Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 20, 2024, 09:20:29


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ufo nie do podważenia  (Przeczytany 153342 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Silver
Gość
« Odpowiedz #75 : Kwiecień 15, 2010, 00:14:03 »

 Prawdopodobnie Coś obiekt zderzy się z czymś i ulegnie destrukcji, ponieważ energia przy zderzeniu wytworzy się gigantyczna.
Obiekty pędzące z tak ogromną predkością łatwo ulegają kolizji z innymi obiekatmi (masami).
Oczywiście nie znaczy, że tak się stanie niemniej prawdopodobieństwo, że z czymś się zderzy  jest raczej duże.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 15, 2010, 00:15:26 wysłane przez Silver » Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #76 : Kwiecień 15, 2010, 00:16:56 »

Jest jeszcze ciekawy temat : bo sam obiekt porusza się prędzej 4x C, niż prędkość fal radiowych, które wysyła  równych -  (C).

Silver, ale to by chyba oznaczało, że jest już cztery razy dale niż urządzenie, które te fale odebrało. Ale może ja o tej godzinie już nie kontaktuję Uśmiech
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Silver
Gość
« Odpowiedz #77 : Kwiecień 15, 2010, 00:23:34 »

Jest jeszcze ciekawy temat : bo sam obiekt porusza się prędzej 4x C, niż prędkość fal radiowych, które wysyła  równych -  (C).

Silver, ale to by chyba oznaczało, że jest już cztery razy dale niż urządzenie, które te fale odebrało. Ale może ja o tej godzinie już nie kontaktuję Uśmiech

 No Właśnie ! To takie trochę nie logiczne, prawda ?
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #78 : Kwiecień 15, 2010, 00:28:02 »

Silver Uśmiech To by chyba znaczyło, że on nas już minął. Że nie leci do nas, tylko już sobie gdzieś bliżej czy dalej przeleciał i poleciał hen daleko, a do nas dopiero zaczynają dochodzić fale radiowe, które emitował będąc jeszcze kawał od nas i one będą dochodziły już cały czas. Ale jeśli tak jest (i mój śpiący umysł trafnie to analizuje, a pewnie nie i jutro się złapę za głowę jak to przeczytam, bo rozważam jeszcze jedną ewentualnosć, ale ciężko mi się skupić na dwóch), to przelot czegoś takiego nie pozostałby przecież przez nas niezauważony. A jeśli został zauważony, to niestety... Przemilczany.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Silver
Gość
« Odpowiedz #79 : Kwiecień 15, 2010, 00:33:28 »

Silver Uśmiech To by chyba znaczyło, że on nas już minął. Że nie leci do nas, tylko już sobie gdzieś bliżej czy dalej przeleciał i poleciał hen daleko, a do nas dopiero zaczynają dochodzić fale radiowe, które emitował będąc jeszcze kawał od nas i one będą dochodziły już cały czas.

Tak samo pomyślałem. Bo w tym momencie inaczej się raczej tego nie da
  wytłumaczyć. Bo w jaki sposób to co biegnie wolniej już niejako dotarło, a to co szybciej  jeszcze jest tak potwornie daleko.
Może jest po prostu jakiś błąd w stwierdzeniu, że ten obiekt leci w naszą stronę.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 15, 2010, 00:35:24 wysłane przez Silver » Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #80 : Kwiecień 15, 2010, 00:45:13 »

Jeżeli on był wcześniej w jakimś odległym miejscu X, wysyłał fale radiowe z prędkością C, a sam porusza się z prędkością 4C (bo chyba prędkość fal radiowych w próżni jest taka sama jak prędkość światła - i to i to to fale elektromagnetyczne), to jest teraz cztery razy dalej niż miejsce, w którym naukowcy go usytuowali. Ale najprawdopodobniej wzięli już tą poprawkę do obliczeń i stąd są w stanie określić jego aktualne położenie. I może faktycznie on jest jeszcze przed nami, a nie za. Nie wiem... Zgłupiałam. 
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 15, 2010, 00:50:20 wysłane przez janneth » Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Silver
Gość
« Odpowiedz #81 : Kwiecień 15, 2010, 00:49:25 »

Jeżeli on był wcześniej w jakimś odległym miejscu X, wysyłał fale radiowe z prędkością V, a sam porusza się z prędkością 4V, to jest teraz cztery razy dalej niż miejsce, w którym naukowcy go usytuowali. Ale najprawdopodobniej wzięli już tą poprawkę do obliczeń i stąd są w stanie określić jego aktualne położenie. I może faktycznie on jest jeszcze przed nami, a nie za. Nie wiem... Zgłupiałam. 

 Faktycznie trudno wysnuć na gorąco logiczne wnioski.
Trzeba by się bardzo dokładnie wczytać we wszystko co piszą, a może pojawią się jeszcze jakieś dodtkowe info, które rozjaśnią sprawę.
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #82 : Kwiecień 16, 2010, 10:49:58 »

Źródło: http://www.newscientist.com/article/dn18775-mysterious-radio-waves-emitted-from-nearby-galaxy.html?DCMP=OTC-rss&nsref=online-news


Jest coś dziwnego w naszym kosmicznym sąsiedztwie. Nieznany obiekt w niedalekiej galaktyce M82 zaczął wysyłać fale radiowe, a sygnał nie wygląda na nic co odkryliśmy do tej pory.

"Nie wiemy co to jest." mówi współ-odkrywca Tom Muxlow z JBC for Astrophysics koło Macclesfield, UK.

Odkrycia dokonano w maju ubiegłego roku, podczas gdy Muxlow i jego koledzy monitorowali (nie mający nic wspólnego) wybuch gwiezdny w galaktyce M82 przy użyciu sieci radioteleskopów MERLIN w UK. Jasny punkt emisji radiowej pojawił sie zaledwie na kilka dni, dość gwałtownie w astronomicznych warunkach. od tamtej pory nic nie zrobiło oprócz podziałów wsród astrofizyków

Na pewno nie pasuje do schematu emisji radiowych z supernowych: te przeważnie zwiększają jasność przez kilka tygodni po czym gasną przez miesiące, z ciągle zmieniającym się spektrum radiacji. Nowe źródło niewiele się zmieniło w jasności przez ten rok, a jego spektrum jest stałe.

Prędkość nadświetlna

Mimo to wygląda na to, że się porusza - i to szybko: jego widoczna boczna prędkość jest czterokrotnie większa, niż prędkość światła. Zbliżone "nadświetlne" prędkosci były widziane już wcześniej w superszybkich strumieniach materii wyciśniętej przez niektóre czarne dziury. Składniki tych strumieni poruszają się w naszą stronę pod niewielkim kątem i z dużym ułamkiem prędkości światła a efekty względności produkują pewne złudzenie optyczne, które sprawia, że prędkość wygląda na nadświetlną.

Czy ten obiekt może być czarną dziurą? Nie jest w centrum galaktyki M82, gdzie astronomowie mogli by się spodziewać super masywnej centralnej czarnej dziury, którą posiada większość galaktyk. Co pozostawia możliwość, że ten obiekt może być na mniejszą skalę mikrokwazarem.

Mikrokwazar powstaje po eksplozjach bardzo masywnych gwiazd, pozostawiając za sobą czarną dziurę około 10 do 20 razy większą od słońca, która potem zaczyna się żywić gazem z ocalałej bratniej gwiazdy. Mikrokwazary emitują fale radiowe - ale żaden z obserwowanych w naszej galaktyce nie jest tak jasny, jak to nowe źródło z M82. Mikrokwazary produkują także duże ilości promieniowania X, podczas gdy nie zaobserwowano żadnego promieniowania z tajemniczego obiektu. "Więc to też się nie zgadza", powiedział Muxlow.

Jego zdaniem to źródło fal radiowych jest jakimś gęstym obiektem przyciągającym otaczającą materię, prawdopodobnie duża czarna dziura lub czarna dziura w niespotykanym środowisku. Być może fenomen również zdaża się okazjonalnie w naszej galaktyce, ale jest bardziej powszechny w M82, ponieważ jest to "eksplodująca" galaktyka - kosmiczny garnek gdzie masywne gwiazdy się formują i eksplodują znacznie częściej niż w Drodze Mlecznej, tworząc znacznie więcej czarnych dziur.

Muxlow złoży raport z odkrycia dzisiaj w RASNAM w Glasgow, UK.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #83 : Kwiecień 16, 2010, 12:37:08 »

Dla mnie jest to maly fragment jakiejs wiekszej calosci,wyrwany z kontekstu, i konia z rzedem temu kto wie,o co tu biega.Bo niby fale radiowe moga poruszac sie z predkoscia
swiatla pod warunkiem,ze zmoduluja lub beda wmodulowane w wiazke promieni swietlnych.
Niektorzy beda wiedzieli o czym mowie a zwlaszca ci,ktorzy posluguja sie okablowaniem
swiatlowodowym, gdzie w technice cyfrowej,przy pomocy swiatla przekazujemy obrazy,dzwieki i inne sygnaly wlasnie z predkoscia swiatla i za pomoca swiatla.
Sam autor artykulu ma duze watpliwosci co to takiego jest,czy jest to czarna dziura,czy jakas materia otaczajaca cz.dziure a na dodatek nie jest pewien co do predkosci poruszania sie tego cosik.W konkluzji stwierdza,ze predkosc tego obiektu
jest mala czastka predkosci swiatla a zludzenie optyczne sprawia,ze wyglada na 4xC.
Czy leci toto do nas zygzakiem i macha przyjaznie ogonem...nie mam bladego pojecia,
Pozdrawiam.
Edit:
Usunalem swoje tlumaczenie tekstu ze wzgledu na to,ze Janneth zrobila to ciut przede mna i z lepsza dbaloscia o terminologie techniczna w ktorej jestem noga.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2010, 19:38:44 wysłane przez Kahuna » Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #84 : Kwiecień 16, 2010, 21:06:10 »

Kahuna, niepotrzebnie usuwałeś swoje tłumaczenie, nawzajem nieźle się uzupełniały. A tak poza tym, to bardzo dziękuję. Jako jedyna osoba z całego forum mi pomogłeś Uśmiech
Właśnie mnie też się ciągle wydaje, że to nie wszystko co powinno zostać powiedziane i chyba celowo zostało tyle tylko przedstawione.
Wypadało by poczekać na więcej informacji. A może one gdzieś już są podane i tylko New Scientist opublikował ten urywek jako "ludzie i tak niewiele zrozumieją".

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2010, 21:17:54 wysłane przez janneth » Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #85 : Kwiecień 16, 2010, 22:59:10 »

bylo gdzies cos takiego o "wykopie " z czarnej dziury tz ze podobno cz.dziura moze wypluc z siebie jakas materie...i ze mialo cos takiego leciec w kierunku Ziemi i mialo dotrzec gdzies w 2020...ale to jakas bzdura, w tym o czym piszecie tez nie wiem o co chodzi
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #86 : Maj 09, 2010, 07:01:00 »

Czy UFO wyłapie wszystkich polityków?

http://wolnemedia.net/?p=21601



Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #87 : Maj 09, 2010, 09:00:59 »


Cytuj
Czy UFO wyłapie wszystkich polityków?

http://wolnemedia.net/?p=21601



Pozdrawiam - Thotal

Cytuj
Deputowany dopytywał się także, czy istnieją oficjalne procedury dla urzędników państwowych (a zwłaszcza tych, którzy znają tajemnice państwowe) na wypadek kontaktu z istotami pozaziemskimi.

Hahaha   Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech jakie procedury Coś  przecież nic nie mogą zrobić,NIC ! 
Chyba że w końcu oficjalnie przyznają że mają z nimi od dawna kontakt  Szok
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2010, 09:02:41 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Betti
Gość
« Odpowiedz #88 : Maj 13, 2010, 23:50:25 »

Wykazano istnienie 57 gatunków Obcych
Zdrowy rozsądek podpowiada nam, że nie jesteśmy sami we wszechświecie. Głośno nie boją się o tym mówić autorytety ze świata nauki i kultury. Podczas spotkania studentów Politechniki Gdańskiej ze Stephenem K. Robinsonem, które niedawno relacjonowaliśmy, naukowiec, który brał udział w czterech misjach kosmicznych powiedział, że "kosmos jest zbyt wielki na to, żeby wypełniała go tylko pustka". Ten sam zdrowy rozsądek każe wielu nam negować kolejne sygnały, które mogłyby świadczyć o tym, że jesteśmy regularnie nawiedzami przez przedstawicieli obcych cywilizacji. Właśnie - gdyby wierzyć w prawdziwość kolejnych doniesień, to okazałoby się, że dotąd odwiedzili nas reprezentanci 57 różnych pozaziemskich gatunków. Ba. Niektórzy z nich wciąż są wśród nas.
W ramach projektu "The Disclosure" - organizacji, której szefostwo twierdzi, że amerykański rząd ukrywa informacje na temat Niezidentyfikowanych Obiektów Latających, udało się "udokumentować" istnienie 57 gatunków obcych. 22 z nich to podgatunki tzw. "szarych" - kosmitów, którzy zgodnie z relacjami świadków najczęściej odpowiadają za uprowadzenia ludzi. Nie wszyscy o tym wiedzą, ale większość z nich ma nawet swoje nazwy. Wśród przedstawicieli obcych cywilizacji, którzy rzekomo prowadzą cały czas swoje operacje na Ziemi znajdują się m.in.: Agartianie, Atlantowie, Marsjanie, Serpentowie, Solarianie czy Syntetyczni (występują różne tłumaczenia  tych nazw).
Oczywiście w rewelacje organizacji "The Disclosure", na czele której stoi Steven M. Greer - amerykański lekarz, najtrudniej będzie uwierzyć osobom, które w ogóle sceptycznie zapatrują się na kwestie istnienia pozaziemskich cywilizacji. Zwłaszcza, że do każdej z ras, których istnienie postuluje organizacja "The Disclosure" można przyporządkować szereg dokumentów, w których znajduje się ich charakterystyka. Wiele z tych opisów może

Np. Agartianie to ludzie rasy nordyckiej, którzy odkryli jamę ukrytą pod powierzchnią pustyni Gobi na kilka tysięcy lat przed Chrystusem; a Solarianie to mieszkańcy Układu Słonecznego, którzy odpowiadają za budowę podziemnych baz na niektórych planetach wokół Słońca.

Serwis unexplaiable.net przypomina, że wiele z tych informacji i dokumentów opartych jest na relacjach ustnych. Trudno jest zatem wyrokować na temat ich wiarygodności.

http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,Wykazano-istnienie-57-gatunkow-Obcych,wid,12260310,wiadomosc.html?ticaid=6a290

Obcy już są pośród ziemian

http://www.youtube.com/watch?v=5ZxjHaQBYgg

UFO na Księżycu

http://www.youtube.com/watch?v=BcXvc41SkHw&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=pSgv_29W9Hc&NR=1
http://www.youtube.com/watch?v=f1n3Zp2HyIc&NR=1
Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #89 : Maj 14, 2010, 06:53:05 »

Betti Uśmiech jestem przekonana że nie jesteśmy sami w kosmosie ,bo było by to ze strony Boga marnotrawstwo tej pieknej przestrzeni. Sama w biały dzień zrobiłam zdjęcie ogromnego pojazdu,przesłałam je do znanego ufologa .który potwierdził to co ja zobaczyłam na zdjęciu.Przeglądajac moje archiwum ze zdjęciami ( wposzukiwaniu  orbów) natknełam się jeszcze na dwa zdjęcia na których coś widać , jednaknie mam 100% pewności ze to ufo .Potrafią doskonale się maskować,może nawet przechodzą koło nas ,a my ich nie widzimy ( trochę to denerwujące) Chichot
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #90 : Maj 24, 2010, 10:54:29 »

Nie wygląda na prawdziwe ,ale ładny efekt.

Niezwykłe zjawisko: Spektakularna UFO spirala nad Kanadą   

http://www.globalnaswiadomosc.com/ufospiralakanada.htm
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Szmer
Gość
« Odpowiedz #91 : Czerwiec 07, 2010, 18:12:12 »

Nie zauważyłem żeby gdzieś temat został poruszony ale nasze piękne spirale znowu się pojawiły... tym razem nad Australią.
Poniżej link do artykułu + zdjęcia:

http://www.nautilus.org.pl/?p=artykul&id=2129

Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #92 : Lipiec 08, 2010, 21:12:29 »

Nikt oficjalnie nie przyznaje, że coś takiego jak UFO istnieje, ale lotnisko z powodu tych obiektów zamknęli Mrugnięcie

http://www.sfora.pl/UFO-sparalizowalo-lotnisko-a21978




Pozdrawiam - Thotal Uśmiech

=======================

Ciąg dalszy;

http://www.kciuk.pl/UFO-nad-Chinami-a19028



Pozdrawiam - Thotal Uśmiech

Scaliłem posty
Darek
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2010, 22:34:35 wysłane przez Dariusz » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #93 : Lipiec 19, 2010, 15:43:00 »

Chińczycy to mają  "szczęście"  do ufoków Mrugnięcie
Oto kolejny news z wczoraj
<a href="http://www.youtube.com/v/YnszlJC8iGs&amp;color1=0xb1b1b1&amp;color2=0xd0d0d0&amp;hl=pl_PL&amp;feature=player_embedded&amp;fs=1&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowFullScreen&quot; value=&quot;true&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowScriptAccess&quot; value=&quot;always&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;embed src=&quot;http://www.youtube.com/v/YnszlJC8iGs&amp;color1=0xb1b1b1&amp;color2=0xd0d0d0&amp;hl=pl_PL&amp;feature=player_embedded&amp;fs=1&quot; type=&quot;application/x-shockwave-flash&quot; allowfullscreen=&quot;true&quot; allowScriptAccess=&quot;always&quot; width=&quot;640&quot; height=&quot;385&quot;&gt;&lt;/embed&gt;" target="_blank">http://www.youtube.com/v/YnszlJC8iGs&amp;color1=0xb1b1b1&amp;color2=0xd0d0d0&amp;hl=pl_PL&amp;feature=player_embedded&amp;fs=1&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowFullScreen&quot; value=&quot;true&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowScriptAccess&quot; value=&quot;always&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;embed src=&quot;http://www.youtube.com/v/YnszlJC8iGs&amp;color1=0xb1b1b1&amp;color2=0xd0d0d0&amp;hl=pl_PL&amp;feature=player_embedded&amp;fs=1&quot; type=&quot;application/x-shockwave-flash&quot; allowfullscreen=&quot;true&quot; allowScriptAccess=&quot;always&quot; width=&quot;640&quot; height=&quot;385&quot;&gt;&lt;/embed&gt;</a>


Zobaczcie jak to niesamowicie wyglądało. Kto wie, może za kolejny tydzień dowiemy się co to tak naprawdę było. Póki co krąży plotka, że to test nowego rodzaju rakiety. Pamiętajmy jednak, że UFO to skrót od “niezidentyfikowanego obiektu latającego”, więc to mogło być tak naprawdę wszystko.
http://www.geekweek.pl/ufo-nad-chinami-na-wideo/105571/#more-105571

« Ostatnia zmiana: Lipiec 19, 2010, 15:43:56 wysłane przez east » Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #94 : Lipiec 19, 2010, 18:54:54 »

Piękny efekt Uśmiech  Szok  tylko zaraz ktoś  powie że to chński lampion  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #95 : Lipiec 19, 2010, 21:04:58 »

Nie chiński, a rosyjski i nie lampion a rakieta nośna.
Wystartowała 30 czerwca o 17:35 naszego czasu z Bajkonuru w Kazachstanie. Umieściła na orbicie okołoziemskiej statek transportowy o nazwie Progress M-06M. A jeśli ktoś nie wierzy niech popatrzy sobie tutaj. Co prawda nie jest to ta sama "dostawa", bo to akurat filmik ze statkiem Progress M-03M. Ale to ta sama marka i ten sam dostawca. Model nieco inny.

<a href="http://www.youtube.com/v/S5ojFrnu7UU" target="_blank">http://www.youtube.com/v/S5ojFrnu7UU</a>
« Ostatnia zmiana: Lipiec 19, 2010, 21:06:04 wysłane przez janneth » Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
east
Gość
« Odpowiedz #96 : Lipiec 19, 2010, 21:47:51 »

Coś mi się daty nie zgadzają. Ten filmik, który zamieściłem jest z 9go Lipca, a Ty, Janneth piszesz o 30 czerwca.  Przemieszczenie w czasie ?
A może kolejna dostawa ?
Nie wiedziałem, że Rosjanie strzelają tak często w kosmos ... , a szczerze to nie chce mi się tego nawet sprawdzać.
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #97 : Lipiec 19, 2010, 22:02:38 »

Coś mi się daty nie zgadzają. Ten filmik, który zamieściłem jest z 9go Lipca, a Ty, Janneth piszesz o 30 czerwca.  Przemieszczenie w czasie ?
A może kolejna dostawa ?
Nie wiedziałem, że Rosjanie strzelają tak często w kosmos ... , a szczerze to nie chce mi się tego nawet sprawdzać.

Uwierzyłeś na słowo, że został nagrany 9-tego lipca. Nie ma na nim daty, została dopisana w komentarzu do filmu.
Natomiast nieprzypadkowo pojawił się na YT 15 lipca (2 tygodnie akurat po starcie rakiety) i kilka dni po zamknięciu przestrzeni powietrznej Chin. Ktoś bazował na tym co się stało i puścił w eter film z wystrzeleniem rakiety.

Co do tego, że nie chce ci się sprawdzać... Twoje prawo i twój wybór. Ja się nie dam tak łatwo nabierać. Jeśli już miałabym znaleźć się w którejś z tych pozycji: iluzjonisty i widza... To wybrałabym iluzjonistę. A w tym przypadku mówić można co najwyżej o zwykłym oszuście.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Progress_M-06M - dla tych co wolą wiedzieć zamiast wierzyć.

I podsumowując... Też bym sobie pooglądała takie cuda na żywo Chichot
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #98 : Lipiec 24, 2010, 15:36:17 »

coś dla kolegi QUETZACOATL44, i nie tylko,-
sowją drogą ciekawe czy to manifestacja obcych, czy..??

POWRÓT QUETZACOATLA
http://www.youtube.com/user/FundacjaNautilus?blend=2&ob=1#p/u/2/3QBJaGRW64k
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #99 : Sierpień 02, 2010, 15:37:36 »

najnowsze fotki naszej gwiazdki:

i znowu jacyś "goście" po prawej, nieco poniżej linii równika- co oni tam kombinują??
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.137 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

shd aespada anges quiero dragoria