Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 19, 2024, 00:55:56


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Trolle internetowe  (Przeczytany 14680 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
marek324
Gość
« Odpowiedz #25 : Marzec 18, 2010, 09:08:40 »

thotal, przecież to z ciebie się śmieją czytając te wypowiedzi. co zaś się tyczy stosowanej tu stronniczości to już jest żałosne.
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #26 : Marzec 18, 2010, 09:20:17 »

Powiem tak, nigdy nie interesowało mnie, czy ludzie się śmieją ze mnie, czy nie... ja jestem wesoły (zawsze uśmiechnięty), zadowolony z siebie, a reszta mnie nie interesuje.
Ci, którzy szukają na zewnątrz destrukcji, w moim mniemaniu mają ją w sobie.
Tym, którzy szukają destrukcji w mojej przestrzeni, zdecydowanie mówię NIE.

Dlatego każdemu, kto będzie chciał zdominować  to forum poprzez destrukcję (trolowanie) będę się kategorycznie sprzeciwiał, bez względu na konsekwencje.



Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2010, 09:26:24 wysłane przez Thotal » Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #27 : Marzec 18, 2010, 09:33:04 »

twoja kategoryczność niestety zdąża jeśli już nie osiągneła stadium fanatyzmu - świadczą o tym najlepiej posty które pousuwałeś. i ocenę tego pozostawię czytelnikom - dalszą, jakąkolwiek duskusję z kimś tak zaślepinym swoimi poglądami mimo że mówi o otwartości umysłu uważam za bezcelową. ot poprostu kolejna hipokryzja fanatycznych obrońców wymierających poglądów.

Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #28 : Marzec 18, 2010, 09:45:15 »

Masz wybór, możesz pogrążać się we własnej destrukcji i zwalać całe "zło" na innych, albo uczestniczyć w rzeczowej dyskusji. Nie musisz sam siebie eliminować na tym forum, możesz w pozytywny sposób wpływać na siebie i całe otoczenie.



Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #29 : Marzec 18, 2010, 12:33:48 »

pod warunkiem że przyjmę "jedynie słuszny" tutaj punkt widzenia zgodny z waszymi założeniam? thotal, nie obrażaj mojej inteligencji.
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #30 : Marzec 18, 2010, 12:49:31 »

Cały czas pracujesz na własną niekorzyść, twoja "inteligencja" jest twoim największym wrogiem...
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2010, 12:50:02 wysłane przez Thotal » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #31 : Marzec 18, 2010, 21:12:39 »

Nie wiem, jak to jest z Dexterem (to jakiś głupek i prymityw),
Czy dobrze przeczytałem, że autorem tego stwierdzenia jest administrator tamtego forum?

"Problemem" naszego forum jest to, że często nie ma mowy o merytorycznej dyskusji. Gdy dyskusja zaczyna zmierzać w stronę niewygodną dla pewnych osób zaczynają się wyślizgiwać wszelkimi sposobami, oczywiście zrzucając winę za taki stan na osoby "niewygodne". Gdy ktoś mówi prawdę nie będzie uciekał od pytań i dyskusji, gdy to robi - ma coś do ukrycia.
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : Marzec 18, 2010, 21:48:33 »

Arteq Uśmiech podałam żródło informacji. Też się trochę zdziwiłam ze tak napisała ,Jednak nie o to mi chodziło.Chciałam podac przykłady trolla internetowego.
Pozdr.
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
east
Gość
« Odpowiedz #33 : Marzec 18, 2010, 22:39:06 »

thotal, przecież to z ciebie się śmieją czytając te wypowiedzi.
Ja się z Thotala nie śmieję. Jeśli stwierdzasz ,że się śmieją z jego wypowiedzi, to wymień kogo masz na myśli. Może ktoś Cię poprze ...
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #34 : Marzec 19, 2010, 11:18:12 »

Arteq Uśmiech podałam żródło informacji. Też się trochę zdziwiłam ze tak napisała ,Jednak nie o to mi chodziło.Chciałam podac przykłady trolla internetowego.

Widziałem źródło. Zdziwiłem się, że administrator mógł w taki sposób wypowiedzieć się o swoim forumowiczu, tym bardziej jeżeli chce być dla kogoś osobą poważną. 
Chanell co powiedziałabyś gdyby na tym forum ktoś użył takich określeń w stosunku do innego forumowicza? No chyba, że byłby to forumowicz do którego jesteś niechętna.
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2010, 11:20:09 wysłane przez arteq » Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #35 : Marzec 19, 2010, 12:42:44 »

jak to co? chanell natychmiast przyznałaby minusa z odpowiednim "uzasadnieniem" oczywiście jeżeli forumowicz posiada odmienne od niej zdanie a posta usuneła. w przeciwnym przypadku umiejętnie zamiotłaby temat pod dywan i rozeszłoby się po kościach. powszechnie stosowany tu zabieg aby tor dyskusji nie zboczył z góry ustalonej, jedynie słusznej trajektorii. nazywa się to skrajną stronniczością, czyli jak odczytuję na tym forum jedną z "najważniejszych" i "podstawowych" zalet moderatora.
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2010, 13:11:17 wysłane przez marek324 » Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #36 : Marzec 19, 2010, 13:29:22 »


jeżeli komuś jest tu tak źle, wszystko tu jest nie tak, wszyscy są fanatykami czy jakimiś porażkami, to co robią tu takie normalne osoby?
skoro się tu meczą z banda nieudaczników czego tu szukają?
czy istnieje w całym internecie tylko to forum?
męczą się czytając posty nietolerowanych przez siebie osób, po co?

a może są masochistami? i lubią być minusowa-ni .... to by wiele wytłumaczyło
  a może no właśnie ... są trollami .....

Pozdrawiam Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #37 : Marzec 19, 2010, 13:36:55 »

O, odezwała się osoba która nigdy nie miała zastrzeżeń do kogokolwiek z forum.
O swoim podejściu do tego forum pisałem już wielokrotnie - i oczywiście nikt nie trzyma mnie tutaj na siłę. Co nie znaczy, że mam zamykać oczy na patologie czy nie dostrzegać hipokryzji.
Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #38 : Marzec 19, 2010, 13:50:51 »

 i nadal nie mam .. ja tylko się zastanawiam......

a co Ciebie tu trzyma? to już Ty sam wiesz Uśmiech


Pozdrawiam Cie Uśmiech)) bardzo serdecznie, nie odbieraj tego powyższego postu jako atak na Ciebie nie to było moim zamiarem Uśmiech

Pewien mędrzec powiedział: „Człowiek ślepy od
urodzenia nigdy nie pozna znaczenia ciemności, ponieważ nigdy nie doświadczył światła".
Jeśli potrafimy spokojnie godzić przeciwień­stwa, świadomie akceptujemy ich dynamiczne współistnienie, to automatycznie coraz mniej osą­dzamy. Zwycięzca i zwyciężony postrzegani są ja­ko dwa bieguny tej samej istoty.
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2010, 14:13:06 wysłane przez wiki » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #39 : Marzec 19, 2010, 14:52:21 »

Nie, nie odbieram jako atak. Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, nawet w dobitny sposób. Inni mogą się z nim zgodzić lub nie.
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : Marzec 20, 2010, 00:25:54 »

Arteq Uśmiech podałam żródło informacji. Też się trochę zdziwiłam ze tak napisała ,Jednak nie o to mi chodziło.Chciałam podac przykłady trolla internetowego.

Widziałem źródło. Zdziwiłem się, że administrator mógł w taki sposób wypowiedzieć się o swoim forumowiczu, tym bardziej jeżeli chce być dla kogoś osobą poważną. 
Chanell co powiedziałabyś gdyby na tym forum ktoś użył takich określeń w stosunku do innego forumowicza? No chyba, że byłby to forumowicz do którego jesteś niechętna.

Arteq ,niecierpię,nieznoszę i nienawidzę gdy ktoś kogoś wyzywa i napewno bym w tej sprawie  coś zrobiła .Takie sytuacje mnie przygnębiają bo doświadczyłam tego na własnej skórze.

edit; wszelkiego rodzaju poniżania i gnębienia psychicznego drugiego człowieka
« Ostatnia zmiana: Marzec 20, 2010, 09:28:47 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
arteq
Gość
« Odpowiedz #41 : Marzec 20, 2010, 00:52:10 »

Przyjąłem do wiadomości.
Zapisane
Strony: 1 [2] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.065 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

miastomorthal fugazi twojareklama turback blackmoon