Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 28, 2024, 23:12:31


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Opryski typu chemtrail - co to takiego ?  (Przeczytany 108702 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Torton
Gość
« Odpowiedz #75 : Sierpień 10, 2010, 09:35:05 »

Czyli Chanell mam rozumieć że jednak boisz się ośmieszenia i nie zadzwonisz i nie zadasz pytań? Ok Twoja wola. Na pomysł dzwonienia wpadłem na tym forum http://prawda2.info/viewtopic.php?t=80

Jeden forumowicz zadzwonił i co najciekawsze otrzymał odpowiedź więc Chanell? Co jest z Twoimi myślami nie tak? Czy według Ciebie wszyscy kłamią?

Cytuj
Dzwoniłem do rzecznika prasowego...rozmowa bardzo miła, kilka pytań z mojej strony, kilka odpowiedzi z drugiej. Nie byłem niestety pierwszą osobą, która już dzwoniła do Sił Lotniczych - chciałbym ją poznac Smile  Jest możliwośc umówienia sie na wywiad. Oficjalnie wojsko nie ma z tym nic wspólnego choc miły pan osobiście o tym słyszał i zasugerował mi kontakt z lotnictwem cywilnym. Według niego wojskowy ruch powietrzny jest tylko małym promilem całości, a loty w formacjach zdarzają sie także samolotom cywilnym Shocked  (dokładnie pan ten był asystenem rzecznika prasowego) Aha ktoś tam w wojsku kiedyś jeszcze w latach 80-tych zajmował sie wpływem ruchu lotniczego na środowisko jeżeli dobrze zrozumiałem.

I dodatkowo powiem iż wysłałem zapytanie do ekspertów z tamtej strony i czekam na odpowiedź. Ciekawe czy odpowiedzą.

Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #76 : Sierpień 10, 2010, 09:46:02 »

Nie nie boję się ośmieszenia .Nie chce mi się dzwonić,szkoda mi czasu  i kasy na telefon,a prawdy i tak nikt mi nie powie. Moze napisz nam jaki wytłumaczysz fakt że samoloty pasażerskie ,lecą równolegle w tym samym czasie tworząc na niebie równe smugi ? Dodam że osobiście widziałam to nawłasne oczy ,a nawet zamieściłam nieco wyżej zdjęcie.Proponuję ci przeczytać cały wątek i wszystkie linki w nim podane,a potem dopiero naśmiewać się ze mnie.
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Torton
Gość
« Odpowiedz #77 : Sierpień 10, 2010, 10:24:38 »

No tak szkoda Ci czasu na prawdę.

Samoloty latają w korytarzach powietrznych na różnych wysokościach aby się nie zderzyły. Po za tym samoloty nie latają w tych samych czasach i to Twój punkt widzenia powoduje iż myślisz że lecą w tym samym odstępie i czasie. Tak nie jest, sam widziałem samoloty które mogłoby się wydawać leciały równoległe ale jak się człowiek bliżej przyjrzał można było zauważyć że jeden leci wyżej drugi niżej i co świadczy o tym że ten pierwszy albo wystartował albo chce lądować i zaczął manewr obniżania lotu drugi natomiast leci dalej. Zdjęcie które zamieściłaś pokazuje smugi kondensacyjne na dużej wysokości, mniej więcej 8, 10KM loty długo rejsowe.

Dziwi mnie fakt tego iż tak bardzo twierdzisz że nas czymś pryskają, a szkoda Ci czasu na wyjaśnienie tej sprawy. Nadal nikt mi nie odpowiedział gdzie produkują związek którym jesteście pryskani? Po za tym przejrzałem wątek i wszędzie jest to samo...

Oto strona ruchu lotniczego Online. Proszę bardzo http://radar.zhaw.ch/radar.html
Będziecie już teraz wiedzieć kiedy leci nad wami samolocik to mu cyknijcie zdjęcie bo na pewno Was pryska...

Zapisane
Torton
Gość
« Odpowiedz #78 : Sierpień 21, 2010, 09:47:06 »

No jak do tej pory nie dostałem odpowiedzi. Szkoda.

Jak dla mnie większość ludzi żyje w jakiejś psychozie, nagle pojawił się temat pasków na niebie to się zaczęło na to zwracać uwagę. Wcześniej nikt by nawet nie pomyślał co to może być...

Irytujące jest społeczeństwo...
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #79 : Sierpień 22, 2010, 06:02:20 »

Torton,
odpowiedź dostaniesz w informacji na lotnisku...


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #80 : Wrzesień 07, 2010, 06:27:06 »

ŻEGNAJCIE SMUGI CHEMICZNE, WITAJ BŁĘKICIE NIEBA!
CZYLI JAK ZBUDOWAĆ WŁASNY ROZPRASZACZ CHMUR
Ken Adachi

Kilka lat temu stałem sobie pewnego słonecznego dnia przed restauracją w południowej Kalifornii i pokazywałem Joannie Beck, żonie dra Boba Becka, jak łatwo jest rozproszyć chmury, stosując Visual Ray1 (Wizualizacyjny Promień) – technikę, którą poznałem czytając książkę Trevora Jamesa Constable'a The Cosmic Pulse of Life (Kosmiczny puls życia).

Po jej zademonstrowaniu na przykładzie kilku mniejszych chmur przystąpiliśmy wspólnie do rozproszenia wyjątkowo dużego cumulusa i patrzyliśmy, jak w wyniku działania zintensyfikowanej energii orgonu2, gromadzącej się w tym rejonie nieba, w miejscu gdzie zaledwie przed kilkoma minutami znajdowała się chmura, ciemnieje błękit nieba. Niemal jednocześnie zaczęliśmy zastanawiać się, czy ludzie mogliby użyć tej metody do rozpraszania chmur powstających w następstwie rozpylania w atmosferze chemikaliów (smug chemicznych)! Kilka razy próbowałem nawet to zrobić, ale nie udało mi się osiągnąć tego samego z tego typu chmurami i zacząłem zastanawiać się, czy cloudbuster (rozpraszacz chmur), prosty wynalazek Wilhelma Reicha służący do kierowania energii orgonu do atmosfery, dałby sobie z tym radę.

Trevor Constable przez ponad 35 lat modyfikował oryginalny cloudbuster, który miał postać długiej rury, dążąc do przekształcenia go w małą, zwartą, prostszą postać, która byłaby w stanie “ukształtować" w pożądany sposób pogodę w wybranym miejscu – potrafił wywołać deszcz lub go przerwać, potrafił złagodzić suszę i rozproszyć mgłę albo spowodować suszę i zagęścić mgłę. Wszystko zależy od tego, jak się manipuluje atmosferycznym eterem na danym obszarze. Trevor odkrył, że wszystko zależy od tego, jak zastosuje się jego zmodyfikowany cloudbuster do ukierunkowania

przepływu energii eteru. Jeśli stłumi się przepływ eteru lub zablokuje jego naturalny ekspansywno-kurczliwy puls, uzyska się suszę (i mgłę). Jeśli uwolni się przepływ eteru po poprzednim jego wytłumieniu lub zablokowaniu w czasie suszy, uzyska się ulewne deszcze. Prawdopodobnie nie ma na tej planecie nikogo, kto miałby większe doświadczenie w dziedzinie inżynierii pogodowej od niego.

DON CROFT

Mimo to bohaterem tego artykułu jest Don Croft3, człowiek, który doszedł do tych samych wyników w zakresie energii orgonu i cloudbuste-rów, co Reich, lecz zupełnie inną drogą. Ktoś skierował go pod adres internetowy4, pod którym dyskutowano o obserwacjach Reicha dotyczących energii orgonu oraz o tym, w jaki sposób można zbudować znacznie mniejszy orak5 od tych, które budował Reich, wykorzystując do tego celu metalowe wiórki, magnesy, kryształy oraz żywice epoksydowe lub poliestrowe. Don zaczął budować stożkowe oraki stosując wyżej wymienione materiały (oraz plastykowe lejki) i nazwał je “Granatami Świętej Ręki"6 (“Holy Hand Grenades"; w skrócie HHG).

“GRANATY ŚWIĘTEJ RĘKI"

Te urządzenia mają zdolność ogniskowania pozytywnej energii życiowej i rozpraszania obszarów trujących energii, czyli DOR-ów (Deadly Orgone Energy – Śmiertelne Promieniowanie Orgonowe). Don zaczął umieszczać HHG-y na wolnym powietrzu w pobliżu elektrowni jądrowych i w innych (nie ujawnionych) miejscach charakteryzujących się ograniczającymi życie energiami i zaczął uzyskiwać konkretne efekty poprawy pól energii promieniujących z tych obszarów. Zastanawiając się już wtedy nad zastosowaniem cloudbustera

do rozpraszania smug chemicznych, zrobił krok do przodu i połączył dużą wersję swojego HHG-a z cloudbusterem, wykorzystując do tego celu sztywne miedziane rury i dziewięciolitrowe plastykowe wiadro.

W dniu, w którym niebo pokrywały chemiczne smugi, ustawił swój zestaw orak-cloudbuster na dworze, kierując rury prosto w górę, i po chwili smugi zaczęły się rozpraszać, odsłaniając czyste niebo. Im dłużej ten zestaw pozostawał w wybranym miejscu, tym bardziej rozjaśniało się niebo. Ostatecznie uzyskał czyste niebo na obszarze ciągnącym się na długości 150 kilometrów. Później ulepszył konstrukcję oraka i uzyskał efekt sięgający na odległość 190 kilometrów (a być może i więcej).

W zeszłym roku Don skontaktował się ze mną za pośrednictwem poczty elektronicznej i przesłał mi relacje ze swoich sukcesów w zakresie zastosowań zestawu orak-cloudbuster, zarówno w jego kraju, jak i za granicą. Jakiś czas temu przesłał instrukcję jego budowy jednemu z mieszkańców Namibii. Człowiek ten (Gert Botha7) zbudował prymitywną wersję urządzenia Dona, używając lokalnie dostępnych materiałów, głównie z odzysku.8 Wykonany przez niego zestaw orak-cloudbuster już po dwóch godzinach wywołał deszcz na obszarze, który cierpiał na suszę od wielu miesięcy. Wywołał długo trwające burze i ulewne deszcze. Było to w czerwcu 2001 roku.

TWOJA WEEKENDOWA KONSTRUKCJA

Artykuł ten zawiera pełną instrukcja budowy własnego zestawu orak-cloudbuster lub, jak kto woli, “chem-bustera" (rozpraszacza smug chemicznych). Do tego celu użyć można materiałów zarówno nowych, jak i z odzysku. Autorem instrukcji jest Don Croft, zaś drobnego uzupełnienia podanego na końcu osoba, która pragnie zachować anonimowość. Zamieszczone tu zdjęcia dostarczył Don. Urządzenie to zbudować może każdy, kto ma choć trochę umiejętności w zakresie majsterkowania, należy jednak pamiętać, że orak-cloudbuster to nie zabawka, lecz urządzenie, które ukierunkowuje energię orgonu, i to zarówno tę pozytywną, jak i negatywną (DOR). Jeśli nie posiądziemy należytej wiedzy o cloudbusterze i nie będziemy obchodzić się z nim ostrożnie, możemy doznać obrażeń. Jako przestrogę Trevor Constable opowiedział mi o nieżyjącym już przyjacielu i asystencie Reicha, Robercie McCulloughu, który w czasie eksperymentów z cloudbusterem na pustyni w Arizonie w latach pięćdziesiątych dotknął przez nieuwagę gołą nogą do dużego, pracującego cloudbustera, co spowodowało natychmiastowy paraliż nogi i straszliwy ból. Minęły tygodnie, zanim doszedł do siebie. Potem musiał chodzić o kulach i już do końca życia używał laski. Musimy pamiętać, że zanim dotkniemy rur działającego cloudbustera, musimy go rozładować. Poniżej podaję opis budowy “chem-bustera" oraz sposobu jego używania sporządzony przez Dona Crofta.

CHEMICZNE SMUGI ZNISZCZONE! JAK ZBUDOWAĆ CLOUDBUSTERA DO ROZPRASZANIA SMUG CHEMICZNYCH 1 POPRAWIANIA STANU POGODY

Definicja smug kondensacyjnych: smugi kondensacyjne występują wtedy, gdy samolot leci na dużej wysokości (około 9000 metrów lub wyżej) i wywołuje swoimi odrzutowymi silnikami lub końcówkami skrzydeł kompresję znajdujących się w powietrzu cząsteczek wody do postaci pary wodnej lub kryształków lodu. Smugi kondensacyjne zanikają po okresie od kilku sekund do 15 minut za sprawą odparowywania i rozpraszania się skupionych cząsteczek wody.

Definicja smug chemicznych:9 termin “smugi chemiczne" jest stosunkowo nowy i liczy sobie dopiero kilka latem. Narodził się z chwilą pojawienia się smug chemicznych. Początkowo smuga chemiczna przypomina smugę kondensacyjną, lecz zamiast ulec rozproszeniu, co ma zawsze miejsce w przypadku smugi kondensacyjnej, nadal się rozprzestrzenia tworząc mglistą, przypominającą chmury powłokę. Smugi te pokrywają całe niebo i utrzymują się na nim do pięciu, a niekiedy nawet ośmiu godzin. Potrafią zamienić czyste niebo w szary opar. (Uwaga: do listopada 2001 roku istniało już kilkadziesiąt rozpraszaczy chmur w siedmiu krajach; jeśli więc ktoś zobaczy smugi chemiczne, które nie utrzymują się tak długo, może to oznaczać, że w najbliższej okolicy znajduje się i działa rozpraszacz chmur).

Uważa się, że smugi chemiczne składają się, przynajmniej częściowo, z jakiejś substancji na bazie oleju o nieznanym składzie, która jest rozpylana na zamieszkałymi terenami. Okazało się również, że niektóre z nich zawierają czerwone ciałka krwi, aluminium, mikoplazmę10, wirusy oraz inne nieznane składniki o charakterze biologicznym. Jest wiele doniesień o wzroście zachorowań, szczególnie na drogi oddechowe, na terenach, nad którymi pojawiły się smugi chemiczne.

Jest wiele obserwacji mówiących, że smugi chemiczne są rozpylane przez nie oznakowane białe samoloty. Czasami obserwuje się, że samoloty te nie pozostawiają za sobą żadnych smug kondensacyjnych, a w chwilę potem taki sam rodzaj samolotu pozostawia za sobą nad tym samym obszarem gęstą smugę chemiczną. Innym razem sfotografowano wyraźne, krótkie przerwy w smugach chemicznych, jak gdyby w samolocie skończyły się chemikalia, po czym przystępował on do rozpylania ich nowej partii.

HISTORIA CLOUDBUSTERA (ROZPRASZACZA CHMUR)

Cloudbuster Wilhelma Reicha był dobrze znany ze zdolności do wywoływania deszczu. Jego ciągłe używanie powodowało jednak pewne kłopoty, które polegały na tym, że zabójcza energia orgonu (DOR), którą absorbował, mogła wyrządzić krzywdę operatorowi, jeśli nie była właściwie “odprowadzana". Drenaż zabójczej energii orgonalnej był realizowany poprzez połączenie cloudbustera z bieżącą wodą (trudne zadanie) lub podłączenie wyjścia cluodbustera do akumulatora orgonu.

Taki akumulator szybko jednak ładował się śmiertelną energią orgonu, co stwarzało z kolei jeszcze większe problemy dla operatora. Tak więc rozpraszacz chmur, aczkolwiek bardzo efektywny, spoczywał w uśpieniu przez wiele lat.

Elementy składowe cloudbustera (rozpraszacza chmur)

PONOWNE ODKRYCIE CLOUDBUSTERA

Opierając się na badaniach Wilhelma Reicha stworzyliśmy tanie, podręczne i łatwe w budowie urządzenie, które skutecznie niszczy chemiczne smugi i uzdrawia atmosferę. “Chembuster" stanowi odpowiedź na nieustanne ataki na nasze zdrowie. W przeciwieństwie do oryginalnego cloudbustera chembuster zamienia śmiertelną energię orgonalną na pozytywną, poza tym nie ładuje się i nie stwarza niebezpieczeństwa dla operatora.

PRZYŁĄCZCIE SIĘ DO WALKI O CZYSTE NIEBO!

Ludzie często sądzą, że jednostka nie jest w stanie zmienić świata, że najlepiej usunąć się na bok. Otóż, macie teraz państwo coś, co pozwoli wam przystąpić do działania. Kosztem kilku dolarów i kilku godzin pracy możecie sprawić, że wszystko się zmieni.

Właściwie wykonany chembuster w bardzo dużym stopniu redukuje działanie smug chemicznych w promieniu 70 kilometrów od miejsca swojego położenia. Jeśli jest on używany z wykorzystaniem kilku dodatkowych kryształów, promień oczyszczonego obszaru można zwiększyć do 100 kilometrów.

Przy pomocy tego urządzenia zaledwie kilkuset zaangażowanych obywateli jest w stanie całkowicie udaremnić wielomiliardowy program rozpylania smug chemicznych. Chembuster nie czyni żadnej krzywdy – może jedynie pomóc i uzdrowić.

SZCZEGÓŁY KONSTRUKCJI CHEMBUSTERA:  http://boberov.maszyna.pl/Kippin/!a-energetyka/org-001.htm
http://www.youtube.com/watch?v=CPamCQY9naM
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2010, 06:33:12 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
ptak
Gość
« Odpowiedz #81 : Wrzesień 07, 2010, 11:04:16 »

Małe rozwinięcie tematu CHEMBUSTERA:  Uśmiech

Wywiad z Indi o skutecznej walce z chemtrails! 1/2
http://www.youtube.com/watch?v=WQoVUpRVTTE&feature=related

Wywiad z Indi o skutecznej walce z chemtrails! 2/2
http://www.youtube.com/watch?v=TfcbdnwdZcE&feature=related

Więźniowie orgonu [PL]

http://www.youtube.com/watch?v=L1FUcT_F9p8&NR=1

Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #82 : Wrzesień 07, 2010, 11:30:17 »

Chemtrails jest wymysłem,nie wierzę w to.
Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #83 : Wrzesień 07, 2010, 11:34:23 »

Ptaku ciekawy wywiad.


jako, że nie ustosunkowałaś się do tego  wywiadu,możesz mi napisać czy w to wierzysz?
czy jesteś akwizytorem działek rozpraszających ?
czy masz procent z umieszczenia linku? hihihi

to jest żart oczywiście Mrugnięcie

Pozdrawiam Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2010, 11:35:14 wysłane przez wiki » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #84 : Wrzesień 07, 2010, 11:53:52 »

Wiki, wiem, że Twoje pytania są jakby kontynuacją dyskusji z artqiemDuży uśmiech
Wierzę w chemtrails, ale wierzę również pomysłowość i kreatywność człowieka. Każde negatywne działanie można zwalczyć pozytywnym. Zawsze istnieje jakieś antidotum.

Podejrzewam, że w moim rejonie zamieszkania również działa podobne urządzenie, albowiem niebo nad Gdańskiem  jest na ogół błękitne (poza zwykłym zachmurzeniem) i praktycznie nie obserwuję chemicznych smug.
Jednak myślę o skonstruowaniu i zainstalowaniu na balkonie własnego chembustera.  Chichot
 
Pozdrawiam  Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #85 : Wrzesień 07, 2010, 11:54:22 »

Dobra, który forumowicz zrobił lub jest w trakcie ewentualnie planuje budowę urządzenia. Pytam jak najbardziej poważnie i nie mam zamiaru się naśmiewać - macie moje słowo.

edit: widzę, że Ptak myśli o budowie...
Wiki, Ptak - załapałem doskonale, ale nie ma tam wulgaryzmów, wyzwisk, lżenia...
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2010, 11:59:03 wysłane przez arteq » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #86 : Wrzesień 07, 2010, 13:19:49 »

Cytuj
Jednak myślę o skonstruowaniu i zainstalowaniu na balkonie własnego chembustera.

To tak jak ja:) Mam pytanie ;czy takie urządzenie moze stać w ogrodzie ? i jeszcze wiele innych pytań,ponieważ nie ja je bedę robić .Ta strona ktra podała Indi nie działa.

songo1970 może masz dokładną istrukcję?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2010, 13:21:04 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Torton
Gość
« Odpowiedz #87 : Wrzesień 07, 2010, 13:23:57 »

A jak Wam powiedzą, że powieszenie drewnianego kota przed domem odgania duchy też uwierzycie?
Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #88 : Wrzesień 07, 2010, 13:33:29 »

Cytuj
Jednak myślę o skonstruowaniu i zainstalowaniu na balkonie własnego chembustera.

To tak jak ja:) Mam pytanie ;czy takie urządzenie moze stać w ogrodzie ? i jeszcze wiele innych pytań,ponieważ nie ja je bedę robić .Ta strona ktra podała Indi nie działa.

songo1970 może masz dokładną istrukcję?
dopiero trafiłem na temat i sam się muszę bliżej przyjrzeć czy i jakimi kosztami można coś takiego wykonać,
filmików jest sporo np.- http://www.youtube.com/watch?v=N_rQdItXARg

PS. typowej instrukcji póki co nie znalazłem

Pozdr. Chichot
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2010, 13:34:15 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
ramer
Gość
« Odpowiedz #89 : Wrzesień 08, 2010, 11:22:23 »

A jak Wam powiedzą, że powieszenie drewnianego kota przed domem odgania duchy też uwierzycie?

A jak by ci 100 lat temu powiedzieli że akumulator będzie gromadził energię to byś uwierzył ?
albo że w drucie podłączonym do prądu indukuje się pole magnetyczne którego nie widzisz ?
albo w szklanej tubie z gazem wytworzy się niewidzialny promień będący w stanie przeciąć stal (zastosowanie lasera) ?

Ja myślę że człowiek wielu rzeczy nie jest świadomy i nie uwierzy dopóki nie zobaczy na własne oczy.
A czy to "działo" działa możemy ocenić gdy je zbudujemy.
Zapisane
Szmer
Gość
« Odpowiedz #90 : Wrzesień 08, 2010, 11:46:24 »

Chemtrails jest wymysłem,nie wierzę w to.

Jest wymysłem.... bo? Może podparłbyś swoją teorię jakimiś argumentami bo póki co to twoje opinia jest warta tyle co brzęczenie muchy. Może i masz rację ale takie gadanie to wiesz...
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #91 : Wrzesień 08, 2010, 11:52:03 »

A jak by ci 100 lat temu powiedzieli że akumulator będzie gromadził energię to byś uwierzył ?
albo że w drucie podłączonym do prądu indukuje się pole magnetyczne którego nie widzisz ?
albo w szklanej tubie z gazem wytworzy się niewidzialny promień będący w stanie przeciąć stal (zastosowanie lasera) ?

być może usłyszałbyś to samo:
Cytuj
A jak Wam powiedzą, że powieszenie drewnianego kota przed domem odgania duchy też uwierzycie?


Czy ktoś może podać link gdzie wyjaśniona jest zasada działania, a nie ewentualne efekty działania. Optymalnie w oparciu o zasady fizyki. 
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #92 : Wrzesień 25, 2010, 20:16:42 »

Co o tym sądzicie:

Chemtrails: Czy jesteśmy zatruwani z powietrza?



Czy zdajemy sobie sprawę co emitują samoloty  latające nad naszymi głowami? Liczni wyznawcy pewnej teorii twierdzą, że z nieba spadają na nas śmiercionośne substancje. Sprawa tzw. chemtrails jest jedną z najbardziej znanych teorii spiskowych obok roku 2012, Nowego Porządku Świata czy też Iluminatów.

1/10

...

http://niewiarygodne.pl/gid,11994771,img,11994781,kat,1017185,title,Chemtrails-Czy-jestesmy-zatruwani-z-powietrza,galeriazdjecie.html
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #93 : Październik 28, 2010, 21:40:04 »

 Mechanik samolotowy o  chemtrails !!!
 http://www.youtube.com/watch?v=J_-Afcb7Ya8

Smugi chemtrails Kraków 28.10.2010





Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Sventer
Gość
« Odpowiedz #94 : Październik 28, 2010, 21:47:37 »

Kto truje? I po co? Wg. to absurd, bo praktycznie wszędzie w Polsce pojawiają się takie paseczki na niebie, więc Ci co zrzucają siebie sami trują... To by było bez sensu. Teoria o Chemtrials jest tak nie dorobiona że trudno to zweryfikować, a tym bardziej potwierdzić.
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #95 : Listopad 01, 2010, 19:19:41 »

http://wolnemedia.net/nauka/nanowlokna-w-smugach-chemicznych/


Nanowłókna w smugach chemicznych
Opublikowano: 01.11.2010 | Kategorie: Nauka, Wiadomości ze świata

27 września tego roku nad miejscowością McCook w Nebrasce pojawiły się smugi chemiczne. Tym razem udało się zebrać to, co samolot rozpylał na niebie. Tym „czymś” były włókna przypominające pajęczynę, które okazały się niezwykle silne i trudno było je rozerwać. Zebraną „pajęczynę” pobrano do badań w niezależnym laboratorium.

Badania wykazały, że z nieba spadły sztucznie wykonane (przez człowieka) nanostruktury pełne włókien wywołujących syndrom Morgellona. Jeśli założyć, że całości towarzyszyło rozpylanie DMSO (dimetylosulfotlenek, (CH3)2SO), który jest niezwykłym rozpuszczalnikiem pozwalającym rozmaitym substancjom wchłaniać się przez skórę człowieka bez naruszania jej struktury, to jest to logiczne wytłumaczenie sposobu rozprzestrzeniania się tej choroby, wobec której medycyna jest jak na razie bezradna. W niektórych przypadkach choroby Morgellona znajdowano w ciele chorego człowieka kawałki owadów. Mogło się to stać tylko wtedy, gdy owad usiadł na osobie spryskanej DMSO, rozpuścił się w tej chemicznej substancji i przeniknął do ludzkiego organizmu. DNA takiego insekta ma zdolność przeniknięcia do struktur komórkowych człowieka i doprowadza do ich mutacji, co kończy się rakiem.

To nie pierwszy przypadek znalezienia takich włókien w Nebrasce. Poprzednie były zbudowane nieco inaczej i z czasem rozrastały się wypuszczając odnogi… Wszystko to jest wciąż ogromnie niejasne, ale wystarczająco niebezpieczny by pobudzić do myślenia na temat prawdziwego zagrożenia jakie niosą ze sobą smugi chemiczne.

Autor: Chris Miekina
Źródło: Nowa Atlantyda
Zapisane
purattu
Gość
« Odpowiedz #96 : Listopad 01, 2010, 20:05:59 »

temat dla mnie jest nowy.
ale nie rozumiem jakie sa DOWODY na to ze to prawda..
i jeszcze jedno jak myslicie dlaczego dziennikarze
szukajacy tematu=sensacji jeszcze sie tym nie zajeli??...a moze
ja po prostu nie znam tych materialow?? takze prosze o uswiadomienie;)
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #97 : Listopad 01, 2010, 20:20:17 »

Cytat: purattu
jak myslicie dlaczego dziennikarze
szukajacy tematu=sensacji jeszcze sie tym nie zajeli??

Może dlatego, ze wolą tematy za które dostaną sowitą gotówkę, a nie po łapach, za wkładanie ich nie tam gdzie trzeba.
Kilka dni temu w radiu ZET p. Wais próbował poruszyć ten temat, ale albo nie przygotował się do niego, albo nie zależało mu na rozwinięciu go, bo główną myślą jaką zakończyła się ta audycja było stwierdzenie jakiegoś "autorytetu", że tam w górze spaliny zamieniają się w kryształki lodu.
No cóż, takie zjawisko również ma miejsce.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #98 : Listopad 01, 2010, 23:30:57 »

Z oficjalnej strony Klasztoru na Jasnej Górze:

Źródło: http://www.jasnagora.com/wydarzenie.php?ID=5660

Z wielu rejonów Polski, a zwłaszcza z miejsc na terenach dotkniętych w ostatnim okresie ulewnymi deszczami i burzami, otrzymujemy od licznych osób niepokojące sygnały. Według tych - pokrywających się ze sobą informacji - wszystkie one mówią o pojawianiu się co pewien czas samolotów pozostawiających za sobą dziwne smugi na niebie. Według naocznych świadków samoloty te widoczne były w tych rejonach polskiej przestrzeni powietrznej, w których - wkrótce po ich przelocie - powstawały niespodziewanie potężne chmury deszczowe i niebawem występowały nadzwyczaj obfite opady.

We wszystkich przypadkach obecność takich samolotów została odnotowana przez naocznych świadków jako szybko przemieszczających się, na dużych wysokościach, i w kolejnych sektorach powietrznych. Samoloty te zostały zauważone wielokrotnie, o różnych porach dnia, i przez wiele osób.

We wszystkich wymienionych wyżej przypadkach nie chodzi - zdaniem obserwujących - o 'normalne' kondensacyjne smugi, jakie zawsze powstają po przelatujących samolotach odrzutowych i które w dość szybkim czasie znikają z nieba. Chodzi o takie smugi, które powstając w ślad za przelatującymi samolotami, tworzą na niebie długo utrzymujące się pasma chmur. Te zaś przypominające niby-chmury pasma, sztucznie wytworzone przez samoloty, z zauważalną trudnością rozpraszają się i nie od razu też z nieba znikają. Wszystkie te charakterystyczne smugi widoczne są na niebie jako pasma do siebie równoległe, często ze sobą krzyżujące się.

Na pierwszy rzut oka wydawałoby się, że owe 'ślady' na niebie to normalne smugi kondensacyjne powstające po przelotach samolotów odrzutowych. Jednak obserwujący zauważyli, że wszystkie te długie na kilometry smugi, w przeciwieństwie do smug kondensacyjnych powstających po wielu innych przelatujących samolotach odrzutowych, ani - w takim samym czasie - nie znikają z nieba, ani nie wydają się być dla obserwujących takie same. Zdaniem oglądających smugi te swoim wyglądem różnią się od innych! Utrzymują się, stopniowo rozrastają i w widoczny sposób coraz bardziej rozpraszając się, wkrótce pokrywają sobą coraz większe połacie nieba.

Co więcej, na zdjęciach wykonywanych w maksymalnych zbliżeniach przez teleobiektywy a nawet przez użyty astro-teleobiektyw widać dokładnie i wyraźnie, że faktycznie... to nie mogą być samolotowe smugi kondensacyjne! W świetle przeglądanego materiału filmowo-fotograficznego można twierdzić, że powstające smugi nie są normalnym efektem pracy działania silników samolotowych. Zdaniem wielu osób to, co pojawia się na niebie - owszem - jest czymś, co powstaje jako widoczny 'ślad' po przelatujących samolotach, lecz jest jednak nadto także dobrze widocznym śladem czegoś, co przez te samoloty jest w powietrzu... rozpowszechniane!

Jeśli taki miałby faktycznie być stan rzeczy, to powstają wówczas podstawowe pytania: czyje to są samoloty i do kogo one należą? Kto za taki stan rzeczy ponosi odpowiedzialność? I jak to w ogóle możliwe, by ktoś latał w polskiej przestrzeni powietrznej i rozpowszechniał jakiekolwiek środki bez powszechnego i publicznego informowania o tym wszystkich mieszkańców na danym obszarze?

I najważniesze w gruncie rzeczy pytanie - co takiego jest rozpowszechniane przez te samoloty nad naszym głowami? Czego cząstki wdychamy później wraz z powietrzem? Co jeszcze - wraz z deszczem - spada z nieba na nasze głowy i na ziemię: nasze pola, łąki, lasy? Czy to, co jest rozpowszechniane przez owe samoloty nie jest aby szkodliwe dla nas i naszych najbliższych? Czy nie jest to niebezpieczne dla naszego zdrowia, życia polnych i leśnych zwierząt, rozwoju drzew, traw, zbóż, wszystkich roślin? Czy faktycznie nie jest to zagrożeniem dla życia każdego z nas i całego eko-systemu?

W ślad za takimi podstawowymi pytaniami rodzą się i następne: czy jakiejkolwiek z kompetentnych polskich służb państwowych jak np. Agencja Ochrony Środowiska czy Sanepid znany jest skład chemiczny substancji podobno rozpowszechnianych przez owe samoloty latające nad terytorium Polski? Czy w ogóle stanowiło to kiedykolwiek przedmiot jakiegolwiek specjalistycznego zainteresowania tych służb? Czy kiedykolwiek przeprowadzone zostały przez nie jakiejkolwiek analizy pobranych próbek powietrza i opadów - czy znanym i badanym jest właśnie to, co miałoby być przez te samoloty rozpowszechniane?

Te i wiele innych podobnych pytań rodzi się u tych obserwujących, kiedy w ciągu dnia widzą oni na niebie to... co mogą oni na nim sami ewidentnie zobaczyć. A co dopiero może dziać się w nocy, kiedy jest już ciemno? - pyta wielu z tych obserwatorów.

Można być jak najdalszym od różnych podejrzeń i teorii. Dla naocznych świadków fakty pozostają jednak... faktami! I co można wówczas odpowiedzieć tym wszystkim, którzy z przekonaniem twierdzą, że jednak jest tak, że owe dziwne smugi na naszym niebie to najoczywistszy dowód na trwający... chemtrails w Polsce? I może jednak wówczas nie tylko rację, ale i bardzo bliscy prawdy są wszyscy ci, którzy mówią, że to co jest rozpowszechniane to wysoce szkodliwe dla człowieka i organizmów żywych pierwastki. Że są to: Glin (Al), Bar (Ba), Bor (B), Wapń (Ca), Chrom (Cr), Miedź (Cu), Żelazo (Fe), Potas (K), Magnez (Mg) Mangan (Mn), Sód (Na), Nikiel (Ni), Ołów (Pb), Krzem (Si), Stront (Sr), Wanad (V), Cynk (Zn). Że rozpowszechniane są wysoce szkodliwe pierwiastki, których stężenie jest wybitnie podwyższone i znacząco wykracza poza jakiekolwiek dopuszczalne normy.

Może więc warto poważniej zastanowić się na tym wszystkim. Bo gdyby jeszcze okazać się miało, że wszystko to pozostaje w niezaprzeczalnym odniesieniu i do powstawania wszystkich ulewnych deszczów, i różnych niespotykanych przez nas dotąd zmian stanu warunków atmosferycznych czyli zmian pogodowych, to uzasadnione byłoby także postawienie wielu innych pytań. Bo niewykluczone, że mogłoby to mieć swój istotny związek przyczynowo-skutkowy ze szczególnym występowaniem i nasileniem się zjawisk atmosferycznych na ściśle określonych obszarach itd.

Patrzmy więc w niebo! Warto częściej i z większą uwagą spoglądać... w niebo! I to nad własną głową! Zwłaszcza, że któregoś pięknego poranka lub popołudnia na własne oczy moglibyśmy na nim zaobserwować coś tak niewiarygodnie oczywistego jak np. sztuczne wywoływanie przy użyciu samolotów zmian pogodowych. Jak planowe wzbudzanie różnych zjawisk atmosferycznych o czasowo późniejszych - i jednak już możliwych do przewidzenia - skutkach. Zjawisk, o wywoływaniu których na tak szeroką skalę nie tylko, że dotąd mogliśmy nie mieć najmniejszego pojęcia, ale i o których wciąż nie możemy mieć prawie żadnej głębszej wiedzy. Nie mówiąc już o żadnej oficjalnie na ten temat podawanej nam w mediach informacji.

o. Stanisław Tomoń
2010-06-04, godz. 9.00

zobacz więcej na temat chemtrails w sieci przez np. wyszukiwarkę internetową google i youtube

Więcej na stornie klasztoru: http://www.jasnagora.com/wydarzenie.php?ID=5660
http://forum.swietageometria.info/index.php?topic=494.msg2573;topicseen#msg2573

purattu to tylko jeden przykład ,ale  przeglądnij cały wątek , USA i  UK przyznają się do tego typu oprysków.
« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2010, 23:33:03 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #99 : Listopad 04, 2010, 20:26:38 »

Bardzo proszę moderatora tego działu o nie scalanie tych dwóch moich postów,ponieważ jest to bardzo ważna informacja i na prośbę  autora powinniśmy zamieszczać na innych forach i przesłać link do naszych znajomych


Chemtrails - dowody zbrodni przeciwko naszemu narodowi 

Tylko ludzie o bardzo zlej woli albo głupcy mogą jeszcze zaprzeczać istnieniu geoinżynierii, w zakresie tworzenia "persistant contrails", albo jak kto woli "chemtrails". ONZ miało by uchwalić ustawę zakazującą stosowania tego, co nie istnieje ? Zakazali, ponieważ technologia ta okazała się być bardzo szkodliwa dla środowisku naturalnego, w tym dla człowieka. Angielski parlament miałby szczegółowo raportować "science fiction" ? Dowody na istnienie chemtrails  i na ich szkodliwość są nie do podważenia !

Ci co zezwolili na rozpylanie środków chemicznych nad naszymi głowami, bez naszej wiedzy i zgody, popełnili zbrodnię przeciwko swojemu narodowi.

Skala skażenia nie jest nikomu znana, ale jego skutki zaczynają już być odczuwalne. W celu ochrony naszego zdrowia i zdrowia naszych dzieci, powinniśmy żądać ujawnienia wszelkich informacji na ww. temat, przeprowadzenia niezależnych badań i analiz oraz ukarania winnych tej zbrodni. Spieszmy się bo czas nagli... 

 

UCHWAŁA ONZ

W zeszłym tygodniu, rada ONZ złożona z przedstawicieli 193 państw, na konwencji "Zachowania bio-różnorodności" w Nagoya, w Japonii, ustaliła moratorium na działania geoinżynieryjne, w zakresie rozpylanie cząstek w atmosferze, które to działania w ramach walki z globalnym ociepleniem, miały za zadanie pochłanianie CO2 oraz odbijanie w kosmos promieni słonecznych (promienie ultrafioletowe). 

Inaczej mówiąc na posiedzeniu ONZ, w którym uczestniczyło polskie przedstawicielstwo, polskiego rządu, uchwalono zakaz rozpylania związków do atmosfery, tworzących przez naukowców zwany "persistant contrail", a co my nazywamy "Chemtrail".

Uchwałę tą podjęto w 2 lata po uchwaleniu moratorium na podobne działania na powierzchni oceanów, które doprowadziły do dużych skażeń w głębiach oceanów. Także rozpylanie związków chemicznych do atmosfery okazało się bardzo szkodliwe w skutkach dla środowiska biologicznego na ziemi i mało skuteczne w walce z bądź co bądź wyimaginowanym wrogiem, przyczyniającym się rzekomo do globalnego ocieplenia - CO2 (dwutlenkiem węgla)


DOWODY

Na międzynarodowym sympozjum w Ghent, w Belgii Ghent (28-30 maj 2010), zebrani tam naukowcy oświadczyli, iż program geoinżynieryjny w zakresie rozpylania związków chemicznych do atmosfery jest już od lat w pełni operacyjny i ma on już swoją 60 letnią historię (link).   

W naszym artykule "Zjawisko chemtrails nie jest teorią ..." (link) opublikowaliśmy oficjalne raporty naukowców amerykańskich z roku 1997, opisujące w detalach technologie, zastosowanie i niskie koszty masowego rozpylania środków chemicznych do wyższych partii atmosfery. Naukowcy ci doradzali natychmiastowe wdrożenie tych technologii do walki z globalnym ociepleniem.
Angielski parlament, a dokładnie to jego "Komitet ds. Nauki i Technologii" sporządził podobne raporty, z tym że opisują one nie tyle plany co konkretnie podjęte już działania.

W sekcji 27 raportu czytamy:
"Since 1977, cloud seeding and environmental techniques have been subject to international regulation. In 1977 countries agreed to the “Convention on the Prohibition of Military or Any Other Hostile Use of Environmental Modification Techniques” (ENMOD). The treaty, as well as forbidding the use of environmental modification techniques in hostile circumstances, supported the use of weather modification forpeaceful purposes. A re-confirmation of the ENMOD principles occurred at the Framework Convention on Climate Change (UNFCCC) and the 1992 Earth Summit in Rio de Janeiro.59 Dr Lee pointed out that most techniques covered by the ENMOD treaty were “quite speculative”—for example, causing earthquakes or tsunamis which was far beyond the capacity of current technology—but that cloud seeding was a technology that
was often used."
 

Ściągnij raport:  Report_HOC_221.pdf
Tylko powyższy tekst mówi już o będącej w częstym użyciu technologii "tworzenia chmur"  !
 Polecamy przeczytanie całego raportu, który nawet najbardziej zajadłym niedowiarkom nie pozostawia żadnego miejsca na zwątpienie. W swojej uchwale, ze względu na ogólnoświatowy  zakres tego typu działań geoinżynieryjnych, ONZ nakazało angielskiemu parlamentowi zaprzestanie kontroli i prac nad tym tematem oraz pozostawienie tego w gestii ONZ.

Czego nam jeszcze trzeba ? Powyższy raport opisuje ze szczegółami zjawisko, które już od dłuższego czasu widzimy nad naszymi głowami. ONZ orzekło o wysokiej szkodliwości tych działań na środowisko biologiczne, więc w tym i na człowieka. Jesteśmy od dłuższego czasu truci. Nikt się nas nie pytał o zdanie i zgodę. Nikt nie przedstawił nam rzetelnych badań i analiz. 

Czy nikogo nie obchodzi już nasze życie i zdrowie ? Nawet nas samych ? 
 
Nasz rząd nie mógł nie wiedzieć o tych działaniach. To przecież jego przedstawiciele dopiero co podpisali się pod ww. moratorium ONZ.
 
Powinniśmy zażądać przeprowadzenia jawnego dochodzenia w tej sprawie (pod nadzorem publicznym) oraz żądać ukarania winnych tej zbrodni.
 
Zdradzieccy politycy i kłamliwe media już wystarczająco długo nas oszukiwali. Dość tego !

Nie czekajmy aż będzie za późno !


Bardzo prosimy o przekazanie linka do tego artykułu do jak największej liczby znajomych !



źródła:
http://foodfreedom.wordpress.com/2010/10/28/un-votes-to-ban-chemtrails/
http://coto2.wordpress.com/2010/07/28/case-orange-60-years-of-geoengineering-goes-into-hyperdrive-as-%E2%80%98plan-b%E2%80%99/
http://failinggracefully.com/?p=1168


Podobne artykuły:
http://www.globalnaswiadomosc.com/raporttellerachemtrail.htm
Dział Chemtrails
http://www.globalnaswiadomosc.com/chemtrailsdowodyzbrodn.htm

Czyli nie jest dobrze  Coś
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2010, 20:55:27 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.109 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

film world-of-pandas pifpaf akademiajazdykonnej zabojcy