Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 28, 2024, 08:57:56


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: Wyraź siebie!  (Przeczytany 1401 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
marek324
Gość
« : Kwiecień 12, 2010, 12:16:25 »

To tez grzecznie poprosilam abys wytlomaczyl klamstwa ktore zuciles na Tothala. Uwazam ze powinienes przeprosic go za klamstwa i oczernianie. Twoje minusy nie obchodza mnie, ty masz za malo ambicji aby one reagowaly na taka kare. Moze pojdziesz na kawke i wszystko zalatwisz, to moze byc, ale tu jestesmy na forum
i musisz sie zachowywac wedlug zasad tu obowiazujacych. Jak dotad to niestety ale bardzo szkodzisz nam wszystkim. Twoja dzialalnosc na forum rujnuje wszystko co masz pod reka, ty nic nie budujesz, jestes
chodzaca trucizna, ktora oryskujesz  wszystkich i na okolo, do tego jestes cudownie chroniony przez swoich przyjaciol .Takich osobnikow nalezy nie spotykac w swoim zyciu, bo moze cegla czlowiekowi na glowe spasc w twoim towazystwie.

Szanowni modowie: prosze nareszcie zobaczyc ze na forum sa tez inni ludzie i nareszcie stwozyc atmosfere
ktora  pozwolo nam na normalna prace.
rafaela, naucz się najpierw poprawnie konstuować swoją wypowiedź, jej logikę i stylistykę, a dopiero później zacznij pisać na forach. zazwyczaj to pomijam aby nie być posądzonym o czepialstwo ale czytanie twoich wypowiedzi jak również kiary to prawdziwa droga przez mękę. macie braki na poziomie szkoły podstawowej, i to bez żadnych podtekstów naprawdę bardzo poważne braki. pominę ortografię bo literówki każdemu mogą się zdarzyć, ale błędy w waszym wykonaniu sugeruje mi że mam do czynienia z ludźmi "upośledzonymi" językowo. pouczacie o rozwoju ducha a nie potraficie poprawnie wysłowić się w ojczystym języku.
trucizną nazwałbym raczej działanie takich osób jak ty, kiara etc, a raczej głoszone przez was treści. thotala nie mam za co przepraszać bo jak ktoś pisze w taki sposób że pozostawia niedomówienia to nie powinien mieć pretensji o to jak to zostanie przez innych zinterpretowane.
twoja agresja świadczy jedynie o tym jak jesteś zakłamaną osobą - natomiast bardzo dobrze że ona padła - stylistyka jej wypowiedzi jest analogiczna do tej za którą ja w stosunku do kiary zostałem ukarany -1 pkt.
i teraz będziemy mogli zobaczyć co zanczy już "przysłowiowa" sprawiedliwość i obiektywizm darka. prawda ma to do siebie że zawsze wychodzi na jaw prędzej czy później. bo jak mówi przysłowie: jest cała prawda, półprawda i g. prawda.  i tak w większości przypadków wygląda obiektywizm na tym forum.

Po stusuwam do smietnika
-1pf za złamanie regulaminu w dwóch punktach 
1. zwalczane będą wszelkie przejawy chamstwa i obrażania użytkowników. Posty stanowiące
  naruszenie czyjejś godności będą sukcesywnie usuwane przez moderację. W wypadku wypowiedzi z
  użyciem słów powszechnie uznanych za obraźliwe, autor zostanie ukarany ostrzeżeniem (-1pf)
2. Uwagi dotyczące poprawnej pisowni należy zgłaszać autorowi
   używając Prywatnej Wiadomości.
chanell
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2010, 12:36:01 wysłane przez chanell » Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.063 sekund z 18 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

telenovelasmundo mexicas amigos devilssoldiers zabojcy