Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 27, 2024, 03:41:33


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Opryski typu chemtrail - co to takiego ?  (Przeczytany 108669 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : Kwiecień 07, 2010, 23:57:56 »

Technologia tworzenia "chemtrails" oficjalnie potwierdzona ! 

Nareszcie ! W końcu doczekaliśmy się oficjalnego potwierdzenia istnienia geoinżynieryjnej technologii rozpylania mikroskopijnych cząsteczek, w wyższych partiach atmosfery. - czyli CHEMTRAILS !

Nie potwierdził tego byle kto, ale sam J.P. Holdren, główny doradca ds. Nauki i Techniki, w administracji Prezydenta Obamy !

Na Onet.pl możemy przeczytać taka oto wypowiedz Holdrena (link tutaj):

"Nowy doradca naukowy prezydenta Baracka Obamy oświadczył, że globalne ocieplenie jest tak daleko posunięte, że administracja Obamy rozważa użycie radykalnych technologii do schłodzenia powietrza na Ziemi.

John Holdren, doradca prezydenta, powiedział agencji AP, że w ekipie Obamy jest omawiana idea użycia geoinżynierii w walce z ociepleniem klimatu. Jedno z ekstremalnych rozwiązań zakłada wystrzelenie skażonych cząstek do wyższych obszarów atmosfery, tak aby odbić promienie słoneczne. "Holdren dodaje jednak, że wystrzelenie do atmosfery cząstek - tworzenie "sztucznego wulkanu", jak określił to jeden z laureatów nagrody Nobla - może mieć różne efekty i kompletnie nie rozwiązać wszystkich problemów z emisją gazów cieplarnianych.
Dla uzupelnienia, w Time Magazine (link tutaj) możemy przeczytać iż:

"One way to turn down the thermostat would be to spread sulfur particles into the atmosphere, either through artillery or with airplanes, thickening the air enough so that it would bounce some sunlight back. We know that process does reduce global temperatures: when Mt. Pinatubo in the Philippines erupted in 1991, it threw millions of tons of sulfur dioxide into the atmosphere, causing global temperatures over the following months to drop by nearly 1°F. Geoengineering would work much the same way — only it would need to be done continuously, to keep up with the intensifying greenhouse effect."

Tłumaczenie:

"Jednym ze sposobów obniżenia temperatury mogło by być rozpylenie cząsteczek siarki w atmosferze, albo poprzez wystrzeliwanie ich do niej, albo rozpylanie samolotami, co miało by spowodować zagęszczenie atmosfery i odbijanie części promieni słonecznych. Wiemy, ze taki proces prowadzi do redukcji temperatury. Wybuch wulkanu Mt. Pinatubo na Filipinach, w 1991 roku wyrzucił do atmosfery miliony ton dwutlenku siarki, co spowodowało średnie obniżenie  temperatury na świecie o prawie 1 stopień Fahrenheita. Geoinżynieria działała by w podobny sposób, tylko że musiało by to być realizowane w sposób  ciągły, aby dotrzymać kroku intensyfikującym się gazom cieplarnianym."

 
Nic dodać i nic ująć. Dotychczas spotykaliśmy wielu sceptyków, mówiących, ze coś takiego jest z wielu powodów niemożliwe. Wielu z nich twierdziło, że "ktokolwiek zna się choćby na podstawowej fizyce to wie, że takie rzeczy nie mogą się dziać".

No cóż, naszą grupę - jak do teraz sceptycznych w tym temacie czytelników, mamy już gdzie, a raczej do kogo odesłać. Teraz możecie sobie drodzy Państwo podyskutować tak na temat aktualnie (a właściwie to od wielu lat) istniejących technologii jak i samej fizyki, nie z kim innym, ale z samym Panem Holdrenem. Skargi na "bujdy i teorie spiskowe" prosimy przesyłać na adres magazynu Time, należącego do CNN. Mamy nadzieję, że kończy to tak już długą już i nikomu niepotrzebną dyskusję na ten temat.

Czy istnieje jeszcze ktoś, kto uparcie wierzy ze informacje o tego typu technologiach i tajnych projektach są nam przekazywane na bieżąco ?
Wszyscy przecież dobrze wiemy, ze rządy informują nas o wielu sprawach dopiero wtedy, kiedy jest im to na rękę, lub nie da się już tych spraw utrzymać w tajemnicy. Sprawa Chemtrails jest zbyt głośna i coraz więcej ludzi na świecie jest w nią aktywnie zaangażowanych, aby można było dalej na ten temat milczeć. Przejęcie przez Baracka Obamę stołka Prezydenta USA, pozwala mu na odcięcie się od dotychczasowych działań  Busha i świeże podjęcie tego (i innych) tematu. Nie zdziwcie się, kiedy już niedługo zostanie wydane oświadczenie o "rozpoczęciu" projektu rozpylania.

Problem w tym, że tak naprawdę to projekt ten jest już od kilku lat, na szeroką skalę realizowany.

Przyjrzyjcie się niebu i przyjrzyjcie się zdjęciom obok. Czy teraz już to widzicie ?  Oglądnijcie wszystkie odcinki video pt. "Chmury Śmierci" (nasz dział Video lub link tutaj). Przeczytajcie jeszcze raz artykuł, który napisaliśmy i opublikowaliśmy już prawie 3 lata temu, pt. "Projekt Deep Shield" (w naszym dziale "Chemtrails" lub link tutaj).

Sami się zdziwicie jak bardzo to video pokrywa się z tym co wtedy napisaliśmy. Jak bardzo pokrywa się ono ze słowami J.P. Holdrena. Jedyna różnica jest taka, ze elity rządzące wciąż obstają przy globalnym ociepleniu, wywołanym przez człowieka, jako powodzie podejmowania rożnych tego typu drastycznych działań. To nie jest prawda. Dla nich jest to biznes, oznaczający nowe podatki, ograniczenia i jeszcze większą kontrolę.  Prawda jest wciąż  ukrywana, ale to już jest temat do odrębnego artykułu.
żródło :  http://www.globalnaswiadomosc.com/timechemtrailsholdren.htm
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Krons
Gość
« Odpowiedz #26 : Kwiecień 09, 2010, 09:11:11 »

A kto to finansuje?

pozdrawiam


A jak myślisz Jeremiasz ?Ten kto ożenił się z wielkim bratem Duży uśmiech, komu zależy na wciśnięciu społeczeństwu jak najwięcej lekarstw,a tym samym wyciśnięciu z nich jak najwięcej kasy.

Pozdroawiam

A coś więcej jak domysły?
Masz na to konkretne dowody?

Bo, sorry, ale argument, że czasami smugi się rozpraszają się po paru minutach a czasami nawet po paru godzinach jest dla mnie średnio przekonujący.

Może tego nie udowodnię Smutny.Pozostaje mi wierzyć temu co zostało zamieszczone w poprzednim poście.Na szczęście znam "broń" na to śmiercionośne ustrojstwo i nie zawaham się go użyć. Zły
Zapisane
greta
Gość
« Odpowiedz #27 : Kwiecień 09, 2010, 15:53:58 »

Bzdury opowiadasz jeremiasz,bez obrazy.Mieszkam od dawna w Niemczech i musialbys zobaczyc co sie tutaj dzieje,miasto Duisburg,blisko lotnisko.Moj Boze!!!Lepiej nie pytaj.Wiem po sobie.Po takich opryskach,ale solidnych,na niebie jest kratka tego swinstwa,po 2 dniach jest tak wiele ludzi ktorzy sie skarza na np.bole glowy,maja wymioty,bole brzucha itp.wiem bo pracuje w sklepie,to az przykro patrzec i sluchac.A Ty niczego sie nie dopatrujesz.Poczytaj na yt o tych swinstwach.Pisza tam ludzie wyksztalceni,jezeli Ci o to chodzi,dla mnie to nie ma znaczenia magister czy nie,jak mowi madrze to jest ok.Pozdrawiam.
Zapisane
jeremiasz
Gość
« Odpowiedz #28 : Kwiecień 12, 2010, 08:25:14 »

Bzdury opowiadasz jeremiasz,bez obrazy.Mieszkam od dawna w Niemczech i musialbys zobaczyc co sie tutaj dzieje,miasto Duisburg,blisko lotnisko.Moj Boze!!!Lepiej nie pytaj.Wiem po sobie.Po takich opryskach,ale solidnych,na niebie jest kratka tego swinstwa,po 2 dniach jest tak wiele ludzi ktorzy sie skarza na np.bole glowy,maja wymioty,bole brzucha itp.wiem bo pracuje w sklepie,to az przykro patrzec i sluchac.A Ty niczego sie nie dopatrujesz.Poczytaj na yt o tych swinstwach.Pisza tam ludzie wyksztalceni,jezeli Ci o to chodzi,dla mnie to nie ma znaczenia magister czy nie,jak mowi madrze to jest ok.Pozdrawiam.

Ja, po prostu, staram się być w miarę obiektywny.

I w porządku, jeżeli mówisz, że ludzie chorują czy mają wymioty - ok, wierzę Ci. Ale doprawdy czy tylko z powodu oprysków ludzie mają takie objawy?
Nie dajmy się zwariować.
Ja nie wiem jak jest, dlatego szukam różnych wyjaśnień, pytam, itp

Mam wrażenie natomiast, że niektórzy już "wszystko wiedzą".
Mimo, że jeden z drugim nie zna się na lotnictwie, mimo że jeden z drugim na oczy nie widział nawet labolatorium gdzie można zrobić analizy wody czy powietrza, itp, itp

Na świecie są tysiące niezależnych labolatoriów gdzie można przeprowadzić wiele badań, itp

A na stronie znalazłem jeden skan raportu na dodatek nie podpisany przez laboranta.

Ale mówi się za to o wielu dowodach, o wielu przypadkach, itp.
To gdzie są te przypadki?

Nie dajmy się zwariować.

No tak... ale po co pytać? po co szukać?
Zawsze można uwierzyć w słowa jakiegoś faceta.
A skoro wierzę, to wyłączam opcję "myślenie". Wystarczy mi, że ktoś inny myśli.

Mam wrażenie, że narodziła się niedawno kolejna religia.
Ma swojego guru i swoich wyznawców.


pozdrawiam


ps. nie uwierzę, dopóki nie zobaczę i nie chrzańcie mi o błogosłowionych, którzy nie widzieli a uwierzyli.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2010, 08:28:01 wysłane przez jeremiasz » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #29 : Kwiecień 12, 2010, 09:06:13 »

U mnie tez ostatnio sa takie opryski lata 9 samolotow  od kilku dni.

Normalnie ich nie bylo , pomimo iz w niedaekiej odleglosci sa lotniska dwa i loty rejsowe to normalnosc. Mam porownanie gdyz w tym samym czasie sa dwa rodzaje lotow , rejsowe i te ( powiedzmy) nie wiadomo jakie.

Istotnie , objawy w srod ludzi sa idetyczne , bole glowy mdlosci , i problem z zoladkiem. Psy reaguja idetycznie bole brzucha i roztroj.

Moim zdaniem nie jest to naturalne i conajmniej dziwne.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Elzbieta
Gość
« Odpowiedz #30 : Kwiecień 12, 2010, 13:04:25 »

Dokladnie to samo dzieje sie w Kanadzie.Dokaladnie tak jak to ujela Kiara.Zwierzeta rowniez cierpija razem z Nami Ludzmi.Milego dzionka-Ela
Zapisane
Krons
Gość
« Odpowiedz #31 : Kwiecień 15, 2010, 12:31:40 »

Obejrzyjcie ten filmik,a wszystko będzie jasne  Uśmiech.Tam mówią od kiedy to było stosowane i gdzie ,w jakich operacjach wojskowych

http://www.youtube.com/watch?v=AbYPH5Wgibg&feature=related - Zmiana Klimatu i Wojna z Ziemią 1/7 - Chemtrails (napisy PL)

 Tam mówią od kiedy to było stosowane, gdzie  i w jakich operacjach wojskowych.No i co ich zmotywowało do takich przedsięwzięć

PS
Ziele Dziurawiec jest na to dobry.Mi pomógł i nic mnie nie boli

Pozdro chorowitki Duży uśmiech

Krons
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 15, 2010, 12:44:27 wysłane przez Krons » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : Kwiecień 15, 2010, 13:21:04 »

Burmistrz z Belgii organizuje obywateli przeciwko Chemtrails !     4-9-2009

Były Burmistrz miasta Evergem w Belgii - Peter Vereecke, postanowił doprowadzić do szeroko zakrojonego śledztwa, w sprawie Chemtrails. Przy okazji żąda też wyjaśnienia wątpliwości dotyczących masowych szczepień i polityki żywnościowej (Codex Alimentarius).


http://www.globalnaswiadomosc.com/burmistrzchemtrails.htm
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
east
Gość
« Odpowiedz #33 : Kwiecień 15, 2010, 15:04:47 »

Nie polatają sobie przez jakiś czas, przynajmniej w UK i nad Norwegią ...
Będziemy mieli naturalne chemitrails - wprost z lodowca . Będzie bardziej eko. A jak zarobią przewoźnicy naziemni !!!

Wulkan paraliżuje ruch lotniczy w Europie

Kolejne kraje zamykają swoja przestrzeń powietrzną. To przez chmurę popiołów z islandzkiego wulkanu Eyjafjoell. Paraliżuje ruch lotniczy w Europie północnej i jest niebezpieczna dla samolotów. Polskie władze na razie nie planują takiego ruchu.

Popioły wulkaniczne mogą stopić się od ciepła silników samolotów, a następnie ponownie stwardnieć w ich wnętrzu. Mogą je uszkodzić. Z tego powodu zamknięto już londyńskie lotnisko Heathrow, które jest najbardziej uczęszczanym europejskim portem lotniczym. Cały ruch lotniczy w Wielkiej Brytanii został wstrzymany do piątku rano.

Również irlandzkie władze zamknęły przestrzeń powietrzną na osiem godzin. W północnej Szwecji i północnej Finlandii cały ruch lotniczy został wstrzymany.

Duńska agencja nawigacji lotniczej Naviair zapowiedziała zamknięcie przestrzeni powietrznej kraju o godz. 18. Obecnie zamknięta jest duńska przestrzeń powietrzna nad Morzem Północnym, sąsiadująca z Wielką Brytanią i Irlandią. Linie lotnicze zawiesiły loty z Danii w kierunku Norwegii, Szkocji i północnej Anglii.

Na lotniskach w Brukseli, Amsterdamie, Genewie i Paryżu do północy odwołano loty w kierunku północnym. Na paryskim lotnisku Roissy od południa odwołane są rejsy do Londynu, Kopenhagi, Oslo oraz wszystkich miast Szkocji, a także część połączeń do Sztokholmu.

Od popołudnia w czwartek zamknięta zostanie holenderska przestrzeń powietrzna - powiadomiła agencja bezpieczeństwa lotów Eurocontrol, kontrolująca trasy nad krajami Beneluksu i północnymi Niemcami. Wcześniej anulowano kilkadziesiąt połączeń między amsterdamskim lotniskiem Schiphol a Wielką Brytanią, Skandynawią i Rosją. Wszystkie wykonywane stamtąd rejsy transatlantyckie - do USA i Kanady - są opóźnione.

Jak poinformowało lotnisko w Brukseli, są duże szanse na to, że również ten port wstrzyma działalność w ciągu dnia. Informacja o tym ukazała się na stronie internetowej lotniska. Paradoksalnie działa lotnisko w stolicy Islandii - Reykjaviku.

źródło   http://www.radiozet.pl/Wiadomosci/Swiat/Wulkan-paralizuje-ruch-lotniczy-w-Europie/

I kolejne zakazy  ..


Zamknięto przestrzeń powietrzną nad północną Polską - poinformowała Polska Agencja Żeglugi Powietrznej. Zakaz ruchu lotniczego nad północną częścią kraju obowiązuje od godziny 20 do odwołania. Prognozy naszych meteorologów nie sięgają poza dzisiejszą noc - dodał.

Hlebowicz przekazał, że niej jest wykluczone zamknięcie centralnej części przestrzeni powietrznej Polski.

- Chmura przemieszcza się w kierunku południa Polski - powiedział radiu TOK FM rzecznik Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej. Poinformował, że podjęto decyzję o zamknięciu przestrzeni powietrznej nad północno-zachodnią Polską. Jest to związane z wybuchem wulkanu na Islandii i chmurą pyłu, który utrudnia ruch lotniczy. Przestrzeń jest zamknięta od godz. 20 do odwołania. W tym czasie będzie wstrzymany ruch samolotów.

źródło http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,7776674,Przestrzen_powietrzna_nad_polnocna_Polska_zamknieta_.html

No to robi się zadyma ...
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 15, 2010, 20:46:30 wysłane przez east » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : Czerwiec 05, 2010, 09:01:59 »

Krzysiek Uśmiech
Odpowiem ci w tym temacie.Poczytaj sobie w necie o opryskach typu  chemtrail,a ja ci podam  na przykładzie zdjęć które sama zrobiłam jak to mniej więcej wyglada.
Zaczyna się tak:


http://img40.imageshack.us/img40/5660/zdjcie0919v.jpg

potem smugi rozwiewa wiatr,ale trwa to parę godzin ;


http://img697.imageshack.us/img697/9738/zdjcie1060.jpg

Nastepnie gromiadzi się ich coraz wiecej:


http://img37.imageshack.us/img37/6853/dsci4409.jpg

Tak było w czwartek 3.06.2010

pozdrawiam Uśmiech

edit:
Darek znalazłam tę stronę klasztoru na Jasnej Gorze w Częstochowie .Podaję link bezposredni

http://www.jasnagora.com/
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 05, 2010, 09:14:41 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #35 : Czerwiec 05, 2010, 10:33:39 »

Dzięki za prezentację chanell, ale - sorry! - nie widzę tu bezpośredniego związku między smugami i chmurami. Codziennie widzę takich smug kilkanaście (dziś również) i nigdy nie zauwazyłem, by zamieniały się w rozległe obszary chmur pierzastych lub kłębiastych, takich, jak na Twoich zdjęciach.

Przeważnie po prostu nikną po kilkunastu, czasem po kilkudziesięciu minutach. Nie twierdzę, że zaawansowane technologicznie kraje niczego nie kombinują na niebie. Od dawna wiem z mediów, że czasem celowo rozpraszają jodek srebra (bodaj) dla wywołania deszczu nad obszarami dotkniętymi suszą. Jodek powoduje właśnie koncentrację pary wodnej znajdującej się w atmosferze w regularne chmury deszczowe. I tyle.

Ale nam chyba susza nie grozi. Przynajmniej ostatnio Szok

Pozdrawiam i życzę pogodnego nieba Uśmiech
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #36 : Czerwiec 05, 2010, 15:06:07 »

Dzisiaj mam nad głową czyste niebo z małymi "barankami", ale to jest rzadkość Smutny
Codziennie oglądam niebo, tak czyste, bez chemitraili jest już ewenementem.


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
Robin
Gość
« Odpowiedz #37 : Czerwiec 05, 2010, 21:56:56 »



krzysiek ,czy nie widzisz że właśnie potwierdziłeś że  wywołuja deszcz rozpylając jodek srebra  Szok 
Przecież właśnie o to chodziło Chanel  Duży uśmiech     tak mi się wydaje
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 05, 2010, 21:57:36 wysłane przez Robin » Zapisane
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #38 : Czerwiec 05, 2010, 23:03:37 »

Nie sądzę, żeby osoby wierzące w chemtrails najbardziej obawiały się deszczu. Tu raczej chodzi o obawy związane z podtruwaniem nas bliżej nieokreślonymi związkami chemicznymi, wywołującymi określone reakcje naszego organizmu (kolega z Niemiec wspominał w tym temacie o bólach głowy i brzucha, etc.).

Techniki lotniczej od lat używa się do walki z klęskami, np. do gaszenia pożarów, opryskiwania pól środkami ochrony roślin (np. do zwalczania stonki ziemniaczanej podrzucanej nam od kiludziesięciu lat przez tajne służby USA  Duży uśmiech), wywoływania deszczu na bardzo ograniczonych obszarach, itp.

Nie sądzę, żeby nasz rząd wywoływał gwałtowne deszcze i poźniej walczył z ich skutkami. To się kupy nie trzyma. A poza tym samoloty latają na tym świecie wszędzie i wszędzie ciągną się za nimi naturalne smugi pary wodnej od ciepła gazów wydobywających się z silników. Nie wszędzie jednak są powodzie.

Byłbym w tej sprawie powściągliwy.
Zapisane
Robin
Gość
« Odpowiedz #39 : Czerwiec 05, 2010, 23:10:20 »

Ok. piszesz że jesteś  powściągliwy ,ale cały czas podajesz przykłady oprysków.Nie wiem czy uważnie przeczytałeś pierwszy post i pare nastepych .Niby nie wierzysz ,ale utwierdzasz mnie coraz bardziej że to możliwe.Poszukam coś w google
Zapisane
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #40 : Czerwiec 05, 2010, 23:18:29 »

A szukaj Bracie. Albowiem powiedziane jest w Piśmie Świętym: "Szukajcie, a znajdziecie". Tylko przestrzegam, że Google to tylko wyszukiwarka, w której możesz znaleźć i rzeczy wartościowe, i pierdoły paranaukowe. Każdy może tam coś wrzucić. Ale szukać prawdy trzeba. Jak najbardziej. Powodzenia!
Zapisane
Robin
Gość
« Odpowiedz #41 : Czerwiec 05, 2010, 23:26:22 »

Wyniki wyszukiwania

http://www.globalnaswiadomosc.com/raporttellerachemtrail.htm

http://www.youtube.com/watch?v=ARNwaCT0UB0

http://www.youtube.com/watch?v=ZLNmjUoQymg
To tylko kilka przykładów .Jutro ide na poszukiwania ,albo raczej na ogladanie nieba   Język
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : Czerwiec 06, 2010, 12:26:23 »



krzysiek ,czy nie widzisz że właśnie potwierdziłeś że  wywołuja deszcz rozpylając jodek srebra  Szok 
Przecież właśnie o to chodziło Chanel  Duży uśmiech     tak mi się wydaje


Dokładnie o to mi chodziło  Robin Uśmiech

Skopiowałam artykuł ze strony www Jasnej Góry ponieważ zniknął ze strony głównej do której podałam link powyżej .Oto on :


    2010-06-03 Igranie z chmurami na polskim niebie?
   

Z wielu rejonów Polski, a zwłaszcza z miejsc na terenach dotkniętych w ostatnim okresie ulewnymi deszczami i burzami, otrzymujemy od licznych osób niepokojące sygnały. Według tych - pokrywających się ze sobą informacji - wszystkie one mówią o pojawianiu się co pewien czas samolotów pozostawiających za sobą dziwne smugi na niebie. Według naocznych świadków samoloty te widoczne były w tych rejonach polskiej przestrzeni powietrznej, w których - wkrótce po ich przelocie - powstawały niespodziewanie potężne chmury deszczowe i niebawem występowały nadzwyczaj obfite opady.

We wszystkich przypadkach obecność takich samolotów została odnotowana przez naocznych świadków jako szybko przemieszczających się, na dużych wysokościach, i w kolejnych sektorach powietrznych. Samoloty te zostały zauważone wielokrotnie, o różnych porach dnia, i przez wiele osób.

We wszystkich wymienionych wyżej przypadkach nie chodzi - zdaniem obserwujących - o 'normalne' kondensacyjne smugi, jakie zawsze powstają po przelatujących samolotach odrzutowych i które w dość szybkim czasie znikają z nieba. Chodzi o takie smugi, które powstając w ślad za przelatującymi samolotami, tworzą na niebie długo utrzymujące się pasma chmur. Te zaś przypominające niby-chmury pasma, sztucznie wytworzone przez samoloty, z zauważalną trudnością rozpraszają się i nie od razu też z nieba znikają. Wszystkie te charakterystyczne smugi widoczne są na niebie jako pasma do siebie równoległe, często ze sobą krzyżujące się.

Na pierwszy rzut oka wydawałoby się, że owe 'ślady' na niebie to normalne smugi kondensacyjne powstające po przelotach samolotów odrzutowych. Jednak obserwujący zauważyli, że wszystkie te długie na kilometry smugi, w przeciwieństwie do smug kondensacyjnych powstających po wielu innych przelatujących samolotach odrzutowych, ani - w takim samym czasie - nie znikają z nieba, ani nie wydają się być dla obserwujących takie same. Zdaniem oglądających smugi te swoim wyglądem różnią się od innych! Utrzymują się, stopniowo rozrastają i w widoczny sposób coraz bardziej rozpraszając się, wkrótce pokrywają sobą coraz większe połacie nieba.

Co więcej, na zdjęciach wykonywanych w maksymalnych zbliżeniach przez teleobiektywy a nawet przez użyty astro-teleobiektyw widać dokładnie i wyraźnie, że faktycznie... to nie mogą być samolotowe smugi kondensacyjne! W świetle przeglądanego materiału filmowo-fotograficznego można twierdzić, że powstające smugi nie są normalnym efektem pracy działania silników samolotowych. Zdaniem wielu osób to, co pojawia się na niebie - owszem - jest czymś, co powstaje jako widoczny 'ślad' po przelatujących samolotach, lecz jest jednak nadto także dobrze widocznym śladem czegoś, co przez te samoloty jest w powietrzu... rozpowszechniane!

Jeśli taki miałby faktycznie być stan rzeczy, to powstają wówczas podstawowe pytania: czyje to są samoloty i do kogo one należą? Kto za taki stan rzeczy ponosi odpowiedzialność? I jak to w ogóle możliwe, by ktoś latał w polskiej przestrzeni powietrznej i rozpowszechniał jakiekolwiek środki bez powszechnego i publicznego informowania o tym wszystkich mieszkańców na danym obszarze?

I najważniesze w gruncie rzeczy pytanie - co takiego jest rozpowszechniane przez te samoloty nad naszym głowami? Czego cząstki wdychamy później wraz z powietrzem? Co jeszcze - wraz z deszczem - spada z nieba na nasze głowy i na ziemię: nasze pola, łąki, lasy? Czy to, co jest rozpowszechniane przez owe samoloty nie jest aby szkodliwe dla nas i naszych najbliższych? Czy nie jest to niebezpieczne dla naszego zdrowia, życia polnych i leśnych zwierząt, rozwoju drzew, traw, zbóż, wszystkich roślin? Czy faktycznie nie jest to zagrożeniem dla życia każdego z nas i całego eko-systemu?

W ślad za takimi podstawowymi pytaniami rodzą się i następne: czy jakiejkolwiek z kompetentnych polskich służb państwowych jak np. Agencja Ochrony Środowiska czy Sanepid znany jest skład chemiczny substancji podobno rozpowszechnianych przez owe samoloty latające nad terytorium Polski? Czy w ogóle stanowiło to kiedykolwiek przedmiot jakiegolwiek specjalistycznego zainteresowania tych służb? Czy kiedykolwiek przeprowadzone zostały przez nie jakiejkolwiek analizy pobranych próbek powietrza i opadów - czy znanym i badanym jest właśnie to, co miałoby być przez te samoloty rozpowszechniane?

Te i wiele innych podobnych pytań rodzi się u tych obserwujących, kiedy w ciągu dnia widzą oni na niebie to... co mogą oni na nim sami ewidentnie zobaczyć. A co dopiero może dziać się w nocy, kiedy jest już ciemno? - pyta wielu z tych obserwatorów.

Można być jak najdalszym od różnych podejrzeń i teorii. Dla naocznych świadków fakty pozostają jednak... faktami! I co można wówczas odpowiedzieć tym wszystkim, którzy z przekonaniem twierdzą, że jednak jest tak, że owe dziwne smugi na naszym niebie to najoczywistszy dowód na trwający... chemtrails w Polsce? I może jednak wówczas nie tylko rację, ale i bardzo bliscy prawdy są wszyscy ci, którzy mówią, że to co jest rozpowszechniane to wysoce szkodliwe dla człowieka i organizmów żywych pierwastki. Że są to: Glin (Al), Bar (Ba), Bor (B), Wapń (Ca), Chrom (Cr), Miedź (Cu), Żelazo (Fe), Potas (K), Magnez (Mg) Mangan (Mn), Sód (Na), Nikiel (Ni), Ołów (Pb), Krzem (Si), Stront (Sr), Wanad (V), Cynk (Zn). Że rozpowszechniane są wysoce szkodliwe pierwiastki, których stężenie jest wybitnie podwyższone i znacząco wykracza poza jakiekolwiek dopuszczalne normy.

Może więc warto poważniej zastanowić się na tym wszystkim. Bo gdyby jeszcze okazać się miało, że wszystko to pozostaje w niezaprzeczalnym odniesieniu i do powstawania wszystkich ulewnych deszczów, i różnych niespotykanych przez nas dotąd zmian stanu warunków atmosferycznych czyli zmian pogodowych, to uzasadnione byłoby także postawienie wielu innych pytań. Bo niewykluczone, że mogłoby to mieć swój istotny związek przyczynowo-skutkowy ze szczególnym występowaniem i nasileniem się zjawisk atmosferycznych na ściśle określonych obszarach itd.

Patrzmy więc w niebo! Warto częściej i z większą uwagą spoglądać... w niebo! I to nad własną głową! Zwłaszcza, że któregoś pięknego poranka lub popołudnia na własne oczy moglibyśmy na nim zaobserwować coś tak niewiarygodnie oczywistego jak np. sztuczne wywoływanie przy użyciu samolotów zmian pogodowych. Jak planowe wzbudzanie różnych zjawisk atmosferycznych o czasowo późniejszych - i jednak już możliwych do przewidzenia - skutkach. Zjawisk, o wywoływaniu których na tak szeroką skalę nie tylko, że dotąd mogliśmy nie mieć najmniejszego pojęcia, ale i o których wciąż nie możemy mieć prawie żadnej głębszej wiedzy. Nie mówiąc już o żadnej oficjalnie na ten temat podawanej nam w mediach informacji.

o. Stanisław Tomoń
2010-06-04, godz. 9.00

zobacz na ten temat więcej w sieci przez np. wyszukiwarkę internetową google
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 06, 2010, 12:30:38 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Thotal
Gość
« Odpowiedz #43 : Czerwiec 06, 2010, 12:39:09 »

Wczoraj cieszyłem się czystym niebem tylko do południa, dziś już od rana niebo zasnute jest chemią Smutny



Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : Czerwiec 06, 2010, 12:46:12 »


Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : Czerwiec 06, 2010, 23:24:30 »

Dzisiaj rano w Krakowie było piękne czyste niebo ,ale kolo południa zaczęły pojawiać się samoloty .Latały we wszystkie strony i koło 19.00   całe niebo  pokryła mgiełka podobna do tej ze zdjęcia nr. 2 Dam wam znac kiedy będzie padać ,ale myslę że do dwóch dni napewno.Co ciekawe to smugi od silników samolotów niektóre miały rózowe zabarwienie. Jutro wstawię zdjęcia .
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Thotal
Gość
« Odpowiedz #46 : Czerwiec 06, 2010, 23:29:21 »

Na Mazowszu te chmury były tak szeroko rozprzestrzenione, że nie było widać nawet skrawka błękitu - DO KITU Smutny



Pozdrawiam - Thotal  Uśmiech
Zapisane
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #47 : Czerwiec 06, 2010, 23:36:53 »

W rzeczy samej na jutro synoptycy zapowiadają burze nad naszym umęczonym krajem. Podobno nadciąga kolejny front atmosferyczny. W opadach toną też Słowacy, Węgrzy i nawet Chorwaci. Lało w Austrii i Niemczech. Prawie zawsze leje w Wielkiej Brytani.

Pozdrawiam sucho ale ciepło  Uśmiech
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #48 : Czerwiec 07, 2010, 09:49:44 »

Tak było wczoraj koło godziny 9.00 rano

http://img97.imageshack.us/img97/4307/dsci4449.jpg

http://img199.imageshack.us/img199/4888/dsci4451.jpg

To niebo z wczoraj koło 19.00

http://img229.imageshack.us/img229/1655/dsci4453.jpg

http://img295.imageshack.us/img295/1091/dsci4452.jpg

Dzisiaj świeci słońce,ale jakieś takie przytłumione

Jeszcze zdjęcie z 30 kwietnia tego roku godzina 6.58 rano, nadmienie tylko że 1 maja wieczorem zaczęło mocno padać


http://img243.imageshack.us/img243/2007/zdjcie0940.jpg
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 07, 2010, 10:09:04 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
kamil771
Gość
« Odpowiedz #49 : Czerwiec 07, 2010, 11:06:38 »

Dzisiaj rano w Krakowie było piękne czyste niebo ,ale kolo południa zaczęły pojawiać się samoloty .Latały we wszystkie strony i koło 19.00   całe niebo  pokryła mgiełka podobna do tej ze zdjęcia nr. 2 Dam wam znac kiedy będzie padać ,ale myslę że do dwóch dni napewno.Co ciekawe to smugi od silników samolotów niektóre miały rózowe zabarwienie. Jutro wstawię zdjęcia .

Polecam ci portal http://www.twojapogoda.pl/
Dwukrotnie już prognozowali wystąpienie kilkudniowych silnych ulew których następstwem będzie realna groźba  powodzi  w Polsce (i nie były to prognozy na podstawie latających samolotów pasażerskich  Duży uśmiech )
W najbliższych dniach również spodziewane są gwałtowne burze i wysokie temperatury na terenie całego kraju, ( ku twojemu zdziwieniu nie z winy samolotów..... Szok )
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 4.483 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

informatyka equestrian-world forumwatachyzielonegoamuletu faon hejtforum