Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 29, 2024, 09:16:16


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Przejście ludzkości do 4G  (Przeczytany 120713 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #250 : Sierpień 10, 2012, 20:33:59 »

Do dzieła czy to działa Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #251 : Sierpień 11, 2012, 17:34:51 »

przeczytałem nagłówek:
Cytuj
KWANTOWY WYMIAR - Iluzja czy rzeczywistość?

..przetłumaczyłem na
RODZIMY JĘZYK:
Porcjowy Wymiar (Quantum: porcja, cząstka)

"Porcjowy wymiar - Iluzja czy rzeczywistość"

Wymiar... Wy Miar..
co z 'mierzeniem'..

Lepiej mierzyć siły na zamiary
Duży uśmiech))

To takie ogłupiające.
Jak już to po Polsku się mówi:
'Wymiar porcji', czasoprzestrzeń porcyjki, miejsce porcji
albo w tym zestawieniu
'Porcja WYMIARU',
..wymiar rozumian jako CZASOPRZESTRZEŃ/obszar/miejsce:
Porcjowe miejsce/porcjowa czasoprzestrzeń/porcjowy obszar

..iluzja czy rzeczywistość?
rzeczwistość - bo KTOŚ tę porcję zjadł/wział.
iluzja - bo ona KTOSIA zje od środka,
o ile ktoś nie dojdzie do ładu ze swymi nawykowymi transformacjami pobranych PORCJI energii
w taki a nie inny sposób.
A gdy już dojdzie - pojawi się ENERGIA ODNAWIALNA,
czyli taka, która nie idzie  konsumpcję, a  w ŻYWY OBIEG,
który nie musi pobierać PORCJI, by IST NIEC.
Niecić ist.

językowy bełkot jest obrazem pomieszania mentalnego.
mentalny bełkot nie ułatwia poznania
i trzyma z dala od ładu w sferze zdarzeń i emocji.
także uczuć.
Widać więc jak istotna jest dla tych przestrzeni spójność i klarowność organu mentalnego.

« Ostatnia zmiana: Sierpień 11, 2012, 17:53:41 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #252 : Sierpień 11, 2012, 18:21:19 »

Hm dużo w tym racji
Pozwolę sobie jeszcze tylko dodać do tego co zamieścił szacowny PHIRIOORI , że tak obserwując dociekając nie mogę się oprzeć wrażeniu iż po ostatnim kataklizmie - znaczy potopie i to nie tym szwedzkim pierwszymi naukowcami byli kapłani  Cool
Jak by nie spojrzał czy to z góry czy z dołu lub boku jednego i drugiego po „ Wielkiej Powodzi”, naukę jako nową dziedzinę intelektualną na Ziemi „wprowadziła” religia.
Różnej maści kapłani, zakonnicy i tajne stowarzyszenia religijne byli pionierami odkryć tzn tych udokumentowanych i jedynie słusznych.  Uśmiech
Nasuwało mi się pytanie: W jakim celu stworzono naukę?
Zapytałem tego i tamtego poczytałem popiłem piwka pomyślałem i tak sądzę że zwyczajnie dla wsparcia i potwierdzenia teorii i dogmatów religijnych poprzez „naukowy dowód”.
Kapłani np Horusa Duży uśmiech głosili swoje „prawdy”, w które bezwarunkowo mieli wierzyć wyznawcy.
Normalnie słońce było bogiem a ziemia płaska Uśmiech
Wygodnie i bezpiecznie było w tamtych czasach Nie zadawać pytań, nie myśleć a więc nie wątpić. Wsparcie zapewniała ,pozornie niezależna nauka i co za tym wytrącało wiernemu  najmniejsze nawet wątpliwości.
Ludkowie zaczęli ufać rożnej maści autorytetom itd...
Teraz śmiało można wyciągnąć wniosek że nauka to inny rodzaj religii i wiary.
Dwa w jednym...
to pa Duży uśmiech
       

Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #253 : Sierpień 11, 2012, 23:12:39 »

@Przebiśniegu
Cytuj
Ludkowie zaczęli ufać rożnej maści autorytetom itd...
Teraz śmiało można wyciągnąć wniosek że nauka to inny rodzaj religii i wiary.
Dwa w jednym...
Sporo racji, jeśli chodzi o dzisiejszą, oficjalną naukę. Każdy, kto odstaje od nauki głównego nurtu jest bezlitośnie tępiony za dociekliwość. Nauka została kupiona - i to dosłownie. Dziś płaci się uczelniom za produkowanie doktrorów-podtrzymywaczy oficjalnej wersji.

Cytuj
pozornie niezależna nauka i co za tym wytrącało wiernemu  najmniejsze nawet wątpliwości.
Niemniej jednak jest wielu niepokornych naukowców, którzy nie dają się pozorom, lecz odkrywają rąbek rzeczywistości takiej , jaką ona jest . Wspiera ich w tym sama Natura, bo w niej to można zobaczyć i zweryfikować, a jeszcze wiele jest do "odkrycia", czyli przywrócenia właściwej perspektywy. Im więcej wątpliwości co do oficjalnego obrazu, tym lepiej.
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #254 : Sierpień 12, 2012, 09:47:29 »

east
Cytuj
Niemniej jednak jest wielu niepokornych naukowców, którzy nie dają się pozorom,
A zgadzam się szacowny tylko racz zobaczyć iż nie traktuje się ich jako autorytety.
Krytykuje przy każdej nadążającej się okazji etc etc...
Z funduszami na ich pracę też jest krucho Mrugnięcie
to pa Duży uśmiech
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #255 : Sierpień 12, 2012, 10:26:38 »

PHI - doszukiwanie sie etymologiczne kazdego slowa moze prowadzic na manowce, to tez rodzaj labiryntu. Homonimy dla przykladu : gdy powiem "zamek" co mam na mysli?
I tak w przypadku poruszonym przez Ciebie (o kwantowym wymiarze) nalezaloby to zwrocic ku postrzeganiu nie tylko ilosciowemu, lecz rowniez jakosciowemu.
quantitative and qualitative
Na tym polega fizyka kwantowa, ze dba o jakosc. Ale to zagadnienie juz zgola filozoficzne.

Przebisniegu -
Cytuj
Kapłani np Horusa głosili swoje „prawdy”, w które bezwarunkowo mieli wierzyć wyznawcy.
Normalnie słońce było bogiem a ziemia płaska

Tak, jest oczywiscie inaczej, bo ... widzielismy w telewizji, albo w youtubie, albo na "globusie"Mrugnięcie
Tylko zadziwiajace sa przekazy archeologiczne, budowle, rzezby - nic jakos do puzzli nie pasuje, wiec trzeba wymyslec "oficjalna" wersje, aby malucki nie pytal za duzo.

east -

Cytuj
Sporo racji, jeśli chodzi o dzisiejszą, oficjalną naukę. Każdy, kto odstaje od nauki głównego nurtu jest bezlitośnie tępiony za dociekliwość. Nauka została kupiona - i to dosłownie. Dziś płaci się uczelniom za produkowanie doktrorów-podtrzymywaczy oficjalnej wersji.

Te oficjalne wersje, tak jak i oficjalna medycyna i tepienie metod alternatywnych (niczym za inkwizycji) to wlasnie sztuczki kaplanow (kogo?). Komu sluza owi "wtajemniczeni" - odpowiedz jest jedna... Panu Ciemnoty (-sci) °°




« Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2012, 10:27:33 wysłane przez Fair Lady » Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #256 : Sierpień 12, 2012, 11:27:52 »

Oczywiście szacowna że Wiedza była od hm zawsze.
Dużo więc musiała się ta oficjalna religio nauka na pracować napalić naścinać na tępić by to zapomniano lub odrzucono lub....
to pa Duży uśmiech
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #257 : Sierpień 12, 2012, 11:28:55 »

Zapytałem tego i tamtego poczytałem popiłem piwka pomyślałem i tak sądzę że zwyczajnie dla wsparcia i potwierdzenia teorii i dogmatów religijnych poprzez „naukowy dowód”.
Nie pij tyle Mrugnięcie Choć sporo w tym historii.

Cytuj
Kapłani np Horusa Duży uśmiech głosili swoje „prawdy”, w które bezwarunkowo mieli wierzyć wyznawcy.
Normalnie słońce było bogiem a ziemia płaska Uśmiech
!  Odkrycie Zdzisia
j:
To Mozliwe takie są fakty, Słońce było bogiem, ziemia w istocie byla płaska, choć glob był kulisty.
od strony mechaniki kola: ziemia jest piętrem(płaska) a niebo jest powyżej.  ("E")
Ale to najmniej istotne - bo liczy się przestzeń spotkania ziemi i nieba.

Pod płaszczykiem nauki lubi skrywać się wiara.

Jednak nauka to nie teoria - a całe laboratorium praktyczne. Nauka z EM-phir-ji.


Cytuj
quantitative and qualitative
Na tym polega fizyka kwantowa, ze dba o jakosc. Ale to zagadnienie juz zgola filozoficzne.
Fizyka Qualitowa.
Odpowiednie dać rzeczy slowo - to rzecz znaczniejsza niż sie zdaje.

Cytuj
PHI  - doszukiwanie sie etymologiczne kazdego slowa moze prowadzic na manowce, to tez rodzaj labiryntu. Homonimy dla przykladu : gdy powiem "zamek" co mam na mysli?
Nie masz mysli.
Co innego sie doszukiwać, co innego potykac o.
Homo-Nimy Mrugnięcie Homo-Niby.


Cytuj
Cytuj
Sporo racji, jeśli chodzi o dzisiejszą, oficjalną naukę. Każdy, kto odstaje od nauki głównego nurtu jest bezlitośnie tępiony za dociekliwość. Nauka została kupiona - i to dosłownie. Dziś płaci się uczelniom za produkowanie doktrorów-podtrzymywaczy oficjalnej wersji.

Te oficjalne wersje, tak jak i oficjalna medycyna i tepienie metod alternatywnych (niczym za inkwizycji) to wlasnie sztuczki kaplanow (kogo?). Komu sluza owi "wtajemniczeni" - odpowiedz jest jedna... Panu Ciemnoty (-sci) °°
Ciemnota służy ciemnocie - bo inaczej być nie może.
a rzucanie niewnoszącej nazwy pt. pan ciemnoty nic nie wnosi. Wszysto Ciemnoty.
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #258 : Sierpień 12, 2012, 11:36:03 »

Chodzilo mi o Szatana - wladce swiata materialnego, przeciez to jemu holdy skladaja najwyzsi w pseudo-hierarchii moznowladcy.
Bo w istocie panuje nad ciemnoscia, tak mozna to sobie skojarzyc.

A ktos kiedys pisal "i stala sie jasnosc" - bo chyba przeszedl (po tej drabinie Jakubowej;))
« Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2012, 11:36:26 wysłane przez Fair Lady » Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #259 : Sierpień 12, 2012, 12:36:07 »

Chodzilo mi o Szatana - wladce swiata materialnego, przeciez to jemu holdy skladaja najwyzsi w pseudo-hierarchii moznowladcy.
Bo w istocie panuje nad ciemnoscia, tak mozna to sobie skojarzyc.

A ktos kiedys pisal "i stala sie jasnosc" - bo chyba przeszedl (po tej drabinie Jakubowej;))

Żonglujesz na-Zwami jedynie.
Czy to czyni Twoje życie bardziej spełnionym? A mentalne ciało krystalicznym?



Szatan
SzataAnu
Szata jedności (Anu, One, itd) więc nie może być szatą ciemności.

Światem materii nie rządzi wladztwo ciemności.
Ciemność rządzi zarówno w materii jak i swiatach pozamaterialnych,
podobnie jak Światło.

Ciemność zawiaduje ciemnością  a Swiatło Światłem - inaczej być nie może.

A co do personifikacji oraz przejść ludzkości...
Następują takie czasy, że
poznanie bogów z krwi i kości staje się elementem ewolucji.
Pełna jawnosć.
Lecz to nastąpi w pełni, gdy zamknie się w pełni etap
utrzymywania w pełni świadomości faktu, o którym wspomina East
iż Swiadomość i wcieleni "Bogowie" nie są utożsamieni,
tj. gdy momenty utożasmień Świadomości w przejrzystości czytelne.


Mało tego, Każdy sam może w te "Boskie" sloty wstąpić i wystąpić,
gdy poszerzy /skurczy Świadomość.
tj. poziom swego otwarcia nań. Gdyż Świadomość po prostu istnieje.

Bo tu nikt nikomu "miejsca" nie zabiera.
A PRACA na "Boskim" pułapie daje wielkie mozliwości ale i równie wielkie ograniczenia/zdyscyplinowania.

..i na tym etapie ludzkości jednostki nie utrzymują się w slocie,
więc jest rotacja 'ja'. Specyficzne formy "zmęczenia" materiału.
Kiedy rotacja 'ja' będzie sie zmniejszać,
Bogowie albo stworzą dla "siebie" normę z Aktualizacji,
albo popadać będą w ciemności dryfu.

Natomiast personifikacje w ramach biblijnych dopasowań są zupełnie czym innym
i  mają na celu siać zamęt i desorientację wśród wyzwalajacych się "niebezpiecznie" społeczności.
To dawni hodowcy mają ten oręż tak przygotowany,
by obrzydzić PRAW DZIWĄ układanke relacji przepływu Świadomości,
a to dlatego , że taka jakość 'ja' nie daje przestrzeni dla nadużyć ego.

(co i tak dzieje się w świecie echa - gdyż do teraźniejszości - jednorazowej i dokonanej
te formy dostępu nie mają).

« Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2012, 12:58:55 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #260 : Sierpień 12, 2012, 13:23:49 »

PHI

Cytuj
Żonglujesz na-Zwami jedynie.
Czy to czyni Twoje życie bardziej spełnionym? A mentalne ciało krystalicznym?



Szatan
SzataAnu
Szata jedności (Anu, One, itd) więc nie może być szatą ciemności.

Ja zongluje nazwami?? A Ty co robisz??

Po arabsku "shaytan" albo "Iblis" - i gdzie tu szate widzisz, albo jednosc (one)?

Satana - Saat po niemiecku ziarno (lub syty), tez niezle mozna rozwinac temat.

I na tym polega, ze kazdy warzy strawe wg wlasnego smaku.

//Co do szatana to istnieje cala gama odmian wszelkiej masci diablow (od greckiego), biesow, czortow itp.//

Szczegolowo opisywalam na poczatku watku o Templariuszach i ich tajemnicach, trudno powtarzac wkolko swoje mysli.
Tam ukazalam na przykladzie zoroastry i bogomilow (oraz potem katarow), jako wyznawcow dualizmu religijnego - zla i dobra, gdzie na podstawie zla ukazywano materie, nawet cialo.
Postawe taka widze niekiedy w postach forumowiczow, jakoby do wyzszych wymiarow mozna by dostac sie, ale tylko po porzuceniu szaty materialnej? Czyzby na prawde?


« Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2012, 13:25:04 wysłane przez Fair Lady » Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #261 : Sierpień 12, 2012, 17:13:31 »

Szacowna a nie sądzisz, że tzw Szatan- przeciwnik był potrzebny wierchuszce do zastraszenia ubogich i prawych oraz pokornych Cool
Zobacz jak nisko upadło NATO po rozwiązaniu Paktu Warsiawskiego Duży uśmiech
Proszę szacowna zdejmij rękawice, a załóż okulary  Duży uśmiech
Bo jeżeli boga nie ma to czy jest szatan Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
acentaur

Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #262 : Sierpień 12, 2012, 18:14:10 »

Witam,
< Światem materii nie rządzi wladztwo ciemności.
Ciemność rządzi zarówno w materii jak i swiatach pozamaterialnych,
podobnie jak Światło.

Ciemność zawiaduje ciemnością  a Swiatło Światłem - inaczej być nie może. >

a moze, moze. Kiedys myslalem podobnie , ale po tym jak nieco wiecej poznalem, to to co uznawalem za pewnik okazalo sie tylko zwyklym dogmatem. A przeciez i hindusi, i Tybet i Chinczycy na rozne sposoby, przy pomocy mniej czy bardziej wydumanych metafor, od wiekow trabia , ze ciemnosc odpowiada za swiatlem/jasnoscia. Zas materia czeka dlugo w kolejce.
pozdrawiam

No ale tak to juz jest , kazda inna odpowiedz niesie w sobie czastke prawdy.  Uśmiech
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #263 : Sierpień 12, 2012, 18:55:05 »

Całkiem fajna filozofia życiowa normalnie Duży uśmiech
Wyczerpująca i wiele wyjaśniająca
Wprawdzie jest w nim mowa o świetle ale czy wnosi światło to nie jestem pewien Cool
Szacowny wybacz ale przyzwyczaiłem się czytać Twoje posty ...hm no że tak się wyrażę bardziej tematyczne Cool
Cóż niedziela więc chyba nie tylko ja na tym szacownym forum piwkuję Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
 
Zapisane
acentaur

Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #264 : Sierpień 12, 2012, 19:46:27 »

Witaj  Przebiśnieg,
< Wprawdzie jest w nim mowa o świetle ale czy wnosi światło to nie jestem pewien >

przyznaje, nie zawsze "sypie" sucha wiedze. Czasami wystarczy cos "zarysowac" lekko, a inni potrafia dalej rozwinac. Trzeba sie cieszyc nawet z
czesciowych odpowiedzi, interesujacy jest juz nawet ten inny punkt widzenia.  Uśmiech
pozdrawiam
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #265 : Sierpień 12, 2012, 20:01:22 »

Światło zawsze będzie w ciemności, a ciemność w świetle.
Niektórzy zaraz podstawią do tego stwierdzenia symbol "ing-jang". Może i tak być.  Duży uśmiech
Jednak temat nabiera innych rumieńców gdy napomykamy o "ciemnych" - wg religijnych wyznaczników, o demonach, szatanach i im podobnych istotach.
W tym kontekście zmienia się wszystko, no prawie wszystko.
Ciemność w świetle - błądzenie, szukanie, doświadczanie. To bardzo pozytywne doświadczenia, które kształtują jednostkę.
Inaczej sprawa zaczyna wyglądać gdy opowiadamy się po stronie tzw. "ciemnych", czyli istot, bytów, które opowiedziały się po przeciwnej stronie głównego nurtu ewolucji i robią wszystko by wciągnąć do niego również i nas, czyli jak najwięcej istnień.
Nie ma to nic wspólnego z biblijnym "dramatem - Diabeł kontra Bóg", niemniej ustanawia biegunowość.

Ale to już rozkminki na inny wątek chyba.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #266 : Sierpień 12, 2012, 20:02:11 »

Dla mnie to sa pierdo---y i filozofia strachu.
Zacznijmy od JALTY, kto sprzedal kobiety?? Bo o geny wg ley-lines chodzilo (i chodzi).

UWAGA!

UFO wyladowalo na olimpiadzie, tylko jakiej??

 Duży uśmiech

P.S. To UFO, ktorego sie tak boicie sie, to inteligencja, ktorej tak nie nawidzicie, a czy wyladowalo, czy wyladuje, to niech u mnie sie zamelduje, a nie straszy... bo ja juz sie nie boje...

edit: ktos, kto serca nie ma - jest tylko srubokretem...sorry Darek...
« Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2012, 20:04:01 wysłane przez Fair Lady » Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #267 : Sierpień 12, 2012, 21:08:13 »

Cytuj
gdy powiem "zamek" co mam na mysli?
Masz na myśli odcięcie, odizolowanie czegoś od czegoś.
zamek w drzwiach - izoluje od niepożądanych gości
zamek w spluwie - izoluje różne stany gotowości narzędzia
zamek we wsi - izoluje np szlachte od czworaków
zamek w bluzie - izoluje stan zapięcia od stanu rozpięcia.

Cytuj
Ja zongluje nazwami??
Chodziło mi że było wrażenie iż żonglerką etykietkami chcesz uzyskać poczucie rozwiązania kwestii.

Cytuj
A Ty co robisz??
wchodze w głąb. Znajduje nieodkryte sensy i znaczenia.
Mrugnięcie
czepiam się językowych desorientalizmów (przy okazji czasem powstaje parę nowych pewnie)

Cytuj
Po arabsku "shaytan" albo "Iblis" - i gdzie tu szate widzisz, albo jednosc (one)?
Ja nie patrze po arbsku.
Dałbym Ci link, ale admin dał dupy i "chwilowo" niedostępne od 5 m-cy.
Zwłaszcza że o Pitagorasie też coś jest..
« Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2012, 21:13:54 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #268 : Sierpień 12, 2012, 21:29:12 »

Cytat: PHI
Dałbym Ci link, ale admin dał dupy i "chwilowo" niedostępne od 5 m-cy.

Nie, nikomu nie dałem i nie noszę się z takim zamiarem.
Domyślam się, że masz na myśli usuwanie stron zapodanych w stopkach i temu podobnych wpisach, które choć udostępnione przez "darmowefora", to na naszym forum zabronione. Otóż spieszę Ci wyjaśnić, że w dalszym ciągu nie ma możliwości zamieszczania takich odnośników, ale nikt Ci nigdy nie zabronił, jak i nikomu innemu, zamieszczenia informacji o danej stronie czy forum w formie zwykłej informacji. Wciąż to czynimy, zamieszczając linki do innych stron.
Aż nie chce mi się wierzyć, że nie potrafisz rozróżnić pewnych, zwykłych poczynać od reklamy.
A, może to zwykła złośliwość z Twojej strony.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2012, 21:30:40 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #269 : Sierpień 12, 2012, 21:45:30 »

hm nie wiem dokladnie o czym gadacie ale ja ostatnio odkrylem ze w szachach pojawia sie blad ktory uniemozliwia Ci wygranie..Uśmiech
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #270 : Sierpień 12, 2012, 21:46:04 »

Darek, według mnie PHI mówi o innej stronie i jej adminie, nie o naszym forum, bo ono działa (jeszcze)!
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #271 : Sierpień 12, 2012, 23:50:01 »

Cytując Fair Lady nie mogę się oprzeć wrażeniu, że większość z Was opowiada tu pier..ły zupełnie nie związane z tytułem wątku.
"Światłość jest w ciemności, a ciemność w światłości" Odkrywcze! Tak jak gó..no jest w szambie, a to - prędzej, czy później - wpłynie do morza. I wtedy 4G stanie się gów..em do 4 potęgi. Hawk! (jak mawiają Apacze).
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #272 : Sierpień 12, 2012, 23:53:31 »

Krzysiek, wyczerpałeś temat Duży uśmiech ...  i za to masz piwo Chichot
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #273 : Sierpień 15, 2012, 18:05:29 »

Do piwka też się przyłączę Duży uśmiech
Pozwolę sobie tylko dodać do szacownych iż tzw myślenie nie boli
Poważnie sprawdziłem  Duży uśmiech
Sprawdziłem, że kiedy myślę -jestem obecny, obserwuję życie wokół i siebie (swoje reakcje, MYŚLI przewalające się przez umysł, zachowania, decyzje).
Wtedy postrzegam wszystko wokół siebie, słyszę i nie angażuję się w nic.
Mówią mi, że coś jest „dobre”, próbuję dowiedzieć się dlaczego to jest dobre.
A może wcale nie jest? Albo dla mnie nie jest.
Zbieram fakty, łączę je i mam wniosek... Wtedy WIEM.
Nie muszę nikomu wierzyć. Duży uśmiech
 

PS
Szacowny blueray21 zgadzam się że nie powinno się wszystkiego wrzucać do jednego worka Mrugnięcie
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #274 : Sierpień 15, 2012, 21:16:33 »

@Przebiśnieg
Cytuj
Sprawdziłem, że kiedy myślę -jestem obecny, obserwuję życie wokół i siebie (swoje reakcje, MYŚLI przewalające się przez umysł, zachowania, decyzje).
Wtedy postrzegam wszystko wokół siebie, słyszę i nie angażuję się w nic.

Zatem znajdujesz się w stanie obserwacji, w stanie wyłączenia spod kontroli wszędobylskich kontrolerów (myśli, reakcji, zachowań ,decyzji). Wtedy widać, słychać i czuć, ale nie -widzę słyszę i czuję. Nie angażujesz przecież "siebie" w cokolwiek, zatem .. jesteś wolny nawet od JA.
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.08 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

kociaprzystan pyn brygadaszarika st-fu rekogrupastettin