Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 20, 2024, 15:46:28


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zniknął link do forum ze strony PCH  (Przeczytany 15005 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
ramer
Gość
« : Lipiec 06, 2010, 08:39:12 »

Wczoraj jeszcze był, a dzisiaj już brak linku do forum na stronie www.projekt-cheops.com
Sam Enki mówił w którejś tam sesji, że nie potrzebnie się zgodzili na stronie na link do forum "krzykaczy"  Duży uśmiech
Posłuchali słów swojego bóstwa i linku już nie ma.
Przecież nikt nie wpłaci pieniędzy jak przeczyta na forum że PCH to ściema i najwidoczniej coraz bardziej im  Zły to nie na rękę (czytaj KieszeńDuży uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #1 : Lipiec 06, 2010, 08:43:26 »

I dobrze , że zniknął link stamtąd. Forum i tak żyje swoim życiem i nie potrzebuje obciążenia w postaci strony-matki. Tak to już jest w życiu, że "dzieci" się w końcu uniezależniają od "rodziców". Uśmiech
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Lipiec 06, 2010, 08:55:28 »

Faktycznie nie ma  Szok ,ale to pewnie działania  kolegi uzytkownika "mani"  ,który deklarował się że zlikwiduje forum  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
kosynier
Gość
« Odpowiedz #3 : Lipiec 06, 2010, 15:59:36 »

a ja sie tak zapytam czemu zniknął link do forum na stronie projektu???
Zapisane
mani
Gość
« Odpowiedz #4 : Lipiec 06, 2010, 17:44:02 »

Faktycznie nie ma  Szok ,ale to pewnie działania  kolegi uzytkownika "mani"  ,który deklarował się że zlikwiduje forum  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Witam Cie droga chanell.
Jestem tak samo zdziwiony jak i Ty. Dokladnie nie czytalas mojego posta bo nigdy w zyciu nie deklarowalem ze zlikwiduje forum. Link moze po to zniknal aby zwolennicy projektu nie trafiali wlasnie na ten forum i nie czytali "bzdur" ktorych pisze ;-) Pozatym jezeli chcialbym zlikwidowac forum to bym nie likwidowal linku ze strony "Projekt Cheops" do niego, poniewaz byloby to wtedy odwrotne mojego dzialania. Ja po prostu mysle ze sami zlikwidowali link tak jak to daje do zrozumienia "ramer" ktory napisal wyzej.
Pozdrawiam serdecznie
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Lipiec 06, 2010, 18:18:34 »

Mani, rozbawiłeś mnie do łez. Twoja arogancja sięgnęła już chyba szczytu bezmyślności i obłudy.

Link moze po to zniknal aby zwolennicy projektu nie trafiali wlasnie na ten forum i nie czytali "bzdur" ktorych pisze ;-)

Bzdura! Enki już dawno mówił, że niepotrzebne jest projektowi forum, którego większość użytkowników jest tak krytycznie nastawiona do jego ekipy. Bardziej niż twoich poglądów przestraszyli by się racjonalnej argumentacji ludzi takich jak Arteq czy Kahuna.
Usunięcie linku do forum było tylko kwestią czasu...

Osobiście nie wiem, czy się z tego cieszyć czy płakać.
Dobrze się stało, bo przestaną zaglądać tu ludzie tacy jak ty właśnie, którzy poczytali sesje, pośmiali się i wpadli na forum pośmiać się dalej, a przy okazji poobrażać ludzi, którzy w większości przypadków niewiele z projektem mają wspólnego.
Źle się natomiast stało, ponieważ forum jest niejako wystawieniem oceny. To tutaj znajdzie się takich którzy na sesje uczęszczali, takich którym się one podobały, którym się nie podobały, takich którzy czują się oszukani i tych drugich. Tu można było zasięgnąć opinii zanim samemu zdecydowało się iść na sesję. W ten sposób zachowują się wyłącznie nierzetelne, naciągające swoich klientów firmy, że nie wspomnę już iż projekt jest organizacją, na temat której działalności wiadomości powinny być dostępne i publikowane.

Pozatym jezeli chcialbym zlikwidowac forum to bym nie likwidowal linku ze strony "Projekt Cheops" do niego, poniewaz byloby to wtedy odwrotne mojego dzialania.

Kim ci się wydaje, że jesteś? Zerowa wiedza na temat netykiety, raczkujesz w poruszaniu się i używaniu funkcji forum - nie masz prawdopodobnie żadnej wiedzy informatycznej ponadto jak włączyć komputer, odpalić przeglądarkę i otworzyć forum, na którym trzeba upuścić nieco żółci, żeby poczuć się odrobinę lepiej. I ty myślisz o zamykaniu forum albo strony projektu? I do kogo byś się z tym pomysłem zgłosił? W najśmielszych względem ciebie oczekiwaniach usłyszałabym, że do informatyka, a i to dawało by mi podstawę, by boki zrywać ze śmiechu... Ot, co.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #6 : Lipiec 06, 2010, 18:45:46 »

To bardzo proste,Kosynier.To forum juz dawno przestalo rezonowac z zalozeniami i glownym celem
PCH/MF i jest dla samego projektu i jego realizacji duzym zagrozeniem -  wbrew pozorom.
Przypominam sobie,ze jeszcze 3 lata temu p.B.Choroszy bardzo ostro reklamowala w swoich audycjach radiowych zagladanie do forum i uczestnictwo w nim.Panowal tu zgola inny klimat(lepszy) dla PCH/MF.Po jakims czasie,z wiadomych wzgledow,reklama forum ucichla i od tej pory
nie bylo zadnych wzmianek,ze takie cos w ogole istnieje.Byc moze,ze jestesmy blisko nastepnego
kroku jaki zrobi PCH/MF - zamkniecia tego forum na zawsze,bo PCH/MF rozpadl sie juz na dwie
frakcje(PCH+Dar Swiatowida+A.Wojcikiewicz i MF+L.Lobos+W.Brown+B.Choroszy),co widac coraz wyrazniej.No i biorac pod uwage ich "wspaniale" osiagniecia,mozna sie rowniez spodziewac, w krotkim czasie,calkowitego zawieszenia dzialalnosci.Przeciez i tak "dzialaja" w zawieszeniu,bo rzad egipski nie
daje im zezwolen na dalsze wykopki.
Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2010, 19:01:18 wysłane przez Kahuna » Zapisane
mani
Gość
« Odpowiedz #7 : Lipiec 06, 2010, 19:01:33 »

Mani, rozbawiłeś mnie do łez. Twoja arogancja sięgnęła już chyba szczytu bezmyślności i obłudy.

Link moze po to zniknal aby zwolennicy projektu nie trafiali wlasnie na ten forum i nie czytali "bzdur" ktorych pisze ;-)

Bzdura! Enki już dawno mówił, że niepotrzebne jest projektowi forum, którego większość użytkowników jest tak krytycznie nastawiona do jego ekipy. Bardziej niż twoich poglądów przestraszyli by się racjonalnej argumentacji ludzi takich jak Arteq czy Kahuna.
Usunięcie linku do forum było tylko kwestią czasu...

Osobiście nie wiem, czy się z tego cieszyć czy płakać.
Dobrze się stało, bo przestaną zaglądać tu ludzie tacy jak ty właśnie, którzy poczytali sesje, pośmiali się i wpadli na forum pośmiać się dalej, a przy okazji poobrażać ludzi, którzy w większości przypadków niewiele z projektem mają wspólnego.
Źle się natomiast stało, ponieważ forum jest niejako wystawieniem oceny. To tutaj znajdzie się takich którzy na sesje uczęszczali, takich którym się one podobały, którym się nie podobały, takich którzy czują się oszukani i tych drugich. Tu można było zasięgnąć opinii zanim samemu zdecydowało się iść na sesję. W ten sposób zachowują się wyłącznie nierzetelne, naciągające swoich klientów firmy, że nie wspomnę już iż projekt jest organizacją, na temat której działalności wiadomości powinny być dostępne i publikowane.

Pozatym jezeli chcialbym zlikwidowac forum to bym nie likwidowal linku ze strony "Projekt Cheops" do niego, poniewaz byloby to wtedy odwrotne mojego dzialania.

Kim ci się wydaje, że jesteś? Zerowa wiedza na temat netykiety, raczkujesz w poruszaniu się i używaniu funkcji forum - nie masz prawdopodobnie żadnej wiedzy informatycznej ponadto jak włączyć komputer, odpalić przeglądarkę i otworzyć forum, na którym trzeba upuścić nieco żółci, żeby poczuć się odrobinę lepiej. I ty myślisz o zamykaniu forum albo strony projektu? I do kogo byś się z tym pomysłem zgłosił? W najśmielszych względem ciebie oczekiwaniach usłyszałabym, że do informatyka, a i to dawało by mi podstawę, by boki zrywać ze śmiechu... Ot, co.
Ciesze sie ze to Ciebie rozbawilo, tylko musze powiedziec ze Ty mnie jeszcze bardziej rozbawilas. Enki mowil... :-)) Po pierwsze nie wpadlem na ten forum po przeczytaniu kilku sesji. Jezeli bys przeczytala dokladnie moj pierwszy post moze bys sie dowiedziala dlaczego tu jestem. Po drugie dla mnie to nie jest wcale smieszne, to co jest smieszne to jest to ze oskarzasz mnie arogancja a sama tak postepojesz ponizajac mnie do dna. Kto tutaj jest arogantny? Sie zastanawiam. A po trzecie jak to juz tlumaczylem w jednym ze swoich postow, to nie ja jestem tym informatykiem tylko moj kumpel ktory sie na tym zna o wiele wiele lepiej ode mnie i od Ciebie. A jezeli myslisz ze na tym ze sie nie mozna polapac na jakims forum jest to ograniczenie wsrod informatyki to juz Twoja wizja. Tego nawet nie nazwe arogancja z Twojej strony lecz zloscia i ponizaniem.
Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2010, 19:04:13 wysłane przez mani » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #8 : Lipiec 06, 2010, 19:13:56 »

Kahuna, ale kto by , z tych dwóch wspomnianych przez Ciebie opcji ( a może ktoś trzeci ?) chciał/mógł zamknąć takie fajne forum ?
Ja tam lubię to miejsce. Zostało przetransformowane i jest teraz czymś zupełnie innym niż w w założeniach PCH/MF w mojej opinii.
Trochę szkoda by było dyskusji tu prowadzonych nie uważasz ?

pozdr
East
« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2010, 19:14:41 wysłane przez east » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #9 : Lipiec 06, 2010, 19:17:02 »

Cytat: Kahuna
Byc moze,ze jestesmy blisko nastepnego
kroku jaki zrobi PCH/MF - zamkniecia tego forum na zawsze

Nie wiem jak to wygląda od strony organizacyjno-prawnej ale, czy rzeczywiście istnieje taka możliwość?  Kto jest właścicielem domeny?
Może warto pomyśleć o całkowitym uniezależnieniu się  od PCh, póki jeszcze czas? Szkoda byłoby tego forum, ludzi i myśli tu zapisanej… no i nikt nie powinien decydować za nas…
Pozdrawiam
Zapisane
barneyos

Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Lipiec 06, 2010, 19:21:43 »

Elo poszukującym !!!

Zniknął link do forum !

Moje życie straciło sens !! Wiedziałem, że koniec świata nastąpi wcześniej niż 21.12.12. Idę na skałę polatać !

A Inka, Maya i mój dozorca przestrzegali !!!

 Afro  Duży uśmiech

PS. Czy mi się wydaje, czy Jarek przegrał i już się odgryza. On nam jeszcze pokaże ... !
Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #11 : Lipiec 06, 2010, 19:51:50 »

No wlasnie dlatego,ze jest juz czyms zupelnie innym moze byc zamkniete na Amen.
Tez uwazam i tez bylo by mi szkoda.
Pozdrawiam.
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #12 : Lipiec 06, 2010, 20:04:16 »

Po drugie dla mnie to nie jest wcale smieszne, to co jest smieszne to jest to ze oskarzasz mnie arogancja a sama tak postepojesz ponizajac mnie do dna.

Daleko mi jeszcze do tak okrutnego i bezlitosnego wobec ciebie zachowania.

Kto tutaj jest arogantny? Sie zastanawiam.

Arogancki... I zamiast się zastanawiać, sięgnij do słownika.

A po trzecie jak to juz tlumaczylem w jednym ze swoich postow, to nie ja jestem tym informatykiem tylko moj kumpel ktory sie na tym zna o wiele wiele lepiej ode mnie i od Ciebie.

Dalej ci się wydaje, że mnie znasz? Wiesz już ile mam lat, wiesz jakie mam wykształcenie i w jakim zawodzie pracuję... A! I że jestem iluminatką Chichot
Nie pozostawiasz mi więc wyboru jak tylko odwdzieczyć się nadaniem etykiety i uznać cię za jasnowidza, bo o ile sięgam pamięcią, nie przedstawiałam ci się ani nie opowiadałam o takich aspektach mojego życia.
Twój przyjaciel - informatyk może sobie w nosie pogrzebać o ile nie jest osobą u której projekt Cheops wykupił domenę i serwer. I nie jest nią, bo w przeciwieństwie do ciebie wiem jak sprawdzić źródło.
Nie masz też co straszyć ludzi zlikwidowaniem forum, ponieważ nie jesteś właścicielem serwisu darmowefora.pl
Tyle w tym temacie.



Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #13 : Lipiec 06, 2010, 20:40:03 »

Zlikwidowali, to ich strata.
To forum, pomimo iż zdecydowana większość forumowiczów jest sceptycznie nastawiona do Projektu, jednak robiło dobrą robotę, co ja klikam, dalej robi dobrą robotę. To swego rodzaju "durszlak, cedzak", coś jakby szkoła życia. Każdy zauroczony natychmiast dostaje kubeł zimnej wody na łeb i albo się spłoszy, albo zahartuje.
Byłem i użytkownikiem i gościem na kilku innych forach i przyznam, że tu jest jakoś swojsko, jak u siebie, jak w rodzinie. Każdy ma swoje zdanie, nieraz się poprztykamy, ale nigdzie nie ma takiej atmosfery jak tu.
"Projekt" wiele stracił, a my dalej robimy swoje ..., czyli rozwijamy się.  Uśmiech Mrugnięcie
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
arteq
Gość
« Odpowiedz #14 : Lipiec 06, 2010, 21:43:46 »

ech, łezka w oku się kręci... pamiętam stare, dobre czasy gdy sceptyków i niedowiarków była malutka garstka, a forum przepełnione euforycznymi wyznawcami...
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Lipiec 06, 2010, 22:03:06 »

arteq nie płacz ,bo chłopaki nie płaczą  Duży uśmiech Duży uśmiech


mani

Cytuj
Jestem tak samo zdziwiony jak i Ty. Dokladnie nie czytalas mojego posta bo nigdy w zyciu nie deklarowalem ze zlikwiduje forum.

Przepraszam ,ale żle sformuowałam swoją wypowiedź ( nie dałam przecinka) i wyszło jakbym o to posądzała ciebie. Miałam na mysli twojego kolegę oczywiście.

« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2010, 22:07:31 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Thotal
Gość
« Odpowiedz #16 : Lipiec 06, 2010, 22:15:22 »

Ja też się cieszę, że ilość przechodzi w jakość, że naiwność i brak wiary przeciwników we wszystko i wobec wszystkich, zamienia się w świadomość. W zamian za  krążenie po płytkiej negacji mają coraz więcej argumentów do pełnego zrozumienia...Chyba, że się mylę Duży uśmiech


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
kabaretka28
Gość
« Odpowiedz #17 : Lipiec 06, 2010, 22:29:54 »

Zlikwidowali, to ich strata.
To forum, pomimo iż zdecydowana większość forumowiczów jest sceptycznie nastawiona do Projektu, jednak robiło dobrą robotę, co ja klikam, dalej robi dobrą robotę. To swego rodzaju "durszlak, cedzak", coś jakby szkoła życia. Każdy zauroczony natychmiast dostaje kubeł zimnej wody na łeb i albo się spłoszy, albo zahartuje.
Byłem i użytkownikiem i gościem na kilku innych forach i przyznam, że tu jest jakoś swojsko, jak u siebie, jak w rodzinie. Każdy ma swoje zdanie, nieraz się poprztykamy, ale nigdzie nie ma takiej atmosfery jak tu.
"Projekt" wiele stracił, a my dalej robimy swoje ..., czyli rozwijamy się.  Uśmiech Mrugnięcie
I tym razem również sie z Toba zgodzę  Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2010, 22:33:26 wysłane przez kabaretka28 » Zapisane
Trel
Gość
« Odpowiedz #18 : Lipiec 07, 2010, 08:08:29 »

Hehe to wina Najwyższej Rady Egiptu i spisek :p
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #19 : Lipiec 07, 2010, 20:44:08 »

Juz jest gotowa petycja na http://www.gizamap.com/ wystarczy wpisac swoje dane i wyslac Uśmiech Uśmiech


Gdy >cela< zamieściła ten adres na forum mój wpis nosił numer "9", teraz jest ich już 288. Nie twierdzę ze to bezpośredni skutek zamieszczenia tej petycji na naszym forum, jednak daje do myślenia. Może jednak to ocuci decydentów głównej strony Projektu?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2010, 20:45:47 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
t0m3k12
Gość
« Odpowiedz #20 : Lipiec 08, 2010, 22:04:09 »

channel co Ty byś zrobiła, gdyby w dniu dzisiejszym świat byłby pozbawiony internetu ?
wiesz jak wyglądało by Twoje życie bez jakichkolwiek rozumianych czy nierozumianych kolegów koleżanek z PCH ?

Radzę pomyśleć, czy pewne sprawy w Twoim życiu nie zaszły za daleko...
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : Lipiec 08, 2010, 22:39:15 »

Cytuj
Radzę pomyśleć, czy pewne sprawy w Twoim życiu nie zaszły za daleko...
 
ale o co chodzi   Coś

Tak,zastanawiałam się.Tak, umiałabym życ bez internetu ,zyłam bez niego 35 lat.Po za tym mam rodzine ,przyjaciół ,kolezanki i ksiażki które uwielbiam czytać.Jestem zdrowa , mieszkam w pieknej okolicy i nigdy się nie nudzę . A ty ?  Z politowaniem  Chichot
« Ostatnia zmiana: Lipiec 08, 2010, 22:40:12 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
zuza
Gość
« Odpowiedz #22 : Lipiec 13, 2010, 13:34:26 »

Cytat: Kahuna
Byc moze,ze jestesmy blisko nastepnego
kroku jaki zrobi PCH/MF - zamkniecia tego forum na zawsze

Nie wiem jak to wygląda od strony organizacyjno-prawnej ale, czy rzeczywiście istnieje taka możliwość?  Kto jest właścicielem domeny?
Może warto pomyśleć o całkowitym uniezależnieniu się  od PCh, póki jeszcze czas? Szkoda byłoby tego forum, ludzi i myśli tu zapisanej… no i nikt nie powinien decydować za nas…
Pozdrawiam


popieram zdanie Ptaka i trzeba to zrobić jak najszybciej...
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #23 : Lipiec 13, 2010, 17:11:18 »

Przed chwilą otrzymałem zapewnienie, ze nie mamy się czego obawiać, nikt z władz PCH nie nosi się z zamiarem zamykania naszego forum.
Fakt usunięcia linku ze strony głównej PCH jest niejako naturalnym następstwem zaistniałej sytuacji, czyli tego, że profil forum już dawno odszedł od głównego założenia.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : Lipiec 13, 2010, 20:21:15 »

Uprzedziłeś mnie Darek   Duży uśmiech ,bo miałam pisać w tej sprawie do pana Wójcikiewicza.Dzięki ,uspokoiłes mnie,bo szkoda by było tych naszych mysli zapisanych ,sporów i faktów i przyjażni zawiązanych tu na forum Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Lipiec 13, 2010, 20:22:07 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Strony: [1] 2 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.045 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

babor vfirma quiero gl-life archlike