Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 26, 2024, 12:36:44


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 [5] 6 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: WYBORY  (Przeczytany 64695 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
greta
Gość
« Odpowiedz #100 : Sierpień 29, 2011, 08:14:03 »

Ja tez mieszkam i pracuje za granica,jak zreszta wielu Polakow,ale zawsze staram sie miec paszport wazny,choc nie biore udzialu w glosowaniach.Uwazam,ze w wyborach powinni brac udziel ludzie stale mieszkajacy w kraju,ktorzy maja na codzien mozliwosc ogladania sceny politycznej.
To Oni zyja i pracuja w tej rzeczywistosci wiec niech wybieraja to,co dla nich dobre.
Ja wybralam inne zycie,w innym kraju i nie czuje sie pokrzywdzona w zwiazku z tym.
Uwazam,ze tak jest ok.
Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #101 : Sierpień 29, 2011, 08:26:50 »

życie z dala od Polski zmienia punkt widzenia i to diametralnie,-
choć to nie powoduje od razu dyskwalifikacji w możliwości głosowania dla każdej os. posiadającej polskie obywatelstwo- obojętnie gdzie.
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #102 : Sierpień 29, 2011, 11:19:58 »

@PHI
Cytuj
Polacy sa wszedzie ..a niewiele wiedzą, co się dzieje na miejscu.

Ci na miejscu też niewiele wiedzą, tyle co im powie telewizornia. Teraz w globalnej wiosce żyjemy.

Nie przesadzaj.. Wiedzą tyle, co im powiedzą ich ulubione pakiety portali i miejsc sieciowych.
..Stąd jak już - 'też niewiele wiedzą".

A mi raczej chodziło o "wiedzenie" doświadczalno-empiryczne tego, "jak jest" skutkiem niektórych ustaw.
Takie praktyczne odczuwanie skutków. To o czym wspomina kahuna, greta. (zaskoczyło mnie, ze myśla podobnie..musze przyznac).

---




A taka była w skrócie merytoryka Pierwszej Debaty w Polsce przed wyborami 2011



Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #103 : Wrzesień 13, 2011, 07:28:45 »

Tylko czy są jeszcze w Polsce ludzie nie do kupienia, a przy tym nie są oszołomami manipulowanymi przez religie ?

to pytanie czysto retoryczne- był taki poseł G.Janowski,- niepokorny...
możemy protestować, a przede wszystkim informować o zagrożeniach związanych z GMO, i tyle.

Nie do końca retoryczne.
Fakt, nowi nie mają siły przebicia, ale mamy tych, którzy już się trochę "nachapali" i są na tyle odważni by przeciwstawić się religii i układom. Pewnie, że nigdy do końca nie mamy pewności ale zawsze to jakieś "światełko w tunelu".

No ale to już rozprawki na wątek o wyborach.

..są z pewnością ludzie w sejmie/senacie, którzy mają inne zdanie, ale dla wygody i kasy wolą milczeć,-
są pewnie też tacy którzy są przeciw, ale jak się ujawniają- to reszta ich "prostuje".
A już ci co się nachapali- prawdopodobnie mają to wszystko gdzieś, światełko w tunelu jest, ale dopiero moim zdaniem po "upadku systemu"

PS. ważą sie losy Grecjii, a więc całej strefy ełro i UE...

pozdr.
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #104 : Wrzesień 13, 2011, 13:53:44 »

Cytat: songo
światełko w tunelu jest, ale dopiero moim zdaniem po "upadku systemu"

Tak, oczywiście. Ale póki co mamy jeszcze "teraz" i ci odważniejsi mogą w dużym stopniu przyczynić się do podniesienia świadomości społeczeństwa. Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #105 : Wrzesień 13, 2011, 14:14:00 »

Cytat: songo
światełko w tunelu jest, ale dopiero moim zdaniem po "upadku systemu"

Tak, oczywiście. Ale póki co mamy jeszcze "teraz" i ci odważniejsi mogą w dużym stopniu przyczynić się do podniesienia świadomości społeczeństwa. Duży uśmiech

to cały czas czynimy w medium zwanym internetem.

PS. dziś obejrzałem fajny materiał na "Planete", o tym jak to idea "dzieci kwiatów" z San Francisko" pozornie umarła,-
ale odrodziła się właśnie w internecie:
"Konsekwencjami istnienia tego ruchu stało się rozszerzenie zasięgu ruchów pacyfistycznych i ideologii ekologicznych, zainteresowanie duchowością Wschodu, krytyka wyścigu szczurów, konformizmu i wszelkiego konsumpcjonizmu. Ruch ten przyczynił się do rozpowszechnienia substancji psychoaktywnych, w szczególności marihuany. Był jednym z ogniw przyczyniających się do tzw. rewolucji seksualnej. Stanowił też jedno z pośrednich źródeł ruchu New Age."

edit: jeszcze jedno, o tym jak ludzie brali nieświadomie udział w rewolucji, a dziś to już inna historia-

"Jacek Żakowski: – Wszystko drży. Cały świat się trzęsie. Rozumie pan, co się z nami i dokoła nas dzieje?

Zygmunt Bauman: – Tego się nigdy dobrze nie rozumie.

A z grubsza?

Interregnum.

Czyli?

Przypomina mi się praca nad rozprawą habilitacyjną. W 1957 r. dostałem stypendium British Council, żeby w Londynie napisać socjologiczną analizę powstawania brytyjskiego ruchu robotniczego. Siedziałem między innymi nad rocznikami „The Manchester Guardian” z epoki, gdy Manchester był centrum rewolucji przemysłowej. Ludzie, którzy w tej gazecie pisali – odpowiednicy największych dzisiejszych publicystów, analityków, komentatorów, intelektualistów – nie mieli pojęcia, że znajdują się w jądrze rewolucji, która zmienia świat. Dziś każdy licealista wie, że początek XIX w. w Manchesterze to rewolucja przemysłowa. A oni nie wiedzieli. Najmądrzejsi ludzie nie mieli pojęcia, w czym biorą udział i co się dokoła dzieje.

Nie widzieli rosnących kominów?

Widzieli. Ale nie rozumieli, co z tego wynika. Nie pojmowali istoty przejścia od społeczeństwa rolniczego do przemysłowego, wymuszonej cywilizacyjnie centralizacji państwa narodowego, zakresu zmiany społecznej, znaczenia i roli nowych podziałów klasowych. Żyli w tym XIX w., nie widząc, w czym żyją. Robili rewolucję, nie wiedząc, że ją robią."

http://www.polityka.pl/kraj/rozmowyzakowskiego/1511368,1,z-prof-zygmuntem-baumanem-socjologiem.read
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2011, 14:38:43 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #106 : Wrzesień 13, 2011, 15:31:12 »

Dzięki songo, bardzo interesujący artykuł
Panowie dyskutują, coś dam u nich dzwoni, ale nie bardzo wiedzą co to jest.


Ale powstaje wspólnota międzynarodowa.

Nie wierzę, że pan w to wierzy. Powstają najwyżej doraźne alianse. Które się rozpadają, gdy zmieniają się układy interesów. Nie istnieje wspólnota międzynarodowa, która mogłaby służyć jako polityczna przeciwwaga nowych mocy. Czyli „stare już nie może, a młode jeszcze się nie narodziło” – tak Antonio Gramsci definiował interregnum.

Kiedy Gramsci to pisał, na początku XX w., nowe – czyli państwo narodowe – już się urodziło i było u szczytu.

Teraz też coś się urodzi. Ale na razie niczego takiego nie widać.

Więcej pod adresem http://www.polityka.pl/kraj/rozmowyzakowskiego/1511368,1,z-prof-zygmuntem-baumanem-socjologiem.read#ixzz1XqEL9TOK

A Brzeziński Zbigniew wie co widać !  - ludziom nie da się już wcisnąć kitu.
To co powstaje , co robimy, między innymi na takim jak to forum, to wykuwanie się nowego, wcale nie politycznego tworu - noosfery, globalnej, ludzkiej świadomości. I to właśnie widać.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #107 : Wrzesień 13, 2011, 19:55:48 »

Cytat: songo
to cały czas czynimy w medium zwanym internetem.

Tak, zauważ jednak, że dużo ludzi nie ma możliwości korzystania z tego medium, a i mnóstwo tych, którzy mają do niego dostęp takie strony albo omija szerokim łukiem - dzięki propagandzie odpowiednich instytucji, albo nie maą pojęcia o ich istnieniu, bo nie umieją poruszać się po tej "infostradzie".
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #108 : Wrzesień 13, 2011, 20:21:21 »

Baumann, Bau Man ..to chyba jakiś budowniczy..

Cytat: BauMan
Straciliśmy kontrolę nad światem?

Gorzej. Straciliśmy kontrolę nad światem, który sami stworzyliśmy.

Uśmiech Dobre..
To element gry rozwojowej..

...kazdy twórca(adept) predzej czy poźniej (w tym wypadku później) musi się skonfrontowac z takim lękiem..
..Z poczuciem braku kontroli.

Co najczęściej okazuje się przypadłością organizmu z nadsterownoscią umysłu rozumu i mentala

..by po "CHWILI" bezsilności..

"Wymyśliłem i wdrozyłem straszliwa broń.. oddalem do dyspozycji jakichś troglodytów,
a jeszcze gdzies zapodziały mi się te kody "atomowe"

..by po chwili odwolac się do serca, pt.
"no ale jakoś to będzie, w końcu zwierzeta, nawet te drapieżne tez coś czują"

Mrugnięcie   Nie lubię sformulowania "jako to będzie"


Cytuj
Symbolicznie nowoczesność zaczęła się przecież od sprzeciwu Woltera wobec bezmyślności przyrody, która w straszliwym trzęsieniu ziemi, pożarze i czymś w rodzaju tsunami, jakie nawiedziły Lizbonę, na równi zabijała winnych i niewinnych, podłych i szlachetnych.

Bo trzeba bylo się z Przyrodą na Kawke umówic.. przenegocjowac i  uzgodnić te "podlości" i "szlachetności"..
wypić z Przyroda piwo lub drinka (sory..Przyroda na slużbie nie pije)..

Cytuj
Po 250 latach okazuje się, że pomysł Woltera, żeby światu narzucić ludzki, racjonalny ład, który uporządkuje ślepą, niegodną zaufania przyrodę, sprawił, że to wytwory naszych działań zachowują się jak katastrofy naturalne.
"nieGODNĄ zaUfania ?!??"  - Bedzie Wichura!

Cytuj
Bo w miejsce jednego za czasów Woltera mamy dziś dwa niespętane żywioły – przyrodę i cywilizację,
które miały się nawzajem korygować i ujarzmiać, a sprzęgły się przeciw nam.
Cytuj
Ale barierą okazuje się mózg, który ogarnia coraz mniejszą część tej rzeczywistości i wypiera to, czego nie ogarnia.
Znaczy ze mózg przejął władzę.
Klopot.
Ja tam z zasady polegam na kutasie , ale ostatnio mnie w Ch*** robi...
Coś nie ogarnia chyba tej rzeczywistości.

Cytuj
W żaden ład ostateczny nie wierzę, tak jak nie wierzę, że możliwe jest ogólne ostatecznie rozwiązanie (wspomnienia odrzucają mnie od niego, prawdę mówiąc).
Niemcy z natury są zbyt gruboskórni by powierzać im takie kwestie.
Ja bym postawil na Słowiańską elastycznośc i wyczucie.
Nieustanne partactwo natomiast faktycznie staje się gwarantem długotrwalej renegocjacji
Przykład? - "koniec swiata".

To kwestia artystyczna. Kazde danie można podać w strawnej formie..
..pod warunkiem , ze nie ma utozsamienia z daniem.
Chyba że ktos spłaca dług karmiczny za to, ze wymyslił Kanibalizm.

..albo Chrześcijaństwo.

A jak już przy Plutonie jestesmy.. to czy nie jest zastanawiający fakt tego względnego(wzgl. ziemi) ruchu pozornego tami i z powrotem.. rytowanie i renegocjacje.. jednak nie cześciej zdajesię niz 3  x krotne.

..tak, ze parę spraw do zrobienia jest, zeby to ogarnąć.
A w ów czas.. słowo "gorzej" nabrać może nowych barw.


Ten dowcip z Dublinem oddaje zlożonosc sytuacji.










« Ostatnia zmiana: Wrzesień 15, 2011, 19:35:41 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #109 : Wrzesień 14, 2011, 05:51:11 »

Cytat: songo
to cały czas czynimy w medium zwanym internetem.

Tak, zauważ jednak, że dużo ludzi nie ma możliwości korzystania z tego medium, a i mnóstwo tych, którzy mają do niego dostęp takie strony albo omija szerokim łukiem - dzięki propagandzie odpowiednich instytucji, albo nie maą pojęcia o ich istnieniu, bo nie umieją poruszać się po tej "infostradzie".

do wszystkich i tak nie dotrzesz, ale jak pisze @Kiara, nie musimy wszyscy wbiec na metę razem w jednej chwili,-
a jak kogoś ciągnie do roboty politbiura- to wolna droga Mrugnięcie

PS. a może Bauman ma rację- system runął wraz murem Berlińskim, a my cały czas obserwujemy jego rozpad/rozkład..
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 14, 2011, 06:13:30 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #110 : Wrzesień 14, 2011, 20:56:04 »

Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #111 : Październik 05, 2011, 09:33:22 »

Spot wyborczy i podsumowanie w tle - mistrz drugiego planu Uśmiech
http://www.youtube.com/watch?v=f0MNGfRy6GE&feature=player_embedded
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #112 : Październik 09, 2011, 20:19:31 »

I po wyborach. Duży uśmiech
Wg najświeższych sondaży RP (Ruch Palikota) jest na trzecim miejscu. Podoba mi się to.
Od razu zaznaczam, że nie byłem teraz tak jak nigdy wcześniej nie brałem udziału w wyborach.
A jak Wam się to widzi? Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #113 : Październik 09, 2011, 20:37:58 »

Też nie byłem....nie czułem jakoś wewnętrznego obowiązku.  Mrugnięcie
Zapisane
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #114 : Październik 09, 2011, 21:05:12 »

A ja byłem, bo czułem potrzebę zmian. Moje indywidualne prawo się wypełniło, ale oczekiwania - nie. Zły
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #115 : Październik 09, 2011, 21:11:27 »

A na moim podwórku -ZWYCIĘSTWO !! Uśmiech Uśmiech Chichot Chichot
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #116 : Październik 09, 2011, 21:12:52 »

A na moim podwórku -ZWYCIĘSTWO !! Uśmiech Uśmiech Chichot Chichot
A ja byłem, bo czułem potrzebę zmian. Moje indywidualne prawo się wypełniło, ale oczekiwania - nie. Zły

Mam jakieś zdolności kinetyczne.
kliknąłem na "odpowiedz cytując" >Krzyśka, ale chciałem też miałem zamiar uwzględnić >Kot'a< i jakoś dziwnie wskoczyły obie odpowiedzi.. Duży uśmiech Szok
Poważniej,
Sumijąc: "nieoczekiwanie zwycięstwo"? Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2011, 21:16:08 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #117 : Październik 09, 2011, 22:14:36 »

Zwycięstwo? Czego...? Starego porządku? "Zielonej Wyspy", która tonie? Gdzie minister finansów chwali się, że zaoszczędził parę miliardów złotych, tylko nie dodaje, że kosztem obywateli? Mnie zwracali nadpłatę podatku za ubiegły rok przez pół roku, bo zrobili w konia ok. 70% Organizacji Pożytku Publicznego, które straciły zdolność rozporządzania 1% darowiznami podatników z powodu uwag formalnych fiskusa. Przez co musiałem składać korektę rocznego zeznania i czekać kolejne 3 miesiące na forsę z poprzedniego roku! Obrzydlistwo!

Zwycięstwo demontażu polskiego przemysłu? Gratuluję "zorientowania" w sytuacji...

http://biznes.onet.pl/tczew-sa-zwolnienia-w-stoczni-bo-nie-ma-juz-szans-,20138,4874527,1,prasa-detal

Ja też jutro nie dostanę swojej pensji. Może w hipermarketach dostaną... po 900 zetów za ciężką pracę. Hurrra! Z politowaniem
Zapisane
Constantin
Gość
« Odpowiedz #118 : Październik 09, 2011, 22:27:41 »

Na szczęście PIS przegrało:)
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #119 : Październik 09, 2011, 22:48:06 »

Zwycięstwo było nieuniknione i jest dobrodziejstwem niewątpliwym dla większości z nas.

To jest bardzo skomplikowane być może i część znakomitych forumowiczów tego nie wyczuwa ale efekty pozytywne nastąpią.

Rozkopany ogródek pozyskał najlepszego zarządcę,który odpowiedni herbicydzik zastosuje i owocami smakowitymi w przyszłości pozwoli nam się cieszyć. Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech

Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #120 : Październik 09, 2011, 23:29:02 »

Mam niestety smutne przeświadczenie, że jednak nie będzie lepiej, ba - wręcz odwrotnie. A co najgorsze, takie przeświadczenie pozostałoby gdyby wygrała inna, dowolna ze startujących partii. Każda miała swoje przysłowiowe "5 minut" a nie widziałem i nadal nie widzę ogólnopolskiego zachwytu, że... jest lepiej.
O tym, ze Polacy mają już serdecznie dosyć tych "dobroczyńców" świadczy - zgodny z moimi przewidywaniami - wynik Palikota. Dostał sporo głosów nie dlatego, że rzucił wyborców na kolana, ale dlatego, ze dużo osób głosowało przeciw innym - głównie PO i PiS.
I nie byłbym jakoś szczególnie zdziwiony gdyby "nagle" okazało się, że koalicja to będzie PO+RP...
Myślę również że w końcowych wynikach różnica pomiędzy PO a PiS wyniesie około 4-5%, a nie jak wstępnie prawie 10%.
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #121 : Październik 10, 2011, 00:28:30 »


Kości zostały rzucone.

Skoro takie jest Twoje przeświadczenie,to autentycznie żal jest mi Ciebie Arteq.

Przez najbliższe cztery lata Twój dyskomfort będzie pobudzany w sposób oczekiwany przez Ciebie.

Czego oczekujesz ,tego doświadczysz.

Radę chyba dobrą mam dla Ciebie.

Czy nie należałoby optymizmu więcej wykazać?

Uszy do góry-skoro funkcjonujesz do tej chwili ,to przeżyjesz w dobrej kondycji-jestem tego pewien pod warunkiem ,że na swoje sprawy z optymizmem spojrzysz ,że się sobą zajmiesz ,że energii na pouczaniu innych nie będziesz wytracał.

Pomyśl o tym ,że singlem jesteś a nie zbiorową odpowiedzialnością zawiadujesz.  Uśmiech Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #122 : Październik 10, 2011, 00:50:39 »

Nie zrozumiałeś mnie i niepotrzebnie mnie "żałujesz". Osobiście nie narzekam, daję radę i nie odczuwam dyskomfortu, ale słyszę ludzkie głosy, szczególnie tych którzy niestety nie dają rady, pomimo, że uczciwie pracują i starają się - i to mnie smuci. Optymizm? - tak, ale nie w całkowitym oderwaniu od realizmu.

Skoro takie jest Twoje przeświadczenie,to autentycznie żal jest mi Ciebie Arteq.
[...]
Czego oczekujesz ,tego doświadczysz.
Swoje przeświadczenie opieram na spostrzeżeniach i symptomach, sprawdza się to. Tak jak w przypadku "przylotu" nibiru, któremu w opozycji do Twoich zapewnień nie dawałem wiary... Wtedy też bardzo mocno oponowałeś, nawet rzucałeś się i co... przyleciała?
Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #123 : Październik 10, 2011, 06:39:17 »

świeża krew w parlamencie nie zaszkodzi,-
a już myśleli, że banda czworga jest wieczna i nic się już nie zmieni Duży uśmiech
...nic nie jest wieczne! (na tym świecie;)
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2011, 06:40:10 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
JACK
Gość
« Odpowiedz #124 : Październik 10, 2011, 11:44:11 »

Wychodzi na to że,

Donald    TU SKończy  Się  Stara Cywilizacja 

 będzie rządził do końca tego systemu, czyli do zmiany osi obrotu planety Ziemia:

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=5210.0
 a może i deczko dłużej  Mrugnięcie


Parę lat temu słyszałem jak jakaś wróżka w radiu mówiła, że  widzi za Nim  potężne siły , anioły itp.


ps.  sorry Phi za to banalne skojarzenie.
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2011, 12:34:15 wysłane przez JACK » Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

forumwatachyzielonegoamuletu faon hejtforum radarodzicowsp289 swietadynastiatoftegard