Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 25, 2024, 11:15:54


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 [6] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: WYBORY  (Przeczytany 64681 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
acentaur

Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #125 : Październik 10, 2011, 14:20:57 »

Z wynikiem tych wborów skojarzył mi się film dokumentalny o młodym australijczyku, który postanowił sam przejśc śladami Czyngiz-Chana, a więc z Mongolii na Wegry. Wsiadł na konia ,zabrał jeszcze dwa zapasowe konie, psa i ekwipunek. Częśc azjatycka była twardą szkołą życia, ale dzięki pomocy napotkanych ludzi nie tylko udało mu się bezpiecznie przebyc te ogromne przestrzenie ale oszlifował swój charakter. Spotkał sie wszędzie z bezinteresowną pomocą,  zrozumieniem  i godnością mieszkańców stepów.  I byłoby pięknie, gdyby nie musiał w końcu przejechac przez ziemie rządzone teraz przez  Rosjan. Tuż po koszmarnych przeprawach na granicy, został obrabowany, potem jeszcze wiele razy kradziono mu mienie. Ale trzeba przyznac, że miejscowa policja je odzyskiwała Odkrył też nieznaną rasę ludzi, którzy zamiast powietrzem oddychają dymem´papierosowym a zamiast wody piją alkohol . Nigdzie indziej nie spotkał się z obojętnością wobec innych i agresywnością jak tu. Szczególnie niebezpiecznie było na Krymie, gdzie trwa konflikt między wracającymi z wysiedlenia Tatarami a Rosjanami siedzącymi w ich własnych domach. Wyjątkiem był pewien wiecznie zalkoholizowany typ, który mu towarzyszył z własnej woli przez kilka tygodni. I pewnie tylko dlatego udało mu się wydostac z tego raju na ziemi.
Jeszcze trochę portkami trząsł na Ukrainie, choc tu różni pijani burmistrzowie małych miejscowości niekiedy mu pomagali. Ale musial pic z nimi.
Potem juz było bez problemu, no może za wyjątkiem przygody z pijanymi hucułami, inni hucułowie byli w porządku.
Może się mylę, ale to chyba ten nowy wymiar, do którego zmierzamy. Oczywiście niektórzy będą widzieli inaczej, może nawet rozpłaczą się pod wrażeniem takiej perspektywy, kto wie. Zwierzęca świadomośc tak niewiele potrzebuje.
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2011, 14:21:54 wysłane przez acentaur » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #126 : Październik 10, 2011, 16:57:38 »

@Ace
Cytuj
Wyjątkiem był pewien wiecznie zalkoholizowany typ, który mu towarzyszył z własnej woli przez kilka tygodni. I pewnie tylko dlatego udało mu się wydostac z tego raju na ziemi.
Pomyśl, że ten zalkoholizowany typ żył w takim "raju" na codzień z wyboru  Mrugnięcie Może to był taki negatyw Charona - on przeprowadzał żywych z piekła na drugą stronę Mrugnięcie
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #127 : Październik 10, 2011, 20:11:04 »

a jednak różnica pomiędzy PiS a PO to 10%, więcej niż przypuszczałem po wstępnych sondażach.
Czy PO się komuś podoba czy też nie to jednak musi przyznać, że jest co najmniej jeden pozytyw ich wygranej - nie trzeba będzie wydawać grubych milionów na... odprawy  :]
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #128 : Październik 10, 2011, 20:13:58 »

Polityka zawsze była "kością niezgody". Potrafi poróżnić rodziny, a co dopiero obcych sobie ludzi. Odpuśćcie więc sobie swoje "typy" i czekajcie cierpliwie. ... Nie rozwoju sytuacji tu, na Polszczyźnie, ale ogólnie na matuchnie Ziemi.  Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
acentaur

Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #129 : Październik 10, 2011, 20:32:16 »

Dariusz,
Cytuj
Pomyśl, że ten zalkoholizowany typ żył w takim "raju" na codzień z wyboru   Może to był taki negatyw Charona - on przeprowadzał żywych z piekła na drugą stronę
pewnie coś takiego. W sumie to biedni ludzie i poza alkoholem mogą tylko wzajemnie poprzegryzać sobie gardła. Opcja wschodnia. No ale który neofita/zdrajca/agent/slugus widzi się w takiej roli, wszyscy ale nie on. On dostanie kawałek słoniny na zakąskę. Po tamtej stronie to skarb.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #130 : Październik 10, 2011, 20:39:44 »

Dariusz,
Cytuj
Pomyśl, że ten zalkoholizowany typ żył w takim "raju" na codzień z wyboru   Może to był taki negatyw Charona - on przeprowadzał żywych z piekła na drugą stronę
pewnie coś takiego. W sumie to biedni ludzie i poza alkoholem mogą tylko wzajemnie poprzegryzać sobie gardła. Opcja wschodnia. No ale który neofita/zdrajca/agent/slugus widzi się w takiej roli, wszyscy ale nie on. On dostanie kawałek słoniny na zakąskę. Po tamtej stronie to skarb.

Duży uśmiech
Celnie, tylko że to nie moja wypowiedź (czyli nie w tę tarczę Mrugnięcie) i dla mnie osobiście najmniej istotne czyja .Mrugnięcie
Nie łaknę słoninowych ochłapów i dufam, że żaden z forumowiczów również.
Jak stwierdziłem wcześniej, "polityka potrafi podzielić wszystkich".
Dajmy sobie z nią spokój i odważmy się zerknąć dalej.Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2011, 20:47:49 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
east
Gość
« Odpowiedz #131 : Październik 10, 2011, 21:37:42 »

Darku prawisz jak samooobrona niemalże Uśmiech . Popieram Waścia Uśmiech
Zapisane
acentaur

Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #132 : Październik 10, 2011, 21:50:55 »

Darek,
Cytuj
Celnie, tylko że to nie moja wypowiedź (czyli nie w tę tarczę
ani chwili tak nie myslalem.  Uśmiech
Tylko zwracam uwagę, ze glosuje się dla kraju a nie na partie. Nie na zlość innym ale dla kraju....
Zapisane
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #133 : Październik 10, 2011, 22:36:00 »

Nie jestem pewien, czy tak samo postrzegają ten temat nasi ukochani parlamentarzyści. Mam silne wrażenie, że w tym kRAJu postępującego masowo bezrobocia, większość "wybrańców ludu" postrzega załapanie się do Sejmu i Senatu jako sposób na godziwe (i to bardzo!) zarobkowanie  Zły Wielu z nich przymierałoby głodem, gdyby nie ta fucha. Ciekaw jestem też dalszych losów "wielkich przegranych". Wylądują w MOPS-ach (Miejskich Ośrodkach Pomocy Społecznej), czy w radach nadzorczych zacnych firm, które jeszcze utrzymują się na powierzchni? Warto się temu przyjrzeć...
Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #134 : Październik 11, 2011, 12:21:51 »

<a href="http://www.youtube.com/v/q-p2XUh4EQc?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/q-p2XUh4EQc?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>

Jeśli to oglądasz, to znaczy, że nie jesteś w Dużym Klubie.

« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2011, 12:23:42 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
ptak
Gość
« Odpowiedz #135 : Październik 11, 2011, 13:56:39 »

Cytat: acentaur
Tylko zwracam uwagę, ze glosuje się dla kraju a nie na partie. Nie na zlość innym ale dla kraju....

…i nawet nie dla kraju (bo to twór w pewnym sensie sztuczny), ale dla siebie.
Wybieramy tych, którzy wg nas najbardziej zabezpieczą nasze interesy. Oczekujemy dobrostanu
przede wszystkim dla siebie, potem dla innych. Nasz altruizm, to również nasza korzyść.
A kraj? Taki, jak my sami.
No i czy nasze d… są mniej pojemne od d.. polityków?  Mrugnięcie
Zapisane
acentaur

Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #136 : Październik 11, 2011, 14:01:08 »

ptak,
Cytuj
…i nawet nie dla kraju (bo to twór w pewnym sensie sztuczny), ale dla siebie.
Bogu dzięki, ze to chociaż ptaki wiedzą.  Uśmiech
A dlaczego tak wielu tylko merda ogonem albo obraża się na naród?
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #137 : Październik 11, 2011, 14:16:56 »

Cytat: acentaur
A dlaczego tak wielu tylko merda ogonem albo obraża się na naród?

Bo widocznie merdanie ogonem też przynosi korzyść dla merdającego? Co do obrazy na naród,
to już każdy we własnym imieniu niech się wypowiada. Ja tam nie obrażam się na nikogo.  Duży uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #138 : Październik 11, 2011, 14:52:56 »

songo  fantastyczne podsumowanie George Carlina Uśmiech
Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #139 : Październik 11, 2011, 16:35:24 »

songo  fantastyczne podsumowanie George Carlina Uśmiech

i to jest właśnie globalna świadomość east,-
nie znam faceta, nie wiem gdzie żyje/mieszka, a myślimy podobnie Mrugnięcie

pozdr. Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2011, 16:35:34 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
acentaur

Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #140 : Październik 11, 2011, 21:28:11 »

A co mi tam. Uaktywnie się jeszcze raz.  Uśmiech
Wybory minęły ale co zrobić aby mieć zapewnione zwycięstwo w kolejnych? Przede wszystkim tak zdeprawować społeczeństwo aby nigdy, ale to nigdy , nie poszło głosować więcej niż 50 procent uprawnionych. Wtedy wystarczą ci, którzy są na etacie u srula, ich rodziny i znajomi. Do tego zawsze można naliczyć tych geniuszy, którzy nie są wprawdzie na żołdzie ale cała duszą tego pragną oraz wcale nie mało przypadkowych mądrali , kierujących się frustracją do całego świata no i w końcu tych mądrali, którzy szczerze wierzą w krasnoludki. To bylo o mądralach a teraz jeszcze prosty lud.  Zależnie od aktywności lokalnych funkcjonariuszy ( wata cukrowa, zimne ognie i papierosy ) też jakaś tego ludu część zagłosuje. Więcej nie trzeba.
I teraz , tak jak prastara instrukcja mówi, trzeba z tego zrobić zwolenników genetycznie uwarunkowanych.  Całe rodziny, z dziada pradziada, sami agenci, zależni w 100%
materialnie oraz co ważniejsze, uzależnieni mentalnie. Bo jeśli się już raz dało ogłupić, to trzeba tak trzymac permanentnie aby nie zemrzeć w szoku przy zetknięciu się
z inną prawdą. Jest to stan tej oczekiwanej większej gęstosci, innego wymiaru, kwantowego pola czy fraktalnej matrycy. Tak, tak, zmienia się DNA i zmysły,
Samoopieczętowanie się realizuje gładko.
Ale chyba są jeszcze inne zdania, może diametralnie odmienne wnioski daje się wyciągnać, kto wie kto jest schizofrenikiem a kto nie?. Kiedy spacerując po tym samym mieście, lesie widzimy różną rzeczywistość a kiedy jest ona taka sama?.
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #141 : Październik 12, 2011, 08:52:17 »

Widać Ace, że zmęczony jesteś, coby nie napisać ,że zgorzkniały. Niczym "dziadek" z muppet show siedzisz w loży i komentujesz scenę zawsze znajdując coś do czego można się przyczepić Uśmiech
Pomimo tego, że dziadki w tym (i każdym innym) przedstawieniu właściwie niczego nie zmieniały, to bardzo lubiłem te ich cięte komentarze  Chichot ba - ja na nie czekałem z niecierpliwością Mrugnięcie
Zapisane
acentaur

Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #142 : Październik 12, 2011, 11:21:41 »

east,
Cytuj
Widać Ace, że zmęczony jesteś, coby nie napisać ,że zgorzkniały.
może to i wygląda na jakieś stękanie dziadka z muppet show, ale ważne jest to, co ja oczekuję po jego zamieszczeniu na forum.
A może oczekiwałem na brak reakcji?
Wyjaśnię dodatkowo, że ten komentarz nie miał na cokolwiek wpłynąc, to nie był jego celem.  Uśmiech
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #143 : Październik 12, 2011, 11:32:45 »

Cytat: acentaur
kto wie kto jest schizofrenikiem a kto nie?

Istotą rzeczywistości jest to, że przez każdego postrzegana jest inaczej. I w naturze swojej,
to ona jest schizofreniczna  Duży uśmiech, gdyż fluktuuje na miliardy sposobów. Jej wielowariantowość
zapisuje się w naszych źrenicach, a niemożność ogarnięcia całości daje mizerne pojęcie
o niej samej, jak i patrzącym.

Ale komentarze (nawet dziadków) są potrzebne, dokładają puzzle.
Kiedyś układanka się ułoży i będzie jedno odbicie. 
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #144 : Październik 15, 2011, 19:29:15 »

Posty o psychopatach wydzieliłem jako niezależny wątek: Psychpaci a ... polityka Mrugnięcie
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #145 : Październik 15, 2011, 21:47:39 »

Post >Kamila< o nowym ruchu wydzieliłem jako niezależny wątek: RUCH ODPARCIA PALIKOTA;
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Strony: 1 2 3 4 5 [6] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.082 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

masterjayz-games black-for funnybunny watahanowiu everyone