Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 30, 2024, 06:26:06


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Znamię bestii już od 2011 roku dla wszystkich bezpłatnie-promocja  (Przeczytany 2305 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Tronk
Gość
« : Czerwiec 14, 2010, 15:08:55 »

Oto bardzo ciekawy artykuł na temat chip-owania ludzi :
http://wiadomosci.onet.pl/2184224,11,nowy_dowod_osobisty_z_czipem_od_2011_roku,item.html

Jest tu jakiś cwaniak?
To odłączamy chip-a i już nie istnieje hehe

Będziemy znakowani jak krówki ,a wmawiają nam ,że wejdziemy do europejskiej elity , zaraz zaraz ja już raz do europy wszedłem i i do tej pory wyjść nie moge hehe.
Aha i to mnie jeszcze ciekawi że unia nam w tym pomoże , jaki mają w tym interes?
Nie będzie adresu rysopisu bo po co dostaniesz numerek i jest ok.
To wszystko jakaś kpina czy nie powinni w wypadku podejmowania decyzji o tak dużej ingerecji w prywatność obywateli ogłosić referendum w tej kwestii.
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Czerwiec 14, 2010, 16:31:53 »

Cytuj
Decyzję, kiedy wymienić dowód będziemy podejmować sami, nie licząc oczywiście przypadków losowych, jak kradzież czy zguba starego dokumentu.

zawsze można opuścić ten raj ełropejski, a poważnie nikt nas na siłę nie zmusi, a jak będą chcieli to jest jeszcze Łukaszenka, Castro i Chavez  Duży uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

moloromme naszegry kalinowatyper bbyfun stadomagicznychkoni