Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 28, 2024, 09:07:50


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ufo nie do podważenia  (Przeczytany 153859 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
arteq
Gość
« Odpowiedz #175 : Kwiecień 15, 2011, 23:13:12 »

oj, lubimy łykać ściemy jak mała foczka rybki... to zatalki i zatopieniem NZ, czy nibiru na Japonią...
Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #176 : Maj 09, 2011, 22:31:36 »

Po niedawnym odtajnieniu przez FBI   cząstki  informacji prawdopodobnie Amerykanie  wpuścili do netu 17 sekundowy

film   z żywym   szarym klonem-  Zetakiem.



Na portalu zetatalk.com    potwierdzają autentyczność tego filmu:

  http://www.youtube.com/watch?v=8I7eBt5IsD8

twierdzą, że ten "Kolega" jest od Nich.
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2011, 22:41:12 wysłane przez JACK » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #177 : Maj 09, 2011, 22:53:21 »

Czy dobrze rozumiem, że traktujesz to jako dowód na istnienie tzw. zetalków?
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #178 : Maj 10, 2011, 10:39:37 »

Zastanawiam się, jakie znaczenie mają tak długie kończyny górne, sięgające poza kolana, oraz stosunkowo duże dłonie?
No bo większe gabaryty czaszki kryją zapewne większy mózg, który jak dotąd nie zapewnił ich posiadaczom
naturalnego rozwoju poprzez uczucia.

Zatem, sądzić można zgodnie z tym, co podają różne źródła, że jest to inteligencja sztuczna, na etapie
nie wykształconych jeszcze uczuć, których uczą się od nas. I mam jedynie nadzieję, że jest to możliwe.
Że świadomość zawsze spełnia swoją organizującą i wznoszącą funkcję. W przeciwnym wypadku,
czy możliwa byłaby jakakolwiek ewolucja? 
Zapisane
Szmer
Gość
« Odpowiedz #179 : Maj 10, 2011, 10:42:06 »

Po niedawnym odtajnieniu przez FBI   cząstki  informacji prawdopodobnie Amerykanie  wpuścili do netu 17 sekundowy

film   z żywym   szarym klonem-  Zetakiem.



Na portalu zetatalk.com    potwierdzają autentyczność tego filmu:

  http://www.youtube.com/watch?v=8I7eBt5IsD8

twierdzą, że ten "Kolega" jest od Nich.

Albo ktoś nałożył specjalnie na film różnego typu efekty (co by nie wiem... dodać wydźwięku czy coś?) albo...
No właśnie - zapomnijmy na razie o tych efektach.

Film rzekomo jest puszczony z rzutnika, ilość klatek na sekundę filmu nie odpowiada częstotliwości zrzucania slajdów z rzutnika. Różnica jest na tyle duża że nie ma tu nawet mowy o wypełniaczach podczas renderowania filmu. Druga sprawa... te śliczne efekty, szumy, błysk itp. obejmują również obszar poza tym, który wyświatla rzutnik. Jeśli się przypatrzymy krawędziom to widzimy bezczelnie wrzucony, najprostszy efekt, który można zastosować nawet z ułomnym Windows Movie Maker.

Tyle w temacie Uśmiech
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #180 : Maj 10, 2011, 10:59:13 »

Szmer, bez względu na prawdziwość filmu, szaraki od dawna istnieją w naszej świadomości.
Mamy nawet na ich temat zgromadzoną całkiem sporą wiedzę. Zatem są dla nas prawdziwi.   Uśmiech
Pisząc „dla nas”, mam na myśli zbiorową nie/świadomość.
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2011, 11:01:16 wysłane przez ptak » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #181 : Maj 10, 2011, 11:31:17 »

Szmer, z tego o czym wielokrotnie mogłem się już przekonać to dla JACKa wiarygodność materiałów czy źródła jest sprawą marginalną. Zapewne liczy się efekt wywołania sensacji czy szoku.
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #182 : Maj 10, 2011, 12:15:30 »

Zastanawiam się, jakie znaczenie mają tak długie kończyny górne, sięgające poza kolana, oraz stosunkowo duże dłonie?
No bo większe gabaryty czaszki kryją zapewne większy mózg, który jak dotąd nie zapewnił ich posiadaczom
naturalnego rozwoju poprzez uczucia.

wielki "łeb' o niczym nie świadczy- spójrzmy na słonia, swoją drogą my sami wykorzystujemy tylko kilkanaście % własnego mózgu,-
co do zasięgu ramion- można uznać to za zaletę- chyba że za dużo DNA "małpiszonów" Duży uśmiech

pozdr. Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2011, 12:51:21 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
ptak
Gość
« Odpowiedz #183 : Maj 10, 2011, 12:21:58 »

Szmer, z tego o czym wielokrotnie mogłem się już przekonać to dla JACKa wiarygodność materiałów czy źródła jest sprawą marginalną. Zapewne liczy się efekt wywołania sensacji czy szoku.

Atreq, czy nie wydajesz zbyt pochopnych opinii o bliźnich?
Dla mnie JACK, sądząc po założonych przez niego wątkach i merytorycznym ich rozbudowaniu jest badaczem (tak samo jak wielu z nas) naszej rzeczywistości.
To, że podąża inną ścieżką niż Ty, nie uprawomocnia Cię do szydzenia z jego poglądów i pracy.
Skąd wiesz, co dla JACKA się liczy?
Każdy jest niezbędnym elementem całości. I każdy zasługuje na szacunek.
Zapisane
barneyos

Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #184 : Maj 10, 2011, 16:21:45 »

Aloha!!

Ja się także zastanawiam nad taką rzeczą. Nakręcenie filmu z żywym obcym to niezaprzeczalny hicior. Czyż autorzy nie przygotowaliby się w najlepszy z możliwych sposobów, żeby to nakręcić ? Czyli super ostrość, profesjonalne oświetlenie, itp. Zwłaszcza jeśli robi to jakaś tajna agenda rządowa o nielimitowanych i nieewidencjonowanych środkach. A tutaj mamy ledwo widoczną "kreskówkę".

W mojej ocenie jest to przynajmniej zastanawiające" !!!
Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
Szmer
Gość
« Odpowiedz #185 : Maj 10, 2011, 23:29:41 »

Arteq,
Przestałem już jakiś czas temu zwracać uwagę kto wrzuca tego typu materiały. Staram się nie doszukiwać sensacji w bardzo prosty sposób. Wystarczy za każdym razem podejść do tego typu materiałów celem udowodnienia oszustwa. Jeżeli przez dłuższy czas nie będę w stanie, sam sobie tak na dobrą sprawę udowodnić że materiał jest podrobiony, to wtedy zacznę się zastanawiać - "hmm, kurcze, może jednak coś w tym jest". Takie też podejście polecam wszystkim, którzy na tym forum tak ochoczo zamieszczają te wszystkie filmiki i zdjęcia Uśmiech

Ptaku,
Mojej świadomości nie wliczaj w to, proszę Uśmiech Na szczęście staram się jeszcze myśleć troszeczkę inaczej niż "ta cała reszta" :>
Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #186 : Maj 11, 2011, 09:13:20 »

Przyznaję szczerze, że moja wiedza z zakresu technik filmowych, grafiki  jest bliska zeru.


Ten film pochodzi bodajże z końca lat 40  tych.


Nancy Lieder w tym filmiku poniżej wyjaśnia, że ta  niby  UFO -kukła  jest identyczna z   opisem  budowy ciała Szarych i z rysunkami   z   jej książki 1995 roku.

http://poleshift.ning.com/video/zeta-report-skinny-bob


Zgadzają się nawet szczegóły jak   centralne osadzenie  głowy na szyi, długość rąk do kolan, że skóra na czaszce jest  prawie biała, cechy dłoni, tułowia, to że klatka piersiowa  nie porusza się pod wpływem oddychania, bo płuca u szarych działają  asynchronicznie itd.

Nancy twierdzi też, że  Zetaki  od zawsze utrzymywały, mówiły jej, że po Roswell  jeden z nich (EBE)  przeżył i trafił w ręce Amerykanów.


Jeżeli ten film jest  zmontowany od samego  początku do końca  to   pytanie kiedy mógł powstac?

Albo  przed 95 rokiem i Nancy go widziała przed napisaniem książki.

Albo po 95 roku  i   wtedy to  twórcy filmu   czytali książkę Nancy. 


 
Tak jak napisałem zgadzają się wg niej nawet szczegłóły.

Niedawno ktoś dał Nancy czy też Szarym  do oceny ten film z Brazylii, do którego link podałem w styczniu, parę postów wyżej i odpisała  lub odpisali, że jest fake, czyli całkowicie nieprawdziwy.

Tu natomiast reakcja jest zdecydowanie pozytywna.




« Ostatnia zmiana: Maj 11, 2011, 09:40:46 wysłane przez JACK » Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #187 : Maj 11, 2011, 09:51:33 »

2 maja bylam swiadkiem w Braniewie  okolo godziny 22.30 -bylo juz bardzo ciemno, przesuwazy sie okolo 9 szt swiatla
przesuwaly sie mozna powiedziec w rownych odstepach ze wschodu na zachod. Byly one kolorowe i wygladalo to jakby
w srodku cos oswiecalo. Przesuwaly sie powoli, i po malu znikly. Powiadomila nas kuzynka telefonicznie ze cos takiego
jest na niebie. Kiedy wyszlysmy na zewnatrz, na ulicach i przy domach byla masa ludzi. Ludzie byli mocno przerazeni, opowiadali ze to nie jest po raz pierwszy i zawsze od strony granicy z Rosja. Ludzie mieli panike w oczach i mowili o strachu
jaki sprawia im to widowisko. Pytalam czy zawiadomili milicje, powiedzieli ze milicja wie o tym, ale jak dotad, to nikt sie nie wypowiadal. Ja osobiscie uwazam ze to byly lampiony chinskie, taki to byl efekt. Nie zrobilam zdjec, bo nie wzietam z soba aparatu fotograficznego, a nie chcialam ryzykowac ze moga zniknac calkiem, tak wiec ogladalam do konca to swietlne
przedstawienie. Co to bylo naprawde, tego nikt nie wie, ale zobaczylam jak reagowali ludzie, w tym tez moja rodzina.
Pomyslalam sobie, ze gdyby naprawde wyladowali osobnicy z UFO, prawdopodobnie bylaby ogromna tragedia miedzy ludzmi.
To o czym tu sie pisze, to jest malenka kropelka mozna powiedziec prawie nie widoczna, na goracej blasze. To daje do myslenia.
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2011, 08:43:47 wysłane przez Rafaela » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #188 : Maj 11, 2011, 22:18:18 »

Atreq, czy nie wydajesz zbyt pochopnych opinii o bliźnich?
Nie wydaje mi się, opisuję co ma miejsce na forum.

Dla mnie JACK, sądząc po założonych przez niego wątkach i merytorycznym ich rozbudowaniu jest badaczem (tak samo jak wielu z nas) naszej rzeczywistości.
To, że podąża inną ścieżką niż Ty, nie uprawomocnia Cię do szydzenia z jego poglądów i pracy.
Nie szydzę, stwierdzam fakty. Na udowodnienie słuszności swojej tezy/spostrzeżeń mogę przytoczyć garść cytatów, w tym moich próśb o wyjaśnienia/odpowiedzi na zadane pytania wynikające z zauważonych nieścisłości.

Skąd wiesz, co dla JACKA się liczy?
Każdy jest niezbędnym elementem całości. I każdy zasługuje na szacunek.
Szanuję go jako człowiek, lecz nie zgadzam się z nim. Rożnica polega na tym, że podaję od razy podstawy/przemyślenia które nie pozwalają się mi z nim zgodzić, a on rzuca "newsa" i nabiera wody w usta.
Aha, i użyłem słowa "zapewne" które dopuszcza pewien margines błędu, więc Twoje zarzuty co do 100% pewności są chybione. Ponadto opisuję i odnoszę się do zachowania/poglądów JACKa na tym forum, zakładając - być może naiwnie - że nie zakłada masek/nie jest dwulicowy dlatego co prezentuje na tym forum ma miejsce i w rzeczywistości.

Tyle tytułem wyjaśnień.

[/quote]
Zapisane
Szmer
Gość
« Odpowiedz #189 : Maj 11, 2011, 23:13:22 »

Cytuj
Ten film pochodzi bodajże z końca lat 40  tych.
Albo z przed 2 tygodni. Ciekawe że akurat teraz ten filmik się ukazuje mimo swojego wieku. Co do tych podobieństw? Kompletny nonsens. Podobne opisy pojawiły się zanim szanowna Pani napisała książkę. Tych opisów jest cała masa, istnieją od dawna więc powiem krótko - Pani Nancy Lieder ameryki nie odkryła a biorąc pod uwagę fakt iż podpiera się nagraniem, który w moim mniemaniu jest 100% "fejkiem"... jestem skłonny stwierdzić że jej książka i cała jej teoria jest jedną wielką bzdurą.

Na koniec dodam - nie czepiajcie się tego co pisze Arteq bo według mnie ma 100% racji. Niestety masa ludzi łyka jakiegoś niusa, w którym to jakiś pseudo "naukowiec" wysnuwa wielkie teorie a nikomu nie przyjdzie do głowy aby sprawdzić te informacje, przyjrzeć się źródłom... to tak jak już na tym forum kiedyś Kiarze napisałem... Jeśli mamy być tacy tolerancyjni w stosunku do tych "niezbędnych elementów całości (Coś)" to powiadam Wam że jestem Bóg Wszechmogący. I idąc Waszym tokiem rozumowania, nie macie prawa negować tego co napisałem.
Kompletny nonsens...
I jest jeszcze jedna sprawa... Ptaku, tak łatwo bronisz tej wolności, tylko po to aby była a nie bierzesz pod uwagę że np. moje wypowiedzi czy najprawdopodobniej Artqa też nie są przejawem złośliwości. Mi się po prostu przykro robi jak widzę że nie dość że ktoś tak perfidnie stara się okłamywać ludzi to jeszcze znajdują się tacy, którzy łykają to "od tak" i głoszą te wielkie teorie dalej. To jest smutne, jeszcze smutniejsze jest to że tłumaczenie tutaj nic nie daje... to jest irytujące. Doskonale zdajecie sobie w jakim zakłamanym świecie żyjemy a nie dopuszczacie w ogóle myśli że Wasze/Nasze środowisko może być tymi kłamstwami najbardziej przesiąknięte a podstaw ku takim twierdzeniom jest wiele.
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #190 : Maj 12, 2011, 09:52:01 »

Cytat: Szmer
I jest jeszcze jedna sprawa... Ptaku, tak łatwo bronisz tej wolności, tylko po to aby była a nie bierzesz pod uwagę że np. moje wypowiedzi czy najprawdopodobniej Artqa też nie są przejawem złośliwości. Mi się po prostu przykro robi jak widzę że nie dość że ktoś tak perfidnie stara się okłamywać ludzi to jeszcze znajdują się tacy, którzy łykają to "od tak" i głoszą te wielkie teorie dalej. To jest smutne, jeszcze smutniejsze jest to że tłumaczenie tutaj nic nie daje... to jest irytujące. Doskonale zdajecie sobie w jakim zakłamanym świecie żyjemy a nie dopuszczacie w ogóle myśli że Wasze/Nasze środowisko może być tymi kłamstwami najbardziej przesiąknięte a podstaw ku takim twierdzeniom jest wiele.

Szmer, wolność, to wolność. Zarówno w głoszeniu poglądów jak i wyboru tego, w co chce się wierzyć.
Oczywiście, że masz prawo, tak samo jak Atreq i każdy z nas do podważania cudzych twierdzeń i swobodnego wyrażania się. Ale działa to też w drugą stronę. I tak np. krytyka religii czy innych dogmatycznych prawd nie powinna być traktowana jako zamach na jej wyznawców. To tylko ścieranie się idei i światopoglądów.

Aby jakoś funkcjonować w tym świecie ścierających się prawd, półprawd i iluzji i aby nie pożreć się nawzajem, wymagany jest szacunek dla każdego głosiciela, jako jednostki wolnej.
Czy na pewno znamy prawdę absolutną? I co to jest?
Może to właśnie te wszystkie „słuszności” i „niesłuszności” ją tworzą? 
Wszystko, co zaistniało w świadomości już JEST.  Obojętnie na formę przejawienia się. 

Szaraków powołaliśmy do istnienia i oni funkcjonują, nie da się już ich „zabić”. Możemy jedynie badać, sprawdzać, zgadzać się lub nie a oni i tak trwają w świadomości. Twoja niewiara też ich utrwala, bo wkładasz w to swoją energię.
Badanie świata to wspaniała przygoda, ale przede wszystkim, to penetracja siebie.

Pozdrawiam serdecznie  Uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #191 : Maj 25, 2011, 10:39:16 »

wokół ISS, UFO to codzienność? Mrugnięcie

"Od wielu miesięcy transmisja "live" z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS) dostarcza dużo radości poszukiwaczom UFO. Tym razem widać je całkiem spektakularnie na zapisie dokowania promu Endeavour do ISS. W końcówce tego klipu NASA wydaje polecenie załodze promu, by …wstrzymali transmisję z dokowania Uśmiech - ENDAEVOUR PLEASE PAUSE THE PLAYBACK! Śmiać się czy płakać?"
http://www.disclose.tv/action/viewvideo/73152/Three_UFOS_Flying_Around_ISS_/
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
JACK
Gość
« Odpowiedz #192 : Maj 25, 2011, 19:15:45 »

Śmiać się czy płakać?"

Ostatnio czuję raczej obojętny spokój przy oglądaniu takich rzeczy.

PRAWDA jest przecież tak banalna.
Nasza galaktyka zwyczajnie  kipi życiem  zaszczepionym i wyhodowanym przy pomocy  genialnego kodu-programu DNA.


Ten filmik dowodzi, że na Ziemi ewidentnie kończy się faza wstępna "Eksperymentu Człowiek".

Izolacja   mieszańca  Homo sapiens staje się powoli zbędna bo trochę opóźnia jego rozwój i przyroda planety też cierpi.
Po setkach, a nawet tysiącach filmów  S-F  wielkiego szoku raczej nie będzie.

Wydaje się, że właśnie teraz nastaje czas, gdy do zbiorowej świadomości ma się przebić  prawda o naszym kosmicznym pochodzeniu.

Chyba tak zaplanowało to dowództwo tego regionu naszej Galaktyki, niezależnie fizyczne, czy też duchowe.
Tego właśnie chcą.
Choć powoli, bo ewidentnie nie chcą szoku.

Ludzie mają w końcu poznać prawdę, że mają  białych humanoidalnych, kosmicznych praojców, tych co wybudowali piramidy, którzy wyglądają niemal identycznie jak my ludzie (na obraz i podobieństwo).

To właśnie Oni popełnili tu dawniej sporo błędów,
ale mimo wszystko warto o nich chwilę pomyśleć z odrobiną życzliwości,
chyba, że któryś z nas jest bez winy, to Ów  niech pierwszy rzuci kamień w Ich stronę.




« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2011, 19:20:56 wysłane przez JACK » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #193 : Maj 25, 2011, 19:27:49 »

sprawa wydaje się prosta- są tu ponieważ jest to przełomowy moment w histori Ziemi i całej reszty również,
nie wiem kto zawinił i kiedy, ale wszystko nabrało tempa w obliczu możliwej apokalipsy w wykonaniu samych ludzi..
http://www.youtube.com/watch?v=QqVWCKRYOrE&playnext=1&list=PL04A91EC555650C0E
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #194 : Maj 28, 2011, 17:54:10 »

wokół ISS, UFO to codzienność? Mrugnięcie

"Od wielu miesięcy transmisja "live" z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS) dostarcza dużo radości poszukiwaczom UFO. Tym razem widać je całkiem spektakularnie na zapisie dokowania promu Endeavour do ISS. W końcówce tego klipu NASA wydaje polecenie załodze promu, by …wstrzymali transmisję z dokowania Uśmiech - ENDAEVOUR PLEASE PAUSE THE PLAYBACK! Śmiać się czy płakać?"
http://www.disclose.tv/action/viewvideo/73152/Three_UFOS_Flying_Around_ISS_/

O tym samym zajściu ale trochę bardziej po polsku, zaczerpnąłem z "siostrzanej" strony Misja Giza


Tajemnicze światła i przerwana transmisja z dokowania promu Endeavour
Thursday, 26 May 2011 07:42 |    Written by Agnieszka

Do zdarzenia doszło 18 maja podczas procedury dokowania promu kosmicznego Endeavour do Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Podczas podejścia do śluzy pojawiły się trzy niezidentyfikowane obiekty chwilę potem następuje reakcja z Ziemi.

http://www.youtube.com/watch?v=GUP2OnmyVsk&feature=player_embedded

Kontrola naziemna wydaje się reagować stanowczym żądaniem zastopowania transmisji wideo. Trzy nieznane obiekty orbitują w różnych kierunkach a po chwili daje się usłyszeć komendę ‘Endeavour proszę przerwać transmisję!’. Chwilę potem NASA zatrzymuje transmisję wideo.

Co tak naprawdę orbitowało w okolicy ISS? Mogły to być śmieci kosmiczne, świecące odbitym światłem Słońca a przerwaną transmisję można tłumaczyć względami proceduralnymi. Ostatni lot wahadłowca Endeavour był obserwowany przez wiele osób i powyższe wideo wskazuje, że feed wideo był nagrywany przez niektórych z nich.

Zamiast wydawać komendy o przerwaniu transmisji NASA mogłaby po prostu opóźnić ją o kilkadziesiąt sekund filtrując zawartość lub po prostu przerwać ją z Ziemi. Teoria o interwencji z Centrum Kontroli Lotów jest mocno naciągana, ale fakt, że jest to najprawdopodobniej ostatni lot tego pojazdu powoduje, że warte jest to wzmianki.

http://zmianynaziemi.pl/wideo/tajemnicze-swiatla-przerwana-transmisja-dokowania-promu-endeavour
« Ostatnia zmiana: Maj 28, 2011, 17:55:48 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #195 : Czerwiec 26, 2011, 10:08:55 »

próby generalne projektu Blue Beam, czy może jednak "Goście, goście" Mrugnięcie

<a href="http://www.youtube.com/v/QDIF-ZwJbF0?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/QDIF-ZwJbF0?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #196 : Czerwiec 26, 2011, 10:48:48 »

Raczej "próby generalne" "naszych". Tamci nie bawiliby się tak bezcelowo. Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2011, 10:49:24 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
JACK
Gość
« Odpowiedz #197 : Czerwiec 26, 2011, 11:51:38 »

Niezły ten filmik, Songo.

Zachowanie tych obiektów  przypomina mi relacje polskich pilotów wojskowych przedstawiane przez płk. Ryszarda Grundmana, byłego szefa Służby Ruchu Lotniczego Wojsk Lotniczych i Obrony Powietrznej Kraju jeszcze z okresu  Polski Ludowej,
 na ostatnim Ufo Forum.

To, że było to nad środkiem dużego miasta , też przemawia raczej za "obcą" flotą  i "akcją przebudzania" Homo sapiens.

"Nasi" ćwiczyli by w bardziej ustronnym miejscu.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2011, 11:54:09 wysłane przez JACK » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #198 : Czerwiec 26, 2011, 12:33:15 »

no właśnie można się zastanawiać, czy nie za bardzo pasuje on do zachowań powszechnie uznanych za typowe dla NOL,-
trudno dziś już coś powiedzieć z pewnością jeśli w grę wchodzi teraz technologia Blue Beam??
http://www.schodamidonieba.pl/
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2011, 12:33:56 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
JACK
Gość
« Odpowiedz #199 : Lipiec 02, 2011, 16:17:23 »

Na ostatnim czacie Zeta's ustosunkowali się do omawianego powyżej  pojawienia się  UFO w Londynie,

które znalazło się także w oficjalnych materiałach The Telegraph  :



Odpowiedź Zeta's:

"Pojawienie się tego Statku-Matki miało miejsce  celowo w takim czasie,  aby informacja o tym wydarzeniu trafiła w oficjalnych materiałów  The Telegraph.
Zarówno małe  pojazdy UFO - kilka jasnych świateł  skompresowanie wokół, jak  i  Statek-Matka  są prawdziwe.
Statek- Matka   " robi pokaz",  obracając się we wszystkich kierunkach.  Oglądany z  boku jest kształcie spodka, a od góry lub od dołu ma  kształt dysku.
Pokaz wyglądał tak, że pojawienie się nastąpiło  nagle, zza chmury, po czym zniknęcie było równie szybkie , a odlot charakteryzował się dużym przyspieszeniem.
 W Londyńskim pokazie  chodziło o to, że Rada  Światów,Federacja Galaktyczna  przygotowuje  ziemski świat  do takich widoków, zdecydowano się na niego ponieważ  uznano za prawdopodobne, przebicie się z tym do oficjalnych wiadomości (the Telegraph), do czego rzeczywiście doszło.
Przekaz pokazu ma służyć przebudzeniu  Ziemi, a wiadomość jest taka że, łagodne, nie stanowiące zagrożenia inteligentne formy życia, cywilizacje   poza Ziemią   rzeczywiście istnieją  i   aktualnie odwiedzają waszą planetę".
http://www.zetatalk.com/ning/02jy2011.htm

« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2011, 16:26:14 wysłane przez JACK » Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.127 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

telenovelasmundo akademiajazdykonnej film zabojcy devilssoldiers