Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 29, 2024, 13:44:36


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: Wyraź siebie!  (Przeczytany 1011 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kahuna
Gość
« : Lipiec 04, 2010, 06:54:03 »

Cytuj
Sarah
Cytuj
gdzie zrozumienie zadziała, jak szach i mat  i to w obie strony...
Sarah,w szachy gram juz od dziecka i wiem,ze szach i mat,to koncowy ruch wygrywajacy partie,
ale nigdy nie przyszlo by mi do glowy,ze to ma cos wspolnego z "zadzialaniem zrozumienia" w obydwie strony.Wiem,ze nosze inny skafander,ale moze mnie oswiecisz o co tu "biega"..?
Cytuj
Współcześnie tworzący się nowy ludzki gatunek nazwany przeze mnie Homo Sapiens Heartus rozszerza swój okrąg działania tworząc energetyczne systemy otwarte, dostępne ludzkiej świadomości zbiorowej a stąd i każdej jednostce, czy tego jest świadoma, czy nie.
Toto jakies(nie mowiac,ze dziwolag) po..tego..laciny i angielskiego,...uwazam,ze ma duze szanse na wiekopomne zadomowienie sie w Wikipedii.Brawo Sarah.
Ach,.i jeszcze jedno..kamerton,to nie zaden rezonator dzwieku i nie ma czegos takiego jak
"zasada kamertonu",lecz takie widelki,ktore po pobudzeniu wydaja dzwiek o okreslonej czestotliwosci(np:a =440 hz),do ktorego dostraja sie instrumenty muzyczne - patrz,Wikipedia.
Rezonowac miedzy soba moga jedynie instrumenty,ciala,pomieszczenia,uklady elektroniczne,ktore sa nastrojone na ta sama czestotliwosc,z ktorych jeden jest pobudzony i wydaje dzwiek,a inne moga rezonowac,czyli na zasadzie rezonansu,byc pobudzone przez zrodlo.Mozesz mi wierzyc,znam sie na tym doskonale.Widac,ze masz wielki"talent" do beztroskiej "tfurczosci".Bawi mnie to.
Pozdrawiam.
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.102 sekund z 18 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

naprawiacze foxlive rekogrupastettin st-fu brygadaszarika