Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 25, 2024, 18:37:12


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: bojkot szwajcarii  (Przeczytany 8589 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
quetzalcoatl44
Gość
« : Luty 26, 2010, 10:01:07 »

jednak znalazl sie jeden sprawiedliwy:) - mi wprawdzie chodzi o inne srodki i inne cele ale od czegos trzeba zaczac?Uśmiech


http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,7603746,Kadafi_wzywa_do_dzihadu_przeciwko_Szwajcarii.html
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1 : Luty 26, 2010, 11:16:27 »

jednak znalazl sie jeden sprawiedliwy:) - mi wprawdzie chodzi o inne srodki i inne cele ale od czegos trzeba zaczac?Uśmiech


http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,7603746,Kadafi_wzywa_do_dzihadu_przeciwko_Szwajcarii.html

Chyba raczysz zartowac?  Od kiedy osobe nawolujaca do wojny niszczenia i zabijania nazywamy sprawiedliwym?
Kazde zycie jest swietoscia , poszanowanie go i uratowanie jest gestem sprawiedliwosci wobec tego zycia i siebie , ale nie nawolywanie do wojny religijnej.

A juz Kadafi opinni sprawiedliwego nie niesie ( obciaza go przeszlosc) a co za tym idzie niesc mogl nie bedzie.
Jezeli pojawiaja sie konflikty , nalezy je starac sie rozwiazywac pokojowo , a nie nawolywac do wojny, ktora zawsze niesie smierc niewinnych ludzi i zniszczenia.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2010, 11:17:09 wysłane przez Kiara » Zapisane
muszin
Gość
« Odpowiedz #2 : Luty 26, 2010, 14:25:08 »

Ale on nie nawołuje do konfliktu zbrojnego Uśmiech tylko do pokojowego Jihadu Uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #3 : Luty 26, 2010, 14:34:33 »

Ale on nie nawołuje do konfliktu zbrojnego Uśmiech tylko do pokojowego Jihadu Uśmiech

Jihadu to wojna , wojna , to konflikt zbrojny w ktorym gina ludzie , to nie jest pokojowa parada wyznawcow Koranu.Podstawa jest zabijanie innowiercow , ktorzy ich zdaniem stoja na drodze do szerzenia ich religji.
Czy naprawde widzisz w tym pokojowe rozwiazania? Ja nie.
Lepiej jest nie propagowac takiej polityki.

http://pl.wikipedia.org/wiki/D%C5%BCihad.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Wojna_religijna

Wojny religijne to fanatyzm najwyzszego stopnia , sporo ich bylo w naszej historji , stop im.

Kiara. Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2010, 14:38:40 wysłane przez Kiara » Zapisane
muszin
Gość
« Odpowiedz #4 : Luty 26, 2010, 15:28:49 »

Ale ten przywódca każe poprostu bojkotować wszystko co szwajcarskie :

"- Masy muzułmanów muszą wyjść na wszystkie lotniska w krajach muzułmańskich i nie dopuścić do lądowania szwajcarskich samolotów, do wszystkich portów, by nie cumowały tam szwajcarskie statki, sprawdzić wszystkie sklepy i stragany, aby nie sprzedawano tam szwajcarskich towarów - apelował."


Nie ma tu zabijania innowierców może i Islam się zmienia Chichot
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2010, 15:29:53 wysłane przez muszin » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #5 : Luty 26, 2010, 15:35:19 »

Ale ten przywódca każe poprostu bojkotować wszystko co szwajcarskie :

"- Masy muzułmanów muszą wyjść na wszystkie lotniska w krajach muzułmańskich i nie dopuścić do lądowania szwajcarskich samolotów, do wszystkich portów, by nie cumowały tam szwajcarskie statki, sprawdzić wszystkie sklepy i stragany, aby nie sprzedawano tam szwajcarskich towarów - apelował."


Nie ma tu zabijania innowierców może i Islam się zmienia Chichot

Wyjscie na lotniska jest zagrozeniem zycia i dla wychodzacych i dla przylatyjacych , sa to poczatkowe ogniska zapalne , ktore stana sie umocnieniem innych interwecji.

Islam ma swoje niezmienne zasady w innym wypadku nie byl by Islamem.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2010, 15:35:55 wysłane przez Kiara » Zapisane
muszin
Gość
« Odpowiedz #6 : Luty 26, 2010, 15:52:17 »

W sumie i tak pewnie ich tam nie wpuszczą Chichot
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #7 : Luty 26, 2010, 16:35:41 »

W sumie i tak pewnie ich tam nie wpuszczą Chichot

I oby sie tak stalo , by cudza madrosc wziela gore nad emocjonalnymi podburzaniami do niezgody miedzy ludzmi.

Juz dosyc istnien ludzkich zaplacilo swoim zyciem za rozgrywki polityczne przywodcow.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2010, 16:36:14 wysłane przez Kiara » Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #8 : Luty 26, 2010, 16:49:01 »

to byl troche zart z mojej strony, o ile jeszcze z tych rzeczy mozna zartowac..tz jestem za bojkotem szwajcarii i bojkotem CERN - chociaz nie wiadomo co to jest jak i czym jest cala Szwajcaria..oczywiscie ze zycie jest swiete - ale oni szafuja zyciem calej planety (bo tego eksperymentu  nie mozna przewidziec - a wszystko na to wskazuje ze moze byc roznie) - wiec w tym przypadku slowa Kadafiego uwazam za uzasadnione choc on o tym mowil z zupelnie innych powodow...A Ty Kiara jaki mialabys inny pomysl odnosnie tego tematu?
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #9 : Luty 26, 2010, 17:06:19 »

to byl troche zart z mojej strony, o ile jeszcze z tych rzeczy mozna zartowac..tz jestem za bojkotem szwajcarii i bojkotem CERN - chociaz nie wiadomo co to jest jak i czym jest cala Szwajcaria..oczywiscie ze zycie jest swiete - ale oni szafuja zyciem calej planety (bo tego eksperymentu  nie mozna przewidziec - a wszystko na to wskazuje ze moze byc roznie) - wiec w tym przypadku slowa Kadafiego uwazam za uzasadnione choc on o tym mowil z zupelnie innych powodow...A Ty Kiara jaki mialabys inny pomysl odnosnie tego tematu?

Ja jestem przeciwnikiem wojen ,na podstawie relacji Zydow wiem co znaczy religijna wojna. Mowie temu STOP!
CERN chocby nie wiem co robili juz zakonczyl swoje negatywne mozliwosci. W tej czestotliwosci , w ktorej jestesmy obecnie nie zadzialaja jego zamiary.
Do tego trzeba mocy energetycznej ,ktorej juz nie ma.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2010, 17:06:50 wysłane przez Kiara » Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #10 : Luty 26, 2010, 17:16:04 »

dopoki to dziala dla mnie to nie jest pewne - niech lepiej to wylacza (wtedy napewno zabraknie im energii:), albo niech kilka panstw sie wytcofa z tego eksperymentu, albo poprostu wyrazic swoj sprzeciw - jezeli przeciwko czemus protestowac to to jest napewno dobry powod prostestu - albo chociazby zeby zamanifestowac swoje poparcie dla swiatla:) - tz niech w koncu przyznaja ze wszystko jest swiatlem:)
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #11 : Luty 26, 2010, 17:38:16 »

dopoki to dziala dla mnie to nie jest pewne - niech lepiej to wylacza (wtedy napewno zabraknie im energii:), albo niech kilka panstw sie wytcofa z tego eksperymentu, albo poprostu wyrazic swoj sprzeciw - jezeli przeciwko czemus protestowac to to jest napewno dobry powod prostestu - albo chociazby zeby zamanifestowac swoje poparcie dla swiatla:) - tz niech w koncu przyznaja ze wszystko jest swiatlem:)

A Ty myslisz iz to nadal dziala? Cos Ty, ja mysle ze nie , bo nie ma mocy , nie moze byc uruchomione zeby zadzialalo.
Jak znajde chwilke to Ci opisze na pw. co to bylo i czym mialo byc naprawde.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2010, 17:38:50 wysłane przez Kiara » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #12 : Luty 26, 2010, 17:38:27 »

Ciężko w oficjalny stanowisku islamu - jego doktrynie - doszukać się zachęceń i przyzwolenia do zabijania "niewiernych". Tragiczne są natomiast niektóre z interpretacji. Dżihad w pierwotnym założeniu i znaczeniu stanowił rozszerzanie/rozwijania religii islamskiej zarówno wewnątrz samego siebie jak i otoczenia, lecz bez przemocy. W KK odpowiada to ewangelizacji. Zbrojną walkę o podłożu religijnym określa termin "kital" - o ile nie przekręciłem.

Dowodem na to, że winna jest interpretacja osób o złych zamiarach w ramach jakiejś chorej wizji, może świadczyć, że dżihad ogłoszono podczas walki Irak-Iran... naprawdę trudno określić która strona konfliktu byłaby "niewierną"...
Zgadzam się natomiast, że łatwo rozbudzić emocje i o nieszczęście nietrudno, dlatego lepiej byłoby ewentualnie nawoływać jednak do bojkotu niż dżihadu.

Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #13 : Luty 26, 2010, 17:51:26 »

ja nawoluje do bojkotu i bede jeszcze nawolywal, bo to mi sie zupelnie nie podoba:) - cyt, cytaty z pisma sw ktore w jednoznaczny sposob mozna z tym powiazac - pozatym te ich loga 666 - sziwa itd - kiepsko to wyglada Zły

ok Kiara to napisz mi co to mialo byc?? - wiem jedno ze za rok mam byc eksperyment LHC z pelna moca - ze narazie jest cicho to nic nie znaczy - przed burza zawsze jest cicho..



ps. Islam to byla wielka cywilizacja i kultura - a doznali upadku - tz przegrali z zachodem poniewaz nei rozwijali techniki tak jak biali - nie ingerowali w nature...Ja szanuje Islam i ich prawa - moze niektore sa za surowe za to u nas kompletnie wszystko stoji na glowie...co do traktowania kobiet to wbrew obiegowej opini - w zadnej kulturze na swiecie nikt nie pozostawil piekniejszego pomnika milosci:)

http://1.bp.blogspot.com/_UDlvb7fKIqk/SJg19pM4qzI/AAAAAAAAB8s/3X7CBzsOipU/s400/TadzMahal2.jpg
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2010, 18:00:32 wysłane przez quetzalcoatl44 » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #14 : Luty 26, 2010, 18:05:48 »

Pomniki milosci nie buduje sie z kamienia , tylko z przezywania jej wspolnego z ukochana osoba.

Milosc to wolnosc z milosci i dla milosci , w Islamie jej nie ma.

Piekne deklaracje na papierze to zbyt malo , zycie pelne milosci tymi deklaracjami jest pomnikiem najtrwalszym.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #15 : Luty 26, 2010, 18:09:12 »

 ok poprostu chodzilo mi o to ze bardzo lubie sztuke islamu:)
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #16 : Luty 26, 2010, 18:21:04 »

ok poprostu chodzilo mi o to ze bardzo lubie sztuke islamu:)

Sama budowla jest naprawde bardzo piekna , mozna sie nia zachwycac, to prawda.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2010, 18:21:38 wysłane przez Kiara » Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #17 : Luty 26, 2010, 18:50:34 »

Kadafi- to stary narkoman. Juz myslalam ze zakonczyl swoja dzialalnosc, a tu ni z tad, ni zowad obudzil sie
i do dziela.  Moze to jego ostatnie podrygi.
Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #18 : Luty 26, 2010, 20:00:07 »

moze Kadafi to narkoman, ale ci z Cernu napewno biora cos mocniejszego:)
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #19 : Luty 26, 2010, 21:02:28 »

Kadafi był swojego czasuciężko chory, wręcz umierający, ale widocznie ODŻYŁ Duży uśmiech
Eskalacja nietolerancji jest komuś potrzebna, gdzie szukać dna? Ile to dno ma pod sobą warstw?
Czy pies goni ogon, czy ogon goni psa?


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #20 : Luty 26, 2010, 21:53:13 »

W pewnych latach,moja znajoma byla pielegniarka i wyjechala do pracy do Kadafiego. Przez pewien okres pracowala w szpitalu, potem coraz czesciej byla wolana do opieki nad ojcem Kadafiego. Byli bardzo zadowoleni z jej pracy, Mlody Kadafi postaral sie o zabranie jej papierow, ze nawet na odwiedziny do Polski nie pozwolil jej pojechac. Miala zapewnione wszystko, choc niekiedy miala strach czy powroci do domu. Historia sie zakonczyla dla niej pozytywnie,ojciec mlodego Kadafiego zmarl, a ona powrocila do domu.
Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #21 : Luty 26, 2010, 23:12:28 »

czyli nie ma chetnych do bojkotu szwajcarii? Zły


a to jest czlowiek odwazny:)

http://wiadomosci.onet.pl/2139255,12,amerykanskie_wladze_przepraszaja_kadafiego,item.html


nie chodzi mi o dzichad ale o protest i to ze materia zbudowana jest ze swiatla:)
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2010, 15:48:21 wysłane przez quetzalcoatl44 » Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.069 sekund z 18 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

klubbeardedcollie smallskill watahanowiu everyone funnybunny