Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 20, 2024, 03:53:36


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... 36 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zmiana osi Ziemi 2012/13 - KONIEC LUDZKOŚCI ?  (Przeczytany 482902 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
greta
Gość
« Odpowiedz #575 : Luty 01, 2011, 11:01:12 »

Krzysiu,jak tam u Ciebie?
Wlasnie przeczytalam,ze troche zatrzeslo dzisiaj na Twoich terenach?
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #576 : Luty 01, 2011, 11:57:22 »

Indonezja to nie tylko Jakarta. Dziwi mnie, że zetaki mówią tylko obszarze zaznaczonym żóltym kwadratem


Natomiast cisza zupelna jeśli chodzi o resztę tego regionu. Płyta na której leży zaznaczony obszar to dużo większy teren.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #577 : Luty 01, 2011, 13:07:17 »

Z tego co pamiętam, to zgodnie z zapowiedziami najdalej do końca stycznia miała się zapaść.
Jak widać, na szczeście to tylko kolejne chybione "proroctwo".
Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #578 : Luty 01, 2011, 20:49:59 »

Bardzo mnie ciesza fatalistyczne,chybione proroctwa o koncach swiata i zapadnieciach plyt tektonicznych, Wkrotce mozemy sie spodziewac "zapadniec"pod ziemie Jack'a wraz z Zetakami,Salusy z Syriusza,Kiary,PCH/MF,P.Gerylla i.. wieeeelu jeszcze innych "zlo-wieszczow",prorokow i przepowiadaczy
przyszlosci roznej masci.
Pozdrawiam.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #579 : Luty 01, 2011, 20:59:04 »

Ależ Kahuno jesteś po prostu nie uważna , moje "proroctwa" są zawsze pozytywne!

Zaprzeczają wszystkim kataklizmom i globalnym klęskom , wojnom wielkim oraz wszelakim  globalnym nieszczęściom.

Przed Ludzkościom jest świetlana , radosna i piękna przyszłość. Ale to dotyczy Ludzkości i Ziemi bo o tym dyskutujemy.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #580 : Luty 01, 2011, 21:10:26 »

JACK po pierwszych "zachwytach" i rozemocjonowaniu, od pewnego czasu wstrzemięźliwiej wypowiadał się o zetalkach czy jak im tam. Także nie podejrzewam aby się gdzieś zapadał.
Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #581 : Luty 01, 2011, 21:21:44 »

Kiaro,chodzilo mi o Twoje przepowiednie o upadku KK i upadku wszelakiego zla w 2009 r., "wymarciu"
rzekomych androidow i "przepoczwarzaniu" sie starej Ziemii w nowa.Przeciwko Twoim pozytywnym  proroctwom nic nie mam i lekko je popieram,nawet gdy sie nie wypelnia.Potrzebny jest nam staly optymizm,ze damy rade i wyjdziemy z zawirowan czasow obronna reka.Tak trzymaj,Kiaro!  Uśmiech
Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2011, 21:24:23 wysłane przez Kahuna » Zapisane
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #582 : Luty 01, 2011, 22:11:33 »

Krzysiu,jak tam u Ciebie?
Wlasnie przeczytalam,ze troche zatrzeslo dzisiaj na Twoich terenach?

Gdzie mianowicie zatrzęsło!? Nie dotarłem do takich wiadomości, ale żeby było "śmiesznie" to właśnie dziś, kiedy wyszedłem na korytarz biurowca, w którym pracuję i dotknąłem poręczy balustrady przy schodach, wyraźnie czułem, że delikatnie drży! W pierwszej chwili pomyślałem, że może nieopodal przejechał jakiś TIR, ale w drugiej przypomniałem sobie o niedawnych trzęsieniach ziemi za niedaleką granicą.

I teraz nie wiem, co to było. Przeoczyłem jakieś newsy w tej sprawie? W każdym razie mam się dobrze i - póki co - dach jest na swoim miejscu  Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2011, 22:12:18 wysłane przez krzysiek » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #583 : Luty 01, 2011, 22:43:26 »

Prawdopodobna przyczyna: ktoś schodził niżej/wcześniej trzymając/potrącają balustradę - wpadła w drżenie. Coś na zasadzie przykładania ucha do szyn - pociągu nie widać, ale drży i wyraźnie słychać.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #584 : Luty 01, 2011, 22:53:00 »

Ależ Kahuno wszystko we właściwym czasie, zło w 100% nie zniknie z ziemi ,dobro nie miało by odnośnika doświadczalnego. Człowiek nie mógł by dokonywać wyborów. Zniknęła by wolna wola dokonywania wyborów  na rzecz kopiowania wzorców , tak być nie może.  Zniknie jego nadmiar , który blokował i znacznie spowalniał Ludzki rozwój.

Co się zaś dotyczy innych aspektów ? Proces się rozpoczął , ciemna strona nie śpi , robi wszystko , by go przerwać. Jednak , mądrość Stwórcy jest ponad wszystkimi knowaniami ludzkimi.

Cierpliwość w wytrwałości , wytrwałość w cierpliwości.
Stanie się.


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #585 : Luty 01, 2011, 23:19:15 »

Indonezja to nie tylko Jakarta. Dziwi mnie, że zetaki mówią tylko obszarze zaznaczonym żóltym kwadratem
Natomiast cisza zupełna jeśli chodzi o resztę tego regionu. Płyta na której leży zaznaczony obszar to dużo większy teren.
.

To raczej ja nie pisałem, a nie Oni (Z.T.), czy inaczej Ona (N.L.) i ludzie z ning-czatu (około 3500 zarejestrowanych osób z całego świata).
Tak na szybko, mówią min. o:
-Powodziach na większej od Jawy Sumatrze.
-Borneo
-Malezji
-Filipin + jakieś zapadnięcia o 3 m





« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2011, 23:22:15 wysłane przez JACK » Zapisane
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #586 : Luty 01, 2011, 23:35:34 »

Prawdopodobna przyczyna: ktoś schodził niżej/wcześniej trzymając/potrącają balustradę - wpadła w drżenie. Coś na zasadzie przykładania ucha do szyn - pociągu nie widać, ale drży i wyraźnie słychać.

Inne prawdopodobne przyczyny:

1. Walnął młot w pobliskiej kuźni przemysłowej,
2. Wystąpiło tąpnięcie w jakiejś kopalni,
3. Doszło echo realnego trzęsienia ziemi gdzieś w poblizu,
4. To ja się trząsłem, a balustrada była w porzo  Duży uśmiech

Ale Greta pisała o tym, że trzęsło moją ziemią, więc zapytałem, o co chodzi, bo u mnie się trzęsła balustrada. I tyle.  Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2011, 23:36:19 wysłane przez krzysiek » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #587 : Luty 02, 2011, 08:44:19 »

albo... byłeś "wczorajszy" i to nie balustrada tylko Twoje ręce drżały... ;]
Zapisane
greta
Gość
« Odpowiedz #588 : Luty 02, 2011, 09:17:08 »

Krzysiu,wczoraj rano na TVN24,przeczytalam,ze bylo male trzesienie w malopolsce i na gornym slasku wiec zapytalam,bo wczesniej pisales,ze mieszkasz blisko jak byly te trzesienia na Wegrzech i tak,jakbym cos wyczula,czytam rano wiesci,jak zawsze a tu prosze,jak pisalam wczesniej,dlatego bylam ciekawa czy bylo cos czuc,:)
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #589 : Luty 02, 2011, 21:10:37 »

Polskie miasta zagrożone przez Bałtyk
W ciągu następnych 20 lat średnia roczna temperatura w Polsce może podnieść się o blisko 1 st. C., a poziom morza wzrośnie o ponad 20 cm - wynika ze scenariuszy opracowanych w projekcie KLIMAT Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej.
(..)
Zmiany klimatyczne spowodują też podniesienie się poziomu morza średnio o 23-24 cm. "To jest efekt globalnego topnienia lodowców, zwiększenia objętości wody pod wpływem ciepła, a także regionalnych czynników w basenie Morza Bałtyckiego, związanych z cyrkulacją atmosferyczną. Nawet przy wietrze 8 w skali Beauforta efekt wpływu tak wezbranego morza na wybrzeże będzie silniejszy. Stąd możemy się spodziewać zagrożenia dla obszarów miast i infrastruktury portowej, a także dla klifów, które będą podlegały silniejszej degradacji" - mówi klimatolog. Dodaje, że problem ten jest istotny dla 2,5 mln Polaków zamieszkujących w pasie wybrzeża.

http://nauka.dziennik.pl/artykuly/319885,polskie-miasta-zagrozone-przez-baltyk.html

2,5 mln ludzi zagrożonych w miastach Wybrzeża ... czyli m.in ja Smutny

Już obecnie , gdy latem silnie wieje od morza występuje u nas zjawisko tzw cofki- wepchnięcie masy wód z jeziora i Zalewu Szczecińskiego w górę rzeki Odry. Samo tylko to zjawisko powoduje, tak jak to się stalo w 2010 r takie efekty jak na obrazku


Więcej tutaj http://www.mmszczecin.pl/29264/2009/10/14/woda-zagraza-wyspie-puckiej-zalane-przystanie?category=photos&districtChanged=true#

Podejrzewam, że przy wzroście poziomu morza o 20 cm oraz cofce Szczecin będzie mial znacznie większe zmartwienia niż zalane przystanie jachtowe ... Smutny

Na miejscu naszych rajców bym już pracował nad polderami jak w Holandii Uśmiech
Zapisane
greta
Gość
« Odpowiedz #590 : Luty 03, 2011, 10:22:23 »

Nie znam sie na tym,ale wydaje mi sie,ze jezeli teraz lodu na Antarktydzie i Arktyce sie roztapiaja z powodu przesuniecia biegunow,to powinno sie zrobic zlodowacenie w innym miejscu,przesunietym o kat nachylenia naszej planety.Dziwnym wydaje sie fakt,ze caly czas mowi sie o topnieniu lodow,ale nie o formowaniu sie ich w innym miejscu.A przeciez,chyba z kosmosu dokladnie widac,co sie dzieje!To gdzie te informacje!
Przeciez chyba nie moze byc tak,zeby wszedzie byla woda i w rejonie biegunow takze!
Nie znam sie,jak powiedzialam,ale jest to dla mnie tylko jedna strona medalu.
Nie wierze w to podnoszenie sie wod o iles tam metrow!

Owszem,jakis czas,kiedy topniecie przewyzsza formowanie sie nowej pokrywy lodowej,tak,ale pozniej sie to ustabilizuje.Moim zdaniem.A zmiana katu pochylenia spowoduje jedynie to,ze jedne wyspy sie zatopia,co ma juz miejsce dawno,a inne sie wylonia.

Stad te powodzie,miedzy innymi w Australii,gdzie rzeka sobie plynie a woda jest w innym miejscu.
Tylko znowu,dlaczego sie mowi i widzi tylko jedna strone medalu!
A,bo to jest caly czas trzymanie ludzi w strachu,jak sie boja to jest cool!

Tak trzymac!!!!
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #591 : Luty 03, 2011, 14:04:58 »

Możliwe, greta.
Gdzieś tu na forum padła informacja, że Rosja rozmawia z BP o eksploracji złóż ropy w Arktyce. Oznaczałoby to, że oni dobrze wiedzą gdzie się roztopi . Nowe obszary będą cieplejsze i bardziej przyjazne dla eksploracji. Zatem skoro w Arktyce będzie w miarę ciepło to u nas może nawet tak jak dziś Grecji czy na Sycylii.
To zatapianie się wysp widać że jest procesem i to powolnym, możliwe, że długoletnim, a nie tak jak na filmach było, że przyjdzie gigantyczna fala i pozamiata. W związku z tym ludzie mieliby szansę  zareagować na zmiany z wyprzedzeniem.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #592 : Luty 03, 2011, 20:33:54 »

Zdaje się, że Klimuszko zapowiadał, że w Polsce będą rosły cytryny i pomarańcze.

Co do zapadania się ziemii - zakładając że tak by było - to sam nie wiem co lepsze czy nagły kataklizm czy powolne dziczenie i zabijanie się. Jakoś mi nie chce się wierzyć, że jakieś kraje wspaniałomyślnie przyjmą miliony uchodźców. Co innego bogacze - tacy sobie wywalczą "należną" im przestrzeń życiową...
MAm nadzieję jednak, że wszystko będzie ok.
Zapisane
Sventer
Gość
« Odpowiedz #593 : Luty 04, 2011, 23:57:18 »

Ostatnie powtarzające się przypadki masowej śmierci ptaków, ryb, krabów w rozmaitych miejscach naszej planety wciąż wymykają się logicznemu wytłumaczeniu. Michael Horn uważa, że taki przebieg wydarzeń został przewidziany przez Billy’ego Meiera.

Michael Horn oficjalnie reprezentuje Meiera. Meier w 1951 r. przekazał szereg informacji na temat zniszczenia atmosfery a także konsekwencji jakie z tego powodu poniosą nie tylko ludzie ale także zwierzęta. Opowiadał wówczas o tym, że człowiek zniszczy powlokę ozonową. Wiele lat później w 1975 r dowiedział się od jednego ze swoich pozaziemskich przyjaciół, że pole magnetyczne Ziemi zostało naruszone przez eksplozje atomowe, których dziesiątki przeprowadzono tak w ZSRR jak i USA podczas Zimnej Wojny. Zniszczenie to jest nieodwracalne.

W 1975 został poinformowany o tym, że położenie biegunów magnetycznych zostało naruszone i z tego powodu w ciągu następnego milenium biegun północny ma się znaleźć na terenie Arabii Saudyjskiej. Kolejnym elementem, który ma się przyczyniać do zniszczenia naszej planety jest emisja rozmaitych toksycznych gazów a także CO2.

Winą za śmierć ptaków i ryb Michael Horn obarcza wyciek ropy w Zatoce Meksykańskiej. Uważa on, że nadal nie znamy prawdziwej ilości ropy jaka dostała się do wód zatoki. Ropa ta jest przyczyną śmierci wielu gatunków ryb i koralowców, a toksyczne deszcze przenoszące w głąb lądu parujące z wody chemikalia z corexitem włącznie – zabijają ptaki. Ptaki nie tylko gubią magnetyczną orientację, ale także fatalnie znoszą radykalnie mroźną pogodę i na koniec są zatrute przez wiele różnych efektów skażenia naszego środowiska.

O tym wszystkim przestrzegał Billy Meier 60 lat temu.

http://wolnemedia.net/ekologia/smierc-ptakow-wedlug-billyego-meiera/
Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #594 : Luty 06, 2011, 11:13:52 »

Lothar Schwarz pisze, że na zdjęciach z sondy SOHO kompleks Planety X jest już blisko i przekroczył dwukrotnie wymiary Marsa:



W rzeczywistości Planeta X - Nibiru jest  podobno cztery razy większa od Ziemi.

http://poleshift.ning.com/profiles/blogs/a-comparison





A to filmik z dotychczasowymi zapadnięciami w Indonezji:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=T1xbkr1rLuU

Na ning-czacie piszą, że miejscami  przekraczają 12 metrów

A tu ciekawostka:
Są filmy z ostrzeżeniami na 15 marca 2011.
http://www.youtube.com/watch?v=csQklDQrCM8&feature=related
Dziewczyna twierdzi że nie będzie pojedynczej zmiany osi tylko  trzy   rozdzielone sporymi przerwami czasowymi.

 Pierwsza zmiana nastąpi w marcu 2011 gdy kometa ustawi się na jednej osi ze Słońcem i Ziemią.
Chyba ta sama dziewczyna twierdzi, że oś Ziemi już w tamtym roku odchyliła się o 3 stopnie , a w marcu tego roku odchyli się jeszcze mocniej:
http://www.youtube.com/watch?v=aIr0IGojW14

Tu facet opowiada rychłym upadku dolara i  przebiegunowaniu Ziemi, chyba też w marcu 2011.
http://www.youtube.com/watch?v=0jSCvAN7ukw&NR=1


 

« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2011, 14:32:17 wysłane przez JACK » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #595 : Luty 06, 2011, 14:44:17 »

Jack
 Kim jest ta dziewczyna? skąd ma takie wiadomości ? Wygląda trochę jakby była naćpana,albo w stanie hipnozy. Takie wiadomosci może kazdy podać ,nawet ja  Z politowaniem Nie odbieraj tego proszę jako atak na ciebie ,ale jako normalne pytania  Mrugnięcie
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
JACK
Gość
« Odpowiedz #596 : Luty 06, 2011, 15:02:51 »

Jack
 Kim jest ta dziewczyna?
Nie mam zielonego pojęcia.
Twierdzi, że anioł jej daje te wizje. Wygląda na "wyczerpaną".

Zainteresowała mnie, bo sama zmiana osi "w trzech aktach", byłaby nawet bardziej realna niż pojedyncza, gdyż obce ciało niebieskie powinno najpierw wlecieć i okrążyć Słońce, a potem wylecieć.
To trwa, Ziemia w tym czasie krąży wokół Słońca, co może dać kilka momentów "zbliżeń" obu ciał  (Ziemi i komety).
Zmiana osi w marcu 2011  wg niej ma być chyba nie za duża , no ale większa niż 3 stopnie kątowe.

To linki do innych filmów tej Pani:
http://www.youtube.com/watch?v=VtJdfdzrU1s&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=NryuNLay0yw&feature=related

 
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2011, 21:29:07 wysłane przez JACK » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #597 : Luty 06, 2011, 19:26:19 »

JACK, dajmy na chwilę spokój tej dziewczynie i wróćmy do Twoich - swojego czasu tak reklamowanych - Zetalków. Co u nich? Mamy już 6 luty, a Indonezja - i na szczęście - nadal nad wodą. To jak, spróbujemy zweryfikować ich zapewnienia czy przerzucasz się na kogoś innego?
Zapisane
Sventer
Gość
« Odpowiedz #598 : Luty 06, 2011, 19:31:03 »

Jack albo udajesz albo jesteś tak ... Pierwsze zdjęcie w tamtym Twoim poście, a dokładniej chodzi mi o to http://lasco-www.nrl.navy.mil/cgi-bin/latest_img.cgi?c3+jpg24


Aby zobaczyć słabiutką koronę słoneczną trzeba zasłonić silne światło pochodzące z tarczy Słońca, podobnie jak to się dzieje w momencie słonecznego zaćmienia. Teleskop, który tego dokonuje nazywa się koronografem. Zdjęcie z koronografu  Large Angle Spectroscopic Coronograph (LASCO) przedstawione jest obok. Światło z fotosfery jest rozpraszane na elektronach wyrzucanych ze Słońca. Możemy przez to obserwować miliony ton materii słonecznej wyrzucanych w przestrzeń międzyplanetarną jako wiatr słoneczny. Często widoczne są większe skupiska materii - wyrzuty koronalne. Koronograf umożliwia również obserwacje nieba w okolicy aktualnej pozycji Słońca, czasami widoczne są komety.

Korona słoneczna kryje wiele zagadek: nie wiadomo dokładnie w jaki sposób korona jest "grzana" do obserwowanej temperatury milionów stopni i jak przyśpieszany jest wiatr słoneczny.

Dla ciekawskich jeśli wejdzie w ten link co dałem powyżej można zobaczyć coś jeszcze.
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2011, 19:31:47 wysłane przez Sventer » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #599 : Luty 06, 2011, 19:39:53 »

Interesujące zdjęcie Seventer. Faktycznie dużo tam drobin , ale co robi tam ta biała smuga zakończona jakimś obiektem ?
Dla niektórych to będzie dowód na Nibiru Uśmiech
Zapisane
Strony: 1 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... 36 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.065 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

quiero vfirma anges gl-life sherwood