twojego "filtra JA" wstawiać we wszystko co Ci się nie podoba , lub czego nie rozumiesz, bo tak nie jest. JA , jak najbardziej jest filtrem  indywidualności  każdego z nas , z tym się zgadzam. Przez ten "filtr" JA , każdy odczuwa i odbiera rzeczywistość trochę inaczej, pomimo wyjściowej identyczności  JEDNI jesteśmy całkowicie odmienni, nie ma we wszechświecie dwóch identycznych Istnień. Dlaczego chcesz zwalczyć naszą odmienność? dlaczego chcesz żeby wszystko było identyczne? Procesy rozwojowe , które juz zaistniąły są niezmienne, przeszłości nie można zmienić, na niej opiera się przyszłość , na cudzie indywidualności w zbiorze podobieństw.
Może spróbuj opanować tą  sztukę bycia równocześnie w czymś i ponad czymś.....

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2012, 09:59:01 wysłane przez Kiara » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #53 : Wrzesień 25, 2012, 11:09:10 »

Cytat: Kiara
Żebyś napisał jeszcze tysiące swoich postów dyskredytujących JA to i tak nie wymusisz na nikim zmiany poglądów , bo o tym decyduje każdy sam.
Przekaz swój pogląd , swoja wiedzę inny punkt widzenia , to jest dobre i właściwe ale bez wymuszania jej akceptacji, a naprawdę robisz to twierdząc iż tylko Ty masz rację..  Masz dla siebie , ale nie dla tych , którzy jej zaakceptować nie chcą.
Widzisz JA dziele się moja wiedzą , ale JA nie wymuszam na nikim by stała się jego wiedzą , akceptuję nie przyjmowanie jej, jak również całkowicie inny pogląd i inną drogę realizacji siebie.

Przyganiał kocioł garnkowi, jak mówi stare przysłowie. Chichot

A tak na marginesie, moje JA nie czuje się w najmniejszy sposób przymuszane przez easta.
Forum jest publiczne i istnieje swoboda wyrażania swojej myśli. Dlaczego zatem ograniczać
tą możliwość eastowi? Nie widzę powodów.
Tym bardziej, że pisze mądrze, chociaż ogólna koncepcja nie dla każdego jest do przyjęcia.
I nikt, kto nie chce, nie przyjmuje jej przecież. Zatem, gdzie przymus? Ja go nie dostrzegam.

Natręctwa? O, tu już wkraczamy w sferę psychiatrii… nie podejmuję się diagnozy easta
pod tym kątem. Duży uśmiech

No i w polu świadomości jest miejsce na każdą myśl, każde inne spojrzenie.
Bez tej inności  świadomość by się ukisiła. Więc szuka innowacji. I tyle.  Mrugnięcie
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #54 : Wrzesień 25, 2012, 11:20:25 »

Ta dyskusja zmierza wprost do "wyraź siebie" Mrugnięcie

@ east mam do Ciebie prośbę , czy możesz opanować swoje natręctwa i nie wpisywać ich pod każdym prawie postem , który ci się z nimi kojarzy? Czy potrafisz uszanować inny punkt widzenia inna wiedzę bez wymuszania podporządkowania jej się twoim wizją?
Kiaro, od ponad 6 ciu lat projektujesz tutaj swoje wizje w każdym temacie. Nie ma posta, abyś nie wklepała weń czegoś o depozytach , iskierkach czy miłości. Czemu odmawiasz tego samego innym użytkownikom forum ?

Użytkownik east aktualnie dopiero od Marca 2012 r opisuje to ,co widać inaczej niż wcześniej. I już coś Ci nie pasuje ?

Co Ciebie tak drażni, że nie potrafisz tego znieść ?

Tak czy inaczej są różne punkty widzenia poprzez które widać to , co się przejawia .

Cytuj
.... zadaj sobie trud akceptowania również cudzej , bo to co wyprawiasz na forum delikatnie mówiąc zakrawa o dziwaczność.
"Dziwaczne" jest całe to forum zatem nie odstaje to co tu użytkownik east wypisuje od średniej "krajowej" Mrugnięcie

Cytuj
Żebyś napisał jeszcze tysiące swoich postów dyskredytujących JA to i tak nie wymusisz na nikim zmiany poglądów , bo o tym decyduje każdy sam.
Nie ma wymuszenia, a tylko opisywanie  tego jak jest, a to z kolei właśnie oddziaływuje i drażni "ktosiów" ,którym się wydaje, że decydują sami Mrugnięcie
Jest okazja abyś wreszcie to zobaczyła. Ostatecznie pomijaj w wypowiedziach easta wszystko co Cię nie interesuje i będzie spokojnie.

Cytuj
Przekaz swój pogląd , swoja wiedzę inny punkt widzenia , to jest dobre i właściwe ale bez wymuszania jej akceptacji, a naprawdę robisz to twierdząc iż tylko Ty masz rację.. 
Kiaro właśnie sama robisz dokładnie tak, jak zarzucasz "mnie" i to od znacznie dłuższego czasu, bo od samego początku (6 lat), a jakoś ludzie Ciebie tolerują. Naucz się w końcu tej tolerancji dla innych. Być może właśnie po to pojawily się te posty easta Mrugnięcie

Sama wiesz, że jak czujesz to ,co wewnątrz rezonuje to pojawia się potrzeba podzielenia się tym z całym światem. Dzielisz się opisujac wydarzenia i swoje ich interpretacje .
Przekazujesz interesujący punkt widzenia i to wszystko.
Tak samo potraktuj easta. Zobacz, że Ptak, czy Przebiśnieg nie mają problemów z akceptacją i to pomimo, że uważają inaczej. Daje to coś do myślenia ?
Cytuj
Masz dla siebie , ale nie dla tych , którzy jej zaakceptować nie chcą.
Nie dla siebie bo JA nie istnieje, ale dla tych ,którzy nie chcą jest to szansa na rozpoznanie tego, co ich drażni.

Cytuj
Widzisz JA dziele się moja wiedzą , ale JA nie wymuszam na nikim by stała się jego wiedzą , akceptuję nie przyjmowanie jej, jak również całkowicie inny pogląd i inną drogę realizacji siebie.

Masz na to po prostu "wyczesane" i się nie przejmujesz co o Tobie piszą czy myślą inni , a zatem kontynuujesz robić swoje. Pozwól każdej osobie na to samo i nie będzie problemu.

Cytuj
Nie można tzw. Twojego "filtra JA" wstawiać we wszystko co Ci się nie podoba , lub czego nie rozumiesz, bo tak nie jest.
Tak czy inaczej jest jakiś filtr, jakieś przekłamanie, coś co przeinacza informację i z tym się chyba zgodzisz. To "coś" można różnie nazywać oczywiście, ale w sumie, ponieważ rozpoznanie tegoż pochodzi z umysłu człowieka to jednocześnie jest owo "coś" wspólnym mianownikiem i ze względu na fakt pochodzenia z umysłu właśnie nazwane zostało "filtrem-JA" . Być może to zespół filtrów .
Cytuj
JA , jak najbardziej jest filtrem  indywidualności  każdego z nas , z tym się zgadzam. Przez ten "filtr" JA , każdy odczuwa i odbiera rzeczywistość trochę inaczej, pomimo wyjściowej identyczności  JEDNI jesteśmy całkowicie odmienni, nie ma we wszechświecie dwóch identycznych Istnień.

To iż nie ma dwóch identycznych form przejawionych NIE zależy od tego JA. Liście się różnią, robaki się różnią, każde drzewo jest nieco inne. Kamienie się różnią. Nie ma w tych formach żadnego JA. Tylko u ludzi ów filtr dodatkowo gmatwa rzeczywistość.
Cytuj
Dlaczego chcesz zwalczyć naszą odmienność? dlaczego chcesz żeby wszystko było identyczne?
Nie nie chcę ,bo nie ma komu chcieć zwalczać Duży uśmiech
Człowiek odmiennie reaguje na te same bodźce, ale nie z powodu JA. Nie ma tu walki z odmiennością, albo parcia na identyczność, tylko rozpoznanie, że DODATKOWO bezsensowny filtr JA jeszcze przekręca i przekłamuje tą odmienność naturalną, wrodzoną.

Nie widzisz, że jest to całkowicie zbędne obciążenie dla organizmu ?

Cytuj
Może spróbuj opanować tą  sztukę bycia równocześnie w czymś i ponad czymś.....
O i tu rezonuje. Medytacja to stan bycia poza czymś nawet, jeśli się uczestniczy w tym czymś. To sztuka patrzenia w nieskończoność bez zmrużenia powieką podczas, gdy ego czy JA szaleją szamocząc się na swoim popapranym poziomie.

Jednakże właśnie tą szamotaninę należy postawić w świetle "ponad" ("poza") i obserwować aż do rozpuszczenia się.
Bo wtedy z tej Przestrzeni "ponad"("poza) dopier wyłania się naturalna , bezosobowa i niewymuszona Jednosć
Czego i Tobie życzę.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #55 : Wrzesień 25, 2012, 12:24:23 »

Odzieranie Ludzi z ich JA jest pozbawianiem ich własnej mocy kreowania swojej przyszłości. Można wedle swojego wyboru doświadczać takiej opcji , ale bardzo niewłaściwym i nagannym wobec dobra jest usiłowanie odbieranie Ludziom wiary w siebie w swojej mocy działanie i wtłaczanie ich w niemoc decyzjonalności o swojej przyszłości.
To jest naganne w oczach Zaświatów.

Różnica miedzy moim a esta pisaniem o JA jest zasadnicza, polega na moim wzmacnianiu Indywidualności Istoty wcielonej prezentującej się przez trzy aspekty swojego JA. On zaś usiłuje systematycznie wiarę  ludzi w siebie odebrać ogałacając ich z wiedzy o możliwościach swojej decyzjonalności indywidualnej w kreacji i mocy jej zaistnienia. tworząc z Ludzi bezwolne istoty uzależnione jedynie od wiatru powiewu. a Ludzie wiatr życia nauczyli się brać w żagle woli i płyną tam gdzie myśl ich prowadzi i radość wzywa.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #56 : Wrzesień 25, 2012, 14:36:19 »

Cytat: Kiara
Różnica miedzy moim a esta pisaniem o JA jest zasadnicza, polega na moim wzmacnianiu Indywidualności Istoty wcielonej prezentującej się przez trzy aspekty swojego JA. On zaś usiłuje systematycznie wiarę  ludzi w siebie odebrać ogałacając ich z wiedzy o możliwościach swojej decyzjonalności indywidualnej w kreacji i mocy jej zaistnienia. tworząc z Ludzi bezwolne istoty uzależnione jedynie od wiatru powiewu. a Ludzie wiatr życia nauczyli się brać w żagle woli i płyną tam gdzie myśl ich prowadzi i radość wzywa.

Jeszcze większym ogałacaniem ludzi z ich wiary w swoją decyzjonalność jest ukazanie ich,
jako pozbawionych iskry bożej, duszy, czy możliwości rozwoju oraz dalszego istnienia po śmierci.
To jest dopiero wielomiliardowe „ludobójstwo”. Ostateczne odebranie nadziei dla większości żyjących
na Ziemi istot. Kto ma w tym interes? I gdzie dowód, że tak jest?
Bo spotkało się na swojej drodze istotę, a nawet choćby i parę istot, które odpowiadają utrzymywanemu
w umyśle wizerunkowi androida/syntetyka?

Oj, dużo złego czyni ezoteryka. Hitler też korzystał z idei wyższości jednej rasy nad drugą.
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #57 : Wrzesień 25, 2012, 14:42:23 »

Odzieranie Ludzi z ich JA jest pozbawianiem ich własnej mocy kreowania swojej przyszłości. Można wedle swojego wyboru doświadczać takiej opcji , ale bardzo niewłaściwym i nagannym wobec dobra jest usiłowanie odbieranie Ludziom wiary w siebie w swojej mocy działanie i wtłaczanie ich w niemoc decyzjonalności o swojej przyszłości.
Dlaczego ? Jeśli wierzysz tak mocno w swoje JA to się w nim obronisz, nic Ci się złego nie stanie, ani nikomu. Czemu złem miałoby być pokazywanie odmiennego punktu widzenia ? -  tego jak jest i tego, co jest iluzją . Skoro Zaświat taki kochaniutki, to czemu nie może ścierpieć, kiedy pisze się o rozpoznaniu iluzji ?

Cytuj
To jest naganne w oczach Zaświatów.
Tutaj akurat nie ma zdziwienia. Podstawą ich wyżywienia jest Świadomość dostępna dla nich poprzez to, że JESTEŚ.

Świat się zmienia , wszystko będzie inaczej, ale właśnie w tym momencie wkraczają ONI utrwalając Ciebie, bo jesteś gwarancja ich istnienia. Bez Ciebie nie zaistnieją żadne dogmaty, żadne religie ,nawet te zaświatowe. Natomiast przemiana wszystkiego co istnieje nie może naruszyć wolnej woli i tylko tutaj znajduje się "okienko" przez które "oni" mogą się przedostać dalej. Wraz z Tobą.
Dlatego jest taka teraz walka o człowieka, o słuchaczy , wśród przeróżnych opcji "zaświatowych".

Cytuj
On zaś usiłuje systematycznie wiarę  ludzi w siebie odebrać ogałacając ich z wiedzy o możliwościach swojej decyzjonalności indywidualnej w kreacji i mocy jej zaistnienia
Im szybciej odkryjesz kim nie jesteś, człowieku, im szybciej rozpoznasz iluzje, tym szybciej nastąpi wyzwolenie z kajdan uzależnień od " potrójnych aspektów JA " czy innych więzień bez krat.

Tak, wiara w siebie jest zbędna. Nie wierzę w Ciebie, ani Tobie. Nie wierzę "sobie". Nie ma komu wierzyć po prostu Duży uśmiech
Przy czym to nie stoi w sprzeczności z życiem, z nurtem, który się przejawia, z przepływem energii przez ciało i umysł. To nie przeczy miłości do wszelkiego istnienia, ba - to rozpoznanie iluzji dopiero otwiera na życie nierozdzielone od tu i teraz.

 Na reszcie pojawiła się możliwość, aby nic nie cenzurowało tego przejawiania się życia i nie oddzielało od jego sedna.

Myśli się zmienią, inna jakość wpłynie do umysłu , więcej spokoju, mniej pogoni za iluzjami tego świata w którym króluje JA - to coś, co dyktuje jak ma wyglądać życie , kto jest godny ,a kto niegodny, ile znaczy i czy znaczy albo kto ile jest wart, czy dokąd należy a gdzie nie należy iść - według wymyślonych systemów wartości.

 Dość już niewolnictwa , które zaczyna się tam "za oczami" Duży uśmiech które czytają teraz ten tekst.

To nie oznacza nieodpowiedzialności. Nie ma komu być nieodpowiedzialnym. Nie oznacza braku troski, bo wszak zwierzęta też się troszczą o siebie na wzajem, a nie posiadają kontrolera JA ( mają instynkty, tak samo jak ludzie).

Cytuj
tworząc z Ludzi bezwolne istoty uzależnione jedynie od wiatru powiewu. a Ludzie wiatr życia nauczyli się brać w żagle woli i płyną tam gdzie myśl ich prowadzi i radość wzywa.
Nie jesteś bezwolny człowieku- bo nie jesteś w ogóle Uśmiech  Co więcej , wolność od dyktatora w głowie znosi bezwolność w której do tej pory tkwiłeś.

Nie ma dla Ciebie żadnych dróg wytyczonych przez tych, co wiedzą lepiej jak to wszystko ma wyglądać .

Życie się przejawia, w końcu to poczuj. Ono przemawia właśnie TERAZ. Pole Świadomości to "ty", to co przepływa jak rwąca rzeka ,czego nie da się złapać i zdeponować w wymyślonym graalu.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #58 : Wrzesień 25, 2012, 14:45:43 »

Syntetykach , lub inaczej ludziach bez iskier życia piszemy w innym temacie, nie jest to mój wymysł , jest ogólnie znany , może nie propagowany zbytnio. Nie mniej jednak ja się z nim zgadzam całkowicie.
Zgoda z istnieniem takich ludzi nie jest odbieraniem im godności życia ni pozbawianiem niczego w obliczu posiadających iskrę życia. O czym pisałam wielokrotnie i podkreślę to jeszcze raz iż ludzie urodzeni na ziemi ( niezależnie od swojej ludzkiej formy) maja te same prawa zgodne z istniejącymi tu.
Zatem Twoje insynuacje , są kolejnymi bezpodstawnymi oskarżeniami mnie o jakieś niegodziwości.
Dodam iż tak spotkałam takie osoby , znam je bardzo dobrze inne mniej dobrze , nigdy ich nie dyskryminowałam i nigdy tego nie zrobię. Mają identyczne prawa do życia jak wszyscy ludzie pomimo swojej odmienności.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #59 : Wrzesień 25, 2012, 15:06:30 »

Ja nie piszę o dyskryminacji w potocznym rozumieniu tego słowa ani o prawach żyjących istot. 
Piszę o odebraniu nadziei tym, którzy uwierzą w możliwość bycia androidem. Czyli nie człowiekiem,
chociaż nazywasz ich ludźmi.
To, że taką tezę głosi wielu ezoteryków, tym bardziej nie świadczy dobrze o tej dziedzinie.
Niektóre teorie są chorym rojeniem umysłów i niosą dużo złego. Tym bardziej, że zwyczajnie
brak dowodów. Należałoby zastanowić się czyim produktem jest ezoteryka?
Czy czasem nie tych, co wdrażają NWO?   

I o nic Cię nie oskarżam, zwracam jedynie uwagę na problem głoszenia niebezpiecznych idei.
Które potem materializują się w życiu.

==========================================

Cytat: motto Szmera
Jestem tylko Androidem... tak mi Kiara powiedziala... nie musisz ze mną rozmawiać   

Czyżby pierwsza, ujawniająca się ofiara ‘kiaryzmu’?  Duży uśmiech
A jednak było konkretne wskazanie, skoro powiedziała…

Na szczęście trafiło na człowieka zbyt świadomego, by w to uwierzył.

Scaliłem posty
Darek
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2012, 18:54:00 wysłane przez Dariusz » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #60 : Wrzesień 25, 2012, 15:32:56 »

Wskakuje na chwileczke z mala dygresja. Ci, ktorzy sa androidami nie wiedza o tym, to automaty do spelniania roznych funkcji na uslugach panstwa orwellowskiego. W formie zenskiej to gynomedy. Ziemia to jedna wielka ferma "kurza" i wlasnie nie wiem, czy te androidy i gynomedy wyposazeni sa w zdolnosci rozrozdcze, czy tylko sa noisicielami plodow, czy tez sterylni.
Domyslam sie... tylko.

Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #61 : Wrzesień 25, 2012, 16:23:25 »

..w "Łowcy androidów" część była nieświadoma, ale co poniektórzy byli i to jak najbardziej,-
bo jeżeli nie mogą się naturalnie reprodukować- to wszyscy są z próbówki, tudzież z inne *ówki Mrugnięcie 
Tak w ogóle można być zwykłym humanero i nie obudzić się przez całe życie-


"Większość ludzi tak naprawdę nie żyje tylko gra w grze zwanej „przetrwanie” lub „kto zgarnie więcej”. Zawsze dziwiło mnie jak to możliwe by ludzie przez całe swoje życie nie obudzili się choć na chwile, będąc otoczonym przez niezliczone ilości niewytłumaczalnego piękna cudów w każdej sekundzie naszego życia, respektując przy tym bardziej pieniądze(kawałek papieru) za który można kupić kawałek nieskończonej i nieograniczonej niczym fizycznego odbioru holograficznego wszechświata, od dających nam potencjał rozwojowy bloków zdarzeniowych, przygotowujących i jednocześnie rozwijających nas do dalszej wędrówki w kierunku maratonu nieokiełznanego w swej abstrakcyjności źródła wszechrzeczy. "
http://prisonerofmind.blog.onet.pl/
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
ptak
Gość
« Odpowiedz #62 : Wrzesień 25, 2012, 16:46:55 »

Cytuj
"Większość ludzi tak naprawdę nie żyje tylko gra w grze zwanej „przetrwanie” lub „kto zgarnie więcej”. Zawsze dziwiło mnie jak to możliwe by ludzie przez całe swoje życie nie obudzili się choć na chwile, będąc otoczonym przez niezliczone ilości niewytłumaczalnego piękna cudów w każdej sekundzie naszego życia, respektując przy tym bardziej pieniądze(kawałek papieru) za który można kupić kawałek nieskończonej i nieograniczonej niczym fizycznego odbioru holograficznego wszechświata, od dających nam potencjał rozwojowy bloków zdarzeniowych, przygotowujących i jednocześnie rozwijających nas do dalszej wędrówki w kierunku maratonu nieokiełznanego w swej abstrakcyjności źródła wszechrzeczy. "

Myślę, że nie ma świecie człowieka, który by chociaż raz nie poczuł dogłębnie, przenikającego go
poczucia piękna i cudu, jakim jest życie. Gonitwa za dobrami materialnymi, to uwarunkowania
cywilizacyjne narzucone przez System.
Nie pozbawiają one jednak ostatecznie człowieka tej cząstki, która jest treścią jego istoty.
Bo czyż da się wyeliminować świadomość? Bez niej nie byłoby życia.

Zatem, cywilizacje upadają, człowiek podąża dalej.  Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2012, 16:48:11 wysłane przez ptak » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #63 : Wrzesień 25, 2012, 16:52:41 »

Z tego co ja wiem to wszczepiano gotowe do zapłodnienia jajeczka tym kobietą i bardzo często zabierano im je w okresie 3/4 miesiące życia płodowego. część z dzieci rodziły ,a część hodowana była w inkubatorach.

Z tego co wiem zdecydowana większość to klony , jednak technologia używana nie jest przez nas widziana ze względu ograniczony kontakt z inną wibracja niż widoczne przez nas pasmo fal.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #64 : Wrzesień 25, 2012, 16:53:01 »

..jakby ci to napisać @Ptaku,-
można świadomie śnić, a nawet nieświadomie żyć Duży uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #65 : Wrzesień 25, 2012, 16:59:17 »

Dodam do tego co napisał poprzednik, ze można nieświadomie dla świadomości zewnętrznej pracować w pocie czoła na innych planach Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #66 : Wrzesień 25, 2012, 17:05:06 »

Cytat: Songo1970

..jakby ci to napisać @Ptaku,-
można świadomie śnić, a nawet nieświadomie żyć Duży uśmiech

Można. Duży uśmiech Tym bardziej, że jak wynika z poniższego filmiku, życiowe wybory sterowane są
przez nieświadomość. Ale i w nieświadomości jest ŚWIADOMOŚĆ.  Chichot
<a href="http://www.youtube.com/v/Q46KrKxBSlI?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/Q46KrKxBSlI?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Q46KrKxBSlI

...i zgadzam się również z tym, co napisał wyżej PrzebiśniegMrugnięcie

zrobiłem ramkę- songo
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2012, 17:16:13 wysłane przez songo1970 » Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #67 : Wrzesień 25, 2012, 18:18:18 »

I tu przypomina mi się znana opowieść o trzech mnichach: w sumie to wszyscy mają rację, tylo co ztego wynika?
Może ktoś nieco podsumuje to klikanie.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #68 : Wrzesień 25, 2012, 19:36:48 »

Wynika, że tym trzem mnichom przydała by się zakonnica Duży uśmiech
Tez by miała rację Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #69 : Październik 03, 2012, 22:33:45 »

rezygnacja z gry to zyskanie swiadomosci Uśmiech to strach , geny i memy - swiadomosc powinna nad nimi panowac Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2012, 22:38:14 wysłane przez quetzalcoatl44 » Zapisane
Strony: 1 2 [3] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.07 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

1sdh miastomorthal improwicze lolwfpolska turback