Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 21:01:41


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: ORGON  (Przeczytany 20913 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #25 : Kwiecień 04, 2012, 18:49:48 »

"Iluzja niczego nie powoduje. Powodują to przepływy. Ruch. Nie egocentryczne działanie ludzkie, bo w Naturze nie ma "ja" , a to co istnieje jest perfekcyjne w swojej istocie bez potrzeb dalszego komplikowania tego jakimś "tożsamościowaniem "

Ale na innych watkach east pisales, ze rodzice sprowadzali dla ciebie leki zza granicy, jak zaniemogles...
Ale jak widac funkcjonowalo. Zycze!

Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #26 : Kwiecień 04, 2012, 19:15:24 »

Chyba popłynęliśmy troszkę.
Wracamy do tematu.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
east
Gość
« Odpowiedz #27 : Kwiecień 04, 2012, 20:45:51 »

"Iluzja niczego nie powoduje. Powodują to przepływy. Ruch. Nie egocentryczne działanie ludzkie, bo w Naturze nie ma "ja" , a to co istnieje jest perfekcyjne w swojej istocie bez potrzeb dalszego komplikowania tego jakimś "tożsamościowaniem "

Ale na innych watkach east pisales, ze rodzice sprowadzali dla ciebie leki zza granicy, jak zaniemogles...
Ale jak widac funkcjonowalo. Zycze!


pisałem o tym jak to wówczas postrzegałem. O zdrowiu , o oddziaływaniu tzw "leków" - bo to są wszystko jakieś energie . Nie istniejemy w próżni, energie wpływają ,przepływają, dezintegrują też bywa. Czasami organizm nie ma łatwo, by się do kupy pozbierać, bo mu brakuje określonych wibracji do załatania dziur.
Orgon też przepływa przez wszystko , co może pomóc , kiedy antena jaką jest ciało, zestroi się z jego dobroczynnym działaniem.
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #28 : Maj 08, 2012, 12:17:07 »

http://www.radionik-power.de

W linku podanym autor opisuje metode pracy z orgonem. Celem jest kierowanie dobroczynne w celu pomocy zakloceniom. Do tego sluza urzadzenia, karty symboliczne, I-Ching, a przede wszystkim zrozumienie kolejnosci wystepowania zdarzen.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #29 : Maj 08, 2012, 12:39:30 »

Lady , Człowiek z taką energią jak orgon zawsze pracował i pracuje nadal myślą! najpierw jest myśl a następnie jej kreacja , kreacje to zagęszczenie energii. Nie działa to odwrotnie iż czymś materialnym wpływamy na myśli. Jest to tylko złudzenie ograniczające naszą twórczość.
Bowiem to ENERGIA włada materią a nie odwrotnie, spróbuj przestawić swój tok myślenia , zobacz sama jak to działa.
To uczucie tworzy i zawsze tworzyło nigdy nie było inaczej , zablokowano nam tylko wiedzę o tym fakcie.
Zatem co i jak pomyślisz , jakim uczuciem napełnisz swoje myśli taką kreację osiągniesz.

Pokazano już tyle razy jak tworzy dźwięk , ( obrazki z dźwiękiem który działa na opiłki metalu) , jak tworzy uczucie ( obrazki z zamarzającą kroplą wody) ,już jest chyba jasne iż to czyni energia naszych myśli i uczuć wywołująca określoną wibrację dźwięku oraz wpływająca na zamarzającą wodę.

Co maja spowodować karty? wywołać w nas określony stan uczuciowy, by stworzyć zakodowany w nich efekt... jaki? tego nie wiesz bo nie widzisz bezpośrednio go. Ale w każdym te obrazki mogą wywołać inne uczucia zależne od osobistych doświadczeń , zatem efekt nigdy nie jest identyczny dla wszystkich bo jesteśmy indywidualnościami o niepowtarzalności tożsamości.
Uczymy się przez doświadczanie, to jest dobre i prawidłowe , ale nie ograniczajmy siebie , swojego rozwoju od już ustalonych kanonów.

Kiara Uśmiech Uśmiech

« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2012, 12:39:41 wysłane przez Kiara » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #30 : Maj 08, 2012, 12:52:28 »

Piszesz Kiaro o stanie tzw. idealnym. I tak tez jest. Ja zas podpowiadam tylko, tym ktorzy potrzebuja pomocy i nie umieja jej znalezsc, tudziez celowo sa spychani na bok. Czyli mam na mysli ludzi chorych. Zdrowy wie, bo juz nie potrzebuje pytac sie wyroczni:) o to jak bedzie. Chory zas szuka i nie zawsze opieka lekarska (farma mafia) sa tymi wybawicielami.
Wtedy za pomoca docelowych materialow dydaktycznych, jak w szkole, liczydlo, plastelina, i inne przedmioty, naprowadza sie cierpiacego na droge, ktora albo podazy dalej, albo odrzuci.
Nie ja to wymyslilam, ja tylko weryfikuje i albo "zatwierdzam" do uzytku, albo pomijam milczeniem.
W tym wypadku goraco zachecam do zainteresowania sie tym tematem. Moze dac wielu cierpiacym ulge i pozwolic na wyjscie z labiryntu.
I co mi po dyskusji o energiach i kto byl pierwszy jajo czy kura, jest pacjent i jest pomocnik, albo wlasnie go nie ma...
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #31 : Maj 08, 2012, 15:11:49 »

Tylko że tak z takimi zastępczymi atrapami swojej mocy można się kręcić w koło całe życie i nigdy nie uwierzyć w siebie czekając co karty powiedzą.... to jest uzależnienie mentalne i ubezwłasnowolnienie siebie na własne życzenie.
Ludzie ludzi pozbawiają w ten sposób wiary w siebie i własnej mocy. To zwykły labirynt kłamstw i złudzeń.
Wejdź na schodek , zobacz że możesz a nie pytaj kart co masz zrobić stojąc przed nim. pokonując trudność ( nawet przy kilku próbach) uzyskujemy wiarę w siebie i swoją moc.
Ale niektórym bardzo trudno w tą prostotę uwierzyć.


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2012, 21:44:55 wysłane przez Kiara » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #32 : Maj 08, 2012, 21:16:06 »

Ci ubezwlasnowolnieni, Kiaro przemawiaja teraz TU przeze mnie. I w ich imieniu podejmuje probe, nie mowie sukces, ale probe, nawiazania kontaktu, na ktory czekaja.
Nic wiecej.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #33 : Maj 08, 2012, 21:48:09 »

Wiesz czas pośredników dobiegł już końca, każdy powinien sam wystąpić w swoim imieniu i chcieć coś dla siebie zrobić. Bowiem nikt za nikogo życia nie przeżyje i rozwoju osobistego nie dokona. nie ma co się łudzić.
Każdy zrobi tyle ile może , potrafi i chciał będzie ale wyłącznie sam.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #34 : Maj 09, 2012, 10:03:16 »

Piszesz Kiaro z takim zaangazowanie, ze czas posrednikow skonczyl sie, z drugiej zas strony propagujesz wyklady, readingi, channelingi i inne proroctwa, osob trzecich. Przytaczasz cale szpalty, rzadko sa to tylko i wylacznie Twoje przemyslenia.
Mniejsza o to, jak mnie boli zab to ide do dentysty, gdyz taki jest podzial rol w spoleczenstwie.
Czasem wystarczy komus pokazac jak, i potem da sobie rade sam. O to chodzi, takie to proste.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #35 : Maj 09, 2012, 10:24:30 »

Widzisz temat może być i często jest ten sam, ale istnieje taka subtelna różnica między nakazem a informacją i ten szczegół warto zauważyć.
Między pokazaniem a nakazaniem czegoś jako jedynie słuszne ... jest właśnie  ta subtelność w różnicy.

Cenię sobie mądrość innych twórczość ( niezależnie z jakiego źródła ona pochodzi) gdy spotykam ją na mojej drodze , to ją propaguje.


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Sierpień 27, 2012, 10:16:26 wysłane przez Kiara » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #36 : Sierpień 27, 2012, 08:45:48 »

<a href="http://youtube.com/v/BhOyp8l67IQ" target="_blank">http://youtube.com/v/BhOyp8l67IQ</a>
Zapisane
Strony: 1 [2] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

truegaming madex halotupsy fifa11 companions